Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůr (býv. kino), vedle restaurace ZáběhDne:19. 10. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31680:596Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Zítek Patrik
Kettner Martin
Rezek Jan ml.
863  30/-
2.Nevolný Milan
Protiva Lukáš
Brabec Stanislav
Kos Zdeněk ing.
-139-62-1023-/
3.Budělovský PetrRezek Jan ml.-737-4-523-/
4.Nevolný MilanKos Zdeněk ing.-8-2-11  03-/
5.Protiva LukášBrabec Stanislav875  30/-
6.Zítek PatrikKettner Martin-1037-10532/-
7.Nevolný MilanRezek Jan ml.-8-7-8  03-/
8.Protiva LukášKos Zdeněk ing.589  30/-
9.Zítek PatrikBrabec Stanislav6410  30/-
10.Budělovský PetrKettner Martin655  30/-
11.Protiva LukášRezek Jan ml.-1153-8-823-/
12.Zítek PatrikKos Zdeněk ing.458  30/-
13.Budělovský PetrBrabec Stanislav98-7-9432/-
14.Nevolný MilanKettner Martin-4-9-9  03-/
15.Zítek PatrikRezek Jan ml.38-38 31/-
16.Budělovský PetrKos Zdeněk ing.-103-710632/-
17.Nevolný MilanBrabec Stanislav7-77-6-1023-/
18.Protiva LukášKettner Martin-58-85-823-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budělovský Petr31Rezek Jan ml.31
Nevolný Milan04Kos Zdeněk ing.13
Protiva Lukáš22Brabec Stanislav13
Zítek Patrik40Kettner Martin22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:19. 10. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:27690:564Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
Šulc Dalibor ing.
Kuthan Jiří
-5497 31/-
2.Císař Jan
Mráz Roman
Jícha František
Kohout Tomáš
-6877 31/-
3.Císař JanKuthan Jiří-94-49-923-/
4.Mráz RomanŠulc Dalibor ing.-6-19-3  03-/
5.Jaroš AntonínKohout Tomáš754  30/-
6.Kotrbatý PetrJícha František646  30/-
7.Mráz RomanKuthan Jiří-5-7-11  03-/
8.Jaroš AntonínŠulc Dalibor ing.68-10-2332/-
9.Kotrbatý PetrKohout Tomáš367  30/-
10.Císař JanJícha František-1068-9-823-/
11.Jaroš AntonínKuthan Jiří575  30/-
12.Kotrbatý PetrŠulc Dalibor ing.87-69 31/-
13.Císař JanKohout Tomáš67-7-10-823-/
14.Mráz RomanJícha František462  30/-
15.Kotrbatý PetrKuthan Jiří-10663 31/-
16.Císař JanŠulc Dalibor ing.-79-64-823-/
17.Mráz RomanKohout Tomáš10-9-1010-1123-/
18.Jaroš AntonínJícha FrantišekWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císař Jan04Kuthan Jiří22
Mráz Roman13Šulc Dalibor ing.22
Jaroš Antonín30Kohout Tomáš22
Kotrbatý Petr40Jícha František12
WO10WO01



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:19. 10. 2008 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31538:601TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Havlíček Tomáš
Kadeřábek Milan
Knor Luděk
889  30/-
2.Mencl Jiří
Vychodil Luděk
Pisár Petr
Knor Václav
198  30/-
3.Mencl JiříPisár Petr-37-56232/-
4.Vychodil LuděkKnor Václav77-9-5-1023-/
5.Havlíček TomášKadeřábek Milan85-156 31/-
6.Bajer JiříKnor Luděk762  30/-
7.Vychodil LuděkPisár Petr6-3-5-1 13-/
8.Havlíček TomášKnor Václav79-113 31/-
9.Bajer JiříKadeřábek Milan-8773 31/-
10.Mencl JiříKnor Luděk8136  30/-
11.Havlíček TomášPisár Petr10-597 31/-
12.Bajer JiříKnor Václav-8698 31/-
13.Mencl JiříKadeřábek Milan9-8-7-10 13-/
14.Vychodil LuděkKnor Luděk98-9-8-723-/
15.Bajer JiříPisár PetrWO    03-/
16.Mencl JiříKnor VáclavWO    03-/
17.Vychodil LuděkKadeřábek MilanWO    03-/
18.Havlíček TomášKnor LuděkWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mencl Jiří21Pisár Petr12
Vychodil Luděk03Knor Václav12
Havlíček Tomáš30Kadeřábek Milan12
Bajer Jiří30Knor Luděk12
WO04WO40



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:19. 10. 2008 12:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:26489:518TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boubelík Jan
Pokorný Roman
Votava Martin
Hák Zdeněk ml.
545  30/-
2.Voráč Jiří
Erlich Luboš
Dřevěný Pavel
Vlasák Jaroslav
-9465 31/-
3.Voráč JiříHák Zdeněk ml.1-910-71932/-
4.Boubelík JanVotava Martin657  30/-
5.Pokorný RomanVlasák Jaroslav-3774 31/-
6.Valenta VratislavDřevěný Pavel667  30/-
7.Boubelík JanHák Zdeněk ml.739  30/-
8.Pokorný RomanVotava Martin-87-7-9 13-/
9.Valenta VratislavVlasák Jaroslav-57811 31/-
10.Voráč JiříDřevěný Pavel-8-10-4  03-/
11.Pokorný RomanHák Zdeněk ml.699  30/-
12.Valenta VratislavVotava Martin947  30/-
13.Voráč JiříVlasák Jaroslav-8-6-7  03-/
14.Boubelík JanDřevěný PavelWO    03-/
15.Valenta VratislavHák Zdeněk ml.WO    03-/
16.Voráč JiříVotava MartinWO    03-/
17.Boubelík JanVlasák JaroslavWO    03-/
18.Pokorný RomanDřevěný Pavel1137  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voráč Jiří12Hák Zdeněk ml.03
Boubelík Jan20Votava Martin12
Pokorný Roman31Vlasák Jaroslav12
Valenta Vratislav30Dřevěný Pavel12
WO04WO40



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:19. 10. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22721:554TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
8-975 31/-
2.Silavecký Ladislav
Brabenec Václav
Rataj Miloš
Pancíř Josef
874  30/-
3.Dlouhý JiříČepelák Vladimír st.-9612-8532/-
4.Silavecký LadislavUngr Jan I.7-108-9832/-
5.Brabenec VáclavRataj Miloš12-89-7632/-
6.Srch RadekPancíř Josef852  30/-
7.Silavecký LadislavČepelák Vladimír st.-11-5-8  03-/
8.Brabenec VáclavUngr Jan I.109-9-6-823-/
9.Srch RadekRataj Miloš356  30/-
10.Dlouhý JiříPancíř Josef572  30/-
11.Brabenec VáclavČepelák Vladimír st.5-9-1511-823-/
12.Srch RadekUngr Jan I.-9-710-12 13-/
13.Karda MartinRataj Miloš668  30/-
14.Silavecký LadislavPancíř Josef6-7212 31/-
15.Srch RadekČepelák Vladimír st.915  30/-
16.Karda MartinUngr Jan I.9-864 31/-
17.Silavecký LadislavRataj Miloš252  30/-
18.Brabenec VáclavPancíř Josef74-96 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Jiří20Čepelák Vladimír st.22
Silavecký Ladislav31Ungr Jan I.22
Brabenec Václav22Rataj Miloš04
Srch Radek31Pancíř Josef04
Karda Martin20   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:19. 10. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:43710:757Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
-810-69332/-
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Moravec Petr ing.
Hrbek Jiří
8-9-10-6 13-/
3.Eisenreich Jindřich ml.Hrbek Jiří7-8-96932/-
4.Zajíček MichalMoravec Milan ing.-8-9-8  03-/
5.Čížek PavelMoravec Petr ing.8-9-8-9 13-/
6.Eisenreich Jindřich st.Spiegl Richard-88-971232/-
7.Zajíček MichalHrbek Jiří-1088-12732/-
8.Čížek PavelMoravec Milan ing.1280  30/-
9.Eisenreich Jindřich st.Moravec Petr ing.-6-7-2  03-/
10.Eisenreich Jindřich ml.Spiegl Richard8-799 31/-
11.Čížek PavelHrbek Jiří-76129 31/-
12.Eisenreich Jindřich st.Moravec Milan ing.9-10-711-123-/
13.Eisenreich Jindřich ml.Moravec Petr ing.-10-4-3  03-/
14.Zajíček MichalSpiegl Richard8-89-9-1123-/
15.Eisenreich Jindřich st.Hrbek Jiří-11-12-7  03-/
16.Eisenreich Jindřich ml.Moravec Milan ing.20-78-7-923-/
17.Zajíček MichalMoravec Petr ing.94-9-9-223-/
18.Čížek PavelSpiegl Richard8-9-10-5 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich ml.22Hrbek Jiří13
Zajíček Michal13Moravec Milan ing.31
Čížek Pavel22Moravec Petr ing.40
Eisenreich Jindřich st.13Spiegl Richard22

předchozí kolo následující kolo