Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:25. 04. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20500:456Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Marek
Mráz Roman
Bajer Jiří
Havlíček Tomáš
-7-10-6  03-/
2.Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
Pavlíček Ondřej
Vychodil Luděk
1165  30/-
3.Mráz RomanHavlíček Tomáš-7888 31/-
4.Havelka MarekPavlíček Ondřej-8-9-6  03-/
5.Kotrbatý PetrVychodil Luděk36-39 31/-
6.Jaroš AntonínMencl Jiří-11586 31/-
7.Havelka MarekHavlíček Tomáš1197  30/-
8.Kotrbatý PetrPavlíček Ondřej7-5-3-5 13-/
9.Jaroš AntonínVychodil Luděk568  30/-
10.Mráz RomanMencl Jiří-68-9-8 13-/
11.Kotrbatý PetrHavlíček Tomáš107-8-81032/-
12.Jaroš AntonínPavlíček Ondřej783  30/-
13.Mráz RomanVychodil Luděk8-518 31/-
14.Havelka MarekMencl Jiří912-7-8632/-
15.Jaroš AntonínHavlíček Tomáš547  30  
16.Mráz RomanPavlíček Ondřej         
17.Havelka MarekVychodil Luděk         
18.Kotrbatý PetrMencl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz Roman21Havlíček Tomáš03
Havelka Marek21Pavlíček Ondřej21
Kotrbatý Petr21Vychodil Luděk03
Jaroš Antonín30Mencl Jiří12



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:25. 04. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:434:22534:478Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Pancíř Josef
Čížek Pavel
Zajíček Michal
6-875 31/-
2.Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
Eisenreich Jindřich st.
Eisenreich Jindřich ml.
9-7-68-523-/
3.Kebrle JosefEisenreich Jindřich ml.-5-89-7 13-/
4.Čepelák Vladimír st.Zajíček Michal45-86 31/-
5.Kubát PavelČížek Pavel59-6-7732/-
6.Ungr Jan I.Eisenreich Jindřich st.862  30/-
7.Čepelák Vladimír st.Eisenreich Jindřich ml.9-812-10932/-
8.Kubát PavelZajíček Michal873  30/-
9.Ungr Jan I.Čížek Pavel56-94 31/-
10.Kebrle JosefEisenreich Jindřich st.67-9-8-923-/
11.Kubát PavelEisenreich Jindřich ml.59-89 31/-
12.Ungr Jan I.Zajíček Michal6-8-58-623-/
13.Kebrle JosefČížek Pavel8-49-6932/-
14.Čepelák Vladimír st.Eisenreich Jindřich st.         
15.Ungr Jan I.Eisenreich Jindřich ml.         
16.Kebrle JosefZajíček Michal         
17.Čepelák Vladimír st.Čížek Pavel         
18.Kubát PavelEisenreich Jindřich st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kebrle Josef12Eisenreich Jindřich ml.12
Čepelák Vladimír st.20Zajíček Michal12
Kubát Pavel30Čížek Pavel03
Ungr Jan I.21Eisenreich Jindřich st.11

předchozí kolo následující kolo