Středočeský svaz stolního tenisu












Změny termínů










 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová herna
225.Sport Kladno-TJ Neratovice "B"KS 2A11. 04. 2009 19:00PO (11. 04. 2009) 
223.Sokol Mnichovo Hradiště "B"-Lokomotiva Nymburk "A"KS 2B11. 04. 2009 11:00PO (11. 04. 2009) 
226.KST Rakovník-TJ NeratoviceDivize10. 04. 2009 18:30PO (11. 04. 2009) 
228.TJ Neratovice "B"-Sport KladnoKS 2A09. 04. 2009 19:00PO (04. 04. 2009) 
219.TJ Neratovice-KST RakovníkDivize05. 04. 2009 11:00PO (04. 04. 2009) 
221.Sokol Velké Popovice-Sokol Kutná HoraKS 1B05. 04. 2009 10:30PO (11. 04. 2009) 
220.Sokol Sadská-Sokol Kostelec n.Č.l.KS 1B04. 04. 2009 13:00PO (04. 04. 2009) 
222.Lokomotiva Nymburk "A"-Sokol Mnichovo Hradiště "B"KS 2B04. 04. 2009 11:00PO (04. 04. 2009) 
217.Sokol Králův Dvůr "C"-FK KolínDivize29. 03. 2009 16:0022. (29. 03. 2009)kolize s play off extraligy
216.Sokol Králův Dvůr "C"-AŠ Mladá Boleslav "B"Divize28. 03. 2009 10:0021. (28. 03. 2009)kolize s play off extraligy
214.Sokol Kostelec n.Č.l.-Sokol Kutná HoraKS 1B15. 03. 2009 12:0020. (14. 03. 2009) 
199.TTC Brandýs n.L.-TJ NeratoviceDivize15. 03. 2009 10:3020. (14. 03. 2009) 
215.Sokol Kostelec n.Č.l. "B"-Sokol Kutná Hora "B"KS 2D15. 03. 2009 09:0020. (14. 03. 2009) 
213.AŠ Mladá Boleslav "B"-FK KolínDivize14. 03. 2009 16:3020. (14. 03. 2009) 
202.Sokol Hudlice "A"-Sokol LíbezniceDivize14. 03. 2009 13:0020. (14. 03. 2009) 
212.TTC Bělá p.B. "B"-Kavalier Sázava "B"KS 1B14. 03. 2009 10:0020. (14. 03. 2009) 
206.Spartak Rožmitál-TTC PříbramKS 1A13. 03. 2009 18:0020. (14. 03. 2009) 
210.Sokol Hořovice "B"-Sokol LányKS 1A11. 03. 2009 18:3020. (14. 03. 2009) 
208.TJ Klínec-Sokol KarlštejnKS 2C11. 03. 2009 18:0020. (14. 03. 2009) 
209.KST Týnec n.S.-TTC Říčany "C"KS 2D10. 03. 2009 17:3020. (14. 03. 2009) 
207.Sokol Mnichovo Hradiště "B"-Sokol Kosmonosy "B"KS 2B09. 03. 2009 18:1520. (14. 03. 2009) 
204.Sokol Mnichovo Hradiště-AŠ Mladá Boleslav "C"KS 1B08. 03. 2009 10:3020. (14. 03. 2009) 
203.Kaučuk Kralupy n.Vlt.-Sokol Líbeznice "B"KS 2A06. 03. 2009 18:0020. (14. 03. 2009) 
58.Sokol Kosmonosy "A"-Sokol Lysá n.L.KS 2B 19. (01. 03. 2009)Lysá nad Labem
172.Sokol Stochov Honice-Sokol ŽebrákKS 2C01. 03. 2009 09:3019. (01. 03. 2009) 
197.FK Kolín "C"-SKP Olympia Kutná HoraKS 2D01. 03. 2009 09:0019. (01. 03. 2009) 
186.Sokol Lány "B"-Sokol NižborKS 2C01. 03. 2009 09:0019. (01. 03. 2009) 
192.Sokol Příbram-ST-ŠanovKS 1A28. 02. 2009 18:0018. (28. 02. 2009) 
198.Sokol Kutná Hora-Kavalier Sázava "B"KS 1B28. 02. 2009 15:0018. (28. 02. 2009) 
171.Sokol Stochov Honice-Sokol NižborKS 2C28. 02. 2009 14:0018. (28. 02. 2009) 
182.Sokol Lány "B"-Sokol ŽebrákKS 2C28. 02. 2009 13:3018. (28. 02. 2009) 
168.Sokol Mnichovo Hradiště "C"-Sokol Lysá n.L.KS 2B28. 02. 2009 13:0018. (28. 02. 2009) 
193.Spartak Rožmitál-TTC Kladno "B"KS 1A28. 02. 2009 10:3019. (01. 03. 2009) 
188.SK Březnice "B"-TJ KlínecKS 2C28. 02. 2009 10:3019. (01. 03. 2009) 
187.Sokol Hořovice-KST RakovníkDivize28. 02. 2009 10:0018. (28. 02. 2009) 
183.FK Kolín "D"-SKP Olympia Kutná HoraKS 2D26. 02. 2009 18:4518. (28. 02. 2009) 
190.TTC Kladno "D"-SKP ARLT Kladno "B"KS 2A25. 02. 2009 17:0018. (28. 02. 2009) 
184.TTC Bělá p.B. "C"-Lokomotiva Nymburk "A"KS 2B22. 02. 2009 10:3019. (01. 03. 2009) 
185.TTC Bělá p.B. "C"-Lokomotiva Nymburk "B"KS 2B21. 02. 2009 14:0018. (28. 02. 2009) 
161.AŠ Mladá Boleslav "C"-Sokol Velké PopoviceKS 1B15. 02. 2009 12:3017. (15. 02. 2009) 
164.ST-Šanov-Sokol LányKS 1A15. 02. 2009 09:0017. (15. 02. 2009) 
178.SKP Olympia Kutná Hora-Sokol Kostelec n.Č.l. "B"KS 2D14. 02. 2009 15:4516. (14. 02. 2009) 
165.TTC Bělá p.B. "B"-Sokol SadskáKS 1B14. 02. 2009 10:3016. (14. 02. 2009) 
154.Sokol Mníšek p.B.-Sokol Lány "B"KS 2C13. 02. 2009 18:0017. (15. 02. 2009) 
162.Sokol Benešov-KST Týnec n.S.KS 2D11. 02. 2009 17:3016. (14. 02. 2009) 
166.TJ Klínec-Sokol Hudlice "C"KS 2C07. 02. 2009 18:0017. (15. 02. 2009)Hudlice
138.Sokol Mníšek p.B.-Sokol Stochov HoniceKS 2C06. 02. 2009 18:0016. (14. 02. 2009) 
163.Sokol Kutná Hora-Sokol SadskáKS 1B01. 02. 2009 09:0015. (01. 02. 2009) 
146.Slovan Lochovice-Sokol LányKS 1A29. 01. 2009 18:3014. (31. 01. 2009) 
132.TTC Slovan Kladno-Sokol RoztokyKS 2A29. 01. 2009 18:3014. (31. 01. 2009) 
147.Slovan Lochovice-Sokol Hořovice "B"KS 1A27. 01. 2009 18:0015. (01. 02. 2009) 
150.TJ Klínec-Sokol ŽebrákKS 2C25. 01. 2009 10:3015. (01. 02. 2009)sokolovna Sokol Žebrák
143.Sokol Hudlice "C"-Sokol Lány "B"KS 2C24. 01. 2009 16:0014. (31. 01. 2009) 
148.AŠ Mladá Boleslav "C"-FK Kolín "B"KS 1B23. 01. 2009 18:0016. (14. 02. 2009) 
144.SKST Sokol Veltrusy-Slovan LochoviceKS 1A17. 01. 2009 18:0012. (17. 01. 2009)Lochovice
142.Sokol Libice n.C.-FK Kolín "B"KS 1B17. 01. 2009 18:0012. (17. 01. 2009) 
119.Sokol Mníšek p.B.-TJ KlínecKS 2C 12. (17. 01. 2009)TJ Klínec
39.Sokol Mnichovo Hradiště "B"-TTC Josefův DůlKS 2B17. 01. 2009 17:0012. (17. 01. 2009)Josefův Důl
124.Sokol Lány "B"-SK Březnice "B"KS 2C17. 01. 2009 13:3012. (17. 01. 2009) 
40.Sokol Týnec n.L.-Sokol Kostelec n.Č.l. "B"KS 2D17. 01. 2009 13:3012. (17. 01. 2009)Kostelec nad Černými lesy
137.TTC Bělá p.B. "B"-TTC Brandýs n.L. "B"KS 1B17. 01. 2009 11:0012. (17. 01. 2009) 
125.Sokol Stochov Honice-SK Březnice "A"KS 2C17. 01. 2009 11:0012. (17. 01. 2009) 
120.Sokol Roztoky-Sport KladnoKS 2A16. 01. 2009 19:3013. (18. 01. 2009) 
123.Sokol Lány "B"-SK Březnice "A"KS 2C16. 01. 2009 18:3013. (18. 01. 2009) 
111.Sokol Sadská-Sokol Velké PopoviceKS 1B15. 01. 2009 18:0012. (17. 01. 2009) 
121.Sokol Libice n.C.-Sokol Velké PopoviceKS 1B11. 01. 2009 10:3013. (18. 01. 2009) 
117.Sokol Sadská "C"-Sokol Mnichovo Hradiště "C"KS 2B11. 01. 2009 10:3013. (18. 01. 2009)Mnichovo Hradiště
104.Sokol Sadská "B"-Sokol Kosmonosy "A"KS 2B11. 01. 2009 10:3013. (18. 01. 2009)Kosmonosy
116.Sokol Sadská "B"-Sokol Mnichovo Hradiště "C"KS 2B10. 01. 2009 19:0012. (17. 01. 2009)Mnichovo Hradiště
103.Sokol Sadská "C"-Sokol Kosmonosy "A"KS 2B10. 01. 2009 17:0012. (17. 01. 2009)Kosmonosy
114.Sokol Sadská-FK Kolín "B"KS 1B04. 01. 2009 15:0013. (18. 01. 2009) 
101.Sokol Stochov Honice-Sokol KarlštejnKS 2C14. 12. 2008 09:3011. (14. 12. 2008) 
109.Sokol Mnichovo Hradiště "C"-TTC Bělá p.B. "C"KS 2B13. 12. 2008 13:3010. (13. 12. 2008) 
102.Sokol Mnichovo Hradiště "C"-TTC Josefův DůlKS 2B12. 12. 2008 19:0011. (14. 12. 2008) 
100.Sokol Lány-TTC Kladno "B"KS 1A07. 12. 2008 10:0010. (13. 12. 2008) 
78.Sokol Lány "B"-TJ KlínecKS 2C03. 12. 2008 18:3011. (14. 12. 2008) 
90.Sokol Uhlířské Janovice-FK Kolín "D"KS 2D30. 11. 2008 11:309. (30. 11. 2008) 
92.SKST Vlašim-Sokol Kostelec n.Č.l. "B"KS 2D 9. (30. 11. 2008)Základní škola Sídliště 968, Vlašim
57.Sokol Lysá n.L.-Sokol Kosmonosy "A"KS 2B30. 11. 2008 07:459. (30. 11. 2008)Kosmonosy
91.SKST Vlašim-Sokol Kutná Hora "B"KS 2D 8. (29. 11. 2008)Základní škola Sídliště 968, Vlašim
85.TTC Kladno "B"-Spartak RožmitálKS 1A29. 11. 2008 10:009. (30. 11. 2008)herna TTC Kladno/Kladno-Dubí
84.Sokol Kosmonosy "B"-Sokol Sadská "B"KS 2B28. 11. 2008 17:308. (29. 11. 2008) 
83.Sokol Nižbor-Sokol Lány "B"KS 2C27. 11. 2008 17:009. (30. 11. 2008) 
79.Sokol Lány "B"-Sokol KarlštejnKS 2C26. 11. 2008 18:3010. (13. 12. 2008) 
54.Sokol Lány "B"-Sokol Mníšek p.B.KS 2C16. 11. 2008 08:457. (16. 11. 2008) 
71.SK Březnice "A"-Sokol ŽebrákKS 2C15. 11. 2008 17:007. (16. 11. 2008) 
65.SK Březnice "B"-Sokol NižborKS 2C15. 11. 2008 17:007. (16. 11. 2008) 
73.Sokol Lány "B"-Sokol Králův Dvůr "E"KS 2C15. 11. 2008 13:306. (15. 11. 2008) 
64.SK Březnice "B"-Sokol ŽebrákKS 2C 6. (15. 11. 2008) 
63.SK Březnice "A"-Sokol NižborKS 2C15. 11. 2008 13:306. (15. 11. 2008) 
70.KST Týnec n.S.-SKST VlašimKS 2D14. 11. 2008 18:007. (16. 11. 2008) 
53.Slovan Lochovice-TTC Říčany "B"KS 1A13. 11. 2008 19:007. (16. 11. 2008)Sál Český dvůr (bývalé kino)
66.KST Týnec n.S.-Sokol BenešovKS 2D11. 11. 2008 17:006. (15. 11. 2008) 
61.Slovan Lochovice-TTC Kladno "B"KS 1A09. 11. 2008 10:306. (15. 11. 2008)Sál Český dvůr
62.Start Mlékojedy-Sokol RoztokyKS 2A08. 11. 2008 17:006. (15. 11. 2008) 
59.Sokol Kutná Hora-TTC Brandýs n.L. "B"KS 1B07. 11. 2008 19:007. (16. 11. 2008) 
38.Sokol Lány "B"-Sokol Hudlice "C"KS 2C01. 11. 2008 13:304. (01. 11. 2008) 
51.TTC Kladno "D"-STC SlanýKS 2A31. 10. 2008 19:305. (02. 11. 2008) 
46.Sokol Mnichovo Hradiště "B"-TJ KlučovKS 2B31. 10. 2008 19:004. (01. 11. 2008) 
44.Sokol Lány-Sokol PříbramKS 1A31. 10. 2008 19:005. (02. 11. 2008) 
49.Sokol Hořovice "B"-Slovan LochoviceKS 1A29. 10. 2008 18:005. (02. 11. 2008) 
50.SKST Sokol Veltrusy-TTC Říčany "B"KS 1A28. 10. 2008 18:305. (02. 11. 2008) 
37.TTC Bělá p.B. "B"-FK Kolín "B"KS 1B26. 10. 2008 10:005. (02. 11. 2008) 
30.Sokol Kostelec n.Č.l. "B"-Sokol Týnec n.L.KS 2D18. 10. 2008 17:002. (18. 10. 2008)Týnec nad Labem
26.TJ Klínec-Sokol Mníšek p.B.KS 2C 2. (18. 10. 2008)Sokol Mníšek
25.TTC Josefův Důl-Sokol Mnichovo Hradiště "B"KS 2B18. 10. 2008 13:302. (18. 10. 2008)Mnichovo Hradiště
33.Sokol Kostelec n.Č.l.-Sokol Mnichovo HradištěKS 1B18. 10. 2008 10:002. (18. 10. 2008) 
35.Slovan Lochovice-SKST Sokol VeltrusyKS 1A18. 10. 2008 09:002. (18. 10. 2008)Veltrusy
28.Sokol Mnichovo Hradiště "C"-Sokol Sadská "B"KS 2B12. 10. 2008 17:002. (18. 10. 2008) 
24.Sokol Lány "B"-Sokol Stochov HoniceKS 2C11. 10. 2008 13:301. (11. 10. 2008) 
23.TTC Kladno "C"-TTC Kladno "D"KS 2A10. 10. 2008 19:0020. (do 11. 10. 2008) 
11.Sokol Kosmonosy "B"-Sokol Kosmonosy "A"KS 2B10. 10. 2008 18:0017. (do 11. 10. 2008) 
3.Sokol Mnichovo Hradiště "B"-Sokol Mnichovo Hradiště "C"KS 2B10. 10. 2008 17:0017. (do 11. 10. 2008) 
18.SK Březnice "A"-SK Březnice "B"KS 2C09. 10. 2008 19:0020. (do 11. 10. 2008) 
13.FK Kolín "D"-FK Kolín "C"KS 2D09. 10. 2008 19:0020. (do 11. 10. 2008) 
20.Sokol Sadská "C"-Sokol Sadská "B"KS 2B09. 10. 2008 18:0020. (do 11. 10. 2008) 
9.Sokol Hudlice "B"-Sokol Hudlice "A"Divize08. 10. 2008 18:0019. (do 11. 10. 2008) 
19.Sokol Sadská "B"-Sokol Sadská "C"KS 2B07. 10. 2008 19:001. (11. 10. 2008) 
14.FK Kolín "C"-FK Kolín "D"KS 2D07. 10. 2008 19:001. (11. 10. 2008) 
17.Lokomotiva Nymburk "A"-Lokomotiva Nymburk "B"KS 2B07. 10. 2008 17:0020. (do 11. 10. 2008) 
22.TTC Kladno "D"-TTC Kladno "C"KS 2A06. 10. 2008 19:001. (11. 10. 2008) 
10.Sokol Kosmonosy "A"-Sokol Kosmonosy "B"KS 2B03. 10. 2008 18:007. (do 11. 10. 2008) 
8.Sokol Hudlice "A"-Sokol Hudlice "B"Divize01. 10. 2008 18:009. (do 11. 10. 2008) 
2.Sokol Mnichovo Hradiště "C"-Sokol Mnichovo Hradiště "B"KS 2B23. 09. 2008 18:007. (do 11. 10. 2008)