Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:31. 10. 2008 19:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:25572:505Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
-4-9-8  03-/
2.Moravec Petr ing.
Vajcová Kateřina
Mráz Roman
Šprysl Josef
98-511 31/-
3.Vajcová KateřinaKotrbatý Petr999  30/-
4.Moravec Milan ing.Jaroš Antonín6910  30/-
5.Spiegl RichardŠprysl Josef97-94 31/-
6.Moravec Petr ing.Mráz Roman-610-6-9 13-/
7.Moravec Milan ing.Kotrbatý Petr-6-2-5  03-/
8.Spiegl RichardJaroš Antonín756  30/-
9.Moravec Petr ing.Šprysl Josef652  30/-
10.Hrbek JiříMráz Roman9-948 31/-
11.Spiegl RichardKotrbatý Petr-8-8-4  03-/
12.Moravec Petr ing.Jaroš Antonín-910-9-9 13-/
13.Hrbek JiříŠprysl Josef-8377 31/-
14.Moravec Milan ing.Mráz Roman898  30/-
15.Moravec Petr ing.Kotrbatý Petr-12-8-5  03-/
16.Hrbek JiříJaroš Antonín-6-8-10  03-/
17.Moravec Milan ing.Šprysl Josef624  30/-
18.Spiegl RichardMráz RomanWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vajcová Kateřina10Kotrbatý Petr31
Moravec Milan ing.31Jaroš Antonín22
Spiegl Richard21Šprysl Josef04
Moravec Petr ing.13Mráz Roman12
Hrbek Jiří21   
WO10WO01



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:29. 10. 2008 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31655:614Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Pancíř Josef
Nevolný Milan
Budělovský Petr
1068  30/-
2.Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
Protiva Lukáš
Dražan Jiří
-7954 31/-
3.Ungr Jan I.Budělovský Petr-7-71110732/-
4.Rataj MilošDražan Jiří1067  30/-
5.Kubát PavelProtiva Lukáš-1010-1281032/-
6.Čepelák Vladimír st.Nevolný Milan11-7-10-4 13-/
7.Rataj MilošBudělovský Petr9-7-14-6 13-/
8.Kubát PavelDražan Jiří379  30/-
9.Čepelák Vladimír st.Protiva Lukáš-6-8-8  03-/
10.Ungr Jan I.Nevolný Milan-10-97-11 13-/
11.Kubát PavelBudělovský Petr-6641 31/-
12.Čepelák Vladimír st.Dražan Jiří1034  30/-
13.Ungr Jan I.Protiva Lukáš-7-6-3  03-/
14.Rataj MilošNevolný Milan-9810-10-1123-/
15.Čepelák Vladimír st.Budělovský Petr-6-9-6  03-/
16.Ungr Jan I.Dražan Jiří429  30/-
17.Rataj MilošProtiva Lukáš-810-8-6 13-/
18.Kubát PavelNevolný Milan6-985 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ungr Jan I.22Budělovský Petr22
Rataj Miloš13Dražan Jiří04
Kubát Pavel40Protiva Lukáš31
Čepelák Vladimír st.13Nevolný Milan31



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:02. 11. 2008 12:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:46693:754Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Jaroslav
Hák Zdeněk ml.
Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
8-798 31/-
2.Dřevěný Pavel
Šrámek David
Zajíček Michal
Čížek Pavel
-8-6-12  03-/
3.Hák Zdeněk ml.Eisenreich Jindřich ml.-7-789-923-/
4.Vlasák JaroslavZajíček Michal-97910 31/-
5.Šrámek DavidČížek Pavel-8-610-5 13-/
6.Dřevěný PavelEisenreich Jindřich st.-9-8-6  03-/
7.Vlasák JaroslavEisenreich Jindřich ml.-994-8-923-/
8.Šrámek DavidZajíček Michal-7-108-7 13-/
9.Dřevěný PavelČížek Pavel-14-611-3 13-/
10.Hák Zdeněk ml.Eisenreich Jindřich st.-67-771032/-
11.Šrámek DavidEisenreich Jindřich ml.7-2-9-10 13-/
12.Dřevěný PavelZajíček Michal7-9-78832/-
13.Hák Zdeněk ml.Čížek Pavel7-7-6-10 13-/
14.Vlasák JaroslavEisenreich Jindřich st.7-107-81032/-
15.Dřevěný PavelEisenreich Jindřich ml.4-6-10-9 13-/
16.Hák Zdeněk ml.Zajíček Michal-1138-8932/-
17.Vlasák JaroslavČížek Pavel-385-10-823-/
18.Šrámek DavidEisenreich Jindřich st.-6-6-9  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hák Zdeněk ml.22Eisenreich Jindřich ml.40
Vlasák Jaroslav22Zajíček Michal13
Šrámek David04Čížek Pavel40
Dřevěný Pavel13Eisenreich Jindřich st.22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:02. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32670:623ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kadeřábek Milan
Srch Radek
Dlouhý Jiří
8-5-8-9 13-/
2.Pisár Petr
Knor Václav
Silavecký Ladislav
Karda Martin
91012  30/-
3.Kadeřábek MilanSilavecký Ladislav-96-9-4 13-/
4.Knor LuděkSrch Radek-988-9-423-/
5.Knor VáclavDlouhý Jiří12-697 31/-
6.Pisár PetrBrabenec Václav10-106-5332/-
7.Knor LuděkSilavecký Ladislav725  30/-
8.Knor VáclavSrch Radek71-5-4-1223-/
9.Pisár PetrDlouhý Jiří49-76 31/-
10.Kadeřábek MilanBrabenec Václav-6-7-8  03-/
11.Knor VáclavSilavecký Ladislav8-10-9-8 13-/
12.Pisár PetrSrch Radek-9674 31/-
13.Kadeřábek MilanDlouhý Jiří-377-12-1023-/
14.Knor LuděkKarda Martin4-8511 31/-
15.Pisár PetrSilavecký Ladislav9-1143 31/-
16.Kadeřábek MilanSrch Radek-3-4-3  03-/
17.Knor LuděkDlouhý Jiří328  30/-
18.Knor VáclavKarda Martin9-568 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadeřábek Milan04Silavecký Ladislav22
Knor Luděk31Srch Radek31
Knor Václav22Dlouhý Jiří13
Pisár Petr40Brabenec Václav11
   Karda Martin02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:28. 10. 2008 18:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36635:598TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kříšťan Jiří
Kuthan Jiří
Voráč Jiří
Černý Roman
711-3-11-1023-/
2.Jirásek Jiří
Šulc Dalibor ing.
Boubelík Jan
Pokorný Roman
9-95-9-1223-/
3.Kříšťan JiříBoubelík Jan-5-5-5  03-/
4.Šulc Dalibor ing.Pokorný Roman-87-6-7 13-/
5.Kuthan JiříVoráč Jiří4-4-46-923-/
6.Jirásek JiříČerný Roman5610  30/-
7.Šulc Dalibor ing.Boubelík Jan8-5-5-3 13-/
8.Kuthan JiříPokorný Roman-5-7-10  03-/
9.Jirásek JiříVoráč Jiří9-7-85-1023-/
10.Kříšťan JiříČerný Roman655  30/-
11.Jícha FrantišekBoubelík Jan-4-8-7  03-/
12.Jirásek JiříPokorný Roman-7887 31/-
13.Kříšťan JiříVoráč Jiří99-9-7532/-
14.Šulc Dalibor ing.Černý Roman-7566 31/-
15.Jirásek JiříBoubelík Jan135-4-5032/-
16.Kříšťan JiříPokorný Roman-55-6-7 13-/
17.Šulc Dalibor ing.Voráč JiříWO    30/-
18.Jícha FrantišekČerný RomanWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kříšťan Jiří22Boubelík Jan31
Šulc Dalibor ing.12Pokorný Roman31
Kuthan Jiří02Voráč Jiří21
Jirásek Jiří31Černý Roman03
Jícha František01   
WO20WO02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:02. 11. 2008 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:41665:643TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan ing.
Rezek Jan ml.
Havlíček Tomáš
Lážnovský Jiří
-97-86-1023-/
2.Brabec Stanislav
Kos Zdeněk ing.
Mencl Jiří
Vychodil Luděk
-3107-91032/-
3.Kos Zdeněk ing.Havlíček Tomáš-867-6-923-/
4.Rezek Jan ml.Vychodil Luděk-84-8-9 13-/
5.Kettner MartinMencl Jiří-2-1011-3 13-/
6.Přibík Jan ing.Lážnovský Jiří8-9-68632/-
7.Rezek Jan ml.Havlíček Tomáš-5-5-6  03-/
8.Kettner MartinVychodil Luděk-778-6-623-/
9.Přibík Jan ing.Mencl Jiří7-52-5732/-
10.Kos Zdeněk ing.Lážnovský Jiří-10-9-2  03-/
11.Kettner MartinHavlíček Tomáš-11-7-5  03-/
12.Přibík Jan ing.Vychodil Luděk-388-91032/-
13.Brabec StanislavMencl Jiří-55-2-7 13-/
14.Rezek Jan ml.Lážnovský Jiří710-6-6-823-/
15.Přibík Jan ing.Havlíček Tomáš8-82-8-1723-/
16.Brabec StanislavVychodil LuděkWO    30/-
17.Rezek Jan ml.Mencl JiříWO    30/-
18.Kettner MartinLážnovský JiříWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kos Zdeněk ing.02Havlíček Tomáš40
Rezek Jan ml.03Vychodil Luděk21
Kettner Martin03Mencl Jiří21
Přibík Jan ing.31Lážnovský Jiří21
Brabec Stanislav01   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo