Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:14. 02. 2009 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:30594:562TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mencl Jiří
Vychodil Luděk
Budělovský Petr
Zítek Patrik
-8-12-9  03-/
2.Bajer Jiří
Havlíček Tomáš
Nevolný Milan
Protiva Lukáš
6126  30/-
3.Lážnovský JiříZítek Patrik-7-5-2  03-/
4.Vychodil LuděkBudělovský Petr-12-9-6  03-/
5.Havlíček TomášProtiva Lukáš-64-73732/-
6.Bajer JiříNevolný Milan925  30/-
7.Vychodil LuděkZítek Patrik-1-6-7  03-/
8.Havlíček TomášBudělovský Petr-10298 31/-
9.Bajer JiříProtiva Lukáš5102  30/-
10.Lážnovský JiříNevolný Milan-81099 31/-
11.Havlíček TomášZítek Patrik69-4-6-223-/
12.Bajer JiříBudělovský Petr5-938 31/-
13.Lážnovský JiříProtiva Lukáš-12-14-7  03-/
14.Vychodil LuděkNevolný Milan653  30/-
15.Bajer JiříZítek Patrik13-7-6-8 13-/
16.Lážnovský JiříBudělovský Petr-7-4-11  03-/
17.Vychodil LuděkProtiva Lukáš-10538 31/-
18.Mencl JiříNevolný Milan697  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lážnovský Jiří13Zítek Patrik40
Vychodil Luděk22Budělovský Petr22
Havlíček Tomáš21Protiva Lukáš13
Bajer Jiří31Nevolný Milan04
Mencl Jiří10   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:14. 02. 2009 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41588:681Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boubelík Jan
Valenta Vratislav
Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
7812  30/-
2.Pokorný Roman
Voráč Jiří
Mráz Roman
Havelka Marek
-599-7732/-
3.Voráč JiříKotrbatý Petr-6-5-4  03-/
4.Pokorný RomanJaroš Antonín-106-58-823-/
5.Valenta VratislavMráz Roman8-10-105-623-/
6.Boubelík JanHavelka Marek-5987 31/-
7.Pokorný RomanKotrbatý Petr-5-8-8  03-/
8.Valenta VratislavJaroš Antonín8-58-8-1423-/
9.Boubelík JanMráz Roman1058  30/-
10.Voráč JiříHavelka Marek-8-8-11  03-/
11.Valenta VratislavKotrbatý Petr-7-6-7  03-/
12.Boubelík JanJaroš Antonín10-8-87-1023-/
13.Voráč JiříMráz Roman8-883 31/-
14.Pokorný RomanHavelka Marek-8-758-823-/
15.Boubelík JanKotrbatý Petr8-847 31/-
16.Voráč JiříJaroš Antonín-88-5-10 13-/
17.Pokorný RomanMráz RomanWO    03-/
18.Valenta VratislavHavelka MarekWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voráč Jiří13Kotrbatý Petr31
Pokorný Roman03Jaroš Antonín40
Valenta Vratislav03Mráz Roman12
Boubelík Jan31Havelka Marek21
WO02WO20



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:14. 02. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:42589:671TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor ing.
Jícha František
Srch Radek
Dlouhý Jiří
99-1-11932/-
2.Jirásek Jiří
Tesárek Jiří
Silavecký Ladislav
Karda Martin
-98-78-823-/
3.Jícha FrantišekSrch Radek-8-4-9  03-/
4.Tesárek JiříKarda Martin-878-6-723-/
5.Šulc Dalibor ing.Dlouhý Jiří-6-787-723-/
6.Jirásek JiříSilavecký Ladislav69-69 31/-
7.Tesárek JiříSrch Radek-4-47-3 13-/
8.Šulc Dalibor ing.Karda Martin45-9-91032/-
9.Jirásek JiříDlouhý Jiří-8-9-2  03-/
10.Jícha FrantišekSilavecký Ladislav-9-5-8  03-/
11.Šulc Dalibor ing.Srch Radek5-5-9-8 13-/
12.Jirásek JiříKarda Martin1167  30/-
13.Jícha FrantišekDlouhý Jiří-10762 31/-
14.Tesárek JiříSilavecký Ladislav6-5-8-7 13-/
15.Jirásek JiříSrch Radek-7-9-7  03-/
16.Jícha FrantišekKarda Martin748  30/-
17.Tesárek JiříDlouhý Jiří6-2-78-923-/
18.Šulc Dalibor ing.Silavecký LadislavWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha František22Srch Radek40
Tesárek Jiří04Karda Martin13
Šulc Dalibor ing.12Dlouhý Jiří31
Jirásek Jiří22Silavecký Ladislav21
WO01WO10



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:14. 02. 2009 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33657:647KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan ing.
Mikeš Milan
Zajíček Michal
Čížek Pavel
8-6-34-1023-/
2.Brabec Stanislav
Kos Zdeněk ing.
Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
46-6-8732/-
3.Přibík Jan ing.Eisenreich Jindřich ml.6-99-9832/-
4.Kos Zdeněk ing.Čížek Pavel1098  30/-
5.Brabec StanislavZajíček Michal-3995 31/-
6.Mikeš MilanEisenreich Jindřich st.62-68 31/-
7.Kos Zdeněk ing.Eisenreich Jindřich ml.6-10-7-5 13-/
8.Brabec StanislavČížek Pavel-9876 31/-
9.Mikeš MilanZajíček Michal810-49 31/-
10.Přibík Jan ing.Eisenreich Jindřich st.847  30/-
11.Brabec StanislavEisenreich Jindřich ml.-5-68-4 13-/
12.Mikeš MilanČížek Pavel-710-3-8 13-/
13.Přibík Jan ing.Zajíček Michal6-2-86-523-/
14.Kos Zdeněk ing.Eisenreich Jindřich st.-5-79-5 13-/
15.Mikeš MilanEisenreich Jindřich ml.-19-5-10 13-/
16.Přibík Jan ing.Čížek Pavel4-35-8-823-/
17.Kos Zdeněk ing.Zajíček Michal774  30/-
18.Kettner MartinEisenreich Jindřich st.-8375 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibík Jan ing.22Eisenreich Jindřich ml.31
Kos Zdeněk ing.22Čížek Pavel22
Brabec Stanislav21Zajíček Michal13
Mikeš Milan22Eisenreich Jindřich st.13
Kettner Martin10   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:14. 02. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34638:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Tomáš
Dřevěný Pavel
Moravec Petr ing.
Vajcová Kateřina
3-9210 31/-
2.Včelička Lubomír
Roziňák Jan ml.
Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
-14-6-7  03-/
3.Kopřiva TomášMoravec Milan ing.486  30/-
4.Včelička LubomírVajcová Kateřina757  30/-
5.Hák Zdeněk ml.Moravec Petr ing.-9-7-0  03-/
6.Roziňák Jan ml.Spiegl Richard-8468 31/-
7.Včelička LubomírMoravec Milan ing.-8-9-2  03-/
8.Vlasák JaroslavVajcová Kateřina107-96 31/-
9.Roziňák Jan ml.Moravec Petr ing.-88-6-7 13-/
10.Kopřiva TomášSpiegl Richard6-877 31/-
11.Vlasák JaroslavMoravec Milan ing.-6-106-9 13-/
12.Roziňák Jan ml.Vajcová Kateřina-35123 31/-
13.Kopřiva TomášMoravec Petr ing.-4-976-823-/
14.Včelička LubomírSpiegl Richard11-116-8-723-/
15.Roziňák Jan ml.Moravec Milan ing.-7-11-8  03-/
16.Kopřiva TomášVajcová Kateřina8-8-66932/-
17.Včelička LubomírMoravec Petr ing.10-9-7-4 13-/
18.Vlasák JaroslavSpiegl Richard71210  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Tomáš31Moravec Milan ing.31
Včelička Lubomír13Vajcová Kateřina04
Hák Zdeněk ml.01Moravec Petr ing.40
Roziňák Jan ml.22Spiegl Richard13
Vlasák Jaroslav21   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:14. 02. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:22691:556ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Knor Václav
Čepelák Vladimír st.
Ungr Jan I.
966  30/-
2.Knor Luděk
Kadeřábek Milan
Pancíř Josef
Kebrle Josef
-9-1066632/-
3.Kadeřábek MilanKebrle Josef-10710-91032/-
4.Knor LuděkČepelák Vladimír st.13-875 31/-
5.Knor VáclavUngr Jan I.-4-9-9  03-/
6.Pisár PetrPancíř Josef1046  30/-
7.Knor LuděkKebrle Josef643  30/-
8.Knor VáclavČepelák Vladimír st.-4-785-723-/
9.Pisár PetrUngr Jan I.1038  30/-
10.Kadeřábek MilanPancíř Josef4108  30/-
11.Knor VáclavKebrle Josef-7555 31/-
12.Pisár PetrČepelák Vladimír st.5-759 31/-
13.Kadeřábek MilanUngr Jan I.11-9-9-6 13-/
14.Knor LuděkPancíř Josef8-10-111-623-/
15.Pisár PetrKebrle Josef786  30/-
16.Kadeřábek MilanČepelák Vladimír st.1079  30/-
17.Knor LuděkUngr Jan I.3-9-8-10 13-/
18.Knor VáclavPancíř Josef6315  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadeřábek Milan31Kebrle Josef04
Knor Luděk22Čepelák Vladimír st.13
Knor Václav22Ungr Jan I.31
Pisár Petr40Pancíř Josef13

předchozí kolo následující kolo