Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůr (býv. kino), vedle restaurace ZáběhDne:28. 03. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22669:560Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Zítek Patrik
Budělovský Petr
Silavecký Ladislav
Brabenec Václav
994  30/-
2.Protiva Lukáš
Baier Robert
Srch Radek
Dlouhý Jiří
9-8-1010-723-/
3.Baier RobertSrch Radek1-106-6332/-
4.Budělovský PetrDlouhý Jiří-9-9-6  03-/
5.Nevolný MilanBrabenec Václav-9968 31/-
6.Zítek PatrikSilavecký Ladislav336  30/-
7.Budělovský PetrSrch Radek14-84-10-1323-/
8.Nevolný MilanDlouhý Jiří-6-4-8  03-/
9.Zítek PatrikBrabenec Václav469  30/-
10.Baier RobertSilavecký Ladislav396  30/-
11.Nevolný MilanSrch Radek9-4-6-8 13-/
12.Zítek PatrikDlouhý Jiří369  30/-
13.Baier RobertBrabenec Václav958  30/-
14.Budělovský PetrSilavecký Ladislav6-12-512832/-
15.Zítek PatrikSrch Radek878  30/-
16.Baier RobertDlouhý Jiří1078  30/-
17.Budělovský PetrBrabenec Václav856  30/-
18.Nevolný MilanSilavecký Ladislav97-10-7832/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baier Robert40Srch Radek22
Budělovský Petr22Dlouhý Jiří22
Nevolný Milan22Brabenec Václav04
Zítek Patrik40Silavecký Ladislav04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:28. 03. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:39561:633Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kotrbatý Petr
Šprysl Josef
Eisenreich Jindřich ml.
Staník Daniel
6-5-79-623-/
2.Havelka Marek
Mráz Roman
Zajíček Michal
Čížek Pavel
-76-10-7 13-/
3.Mráz RomanEisenreich Jindřich ml.-988-8232/-
4.Šprysl JosefZajíček Michal-8-10-6  03-/
5.Havelka MarekČížek Pavel79-58 31/-
6.Kotrbatý PetrStaník Daniel769  30/-
7.Šprysl JosefEisenreich Jindřich ml.-118-1013-623-/
8.Havelka MarekZajíček Michal-8-8-3  03-/
9.Kotrbatý PetrČížek Pavel898  30/-
10.Mráz RomanStaník Daniel-10-6-5  03-/
11.Havelka MarekEisenreich Jindřich ml.-5-3-3  03-/
12.Kotrbatý PetrZajíček Michal256  30/-
13.Mráz RomanČížek Pavel5-8-3-7 13-/
14.Šprysl JosefStaník Daniel-899-9-923-/
15.Kotrbatý PetrEisenreich Jindřich ml.676  30/-
16.Mráz RomanZajíček Michal-56-7-9 13-/
17.Šprysl JosefČížek Pavel-76-7-4 13-/
18.Havelka MarekStaník DanielWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mráz Roman13Eisenreich Jindřich ml.22
Šprysl Josef04Zajíček Michal31
Havelka Marek12Čížek Pavel22
Kotrbatý Petr40Staník Daniel21
WO01WO10



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:28. 03. 2009 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:15684:392TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Lážnovský Jiří
Mencl Jiří
---
---
WO    30/-
2.Pavlíček Ondřej
Vychodil Luděk
Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
8-3-891332/-
3.Lážnovský Jiří--- WO    30/-
4.Mencl JiříMoravec Milan ing.8117  30/-
5.Pavlíček OndřejSpiegl Richard2-829 31/-
6.Vychodil LuděkMoravec Petr ing.364  30/-
7.Mencl Jiří--- WO    30/-
8.Pavlíček OndřejMoravec Milan ing.471  30/-
9.Vychodil LuděkSpiegl Richard28-8-13-923-/
10.Lážnovský JiříMoravec Petr ing.-146-6-11 13-/
11.Pavlíček Ondřej--- WO    30/-
12.Vychodil LuděkMoravec Milan ing.283  30/-
13.Lážnovský JiříSpiegl Richard-6645 31/-
14.Mencl JiříMoravec Petr ing.6-10-69-923-/
15.Vychodil Luděk--- WO    30/-
16.Lážnovský JiříMoravec Milan ing.-9997 31/-
17.Mencl JiříSpiegl Richard-8851 31/-
18.Pavlíček OndřejMoravec Petr ing.869  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lážnovský Jiří21Moravec Milan ing.04
Mencl Jiří21Spiegl Richard13
Pavlíček Ondřej30Moravec Petr ing.22
Vychodil Luděk21   
WO50WO05



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:28. 03. 2009 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28620:567TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boubelík Jan
Valenta Vratislav
Kubát Pavel
Pancíř Josef
-86910 31/-
2.Pokorný Roman
Erlich Luboš
Čepelák Vladimír st.
Ungr Jan I.
-9-109-13 13-/
3.Pokorný RomanKubát Pavel-2-9-2  03-/
4.Boubelík JanČepelák Vladimír st.476  30/-
5.Valenta VratislavUngr Jan I.9-10-9-6 13-/
6.Erlich LubošPancíř Josef457  30/-
7.Boubelík JanKubát Pavel888  30/-
8.Valenta VratislavČepelák Vladimír st.6610  30/-
9.Erlich LubošUngr Jan I.-8-99-6 13-/
10.Pokorný RomanPancíř Josef75-75 31/-
11.Valenta VratislavKubát Pavel7-8-92432/-
12.Erlich LubošČepelák Vladimír st.-4-79-6 13-/
13.Pokorný RomanUngr Jan I.8-4-6-6 13-/
14.Boubelík JanPancíř Josef245  30/-
15.Erlich LubošKubát Pavel-8-67-6 13-/
16.Pokorný RomanČepelák Vladimír st.-8-8108-523-/
17.Boubelík JanUngr Jan I.465  30/-
18.Valenta VratislavPancíř Josef987  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Roman13Kubát Pavel22
Boubelík Jan40Čepelák Vladimír st.22
Valenta Vratislav31Ungr Jan I.31
Erlich Luboš13Pancíř Josef04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:28. 03. 2009 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:15595:391SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor ing.
Jícha František
Červený Mojmír
Toráč Marek
975  30/-
2.Tesárek Jiří
Jirásek Jiří
Včelička Lubomír
Roziňák Jan ml.
997  30/-
3.Tesárek JiříToráč Marek3-10912 31/-
4.Šulc Dalibor ing.Včelička Lubomír3-8-9-9 13-/
5.Kuthan JiříRoziňák Jan ml.WO    30/-
6.Jirásek JiříČervený Mojmír1084  30/-
7.Šulc Dalibor ing.Toráč Marek-6977 31/-
8.Kuthan JiříVčelička Lubomír-5-1-2  03-/
9.Jirásek JiříRoziňák Jan ml.WO    30/-
10.Tesárek JiříČervený Mojmír5101  30/-
11.Kuthan JiříToráč Marek6-23-9-523-/
12.Jirásek JiříVčelička Lubomír587  30/-
13.Kříšťan JiříRoziňák Jan ml.WO    30/-
14.Šulc Dalibor ing.Červený Mojmír436  30/-
15.Jirásek JiříToráč Marek667  30/-
16.Kříšťan JiříVčelička Lubomír-9-5-2  03-/
17.Šulc Dalibor ing.Roziňák Jan ml.WO    30/-
18.Kuthan JiříČervený Mojmír89-913 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tesárek Jiří20Toráč Marek13
Šulc Dalibor ing.21Včelička Lubomír31
Kuthan Jiří12Červený Mojmír04
Jirásek Jiří30   
Kříšťan Jiří01   
WO40WO04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:28. 03. 2009 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:27602:449KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Stanislav
Kos Zdeněk ing.
Pisár Petr
Knor Václav
76-6-9-1123-/
2.Přibík Jan ing.
Rezek Jan ml.
---
---
WO    30/-
3.Kos Zdeněk ing.Pisár Petr-11-5-9  03-/
4.Přibík Jan ing.Kadeřábek Milan810-84 31/-
5.Brabec StanislavKnor Václav8118  30/-
6.Rezek Jan ml.--- WO    30/-
7.Přibík Jan ing.Pisár Petr-76-11-8 13-/
8.Brabec StanislavKadeřábek Milan-4-977932/-
9.Rezek Jan ml.Knor Václav-11-7-8  03-/
10.Kos Zdeněk ing.--- WO    30/-
11.Kettner MartinPisár Petr-9-8-5  03-/
12.Rezek Jan ml.Kadeřábek Milan645  30/-
13.Kos Zdeněk ing.Knor Václav8-7-8-9 13-/
14.Přibík Jan ing.--- WO    30/-
15.Rezek Jan ml.Pisár Petr-6-8-5  03-/
16.Kos Zdeněk ing.Kadeřábek Milan799  30/-
17.Přibík Jan ing.Knor Václav-8-85-9 13-/
18.Kettner Martin--- WO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kos Zdeněk ing.12Pisár Petr40
Přibík Jan ing.12Kadeřábek Milan04
Brabec Stanislav20Knor Václav31
Rezek Jan ml.12   
Kettner Martin01   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo