Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůr (býv. kino), vedle restaurace ZáběhDne:11. 04. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:19511:453Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Zítek Patrik
Budělovský Petr
Ebert Tomáš
Mencl Jiří
285  30/-
2.Baier Robert
Protiva Lukáš
Pavlíček Ondřej
Vychodil Luděk
-98-8-4 13-/
3.Zitta PřemyslVychodil Luděk9-7-78732/-
4.Budělovský PetrPavlíček Ondřej-10-10-7  03-/
5.Baier RobertEbert Tomáš12-69-141232/-
6.Zítek PatrikMencl Jiří392  30/-
7.Budělovský PetrVychodil Luděk-9-12-9  03-/
8.Baier RobertPavlíček Ondřej878  30/-
9.Zítek PatrikEbert Tomáš886  30/-
10.Zitta PřemyslMencl Jiří-4-4-10  03-/
11.Baier RobertVychodil Luděk11512  30/-
12.Zítek PatrikPavlíček Ondřej844  30/-
13.Zitta PřemyslEbert Tomáš-7107-9532/-
14.Protiva LukášMencl Jiří8-9128 31/-
15.Zítek PatrikVychodil Luděk         
16.Zitta PřemyslPavlíček Ondřej         
17.Protiva LukášEbert Tomáš         
18.Baier RobertMencl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zitta Přemysl21Vychodil Luděk12
Budělovský Petr02Pavlíček Ondřej12
Baier Robert30Ebert Tomáš03
Zítek Patrik30Mencl Jiří12
Protiva Lukáš10   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:11. 04. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36584:610Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Šprysl Josef
Mráz Roman
3-9-95832/-
2.Silavecký Ladislav
Karda Martin
Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
-3-914-7 13-/
3.Dlouhý JiříKotrbatý Petr-6-9-5  03-/
4.Karda MartinJaroš Antonín-4-8-9  03-/
5.Silavecký LadislavHavelka Marek758  30/-
6.Srch RadekMráz Roman-69117 31/-
7.Karda MartinKotrbatý Petr-7-6-3  03-/
8.Silavecký LadislavJaroš Antonín-9-4-5  03-/
9.Srch RadekHavelka Marek855  30/-
10.Dlouhý JiříMráz Roman885  30/-
11.Silavecký LadislavKotrbatý Petr-7-11-5  03-/
12.Srch RadekJaroš Antonín6-11-75932/-
13.Dlouhý JiříHavelka Marek5136  30/-
14.Karda MartinMráz Roman-3-4-7  03-/
15.Srch RadekKotrbatý Petr714-104 31/-
16.Dlouhý JiříJaroš Antonín-6-7-5  03-/
17.Karda MartinŠprysl Josef66-8-9-823-/
18.Silavecký LadislavMráz Roman-9-675-823-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Jiří22Kotrbatý Petr31
Karda Martin04Jaroš Antonín31
Silavecký Ladislav13Havelka Marek03
Srch Radek40Mráz Roman22
   Šprysl Josef10



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:11. 04. 2009 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:917:32437:485KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Pancíř Josef
Brabec Stanislav
Kos Zdeněk ing.
-711510 31/-
2.Čepelák Vladimír st.
Ungr Jan I.
Mikeš Milan
Rezek Jan ml.
69-9-8-623-/
3.Pancíř JosefMikeš Milan10-5-14-6 13-/
4.Ungr Jan I.Kettner Martin87-8-9132/-
5.Kubát PavelKos Zdeněk ing.28-7-7-323-/
6.Čepelák Vladimír st.Rezek Jan ml.-117-8-6 13-/
7.Ungr Jan I.Mikeš Milan-9-7-10  03-/
8.Kubát PavelKettner Martin-8-9612632/-
9.Čepelák Vladimír st.Kos Zdeněk ing.-4-9-3  03-/
10.Pancíř JosefRezek Jan ml.-11-12-7  03-/
11.Kubát PavelMikeš Milan-938-6-723-/
12.Čepelák Vladimír st.Kettner Martin-3-5-10  03-/
13.Pancíř JosefKos Zdeněk ing.         
14.Ungr Jan I.Rezek Jan ml.         
15.Čepelák Vladimír st.Mikeš Milan         
16.Pancíř JosefKettner Martin         
17.Ungr Jan I.Kos Zdeněk ing.         
18.Kubát PavelRezek Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pancíř Josef02Mikeš Milan30
Ungr Jan I.11Kettner Martin12
Kubát Pavel12Kos Zdeněk ing.20
Čepelák Vladimír st.03Rezek Jan ml.20



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:11. 04. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:925:32536:583SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Šulc Dalibor ing.
Jícha František
-4-510-11 13-/
2.Čížek Pavel
Zajíček Michal
Jirásek Jiří
Tesárek Jiří
-8-7-9  03-/
3.Eisenreich Jindřich ml.Šulc Dalibor ing.76-5-7-823-/
4.Zajíček MichalJirásek Jiří9-6-79-1023-/
5.Eisenreich Jindřich st.Tesárek Jiří-5-6716-423-/
6.Čížek PavelKříšťan Jiří-9899 31/-
7.Zajíček MichalŠulc Dalibor ing.8-9-1110-1823-/
8.Eisenreich Jindřich st.Jirásek Jiří-9810-3532/-
9.Čížek PavelTesárek Jiří889  30/-
10.Eisenreich Jindřich ml.Kříšťan Jiří9-8-69832/-
11.Eisenreich Jindřich st.Šulc Dalibor ing.-8-7-8  03-/
12.Čížek PavelJirásek Jiří8-5-85-1023-/
13.Eisenreich Jindřich ml.Tesárek Jiří810-9-8-1223-/
14.Zajíček MichalKříšťan Jiří         
15.Čížek PavelŠulc Dalibor ing.         
16.Eisenreich Jindřich ml.Jirásek Jiří         
17.Zajíček MichalTesárek Jiří         
18.Eisenreich Jindřich st.Kříšťan Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Eisenreich Jindřich ml.12Šulc Dalibor ing.30
Zajíček Michal02Jirásek Jiří21
Eisenreich Jindřich st.12Tesárek Jiří21
Čížek Pavel21Kříšťan Jiří02

předchozí kolo následující kolo