Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:29. 03. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39642:667TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šprysl Josef
Jaroš Antonín
Srch Radek
Dlouhý Jiří
-9-9-9  03-/
2.Havelka Marek
Mráz Roman
Silavecký Ladislav
Karda Martin
-7-68-7 13-/
3.Šprysl JosefSrch Radek-6-7-6  03-/
4.Mráz RomanKarda Martin2-2-812-1623-/
5.Jaroš AntonínDlouhý Jiří6-8115 31/-
6.Havelka MarekSilavecký Ladislav-69-9-8 13-/
7.Mráz RomanSrch Radek-8-8-8  03-/
8.Jaroš AntonínKarda Martin3-64-6932/-
9.Havelka MarekDlouhý Jiří99-66 31/-
10.Šprysl JosefSilavecký Ladislav-7-2-10  03-/
11.Jaroš AntonínSrch Radek475  30/-
12.Havelka MarekKarda Martin7-127-7832/-
13.Šprysl JosefDlouhý Jiří4-68-17-223-/
14.Mráz RomanSilavecký Ladislav89-78 31/-
15.Havelka MarekSrch Radek-77-8-4 13-/
16.Šprysl JosefKarda Martin6-887 31/-
17.Mráz RomanDlouhý Jiří-8-9-8  03-/
18.Jaroš AntonínSilavecký Ladislav6-989 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šprysl Josef13Srch Radek31
Mráz Roman13Karda Martin13
Jaroš Antonín40Dlouhý Jiří22
Havelka Marek22Silavecký Ladislav22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůr (býv. kino), vedle restaurace ZáběhDne:29. 03. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18683:438Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Zítek Patrik
Eisenreich Jindřich st.
Eisenreich Jindřich ml.
68-76 31/-
2.Baier Robert
Nevolný Milan
---
---
WO    30/-
3.Baier RobertEisenreich Jindřich ml.-925-81432/-
4.Budělovský PetrČížek Pavel8-7-5-8 13-/
5.Nevolný MilanEisenreich Jindřich st.6-78-9-623-/
6.Zítek Patrik--- WO    30/-
7.Budělovský PetrEisenreich Jindřich ml.138-7-8732/-
8.Nevolný MilanČížek Pavel-89-7-8 13-/
9.Zítek PatrikEisenreich Jindřich st.882  30/-
10.Baier Robert--- WO    30/-
11.Nevolný MilanEisenreich Jindřich ml.8-9-88932/-
12.Zítek PatrikČížek Pavel1079  30/-
13.Baier RobertEisenreich Jindřich st.8710  30/-
14.Budělovský Petr--- WO    30/-
15.Zítek PatrikEisenreich Jindřich ml.876  30/-
16.Baier RobertČížek PavelWO    30/-
17.Budělovský PetrEisenreich Jindřich st.89-4-8832/-
18.Nevolný Milan--- WO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Baier Robert20Eisenreich Jindřich ml.04
Budělovský Petr21Čížek Pavel21
Nevolný Milan12Eisenreich Jindřich st.13
Zítek Patrik30   
WO60WO06



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:29. 03. 2009 12:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:23541:412TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boubelík Jan
Voráč Jiří
---
---
WO    30/-
2.Erlich Luboš
Pokorný Roman
Moravec Petr ing.
Hrbek Jiří
-1178-9632/-
3.Pokorný RomanHrbek Jiří771  30/-
4.Voráč JiříMoravec Milan ing.-8-612-7 13-/
5.Erlich LubošMoravec Petr ing.-68-98-823-/
6.Boubelík Jan--- WO    30/-
7.Voráč JiříHrbek Jiří-5858 31/-
8.Erlich LubošMoravec Milan ing.-71086 31/-
9.Boubelík JanMoravec Petr ing.-8696 31/-
10.Pokorný Roman--- WO    30/-
11.Erlich LubošHrbek Jiří519  30/-
12.Boubelík JanMoravec Milan ing.615  30/-
13.Pokorný RomanMoravec Petr ing.-8-8-8  03-/
14.Voráč Jiří--- WO    30/-
15.Boubelík JanHrbek JiříWO    03-/
16.Pokorný RomanMoravec Milan ing.WO    03-/
17.Voráč JiříMoravec Petr ing.WO    03-/
18.Erlich Luboš--- WO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pokorný Roman11Hrbek Jiří03
Voráč Jiří11Moravec Milan ing.12
Erlich Luboš21Moravec Petr ing.21
Boubelík Jan20   
WO53WO35



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:29. 03. 2009 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:21660:543TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Lážnovský Jiří
Mencl Jiří
Čepelák Vladimír st.
Ungr Jan I.
911-5-8432/-
2.Pavlíček Ondřej
Vychodil Luděk
Rataj Miloš
Pancíř Josef
-88126 31/-
3.Lážnovský JiříUngr Jan I.-11810-9832/-
4.Mencl JiříČepelák Vladimír st.-8-1175932/-
5.Pavlíček OndřejRataj Miloš641  30/-
6.Vychodil LuděkPancíř Josef394  30/-
7.Mencl JiříUngr Jan I.5-58-7432/-
8.Pavlíček OndřejČepelák Vladimír st.256  30/-
9.Vychodil LuděkRataj Miloš-8384 31/-
10.Lážnovský JiříPancíř Josef61012  30/-
11.Pavlíček OndřejUngr Jan I.5313  30/-
12.Vychodil LuděkČepelák Vladimír st.66-8-8932/-
13.Lážnovský JiříRataj Miloš9-699 31/-
14.Mencl JiříPancíř Josef10-76-8632/-
15.Vychodil LuděkUngr Jan I.WO    03-/
16.Lážnovský JiříČepelák Vladimír st.695  30/-
17.Mencl JiříRataj MilošWO    30/-
18.Pavlíček OndřejPancíř JosefWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lážnovský Jiří40Ungr Jan I.03
Mencl Jiří30Čepelák Vladimír st.04
Pavlíček Ondřej30Rataj Miloš03
Vychodil Luděk30Pancíř Josef03
WO12WO21



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:29. 03. 2009 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:12607:439KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan ing.
Rezek Jan ml.
Včelička Lubomír
Toráč Marek
978  30/-
2.Brabec Stanislav
Kos Zdeněk ing.
Nový Jiří
Červený Mojmír
10812  30/-
3.Kos Zdeněk ing.Červený Mojmír7-589 31/-
4.Přibík Jan ing.Nový Jiří748  30/-
5.Rezek Jan ml.Včelička Lubomír9-8-6-5 13-/
6.Brabec StanislavToráč Marek6511  30/-
7.Přibík Jan ing.Červený Mojmír947  30/-
8.Rezek Jan ml.Nový Jiří10710  30/-
9.Brabec StanislavVčelička Lubomír10-106-4-723-/
10.Kos Zdeněk ing.Toráč Marek596  30/-
11.Rezek Jan ml.Červený Mojmír364  30/-
12.Brabec StanislavNový Jiří43-109 31/-
13.Kos Zdeněk ing.Včelička LubomírWO    30/-
14.Přibík Jan ing.Toráč Marek1410-98 31/-
15.Brabec StanislavČervený MojmírWO    03-/
16.Kos Zdeněk ing.Nový Jiří738  30/-
17.Přibík Jan ing.Včelička LubomírWO    30/-
18.Rezek Jan ml.Toráč Marek384  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kos Zdeněk ing.30Červený Mojmír03
Přibík Jan ing.30Nový Jiří04
Rezek Jan ml.31Včelička Lubomír20
Brabec Stanislav21Toráč Marek04
WO21WO12



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:29. 03. 2009 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:43623:697ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor ing.
Jícha František
Pisár Petr
Knor Václav
-65-67-923-/
2.Jirásek Jiří
Tesárek Jiří
Knor Luděk
Kadeřábek Milan
568  30/-
3.Kříšťan JiříPisár Petr-7-8-6  03-/
4.Šulc Dalibor ing.Knor Luděk743  30/-
5.Tesárek JiříKnor Václav14-14-7-8 13-/
6.Jirásek JiříKadeřábek Milan57-4-9932/-
7.Šulc Dalibor ing.Pisár Petr-12-6-11  03-/
8.Tesárek JiříKnor Luděk8-45-12-723-/
9.Jirásek JiříKnor Václav-9-47-11 13-/
10.Kříšťan JiříKadeřábek Milan998  30/-
11.Tesárek JiříPisár Petr-4-6-6  03-/
12.Jirásek JiříKnor Luděk117-3-7-823-/
13.Kříšťan JiříKnor Václav-348-12-923-/
14.Šulc Dalibor ing.Kadeřábek Milan10-115-10632/-
15.Jirásek JiříPisár Petr-6-7810-723-/
16.Kříšťan JiříKnor Luděk-7-68-8 13-/
17.Šulc Dalibor ing.Knor VáclavWO    03-/
18.Tesárek JiříKadeřábek Milan-9-9-8  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříšťan Jiří13Pisár Petr40
Šulc Dalibor ing.21Knor Luděk31
Tesárek Jiří04Knor Václav30
Jirásek Jiří13Kadeřábek Milan13
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo