Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
LochoviceDne:17. 01. 2009 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36624:632Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Kuthan Jiří
Budělovský Petr
Zítek Patrik
-5-11-10  03-/
2.Šulc Dalibor ing.
Jícha František
Nevolný Milan
Baier Robert
468  30/-
3.Jirásek JiříBaier Robert6-88-8-1123-/
4.Kuthan JiříBudělovský Petr-8-9-9  03-/
5.Šulc Dalibor ing.Nevolný Milan1288  30/-
6.Jícha FrantišekZítek Patrik-98-9-10 13-/
7.Jirásek JiříBudělovský Petr9-8-89-923-/
8.Kuthan JiříNevolný Milan1286  30/-
9.Šulc Dalibor ing.Zítek Patrik-9-8-11  03-/
10.Jícha FrantišekBaier Robert8-771 31/-
11.Jirásek JiříNevolný Milan7-1166 31/-
12.Kuthan JiříZítek Patrik-5-6-7  03-/
13.Šulc Dalibor ing.Baier Robert-11887 31/-
14.Jícha FrantišekBudělovský Petr-152-8632/-
15.Jirásek JiříZítek Patrik-4-4-6  03-/
16.Kuthan JiříBaier Robert-6-4-1  03-/
17.Šulc Dalibor ing.Budělovský Petr-9-10108-923-/
18.Jícha FrantišekNevolný Milan-7976 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Jiří13Baier Robert22
Kuthan Jiří13Budělovský Petr31
Šulc Dalibor ing.22Nevolný Milan04
Jícha František31Zítek Patrik40



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:17. 01. 2009 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39617:675Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mikeš Milan
Kettner Martin
Šprysl Josef
Jaroš Antonín
10-4-3-3 13-/
2.Přibík Jan ing.
Kos Zdeněk ing.
Mráz Roman
Havelka Marek
9-99-10932/-
3.Kos Zdeněk ing.Jaroš Antonín-12-107-7 13-/
4.Přibík Jan ing.Havelka Marek-5-149-9 13-/
5.Kettner MartinŠprysl Josef-61075 31/-
6.Mikeš MilanMráz Roman9-9-69-423-/
7.Přibík Jan ing.Jaroš Antonín-5-7-2  03-/
8.Kettner MartinHavelka Marek-3-3-6  03-/
9.Mikeš MilanŠprysl Josef648  30/-
10.Kos Zdeněk ing.Mráz Roman9-9103 31/-
11.Kettner MartinJaroš Antonín-4-7-8  03-/
12.Mikeš MilanHavelka Marek-3-969532/-
13.Kos Zdeněk ing.Šprysl Josef5-866 31/-
14.Přibík Jan ing.Mráz Roman-10-36-7 13-/
15.Mikeš MilanJaroš Antonín-9-7-7  03-/
16.Kos Zdeněk ing.Havelka Marek-9-87-7 13-/
17.Přibík Jan ing.Šprysl Josef798  30/-
18.Kettner MartinMráz Roman-9-101010732/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kos Zdeněk ing.22Jaroš Antonín40
Přibík Jan ing.13Havelka Marek31
Kettner Martin22Šprysl Josef04
Mikeš Milan22Mráz Roman22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:17. 01. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:39624:588TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Roziňák Jan ml.
Lážnovský Jiří
Pavlíček Ondřej
898  30/-
2.Včelička Lubomír
Hák Zdeněk ml.
Mencl Jiří
Vychodil Luděk
-64-9-7 13-/
3.Včelička LubomírVychodil Luděk-7-610-5 13-/
4.Hák Zdeněk ml.Mencl Jiří-83-1012632/-
5.Roziňák Jan ml.Lážnovský Jiří-459-9-723-/
6.Dřevěný PavelPavlíček Ondřej-8-4-10  03-/
7.Hák Zdeněk ml.Vychodil Luděk-7126-7-1023-/
8.Roziňák Jan ml.Mencl Jiří-10-87-8 13-/
9.Dřevěný PavelLážnovský Jiří-10-145-7 13-/
10.Včelička LubomírPavlíček Ondřej-5-9-6  03-/
11.Roziňák Jan ml.Vychodil Luděk-7-9-8  03-/
12.Dřevěný PavelMencl Jiří-7686 31/-
13.Včelička LubomírLážnovský Jiří6-7-7-5 13-/
14.Hák Zdeněk ml.Pavlíček Ondřej-7-9-4  03-/
15.Dřevěný PavelVychodil LuděkWO    30/-
16.Včelička LubomírMencl Jiří-12610-7-723-/
17.Hák Zdeněk ml.Lážnovský JiříWO    30/-
18.Roziňák Jan ml.Pavlíček OndřejWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Včelička Lubomír04Vychodil Luděk30
Hák Zdeněk ml.12Mencl Jiří22
Roziňák Jan ml.03Lážnovský Jiří30
Dřevěný Pavel12Pavlíček Ondřej30
WO30WO03



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:17. 01. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34694:672nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kadeřábek Milan
Lipšanský Miroslav
Pokorný Roman
-11107-10-1023-/
2.Pisár Petr
Knor Václav
Valenta Vratislav
Voráč Jiří
410-119 31/-
3.Kadeřábek MilanLipšanský Miroslav-112-10-8 13-/
4.Pisár PetrPokorný Roman856  30/-
5.Knor LuděkVoráč Jiří-9585 31/-
6.Knor VáclavValenta Vratislav86-10-8632/-
7.Pisár PetrLipšanský Miroslav-81198 31/-
8.Knor LuděkPokorný Roman7711  30/-
9.Knor VáclavVoráč Jiří-3118-4-1023-/
10.Kadeřábek MilanValenta Vratislav-7-7-5  03-/
11.Knor LuděkLipšanský Miroslav4-910-4632/-
12.Knor VáclavPokorný Roman5-87-5-423-/
13.Kadeřábek MilanVoráč Jiří6-8-7-8 13-/
14.Pisár PetrValenta Vratislav8616  30/-
15.Knor VáclavLipšanský Miroslav-9137-5-923-/
16.Kadeřábek MilanPokorný Roman-8-6-6  03-/
17.Pisár PetrVoráč Jiří8164  30/-
18.Knor LuděkValenta Vratislav-5-9-8  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadeřábek Milan04Lipšanský Miroslav22
Pisár Petr40Pokorný Roman22
Knor Luděk31Voráč Jiří22
Knor Václav13Valenta Vratislav22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:17. 01. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38678:683TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Spiegl Richard
Vajcová Kateřina
Srch Radek
Dlouhý Jiří
-7126-10-623-/
2.Moravec Petr ing.
Hrbek Jiří
Silavecký Ladislav
Karda Martin
67-34 31/-
3.Spiegl RichardSrch Radek-5-4-7  03-/
4.Hrbek JiříKarda Martin11129  30/-
5.Vajcová KateřinaDlouhý Jiří587  30/-
6.Moravec Petr ing.Silavecký Ladislav47-6-9632/-
7.Hrbek JiříSrch Radek-87-12-9 13-/
8.Vajcová KateřinaKarda Martin-712-66832/-
9.Moravec Petr ing.Dlouhý Jiří-48-8-9 13-/
10.Spiegl RichardSilavecký Ladislav-2179 31/-
11.Vajcová KateřinaSrch Radek-7-6-8  03-/
12.Moravec Petr ing.Karda Martin864  30/-
13.Spiegl RichardDlouhý Jiří-6-14-7  03-/
14.Hrbek JiříSilavecký Ladislav-658-6-523-/
15.Moravec Petr ing.Srch Radek-411-88732/-
16.Spiegl RichardKarda Martin-85-78-923-/
17.Hrbek JiříDlouhý Jiří-1110-10-8 13-/
18.Vajcová KateřinaSilavecký Ladislav5-105-9-823-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spiegl Richard13Srch Radek31
Hrbek Jiří13Karda Martin13
Vajcová Kateřina22Dlouhý Jiří31
Moravec Petr ing.31Silavecký Ladislav22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:17. 01. 2009 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:30720:644Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Koros Zdeněk
Kubát Pavel
Eisenreich Jindřich ml.
Staník Daniel
6-9-99-623-/
2.Rataj Miloš
Ungr Jan I.
Zajíček Michal
Čížek Pavel
-6-8-7  03-/
3.Rataj MilošEisenreich Jindřich ml.-8-6-9  03-/
4.Ungr Jan I.Čížek Pavel1074  30/-
5.Kubát PavelStaník Daniel-10237 31/-
6.Koros ZdeněkZajíček Michal-132-156332/-
7.Ungr Jan I.Eisenreich Jindřich ml.-496-9332/-
8.Kubát PavelČížek Pavel-97105 31/-
9.Koros ZdeněkStaník Daniel9-4910 31/-
10.Rataj MilošZajíček Michal-9-9-10  03-/
11.Kubát PavelEisenreich Jindřich ml.5-9118 31/-
12.Koros ZdeněkČížek Pavel7-10-85732/-
13.Kebrle JosefStaník Daniel-397-6-023-/
14.Ungr Jan I.Zajíček Michal75-33 31/-
15.Koros ZdeněkEisenreich Jindřich ml.-731010 31/-
16.Kebrle JosefČížek Pavel-12-86101032/-
17.Ungr Jan I.Staník Daniel5913  30/-
18.Kubát PavelZajíček Michal4-898 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rataj Miloš02Eisenreich Jindřich ml.13
Ungr Jan I.40Čížek Pavel04
Kubát Pavel40Staník Daniel13
Koros Zdeněk40Zajíček Michal13
Kebrle Josef11   

předchozí kolo následující kolo