Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:18. 01. 2009 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:43588:674Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mikeš Milan
Kettner Martin
Zítek Patrik
Budělovský Petr
-9-10-5  03-/
2.Přibík Jan ing.
Kos Zdeněk ing.
Baier Robert
Nevolný Milan
-5-829-823-/
3.Kos Zdeněk ing.Zítek Patrik-7-5-3  03-/
4.Kettner MartinBaier Robert7-6-781132/-
5.Přibík Jan ing.Budělovský Petr8-450 31/-
6.Mikeš MilanNevolný Milan109-8-11632/-
7.Kettner MartinZítek Patrik-10-7-5  03-/
8.Přibík Jan ing.Baier Robert-3-39-5 13-/
9.Mikeš MilanBudělovský Petr-5-8-9  03-/
10.Kos Zdeněk ing.Nevolný Milan-5-7-9  03-/
11.Přibík Jan ing.Zítek Patrik-13-5-9  03-/
12.Mikeš MilanBaier Robert-75-67-1023-/
13.Kos Zdeněk ing.Budělovský Petr6-5-4-11 13-/
14.Kettner MartinNevolný Milan7-7-39632/-
15.Mikeš MilanZítek Patrik-5-4-8  03-/
16.Kos Zdeněk ing.Baier Robert7-812-8-723-/
17.Kettner MartinBudělovský Petr3128  30/-
18.Přibík Jan ing.Nevolný Milan8106  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kos Zdeněk ing.04Zítek Patrik40
Kettner Martin31Baier Robert31
Přibík Jan ing.22Budělovský Petr22
Mikeš Milan13Nevolný Milan13



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:18. 01. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:34557:478Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Tesárek Jiří
Kotrbatý Petr
Šprysl Josef
-7-10-6  03-/
2.Šulc Dalibor ing.
Jícha František
Mráz Roman
Havelka Marek
-9-10-7  03-/
3.Jícha FrantišekKotrbatý Petr-6-6-4  03-/
4.Šulc Dalibor ing.Havelka Marek87-3-3-723-/
5.Jirásek JiříMráz Roman563  30/-
6.Tesárek JiříŠprysl Josef-63-6-7 13-/
7.Šulc Dalibor ing.Kotrbatý Petr-15-10-11  03-/
8.Jirásek JiříHavelka Marek-10-8-8  03-/
9.Tesárek JiříMráz Roman48-62 31/-
10.Jícha FrantišekŠprysl Josef-2-5-5  03-/
11.Jirásek JiříKotrbatý Petr-14118-7-723-/
12.Tesárek JiříHavelka Marek10-5-8-8 13-/
13.Jícha FrantišekMráz Roman-5-812-4 13-/
14.Šulc Dalibor ing.Šprysl JosefWO    30/-
15.Tesárek JiříKotrbatý PetrWO    30/-
16.Jícha FrantišekHavelka MarekWO    30/-
17.Šulc Dalibor ing.Mráz RomanWO    30/-
18.Jirásek JiříŠprysl JosefWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jícha František03Kotrbatý Petr30
Šulc Dalibor ing.02Havelka Marek30
Jirásek Jiří12Mráz Roman12
Tesárek Jiří12Šprysl Josef20
WO50WO05



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:18. 01. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12652:454ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kadeřábek Milan
Mencl Jiří
Pachman Tomáš, Ing.
895  30/-
2.Pisár Petr
Knor Václav
Špalek Miroslav
Lážnovský Jiří
-46-38832/-
3.Kadeřábek MilanŠpalek Miroslav597  30/-
4.Knor LuděkMencl Jiří743  30/-
5.Knor VáclavLážnovský Jiří876  30/-
6.Pisár PetrPachman Tomáš, Ing.44-810 31/-
7.Knor LuděkŠpalek Miroslav7104  30/-
8.Knor VáclavMencl Jiří1474  30/-
9.Pisár PetrLážnovský Jiří-1185-7632/-
10.Kadeřábek MilanPachman Tomáš, Ing.665  30/-
11.Knor VáclavŠpalek Miroslav648  30/-
12.Pisár PetrMencl Jiří958  30/-
13.Kadeřábek MilanLážnovský Jiří117-12-8-623-/
14.Knor LuděkPachman Tomáš, Ing.478  30/-
15.Pisár PetrŠpalek Miroslav122  30/-
16.Kadeřábek MilanMencl Jiří3-892 31/-
17.Knor LuděkLážnovský Jiří-9-12-5  03-/
18.Knor VáclavPachman Tomáš, Ing.684  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadeřábek Milan31Špalek Miroslav04
Knor Luděk31Mencl Jiří04
Knor Václav40Lážnovský Jiří22
Pisár Petr40Pachman Tomáš, Ing.04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:18. 01. 2009 11:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41623:684TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Roziňák Jan ml.
Lipšanský Miroslav
Pokorný Roman
-6-10-6  03-/
2.Včelička Lubomír
Hák Zdeněk ml.
Valenta Vratislav
Voráč Jiří
-69-9-8 13-/
3.Hák Zdeněk ml.Lipšanský Miroslav-478-3-623-/
4.Včelička LubomírPokorný Roman612-9-9-923-/
5.Roziňák Jan ml.Voráč Jiří7126  30/-
6.Dřevěný PavelValenta Vratislav-12-5-8  03-/
7.Včelička LubomírLipšanský Miroslav8-1210-6-523-/
8.Roziňák Jan ml.Pokorný Roman-78-5-6 13-/
9.Dřevěný PavelVoráč Jiří9-5-1061532/-
10.Hák Zdeněk ml.Valenta Vratislav896  30/-
11.Roziňák Jan ml.Lipšanský Miroslav-14-6-10  03-/
12.Dřevěný PavelPokorný Roman4-10-47932/-
13.Hák Zdeněk ml.Voráč Jiří-88-79732/-
14.Včelička LubomírValenta Vratislav-9-7-2  03-/
15.Dřevěný PavelLipšanský Miroslav-68-2-4 13-/
16.Hák Zdeněk ml.Pokorný Roman85-6-4732/-
17.Včelička LubomírVoráč Jiří-5-5-5  03-/
18.Roziňák Jan ml.Valenta VratislavWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hák Zdeněk ml.31Lipšanský Miroslav40
Včelička Lubomír04Pokorný Roman22
Roziňák Jan ml.12Voráč Jiří13
Dřevěný Pavel22Valenta Vratislav21
WO10WO01



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:18. 01. 2009 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:48527:686TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rataj Miloš
Pancíř Josef
Srch Radek
Dlouhý Jiří
-5-10-5  03-/
2.Ungr Jan I.
Špička Jiří
Karda Martin
Silavecký Ladislav
-9-9-8  03-/
3.Pancíř JosefSrch Radek-7-39-5 13-/
4.Rataj MilošKarda Martin-7-6-4  03-/
5.Ungr Jan I.Dlouhý Jiří8-5-910632/-
6.Špička JiříSilavecký Ladislav-6-885-623-/
7.Rataj MilošSrch Radek-7-88-1 13-/
8.Ungr Jan I.Karda Martin-149313 31/-
9.Špička JiříDlouhý Jiří-4-5-4  03-/
10.Pancíř JosefSilavecký Ladislav-4-3-7  03-/
11.Ungr Jan I.Srch Radek8-128-8-1523-/
12.Špička JiříKarda Martin-13-8-8  03-/
13.Pancíř JosefDlouhý Jiří-1-6-6  03-/
14.Rataj MilošSilavecký Ladislav-3-3-7  03-/
15.Špička JiříSrch Radek-13-8-8  03-/
16.Pancíř JosefKarda Martin-13-8-7  03-/
17.Rataj MilošDlouhý Jiří-512-12-6 13-/
18.Ungr Jan I.Silavecký Ladislav7113  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pancíř Josef04Srch Radek40
Rataj Miloš04Karda Martin31
Ungr Jan I.31Dlouhý Jiří31
Špička Jiří04Silavecký Ladislav31



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:18. 01. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:12692:388Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hrbek Jiří
Moravec Petr ing.
Staník Daniel
Zvelebil Miloš ml.
861  30/-
2.Spiegl Richard
Moravec Ladislav ml.
---
---
WO    30/-
3.Spiegl RichardDropa Miloš657  30/-
4.Hrbek JiříStaník Daniel-8105-9932/-
5.Moravec Ladislav ml.Zvelebil Miloš ml.86-105 31/-
6.Moravec Petr ing.--- WO    30/-
7.Hrbek JiříDropa Miloš6-7-94832/-
8.Moravec Ladislav ml.Staník Daniel89-64 31/-
9.Moravec Petr ing.Zvelebil Miloš ml.868  30/-
10.Spiegl Richard--- WO    30/-
11.Moravec Ladislav ml.Dropa Miloš68-96 31/-
12.Moravec Petr ing.Staník Daniel6-398 31/-
13.Spiegl RichardZvelebil Miloš ml.-8764 31/-
14.Hrbek Jiří--- WO    30/-
15.Moravec Petr ing.Dropa Miloš469  30/-
16.Spiegl RichardStaník Daniel-7984 31/-
17.Hrbek JiříZvelebil Miloš ml.-9-1264532/-
18.Moravec Ladislav ml.--- WO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Spiegl Richard30Dropa Miloš04
Hrbek Jiří30Staník Daniel04
Moravec Ladislav ml.30Zvelebil Miloš ml.04
Moravec Petr ing.30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo