Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:13. 12. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29604:567TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Nevolný Milan
Protiva Lukáš
107-92 31/-
2.Karda Martin
Silavecký Ladislav
Zítek Patrik
Budělovský Petr
7-3-7-9 13-/
3.Dlouhý JiříZítek Patrik-6-7-6  03-/
4.Silavecký LadislavBudělovský Petr-11637 31/-
5.Karda MartinProtiva Lukáš-2-10-6  03-/
6.Srch RadekNevolný Milan972  30/-
7.Silavecký LadislavZítek Patrik10-4-119732/-
8.Karda MartinBudělovský Petr-6-9-5  03-/
9.Srch RadekProtiva Lukáš936  30/-
10.Dlouhý JiříNevolný Milan-8-876332/-
11.Brabenec VáclavZítek Patrik-8-7-9  03-/
12.Srch RadekBudělovský Petr-31158 31/-
13.Dlouhý JiříProtiva Lukáš848  30/-
14.Silavecký LadislavNevolný Milan-57-11-8 13-/
15.Srch RadekZítek Patrik-59-3-7 13-/
16.Dlouhý JiříBudělovský Petr568  30/-
17.Silavecký LadislavProtiva Lukáš774  30/-
18.Brabenec VáclavNevolný Milan-67710 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Jiří31Zítek Patrik31
Silavecký Ladislav31Budělovský Petr13
Karda Martin02Protiva Lukáš13
Srch Radek31Nevolný Milan13
Brabenec Václav11   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:13. 12. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:41668:689Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Šprysl Josef
Kotrbatý Petr
-95-6-8 13-/
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Mráz Roman
Havelka Marek
6-745 31/-
3.Eisenreich Jindřich st.Kotrbatý Petr-4-6-8  03-/
4.Zajíček MichalHavelka Marek-6-7-9  03-/
5.Eisenreich Jindřich ml.Šprysl Josef12-5118 31/-
6.Čížek PavelMráz Roman-89-125-923-/
7.Zajíček MichalKotrbatý Petr-8-103-8 13-/
8.Eisenreich Jindřich ml.Havelka Marek59-5-8232/-
9.Čížek PavelŠprysl Josef87-96 31/-
10.Eisenreich Jindřich st.Mráz Roman-6-8-7  03-/
11.Eisenreich Jindřich ml.Kotrbatý Petr-96-913-923-/
12.Čížek PavelHavelka Marek-698-5-623-/
13.Eisenreich Jindřich st.Šprysl Josef-4-77-7 13-/
14.Zajíček MichalMráz Roman5-85-4932/-
15.Čížek PavelKotrbatý Petr-787-5632/-
16.Eisenreich Jindřich st.Havelka Marek-5-8-5  03-/
17.Zajíček MichalŠprysl Josef68-10-8732/-
18.Eisenreich Jindřich ml.Mráz Roman5910  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich st.04Kotrbatý Petr31
Zajíček Michal22Havelka Marek31
Eisenreich Jindřich ml.31Šprysl Josef13
Čížek Pavel22Mráz Roman22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:07. 12. 2008 10:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1427:43600:667TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr ing.
Moravec Milan ing.
Bajer Jiří
Havlíček Tomáš
-5-86-4 13-/
2.Moravec Ladislav ml.
Vajcová Kateřina
Vychodil Luděk
Lážnovský Jiří
5-6-5-6 13-/
3.Vajcová KateřinaBajer Jiří-3-112-1 13-/
4.Moravec Milan ing.Havlíček Tomáš6-6-7-1 13-/
5.Moravec Petr ing.Vychodil Luděk-8-6-10  03-/
6.Moravec Ladislav ml.Lážnovský Jiří9266  30/-
7.Moravec Milan ing.Bajer Jiří-9-7-4  03-/
8.Moravec Petr ing.Havlíček Tomáš12-2-11-8 13-/
9.Moravec Ladislav ml.Vychodil Luděk-6-7-9  03-/
10.Vajcová KateřinaLážnovský Jiří-108-12-5 13-/
11.Moravec Petr ing.Bajer Jiří82-6-7-1123-/
12.Moravec Ladislav ml.Havlíček Tomáš6-9-5-7 13-/
13.Vajcová KateřinaVychodil Luděk-8-297-723-/
14.Moravec Milan ing.Lážnovský Jiří-71096 31/-
15.Moravec Ladislav ml.Bajer JiříWO    30/-
16.Vajcová KateřinaHavlíček Tomáš-77-610-523-/
17.Moravec Milan ing.Vychodil LuděkWO    30/-
18.Moravec Petr ing.Lážnovský Jiří10-9-1010-323-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vajcová Kateřina04Bajer Jiří30
Moravec Milan ing.12Havlíček Tomáš40
Moravec Petr ing.04Vychodil Luděk30
Moravec Ladislav ml.12Lážnovský Jiří22
WO20WO02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:13. 12. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33595:575TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
Erlich Luboš
Valenta Vratislav
89-97 31/-
2.Kubát Pavel
Pancíř Josef
Pokorný Roman
Voráč Jiří
-7-7-9  03-/
3.Ungr Jan I.Pokorný Roman784  30/-
4.Rataj MilošVoráč Jiří-7-8-5  03-/
5.Kubát PavelValenta Vratislav-106-8-8 13-/
6.Čepelák Vladimír st.Erlich Luboš8-3-78-523-/
7.Rataj MilošPokorný Roman-1-6-3  03-/
8.Kubát PavelVoráč Jiří1078  30/-
9.Čepelák Vladimír st.Valenta Vratislav-8-109-14 13-/
10.Ungr Jan I.Erlich Luboš10-76-8632/-
11.Kubát PavelPokorný Roman994  30/-
12.Čepelák Vladimír st.Voráč Jiří-9-9-8  03-/
13.Ungr Jan I.Valenta Vratislav896  30/-
14.Rataj MilošErlich Luboš-3-8-1  03-/
15.Čepelák Vladimír st.Pokorný Roman-889-11-923-/
16.Ungr Jan I.Voráč Jiří-8118-10-523-/
17.Rataj MilošValenta VratislavWO    30/-
18.Kubát PavelErlich LubošWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungr Jan I.31Pokorný Roman22
Rataj Miloš03Voráč Jiří31
Kubát Pavel21Valenta Vratislav21
Čepelák Vladimír st.04Erlich Luboš21
WO20WO02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:13. 12. 2008 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36657:643SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Jaroslav
Hák Zdeněk ml.
Tesárek Jiří
Kříšťan Jiří
-95-5-9 13-/
2.Votava Martin
Šrámek David
Šulc Dalibor ing.
Jícha František
-6-9-8  03-/
3.Votava MartinKříšťan Jiří-5-9-7  03-/
4.Hák Zdeněk ml.Šulc Dalibor ing.58-710 31/-
5.Vlasák JaroslavTesárek Jiří937  30/-
6.Dřevěný PavelJícha František10-9-87-923-/
7.Hák Zdeněk ml.Kříšťan Jiří9-99-8-723-/
8.Vlasák JaroslavŠulc Dalibor ing.584  30/-
9.Dřevěný PavelTesárek Jiří-88107 31/-
10.Kopřiva TomášJícha František-9-8-7  03-/
11.Vlasák JaroslavKříšťan Jiří8-644 31/-
12.Dřevěný PavelŠulc Dalibor ing.8-993 31/-
13.Kopřiva TomášTesárek Jiří13-96-7-1023-/
14.Hák Zdeněk ml.Jícha František-57-11-3 13-/
15.Dřevěný PavelKříšťan Jiří-98-8-9 13-/
16.Kopřiva Tomᚊulc Dalibor ing.83-79 31/-
17.Hák Zdeněk ml.Tesárek Jiří6-8-10-4 13-/
18.Vlasák JaroslavJícha František9-568 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Votava Martin01Kříšťan Jiří31
Hák Zdeněk ml.13Šulc Dalibor ing.04
Vlasák Jaroslav40Tesárek Jiří22
Dřevěný Pavel22Jícha František31
Kopřiva Tomáš12   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:13. 12. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29589:572ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Knor Václav
Brabec Stanislav
Kettner Martin
21010  30/-
2.Knor Luděk
Kadeřábek Milan
Froněk Petr
Rezek Jan ml.
-98-58332/-
3.Knor LuděkKettner Martin8-675 31/-
4.Knor VáclavFroněk Petr6810  30/-
5.Pisár PetrBrabec Stanislav624  30/-
6.Kadeřábek MilanRezek Jan ml.-5-7-8  03-/
7.Knor VáclavKettner Martin7-9-8-11 13-/
8.Pisár PetrFroněk Petr484  30/-
9.Kadeřábek MilanBrabec Stanislav-9-678-423-/
10.Knor LuděkRezek Jan ml.52-45 31/-
11.Pisár PetrKettner Martin-74-97632/-
12.Kadeřábek MilanFroněk Petr987  30/-
13.Knor LuděkBrabec Stanislav917  30/-
14.Knor VáclavRezek Jan ml.-5-410-10 13-/
15.Kadeřábek MilanKettner Martin-10-67-7 13-/
16.Knor LuděkFroněk Petr98-8-10932/-
17.Knor VáclavBrabec StanislavWO    03-/
18.Pisár PetrRezek Jan ml.WO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knor Luděk40Kettner Martin22
Knor Václav12Froněk Petr04
Pisár Petr30Brabec Stanislav12
Kadeřábek Milan13Rezek Jan ml.21
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo