Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:01. 02. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:7635:280Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Jaromír
Jaroš Antonín
Lážnovský Jan
Eichenmann Filip
753  30/-
2.Havelka Marek
Mráz Roman
---
---
WO    30/-
3.Hlaváček JaromírHrbek Jiří4-8-10-10 13-/
4.Mráz RomanLážnovský Jan529  30/-
5.Havelka MarekEichenmann Filip214  30/-
6.Jaroš Antonín--- WO    30/-
7.Mráz RomanHrbek Jiří-999-6632/-
8.Havelka MarekLážnovský Jan487  30/-
9.Jaroš AntonínEichenmann Filip249  30/-
10.Hlaváček Jaromír--- WO    30/-
11.Havelka MarekHrbek Jiří186  30/-
12.Jaroš AntonínLážnovský Jan989  30/-
13.Hlaváček JaromírEichenmann Filip948  30/-
14.Mráz Roman--- WO    30/-
15.Jaroš AntonínHrbek JiříWO    30/-
16.Hlaváček JaromírLážnovský Jan587  30/-
17.Mráz RomanEichenmann Filip-1263-8732/-
18.Havelka Marek--- WO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hlaváček Jaromír21Hrbek Jiří12
Mráz Roman30Lážnovský Jan04
Havelka Marek30Eichenmann Filip04
Jaroš Antonín20   
WO60WO06



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůr (býv. kino), vedle restaurace ZáběhDne:27. 01. 2009 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:17623:461Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Baier Robert
Protiva Lukáš
Kubát Pavel
Rataj Miloš
1047  30/-
2.Zítek Patrik
Budělovský Petr
Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
836  30/-
3.Baier RobertČepelák Vladimír st.-3558 31/-
4.Budělovský PetrKubát Pavel-6-10-9  03-/
5.Protiva LukášUngr Jan I.8-910-7432/-
6.Zítek PatrikRataj Miloš653  30/-
7.Budělovský PetrČepelák Vladimír st.-5-28-8 13-/
8.Protiva LukášKubát Pavel-7-84-8 13-/
9.Zítek PatrikUngr Jan I.334  30/-
10.Baier RobertRataj Miloš295  30/-
11.Protiva LukášČepelák Vladimír st.10-108-1-923-/
12.Zítek PatrikKubát Pavel764  30/-
13.Baier RobertUngr Jan I.8-3-89632/-
14.Budělovský PetrRataj Miloš4710  30/-
15.Zítek PatrikČepelák Vladimír st.636  30/-
16.Baier RobertKubát Pavel969  30/-
17.Budělovský PetrUngr Jan I.WO    30/-
18.Protiva LukášRataj Miloš897  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baier Robert40Čepelák Vladimír st.22
Budělovský Petr12Kubát Pavel22
Protiva Lukáš22Ungr Jan I.03
Zítek Patrik40Rataj Miloš04
WO10WO01



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:01. 02. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39711:691Sokol Králův Dvůr "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Kopřiva Tomáš
Roziňák Jan ml.
-93-9-11 13-/
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Hák Zdeněk ml.
Včelička Lubomír
8-77-81032/-
3.Eisenreich Jindřich ml.Kopřiva Tomáš5-117-11-1223-/
4.Čížek PavelHák Zdeněk ml.11-9-9-9 13-/
5.Zajíček MichalVčelička Lubomír-99-6-13 13-/
6.Eisenreich Jindřich st.Roziňák Jan ml.11-1011-9-523-/
7.Čížek PavelKopřiva Tomáš-9-4-7  03-/
8.Zajíček MichalHák Zdeněk ml.-7606 31/-
9.Eisenreich Jindřich st.Včelička Lubomír788  30/-
10.Eisenreich Jindřich ml.Roziňák Jan ml.8-7-88832/-
11.Zajíček MichalKopřiva Tomáš-991-8-623-/
12.Eisenreich Jindřich st.Hák Zdeněk ml.-8-5-7  03-/
13.Eisenreich Jindřich ml.Včelička Lubomír9711  30/-
14.Čížek PavelRoziňák Jan ml.69-57 31/-
15.Eisenreich Jindřich st.Kopřiva Tomáš-8-6-7  03-/
16.Eisenreich Jindřich ml.Hák Zdeněk ml.-10517 31/-
17.Čížek PavelVčelička Lubomír-64-116-923-/
18.Zajíček MichalRoziňák Jan ml.-77-67832/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich ml.31Kopřiva Tomáš40
Čížek Pavel13Hák Zdeněk ml.22
Zajíček Michal22Včelička Lubomír22
Eisenreich Jindřich st.13Roziňák Jan ml.13



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:01. 02. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32675:645TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Kadeřábek Milan
Knor Luděk
6103  30/-
2.Karda Martin
Silavecký Ladislav
Pisár Petr
Knor Václav
-9-8-8  03-/
3.Dlouhý JiříPisár Petr10-69-7-723-/
4.Karda MartinKnor Václav-69-36-523-/
5.Silavecký LadislavKnor Luděk-1211-7-9 13-/
6.Srch RadekKadeřábek Milan645  30/-
7.Karda MartinPisár Petr-11-8-8  03-/
8.Silavecký LadislavKnor Václav-1079-9832/-
9.Srch RadekKnor Luděk-98-105-1123-/
10.Dlouhý JiříKadeřábek Milan897  30/-
11.Silavecký LadislavPisár Petr-7-65-6 13-/
12.Srch RadekKnor Václav6-979 31/-
13.Dlouhý JiříKnor Luděk8-3104 31/-
14.Karda MartinKadeřábek Milan7810  30/-
15.Srch RadekPisár Petr99-69 31/-
16.Dlouhý JiříKnor Václav12-1064 31/-
17.Karda MartinKnor Luděk-8-6-6  03-/
18.Silavecký LadislavKadeřábek Milan5-96-9932/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Jiří31Pisár Petr31
Karda Martin13Knor Václav13
Silavecký Ladislav22Knor Luděk31
Srch Radek31Kadeřábek Milan04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:01. 02. 2009 12:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:22511:417TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boubelík Jan
Valenta Vratislav
---
---
WO    30/-
2.Lipšanský Miroslav
Pokorný Roman
Šulc Dalibor ing.
Jícha František
87-119 31/-
3.Valenta Vratislav--- WO    30/-
4.Lipšanský MiroslavTesárek Jiří785  30/-
5.Pokorný RomanJícha František-9986 31/-
6.Boubelík JanŠulc Dalibor ing.10511  30/-
7.Lipšanský Miroslav--- WO    30/-
8.Pokorný RomanTesárek Jiří-7-8-11  03-/
9.Boubelík JanJícha František885  30/-
10.Valenta VratislavŠulc Dalibor ing.8-8-8-6 13-/
11.Pokorný Roman--- WO    30/-
12.Boubelík JanTesárek JiříWO    03-/
13.Valenta VratislavJícha František-91266 31/-
14.Lipšanský MiroslavŠulc Dalibor ing.WO    03-/
15.Boubelík Jan--- WO    30/-
16.Valenta VratislavTesárek JiříWO    03-/
17.Lipšanský MiroslavJícha František810-87 31/-
18.Pokorný RomanŠulc Dalibor ing.-2-4-6  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Valenta Vratislav11Tesárek Jiří11
Lipšanský Miroslav20Jícha František04
Pokorný Roman12Šulc Dalibor ing.21
Boubelík Jan20   
WO53WO35



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:01. 02. 2009 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18559:480TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Tomáš
Lážnovský Jiří
Brabec Stanislav
Kos Zdeněk ing.
510-88 31/-
2.Škach Martin, Ing.
Vychodil Luděk
Přibík Jan ing.
Šebek Tomáš
467  30/-
3.Škach Martin, Ing.Přibík Jan ing.6-868 31/-
4.Lážnovský JiříBrabec Stanislav3128  30/-
5.Havlíček TomášKos Zdeněk ing.966  30/-
6.Vychodil LuděkŠebek Tomáš551  30/-
7.Lážnovský JiříPřibík Jan ing.394  30/-
8.Havlíček TomášBrabec Stanislav757  30/-
9.Vychodil LuděkKos Zdeněk ing.86-68 31/-
10.Škach Martin, Ing.Šebek Tomáš644  30/-
11.Havlíček TomášPřibík Jan ing.WO    03-/
12.Vychodil LuděkBrabec StanislavWO    03-/
13.Škach Martin, Ing.Kos Zdeněk ing.666  30/-
14.Lážnovský JiříŠebek Tomáš442  30/-
15.Vychodil LuděkPřibík Jan ing.-69-79-923-/
16.Škach Martin, Ing.Brabec Stanislav-8785 31/-
17.Lážnovský JiříKos Zdeněk ing.10-812-7832/-
18.Havlíček Tomᚊebek TomášWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škach Martin, Ing.40Přibík Jan ing.12
Lážnovský Jiří40Brabec Stanislav03
Havlíček Tomáš20Kos Zdeněk ing.04
Vychodil Luděk21Šebek Tomáš03
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo