Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
VeltrusyDne:18. 10. 2008 09:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41617:675SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Nevolný Milan
Jirásek Jiří
Šulc Dalibor ing.
9-5106 31/-
2.Dražan Jiří
Protiva Lukáš
Kohout Tomáš
Kuthan Jiří
11-4-9-5 13-/
3.Budělovský PetrKuthan Jiří-8-59-9 13-/
4.Nevolný MilanŠulc Dalibor ing.-6-8-6  03-/
5.Protiva LukášKohout Tomáš105-79 31/-
6.Dražan JiříJirásek Jiří-59-9-7 13-/
7.Budělovský PetrŠulc Dalibor ing.12-8-6-10 13-/
8.Nevolný MilanKohout Tomáš-8378 31/-
9.Protiva LukášJirásek Jiří6-7-9-7 13-/
10.Dražan JiříKuthan Jiří8-8-2-8 13-/
11.Budělovský PetrKohout Tomáš8-988 31/-
12.Nevolný MilanJirásek Jiří-6-78-11 13-/
13.Protiva LukášKuthan Jiří10-8911 31/-
14.Dražan JiříŠulc Dalibor ing.-7-8-11  03-/
15.Budělovský PetrJirásek Jiří124-6-3-823-/
16.Nevolný MilanKuthan Jiří-3811-6-423-/
17.Protiva Lukᚊulc Dalibor ing.WO    30/-
18.Dražan JiříKohout Tomáš-4-9-7  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budělovský Petr13Kuthan Jiří31
Nevolný Milan13Šulc Dalibor ing.30
Protiva Lukáš21Kohout Tomáš13
Dražan Jiří04Jirásek Jiří40
WO10WO01



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:18. 10. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:29710:603Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
Kettner Martin
Rezek Jan ml.
349  30/-
2.Šprysl Josef
Mráz Roman
Šebek Tomáš
Kos Zdeněk ing.
-87-94532/-
3.Mráz RomanKettner Martin9-74-9932/-
4.Šprysl JosefKos Zdeněk ing.10-8-6-6 13-/
5.Jaroš AntonínRezek Jan ml.1252  30/-
6.Kotrbatý PetrŠebek Tomáš996  30/-
7.Šprysl JosefKettner Martin645  30/-
8.Jaroš AntonínKos Zdeněk ing.-811610 31/-
9.Kotrbatý PetrRezek Jan ml.-86-79832/-
10.Mráz RomanŠebek Tomáš3-8-9-9 13-/
11.Jaroš AntonínKettner Martin-54-97132/-
12.Kotrbatý PetrKos Zdeněk ing.444  30/-
13.Mráz RomanRezek Jan ml.-10-810-6 13-/
14.Šprysl JosefŠebek Tomáš-9-9-10  03-/
15.Kotrbatý PetrKettner Martin-884-7432/-
16.Mráz RomanKos Zdeněk ing.87-7-5-1023-/
17.Šprysl JosefRezek Jan ml.-88-88-723-/
18.Jaroš AntonínŠebek Tomáš7810  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz Roman13Kettner Martin04
Šprysl Josef13Kos Zdeněk ing.22
Jaroš Antonín40Rezek Jan ml.22
Kotrbatý Petr40Šebek Tomáš22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:18. 10. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:21621:560TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Lážnovský Jiří
Hák Zdeněk ml.
Kopřiva Tomáš
883  30/-
2.Mencl Jiří
Vychodil Luděk
Dřevěný Pavel
Vlasák Jaroslav
868  30/-
3.Lážnovský JiříKopřiva Tomáš-9-9-4  03-/
4.Mencl JiříHák Zdeněk ml.5196  30/-
5.Vychodil LuděkDřevěný Pavel78-410 31/-
6.Bajer JiříVlasák Jaroslav10126  30/-
7.Mencl JiříKopřiva Tomáš-4478 31/-
8.Vychodil LuděkHák Zdeněk ml.-88-981032/-
9.Bajer JiříDřevěný Pavel-6469 31/-
10.Lážnovský JiříVlasák Jaroslav-4-8-12  03-/
11.Vychodil LuděkKopřiva Tomáš1075  30/-
12.Bajer JiříHák Zdeněk ml.7810  30/-
13.Lážnovský JiříDřevěný Pavel101010  30/-
14.Mencl JiříVlasák Jaroslav-5-8991032/-
15.Bajer JiříKopřiva TomášWO    30/-
16.Lážnovský JiříHák Zdeněk ml.7-7-7-7 13-/
17.Mencl JiříDřevěný Pavel-6-8910732/-
18.Vychodil LuděkVlasák JaroslavWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lážnovský Jiří13Kopřiva Tomáš12
Mencl Jiří40Hák Zdeněk ml.13
Vychodil Luděk30Dřevěný Pavel04
Bajer Jiří30Vlasák Jaroslav12
WO11WO11



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:18. 10. 2008 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:41491:632ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boubelík Jan
Pokorný Roman
Knor Luděk
Kadeřábek Milan
-8878 31/-
2.Voráč Jiří
Šimůnek Josef
Pisár Petr
Knor Václav
-10-14-7  03-/
3.Boubelík JanPisár Petr685  30/-
4.Šimůnek JosefKnor Václav-6-8-3  03-/
5.Voráč JiříKadeřábek Milan-68-9-9 13-/
6.Pokorný RomanKnor Luděk-9-1010-9 13-/
7.Šimůnek JosefPisár Petr-4-4-3  03-/
8.Voráč JiříKnor Václav99-49 31/-
9.Pokorný RomanKadeřábek Milan-9892 31/-
10.Boubelík JanKnor LuděkWO    03-/
11.Voráč JiříPisár Petr-4-13-4  03-/
12.Pokorný RomanKnor Václav-6-81071132/-
13.Boubelík JanKadeřábek MilanWO    03-/
14.Šimůnek JosefKnor Luděk-9-5-6  03-/
15.Pokorný RomanPisár Petr-5-6-3  03-/
16.Erlich LubošKnor Václav-9-5-8  03-/
17.Šimůnek JosefKadeřábek Milan-10-119-12 13-/
18.Voráč JiříKnor Luděk984  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boubelík Jan10Pisár Petr31
Šimůnek Josef04Knor Václav22
Voráč Jiří22Kadeřábek Milan21
Pokorný Roman22Knor Luděk21
Erlich Luboš01   
WO02WO20



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:18. 10. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29660:582TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Moravec Petr ing.
Moravec Milan ing.
446  30/-
2.Silavecký Ladislav
Brabenec Václav
Moravec Ladislav ml.
Vajcová Kateřina
-9-8-9  03-/
3.Dlouhý JiříMoravec Petr ing.99-9-7732/-
4.Silavecký LadislavMoravec Milan ing.8512  30/-
5.Brabenec VáclavVajcová Kateřina-1013-9-7 13-/
6.Srch RadekMoravec Ladislav ml.-92612 31/-
7.Silavecký LadislavMoravec Petr ing.-9-5-7  03-/
8.Brabenec VáclavMoravec Milan ing.-7-6-5  03-/
9.Srch RadekVajcová Kateřina8910  30/-
10.Dlouhý JiříMoravec Ladislav ml.55-87 31/-
11.Brabenec VáclavMoravec Petr ing.-5-5-10  03-/
12.Srch RadekMoravec Milan ing.339  30/-
13.Dlouhý JiříVajcová Kateřina9-79-9732/-
14.Silavecký LadislavMoravec Ladislav ml.10-10-98-1023-/
15.Srch RadekMoravec Petr ing.657  30/-
16.Dlouhý JiříMoravec Milan ing.5-524 31/-
17.Silavecký LadislavVajcová Kateřina-91046 31/-
18.Brabenec VáclavMoravec Ladislav ml.56-8-9-923-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Jiří40Moravec Petr ing.22
Silavecký Ladislav22Moravec Milan ing.13
Brabenec Václav04Vajcová Kateřina13
Srch Radek40Moravec Ladislav ml.22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:18. 10. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29677:614Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Kubát Pavel
Ungr Jan I.
717  30/-
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Čepelák Vladimír st.
Rataj Miloš
-6748 31/-
3.Eisenreich Jindřich ml.Čepelák Vladimír st.476  30/-
4.Zajíček MichalKubát Pavel-9-1187-823-/
5.Čížek PavelUngr Jan I.11108  30/-
6.Eisenreich Jindřich st.Rataj Miloš67-8-7-523-/
7.Zajíček MichalČepelák Vladimír st.-88-86632/-
8.Čížek PavelKubát Pavel7-59-71032/-
9.Eisenreich Jindřich st.Ungr Jan I.-4-4-14  03-/
10.Eisenreich Jindřich ml.Rataj Miloš488  30/-
11.Čížek PavelČepelák Vladimír st.98-8-8732/-
12.Eisenreich Jindřich st.Kubát Pavel-4-9-4  03-/
13.Eisenreich Jindřich ml.Ungr Jan I.773  30/-
14.Zajíček MichalRataj Miloš3910  30/-
15.Eisenreich Jindřich st.Čepelák Vladimír st.-8-7-8  03-/
16.Eisenreich Jindřich ml.Kubát Pavel-88-511532/-
17.Zajíček MichalUngr Jan I.-95-106632/-
18.Čížek PavelRataj Miloš-8-98-10 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Jindřich ml.40Čepelák Vladimír st.13
Zajíček Michal31Kubát Pavel22
Čížek Pavel31Ungr Jan I.13
Eisenreich Jindřich st.04Rataj Miloš22

předchozí kolo následující kolo