Středočeský svaz stolního tenisu

Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 1. tř. sk. A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Budělovský Petr, Zítek PatrikSlovan Lochovice140100.00%
2.Srch Radek, Dlouhý JiříTTC Příbram18385.71%
3.Eisenreich Jindřich ml., Staník DanielSpartak Rožmitál5183.33%
4.Jaroš Antonín, Kotrbatý PetrSokol Příbram8280.00%
5.Pisár Petr, Knor VáclavST-Šanov13476.47%
6.Zajíček Michal, Čížek PavelSpartak Rožmitál14670.00%
7.Brabec Stanislav, Kos Zdeněk ing.KST Rakovník "B"7370.00%
8.Moravec Milan ing., Spiegl RichardSokol Lány10566.67%
9.Mencl Jiří, Vychodil LuděkTTC Kladno "B"7463.64%
10.Přibík Jan ing., Kos Zdeněk ing.KST Rakovník "B"5362.50%
11.Moravec Petr ing., Hrbek JiříSokol Lány8561.54%
12.Protiva Lukáš, Baier RobertSlovan Lochovice6460.00%
13.Boubelík Jan, Pokorný RomanTTC Říčany "B"4357.14%
14.Šulc Dalibor ing., Jícha FrantišekSKST Sokol Veltrusy7750.00%
15.Budělovský Petr, Nevolný MilanSlovan Lochovice4450.00%
16.Jirásek Jiří, Tesárek JiříSKST Sokol Veltrusy3350.00%
17.Čepelák Vladimír st., Ungr Jan I.Sokol Hořovice "B"8947.06%
18.Silavecký Ladislav, Karda MartinTTC Příbram8947.06%
19.Kubát Pavel, Pancíř JosefSokol Hořovice "B"4544.44%
20.Knor Luděk, Kadeřábek MilanST-Šanov61135.29%
21.Kříšťan Jiří, Kuthan JiříSKST Sokol Veltrusy2433.33%
22.Šprysl Josef, Mráz RomanSokol Příbram2433.33%
23.Šulc Dalibor ing., Jirásek JiříSKST Sokol Veltrusy2433.33%
24.Havelka Marek, Mráz RomanSokol Příbram4833.33%
25.Eisenreich Jindřich st., Eisenreich Jindřich ml.Spartak Rožmitál51033.33%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Pavlíček Ondřej, Vychodil LuděkTTC Kladno "B"50100.00%
2.Boubelík Jan, Valenta VratislavTTC Říčany "B"40100.00%
3.Bajer Jiří, Lážnovský JiříTTC Kladno "B"30100.00%
4.Hlaváček Jaromír, Jaroš AntonínSokol Příbram10100.00%
5.Čepelák Vladimír st., Pancíř JosefSokol Hořovice "B"10100.00%
6.Dědina Radek, Špalek MiroslavTTC Kladno "B"10100.00%
7.Mikeš Milan, Rezek Jan ml.KST Rakovník "B"10100.00%
8.Ebert Tomáš, Mencl JiříTTC Kladno "B"10100.00%
9.Tesárek Jiří, Kříšťan JiříSKST Sokol Veltrusy10100.00%
10.Kopřiva Tomáš, Vlasák JaroslavSokol Králův Dvůr "D"10100.00%
11.Přibík Jan ing., Kettner MartinKST Rakovník "B"10100.00%
12.Hák Zdeněk ml., Roziňák Jan ml.Sokol Králův Dvůr "D"10100.00%
13.Moravec Milan ing., Vajcová KateřinaSokol Lány10100.00%
14.Kotrbatý Petr, Havelka MarekSokol Příbram10100.00%
15.Kohout Tomáš, Kuthan JiříSKST Sokol Veltrusy10100.00%
16.Kotrbatý Petr, Mráz RomanSokol Příbram10100.00%
17.Císař Jan, Mráz RomanSokol Příbram10100.00%
18.Havelka Marek, Císař JanSokol Příbram10100.00%
19.Mikeš Milan, Tvrz JaroslavKST Rakovník "B"10100.00%
20.Šprysl Josef, Havelka MarekSokol Příbram10100.00%
21.Srch Radek, Brabenec VáclavTTC Příbram10100.00%
22.Bajer Jiří, Škach Martin, Ing.TTC Kladno "B"10100.00%
23.Bajer Jiří, Havlíček TomášTTC Kladno "B"4180.00%
24.Kopřiva Tomáš, Dřevěný PavelSokol Králův Dvůr "D"4180.00%
25.Kotrbatý Petr, Šprysl JosefSokol Příbram3175.00%
26.Brabec Stanislav, Kettner MartinKST Rakovník "B"2166.67%
27.Lážnovský Jiří, Mencl JiříTTC Kladno "B"2166.67%
28.Pokorný Roman, Voráč JiříTTC Říčany "B"2166.67%
29.Havlíček Tomáš, Lážnovský JiříTTC Kladno "B"2166.67%
30.Přibík Jan ing., Rezek Jan ml.KST Rakovník "B"2166.67%
31.Lipšanský Miroslav, Pokorný RomanTTC Říčany "B"3260.00%
32.Baier Robert, Nevolný MilanSlovan Lochovice1150.00%
33.Škach Martin, Ing., Vychodil LuděkTTC Kladno "B"1150.00%
34.Šprysl Josef, Jaroš AntonínSokol Příbram2250.00%
35.Kubát Pavel, Koros ZdeněkSokol Hořovice "B"2250.00%
36.Erlich Luboš, Pokorný RomanTTC Říčany "B"2250.00%
37.Dědina Radek, Ebert TomášTTC Kladno "B"1150.00%
38.Kopřiva Tomáš, Roziňák Jan ml.Sokol Králův Dvůr "D"1150.00%
39.Lážnovský Jiří, Vychodil LuděkTTC Kladno "B"1150.00%
40.Moravec Ladislav ml., Vajcová KateřinaSokol Lány1150.00%
41.Voráč Jiří, Černý RomanTTC Říčany "B"1150.00%
42.Knor Luděk, Knor VáclavST-Šanov1150.00%
43.Valenta Vratislav, Voráč JiříTTC Říčany "B"2340.00%
44.Silavecký Ladislav, Brabenec VáclavTTC Příbram2340.00%
45.Dřevěný Pavel, Roziňák Jan ml.Sokol Králův Dvůr "D"2340.00%
46.Erlich Luboš, Valenta VratislavTTC Říčany "B"1233.33%
47.Voráč Jiří, Erlich LubošTTC Říčany "B"1233.33%
48.Moravec Petr ing., Vajcová KateřinaSokol Lány1233.33%
49.Protiva Lukáš, Dražan JiříSlovan Lochovice1325.00%
50.Rataj Miloš, Pancíř JosefSokol Hořovice "B"1325.00%
51.Vlasák Jaroslav, Hák Zdeněk ml.Sokol Králův Dvůr "D"1325.00%
52.Dřevěný Pavel, Vlasák JaroslavSokol Králův Dvůr "D"1420.00%
53.Šebek Tomáš, Rezek Jan ml.KST Rakovník "B"010.00%
54.Voráč Jiří, Šimůnek JosefTTC Říčany "B"010.00%
55.Hák Zdeněk ml., Kopřiva TomášSokol Králův Dvůr "D"010.00%
56.Špička Jiří, Čepelák Vladimír st.Sokol Hořovice "B"010.00%
57.Knor Václav, Kočka JosefST-Šanov010.00%
58.Včelička Lubomír, Kopřiva TomášSokol Králův Dvůr "D"010.00%
59.Havelka Marek, Hlaváček JaromírSokol Příbram010.00%
60.Moravec Petr ing., Moravec Ladislav ml.Sokol Lány010.00%
61.Pokorný Roman, Valenta VratislavTTC Říčany "B"010.00%
62.Moravec Petr ing., Eichenmann FilipSokol Lány010.00%
63.Šebek Tomáš, Kos Zdeněk ing.KST Rakovník "B"010.00%
64.Červený Mojmír, Toráč MarekSokol Králův Dvůr "D"010.00%
65.Šulc Dalibor ing., Kuthan JiříSKST Sokol Veltrusy010.00%
66.Dřevěný Pavel, Šrámek DavidSokol Králův Dvůr "D"010.00%
67.Čepelák Vladimír st., Rataj MilošSokol Hořovice "B"010.00%
68.Dřevěný Pavel, Včelička LubomírSokol Králův Dvůr "D"010.00%
69.Votava Martin, Vlasák JaroslavSokol Králův Dvůr "D"010.00%
70.Kubát Pavel, Ungr Jan I.Sokol Hořovice "B"010.00%
71.Nový Jiří, Červený MojmírSokol Králův Dvůr "D"010.00%
72.Valenta Vratislav, Černý RomanTTC Říčany "B"010.00%
73.Včelička Lubomír, Toráč MarekSokol Králův Dvůr "D"010.00%
74.Jícha František, Kříšťan JiříSKST Sokol Veltrusy010.00%
75.Včelička Lubomír, Votava MartinSokol Králův Dvůr "D"010.00%
76.Lipšanský Miroslav, Erlich LubošTTC Říčany "B"010.00%
77.Šulc Dalibor ing., Kříšťan JiříSKST Sokol Veltrusy010.00%
78.Špička Jiří, Rataj MilošSokol Hořovice "B"010.00%
79.Spiegl Richard, Vajcová KateřinaSokol Lány010.00%
80.Pokorný Roman, Plíhal MartinTTC Říčany "B"010.00%
81.Staník Daniel, Zvelebil Miloš ml.Spartak Rožmitál010.00%
82.Jirásek Jiří, Kuthan JiříSKST Sokol Veltrusy010.00%
83.Lážnovský Jiří, Pavlíček OndřejTTC Kladno "B"010.00%
84.Mencl Jiří, Pachman Tomáš, Ing.TTC Kladno "B"010.00%
85.Lážnovský Jan, Eichenmann FilipSokol Lány010.00%
86.Rataj Miloš, Ungr Jan I.Sokol Hořovice "B"010.00%
87.Kubát Pavel, Rataj MilošSokol Hořovice "B"010.00%
88.Ungr Jan I., Špička JiříSokol Hořovice "B"010.00%
89.Boubelík Jan, Lipšanský MiroslavTTC Říčany "B"010.00%
90.Hák Zdeněk ml., Šrámek DavidSokol Králův Dvůr "D"010.00%
91.Brabec Stanislav, Přibík Jan ing.KST Rakovník "B"010.00%
92.Špalek Miroslav, Lážnovský JiříTTC Kladno "B"010.00%
93.Froněk Petr, Rezek Jan ml.KST Rakovník "B"010.00%
94.Jirásek Jiří, Ovsenák PetrSKST Sokol Veltrusy010.00%
95.Votava Martin, Šrámek DavidSokol Králův Dvůr "D"020.00%
96.Přibík Jan ing., Šebek TomášKST Rakovník "B"020.00%
97.Moravec Petr ing., Moravec Milan ing.Sokol Lány020.00%
98.Votava Martin, Hák Zdeněk ml.Sokol Králův Dvůr "D"020.00%
99.Kettner Martin, Rezek Jan ml.KST Rakovník "B"020.00%
100.Šebek Tomáš, Kettner MartinKST Rakovník "B"020.00%
101.Přibík Jan ing., Mikeš MilanKST Rakovník "B"020.00%
102.Včelička Lubomír, Roziňák Jan ml.Sokol Králův Dvůr "D"020.00%
103.Pisár Petr, Knor LuděkST-Šanov020.00%
104.Pancíř Josef, Kebrle JosefSokol Hořovice "B"020.00%
105.Jícha František, Kohout TomášSKST Sokol Veltrusy030.00%
106.Mikeš Milan, Kettner MartinKST Rakovník "B"040.00%
107.Kočka Josef, Kadeřábek MilanST-Šanov040.00%
108.Hák Zdeněk ml., Včelička LubomírSokol Králův Dvůr "D"050.00%
109.Nevolný Milan, Protiva LukášSlovan Lochovice050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out