Středočeský svaz stolního tenisu

Soupisky
Krajská soutěž 1. tř. sk. A
Sokol Lány
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Moravec Petr ing.1960K 104 - 1192011 
2.Hrbek Jiří1960K 147 - 1612012 
3.Spiegl Richard1963K 147 - 1612014 
4.Moravec Milan ing.1964K 147 - 1612011 
5.Moravec Ladislav ml.1993K 195 N2014 
6.Vajcová Kateřina1990K 324 - 3362019 
7.Szabo Jiří1974R 31-502009 
8.Kosár Ernest JUDr.1961R 51-1002009 
9.Slánička Pavel1945R 51-1002014 
10.Eichenmann Filip1989R 51-1002014 
11.Lážnovský Jan1958R 51-1002014 
12.Moravec Ladislav st.1933R 151-2002014 
13.Ságnerová Monika1991R 200N2014 
14.Houha Lukáš1994R 200N2014 
15.Spiegl Tomáš1993R 201-2502017 
TTC Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Dlouhý Jiří1972K 94 - 992016 
2.Srch Radek1977K 104 - 1192016 
3.Silavecký Ladislav1974K 184 - 1902016 
4.Brabenec Václav1959K 243 - 2552016 
5.Ječmen Jaroslav1962K 267 - 2792016 
6.Karda Martin1993K 337 - 3512016 
7.Ondráček Oldřich1987K 357 - 3622016 
8.Fiala Vladimír1987K 369 - 3762016 
9.Čížek Radek1986R 101-1302016 
10.Křivánek Aleš1990R 31-502018Střídavý start z SK Chraštice
SKST Sokol Veltrusy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Šulc Dalibor ing.1953K 120 - 1382019 
2.Jirásek Jiří1975K 139 - 1462017 
3.Jícha František1965K 147 - 1612011 
4.Tesárek Jiří1974K 178 - 1832018 
5.Kohout Tomáš1972K 162 - 1772011 
6.Kříšťan Jiří1974K 184 - 1902017 
7.Ovsenák Petr1983R 49N2019 
8.Kuthan Jiří1968N2011 
9.Hrdlička Pavel1974N2019 
ST-Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Pisár Petr1976K 104 - 1192014 
2.Knor Václav1961K 231 - 2422014 
3.Knor Luděk1960K 231 - 2422014 
4.Kadeřábek Milan1966K 184 - 1902019 
5.Kočka Josef1968K 377 - 3832014 
6.Knorová Pavla1987N2014 
7.Knorová Eliška1990N2014 
KST Rakovník "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Přibík Jan ing.1974K 84 - 932011 
2.Kettner Martin1987K 94 - 992008 
3.Kos Zdeněk ing.1966K 104 - 1192011 
4.Brabec Stanislav1962K 147 - 1612011 
5.Rezek Jan ml.1985K 162 - 1772012 
6.Šebek Tomáš1990K 184 - 1902014 
7.Podestát Vít1966R 31-502011 
8.Vlček Tomáš1992R 101-1502012 
9.Sosna Jan1991R 101-1502017 
10.Froněk Petr1961250N2015 
11.Brabcová Alžběta1990250N2012 
12.Mikeš Milan1976N2015 
13.Tvrz Jaroslav1975N2011 
14.Cír Radek1975N2011 
15.Mach Jindřich1970N2012 
Spartak Rožmitál
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Eisenreich Jindřich ml.1976K 104 - 1192015 
2.Zajíček Michal1976K 147 - 1612015 
3.Čížek Pavel1967K 162 - 1772018 
4.Eisenreich Jindřich st.1950K 267 - 2792014 
5.Hořejší Miroslav st.1948R 51-702012 
6.Staník Zsolt1942R 70N2012 
7.Eisenreich Lukáš1982R 70N2016 
8.Staník Daniel1975N2014 
9.Dropa Miloš1967N2012 
10.Zvelebil Miloš ml.1976N2016 
Slovan Lochovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Baier Robert1970K 104 - 119  
2.Budělovský Petr1980K 147 - 1612019 
3.Protiva Lukáš1989K 162 - 1772018 
4.Nevolný Milan1975K 190 N2019 
5.Zitta Přemysl1969K 178 - 1832019 
6.Skalka Josef1974R 51-602012 
7.Dražan Jiří1983R 71-802019 
8.Závora Vlastimil1953R 90N2009 
9.Němec Tomáš1988R 116-1302019 
10.Zítek Patrik1972N2019 
Sokol Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Kotrbatý Petr1968K 147 - 1612018 
2.Šprysl Josef1945K 196 - 2012018 
3.Havelka Marek1965K 202 - 2112008 
4.Mráz Roman1964K 202 - 2112012 
5.Jaroš Antonín1986K 202 - 2112010 
6.Císař Jan1965K 297 N2015 
7.Hlaváček Jaromír1962R 71-1002012 
8.Čeleda Miloš RNDr.1961R 100N2015 
Sokol Králův Dvůr "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Včelička Lubomír1969K 94 - 992016 
2.Kopřiva Tomáš1990K 120 - 1382012 
3.Roziňák Jan ml.1979K 139 - 1462019 
4.Vlasák Jaroslav1945K 212 - 2202016 
5.Dřevěný Pavel1950K 212 - 2202016 
6.Hák Zdeněk ml.1987K 243 - 2552010 
7.Hák Zdeněk st.1959K 280 - 2972010 
8.Šrámek David1978R 71-802017 
9.Tůma Michal1986R 81-902008 
10.Votava Martin1993R 101-1152016 
11.Toráč Marek1993R 116-1302016 
12.Kozák Tomáš1991R 146-1602016 
13.Červený Mojmír1992R 146-1602016 
14.Nový Jiří1991R 185N2018 
15.Lev Tomáš1983N2015 
TTC Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Havlíček Tomáš1992K 64 - 722014 
2.Vychodil Luděk1966K 120 - 1382014 
3.Mencl Jiří1990K 184 - 1902017 
4.Lážnovský Jiří1959K 202 - 2112014 
5.Pavlíček Ondřej1979K 202 - 2112019 
6.Pachman Tomáš, Ing.1967K 243 - 2552012 
7.Ebert Tomáš1989K 298 - 3142015 
8.Šulc Ladislav1951K 315 - 3232019 
9.Špalek Miroslav1978K 337 - 3512019 
10.Dědina Radek1986K 369 - 3762014 
11.Bajer Jiří1976R 5N2017 
12.Škach Martin, Ing.1970R 17N2012 
13.Vospálek Miroslav1948R 17N2012 
TTC Říčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Boubelík Jan1964K 35 N2019 
2.Lipšanský Miroslav1959K 49N2017 
3.Pokorný Roman1964K 84 - 932015 
4.Mesároš Petr1961K 104 - 1192018 
5.Voráč Jiří1982K 139 - 1462008 
6.Erlich Luboš1963K 162 - 1772016 
7.Valenta Vratislav1976K 221 - 2302015 
8.Šanc Karel1953K 221 - 2302014 
9.Černý Roman1980K 267 - 2792018 
10.Plíhal Martin1970K 297 N2014 
11.Kohout Jindřich1949K 323 N2014 
12.Šimůnek Josef1945R 51-602015 
Sokol Hořovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Koros Zdeněk1980K 77 - 832017 
2.Kubát Pavel1954K 84 - 932009 
3.Ungr Jan I.1958K 147 - 1612007 
4.Čepelák Vladimír st.1959K 162 - 1772012 
5.Rataj Miloš1976K 280 - 2972015 
6.Pancíř Josef1957K 298 - 3142011 
7.Kebrle Josef1955K 280 - 2972012 
8.Homolka Pavel st.1947K 337 - 3512012 
9.Špička Jiří1958K 324 - 3362012 
10.Heger Mikuláš1990R 185N2012 
11.Flemr Lubomír Mudr.1956N2012