Středočeský svaz stolního tenisu

Soupisky
Divize mužů
TJ Neratovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Mottl Petr1976K 58 N2017 
2.Michal Jiří1963K 59 - 632016 
3.Dvořák Zdeněk1967K 77 - 832016 
4.Dvořák Jan ml.1972K 100 - 1032016 
5.Beneš Tomáš1976K 104 - 1192016 
6.Ehl Ladislav1984K 231 - 2422016 
7.Trnka Jan1988K 267 - 2792018 
8.Košatý Jan1985K 376 N2016 
9.Jeřábek Jaromír1944K 383 N2017 
10.Januška Pavel1964R 19N2018 
11.Špinka Karel1949R 322016 
12.Čuba Milan1965R 332016 
13.Urban Jaroslav1943R 402016 
14.Weisser Petr1984R 482016 
15.Šlechta Jaroslav1967R 492016 
Sokol Hudlice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Hříbal Petr1962K 50 - 582018 
2.Gruber Martin1976K 59 - 632018 
3.Hrabár Jiří1962K 64 - 722017 
4.Šulc Martin1986K 120 - 1382019 
5.Stehlík Jan st.1965K 212 - 2202018 
6.Hubinger Lukáš1989K 221 - 2302016 
7.Vlach Jiří1990K 267 - 2792010 
8.Lev Leoš1963R 71-802014 
Sokol Hudlice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Dřevěný Petr1981K 36 - 492016 
2.Homolka Pavel ml.1972K 64 - 722015 
3.Drož Jan1965K 77 - 832015 
4.Landa Miloslav1974K 120 - 1382016 
5.Roziňák Jan ml.1979K 139 - 1462019 
6.Vaculík Stanislav1975K 195 N2016 
7.Krous Martin1970K 298 - 3142017 
8.Vaculík Zdeněk1948R 71-802016 
AŠ Mladá Boleslav "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Šťastný Vladislav1964K 182018 
2.Nešněra Jiří1985K 36 - 492018 
3.Serbus Tomáš1985K 59 - 632018 
4.Fuka Martin1984K 64 - 722018 
5.Nováček Petr1984K 162 - 1772018 
6.Kouřil Lubomír, Ing.1982K 212 - 2202018 
7.Zahrádka Michal1990K 231 - 2422018 
8.Postelt Tomáš1994K 243 - 2552014Hostování z TTC Bělá p. B.
9.Antoš Petr1992K 280 - 2972018 
10.Loudín Přemysl1965K 280 - 2972018 
11.Heilek Milan1955R 41-502018 
12.Hendrych Petr1958R 41-502018 
13.Školník Luboš1988R 61-802018 
14.Blažek Jan1989K 120 - 1382017Střídavý start z TJ Sokol Mnichovo Hradiště
SKP ARLT Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Hrubý Vlastimil1967K 50 - 582018 
2.Ulihrach Jiří1953K 50 - 582016 
3.Prágr Lukáš1987K 104 - 1192018 
4.Štěpán Pavel1954K 120 - 1382016 
5.Heral František PhDr.1945K 184 - 1902014 
6.Čermák Milan1956K 337 - 3512009 
7.Dvořák Jan1963K 357 - 3622018 
8.Šimo Vladimír1959K 357 - 3622009 
9.Horský Jindřich1949N2017 
10.Štembera Miroslav1953N2011 
11.Vlček Milan1961N2019 
12.Mrhal Tomáš1977N2019 
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Čech Pavel1968K 36 - 492012 
2.Lédl Jiří1963K 36 - 492011 
3.Andrt Tomáš1966K 64 - 722012 
4.Štepka Vladimír1987K 84 - 932008 
5.Přibík Jan ing.1974K 84 - 932011 
6.Kettner Martin1987K 94 - 992008 
7.Kos Zdeněk ing.1966K 104 - 1192011 
8.Brabec Stanislav1962K 147 - 1612011 
9.Rezek Jan ml.1985K 162 - 1772012 
10.Šebek Tomáš1990K 184 - 1902014 
11.Podestát Vít1966R 31-502011 
12.Brabcová Alžběta1990250N2012 
13.Mikeš Milan1976N2015 
14.Tvrz Jaroslav1975N2011 
TTC Brandýs n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Zatřepálek Pavel1968K 49 N2018 
2.Berger Miroslav1965K 50 - 582011 
3.Mifka Alexius, Ing.1962K 64 - 722019 
4.Šubrt Jaroslav1976K 77 - 832016 
5.Sysel Pavel, Ing.1964K 84 - 932015 
6.Holub Zdeněk1954K 104 - 1192011 
7.Seidl Josef1936K 120 - 1382016 
8.Nekola Tomáš, Ing.1973K 147 - 1612012 
9.Zatřepálková Lenka1968K 267 - 2792010 
10.Adámek Zdeněk, Ing.1961K 314 N2016 
11.Ryšavý Martin st.1971K 315 - 3232015 
12.Vošahlík Radek1976K 357 - 3622010 
13.Zatřepálek Petr1995R 91-1002012 
14.Cinek Petr, MUDr.1962N2011 
15.Kliment Martin1971N2015 
FK Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Pilner Jaroslav1971K 332017 
2.Dolejší Stanislav1966K 36 - 492012 
3.Uher Petr1972K 50 - 582019 
4.Vendl Jakub1985K 64 - 722012 
5.Ptáček František ml.1968K 84 - 932012 
6.Mazurkiewicz Ivo, Ing.1953K 94 - 992012 
7.Ulrich Radek1973K 100 - 1032012 
8.Šembera Karel1962K 104 - 1192012 
9.Lhoták Jakub1992K 139 - 1462012 
10.Ptáček Petr1973K 191 - 1952012 
11.Šembera David1989K 221 - 2302012 
12.Somolík Zdeněk, Bc.1958K 231 - 2422014 
13.Křivánek Luboš, Ing.1962K 256 - 2662012 
14.Holman Martin1967K 256 - 2662012 
15.Cikán Michal1989K 337 - 3512012 
Sokol Líbeznice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Eschner Jan1979K 36 - 492017 
2.Kraml Václav1969K 63 N2019 
3.Juklík Tomáš1973K 76 N2015 
4.Vondráš Jan, Ing.1964K 84 - 932014 
5.Kala Petr1962K 77 - 832016 
6.Janíček Petr1962K 104 - 1192017 
7.Trgiňa Roman1971R 31-402014 
8.Bernard Zbyšek1962R 31-402016 
9.Kulíšek Marek1990R 41-502019 
10.Srbek Jan, Ing.1957R 61-702014 
11.Toman Bedřich1946R 81-902014 
12.Hamáček Jan1958N2014 
Sokol Králův Dvůr "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Vašátko Zdeněk1968K 352017 
2.Řejha Pavel1974K 36 - 492014 
3.Rujder David1971K 73 - 762016 
4.Malina Václav1975N2016 
5.Včelička Lubomír1969K 94 - 992016 
6.Kopřiva Tomáš1990K 120 - 1382012 
7.Roziňák Jan ml.1979K 139 - 1462019 
8.Dřevěný Pavel1950K 212 - 2202016 
9.Vlasák Jaroslav1945K 212 - 2202016 
10.Hák Zdeněk ml.1987K 243 - 2552010 
11.Hák Zdeněk st.1959K 280 - 2972010 
12.Šrámek David1978R 71-802017 
13.Lev Tomáš1983N2015 
14.Sladovník Daniel1966N2017 
TTC Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Gábriš Michal1962K 36 - 492012 
2.Zika Ondřej1973K 36 - 492012 
3.Škubal Jiří, Ing.1957K 36 - 492012 
4.Levenec Petr, Ing.1978K 59 - 632012 
5.Havlíček Tomáš1992K 64 - 722014 
6.Vychodil Luděk1966K 120 - 1382014 
7.Mencl Jiří1990K 184 - 1902017 
8.Bajer Jiří1976R 5N2017 
Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Šmíd Jan1976K 50 - 582017 
2.Chládek Luboš1982K 64 - 722011 
3.Jirouch Tomáš ing.1973K 73 - 762012 
4.Koros Pavel1981K 84 - 932017 
5.Koros Zdeněk1980K 77 - 832017 
6.Kubát Pavel1954K 84 - 932009 
7.Ungr Jan I.1958K 147 - 1612007 
8.Čepelák Vladimír st.1959K 162 - 1772012 
9.Rataj Miloš1976K 280 - 2972015 
10.Kebrle Josef1955K 280 - 2972012 
11.Špička Jiří1958K 324 - 3362012 
12.Pancíř Josef1957K 298 - 3142011 
13.Homolka Pavel st.1947K 337 - 3512012 
Divize žen
TTC Bělá p. B. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Kolegarová Andrea1988K 132019 
2.Balcarová Petra1992K 142014 
3.Marejková Michaela1994K 15  
4.Pecová Michaela1993K 15 N2014 
5.Dufková Radka1992 2014 
6.Slobodzianová Lucie  2011 
TTC Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Velebilová Petra1982K 10  
2.Brabencová Eliška1989K 12  
3.Kuncová Andrea1989K 13 N  
4.Cardová Jana1967   
5.Dědinová Aneta1994   
6.Průšová Barbora1993   
7.Drdošová Lenka1993   
8.Bláhová Adéla1995   
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Elicerová Pavlína1976 2014 
2.Kulichová Lenka1995 2015 
3.Štanderová Jana1994 2017 
4.Vágnerová Lucie1994 2015 
5.Kulichová Jana1998 2016 
FK Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Vokounová Adéla, Ing.1982 2016 
2.Jursová Klára1994  Hostování z Sokol Zásmuky
3.Kratochvílová Lenka1994  Hostování z Sokol Zásmuky
4.Chobotová Věra1977 2018Hostování z Sokol Týnec n.L.
5.Martínková Michaela1993 2016 
6.Nutilová Vendula1991 2015 
7.Sláčalová Kateřina1972 2015Hostování z Lokomotiva Nymburk
8.Batelková Anna1995  Hostování z Sokol Zásmuky
Krajská soutěž 1. tř. sk. A
Sokol Lány
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Moravec Petr ing.1960K 104 - 1192011 
2.Hrbek Jiří1960K 147 - 1612012 
3.Spiegl Richard1963K 147 - 1612014 
4.Moravec Milan ing.1964K 147 - 1612011 
5.Moravec Ladislav ml.1993K 195 N2014 
6.Vajcová Kateřina1990K 324 - 3362019 
7.Szabo Jiří1974R 31-502009 
8.Kosár Ernest JUDr.1961R 51-1002009 
9.Slánička Pavel1945R 51-1002014 
10.Eichenmann Filip1989R 51-1002014 
11.Lážnovský Jan1958R 51-1002014 
12.Moravec Ladislav st.1933R 151-2002014 
13.Ságnerová Monika1991R 200N2014 
14.Houha Lukáš1994R 200N2014 
15.Spiegl Tomáš1993R 201-2502017 
TTC Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Dlouhý Jiří1972K 94 - 992016 
2.Srch Radek1977K 104 - 1192016 
3.Silavecký Ladislav1974K 184 - 1902016 
4.Brabenec Václav1959K 243 - 2552016 
5.Ječmen Jaroslav1962K 267 - 2792016 
6.Karda Martin1993K 337 - 3512016 
7.Ondráček Oldřich1987K 357 - 3622016 
8.Fiala Vladimír1987K 369 - 3762016 
9.Čížek Radek1986R 101-1302016 
10.Křivánek Aleš1990R 31-502018Střídavý start z SK Chraštice
SKST Sokol Veltrusy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Šulc Dalibor ing.1953K 120 - 1382019 
2.Jirásek Jiří1975K 139 - 1462017 
3.Jícha František1965K 147 - 1612011 
4.Tesárek Jiří1974K 178 - 1832018 
5.Kohout Tomáš1972K 162 - 1772011 
6.Kříšťan Jiří1974K 184 - 1902017 
7.Ovsenák Petr1983R 49N2019 
8.Kuthan Jiří1968N2011 
9.Hrdlička Pavel1974N2019 
ST-Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Pisár Petr1976K 104 - 1192014 
2.Knor Václav1961K 231 - 2422014 
3.Knor Luděk1960K 231 - 2422014 
4.Kadeřábek Milan1966K 184 - 1902019 
5.Kočka Josef1968K 377 - 3832014 
6.Knorová Pavla1987N2014 
7.Knorová Eliška1990N2014 
KST Rakovník "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Přibík Jan ing.1974K 84 - 932011 
2.Kettner Martin1987K 94 - 992008 
3.Kos Zdeněk ing.1966K 104 - 1192011 
4.Brabec Stanislav1962K 147 - 1612011 
5.Rezek Jan ml.1985K 162 - 1772012 
6.Šebek Tomáš1990K 184 - 1902014 
7.Podestát Vít1966R 31-502011 
8.Vlček Tomáš1992R 101-1502012 
9.Sosna Jan1991R 101-1502017 
10.Froněk Petr1961250N2015 
11.Brabcová Alžběta1990250N2012 
12.Mikeš Milan1976N2015 
13.Tvrz Jaroslav1975N2011 
14.Cír Radek1975N2011 
15.Mach Jindřich1970N2012 
Spartak Rožmitál
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Eisenreich Jindřich ml.1976K 104 - 1192015 
2.Zajíček Michal1976K 147 - 1612015 
3.Čížek Pavel1967K 162 - 1772018 
4.Eisenreich Jindřich st.1950K 267 - 2792014 
5.Hořejší Miroslav st.1948R 51-702012 
6.Staník Zsolt1942R 70N2012 
7.Eisenreich Lukáš1982R 70N2016 
8.Staník Daniel1975N2014 
9.Dropa Miloš1967N2012 
10.Zvelebil Miloš ml.1976N2016 
Slovan Lochovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Baier Robert1970K 104 - 119  
2.Budělovský Petr1980K 147 - 1612019 
3.Protiva Lukáš1989K 162 - 1772018 
4.Nevolný Milan1975K 190 N2019 
5.Zitta Přemysl1969K 178 - 1832019 
6.Skalka Josef1974R 51-602012 
7.Dražan Jiří1983R 71-802019 
8.Závora Vlastimil1953R 90N2009 
9.Němec Tomáš1988R 116-1302019 
10.Zítek Patrik1972N2019 
Sokol Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Kotrbatý Petr1968K 147 - 1612018 
2.Šprysl Josef1945K 196 - 2012018 
3.Havelka Marek1965K 202 - 2112008 
4.Mráz Roman1964K 202 - 2112012 
5.Jaroš Antonín1986K 202 - 2112010 
6.Císař Jan1965K 297 N2015 
7.Hlaváček Jaromír1962R 71-1002012 
8.Čeleda Miloš RNDr.1961R 100N2015 
Sokol Králův Dvůr "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Včelička Lubomír1969K 94 - 992016 
2.Kopřiva Tomáš1990K 120 - 1382012 
3.Roziňák Jan ml.1979K 139 - 1462019 
4.Vlasák Jaroslav1945K 212 - 2202016 
5.Dřevěný Pavel1950K 212 - 2202016 
6.Hák Zdeněk ml.1987K 243 - 2552010 
7.Hák Zdeněk st.1959K 280 - 2972010 
8.Šrámek David1978R 71-802017 
9.Tůma Michal1986R 81-902008 
10.Votava Martin1993R 101-1152016 
11.Toráč Marek1993R 116-1302016 
12.Kozák Tomáš1991R 146-1602016 
13.Červený Mojmír1992R 146-1602016 
14.Nový Jiří1991R 185N2018 
15.Lev Tomáš1983N2015 
TTC Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Havlíček Tomáš1992K 64 - 722014 
2.Vychodil Luděk1966K 120 - 1382014 
3.Mencl Jiří1990K 184 - 1902017 
4.Lážnovský Jiří1959K 202 - 2112014 
5.Pavlíček Ondřej1979K 202 - 2112019 
6.Pachman Tomáš, Ing.1967K 243 - 2552012 
7.Ebert Tomáš1989K 298 - 3142015 
8.Šulc Ladislav1951K 315 - 3232019 
9.Špalek Miroslav1978K 337 - 3512019 
10.Dědina Radek1986K 369 - 3762014 
11.Bajer Jiří1976R 5N2017 
12.Škach Martin, Ing.1970R 17N2012 
13.Vospálek Miroslav1948R 17N2012 
TTC Říčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Boubelík Jan1964K 35 N2019 
2.Lipšanský Miroslav1959K 49N2017 
3.Pokorný Roman1964K 84 - 932015 
4.Mesároš Petr1961K 104 - 1192018 
5.Voráč Jiří1982K 139 - 1462008 
6.Erlich Luboš1963K 162 - 1772016 
7.Valenta Vratislav1976K 221 - 2302015 
8.Šanc Karel1953K 221 - 2302014 
9.Černý Roman1980K 267 - 2792018 
10.Plíhal Martin1970K 297 N2014 
11.Kohout Jindřich1949K 323 N2014 
12.Šimůnek Josef1945R 51-602015 
Sokol Hořovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Koros Zdeněk1980K 77 - 832017 
2.Kubát Pavel1954K 84 - 932009 
3.Ungr Jan I.1958K 147 - 1612007 
4.Čepelák Vladimír st.1959K 162 - 1772012 
5.Rataj Miloš1976K 280 - 2972015 
6.Pancíř Josef1957K 298 - 3142011 
7.Kebrle Josef1955K 280 - 2972012 
8.Homolka Pavel st.1947K 337 - 3512012 
9.Špička Jiří1958K 324 - 3362012 
10.Heger Mikuláš1990R 185N2012 
11.Flemr Lubomír Mudr.1956N2012 
Krajská soutěž 1. tř. sk. B
Sokol Kutná Hora
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Štus Radek, Ing.1977K 77 - 8330.6.2017 
2.Tivodar Michal1964K 103 N30.6.2011 
3.Bureš Bohumil1972K 120 - 13830.6.2016 
4.Jirásek Zdeněk, Ing.1950K 138 N30.6.2015 
5.Faltín Antonín1955K 162 - 17730.6.2011 
6.Růžička Dušan1972K 162 - 17730.6.2016 
7.Mucha Ondřej1974K 191 - 19530.6.2014 
8.Liberský Karel1974R 8 N30.6.2018 
9.Polák Michal1977R 30 N30.6.2018 
10.Cihlář Jan, Ing.1981R 31 - 4031.12.2009 
11.Kořínek Milan1976R 51 - 6030.6.2015 
12.Mundil Robert1988R 51-6030.6.2014 
13.Sosnovec Bohumil, Ing.1963R 61 - 7030.6.2011 
14.Maruščák Tomáš, Bc.1983N30.6.2019 
15.Kamarýt Jiří1990K 120-13830.6.2019Střídavý start z SKC Zruč nad Sázavou
Sokol Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Wagner Jaroslav st.1958K 36 - 492012 
2.Kyncl Jiří1983K 84 - 932016 
3.Hendrych Roman1973K 94 - 992012 
4.Beran Martin1975K 120 - 1382014 
5.Vojáček Jiří1979K 139 - 1462019 
6.Máka Jiří1946K 202 - 2112016 
7.Fedačka Michal1976K 243 - 2552014 
8.Vydra Milan1969K 256 - 2662011 
9.Wagner Jaroslav ml.1985K 298 - 3142011 
10.Dvořák Jaroslav1971K 279 N2019 
11.Počarovský Pavel1975K 298 - 3142012 
12.Motl Milan1975K 324 - 3362012 
13.Popelka Zdeněk1955R 21-302017 
14.Hendrych Jan1972R 71-1002014 
15.Špinar Rostislav1979N2019 
Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Stránský Michal1973K 84 - 932010 
2.Ort Josef, Bc.1983K 104 - 1192010 
3.Trávníček Luboš1972K 104 - 1192010 
4.Luka Josef, Ing.1979K 139 - 1462017 
5.Blažek Jan1989K 120 - 1382017 
6.Luka Václav1986K 147 - 1612010 
7.Rulec Jakub, Ing.1981K 147 - 1612010 
8.Kracman Martin1973K 162 - 1772010 
9.Grill Josef1967K 256 - 2662019 
10.Knobloch Pavel1989K 315 - 3232010 
11.Haas Václav1990K 324 - 3362010 
12.Šťastný Jindřich1957R 51-602017 
Sokol Krchleby
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Procházka Miroslav ml.1970K 120 - 1382014 
2.Kučera Pavel1971K 196 - 2012016 
3.Břetenář Petr1961K 231 - 2422011 
4.Kemr Václav1956K 298 - 3142010 
5.Paclt Milan1961K 324 - 3362012 
6.Martínek Petr1963R 50N2011 
7.Král Jindřich1959R 51-702012 
8.Procházka Miroslav st.1940R 51-702014 
9.Janda Martin1978R 71-1002018 
10.Miškovský Josef1957R 71-1002015 
Kavalier Sázava "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Herout František1990K 50 - 582019 
2.Trmal Jan1988K 196 - 2012010 
3.Táborský Vladimír ml.1979K 266 N2011 
4.Táborský Vladimír st.1950K 298 - 3142017 
5.Šteflíček Jiří1957K 323 N2017 
6.Linhart Pavel1954K 352 - 3562019 
7.Šturc Jaroslav1951R 41 - 502017 
8.Šorm Petr1945R 61 - 702017 
9.Srb Miroslav1963R 80 N2017 
10.Budjač Libor1964N2019 
11.Enderst Jindřich1950N2017 
12.Novák Jaroslav1956N2017 
13.Pavelek Ladislav1950N2017 
14.Červený Dalibor1962N2019 
AŠ Mladá Boleslav "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Nováček Petr1984K 162 - 1772018 
2.Kouřil Lubomír, Ing.1982K 212 - 2202018 
3.Postelt Tomáš1994K 243 - 2552014Hostování z TTC Bělá p. B.
4.Loudín Přemysl1965K 280 - 2972018 
5.Antoš Petr1992K 280 - 2972018 
6.Sedláček Jan st., Ing.1951R 31-402018 
7.Heilek Milan1955R 41-502018 
8.Hendrych Petr1958R 41-502018 
9.Kopecký Karel1949R 51-602018 
10.Niedermertl Zdeněk1962R 51-602018 
11.Školník Luboš1988R 61-802018 
12.Rosca David1993R 101-1202018 
13.Sucharda David1993R 101-1202018 
14.Čeřovský Petr st.1966N2018 
15.Hoďák Václav1990K 280 - 2972012Střídavý start z TJ Sokol Mnichovo Hradiště
Sokol Libice n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Kaipr Petr1965K 77 - 832014 
2.Trajhan Miroslav ml.1985K 104 - 1192015 
3.Paroulek Milan1962K 147 - 1612015 
4.Pekárek František1966R 21-302015 
5.Trajhan Jaroslav1971R 21-302017 
6.Heřmanský Miroslav1960R 31-502015 
7.Trajhan Miroslav st.1957N2012 
8.Chlad Luboš1976N2019 
TTC Brandýs n.L. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Sysel Pavel, Ing.1964K 84 - 932015 
2.Holub Zdeněk1954K 104 - 1192011 
3.Seidl Josef1936K 120 - 1382016 
4.Nekola Tomáš, Ing.1973K 147 - 1612012 
5.Zatřepálková Lenka1968K 267 - 2792010 
6.Adámek Zdeněk, Ing.1961K 314 N2016 
7.Ryšavý Martin st.1971K 315 - 3232015 
8.Vošahlík Radek1976K 357 - 3622010 
9.Mühlfeit Luboš1975K 369 - 3762015 
10.Zatřepálek Petr1995R 91-1002012 
11.Bessenyey Vaszil1963R 101-1102015 
12.Šumelda Alan1990R 131-1402014 
13.Copák Juraj1946N2015 
14.Cinek Petr, MUDr.1962N2011 
15.Kliment Martin1971N2015 
Sokol Kostelec n.Č.l.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Rak Vít1964K 49 N2019 
2.Čihák Milan1964K 120 - 1382011 
3.Pokorný Petr1978K 120 - 1382011 
4.Menz František1967K 120 - 1382018 
5.Pokorný Jaroslav1950K 162 - 1772011 
6.Burda Roman1972K 191 - 1952011 
7.Vacek Miroslav1960K 230 N2011 
8.Chvojka Antonín, Ing.1947K 337 - 3512011 
9.Moravec Václav1963K 363 - 3682011 
10.Röhrl Theodor1966K 369 - 3762016 
11.Rob Karel1967K 376 N2011 
12.Čihák Jaroslav1952R 51-602018 
FK Kolín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Zaplatílek Ctibor1978K 35 N2019 
2.Ptáček František ml.1968K 84 - 932012 
3.Mazurkiewicz Ivo, Ing.1953K 94 - 992012 
4.Ulrich Radek1973K 100 - 1032012 
5.Šembera Karel1962K 104 - 1192012 
6.Lhoták Jakub1992K 139 - 1462012 
7.Ptáček Petr1973K 191 - 1952012 
8.Šembera David1989K 221 - 2302012 
9.Brant Pavel, Ing.1963K 231 - 2422012 
10.Somolík Zdeněk, Bc.1958K 231 - 2422014 
11.Holman Martin1967K 256 - 2662012 
12.Křivánek Luboš, Ing.1962K 256 - 2662012 
13.Cikán Michal1989K 337 - 3512012 
14.Vokounová Adéla, Ing.1982K 362 N2016 
15.Hrda Lukáš, Ing.1986R 21-302019 
TTC Bělá p.B. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Řípa Vladimír1959K 94 - 992012 
2.Šlapáček Martin1986K 100 - 1032016 
3.Balcar Miroslav1972K 120 - 1382012 
4.Elstner Lukáš1988K 178 - 1832012 
5.Krucký Rudolf1950K 178 - 1832013 
6.Balog Josef1983K 196 - 2012016 
7.Kapras Karel ml.1986K 212 - 2202012 
8.Slobodzian Jakub1989K 267 - 2792011 
9.Kaňka Jakub1987K 280 - 2972011 
10.Kaňka Luděk ml.1990K 298 - 3142011 
11.Vokoun Petr, Ing.1969R 61-802012 
12.Gargulák Michal1991N2019 
Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Randák Adam1975K 191 - 1952019 
2.Semrád Petr1980K 221 - 2302017 
3.Stupavský Milan1966K 243 - 2552010 
4.Maršál Petr1964K 298 - 3142015 
5.Smola Jiří1958K 369 - 3762017 
6.Petřík Zděněk1956R 41-502017 
7.Dvořák Martin1971R 60N2017 
8.Zita Petr1968R 61-702012 
9.Šiler Jiří1946R 91-1002017 
10.Lukáš Petr, Ing.1944R 91-1002017 
11.Říha Vlastimil1931R 131-1402010 
12.Škop Jiří1978N2019 
13.Baier Tomáš1975N2019 
Krajská soutěž 2. tř. sk. A
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Pánek Jan1968K184-1902019 
2.Rampa Ladislav1950K221-2302012 
3.Vaktor Ivan1968K279N2008 
4.Poláček Vladimír1953K315-3232012 
5.Materna George1989K369-3762010 
6.Macák Petr ing.1960R31-352012 
7.Tajč Václav1945R36-402012 
8.Elicerová Pavlína1976R36-402014 
9.Kulich Vladimír1963R101-1202012 
10.Kulichová Lenka1995R121-1372015 
11.Štanderová Jana1994R135N2017 
12.Vágnerová Lucie1994R137N2015 
13.Hájek Lukáš1992N2015 
14.Kučera Stanislav1997N2018 
15.Kulichová Jana1998N2016 
TJ Neratovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Beneš Tomáš1976K 104 - 1192016 
2.Ehl Ladislav1984K 231 - 2422016 
3.Trnka Jan1988K 267 - 2792018 
4.Košatý Jan1985K 376 N2016 
5.Jeřábek Jaromír1944K 383 N2017 
6.Januška Pavel1964R 19N2018 
7.Špinka Karel1949R 322016 
8.Čuba Milan1965R 332016 
9.Urban Jaroslav1943R 402016 
10.Weisser Petr1984R 482016 
11.Šlechta Jaroslav1967R 492016 
12.Salmon Ivan1961R 572016 
SKP ARLT Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Heral František PhDr.1945K 184 - 1902014 
2.Čermák Milan1956K 337 - 3512009 
3.Dvořák Jan1963K 357 - 3622018 
4.Šimo Vladimír1959K 357 - 3622009 
5.Horský Jindřich1949N2017 
6.Štembera Miroslav1953N2011 
7.Vlček Milan1961N2019 
8.Mrhal Tomáš1977N2019 
Sokol Přezletice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Ouda Pavel1951K 231 - 2422016 
2.Slunéčko Radek1971K 267 - 2792014 
3.Weishaupt Robert, Ing.1980K 298 - 3142014 
4.Štěpánek Petr, MUDr.1959K 315 - 3232016 
5.Teplý Stanislav, Ing.1958R 51-602014 
6.Horálek Jiří1966R 51-602014 
7.Macho Martin1967R 51-602014 
8.Weishaupt Antonín, Ing.1953R 71-802014 
9.Havazík Roman1971R 111-1202016 
10.Havazík Ondřej1993R 121-1302017 
11.Ptáčník Luboš1959R 121-1302014 
12.Spretka Jerzy, Ing.1954R 131-1402019 
13.Burša Martin, Ing.1970R 131-1402014 
14.Teplý Stanislav ml.1992R 131-1402017 
15.Hron Martin1978N2017 
Sokol Roztoky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Moravec Roman1958K 242 N2019 
2.Žáček Josef1970R 92018 
3.Švarc Martin1976R 10-202016 
4.Vacek Jiří1978R 10-202019 
5.Pöschl Miroslav st.1960R 21-302014 
6.Schmelz Richard1985R 31-402018 
7.Vodňanský Martin1981R 31-402009 
8.Sork Antonín1940R 40N2018 
9.Šípek Josef1951R 51-602014 
10.Pöschl Miroslav ml.1982R 61-702019 
11.Pöschl Michal1983R 71-802019 
12.Fabiánek David1983R 81-902014 
13.Veselka Jan1985R 90N2017 
14.Kolář Jan1982N2019 
15.Tikovský Jakub1985N2019 
Kaučuk Kralupy n.Vlt.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Dvořák Milan ml.1988K 147 - 1612016 
2.Štros Jan1950K 162 - 1772009 
3.Kačírek Lubomír1951K 183 N2014 
5.Holan Josef1963R 26N2019 
6.Palan Jan1948R 40N2018 
7.Bagal Zdeněk ml.1988R 462019 
8.Točík Ondřej1992R 592015 
9.Točík Radek1994R 962015 
10.Batka Lukáš1996R 98N2015 
11.Noul Josef1963N2014 
12.Palan Vladimír1957N2018 
Sokol Líbeznice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Kala Petr1962K 77 - 832016 
2.Janíček Petr1962K 104 - 1192017 
3.Trgiňa Roman1971R 31-402014 
4.Bernard Zbyšek1962R 31-402016 
5.Kulíšek Marek1990R 41-502019 
6.Pavlík Zbyšek1976R 51-602018 
7.Srbek Jan, Ing.1957R 61-702014 
8.Ptáček Josef1969R 81-902016 
9.Toman Bedřich1946R 81-902014 
10.Hamáček Jan1958N2014 
TTC Kladno "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Pavlíček Ondřej1979K 202 - 2112019 
2.Pachman Tomáš, Ing.1967K 243 - 2552012 
3.Ebert Tomáš1989K 298 - 3142015 
5.Špalek Miroslav1978K 337 - 3512019 
6.Dědina Radek1986K 369 - 3762014 
7.Bajer Jiří1976R 5N2017 
8.Škach Martin, Ing.1970R 17N2012 
9.Šulc Ladislav1951K 315 - 3232019 
TTC Kladno "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Vospálek Miroslav1948R 17N2012 
2.Novotný Jiří1968R 30N2017 
3.Pešta Vítězslav1991R 36-40  
4.Kopecký Jiří1982R 60N2015 
5.Hanus Milan1939R 60N2018 
6.Řezníček Lukáš1993R 61-702018 
7.Ebert Tomáš, Ing.1962R 101-1202019 
8.Mareš Jakub1992R 101-1202015 
9.Dvořáková Karolina1995R 121-1372015 
10.Kubík Adam1998N2018 
11.Beránek Martin1992N  
12.Beránek Radek1971N  
Start Mlékojedy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Donát Zdeněk1963K 256 - 2662018 
2.Halama Jiří1963K 337 - 3512012 
3.Polák Karel1974K 357 - 3622012 
4.Donát Milan1964K 363 - 3682018 
5.Legát Lukáš1971R 20N2018 
6.Kulíšek Milan1966R 222018 
7.Šanda Martin1973R 26N2017 
8.Chalupa Josef1964R 382018 
9.Novák Aleš1975R 552012 
10.Novák Milan1987N2012 
TTC Slovan Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Jírový Jiří1957K 363 - 3682016 
2.Šavel Pavel1947K 363 - 3682015 
3.Špalek Jiří1973R 17N2016 
4.Kříž Petr1959R 51-602015 
5.Peltán Petr1956R 41-502008 
6.Slabý Jiří1948R 51-602008 
7.Jůza Jan1976R 81-1002019 
8.Frolík Petr1953R 81-1002016 
9.Preis František1933R 81-1002016 
10.Kolací František1953R 101-1202015 
11.Charvát Zdeněk1948R 137N2016 
12.Preis Martin1968N2019 
Sport Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Novák Petr1970K 231 - 2422017 
2.Jedlička Stanislav1959K 324 - 3362017 
3.Pírka Josef1965K 337 - 3512017 
4.Tuček Miroslav1963K 352 - 3562017 
5.Kratochvíla Dan1986R 60N2017 
6.Bílý Tomáš1978R 61-702017 
7.Černý Tomáš1988R 61-702017 
8.Hlaváček Jan1952R 61-702017 
9.Bílý Josef1946R 71-802017 
10.Škach Jaroslav1947R 71-802017 
11.Čampulka Karel1948R 71-802017 
12.Horbaj Dušan1980R 81-1002017 
13.Krejčí Tomáš1989R 81-1002015 
14.Vilímek Michal1974R 100N2018 
15.Burda Václav1945R 100N2017 
Krajská soutěž 2. tř. sk. B
Sokol Sadská "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Vojáček Jiří1979K 139 - 1462019 
2.Máka Jiří1946K 202 - 2112016 
3.Fedačka Michal1976K 243 - 2552014 
4.Vydra Milan1969K 256 - 2662011 
5.Wagner Jaroslav ml.1985K 298 - 3142011 
6.Hubáček Jiří1971R 51-702017 
7.Dědek Martin1972R 71-1002017 
8.Hendrych Jan1972R 71-1002014 
9.Hrášek Petr1966R 71-1002012 
10.Mysliveček Petr1974150N2011 
11.Votík Jan1996N2019 
12.Boroven Jaroslav1960N2017 
Sokol Sadská "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Dvořák Jaroslav1971K 279 N2019 
2.Počarovský Pavel1975K 298 - 3142012 
3.Motl Milan1975K 324 - 3362012 
4.Popelka Zdeněk1955R 21-302017 
5.Křepela Miroslav1955R 51-702018 
6.Hlubůček Bohuslav1972R 51-702012 
7.Trejdl Dušan1972R 71-1002017 
8.Klokočníková Helena1976R 100N2016 
9.Pelant Roman1976R 101-1502018 
10.Žána Michal1988R 150N2016 
11.Špinar Rostislav1979N2019 
12.Olmr Miloš1995N2019 
13.Bečvářová Michaela1996N2019 
Sokol Mnichovo Hradiště "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Blažek Jan1989K 120 - 1382017 
2.Luka Václav1986K 147 - 1612010 
3.Rulec Jakub, Ing.1981K 147 - 1612010 
4.Kracman Martin1973K 162 - 1772010 
5.Grill Josef1967K 256 - 2662019 
6.Šťastný Jindřich1957R 51-602017 
7.Dlask Ladislav, Ing.1961R 61-802010 
8.Koloc Jaroslav ml.1979R 80N2010 
9.Kraušner Miroslav1974R 101-1202017 
10.Stránský Josef1946N2010 
Sokol Mnichovo Hradiště "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Hoďák Václav1990K 280 - 2972012 
2.Knobloch Pavel1989K 315 - 3232010 
3.Haas Václav1990K 324 - 3362010 
4.Beniš Ondřej1990K 324 - 3362018 
5.Pleticha Vladimír1973R 61-802010 
6.Kastner Patrik, Mgr.1974R 61-802018 
7.Ort Marek, Mgr.1976R 81-1002011 
8.Mareš Jan1983R 101-1202010 
Sokol Kosmonosy "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Veselý Pavel, Ing.1968K 162 - 1772010 
2.Zajíček Michal1987K 212 - 2202017 
3.Zahrádka Zdeněk1988K 220 N2018 
4.Durdis Petr ml.1979K 243 - 2552017 
5.Zajíček Petr1962K 297 N2014 
6.Čuban Jiří1954R 61-802016 
7.Procházka Zdeněk1948R 81-1002016 
8.Potměšil Pavel1962N2016 
Sokol Kosmonosy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Horsák Oldřich, Ing.1960K 280 - 2972011 
2.Čech Jiří1992K 315 - 3232018 
3.Durdis Petr st.1955K 336 N2009 
4.Zajíček Martin1990R 61-802018 
5.Řezáč Pavel, Ing.1961R 51-602018 
6.Volf Ivan1947R 61-802016 
7.Černý Jaroslav1941R 101-1202015 
TTC Josefův Důl
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Kroupa Milan1965K 280 - 2972014 
2.Kunst Josef1955K 324 - 3362012 
3.Niems Dušan1978R 31-402019 
4.Pácha Robin1992R 81-1002012 
5.Bezděk Jiří st.1963R 81-1002012 
6.Nevrlý Miroslav1958R 81-1002015 
7.Ďurfina Karel1958R 81-1002012 
8.Bezděk Jiří ml.1991R 101-1202012 
9.Bříška Jan1991R 101-1202012 
Lokomotiva Nymburk "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Horáček Vlastimil1956K 120 - 1382012 
2.Kyncl Miloslav ing.1960K 139 - 1462012 
3.Piroutek Květoslav1957K 146 N2012 
4.Třešňák Josef1970K 162 - 1772016 
5.Urbánek Jan1950R 21-302012 
6.Kořínek Karel1945R 51-702012 
7.Sláčalová Kateřina1972R 51-702015 
8.Koudela Martin1975R 71-1002012 
9.Hájek Zdeněk1974R 71-1002012 
10.Urbánek Jiří1945R 101-1502012 
11.Randa Stanislav1934R 101-1502012 
12.Malý Libor1960N2018 
Lokomotiva Nymburk "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Pour Miroslav ing.1963R 21-302012 
2.Čermák Antonín1937R 21-302008 
3.Mucha Lubomír ing.1953R 31-502012 
4.Vejtruba Václav1944R 31-502012 
5.Eliška Roman1977R 31-502012 
6.Šimek Jiří1958R 51-702012 
7.Rufer Vladislav1939R 51-702012 
8.Sobotka Jiří1958R 71-1002012 
9.Eliška Radek1971R 71-1002012 
10.Heršálek Jakub1980R 101-1502009 
11.Suchomel Tomáš1965N2019 
Sokol Lysá n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Sádlo Josef1973K 243 - 2552009 
2.Bittner Miloslav ml.1977K 256 - 2662017 
3.Havel Martin1977K 298 - 3142008 
4.Novák Lukáš1989K 315 - 3232016 
5.Vlček Jan1991K 337 - 3512014 
6.Adamčík Petr1952R 312019 
7.Havlena Karel1965R 712016 
8.Ludvíček Luboš1964R 712018 
9.Šichta Jakub1991R 712014 
10.Jirsa Petr1958R 100N2016 
11.Boháč Milan1954N2019 
TJ Klučov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Kurel David1982K 231 - 2422015 
2.Martin Petr1980K 243 - 2552015 
3.Chlumský Petr1987K 280 - 2972015 
4.Martin Josef st.1953K 280 - 2972016 
5.Spáčil Ladislav195430N2016 
6.Lambert Zdeněk1950R 31-402016 
7.Ševčík Jiří ml.1977R 41-502015 
8.Kaše Radek1974R 51-602015 
9.Ševčík Jiří st.1950R 51-602016 
10.Čadil Jiří1950R 51-602008 
11.Potměšil Zdeněk1966R 61-702016 
12.Douša Ivan1959R 61-702016 
13.Slaný Vlastimil1985R 71-802015 
TTC Bělá p.B. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Krucký Rudolf1950K 178 - 1832013 
2.Balog Josef1983K 196 - 2012016 
3.Kapras Karel ml.1986K 212 - 2202012 
4.Slobodzian Jakub1989K 267 - 2792011 
5.Kaňka Jakub1987K 280 - 2972011 
6.Kaňka Luděk ml.1990K 298 - 3142011 
7.Vokoun Petr, Ing.1969R 61-802012 
8.Peca Antonín1967R 101-1202012 
9.Balcar Jaromír1947N2012 
10.Medviď Jiří1978N2019 
11.Klatovský Lubomír MUDr.1967N2014 
12.Gargulák Michal1991N2019 
Krajská soutěž 2. tř. sk. C
Sokol Nižbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Kovanda Milan1973K 73 - 762019 
2.Šmíd Miroslav1954R 41-502009 
3.Šturc Jaroslav1964R 41-502014 
4.Pech Jan1968R 51-602016 
5.Šprungl Jan1953R 61-702011 
6.Hynek Ivan1962R 61-702014 
7.Frühauf Jindřich1953R 61-702009 
8.Michalík René1974R 71-802011 
9.Hakl Petr1969R 81-902014 
10.Čuda Jan1983R 101-1152016 
11.Král Martin1971R 101-1152018 
12.Homolka Tomáš1972R 131-1452012 
Sokol Lány "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Jirkovský Václav1956K 120 - 1382016 
2.Moravec Ladislav ml.1993K 195 N2014 
3.Vajcová Kateřina1990K 324 - 3362019 
4.Szabo Jiří1974R 31-502009 
5.Kosár Ernest JUDr.1961R 51-1002009 
6.Slánička Pavel1945R 51-1002014 
7.Eichenmann Filip1989R 51-1002014 
8.Lážnovský Jan1958R 51-1002014 
9.Moravec Ladislav st.1933R 151-2002014 
10.Ságnerová Monika1991R 200N2014 
11.Houha Lukáš1994R 200N2014 
12.Spiegl Tomáš1993R 201-2502017 
Sokol Hudlice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Roziňák Jan ml.1979K 139 - 1462019 
2.Vaculík Stanislav1975K 195 N2016 
3.Stehlík Jan st.1965K 212 - 2202018 
4.Hubinger Lukáš1989K 221 - 2302016 
5.Vlach Jiří1990K 267 - 2792010 
6.Krous Martin1970K 298 - 3142017 
7.Lev Leoš1963R 71-802014 
8.Vaculík Zdeněk1948R 71-802016 
9.Sklenář Tomáš1974R 71-802018 
10.Nový Oto1961R 81-902018 
11.Dvořák Kamil1980R 81-902008 
12.Vlk Pavel1963R 91-1002016 
Tatran Sedlčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Linhart František, Ing.1977K202-2112016 
2.Mašek Roman1975K280-2972019 
3.Kovář Jan1988K280-2972019 
4.Lesák Jakub1987K315-3232019 
5.Kadlec Lukáš1987K383N2019 
6.Kruchňa Tomáš1968R71-1002018 
7.Nevlida Karel1955R71-1002019 
8.Jarolímek Miroslav1954R71-1002019 
9.Neužil Pavel, Ing.1963R71-1002019 
10.Homolka Libor1970R71-1002014 
11.Přasličák Tomáš1989R71-1002019 
12.Jarolímek Pavel1989R101-1302019 
13.Hodys Pavel1991R131-1642017 
14.Pešek Martin1991164N2017 
15.Kovář Jaroslav1962N2014 
Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Jančiga Roman1981K 104 - 1192014 
2.Spousta Jan1967K 162 - 1772018 
3.Křemen Josef1973K 191 - 1952012 
4.Kunc Petr1970K 177 N2011 
5.Roztočil Jiří1961K 178 - 1832014 
6.Kuška Miroslav1957R 61-702008 
7.Macháček Pavel1964R 61-702008 
8.Cajthaml Pavel1970R 101-1152015 
Sokol Karlštejn
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Vilhelm Oldřich1972K 221 - 2302015 
2.Veselý Luboš1965K 256 - 2662014 
3.Boudník Petr1963K 280 - 2972019 
4.Kubala Libor1973K 280 - 2972017 
5.Břížďala Miroslav st.1962K 323 N2019 
6.Roziňák Jan st.1954R 61-702015 
7.Stejskal Aleš1962R 90N2015 
8.Laube Petr1976R 91-1002017 
9.Holý Martin1989R 116-1302014 
10.Pastorek Ondřej1974R 116-1302011 
11.Čejka Jiří1944R 131-1452018 
12.Gottwald Miroslav1964R 131-1452012 
13.Pastorek Robert1968R 146-1602015 
14.Holý Stanislav1956R 185N2015 
15.Ondráček Evžen1973N2011 
SK Březnice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Soused Zbyněk1974K 231 - 2422009 
2.Jeřábek Tomáš1981K 256 - 2662019 
3.Soused Milan1970K 298 - 3142009 
4.Suchopár Miroslav1959R 31-502016 
5.Petrovic Pavel1964R 31-502012 
6.Benda Milan1977R 31-502012 
7.Michal Radek1976R 51-702012 
8.Říha Bohumil1983R 71-1002012 
SK Březnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Dušek Ladislav1965K 211N2019 
2.Haník Josef1961K 267 - 2792011 
3.Hassmann Vojtěch1984R 31-502016 
4.Medvecký Jan1951R 51-702012 
5.Slavíková Jana1968R 51-702014 
6.Jeřábek Václav1953R 71-1002018 
7.Peterka Lukáš1985R 71-1002018 
8.Šimek Jakub1994R 100N2015 
9.Štefan Josef1944R 101-1302018 
10.Michal Tomáš1981R 101-1302012 
11.Čížek Marek1995R 131-1642016 
Sokol Králův Dvůr "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Dřevěný Pavel1950K 212 - 2202016 
2.Hák Zdeněk ml.1987K 243 - 2552010 
3.Hák Zdeněk st.1959K 280 - 2972010 
4.Šrámek David1978R 71-802017 
5.Tůma Michal1986R 81-902008 
6.Votava Martin1993R 101-1152016 
7.Toráč Marek1993R 116-1302016 
8.Kozák Tomáš1991R 146-1602016 
9.Červený Mojmír1992R 146-1602016 
10.Nový Jiří1991R 185N2018 
11.Bradávka Petr1994R 185N2017 
12.Sládek Robert1996N2018 
13.Malý Adam1998N2018 
14.Bednář Jiří1939N2016 
15.Lev Tomáš1983N2015 
Sokol Stochov Honice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Karmazín Pavel1964K298-3142008 
2.Navrátil Tomáš1973K298-3142016 
3.Janoušek Zdeněk1960K324-3362010 
4.Fencl Petr1964K337-3512012 
5.Jedlička Jaroslav1960K324-3362010 
6.Brouček Ondřej1989K377-3832015 
7.Velc Tomáš1991K377-383  
8.Dejmková Eliška1989R 25N  
9.Navrátil Jan1948R 60N2016 
10.Chmelař Michal1986N2011 
Sokol Mníšek p.B.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Šťastný Michael1967K 220 N2019 
2.Macháček Pavel1963R 10-202014 
3.Tomiska Luboš1963R 10-202014 
4.Selement Jaroslav1967R 20N2014 
5.Freisleben Zdeněk1955R 21-302014 
6.Bartůněk Petr1950R 31-402014 
7.Taller Filip1989R 41-502016 
8.Volf Jaroslav1955R 50N2019 
9.Sedláček Luděk1973N2019 
10.Pecka Miloslav1960N2019 
TJ Klínec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Urban Jan1957K 221 - 2302015 
2.Hrstka Tomáš1976K 231 - 2422018 
3.Sixta Jaroslav1955K 256 - 2662017 
4.Plicka Vladimír1971K 314 N2015 
5.Smrčka Karel ing.1942K 336 N2015 
6.Fischer Jiří1964R 10-202017 
7.Horák Václav1967R 21-302011 
8.Vavřinová Mariána1977R 81-902009 
9.Fürbacher Ivan1943N2010 
10.Prošek František1978N2015 
11.Fulín Přemysl1946N2016 
12.Matula Libor1978N2019 
Krajská soutěž 2. tř. sk. D
Sokol Kutná Hora "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Faltín Antonín1955K 162 - 17730.6.2011 
2.Růžička Dušan1972K 162 - 17730.6.2016 
3.Mucha Ondřej1974K 191 - 19530.6.2014 
4.Liberský Karel1974R 8 N30.6.2018 
5.Polák Michal1977R 30 N30.6.2018 
6.Cihlář Jan, Ing.1981R 31 - 4031.12.2009 
7.Kořínek Milan1976R 51 - 6030.6.2015 
8.Sosnovec Bohumil, Ing.1963R 61 - 7030.6.2011 
9.Mundil Robert1988R 51-6030.6.2014 
10.Kvíz Martin1982N31.12.2009 
11.Líbal Tomáš1990N30.6.2018 
12.Líbal Václav1993N30.6.2018 
13.Petržílek Tomáš1990N30.6.2019 
14.Urban Martin1991N30.6.2019 
15.Weiss David1994N30.6.2019 
16.Maruščák Tomáš, Bc.1983N30.6.2019 
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Kudrna Jan1993K 221 - 2302011 
2.Hejný Michal1991K 324 - 3362018 
3.Pěnkava Luboš ml.1995K 324 - 3362015 
4.Škopek Pavel1997ČR 22 ml.ž.2016 
5.Stará Kateřina1996K 383 N2016 
6.Kerouš Jaroslav1968N2018 
7.Šváb Michal1976N2016 
8.Beranová Aneta1991N2011 
9.Limberk David1991N2011 
10.Lajdová Anežka1994N2015 
11.Valterová Markéta1993N2015 
12.Míková Karolína1995N2016 
13.Škopková Věra1994N2016 
Sokol Týnec n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Mošna Petr1966K 196 - 2012017 
2.Moravec Stanislav1971K 221 - 2302017 
3.Valenta Richard1976K 267 - 2792017 
4.Červínek Petr1971K 357 - 3622012 
5.Cincibus Milan1967R 51-602012 
6.Novotný Radek1965R 91-902014 
7.Chval Jan1990R 91-1002015 
8.Valenta Jaroslav1951N2015 
Sokol Čáslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Lövl Jan1984K 212 - 22030.6.2019 
2.Beňuš Petr1976R 11 - 1530.6.2018 
3.Zikmunda Zdeněk1962R 11 - 1530.6.2018 
4.Cyrus Miroslav1979R 30 N30.6.2018 
5.Kořínek Zdeněk1978R 21 - 3030.6.2018 
6.Čížek Martin1984R 31 - 4030.6.2018 
7.Širák Daniel1972R 31 - 4030.6.2018 
8.Vančura Filip1987R 31 - 4030.6.2018 
9.Faltýn Karel1955R 31 - 4030.6.2018 
10.Horký František1946R 51 - 6030.6.2018 
11.Kasal Slavomil1955R 51 - 6030.6.2018 
12.Havel Václav1953R 61 - 7030.6.2018 
13.Beran Aleš1967N30.6.2018 
14.Sosnovec Martin1973N30.6.2019 
15.Richter Michal1984N30.6.2019 
Sokol Benešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Váňa Miroslav1951K 243 - 2552018 
2.Zrcek Miroslav1952K 256 - 2662018 
3.Palla Přemysl, Ing.1962K 266 N2018 
4.Povolný Aleš1968K 298 - 3142010 
5.Dohnal Jaroslav1988K 280 - 2972014 
6.Zvolský Miroslav1964R12019 
7.Košař Pavel1952R 62014 
8.Leder Jiří1955R 72018 
9.Šostý Michal1978R 92018 
10.Šturc Jiří1989R 102014 
11.Málek Miloš1965R 122018 
12.Srb Pavel1978R 152015 
KST Týnec n.S.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Hameta Oldřich1967K 202 - 2112009 
2.Staněk Ondřej, Bc.1982K 202 - 2112009 
3.Staněk Jiří1985K 243 - 2552009 
4.Kašpárek František1954K 256 - 2662009 
5.Balata Vladimír, Ing.1960R 32009 
6.Kastner Karel, Bc.1973R 192009 
Sokol Kostelec n.Č.l. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Pokorný Jaroslav1950K 162 - 1772011 
2.Burda Roman1972K 191 - 1952011 
3.Vacek Miroslav1960K 230 N2011 
4.Chvojka Antonín, Ing.1947K 337 - 3512011 
5.Moravec Václav1963K 363 - 3682011 
6.Röhrl Theodor1966K 369 - 3762016 
7.Rob Karel1967K 376 N2011 
8.Čihák Jaroslav1952R 51-602018 
9.Růžička Pavel, Ing.1950R 71-802018 
FK Kolín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Šembera Karel1962K 104 - 1192012 
2.Lhoták Jakub1992K 139 - 1462012 
3.Ptáček Petr1973K 191 - 1952012 
4.Šembera David1989K 221 - 2302012 
5.Brant Pavel, Ing.1963K 231 - 2422012 
6.Brunclík Marek1969R 51-602019 
7.Laštovička Jiří1952R 61-702012 
8.Novák Ladislav1946R 71-802012 
9.Kačírek David1977R 81-902019 
10.Ptáček František st.1938N2012 
FK Kolín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Somolík Zdeněk, Bc.1958K 231 - 2422014 
2.Křivánek Luboš, Ing.1962K 256 - 2662012 
3.Holman Martin1967K 256 - 2662012 
4.Cikán Michal1989K 337 - 3512012 
5.Vokounová Adéla, Ing.1982K 362 N2016 
6.Hrda Lukáš, Ing.1986R 21-302019 
7.Kopiště Milan1965R 41-502019 
8.Nekovář Petr1961R 61-702012 
9.Vojtíšek Tomáš1990R 81-902019 
10.Jareš Libor1976R 100N2012 
Sokol Uhlířské Janovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Číž Josef1977R 21 - 3030.6.2010 
2.Švarc Petr, Ing.1967R 21 - 3030.6.2016 
3.Žoha Michal1979R 21 - 3030.6.2018 
4.Švarc Ivo1979R 30 N30.6.2015 
5.Čtveráček Martin1974R 31 - 4030.6.2012 
6.Vlasák Ota1958R 31 - 4030.6.2016 
7.Michalička Petr1965R 41 - 5030.6.2012 
8.Šamalík Zdeněk1947R 51 - 6030.6.2016 
9.Váša Jan, Ing.1979R 51 - 6030.6.2016 
10.Makal František1976R 60 N30.6.2016 
11.Šafránek Martin1994R 71 - 8030.6.2018 
12.Váša Jiří1945R 71 - 8030.6.2016 
13.Pícha Pavel1994R 81 - 8830.6.2018 
14.Švarc Ondřej1996R 81 - 8830.6.2017 
SKP Olympia Kutná Hora
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Tichý Ivo1962K 212 - 22031.12.2009 
2.Darius Stanislav1959K 267 - 27930.6.2014 
3.Majer Pavel1953K 267 - 27930.6.2011 
4.Zajíček Ivan1953K 267 - 27930.6.2017 
5.Vrána Miroslav, Ing.1961K 280 - 29731.12.2009 
6.Pekárek Pavel1962K 315 - 32330.6.2012 
7.Vaněk Jiří1959K 383 N30.6.2017 
8.Chyba Jaroslav1950R 60 N31.12.2008 
9.Slavíček Josef1953N31.12.2009 
10.Havlíček Petr1952N30.6.2010 
11.Remsa Vladimír1976N30.6.2019 
TTC Říčany "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Voráč Jiří1982K 139-1462008 
2.Erlich Luboš1963K 162 - 1772016 
3.Valenta Vratislav1976K 221 - 2302015 
4.Šanc Karel1953K 221 - 2302014 
5.Černý Roman1980K 267 - 2792018 
6.Plíhal Martin1970K 297 N2014 
7.Kohout Jindřich1949K 323 N2014 
8.Šimůnek Josef1945R 51-602015 
9.Míka Petr1965R 51-602018 
10.Poslt Václav1938R 61-702009 
11.Kupec Josef1940R 61-702018 
12.Vitvár Milan1973R 101-1102018 
13.Navrátil Jaroslav1963R 111-120  
14.Bébr Leoš1957R 121-130  
15.Gloser Václav1972N2015 
Český pohár
Sokol Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Motl Milan1975 2012 
2.Vydra Milan1969 2011 
3.Hendrych Jan1972 2014 
Spartak Rožmitál
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Zajíček Michal1976K 147 - 1612015 
2.Čížek Pavel1967K 162 - 1772018 
3.Eisenreich Jindřich ml.1976K 104 - 1192015 
TTC Říčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Míka Petr1965 2018 
2.Erlich Luboš1963K 162 - 1772016 
3.Plíhal Martin1970K 297 N2014 
4.Boubelík Jan1964K 35 N2019 
5.Lipšanský Miroslav1959K 49 N2017 
6.Pokorný Roman1964K 84 - 932015 
Sokol Kosmonosy "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Veselý Pavel, Ing.1968K 162 - 1772010 
2.Zajíček Michal1987K 212 - 2202017 
3.Zahrádka Zdeněk1988K 220 N2018 
4.Durdis Petr ml.1979K 243 - 2552017 
5.Zajíček Petr1962K 297 N2014 
6.Durdis Petr st.1955K 336 N2009 
7.Čuban Jiří1954 2016 
8.Procházka Zdeněk1948 2016 
9.Potměšil Pavel1962 2016 
Sokol Kosmonosy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Horsák Oldřich, Ing.1960K 280 - 2972011 
2.Čech Jiří1992K 315 - 3232018 
3.Zajíček Martin1990 2018 
4.Řezáč Pavel, Ing.1961 2018 
5.Volf Ivan1947 2016 
6.Černý Jaroslav1941 2015 
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Přibík Jan ing.1974K 84 - 932011 
2.Kos Zdeněk ing.1966K 104 - 1192011 
3.Brabec Stanislav1962K 147 - 1612011 
Sokol Libice n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Paroulek Milan1962K 147 - 1612015 
2.Heřmanský Miroslav1960 2015 
3.Trajhan Miroslav ml.1985K 104 - 1192015 
SKC Zruč n.S.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Kamarýt Jiří1990K 120 - 13830.6.2019 
2.Jandejsek Pavel1985K 120 - 13830.6.2019 
3.Fiala Leoš1990R 70 N30.6.2019 
TTC Brandýs n.L. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Berger Miroslav1965K 50 - 582011 
2.Mifka Alexius, Ing.1962K 64 - 722019 
3.Šubrt Jaroslav1976K 77 - 832016 
4.Sysel Pavel, Ing.1964K 84 - 932015 
5.Holub Zdeněk1954K 104 - 1192011 
6.Seidl Josef1936K 120 - 1382016 
7.Nekola Tomáš, Ing.1973K 147 - 1612012 
8.Adámek Zdeněk, Ing.1961K 314 N2016 
9.Ryšavý Martin st.1971K 315 - 3232015 
10.Bessenyey Vaszil1963 2015 
11.Šumelda Alan1990 2014 
12.Copák Juraj1946 2015 
13.Kirnig Jan, Ing.1963 2018 
14.Jirotka Bohuslav1945 2019 
TTC Brandýs n.L. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Zatřepálek Pavel1968K 49 N2018 
2.Zatřepálková Lenka1968K 267 - 2792010 
3.Vošahlík Radek1976K 357 - 3622010 
4.Mühlfeit Luboš1975K 369 - 3762015 
5.Zatřepálek Petr1995 2012 
6.Tomsová Kateřina1972 2018 
7.Soukup Tomáš1990   
8.Cinek Petr, MUDr.1962 2011 
9.Kliment Martin1971 2015 
10.Kotek Tomáš1973   
11.Doležalová Pavlína1979 2019 
12.Zvěřina Miroslav1996 2018 
Slavoj Obecnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Němec Tomáš1984   
2.Němec Václav1981   
3.Steiner František1983   
4.Steiner Petr1971   
Sokol Lysá n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Boháč Milan1954 2019 
2.Bittner Miloslav ml.1977K 256 - 2662017 
3.Havel Martin1977K 298 - 3142008 
4.Sádlo Josef1973K 243 - 2552009 
Sokol Hudlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Drož Jan1965K 77 - 832015 
2.Homolka Pavel ml.1972K 64 - 722015 
3.Stehlík Jan st.1965K 212 - 2202018 
4.Landa Miloslav1974K 120 - 1382016 
5.Dřevěný Petr1981K 36 - 492016 
6.Gruber Martin1976K 59 - 632018 
Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Stupavský Milan1966K 243 - 2552010 
2.Randák Adam1975K 191 - 1952019 
3.Semrád Petr1980K 221 - 2302017 
TTC Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Brabenec Václav1959K 243 - 2552016 
2.Ječmen Jaroslav1962K 267 - 2792016 
3.Fiala Vladimír1987K 369 - 3762016 
4.Silavecký Ladislav1974K 184 - 1902016 
5.Karda Martin1993K 337 - 3512016 
6.Dlouhý Jiří1972K 94 - 992016 
7.Srch Radek1977K 104 - 1192016 
Sokol Lány "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Moravec Petr ing.1960K 104 - 1192011 
2.Hrbek Jiří1960K 147 - 1612012 
3.Spiegl Richard1963K 147 - 1612014 
4.Moravec Milan ing.1964K 147 - 1612011 
5.Eichenmann Filip1989 2014 
6.Moravec Ladislav st.1933 2014 
7.Ságnerová Monika1991 2014 
8.Houha Lukáš1994 2014 
9.Spiegl Tomáš1993 2017 
10.Moravec Petr ml.1997   
Sokol Lány "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Jirkovský Václav1956K 120 - 1382016 
2.Moravec Ladislav ml.1993K 195 N2014 
3.Vajcová Kateřina1990K 324 - 3362019 
4.Szabo Jiří1974 2009 
5.Kosár Ernest JUDr.1961 2009 
6.Slánička Pavel1945 2014 
7.Lážnovský Jan1958 2014 
AŠ Mladá Boleslav "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Kouřil Lubomír, Ing.1982K 212 - 2202018 
2.Antoš Petr1992K 280 - 2972018 
3.Postelt Tomáš1994K 243 - 2552014 
4.Fuka Martin1984K 64 - 722018 
KST Slatina "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Ocásek Rostislav1964   
2.Rapp Jiří1963   
3.Barták Jiří1963   
4.Benda Miroslav1962   
KST Slatina "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Schönfelder Jaroslav1948   
2.Folbrecht Roman1964   
3.Laštovka Jiří1965   
4.Melkus Alan1959   
FK Kolín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Pilner Jaroslav1971K 332017 
2.Dolejší Stanislav1966K 36 - 492012 
3.Zaplatílek Ctibor1978K 49 N2019 
4.Uher Petr1972K 50 - 582019 
5.Vendl Jakub1985K 64 - 722012 
6.Ptáček František ml.1968K 84 - 932012 
7.Somolík Zdeněk, Bc.1958K 231 - 2422014 
8.Křivánek Luboš, Ing.1962K 256 - 2662012 
9.Holman Martin1967K 256 - 2662012 
FK Kolín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Mazurkiewicz Ivo, Ing.1953K 94 - 992012 
2.Ulrich Radek1973K 100 - 1032012 
3.Šembera Karel1962K 104 - 1192012 
4.Lhoták Jakub1992K 139 - 1462012 
5.Ptáček Petr1973K 191 - 1952012 
6.Šembera David1989K 221 - 2302012 
7.Cikán Michal1989K 337 - 3512012 
Sokol Uhlířské Janovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Žoha Michal1979R 21 - 3030.6.2018 
2.Švarc Petr, Ing.1967R 21 - 3030.6.2016 
3.Vlasák Ota1958R 31 - 4030.6.2016 
4.Číž Josef1977R 21 - 3030.6.2010 
Viktoria Radim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Svojša Petr1968   
2.Říha Vlastimil, Ing.1968   
3.Trnka Václav, st.1970K 196 - 201  
4.Pospíšil Libor ing.1959K 243 - 255  
5.Lágner Václav1952   
Sokol Mnichovo Hradiště "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Stránský Michal1973K 84 - 932010 
2.Ort Josef, Bc.1983K 104 - 1192010 
3.Trávníček Luboš1972K 104 - 1192010 
4.Grill Josef1967K 256 - 2662019 
5.Pleticha Vladimír1973 2010 
6.Kastner Patrik, Mgr.1974 2018 
7.Koloc Jaroslav ml.1979 2010 
8.Ort Marek, Mgr.1976 2011 
9.Mareš Jan1983 2010 
10.Hajlich David1985 2010 
Sokol Mnichovo Hradiště "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Blažek Jan1989K 120 - 1382017 
2.Rulec Jakub, Ing.1981K 147 - 1612010 
3.Luka Václav1986K 147 - 1612010 
4.Hoďák Václav1990K 280 - 2972012 
5.Knobloch Pavel1989K 315 - 3232010 
6.Haas Václav1990K 324 - 3362010 
7.Beniš Ondřej1990K 324 - 3362018 
8.Kraušner Miroslav1974 2017 
9.Černovský Pavel, ing.1981 2010 
10.Kraušner Jiří1978 2017 
11.Soukal Hubert, Ing.1977 2017 
Sokol Unhošť "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Sokolovský Petr1951   
2.Jangl Zdeněk1956   
3.Zbírkovský Milan Ing.1954   
4.Mach Libor1967   
5.Tájek Jaroslav1948   
6.Frolík Václav1947   
Sokol Unhošť "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Šťastný Jiří1957   
2.Kodejš Milan1956   
3.Kindl Adam1989   
4.Kořenář Josef, Mgr.1943   
5.Urban Jiří1973   
6.Kudlík Jakub1986   
7.Kudlík Miroslav1953   
Sokol Unhošť "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Chvojka Jaroslav1959   
2.Korec Oldřich MUDr.1954   
3.Škach Pavel1952   
4.Hurt Miroslav1956   
5.Suchan Milan1957   
6.Švarc Miroslav1946   
7.Chaloupka Karel1941   
8.Mencl Aleš1978   
SKST Sokol Veltrusy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Jícha František1965K 147 - 1612011 
2.Šulc Dalibor ing.1953K 120 - 1382019 
3.Jirásek Jiří1975K 139 - 1462017 
TTC Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Mencl Jiří1990K 184 - 1902017 
2.Ebert Tomáš1989K 298 - 3142015 
3.Pavlíček Ondřej1979K 202 - 2112019 
4.Havlíček Tomáš1992K 64 - 722014 
5.Pachman Tomáš, Ing.1967K 243 - 2552012 
Sport Kladno "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Novák Petr1970K 231 - 2422017 
2.Jedlička Stanislav1959K 324 - 3362017 
3.Pírka Josef1965K 337 - 3512017 
4.Tuček Miroslav1963K 352 - 3562017 
Sport Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Bílý Tomáš1978 2017 
2.Černý Tomáš1988 2017 
3.Hlaváček Jan1952 2017 
4.Bílý Josef1946 2017 
5.Burda Václav1945 2017 
Sport Kladno "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Škach Jaroslav1947 2017 
2.Čampulka Karel1948 2017 
3.Horbaj Dušan1980 2017 
4.Krejčí Tomáš1989 2015 
5.Vilímek Michal1974 2018 
Sport Kladno "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Horsák Petr1992   
2.Procházka Ondřej1997   
3.Jansa Vojtěch1995   
4.Máca Jaroslav1995   
5.Hrubeš Ladislav1992   
6.Rauk Jiří1993   
7.Venclík Lukáš1992   
8.Novák David1993   
9.Kroupa Pavel1996   
10.Dlouhý Lukáš1996   
11.Nádvorník Lukáš1996   
12.Burger Dominik1997   
13.Vedral Lukáš1996   
Sokol Lety "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Vodička Jiří1962   
2.Bartůněk Jaroslav1946   
3.Dvořák Pavel1975   
4.Květoň Jan1964   
Sokol Lety "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Merta Jiří1948   
2.Bauer Josef1968   
3.Vácha Vladimír st.1965   
4.Kosek Jiří1971   
5.Vácha Vladimír ml.1994   
6.Čech Karel st.1967   
7.Čech Karel ml.1996   
Sokol Lety "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Čermák Jiří1958   
2.Kovář Václav1975   
3.Drbohlav Jiří1949   
4.Fryje Jindřich1946   
5.Lískovec Petr1962   
6.Sup Richard1962   
7.Žůrek Radim1971   
8.Drbohlav Tomáš1980   
FK Kolín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Brant Pavel, Ing.1963K 231 - 2422012 
2.Vokounová Adéla, Ing.1982K 362 N2016 
3.Hrda Lukáš, Ing.1986 2019 
4.Kopiště Milan1965 2019 
5.Brunclík Marek1969 2019 
6.Nekovář Petr1961 2012 
7.Laštovička Jiří1952 2012 
8.Vojtíšek Tomáš1990 2019 
FK Kolín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Novák Ladislav1946 2012 
2.Kačírek David1977 2019 
3.Jareš Libor1976 2012 
4.Fryml Filip1993 2015 
5.Tauš Jiří1991 2017 
6.Nutilová Vendula1991 2015 
7.Martínková Michaela1993 2016 
8.Tvrdíková Veronika1994 2016 
9.Kolovratník Michal1996   
10.Ptáček František st.1938 2012 
TJ Klučov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Kurel David1982K 231 - 2422015 
2.Martin Petr1980K 243 - 2552015 
3.Chlumský Petr1987K 280 - 2972015 
4.Martin Josef st.1953K 280 - 2972016 
5.Lambert Zdeněk1950 2016 
6.Ševčík Jiří st.1950 2016 
TJ Klučov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Spáčil Ladislav1954 2016 
2.Ševčík Jiří ml.1977 2015 
3.Čadil Jiří1950 2008 
4.Kaše Radek1974 2015 
5.Fišar Ondřej1985   
6.Douša Ivan1959 2016 
7.Potměšil Zdeněk1966 2016 
8.Slaný Vlastimil1985 2015 
9.Bossanyi Michal1962   
10.Budský Radek1970   
11.Pitro Miroslav1956   
Sokol Starkoč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umíst. na žebř.Platnost RP doPoznámka
1.Čakovský Milan st.1971 30.6.2016 
2.Čakovský Milan ml.1989R 31 - 4030.6.2014 
3.Čakovský Michal1991R 41 - 5030.6.2014