Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůr (býv. kino), vedle restaurace ZáběhDne:28. 02. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:25600:572Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Baier Robert
Protiva Lukáš
Hák Zdeněk ml.
Vlasák Jaroslav
-6899 31/-
2.Budělovský Petr
Zítek Patrik
Kopřiva Tomáš
Roziňák Jan ml.
897  30/-
3.Baier RobertKopřiva Tomáš779  30/-
4.Budělovský PetrRoziňák Jan ml.579  30/-
5.Protiva LukášHák Zdeněk ml.-12-5-5  03-/
6.Zítek PatrikVlasák Jaroslav577  30/-
7.Budělovský PetrKopřiva Tomáš489  30/-
8.Protiva LukášRoziňák Jan ml.47-8-9-923-/
9.Zítek PatrikHák Zdeněk ml.411-55 31/-
10.Baier RobertVlasák Jaroslav-6-8-7  03-/
11.Protiva LukášKopřiva Tomáš-89-10-8 13-/
12.Zítek PatrikRoziňák Jan ml.879  30/-
13.Baier RobertHák Zdeněk ml.498  30/-
14.Budělovský PetrVlasák Jaroslav5-69-4632/-
15.Zítek PatrikKopřiva Tomáš578  30/-
16.Baier RobertRoziňák Jan ml.WO    03-/
17.Budělovský PetrHák Zdeněk ml.8-710-5-923-/
18.Protiva LukášVlasák Jaroslav-7-2115-923-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baier Robert21Kopřiva Tomáš13
Budělovský Petr31Roziňák Jan ml.12
Protiva Lukáš04Hák Zdeněk ml.22
Zítek Patrik40Vlasák Jaroslav22
WO01WO10



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:28. 02. 2009 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:27618:500Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Antonín
Šprysl Josef
Pisár Petr
Knor Luděk
7-8-158732/-
2.Havelka Marek
Mráz Roman
Kočka Josef
Kadeřábek Milan
462  30/-
3.Šprysl JosefPisár Petr-5-7-8  03-/
4.Mráz RomanKnor Luděk-7-8-7  03-/
5.Jaroš AntonínKadeřábek Milan34-65 31/-
6.Havelka MarekKočka Josef562  30/-
7.Mráz RomanPisár Petr-9-109-9 13-/
8.Jaroš AntonínKnor Luděk58-85 31/-
9.Havelka MarekKadeřábek Milan-103-61932/-
10.Šprysl JosefKočka Josef428  30/-
11.Jaroš AntonínPisár Petr102-68 31/-
12.Havelka MarekKnor Luděk-996-6932/-
13.Šprysl JosefKadeřábek Milan-1-6-7  03-/
14.Mráz RomanKočka Josef746  30/-
15.Havelka MarekPisár Petr-3-8-6  03-/
16.Šprysl JosefKnor Luděk-86-9-7 13-/
17.Mráz RomanKadeřábek Milan348  30/-
18.Jaroš AntonínKočka JosefWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šprysl Josef13Pisár Petr31
Mráz Roman22Knor Luděk22
Jaroš Antonín30Kadeřábek Milan13
Havelka Marek31Kočka Josef03
WO10WO01



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:28. 02. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:21619:502Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
Kříšťan Jiří
Kuthan Jiří
7-1211-8432/-
2.Moravec Petr ing.
Hrbek Jiří
Šulc Dalibor ing.
Jícha František
-613117 31/-
3.Hrbek JiříJirásek Jiří-9-2-9  03-/
4.Moravec Petr ing.Šulc Dalibor ing.-1-9-9  03-/
5.Spiegl RichardKříšťan Jiří268  30/-
6.Moravec Milan ing.Kuthan Jiří1374  30/-
7.Moravec Petr ing.Jirásek Jiří7-84-9832/-
8.Spiegl RichardŠulc Dalibor ing.-9-8-10  03-/
9.Moravec Milan ing.Kříšťan Jiří4511  30/-
10.Hrbek JiříKuthan Jiří1039  30/-
11.Spiegl RichardJirásek Jiří-6-8-5  03-/
12.Moravec Milan ing.Šulc Dalibor ing.1079  30/-
13.Hrbek JiříKříšťan Jiří799  30/-
14.Moravec Petr ing.Jícha František583  30/-
15.Moravec Milan ing.Jirásek Jiří746  30/-
16.Hrbek JiříŠulc Dalibor ing.WO    30/-
17.Moravec Petr ing.Kříšťan Jiří-3846 31/-
18.Spiegl RichardJícha František-8-674-723-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrbek Jiří21Jirásek Jiří22
Moravec Petr ing.31Šulc Dalibor ing.21
Spiegl Richard13Kříšťan Jiří04
Moravec Milan ing.40Kuthan Jiří02
   Jícha František11
WO10WO01



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:28. 02. 2009 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:40585:654KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Koros Zdeněk
Přibík Jan ing.
Kos Zdeněk ing.
11-867 31/-
2.Čepelák Vladimír st.
Ungr Jan I.
Mikeš Milan
Kettner Martin
-10117-111232/-
3.Kubát PavelPřibík Jan ing.577  30/-
4.Ungr Jan I.Kos Zdeněk ing.886  30/-
5.Koros ZdeněkMikeš Milan-5-4109-523-/
6.Čepelák Vladimír st.Kettner Martin2-8-4-8 13-/
7.Ungr Jan I.Přibík Jan ing.-6-849-723-/
8.Koros ZdeněkKos Zdeněk ing.-10-775-823-/
9.Čepelák Vladimír st.Mikeš Milan8-7-10-7 13-/
10.Kubát PavelKettner Martin-9-109-5 13-/
11.Koros ZdeněkPřibík Jan ing.-4-10-6  03-/
12.Čepelák Vladimír st.Kos Zdeněk ing.-6-8-3  03-/
13.Kubát PavelMikeš Milan10-6815 31/-
14.Ungr Jan I.Kettner Martin-86-105-1123-/
15.Čepelák Vladimír st.Přibík Jan ing.-11-6-5  03-/
16.Kubát PavelKos Zdeněk ing.WO    03-/
17.Ungr Jan I.Mikeš MilanWO    03-/
18.Koros ZdeněkKettner MartinWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubát Pavel21Přibík Jan ing.31
Ungr Jan I.12Kos Zdeněk ing.21
Koros Zdeněk03Mikeš Milan21
Čepelák Vladimír st.04Kettner Martin30
WO12WO21



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:28. 02. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35653:656TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Dědina Radek
Ebert Tomáš
289  30/-
2.Silavecký Ladislav
Karda Martin
Pavlíček Ondřej
Vychodil Luděk
8-69-8-623-/
3.Dlouhý JiříPavlíček Ondřej-7-2-4  03-/
4.Karda MartinVychodil Luděk5-4-8-8 13-/
5.Silavecký LadislavEbert Tomáš5-8-10-6 13-/
6.Srch RadekDědina Radek467  30/-
7.Karda MartinPavlíček Ondřej-6-6-3  03-/
8.Silavecký LadislavVychodil Luděk-48-9-10 13-/
9.Srch RadekEbert Tomáš712-129 31/-
10.Dlouhý JiříDědina Radek669  30/-
11.Silavecký LadislavPavlíček Ondřej-68-810432/-
12.Srch RadekVychodil Luděk479  30/-
13.Dlouhý JiříEbert Tomáš7-7-89-923-/
14.Karda MartinDědina Radek8811  30/-
15.Srch RadekPavlíček Ondřej6-98-5-923-/
16.Dlouhý JiříVychodil Luděk-977-7-923-/
17.Karda MartinEbert Tomáš-7-99-6 13-/
18.Silavecký LadislavDědina Radek7-810-7732/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Jiří13Pavlíček Ondřej31
Karda Martin13Vychodil Luděk31
Silavecký Ladislav22Ebert Tomáš31
Srch Radek31Dědina Radek04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:28. 02. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33737:692Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Staník Daniel
Lipšanský Miroslav
Pokorný Roman
6418  30/-
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Erlich Luboš
Valenta Vratislav
8-8912 31/-
3.Staník DanielLipšanský Miroslav-6-68-3 13-/
4.Čížek PavelPokorný Roman-7-8961032/-
5.Zajíček MichalValenta Vratislav89-12-8432/-
6.Eisenreich Jindřich ml.Erlich Luboš-8-12-9  03-/
7.Čížek PavelLipšanský Miroslav-7-59-5 13-/
8.Zajíček MichalPokorný Roman5-9-1111932/-
9.Eisenreich Jindřich ml.Valenta Vratislav-8778 31/-
10.Staník DanielErlich Luboš7-64-5-623-/
11.Zajíček MichalLipšanský Miroslav9820  30/-
12.Eisenreich Jindřich ml.Pokorný Roman-8-89-6 13-/
13.Staník DanielValenta Vratislav5-1559 31/-
14.Čížek PavelErlich Luboš14-12-10-9 13-/
15.Eisenreich Jindřich ml.Lipšanský Miroslav-8-79-10 13-/
16.Staník DanielPokorný Roman6-811-4332/-
17.Čížek PavelValenta Vratislav89-106 31/-
18.Zajíček MichalErlich LubošWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Staník Daniel22Lipšanský Miroslav31
Čížek Pavel22Pokorný Roman13
Zajíček Michal30Valenta Vratislav04
Eisenreich Jindřich ml.13Erlich Luboš30
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo