Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůr (bývalé kino)Dne:13. 11. 2008 19:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33665:634Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nevolný Milan
Budělovský Petr
Boubelík Jan
Pokorný Roman
-9-9-4  03-/
2.Protiva Lukáš
Baier Robert
Valenta Vratislav
Voráč Jiří
8104  30/-
3.Budělovský PetrBoubelík Jan10-911-3-1023-/
4.Protiva LukášPokorný Roman79-810 31/-
5.Nevolný MilanValenta Vratislav-6-54-4 13-/
6.Baier RobertVoráč Jiří-98-46332/-
7.Protiva LukášBoubelík Jan-56-7-9 13-/
8.Nevolný MilanPokorný Roman6-6-8-6 13-/
9.Baier RobertValenta Vratislav873  30/-
10.Budělovský PetrVoráč Jiří5-9-103432/-
11.Nevolný MilanBoubelík Jan-13-27-8 13-/
12.Baier RobertPokorný Roman7-989 31/-
13.Budělovský PetrValenta Vratislav89-117 31/-
14.Protiva LukášVoráč Jiří654  30/-
15.Baier RobertBoubelík Jan10-5-5-6 13-/
16.Budělovský PetrPokorný Roman665  30/-
17.Protiva LukášValenta Vratislav8-10-88932/-
18.Nevolný MilanVoráč Jiří8-7-9-8 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budělovský Petr31Boubelík Jan40
Protiva Lukáš31Pokorný Roman13
Nevolný Milan04Valenta Vratislav13
Baier Robert31Voráč Jiří13



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:16. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:41517:612TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Marek
Císař Jan
Mencl Jiří
Vychodil Luděk
7810  30/-
2.Mráz Roman
Šprysl Josef
Bajer Jiří
Lážnovský Jiří
-7-16-9 13-/
3.Císař JanBajer Jiří-7-3-10  03-/
4.Šprysl JosefVychodil Luděk-8-4-6  03-/
5.Mráz RomanMencl Jiří949  30/-
6.Havelka MarekLážnovský Jiří-10-12-8  03-/
7.Šprysl JosefBajer Jiří-4-5-6  03-/
8.Mráz RomanVychodil Luděk9-98-5-723-/
9.Havelka MarekMencl Jiří337  30/-
10.Císař JanLážnovský Jiří-7-5-7  03-/
11.Mráz RomanBajer Jiří-8-8-5  03-/
12.Havelka MarekVychodil Luděk-14799 31/-
13.Císař JanMencl Jiří-10-8-6  03-/
14.Šprysl JosefLážnovský Jiří-8-8-7  03-/
15.Havelka MarekBajer Jiří-9-7-8  03-/
16.Císař JanVychodil Luděk58-5-8-723-/
17.Šprysl JosefMencl Jiří-41187 31/-
18.Mráz RomanLážnovský Jiří-8-12-4  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Císař Jan04Bajer Jiří40
Šprysl Josef13Vychodil Luděk31
Mráz Roman13Mencl Jiří13
Havelka Marek22Lážnovský Jiří40



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:16. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31666:618TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Jiří
Srch Radek
Šebek Tomáš
Kettner Martin
784  30/-
2.Silavecký Ladislav
Karda Martin
Kos Zdeněk ing.
Přibík Jan ing.
-8-9-7  03-/
3.Dlouhý JiříPřibík Jan ing.-7-7-9  03-/
4.Brabenec VáclavKettner Martin-675-3-523-/
5.Srch RadekKos Zdeněk ing.6-9-73-923-/
6.Silavecký LadislavŠebek Tomáš98-910 31/-
7.Brabenec VáclavPřibík Jan ing.-8-7-6  03-/
8.Srch RadekKettner Martin9-10-10101132/-
9.Silavecký LadislavKos Zdeněk ing.-9653 31/-
10.Dlouhý JiříŠebek Tomáš459  30/-
11.Srch RadekPřibík Jan ing.549  30/-
12.Silavecký LadislavKettner Martin-8759 31/-
13.Dlouhý JiříKos Zdeněk ing.-712-55932/-
14.Brabenec VáclavŠebek Tomáš6711  30/-
15.Silavecký LadislavPřibík Jan ing.-6-99-7 13-/
16.Dlouhý JiříKettner Martin1010-8-10-923-/
17.Karda MartinKos Zdeněk ing.-5-107-8 13-/
18.Srch RadekŠebek Tomáš577  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Jiří22Přibík Jan ing.31
Brabenec Václav12Kettner Martin22
Srch Radek31Kos Zdeněk ing.22
Silavecký Ladislav31Šebek Tomáš04
Karda Martin01   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:16. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38645:669SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Jirásek Jiří
Šulc Dalibor ing.
7-844 31/-
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Kuthan Jiří
Kříšťan Jiří
-7-684532/-
3.Eisenreich Jindřich ml.Kuthan Jiří4-12712 31/-
4.Čížek PavelŠulc Dalibor ing.-79-76332/-
5.Zajíček MichalJirásek Jiří-768-9-723-/
6.Eisenreich Jindřich st.Kříšťan Jiří7-769 31/-
7.Čížek PavelKuthan Jiří-5-410-5 13-/
8.Zajíček MichalŠulc Dalibor ing.-3-5-3  03-/
9.Eisenreich Jindřich st.Jirásek Jiří-710-5-9 13-/
10.Eisenreich Jindřich ml.Kříšťan Jiří9512  30/-
11.Zajíček MichalKuthan Jiří9103  30/-
12.Eisenreich Jindřich st.Šulc Dalibor ing.11-5-5-11 13-/
13.Eisenreich Jindřich ml.Jirásek Jiří-9-8-9  03-/
14.Čížek PavelKříšťan Jiří-9-5-9  03-/
15.Eisenreich Jindřich st.Kuthan Jiří-9-9-8  03-/
16.Eisenreich Jindřich ml.Šulc Dalibor ing.-11-47-7 13-/
17.Čížek PavelJirásek Jiří-7879 31/-
18.Zajíček MichalKříšťan Jiří-9911-13-1023-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Jindřich ml.22Kuthan Jiří22
Čížek Pavel22Šulc Dalibor ing.31
Zajíček Michal13Jirásek Jiří31
Eisenreich Jindřich st.13Kříšťan Jiří22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:16. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36692:706Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hrbek Jiří
Moravec Petr ing.
Knor Luděk
Kadeřábek Milan
-8-7771032/-
2.Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
Knor Václav
Pisár Petr
4-7-77832/-
3.Hrbek JiříPisár Petr6-3-3-10 13-/
4.Moravec Milan ing.Knor Luděk5-379 31/-
5.Moravec Petr ing.Kadeřábek Milan874  30/-
6.Spiegl RichardKnor Václav-58-9-9 13-/
7.Moravec Milan ing.Pisár Petr-6-4109-823-/
8.Moravec Petr ing.Knor Luděk10-7-1010832/-
9.Spiegl RichardKadeřábek Milan107-59 31/-
10.Hrbek JiříKnor Václav1133  30/-
11.Moravec Petr ing.Pisár Petr9-7-2-4 13-/
12.Spiegl RichardKnor Luděk129-5-7832/-
13.Hrbek JiříKadeřábek Milan-5-757632/-
14.Moravec Milan ing.Knor Václav-12-109-8 13-/
15.Spiegl RichardPisár Petr-77-88-923-/
16.Hrbek JiříKnor Luděk-6-8-3  03-/
17.Moravec Milan ing.Kadeřábek Milan878  30/-
18.Moravec Petr ing.Knor Václav66-11-7-523-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrbek Jiří22Pisár Petr40
Moravec Milan ing.22Knor Luděk13
Moravec Petr ing.22Kadeřábek Milan04
Spiegl Richard22Knor Václav31



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:16. 11. 2008 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:31620:598Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
Včelička Lubomír
Kopřiva Tomáš
86-79 31/-
2.Kubát Pavel
Pancíř Josef
Dřevěný Pavel
Vlasák Jaroslav
4-55-9732/-
3.Rataj MilošKopřiva Tomáš-5-7-6  03-/
4.Ungr Jan I.Včelička Lubomír-1195-8832/-
5.Kubát PavelVlasák Jaroslav-6-11-7  03-/
6.Čepelák Vladimír st.Dřevěný Pavel1011-8-10-823-/
7.Ungr Jan I.Kopřiva Tomáš869  30/-
8.Kubát PavelVčelička Lubomír285  30/-
9.Čepelák Vladimír st.Vlasák Jaroslav5105  30/-
10.Rataj MilošDřevěný Pavel-3-6-11  03-/
11.Kubát PavelKopřiva Tomáš-47-711932/-
12.Čepelák Vladimír st.Včelička Lubomír7-9-7-5 13-/
13.Rataj MilošVlasák Jaroslav-11712-9932/-
14.Ungr Jan I.Dřevěný Pavel6-585 31/-
15.Čepelák Vladimír st.Kopřiva Tomáš8611  30/-
16.Pancíř JosefVčelička Lubomír-11-8-9  03-/
17.Ungr Jan I.Vlasák JaroslavWO    03-/
18.Kubát PavelDřevěný PavelWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rataj Miloš12Kopřiva Tomáš13
Ungr Jan I.30Včelička Lubomír22
Kubát Pavel21Vlasák Jaroslav12
Čepelák Vladimír st.22Dřevěný Pavel21
Pancíř Josef01   
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo