Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:01. 03. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37653:698nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kotrbatý Petr
Šprysl Josef
Dřevěný Pavel
Roziňák Jan ml.
9-998 31/-
2.Havelka Marek
Mráz Roman
Vlasák Jaroslav
Hák Zdeněk ml.
-786-5932/-
3.Šprysl JosefVlasák Jaroslav-21189 31/-
4.Mráz RomanRoziňák Jan ml.-98-4-12 13-/
5.Kotrbatý PetrHák Zdeněk ml.29-65 31/-
6.Havelka MarekDřevěný Pavel984  30/-
7.Mráz RomanVlasák Jaroslav-2-389832/-
8.Kotrbatý PetrRoziňák Jan ml.384  30/-
9.Havelka MarekHák Zdeněk ml.6-7-6-7 13-/
10.Šprysl JosefDřevěný Pavel107-46 31/-
11.Kotrbatý PetrVlasák Jaroslav-1197-4-1123-/
12.Havelka MarekRoziňák Jan ml.-693-7932/-
13.Šprysl JosefHák Zdeněk ml.7-6-79-623-/
14.Mráz RomanDřevěný Pavel-6-7-9  03-/
15.Havelka MarekVlasák Jaroslav-67-89-923-/
16.Šprysl JosefRoziňák Jan ml.-98-98-623-/
17.Mráz RomanHák Zdeněk ml.-88-6-8 13-/
18.Kotrbatý PetrDřevěný PavelWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šprysl Josef22Vlasák Jaroslav22
Mráz Roman13Roziňák Jan ml.22
Kotrbatý Petr21Hák Zdeněk ml.31
Havelka Marek22Dřevěný Pavel12
WO01WO10



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůr (býv. kino), vedle restaurace ZáběhDne:01. 03. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20673:511Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Baier Robert
Protiva Lukáš
Pisár Petr
Knor Luděk
12-887 31/-
2.Budělovský Petr
Zítek Patrik
Kočka Josef
Kadeřábek Milan
-9448 31/-
3.Baier RobertPisár Petr-7-68-10 13-/
4.Budělovský PetrKnor Luděk-44-710-623-/
5.Protiva LukášKadeřábek Milan6911  30/-
6.Zítek PatrikKočka Josef363  30/-
7.Budělovský PetrPisár Petr-99-76-823-/
8.Protiva LukášKnor Luděk-10777 31/-
9.Zítek PatrikKadeřábek Milan314  30/-
10.Baier RobertKočka Josef665  30/-
11.Protiva LukášPisár Petr-4-6-7  03-/
12.Zítek PatrikKnor Luděk8311  30/-
13.Baier RobertKadeřábek Milan-7-849832/-
14.Budělovský PetrKočka Josef1116  30/-
15.Zítek PatrikPisár Petr646  30/-
16.Baier RobertKnor Luděk83-9-51032/-
17.Budělovský PetrKadeřábek Milan54-87 31/-
18.Protiva LukášKočka Josef236  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baier Robert31Pisár Petr31
Budělovský Petr22Knor Luděk13
Protiva Lukáš31Kadeřábek Milan04
Zítek Patrik40Kočka Josef04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:01. 03. 2009 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37693:705nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Koros Zdeněk
Jirásek Jiří
Tesárek Jiří
8-914-8-623-/
2.Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
Šulc Dalibor ing.
Jícha František
789  30/-
3.Ungr Jan I.Jirásek Jiří9-9-47432/-
4.Koros ZdeněkŠulc Dalibor ing.-8-9-6  03-/
5.Kubát PavelKříšťan Jiří865  30/-
6.Čepelák Vladimír st.Tesárek Jiří6-99-9-823-/
7.Koros ZdeněkJirásek Jiří-8-6-7  03-/
8.Kubát PavelŠulc Dalibor ing.1210-109 31/-
9.Čepelák Vladimír st.Kříšťan Jiří-678-12732/-
10.Ungr Jan I.Tesárek Jiří-578-10-1223-/
11.Kubát PavelJirásek Jiří58-59 31/-
12.Čepelák Vladimír st.Šulc Dalibor ing.-7589 31/-
13.Ungr Jan I.Kříšťan Jiří97-8-91232/-
14.Koros ZdeněkTesárek Jiří-2-7-6  03-/
15.Čepelák Vladimír st.Jirásek Jiří-5-6-7  03-/
16.Ungr Jan I.Šulc Dalibor ing.58-6-9-723-/
17.Koros ZdeněkKříšťan Jiří11-9613 31/-
18.Kubát PavelTesárek Jiří-96-10-6 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungr Jan I.22Jirásek Jiří22
Koros Zdeněk13Šulc Dalibor ing.22
Kubát Pavel31Kříšťan Jiří04
Čepelák Vladimír st.22Tesárek Jiří40



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:01. 03. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:45520:670KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
Přibík Jan ing.
Mikeš Milan
-36712 31/-
2.Moravec Petr ing.
Hrbek Jiří
Brabec Stanislav
Kos Zdeněk ing.
-9-9-6  03-/
3.Moravec Milan ing.Přibík Jan ing.-7-9-7  03-/
4.Hrbek JiříKos Zdeněk ing.-8-5-6  03-/
5.Spiegl RichardMikeš Milan-1678-1-623-/
6.Moravec Petr ing.Brabec Stanislav8712  30/-
7.Hrbek JiříPřibík Jan ing.-5-4-4  03-/
8.Spiegl RichardKos Zdeněk ing.-101079 31/-
9.Moravec Petr ing.Mikeš Milan-5-8-9  03-/
10.Moravec Milan ing.Brabec Stanislav-8-6-5  03-/
11.Spiegl RichardPřibík Jan ing.8-989 31/-
12.Moravec Petr ing.Kos Zdeněk ing.-8-689-723-/
13.Moravec Milan ing.Mikeš Milan9-11-7-6 13-/
14.Hrbek JiříBrabec Stanislav-9-12-12  03-/
15.Moravec Petr ing.Přibík Jan ing.6-9-40-823-/
16.Moravec Milan ing.Kos Zdeněk ing.WO    03-/
17.Hrbek JiříMikeš MilanWO    03-/
18.Spiegl RichardBrabec Stanislav-65-44-823-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Milan ing.03Přibík Jan ing.31
Hrbek Jiří03Kos Zdeněk ing.21
Spiegl Richard22Mikeš Milan30
Moravec Petr ing.13Brabec Stanislav31
WO02WO20



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:28. 02. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37637:659TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Dědina Radek
Ebert Tomáš
6-99-12-723-/
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Pavlíček Ondřej
Vychodil Luděk
-8-9-7  03-/
3.Eisenreich Jindřich st.Pavlíček Ondřej-7-6-5  03-/
4.Čížek PavelVychodil Luděk-10-8-4  03-/
5.Zajíček MichalEbert Tomáš9-9914 31/-
6.Eisenreich Jindřich ml.Dědina Radek1366  30/-
7.Čížek PavelPavlíček Ondřej-8-9710-723-/
8.Zajíček MichalVychodil Luděk-95-6-2 13-/
9.Eisenreich Jindřich ml.Ebert Tomáš-9-6-5  03-/
10.Eisenreich Jindřich st.Dědina Radek4812  30/-
11.Zajíček MichalPavlíček Ondřej-7775 31/-
12.Eisenreich Jindřich ml.Vychodil Luděk-896-10632/-
13.Eisenreich Jindřich st.Ebert Tomáš-8-97-9 13-/
14.Čížek PavelDědina Radek789  30/-
15.Eisenreich Jindřich ml.Pavlíček Ondřej549  30/-
16.Eisenreich Jindřich st.Vychodil Luděk9-7-2-4 13-/
17.Čížek PavelEbert Tomáš9-79-6-923-/
18.Zajíček MichalDědina Radek-6-1066-823-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Eisenreich Jindřich st.13Pavlíček Ondřej22
Čížek Pavel13Vychodil Luděk31
Zajíček Michal22Ebert Tomáš31
Eisenreich Jindřich ml.31Dědina Radek13



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:01. 03. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35656:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Karda Martin
Silavecký Ladislav
Boubelík Jan
Lipšanský Miroslav
910-10-4432/-
2.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Pokorný Roman
Erlich Luboš
91010  30/-
3.Dlouhý JiříBoubelík Jan-5-9-8  03-/
4.Karda MartinLipšanský Miroslav14-88-8932/-
5.Silavecký LadislavPokorný Roman-7-99-4 13-/
6.Srch RadekErlich Luboš825  30/-
7.Karda MartinBoubelík Jan7-6-6-3 13-/
8.Silavecký LadislavLipšanský Miroslav-59-824-623-/
9.Srch RadekPokorný Roman826  30/-
10.Dlouhý JiříErlich Luboš-7573 31/-
11.Silavecký LadislavBoubelík Jan-8-8-2  03-/
12.Srch RadekLipšanský Miroslav99-13-10-923-/
13.Dlouhý JiříPokorný Roman5-1288 31/-
14.Karda MartinErlich Luboš-9-977732/-
15.Srch RadekBoubelík Jan-67-1-3 13-/
16.Dlouhý JiříLipšanský Miroslav7117  30/-
17.Karda MartinPokorný Roman-911-3-8 13-/
18.Silavecký LadislavErlich Luboš-6-8-7  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Jiří31Boubelík Jan40
Karda Martin22Lipšanský Miroslav22
Silavecký Ladislav04Pokorný Roman22
Srch Radek22Erlich Luboš13

předchozí kolo následující kolo