Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůr (býv. kino), vedle restaurace ZáběhDne:29. 01. 2009 18:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14672:406Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Baier Robert
Protiva Lukáš
Moravec Milan ing.
Vajcová Kateřina
-10-9-4  03-/
2.Budělovský Petr
Zítek Patrik
Moravec Petr ing.
Hrbek Jiří
888  30/-
3.Baier RobertVajcová Kateřina459  30/-
4.Budělovský PetrHrbek Jiří-861010 31/-
5.Protiva LukášMoravec Petr ing.-729-6832/-
6.Zítek PatrikMoravec Milan ing.938  30/-
7.Budělovský PetrVajcová Kateřina1062  30/-
8.Protiva LukášHrbek Jiří-15-11109332/-
9.Zítek PatrikMoravec Petr ing.-7696 31/-
10.Baier RobertMoravec Milan ing.8107  30/-
11.Protiva LukášVajcová Kateřina-3-923-1123-/
12.Zítek PatrikHrbek Jiří749  30/-
13.Baier RobertMoravec Petr ing.-85-99932/-
14.Budělovský PetrMoravec Milan ing.WO    30/-
15.Zítek PatrikVajcová KateřinaWO    30/-
16.Baier RobertHrbek JiříWO    30/-
17.Budělovský PetrMoravec Petr ing.WO    30/-
18.Protiva LukášMoravec Milan ing.WO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baier Robert30Vajcová Kateřina12
Budělovský Petr20Hrbek Jiří03
Protiva Lukáš21Moravec Petr ing.03
Zítek Patrik30Moravec Milan ing.02
WO50WO05



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:31. 01. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:19650:513Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
Pancíř Josef
Kubát Pavel
8-1289 31/-
2.Havelka Marek
Mráz Roman
Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
-7-100-7 13-/
3.Mráz RomanČepelák Vladimír st.69-56 31/-
4.Havelka MarekKubát Pavel-99-11-5 13-/
5.Jaroš AntonínUngr Jan I.11105  30/-
6.Kotrbatý PetrPancíř Josef1056  30/-
7.Havelka MarekČepelák Vladimír st.-10-7-5  03-/
8.Jaroš AntonínKubát Pavel466  30/-
9.Kotrbatý PetrUngr Jan I.-8486 31/-
10.Mráz RomanPancíř Josef673  30/-
11.Jaroš AntonínČepelák Vladimír st.646  30/-
12.Kotrbatý PetrKubát Pavel487  30/-
13.Mráz RomanUngr Jan I.9-9-55-523-/
14.Havelka MarekPancíř Josef849  30/-
15.Kotrbatý PetrČepelák Vladimír st.9-8126 31/-
16.Mráz RomanKubát Pavel4-6-86-823-/
17.Havelka MarekUngr Jan I.623  30/-
18.Jaroš AntonínPancíř Josef61011  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz Roman22Čepelák Vladimír st.13
Havelka Marek22Kubát Pavel22
Jaroš Antonín40Ungr Jan I.13
Kotrbatý Petr40Pancíř Josef04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:31. 01. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:30684:631TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Silavecký Ladislav
Karda Martin
Včelička Lubomír
Votava Martin
-76310 31/-
2.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Dřevěný Pavel
Roziňák Jan ml.
77-10-5-823-/
3.Dlouhý JiříRoziňák Jan ml.998  30/-
4.Karda MartinVčelička Lubomír9-3810 31/-
5.Silavecký LadislavDřevěný Pavel-939-10932/-
6.Srch RadekVotava Martin465  30/-
7.Karda MartinRoziňák Jan ml.-77-8-8 13-/
8.Silavecký LadislavVčelička Lubomír1010-7-12-523-/
9.Srch RadekDřevěný Pavel4-655 31/-
10.Dlouhý JiříVotava Martin-7965 31/-
11.Silavecký LadislavRoziňák Jan ml.-678-8-223-/
12.Brabenec VáclavVčelička Lubomír-59-8-12 13-/
13.Dlouhý JiříDřevěný Pavel933  30/-
14.Karda MartinVotava Martin38-610 31/-
15.Brabenec VáclavRoziňák Jan ml.-6-4-5  03-/
16.Dlouhý JiříVčelička Lubomír-10388 31/-
17.Karda MartinDřevěný Pavel-10667 31/-
18.Silavecký LadislavVotava Martin-8-37-12 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Jiří40Roziňák Jan ml.31
Karda Martin31Včelička Lubomír22
Silavecký Ladislav13Dřevěný Pavel04
Srch Radek20Votava Martin13
Brabenec Václav02   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:31. 01. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38616:662ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Staník Daniel
Knor Luděk
Kadeřábek Milan
-986-10932/-
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Knor Václav
Pisár Petr
685  30/-
3.Eisenreich Jindřich ml.Pisár Petr-8-8-10  03-/
4.Čížek PavelKnor Václav-5-3-4  03-/
5.Zajíček MichalKnor Luděk-43-8-7 13-/
6.Staník DanielKadeřábek Milan101011  30/-
7.Čížek PavelPisár Petr-9-89-10 13-/
8.Zajíček MichalKnor Václav-5-8-10  03-/
9.Staník DanielKnor Luděk10-88-8-823-/
10.Eisenreich Jindřich ml.Kadeřábek Milan810-58 31/-
11.Zajíček MichalPisár Petr-5-9-10  03-/
12.Staník DanielKnor Václav-8-6-7  03-/
13.Eisenreich Jindřich ml.Knor Luděk-109-12-11 13-/
14.Čížek PavelKadeřábek Milan896  30/-
15.Staník DanielPisár Petr-8-68-6 13-/
16.Eisenreich Jindřich ml.Knor Václav777  30/-
17.Čížek PavelKnor Luděk11-12-38-723-/
18.Zajíček MichalKadeřábek Milan-6-887632/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Jindřich ml.22Pisár Petr40
Čížek Pavel13Knor Václav31
Zajíček Michal13Knor Luděk40
Staník Daniel13Kadeřábek Milan04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:31. 01. 2009 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:21625:369TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Ebert Tomáš
Havlíček Tomáš
---
---
WO    30/-
2.Lážnovský Jiří
Vychodil Luděk
Jícha František
Šulc Dalibor ing.
-4109-10-423-/
3.Ebert Tomᚊulc Dalibor ing.-1-8-11  03-/
4.Lážnovský JiříTesárek Jiří-61056 31/-
5.Havlíček TomášJícha František765  30/-
6.Vychodil Luděk--- WO    30/-
7.Lážnovský JiříŠulc Dalibor ing.-9-27-4 13-/
8.Havlíček TomášTesárek Jiří4-973 31/-
9.Vychodil LuděkJícha František-88-7-9 13-/
10.Ebert Tomáš--- WO    30/-
11.Havlíček Tomᚊulc Dalibor ing.-7-9116632/-
12.Vychodil LuděkTesárek Jiří8-8-851032/-
13.Ebert TomášJícha František-11-8-4  03-/
14.Lážnovský Jiří--- WO    30/-
15.Vychodil LuděkŠulc Dalibor ing.WO    30/-
16.Ebert TomášTesárek JiříWO    30/-
17.Lážnovský JiříJícha FrantišekWO    30/-
18.Havlíček Tomáš--- WO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ebert Tomáš02Šulc Dalibor ing.21
Lážnovský Jiří11Tesárek Jiří03
Havlíček Tomáš30Jícha František21
Vychodil Luděk11   
WO80WO08



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:31. 01. 2009 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29706:642TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boubelík Jan
Valenta Vratislav
Mikeš Milan
Kettner Martin
8-986 31/-
2.Lipšanský Miroslav
Pokorný Roman
Brabec Stanislav
Kos Zdeněk ing.
-6-7-8  03-/
3.Lipšanský MiroslavMikeš Milan-11-86-11 13-/
4.Boubelík JanKettner Martin565  30/-
5.Pokorný RomanKos Zdeněk ing.16-9-108432/-
6.Voráč JiříBrabec Stanislav-99-8-6 13-/
7.Boubelík JanMikeš Milan-41167 31/-
8.Pokorný RomanKettner Martin367  30/-
9.Voráč JiříKos Zdeněk ing.10-106-6-1523-/
10.Lipšanský MiroslavBrabec Stanislav997  30/-
11.Pokorný RomanMikeš Milan-9878 31/-
12.Voráč JiříKettner Martin10-9-87-723-/
13.Lipšanský MiroslavKos Zdeněk ing.98-12-5732/-
14.Boubelík JanBrabec Stanislav786  30/-
15.Voráč JiříMikeš Milan-10-11-6  03-/
16.Lipšanský MiroslavKettner Martin8-5-85-623-/
17.Boubelík JanKos Zdeněk ing.865  30/-
18.Pokorný RomanBrabec Stanislav79-118 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipšanský Miroslav22Mikeš Milan22
Boubelík Jan40Kettner Martin22
Pokorný Roman40Kos Zdeněk ing.13
Voráč Jiří04Brabec Stanislav13

předchozí kolo následující kolo