Středočeský svaz stolního tenisu

Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 1. tř. sk. A
(základní část)
 HráčNar. DružstvoSkóreÚsp.
1.Zítek Patrik1972Slovan Lochovice52296.30%
2.Boubelík Jan1964TTC Říčany "B"43295.56%
3.Bajer Jiří1976TTC Kladno "B"30293.75%
4.Pisár Petr1976ST-Šanov67691.78%
5.Kotrbatý Petr1968Sokol Příbram54788.52%
6.Jaroš Antonín1986Sokol Příbram45983.33%
7.Havlíček Tomáš1992TTC Kladno "B"24582.76%
8.Srch Radek1977TTC Příbram631877.78%
9.Baier Robert1970Slovan Lochovice371177.08%
10.Kubát Pavel1954Sokol Hořovice "B"401671.43%
11.Knor Luděk1960ST-Šanov542766.67%
12.Lipšanský Miroslav1959TTC Říčany "B"17965.38%
13.Mikeš Milan1976KST Rakovník "B"191163.33%
14.Dlouhý Jiří1972TTC Příbram502963.29%
15.Havelka Marek1965Sokol Příbram392461.90%
16.Vychodil Luděk1966TTC Kladno "B"402561.54%
17.Knor Václav1961ST-Šanov463060.53%
18.Přibík Jan ing.1974KST Rakovník "B"402759.70%
19.Lážnovský Jiří1959TTC Kladno "B"322259.26%
20.Kopřiva Tomáš1990Sokol Králův Dvůr "D"261859.09%
21.Jirásek Jiří1975SKST Sokol Veltrusy352558.33%
22.Budělovský Petr1980Slovan Lochovice483557.83%
23.Erlich Luboš1963TTC Říčany "B"191555.88%
24.Šulc Dalibor ing.1953SKST Sokol Veltrusy433455.84%
25.Eisenreich Jindřich ml.1976Spartak Rožmitál463755.42%
26.Ungr Jan I.1958Sokol Hořovice "B"403553.33%
27.Moravec Milan ing.1964Sokol Lány363451.43%
28.Valenta Vratislav1976TTC Říčany "B"262550.98%
29.Mencl Jiří1990TTC Kladno "B"292850.88%
30.Moravec Petr ing.1960Sokol Lány403950.63%
31.Silavecký Ladislav1974TTC Příbram434250.59%
32.Čížek Pavel1967Spartak Rožmitál414150.00%
33.Spiegl Richard1963Sokol Lány323349.23%
34.Kuthan Jiří1968SKST Sokol Veltrusy192048.72%
35.Kettner Martin1987KST Rakovník "B"262848.15%
36.Vlasák Jaroslav1945Sokol Králův Dvůr "D"212347.73%
37.Rezek Jan ml.1985KST Rakovník "B"161847.06%
38.Protiva Lukáš1989Slovan Lochovice313646.27%
39.Pokorný Roman1964TTC Říčany "B"354245.45%
40.Kos Zdeněk ing.1966KST Rakovník "B"313844.93%
41.Hrbek Jiří1960Sokol Lány222744.90%
42.Zajíček Michal1976Spartak Rožmitál354344.87%
43.Včelička Lubomír1969Sokol Králův Dvůr "D"172540.48%
44.Tesárek Jiří1974SKST Sokol Veltrusy121840.00%
45.Karda Martin1993TTC Příbram223340.00%
46.Mráz Roman1964Sokol Příbram314739.74%
47.Brabec Stanislav1962KST Rakovník "B"172639.53%
48.Roziňák Jan ml.1979Sokol Králův Dvůr "D"132039.39%
49.Voráč Jiří1982TTC Říčany "B"223538.60%
50.Šprysl Josef1945Sokol Příbram213537.50%
51.Hák Zdeněk ml.1987Sokol Králův Dvůr "D"213736.21%
52.Vajcová Kateřina1990Sokol Lány91734.62%
53.Kříšťan Jiří1974SKST Sokol Veltrusy152934.09%
54.Čepelák Vladimír st.1959Sokol Hořovice "B"265432.50%
55.Dřevěný Pavel1950Sokol Králův Dvůr "D"184031.03%
56.Jícha František1965SKST Sokol Veltrusy143329.79%
57.Staník Daniel1975Spartak Rožmitál81929.63%
58.Kadeřábek Milan1966ST-Šanov256129.07%
59.Nevolný Milan1975Slovan Lochovice204928.99%
60.Brabenec Václav1959TTC Příbram112828.21%
61.Eisenreich Jindřich st.1950Spartak Rožmitál104916.95%
62.Rataj Miloš1976Sokol Hořovice "B"74014.89%
63.Pancíř Josef1957Sokol Hořovice "B"63614.29%
Hráči, kteří odehráli méně než 26 zápasů
1.Pavlíček Ondřej1979TTC Kladno "B"16576.19%
2.Škach Martin, Ing.1970TTC Kladno "B"8372.73%
3.Ebert Tomáš1989TTC Kladno "B"9564.29%
4.Koros Zdeněk1980Sokol Hořovice "B"8753.33%
5.Špalek Miroslav1978TTC Kladno "B"4450.00%
6.Moravec Ladislav ml.1993Sokol Lány71041.18%
7.Kebrle Josef1955Sokol Hořovice "B"4640.00%
8.Hlaváček Jaromír1962Sokol Příbram2528.57%
9.Tvrz Jaroslav1975KST Rakovník "B"1325.00%
10.Dědina Radek1986TTC Kladno "B"3925.00%
11.Kohout Tomáš1972SKST Sokol Veltrusy41225.00%
12.Šebek Tomáš1990KST Rakovník "B"41620.00%
13.Černý Roman1980TTC Říčany "B"21016.67%
14.Špička Jiří1958Sokol Hořovice "B"21016.67%
15.Toráč Marek1993Sokol Králův Dvůr "D"1712.50%
16.Šrámek David1978Sokol Králův Dvůr "D"1811.11%
17.Votava Martin1993Sokol Králův Dvůr "D"21611.11%
18.Kočka Josef1968ST-Šanov1185.26%
19.Plíhal Martin1970TTC Říčany "B"020.00%
20.Froněk Petr1961KST Rakovník "B"040.00%
21.Šimůnek Josef1945TTC Říčany "B"040.00%
22.Dropa Miloš1967Spartak Rožmitál040.00%
23.Zvelebil Miloš ml.1976Spartak Rožmitál040.00%
24.Pachman Tomáš, Ing.1967TTC Kladno "B"040.00%
25.Lážnovský Jan1958Sokol Lány040.00%
26.Ovsenák Petr1983SKST Sokol Veltrusy040.00%
27.Nový Jiří1991Sokol Králův Dvůr "D"040.00%
28.Červený Mojmír1992Sokol Králův Dvůr "D"070.00%
29.Eichenmann Filip1989Sokol Lány080.00%
30.Císař Jan1965Sokol Příbram080.00%
31.Dražan Jiří1983Slovan Lochovice0160.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out