Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:14. 12. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:37615:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
-98-891132/-
2.Karda Martin
Silavecký Ladislav
Mráz Roman
Havelka Marek
78-1011 31/-
3.Dlouhý JiříKotrbatý Petr-961010 31/-
4.Silavecký LadislavJaroš Antonín-9-512-9 13-/
5.Brabenec VáclavMráz Roman-11-6-9  03-/
6.Srch RadekHavelka Marek-13579 31/-
7.Silavecký LadislavKotrbatý Petr-7-5-7  03-/
8.Brabenec VáclavJaroš Antonín-5-10-5  03-/
9.Srch RadekMráz Roman-67-66132/-
10.Dlouhý JiříHavelka Marek-510-93532/-
11.Brabenec VáclavKotrbatý Petr-16-8-5  03-/
12.Srch RadekJaroš Antonín279  30/-
13.Dlouhý JiříMráz Roman7-7-5-7 13-/
14.Silavecký LadislavHavelka Marek959  30/-
15.Srch RadekKotrbatý Petr-8-4-7  03-/
16.Dlouhý JiříJaroš Antonín-9-9-8  03-/
17.Silavecký LadislavMráz Roman910-69 31/-
18.Karda MartinHavelka Marek-8-8-7  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Jiří22Kotrbatý Petr31
Silavecký Ladislav22Jaroš Antonín31
Brabenec Václav03Mráz Roman22
Srch Radek31Havelka Marek13
Karda Martin01   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:14. 12. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41577:647Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Zítek Patrik
Budělovský Petr
-2-6-7  03-/
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Protiva Lukáš
Baier Robert
8-79-7832/-
3.Eisenreich Jindřich st.Zítek Patrik-68-5-6 13-/
4.Zajíček MichalBaier Robert-8-5-6  03-/
5.Eisenreich Jindřich ml.Protiva Lukáš1169  30/-
6.Čížek PavelBudělovský Petr-9-7-8  03-/
7.Zajíček MichalZítek Patrik-7-7-7  03-/
8.Eisenreich Jindřich ml.Baier Robert8-98-10-923-/
9.Čížek PavelProtiva Lukáš673  30/-
10.Eisenreich Jindřich st.Budělovský Petr-6-6-10  03-/
11.Eisenreich Jindřich ml.Zítek Patrik9-69-6-623-/
12.Čížek PavelBaier Robert9-8913 31/-
13.Eisenreich Jindřich st.Nevolný Milan765  30/-
14.Zajíček MichalBudělovský Petr-13-453-323-/
15.Čížek PavelZítek Patrik-3-7-6  03-/
16.Eisenreich Jindřich st.Baier Robert-6-7-10  03-/
17.Zajíček MichalNevolný Milan7-6-96832/-
18.Eisenreich Jindřich ml.Budělovský Petr-7-92-9 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich st.13Zítek Patrik40
Zajíček Michal13Baier Robert31
Eisenreich Jindřich ml.13Protiva Lukáš02
Čížek Pavel22Budělovský Petr40
   Nevolný Milan02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:14. 12. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33638:550TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr ing.
Hrbek Jiří
Erlich Luboš
Valenta Vratislav
-9-8-10  03-/
2.Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
Pokorný Roman
Voráč Jiří
-987-8932/-
3.Moravec Ladislav ml.Pokorný Roman-0108-2-723-/
4.Moravec Milan ing.Voráč Jiří14-10-10-9 13-/
5.Spiegl RichardValenta Vratislav-6-1110-13 13-/
6.Moravec Petr ing.Erlich Luboš6-12-7-10 13-/
7.Moravec Milan ing.Pokorný Roman866  30/-
8.Spiegl RichardVoráč Jiří686  30/-
9.Moravec Petr ing.Valenta Vratislav3-10-9-9 13-/
10.Moravec Ladislav ml.Erlich Luboš-78-9-10 13-/
11.Spiegl RichardPokorný Roman938  30/-
12.Moravec Petr ing.Voráč Jiří-9-7-8  03-/
13.Moravec Ladislav ml.Valenta Vratislav-8-7-8  03-/
14.Moravec Milan ing.Erlich Luboš46-7-9-323-/
15.Moravec Petr ing.Pokorný Roman69-74 31/-
16.Moravec Ladislav ml.Voráč JiříWO    30/-
17.Moravec Milan ing.Valenta VratislavWO    30/-
18.Spiegl RichardErlich LubošWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Ladislav ml.03Pokorný Roman13
Moravec Milan ing.12Voráč Jiří21
Spiegl Richard21Valenta Vratislav30
Moravec Petr ing.13Erlich Luboš30
WO30WO03



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:14. 12. 2008 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45532:663TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Čepelák Vladimír st.
Pancíř Josef
Mencl Jiří
Lážnovský Jiří
-399-8932/-
2.Špička Jiří
Rataj Miloš
Dědina Radek
Špalek Miroslav
-9-8-4  03-/
3.Pancíř JosefMencl Jiří-8-78-8 13-/
4.Špička JiříLážnovský Jiří-7-6-7  03-/
5.Rataj MilošŠpalek Miroslav-298-4-423-/
6.Čepelák Vladimír st.Dědina Radek84-89 31/-
7.Špička JiříMencl Jiří-98-9-10 13-/
8.Rataj MilošLážnovský Jiří-9-88-8 13-/
9.Čepelák Vladimír st.Špalek Miroslav-7-7-8  03-/
10.Pancíř JosefDědina Radek-6111-8732/-
11.Rataj MilošMencl Jiří-3-97-6 13-/
12.Čepelák Vladimír st.Lážnovský Jiří869  30/-
13.Pancíř JosefŠpalek Miroslav-8-10-10  03-/
14.Špička JiříDědina Radek-8-3-9  03-/
15.Čepelák Vladimír st.Mencl Jiří-37109 31/-
16.Pancíř JosefLážnovský Jiří-6-2-10  03-/
17.Špička JiříŠpalek Miroslav-6-5-6  03-/
18.Rataj MilošDědina Radek-6-3-3  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pancíř Josef13Mencl Jiří31
Špička Jiří04Lážnovský Jiří31
Rataj Miloš04Špalek Miroslav40
Čepelák Vladimír st.31Dědina Radek22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:14. 12. 2008 12:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:36588:611KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hák Zdeněk ml.
Šrámek David
Mikeš Milan
Rezek Jan ml.
-9-4-7  03-/
2.Dřevěný Pavel
Kopřiva Tomáš
Brabec Stanislav
Přibík Jan ing.
1084  30/-
3.Kopřiva TomášPřibík Jan ing.-5-1493-923-/
4.Dřevěný PavelMikeš Milan11-9-59-323-/
5.Hák Zdeněk ml.Brabec Stanislav788  30/-
6.Šrámek DavidRezek Jan ml.-8-79-9 13-/
7.Dřevěný PavelPřibík Jan ing.-1011-9-4 13-/
8.Hák Zdeněk ml.Mikeš Milan9-7-8-7 13-/
9.Šrámek DavidBrabec Stanislav-69-6-10 13-/
10.Kopřiva TomášRezek Jan ml.979  30/-
11.Hák Zdeněk ml.Přibík Jan ing.-879-4-923-/
12.Šrámek DavidMikeš Milan8-5-3-5 13-/
13.Kopřiva TomášBrabec Stanislav-7-656732/-
14.Dřevěný PavelRezek Jan ml.97-710 31/-
15.Šrámek DavidPřibík Jan ing.-5-7-8  03-/
16.Kopřiva TomášMikeš MilanWO    03-/
17.Dřevěný PavelBrabec StanislavWO    30/-
18.Hák Zdeněk ml.Rezek Jan ml.WO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Tomáš21Přibík Jan ing.40
Dřevěný Pavel12Mikeš Milan30
Hák Zdeněk ml.12Brabec Stanislav12
Šrámek David04Rezek Jan ml.12
WO21WO12



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:14. 12. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:15702:517ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kadeřábek Milan
Knor Luděk
Jícha František
Kohout Tomáš
10-1195 31/-
2.Pisár Petr
Knor Václav
Šulc Dalibor ing.
Kříšťan Jiří
345  30/-
3.Kadeřábek MilanKříšťan Jiří-911910 31/-
4.Knor VáclavŠulc Dalibor ing.8-10-96732/-
5.Pisár PetrKohout Tomáš-711712 31/-
6.Knor LuděkJícha František1068  30/-
7.Knor VáclavKříšťan Jiří-8888 31/-
8.Pisár PetrŠulc Dalibor ing.6-828 31/-
9.Knor LuděkKohout Tomáš97-7-7932/-
10.Kadeřábek MilanJícha František8-1053 31/-
11.Pisár PetrKříšťan Jiří623  30/-
12.Knor LuděkŠulc Dalibor ing.338  30/-
13.Kadeřábek MilanKohout Tomáš9-796 31/-
14.Knor VáclavJícha František8-795 31/-
15.Knor LuděkKříšťan Jiří-57-8-5 13-/
16.Kadeřábek MilanŠulc Dalibor ing.8119  30/-
17.Knor VáclavKohout Tomáš857  30/-
18.Pisár PetrJícha FrantišekWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadeřábek Milan40Kříšťan Jiří13
Knor Václav40Šulc Dalibor ing.04
Pisár Petr30Kohout Tomáš04
Knor Luděk31Jícha František03
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo