Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:04. 04. 2009 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:19486:426TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Ondřej
Vychodil Luděk
Budělovský Petr
Zítek Patrik
8-1212-5432/-
2.Bajer Jiří
Havlíček Tomáš
Baier Robert
Protiva Lukáš
96-99 31/-
3.Vychodil LuděkZítek Patrik9-7-6-9 13-/
4.Pavlíček OndřejBaier Robert-98-97332/-
5.Havlíček TomášBudělovský Petr579  30/-
6.Bajer JiříNevolný Milan379  30/-
7.Pavlíček OndřejZítek Patrik-4-7-4  03-/
8.Havlíček TomášBaier Robert-9-3-5  03-/
9.Bajer JiříBudělovský Petr7610  30/-
10.Ebert TomášNevolný Milan794  30/-
11.Havlíček TomášZítek Patrik-6-5-11  03-/
12.Bajer JiříBaier Robert6-1028 31/-
13.Ebert TomášBudělovský Petr993  30/-
14.Pavlíček OndřejNevolný Milan2-1175 31/-
15.Bajer JiříZítek Patrik         
16.Ebert TomášBaier Robert         
17.Pavlíček OndřejBudělovský Petr         
18.Havlíček TomášNevolný Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vychodil Luděk01Zítek Patrik30
Pavlíček Ondřej21Baier Robert12
Havlíček Tomáš12Budělovský Petr03
Bajer Jiří30Nevolný Milan03
Ebert Tomáš20   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:04. 04. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:742:29676:601Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šprysl Josef
Mráz Roman
Srch Radek
Dlouhý Jiří
5-7-59732/-
2.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
Silavecký Ladislav
Karda Martin
1077  30/-
3.Mráz RomanSilavecký Ladislav6-9108 31/-
4.Havelka MarekSrch Radek5-6-57-623-/
5.Jaroš AntonínKarda Martin328  30/-
6.Kotrbatý PetrDlouhý Jiří57-95 31/-
7.Havelka MarekSilavecký Ladislav611-1-7832/-
8.Jaroš AntonínSrch Radek-11-1698-723-/
9.Kotrbatý PetrKarda Martin5116  30/-
10.Mráz RomanDlouhý Jiří-647-5-1023-/
11.Jaroš AntonínSilavecký Ladislav56-9-5-923-/
12.Kotrbatý PetrSrch Radek-66-8-5 13-/
13.Mráz RomanKarda Martin496  30/-
14.Havelka MarekDlouhý Jiří88-7-5-923-/
15.Kotrbatý PetrSilavecký Ladislav-9236 31/-
16.Mráz RomanSrch Radek5-5-6-6 13-/
17.Havelka MarekKarda Martin-9666 31/-
18.Jaroš AntonínDlouhý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz Roman22Silavecký Ladislav13
Havelka Marek22Srch Radek40
Jaroš Antonín12Karda Martin04
Kotrbatý Petr31Dlouhý Jiří21



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:04. 04. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:22592:555KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mikeš Milan
Rezek Jan ml.
Čepelák Vladimír st.
Ungr Jan I.
978  30/-
2.Brabec Stanislav
Kos Zdeněk ing.
Kubát Pavel
Pancíř Josef
995  30/-
3.Kettner MartinKubát Pavel-7-47-8 13-/
4.Přibík Jan ing.Čepelák Vladimír st.-9-6-4  03-/
5.Rezek Jan ml.Ungr Jan I.9-9-6-10 13-/
6.Mikeš MilanKebrle Josef3118  30/-
7.Přibík Jan ing.Kubát Pavel-7-4311-623-/
8.Rezek Jan ml.Čepelák Vladimír st.38-76 31/-
9.Mikeš MilanUngr Jan I.1294  30/-
10.Kettner MartinKebrle Josef10713  30/-
11.Rezek Jan ml.Kubát Pavel-59-5-9 13-/
12.Mikeš MilanČepelák Vladimír st.9143  30/-
13.Kettner MartinUngr Jan I.-10-9169732/-
14.Přibík Jan ing.Kebrle Josef-59-115-523-/
15.Mikeš MilanKubát Pavel98-118 31/-
16.Kettner MartinČepelák Vladimír st.9138  30/-
17.Přibík Jan ing.Ungr Jan I.         
18.Rezek Jan ml.Kebrle Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kettner Martin31Kubát Pavel31
Přibík Jan ing.03Čepelák Vladimír st.13
Rezek Jan ml.12Ungr Jan I.12
Mikeš Milan40Kebrle Josef12



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:04. 04. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26602:553SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor ing.
Jícha František
Eisenreich Jindřich ml.
Staník Daniel
-131910 31/-
2.Jirásek Jiří
Tesárek Jiří
Zajíček Michal
Čížek Pavel
1189  30/-
3.Šulc Dalibor ing.Eisenreich Jindřich ml.4-115-9-523-/
4.Tesárek JiříZajíček Michal8109  30/-
5.Kuthan JiříČížek Pavel9-1098 31/-
6.Jirásek JiříStaník Daniel-6-845-623-/
7.Tesárek JiříEisenreich Jindřich ml.56-78 31/-
8.Kuthan JiříZajíček Michal-7-13-8  03-/
9.Jirásek JiříČížek Pavel-5-6-8  03-/
10.Šulc Dalibor ing.Staník Daniel409  30/-
11.Kuthan JiříEisenreich Jindřich ml.9-6-6-11 13-/
12.Jirásek JiříZajíček Michal-7-6310432/-
13.Šulc Dalibor ing.Čížek Pavel-10889 31/-
14.Tesárek JiříStaník Daniel-7-6-6  03-/
15.Jirásek JiříEisenreich Jindřich ml.9108  30/-
16.Šulc Dalibor ing.Zajíček Michal-979-15232/-
17.Tesárek JiříČížek Pavel-8-6-7  03  
18.Kuthan JiříStaník Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Dalibor ing.31Eisenreich Jindřich ml.22
Tesárek Jiří21Zajíček Michal13
Kuthan Jiří12Čížek Pavel12
Jirásek Jiří22Staník Daniel21

předchozí kolo následující kolo