Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůrDne:09. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29667:636Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Nevolný Milan
Mencl Jiří
Vychodil Luděk
13-699 31/-
2.Protiva Lukáš
Baier Robert
Havlíček Tomáš
Lážnovský Jiří
-57-15932/-
3.Budělovský PetrHavlíček Tomáš-3107-7632/-
4.Protiva LukášVychodil Luděk1179  30/-
5.Nevolný MilanMencl Jiří-1011-79-823-/
6.Baier RobertLážnovský Jiří5-87-4832/-
7.Protiva LukášHavlíček Tomáš-8-7-7  03-/
8.Nevolný MilanVychodil Luděk-10-8-6  03-/
9.Baier RobertMencl Jiří-89-710732/-
10.Budělovský PetrLážnovský Jiří978  30/-
11.Nevolný MilanHavlíček Tomáš898  30/-
12.Baier RobertVychodil Luděk-67-8-9 13-/
13.Budělovský PetrMencl Jiří10-478 31/-
14.Protiva LukášLážnovský Jiří959  30/-
15.Baier RobertHavlíček Tomáš-98512 31/-
16.Budělovský PetrVychodil LuděkWO    30/-
17.Protiva LukášMencl Jiří-8-12-8  03-/
18.Nevolný MilanLážnovský Jiří-78-87-323-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budělovský Petr30Havlíček Tomáš13
Protiva Lukáš22Vychodil Luděk21
Nevolný Milan13Mencl Jiří22
Baier Robert31Lážnovský Jiří13
WO10WO01



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:15. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:25695:579Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šprysl Josef
Mráz Roman
Valenta Vratislav
Černý Roman
1459  30/-
2.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
Voráč Jiří
Erlich Luboš
7-68-9832/-
3.Mráz RomanVoráč Jiří13510  30/-
4.Šprysl JosefErlich Luboš-9-811-7 13-/
5.Jaroš AntonínValenta Vratislav475  30/-
6.Kotrbatý PetrČerný Roman698  30/-
7.Šprysl JosefVoráč Jiří7-7-9-7 13-/
8.Jaroš AntonínErlich Luboš-12-7108-1023-/
9.Kotrbatý PetrValenta Vratislav-55610 31/-
10.Mráz RomanČerný Roman885  30/-
11.Jaroš AntonínVoráč Jiří-9-85-5 13-/
12.Kotrbatý PetrErlich Luboš8912  30/-
13.Mráz RomanValenta Vratislav6-10-611732/-
14.Šprysl JosefČerný Roman10-69-9-523-/
15.Kotrbatý PetrVoráč Jiří6-7-85732/-
16.Mráz RomanErlich Luboš-5-98-8 13-/
17.Šprysl JosefValenta VratislavWO    30/-
18.Jaroš AntonínČerný RomanWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz Roman31Voráč Jiří22
Šprysl Josef03Erlich Luboš31
Jaroš Antonín12Valenta Vratislav03
Kotrbatý Petr40Černý Roman12
WO20WO02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:15. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15664:434TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Jícha František
Kříšťan Jiří
6104  30/-
2.Silavecký Ladislav
Karda Martin
Šulc Dalibor ing.
Jirásek Jiří
-7697 31/-
3.Dlouhý JiříŠulc Dalibor ing.9105  30/-
4.Brabenec VáclavJirásek Jiří-4485 31/-
5.Srch RadekKříšťan Jiří92-9-9732/-
6.Silavecký LadislavJícha František-9978 31/-
7.Brabenec VáclavŠulc Dalibor ing.98-9-4-623-/
8.Srch RadekJirásek Jiří548  30/-
9.Silavecký LadislavKříšťan Jiří1179  30/-
10.Dlouhý JiříJícha František475  30/-
11.Karda MartinŠulc Dalibor ing.-7-6-8  03-/
12.Silavecký LadislavJirásek Jiří-125-66432/-
13.Dlouhý JiříKříšťan Jiří8710  30/-
14.Brabenec VáclavJícha FrantišekWO    30/-
15.Silavecký LadislavŠulc Dalibor ing.WO    30/-
16.Dlouhý JiříJirásek JiříWO    30/-
17.Brabenec VáclavKříšťan JiříWO    30/-
18.Karda MartinJícha František108-5-7632/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Jiří30Šulc Dalibor ing.21
Brabenec Václav11Jirásek Jiří03
Srch Radek20Kříšťan Jiří03
Silavecký Ladislav30Jícha František03
Karda Martin11   
WO40WO04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:15. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35681:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Přibík Jan ing.
Kos Zdeněk ing.
9-9-109-523-/
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Kettner Martin
Šebek Tomáš
9-736 31/-
3.Eisenreich Jindřich ml.Přibík Jan ing.712-73 31/-
4.Zajíček MichalŠebek Tomáš8710  30/-
5.Čížek PavelKos Zdeněk ing.5-1011 31/-
6.Eisenreich Jindřich st.Kettner Martin-8-3-6  03-/
7.Zajíček MichalPřibík Jan ing.8-813-6-1323-/
8.Čížek PavelŠebek Tomáš512-7-6-1323-/
9.Eisenreich Jindřich st.Kos Zdeněk ing.-8-7-4  03-/
10.Eisenreich Jindřich ml.Kettner Martin11-38-11832/-
11.Čížek PavelPřibík Jan ing.-355-8232/-
12.Eisenreich Jindřich st.Šebek Tomáš7-7-6-8 13-/
13.Eisenreich Jindřich ml.Kos Zdeněk ing.1059  30/-
14.Zajíček MichalKettner Martin-66-11-9 13-/
15.Eisenreich Jindřich st.Přibík Jan ing.-8-6-6  03-/
16.Eisenreich Jindřich ml.Šebek Tomáš688  30/-
17.Zajíček MichalKos Zdeněk ing.-9-869-623-/
18.Čížek PavelKettner Martin7-7810 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich ml.40Přibík Jan ing.22
Zajíček Michal13Šebek Tomáš22
Čížek Pavel31Kos Zdeněk ing.22
Eisenreich Jindřich st.04Kettner Martin22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:15. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:21725:585Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Spiegl Richard
Moravec Milan ing.
Dřevěný Pavel
Včelička Lubomír
6212  30/-
2.Hrbek Jiří
Moravec Petr ing.
Votava Martin
Vlasák Jaroslav
8-587 31/-
3.Spiegl RichardVčelička Lubomír8-9-64-923-/
4.Hrbek JiříVlasák Jaroslav-9-7410532/-
5.Moravec Milan ing.Dřevěný Pavel910-68 31/-
6.Moravec Petr ing.Votava Martin446  30/-
7.Hrbek JiříVčelička Lubomír104-99 31/-
8.Moravec Milan ing.Vlasák Jaroslav812-78 31/-
9.Moravec Petr ing.Dřevěný Pavel8-9-68-923-/
10.Spiegl RichardVotava Martin686  30/-
11.Moravec Milan ing.Včelička Lubomír6911  30/-
12.Moravec Petr ing.Vlasák Jaroslav83-6-8432/-
13.Spiegl RichardDřevěný Pavel54-75 31/-
14.Hrbek JiříVotava Martin8-7810 31/-
15.Moravec Petr ing.Včelička Lubomír-6928 31/-
16.Spiegl RichardVlasák Jaroslav-10-88-8 13-/
17.Hrbek JiříDřevěný Pavel124-97 31/-
18.Moravec Milan ing.Votava Martin389  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Spiegl Richard22Včelička Lubomír13
Hrbek Jiří40Vlasák Jaroslav13
Moravec Milan ing.40Dřevěný Pavel13
Moravec Petr ing.31Votava Martin04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:15. 11. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35675:680Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Špička Jiří
Čepelák Vladimír st.
Knor Luděk
Kadeřábek Milan
-89-67-923-/
2.Pancíř Josef
Rataj Miloš
Knor Václav
Kočka Josef
6-579 31/-
3.Špička JiříKnor Luděk-6-58-4 13-/
4.Rataj MilošKnor Václav106-79 31/-
5.Pancíř JosefKadeřábek Milan-588-7932/-
6.Čepelák Vladimír st.Kočka Josef647  30/-
7.Rataj MilošKnor Luděk9-6-58-423-/
8.Pancíř JosefKnor Václav85-9-3-823-/
9.Čepelák Vladimír st.Kadeřábek Milan-46-10-11 13-/
10.Špička JiříKočka Josef5-966 31/-
11.Pancíř JosefKnor Luděk-89-58732/-
12.Čepelák Vladimír st.Knor Václav-5-4-9  03-/
13.Špička JiříKadeřábek Milan7-98-5932/-
14.Rataj MilošKočka Josef476  30/-
15.Čepelák Vladimír st.Knor Luděk-5-68-9 13-/
16.Špička JiříKnor Václav10-9-3-8 13-/
17.Rataj MilošKadeřábek Milan611-9-6932/-
18.Pancíř JosefKočka Josef755  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špička Jiří22Knor Luděk31
Rataj Miloš31Knor Václav31
Pancíř Josef31Kadeřábek Milan13
Čepelák Vladimír st.13Kočka Josef04

předchozí kolo následující kolo