Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:01. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35718:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
Dražan Jiří
Protiva Lukáš
4-87-7-823-/
2.Moravec Petr ing.
Hrbek Jiří
Nevolný Milan
Budělovský Petr
27-83 31/-
3.Hrbek JiříBudělovský Petr-83712 31/-
4.Vajcová KateřinaDražan Jiří13-874 31/-
5.Spiegl RichardProtiva Lukáš-7-6-9  03-/
6.Moravec Milan ing.Nevolný Milan713-9-12-1023-/
7.Vajcová KateřinaBudělovský Petr611-811 31/-
8.Spiegl RichardDražan Jiří498  30/-
9.Moravec Milan ing.Protiva Lukáš11-5-9-7 13-/
10.Hrbek JiříNevolný Milan79-9-12-1023-/
11.Spiegl RichardBudělovský Petr8-988 31/-
12.Moravec Milan ing.Dražan Jiří9106  30/-
13.Hrbek JiříProtiva Lukáš-10-9-7  03-/
14.Moravec Petr ing.Nevolný Milan-10-9-6  03-/
15.Moravec Milan ing.Budělovský Petr-77-510-823-/
16.Hrbek JiříDražan Jiří46-9-10932/-
17.Moravec Petr ing.Protiva Lukáš-9-75-9 13-/
18.Spiegl RichardNevolný Milan7-867 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrbek Jiří22Budělovský Petr13
Vajcová Kateřina20Dražan Jiří04
Spiegl Richard31Protiva Lukáš40
Moravec Milan ing.13Nevolný Milan31
Moravec Petr ing.02   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:01. 11. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35591:577Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
Kotrbatý Petr
Havelka Marek
-10-9-8  03-/
2.Pancíř Josef
Kubát Pavel
Šprysl Josef
Mráz Roman
-8766 31/-
3.Ungr Jan I.Kotrbatý Petr-9-7-8  03-/
4.Rataj MilošHavelka Marek-810-7-6 13-/
5.Kubát PavelMráz Roman-9848 31/-
6.Čepelák Vladimír st.Šprysl Josef48-55 31/-
7.Rataj MilošKotrbatý Petr-8-3-7  03-/
8.Kubát PavelHavelka Marek646  30/-
9.Čepelák Vladimír st.Mráz Roman9-98-4-723-/
10.Ungr Jan I.Šprysl Josef89-69 31/-
11.Kubát PavelKotrbatý Petr-47-9-12 13-/
12.Čepelák Vladimír st.Havelka Marek-58-84-323-/
13.Ungr Jan I.Mráz Roman-66910 31/-
14.Pancíř JosefŠprysl Josef-8-5-10  03-/
15.Čepelák Vladimír st.Kotrbatý Petr-710-4-6 13-/
16.Ungr Jan I.Havelka Marek8-7-4-0 13-/
17.Pancíř JosefMráz RomanWO    30/-
18.Kubát PavelŠprysl JosefWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungr Jan I.22Kotrbatý Petr40
Rataj Miloš02Havelka Marek31
Kubát Pavel21Mráz Roman12
Čepelák Vladimír st.13Šprysl Josef12
Pancíř Josef01   
WO20WO02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:01. 11. 2008 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:44584:684TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Votava Martin
Šrámek David
Silavecký Ladislav
Karda Martin
-1110-5-9 13-/
2.Dřevěný Pavel
Vlasák Jaroslav
Srch Radek
Brabenec Václav
-7-4-6  03-/
3.Dřevěný PavelSrch Radek-79-5-5 13-/
4.Vlasák JaroslavSilavecký Ladislav-7-8-5  03-/
5.Hák Zdeněk ml.Brabenec Václav-4-4-5  03-/
6.Šrámek DavidKarda Martin-89-65832/-
7.Vlasák JaroslavSrch Radek8-7-610732/-
8.Hák Zdeněk ml.Silavecký Ladislav-6-97-8 13-/
9.Kopřiva TomášBrabenec Václav86-99 31/-
10.Dřevěný PavelKarda Martin-910-109732/-
11.Hák Zdeněk ml.Srch Radek-4-4-4  03-/
12.Kopřiva TomášSilavecký Ladislav-6882 31/-
13.Dřevěný PavelBrabenec Václav3-7-6-6 13-/
14.Vlasák JaroslavKarda Martin1277  30/-
15.Kopřiva TomášSrch Radek-10-9-9  03-/
16.Dřevěný PavelSilavecký Ladislav-8-910-4 13-/
17.Vlasák JaroslavBrabenec Václav-39-9-8 13-/
18.Hák Zdeněk ml.Karda Martin-88-9-9 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dřevěný Pavel13Srch Radek31
Vlasák Jaroslav22Silavecký Ladislav31
Hák Zdeněk ml.04Brabenec Václav31
Šrámek David10Karda Martin13
Kopřiva Tomáš21   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:01. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25695:583ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kadeřábek Milan
Eisenreich Jindřich st.
Eisenreich Jindřich ml.
-9-12-8  03-/
2.Pisár Petr
Knor Václav
Zajíček Michal
Čížek Pavel
997  30/-
3.Kadeřábek MilanEisenreich Jindřich ml.12-9-314-223-/
4.Knor LuděkZajíček Michal101310  30/-
5.Knor VáclavČížek Pavel-8-810-7 13-/
6.Pisár PetrEisenreich Jindřich st.887  30/-
7.Knor LuděkEisenreich Jindřich ml.-37118 31/-
8.Knor VáclavZajíček Michal9-84-9932/-
9.Pisár PetrČížek Pavel66-64 31/-
10.Kadeřábek MilanEisenreich Jindřich st.977  30/-
11.Knor VáclavEisenreich Jindřich ml.7-8-10111032/-
12.Pisár PetrZajíček Michal68-43 31/-
13.Kadeřábek MilanČížek Pavel7-6-84-823-/
14.Knor LuděkEisenreich Jindřich st.-886-7532/-
15.Pisár PetrEisenreich Jindřich ml.-6497 31/-
16.Kadeřábek MilanZajíček Michal5-6-8-9 13-/
17.Knor LuděkČížek PavelWO    30/-
18.Knor VáclavEisenreich Jindřich st.WO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadeřábek Milan13Eisenreich Jindřich ml.13
Knor Luděk30Zajíček Michal13
Knor Václav21Čížek Pavel21
Pisár Petr40Eisenreich Jindřich st.03
WO20WO02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:01. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40619:657TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kříšťan Jiří
Kuthan Jiří
Mencl Jiří
Vychodil Luděk
-7-8-7  03-/
2.Šulc Dalibor ing.
Jícha František
Bajer Jiří
Škach Martin, Ing.
10-11-49-1023-/
3.Jícha FrantišekBajer Jiří-5-6-5  03-/
4.Kříšťan JiříMencl Jiří-910-7-8 13-/
5.Šulc Dalibor ing.Vychodil Luděk9-7-8-4 13-/
6.Kuthan JiříŠkach Martin, Ing.68-9-9632/-
7.Kříšťan JiříBajer Jiří-87-5-4 13-/
8.Šulc Dalibor ing.Mencl Jiří-54-73932/-
9.Kuthan JiříVychodil Luděk59-84 31/-
10.Jícha FrantišekŠkach Martin, Ing.-4-8-7  03-/
11.Šulc Dalibor ing.Bajer Jiří828  30/-
12.Kuthan JiříMencl Jiří536  30/-
13.Jícha FrantišekVychodil Luděk210-97 31/-
14.Kříšťan JiříŠkach Martin, Ing.-6-9-8  03-/
15.Kuthan JiříBajer Jiří9-8-5-3 13-/
16.Jícha FrantišekMencl Jiří-413-99-523-/
17.Kříšťan JiříVychodil Luděk77-87 31/-
18.Šulc Dalibor ing.Škach Martin, Ing.57-9-3-523-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jícha František13Bajer Jiří31
Kříšťan Jiří13Mencl Jiří22
Šulc Dalibor ing.22Vychodil Luděk13
Kuthan Jiří31Škach Martin, Ing.31



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:01. 11. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24658:514KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šebek Tomáš
Rezek Jan ml.
Erlich Luboš
Pokorný Roman
-7-7-10  03-/
2.Přibík Jan ing.
Kos Zdeněk ing.
Voráč Jiří
Černý Roman
872  30/-
3.Kos Zdeněk ing.Pokorný Roman-7-7-3  03-/
4.Rezek Jan ml.Voráč Jiří-16139 31/-
5.Kettner MartinErlich Luboš787  30/-
6.Přibík Jan ing.Černý Roman986  30/-
7.Rezek Jan ml.Pokorný Roman-9-75-7 13-/
8.Kettner MartinVoráč Jiří1410-4-10-1123-/
9.Přibík Jan ing.Erlich Luboš712-69 31/-
10.Kos Zdeněk ing.Černý Roman8-83-9832/-
11.Kettner MartinPokorný Roman74WO  30/-
12.Přibík Jan ing.Voráč Jiří484  30/-
13.Kos Zdeněk ing.Erlich Luboš-99-1512-923-/
14.Šebek TomášČerný Roman-54-4-5 13-/
15.Přibík Jan ing.Pokorný RomanWO    30/-
16.Kos Zdeněk ing.Voráč JiříWO    30/-
17.Šebek TomášErlich LubošWO    30/-
18.Kettner MartinČerný Roman-11-987532/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kos Zdeněk ing.12Pokorný Roman21
Rezek Jan ml.11Voráč Jiří12
Kettner Martin31Erlich Luboš12
Přibík Jan ing.30Černý Roman13
Šebek Tomáš01   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo