Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:18. 04. 2009 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18509:433TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Havlíček Tomáš
Mráz Roman
Šprysl Josef
45-8-9732/-
2.Pavlíček Ondřej
Vychodil Luděk
Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
5-1012-9332/-
3.Vychodil LuděkKotrbatý Petr-7-6-2  03-/
4.Mencl JiříJaroš Antonín-10-69-8 13-/
5.Havlíček TomášMráz Roman697  30/-
6.Bajer JiříŠprysl Josef1246  30/-
7.Mencl JiříKotrbatý Petr-6-8-13  03-/
8.Havlíček TomášJaroš Antonín89-77 31/-
9.Bajer JiříMráz Roman078  30/-
10.Vychodil LuděkŠprysl Josef-9745 31/-
11.Havlíček TomášKotrbatý Petr7127  30/-
12.Bajer JiříJaroš Antonín-910-10-8 13-/
13.Vychodil LuděkMráz Roman91010  30/-
14.Mencl JiříŠprysl Josef199  30/-
15.Ebert TomášKotrbatý Petr         
16.Vychodil LuděkJaroš Antonín         
17.Mencl JiříMráz Roman         
18.Havlíček Tomᚊprysl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vychodil Luděk21Kotrbatý Petr21
Mencl Jiří12Jaroš Antonín21
Havlíček Tomáš30Mráz Roman03
Bajer Jiří21Šprysl Josef03



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:18. 04. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34495:531Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Kubát Pavel
Pancíř Josef
-4-8-8  03-/
2.Čížek Pavel
Zajíček Michal
Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
-876-9832/-
3.Eisenreich Jindřich ml.Kubát Pavel-8-68-4 13-/
4.Zajíček MichalČepelák Vladimír st.7-8-108-823-/
5.Eisenreich Jindřich st.Ungr Jan I.-19-8-12 13-/
6.Čížek PavelKebrle Josef8-804 31/-
7.Zajíček MichalKubát Pavel-8-95-8 13-/
8.Eisenreich Jindřich st.Čepelák Vladimír st.910-7-9-123-/
9.Čížek PavelUngr Jan I.-6-9-10  03-/
10.Eisenreich Jindřich ml.Kebrle Josef897  30/-
11.Eisenreich Jindřich st.Kubát Pavel-9-7-7  03-/
12.Čížek PavelČepelák Vladimír st.39-78 31/-
13.Eisenreich Jindřich ml.Ungr Jan I.-75-9-4 13-/
14.Zajíček MichalKebrle Josef-611-83-923-/
15.Čížek PavelKubát Pavel         
16.Eisenreich Jindřich ml.Čepelák Vladimír st.         
17.Zajíček MichalUngr Jan I.         
18.Eisenreich Jindřich st.Kebrle Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich ml.12Kubát Pavel30
Zajíček Michal03Čepelák Vladimír st.21
Eisenreich Jindřich st.03Ungr Jan I.30
Čížek Pavel21Kebrle Josef12

předchozí kolo následující kolo