Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:15. 02. 2009 12:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32611:598nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Plíhal Martin
Budělovský Petr
Zítek Patrik
-778-9-623-/
2.Boubelík Jan
Valenta Vratislav
Nevolný Milan
Protiva Lukáš
567  30/-
3.Valenta VratislavZítek Patrik-5-9-5  03-/
4.Plíhal MartinBudělovský Petr-88-9-8 13-/
5.Pokorný RomanProtiva Lukáš-6-6-9  03-/
6.Boubelík JanNevolný Milan847  30/-
7.Plíhal MartinZítek Patrik-11-5-5  03-/
8.Pokorný RomanBudělovský Petr-7828 31/-
9.Boubelík JanProtiva Lukáš558  30/-
10.Valenta VratislavNevolný Milan9-1099 31/-
11.Pokorný RomanZítek Patrik7-8-77-523-/
12.Boubelík JanBudělovský Petr399  30/-
13.Valenta VratislavProtiva Lukáš-8898 31/-
14.Černý RomanNevolný Milan-7-8-7  03-/
15.Boubelík JanZítek Patrik-997-9832/-
16.Valenta VratislavBudělovský Petr1094  30/-
17.Černý RomanProtiva Lukáš-9-7-8  03-/
18.Pokorný RomanNevolný Milan-812-10-9 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valenta Vratislav31Zítek Patrik31
Plíhal Martin02Budělovský Petr13
Pokorný Roman13Protiva Lukáš22
Boubelík Jan40Nevolný Milan22
Černý Roman02   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:15. 02. 2009 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:42575:613Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Lážnovský Jiří
Mencl Jiří
Havelka Marek
Mráz Roman
99-76 31/-
2.Škach Martin, Ing.
Vychodil Luděk
Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
2-93-2-823-/
3.Mencl JiříKotrbatý Petr116-2-10-923-/
4.Lážnovský JiříJaroš Antonín9-74-5-723-/
5.Škach Martin, Ing.Havelka Marek-11745 31/-
6.Vychodil LuděkMráz Roman67-9-7-423-/
7.Lážnovský JiříKotrbatý Petr-3-7-2  03-/
8.Škach Martin, Ing.Jaroš Antonín-6-83-9 13-/
9.Vychodil LuděkHavelka Marek-8-61-9 13-/
10.Mencl JiříMráz Roman-676-9532/-
11.Škach Martin, Ing.Kotrbatý Petr-65-9-9 13-/
12.Vychodil LuděkJaroš Antonín4-3-4-5 13-/
13.Mencl JiříHavelka Marek11-78-7932/-
14.Lážnovský JiříMráz Roman-8-3-10  03-/
15.Vychodil LuděkKotrbatý PetrWO    30/-
16.Mencl JiříJaroš AntonínWO    30/-
17.Lážnovský JiříHavelka MarekWO    03-/
18.Škach Martin, Ing.Mráz RomanWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mencl Jiří21Kotrbatý Petr30
Lážnovský Jiří03Jaroš Antonín30
Škach Martin, Ing.12Havelka Marek12
Vychodil Luděk03Mráz Roman21
WO22WO22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:15. 02. 2009 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:42667:695TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan ing.
Kettner Martin
Srch Radek
Dlouhý Jiří
-755-8932/-
2.Brabec Stanislav
Kos Zdeněk ing.
Silavecký Ladislav
Karda Martin
57-77 31/-
3.Kos Zdeněk ing.Srch Radek10-76-5532/-
4.Brabec StanislavKarda Martin9-854 31/-
5.Kettner MartinDlouhý Jiří856  30/-
6.Přibík Jan ing.Silavecký Ladislav9-7-8-4 13-/
7.Brabec StanislavSrch Radek-8-5-7  03-/
8.Kettner MartinKarda Martin10-104-10-923-/
9.Přibík Jan ing.Dlouhý Jiří-6-5-6  03-/
10.Kos Zdeněk ing.Silavecký Ladislav-3-3-8  03-/
11.Kettner MartinSrch Radek-7-745-723-/
12.Přibík Jan ing.Karda Martin-82-118432/-
13.Kos Zdeněk ing.Dlouhý Jiří59-69 31/-
14.Brabec StanislavSilavecký Ladislav810-9-9-923-/
15.Přibík Jan ing.Srch Radek-73-59-923-/
16.Kos Zdeněk ing.Karda Martin75-9-7-1123-/
17.Mikeš MilanDlouhý Jiří-87-1111-723-/
18.Kettner MartinSilavecký LadislavWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kos Zdeněk ing.22Srch Radek31
Brabec Stanislav12Karda Martin22
Kettner Martin12Dlouhý Jiří22
Přibík Jan ing.13Silavecký Ladislav30
Mikeš Milan01   
WO01WO10



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:15. 02. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:33676:666Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor ing.
Jícha František
Zajíček Michal
Čížek Pavel
769  30/-
2.Jirásek Jiří
Tesárek Jiří
Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
98-10-9-1023-/
3.Jícha FrantišekEisenreich Jindřich ml.11-6-76-623-/
4.Tesárek JiříČížek Pavel699  30/-
5.Šulc Dalibor ing.Zajíček Michal776  30/-
6.Jirásek JiříEisenreich Jindřich st.777  30/-
7.Tesárek JiříEisenreich Jindřich ml.-5-76-8 13-/
8.Šulc Dalibor ing.Čížek Pavel-81099 31/-
9.Jirásek JiříZajíček Michal699  30/-
10.Jícha FrantišekEisenreich Jindřich st.-719-8-7 13-/
11.Šulc Dalibor ing.Eisenreich Jindřich ml.-75-6-8 13-/
12.Jirásek JiříČížek Pavel11-8-2-11 13-/
13.Jícha FrantišekZajíček Michal6-6-7-11 13-/
14.Tesárek JiříEisenreich Jindřich st.3115  30/-
15.Jirásek JiříEisenreich Jindřich ml.11-10-9-9 13-/
16.Jícha FrantišekČížek Pavel-7-7-8  03-/
17.Tesárek JiříZajíček Michal-7-10611-823-/
18.Šulc Dalibor ing.Eisenreich Jindřich st.810-11-8832/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha František04Eisenreich Jindřich ml.40
Tesárek Jiří22Čížek Pavel22
Šulc Dalibor ing.31Zajíček Michal22
Jirásek Jiří22Eisenreich Jindřich st.13



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:15. 02. 2009 09:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33617:615Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Knor Václav
Moravec Petr ing.
Hrbek Jiří
6159  30/-
2.Kadeřábek Milan
Knor Luděk
Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
-597-5-623-/
3.Kadeřábek MilanMoravec Petr ing.-8-7-6  03-/
4.Knor LuděkMoravec Milan ing.-9-11-7  03-/
5.Knor VáclavHrbek Jiří9-999 31/-
6.Pisár PetrSpiegl Richard-8947 31/-
7.Knor LuděkMoravec Petr ing.-3-11611-1023-/
8.Knor VáclavMoravec Milan ing.93-10-9-1023-/
9.Pisár PetrHrbek Jiří492  30/-
10.Kadeřábek MilanSpiegl Richard-67-7-8 13-/
11.Knor VáclavMoravec Petr ing.-8698 31/-
12.Pisár PetrMoravec Milan ing.442  30/-
13.Kadeřábek MilanHrbek Jiří-7-9-8  03-/
14.Knor LuděkSpiegl Richard-5-8912-1123-/
15.Pisár PetrMoravec Petr ing.659  30/-
16.Kadeřábek MilanMoravec Milan ing.-6-8-3  03-/
17.Knor LuděkHrbek Jiří-2-7-6  03-/
18.Knor VáclavSpiegl Richard988  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadeřábek Milan04Moravec Petr ing.22
Knor Luděk04Moravec Milan ing.31
Knor Václav31Hrbek Jiří22
Pisár Petr40Spiegl Richard22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:15. 02. 2009 11:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:34668:653Sokol Králův Dvůr "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Roziňák Jan ml.
Pancíř Josef
Kubát Pavel
-58-98-923-/
2.Kopřiva Tomáš
Vlasák Jaroslav
Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
-71045 31/-
3.Kopřiva TomášČepelák Vladimír st.11-897 31/-
4.Včelička LubomírKubát Pavel-5-16-7 13-/
5.Vlasák JaroslavUngr Jan I.6-89-9-923-/
6.Roziňák Jan ml.Pancíř Josef-912112 31/-
7.Včelička LubomírČepelák Vladimír st.-78-9-5 13-/
8.Vlasák JaroslavKubát Pavel651  30/-
9.Roziňák Jan ml.Ungr Jan I.129-68 31/-
10.Kopřiva TomášPancíř Josef88-85 31/-
11.Dřevěný PavelČepelák Vladimír st.-7-23101032/-
12.Roziňák Jan ml.Kubát Pavel11-5-3-4 13-/
13.Kopřiva TomášUngr Jan I.8-66-7932/-
14.Včelička LubomírPancíř Josef7-5-76432/-
15.Roziňák Jan ml.Čepelák Vladimír st.-11-7681032/-
16.Kopřiva TomášKubát Pavel-10-8-9  03-/
17.Včelička LubomírUngr Jan I.WO    03-/
18.Dřevěný PavelPancíř JosefWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Tomáš31Čepelák Vladimír st.13
Včelička Lubomír12Kubát Pavel31
Vlasák Jaroslav11Ungr Jan I.12
Roziňák Jan ml.31Pancíř Josef03
Dřevěný Pavel10   
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo