Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:13. 03. 2009 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32688:612Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Staník Daniel
Srch Radek
Dlouhý Jiří
6-5-9-7 13-/
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Karda Martin
Silavecký Ladislav
-8987 31/-
3.Staník DanielSrch Radek-2-8-3  03-/
4.Čížek PavelDlouhý Jiří66-612 31/-
5.Zajíček MichalKarda Martin-9869 31/-
6.Eisenreich Jindřich ml.Silavecký Ladislav1185  30/-
7.Čížek PavelSrch Radek-4-311-4 13-/
8.Zajíček MichalDlouhý Jiří-11-1155932/-
9.Eisenreich Jindřich ml.Karda Martin8-98-10-523-/
10.Staník DanielSilavecký Ladislav77-94 31/-
11.Zajíček MichalSrch RadekWO    30/-
12.Eisenreich Jindřich ml.Dlouhý Jiří11-15-104432/-
13.Staník DanielKarda Martin-94-7-7 13-/
14.Čížek PavelSilavecký Ladislav711-8-7832/-
15.Eisenreich Jindřich ml.Srch RadekWO    30/-
16.Staník DanielDlouhý Jiří-4-7-9  03-/
17.Čížek PavelKarda Martin77-9-9-623-/
18.Zajíček MichalSilavecký Ladislav-7695 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staník Daniel13Srch Radek20
Čížek Pavel22Dlouhý Jiří13
Zajíček Michal30Karda Martin31
Eisenreich Jindřich ml.21Silavecký Ladislav04
WO20WO02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:11. 03. 2009 18:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:31772:689Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Koros Zdeněk
Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
6-844 31/-
2.Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
Moravec Petr ing.
Moravec Ladislav ml.
6-1066 31/-
3.Ungr Jan I.Moravec Petr ing.10-5-811832/-
4.Koros ZdeněkSpiegl Richard7-644 31/-
5.Kubát PavelMoravec Milan ing.-95910 31/-
6.Čepelák Vladimír st.Moravec Ladislav ml.15-510-9-623-/
7.Koros ZdeněkMoravec Petr ing.-6-6-8  03-/
8.Kubát PavelSpiegl Richard13-9-67-723-/
9.Čepelák Vladimír st.Moravec Milan ing.9-9-86-1123-/
10.Ungr Jan I.Moravec Ladislav ml.-811101 31/-
11.Kubát PavelMoravec Petr ing.-8310-2932/-
12.Čepelák Vladimír st.Spiegl Richard-10978 31/-
13.Ungr Jan I.Moravec Milan ing.8-11-88-823-/
14.Koros ZdeněkMoravec Ladislav ml.453  30/-
15.Čepelák Vladimír st.Moravec Petr ing.9-988 31/-
16.Ungr Jan I.Spiegl Richard-91036 31/-
17.Koros ZdeněkMoravec Milan ing.10-83-4732/-
18.Kubát PavelMoravec Ladislav ml.-7-697632/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ungr Jan I.31Moravec Petr ing.13
Koros Zdeněk31Spiegl Richard13
Kubát Pavel31Moravec Milan ing.22
Čepelák Vladimír st.22Moravec Ladislav ml.13



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:14. 03. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:30711:662ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kadeřábek Milan
Hák Zdeněk ml.
Roziňák Jan ml.
-10-3-3  03-/
2.Pisár Petr
Knor Václav
Kopřiva Tomáš
Dřevěný Pavel
-104711 31/-
3.Kadeřábek MilanKopřiva Tomáš-8-9-6  03-/
4.Knor LuděkRoziňák Jan ml.-784-7532/-
5.Knor VáclavHák Zdeněk ml.106-8-6-623-/
6.Pisár PetrDřevěný Pavel595  30/-
7.Knor LuděkKopřiva Tomáš79-9-8932/-
8.Knor VáclavRoziňák Jan ml.8812  30/-
9.Pisár PetrHák Zdeněk ml.887  30/-
10.Kadeřábek MilanDřevěný Pavel-697-6632/-
11.Knor VáclavKopřiva Tomáš-108-8-4 13-/
12.Pisár PetrRoziňák Jan ml.56-127 31/-
13.Kadeřábek MilanHák Zdeněk ml.-27-106-523-/
14.Knor LuděkDřevěný Pavel-8-579732/-
15.Pisár PetrKopřiva Tomáš3-778 31/-
16.Kadeřábek MilanRoziňák Jan ml.65-6-14632/-
17.Knor LuděkHák Zdeněk ml.9-89-9932/-
18.Knor VáclavDřevěný Pavel8610  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadeřábek Milan22Kopřiva Tomáš22
Knor Luděk40Roziňák Jan ml.04
Knor Václav22Hák Zdeněk ml.22
Pisár Petr40Dřevěný Pavel04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:14. 03. 2009 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32688:659KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan ing.
Rezek Jan ml.
Jirásek Jiří
Ovsenák Petr
-11369 31/-
2.Brabec Stanislav
Kos Zdeněk ing.
Šulc Dalibor ing.
Jícha František
-9-89-8 13-/
3.Kos Zdeněk ing.Jirásek Jiří-5615-4732/-
4.Přibík Jan ing.Šulc Dalibor ing.12-91110 31/-
5.Rezek Jan ml.Jícha František-67-7-5 13-/
6.Brabec StanislavOvsenák Petr995  30/-
7.Přibík Jan ing.Jirásek Jiří-8-897-423-/
8.Rezek Jan ml.Šulc Dalibor ing.-11-932-823-/
9.Brabec StanislavJícha František-7568 31/-
10.Kos Zdeněk ing.Ovsenák Petr488  30/-
11.Rezek Jan ml.Jirásek Jiří84-5-9-823-/
12.Brabec StanislavŠulc Dalibor ing.-6-4-2  03-/
13.Kos Zdeněk ing.Jícha František-61177 31/-
14.Přibík Jan ing.Ovsenák Petr585  30/-
15.Brabec StanislavJirásek Jiří-77-10-6 13-/
16.Kos Zdeněk ing.Šulc Dalibor ing.-86-28-523-/
17.Kettner MartinJícha František9-969 31/-
18.Rezek Jan ml.Ovsenák Petr107-87 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kos Zdeněk ing.31Jirásek Jiří31
Přibík Jan ing.21Šulc Dalibor ing.31
Rezek Jan ml.13Jícha František13
Brabec Stanislav22Ovsenák Petr04
Kettner Martin10   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:14. 03. 2009 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31698:630TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boubelík Jan
Pokorný Roman
Ebert Tomáš
Mencl Jiří
-5811-9-623-/
2.Lipšanský Miroslav
Erlich Luboš
Pavlíček Ondřej
Vychodil Luděk
-12-76-6 13-/
3.Pokorný RomanPavlíček Ondřej-12-810-8 13-/
4.Lipšanský MiroslavVychodil Luděk9175  30/-
5.Erlich LubošEbert Tomáš-8-7-13  03-/
6.Boubelík JanMencl Jiří446  30/-
7.Lipšanský MiroslavPavlíček Ondřej-96-78-623-/
8.Erlich LubošVychodil Luděk4-12-1111032/-
9.Boubelík JanEbert Tomáš475  30/-
10.Pokorný RomanMencl Jiří7-69-8932/-
11.Valenta VratislavPavlíček Ondřej6-88-5932/-
12.Boubelík JanVychodil Luděk446  30/-
13.Pokorný RomanEbert Tomáš-83-5-2 13-/
14.Lipšanský MiroslavMencl Jiří763  30/-
15.Boubelík JanPavlíček Ondřej-1210410 31/-
16.Pokorný RomanVychodil Luděk-8-98-7 13-/
17.Lipšanský MiroslavEbert Tomáš-56-88-723-/
18.Valenta VratislavMencl Jiří946  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pokorný Roman13Pavlíček Ondřej22
Lipšanský Miroslav22Vychodil Luděk13
Erlich Luboš11Ebert Tomáš31
Boubelík Jan40Mencl Jiří04
Valenta Vratislav20   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:14. 03. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36689:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Antonín
Šprysl Josef
Budělovský Petr
Zítek Patrik
10-6-7-8 13-/
2.Havelka Marek
Mráz Roman
Nevolný Milan
Protiva Lukáš
7-687 31/-
3.Šprysl JosefZítek Patrik-68-7-4 13-/
4.Mráz RomanBudělovský Petr-5-8-6  03-/
5.Jaroš AntonínProtiva Lukáš599  30/-
6.Havelka MarekNevolný Milan-89-7-9 13-/
7.Mráz RomanZítek Patrik-879-12-323-/
8.Jaroš AntonínBudělovský Petr-957-10-1023-/
9.Havelka MarekProtiva Lukáš7-78-6832/-
10.Šprysl JosefNevolný Milan867  30/-
11.Jaroš AntonínZítek Patrik-7-49-10 13-/
12.Havelka MarekBudělovský Petr12-9210 31/-
13.Šprysl JosefProtiva Lukáš67-5-41032/-
14.Mráz RomanNevolný Milan-5139-8732/-
15.Havelka MarekZítek Patrik6-8-9-6 13-/
16.Šprysl JosefBudělovský Petr9117  30/-
17.Mráz RomanProtiva Lukáš5-7-97-923-/
18.Jaroš AntonínNevolný Milan3-795 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šprysl Josef31Zítek Patrik40
Mráz Roman13Budělovský Petr22
Jaroš Antonín22Protiva Lukáš13
Havelka Marek22Nevolný Milan13

předchozí kolo následující kolo