Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:29. 11. 2008 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31654:638Sokol Králův Dvůr "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Tomáš
Dřevěný Pavel
Budělovský Petr
Nevolný Milan
65-106 31/-
2.Včelička Lubomír
Hák Zdeněk ml.
Baier Robert
Protiva Lukáš
-78-86-623-/
3.Včelička LubomírBaier Robert959  30/-
4.Hák Zdeněk ml.Protiva Lukáš839  30/-
5.Kopřiva TomášBudělovský Petr-995-6332/-
6.Dřevěný PavelNevolný Milan766  30/-
7.Hák Zdeněk ml.Baier Robert-7-9-5  03-/
8.Kopřiva TomášProtiva Lukáš7-87-8832/-
9.Dřevěný PavelBudělovský Petr-12-9-10  03-/
10.Včelička LubomírNevolný Milan889  30/-
11.Kopřiva TomášBaier Robert810-9-10932/-
12.Vlasák JaroslavProtiva Lukáš959  30/-
13.Včelička LubomírBudělovský Petr86-1510 31/-
14.Hák Zdeněk ml.Nevolný Milan7-46-91232/-
15.Vlasák JaroslavBaier Robert-7-11-7  03-/
16.Včelička LubomírProtiva LukášWO    03-/
17.Hák Zdeněk ml.Budělovský Petr-79-9-6 13-/
18.Kopřiva TomášNevolný Milan-798-6-1023-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Včelička Lubomír30Baier Robert22
Hák Zdeněk ml.22Protiva Lukáš03
Kopřiva Tomáš31Budělovský Petr22
Dřevěný Pavel11Nevolný Milan13
Vlasák Jaroslav11   
WO01WO10



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:29. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1716:51503:698Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Knor Václav
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
-5-99-9 13-/
2.Kočka Josef
Kadeřábek Milan
Šprysl Josef
Havelka Marek
-6-79-9 13-/
3.Kadeřábek MilanJaroš Antonín-7-4-4  03-/
4.Knor LuděkHavelka Marek696  30/-
5.Knor VáclavKotrbatý Petr-12-10-6  03-/
6.Kočka JosefŠprysl Josef-6-5-6  03-/
7.Knor LuděkJaroš Antonín6-8-10-8 13-/
8.Knor VáclavHavelka Marek-4-57-9 13-/
9.Kočka JosefKotrbatý Petr-2-5-2  03-/
10.Kadeřábek MilanŠprysl Josef-10-66-6 13-/
11.Knor VáclavJaroš Antonín-1110-2-7 13-/
12.Kočka JosefHavelka Marek-2-6-3  03-/
13.Kadeřábek MilanKotrbatý Petr-6-886-523-/
14.Knor LuděkŠprysl Josef9-97-6-623-/
15.Kočka JosefJaroš Antonín-3-4-5  03-/
16.Kadeřábek MilanHavelka Marek-8-910-6 13-/
17.Knor LuděkKotrbatý Petr-3-2-5  03-/
18.Knor VáclavŠprysl Josef-11-1297-623-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadeřábek Milan04Jaroš Antonín40
Knor Luděk13Havelka Marek31
Knor Václav04Kotrbatý Petr40
Kočka Josef04Šprysl Josef40



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:29. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30642:585SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor ing.
Jícha František
Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
10-10-8-8 13-/
2.Kříšťan Jiří
Kuthan Jiří
Moravec Petr ing.
Eichenmann Filip
76-910 31/-
3.Kuthan JiříMoravec Petr ing.-9-6-7  03-/
4.Jirásek JiříMoravec Milan ing.7-9312 31/-
5.Šulc Dalibor ing.Spiegl Richard84-99 31/-
6.Kříšťan JiříEichenmann Filip955  30/-
7.Jirásek JiříMoravec Petr ing.898  30/-
8.Šulc Dalibor ing.Moravec Milan ing.108-117 31/-
9.Kříšťan JiříSpiegl Richard-59-7-5 13-/
10.Kuthan JiříEichenmann Filip-7157 31/-
11.Šulc Dalibor ing.Moravec Petr ing.54-4-6-423-/
12.Kříšťan JiříMoravec Milan ing.-6-9-10  03-/
13.Kuthan JiříSpiegl Richard-96-11-2 13-/
14.Jirásek JiříEichenmann Filip-9384 31/-
15.Kříšťan JiříMoravec Petr ing.9-88-2832/-
16.Kuthan JiříMoravec Milan ing.44-710 31/-
17.Jícha FrantišekSpiegl Richard-4-7-9  03-/
18.Šulc Dalibor ing.Eichenmann Filip342  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuthan Jiří22Moravec Petr ing.22
Jirásek Jiří30Moravec Milan ing.13
Šulc Dalibor ing.31Spiegl Richard31
Kříšťan Jiří22Eichenmann Filip04
Jícha František01   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:29. 11. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37655:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan ing.
Kos Zdeněk ing.
Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
383  30/-
2.Brabec Stanislav
Kettner Martin
Kebrle Josef
Pancíř Josef
36-8-6632/-
3.Kos Zdeněk ing.Čepelák Vladimír st.8-997 31/-
4.Přibík Jan ing.Kebrle Josef7-876 31/-
5.Kettner MartinUngr Jan I.-8-88-8 13-/
6.Brabec StanislavPancíř Josef65-68 31/-
7.Přibík Jan ing.Čepelák Vladimír st.-9-49-7 13-/
8.Kettner MartinKebrle Josef-83-109-523-/
9.Brabec StanislavUngr Jan I.-3-8-8  03-/
10.Kos Zdeněk ing.Pancíř Josef646  30/-
11.Kettner MartinČepelák Vladimír st.5-7510 31/-
12.Brabec StanislavKebrle Josef-4-9-5  03-/
13.Kos Zdeněk ing.Ungr Jan I.7-7-1110832/-
14.Přibík Jan ing.Pancíř Josef6-6-1014932/-
15.Brabec StanislavČepelák Vladimír st.-8-4-7  03-/
16.Kos Zdeněk ing.Kebrle Josef-11-5-7  03-/
17.Přibík Jan ing.Ungr Jan I.-5-29-8 13-/
18.Kettner MartinPancíř Josef159-8-9-1223-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kos Zdeněk ing.31Čepelák Vladimír st.22
Přibík Jan ing.22Kebrle Josef31
Kettner Martin13Ungr Jan I.31
Brabec Stanislav13Pancíř Josef13



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:29. 11. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32567:622TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Havlíček Tomáš
Dlouhý Jiří
Srch Radek
-98-913-923-/
2.Mencl Jiří
Vychodil Luděk
Brabenec Václav
Silavecký Ladislav
6118  30/-
3.Mencl JiříSilavecký Ladislav9-6-4-3 13-/
4.Vychodil LuděkSrch Radek-6-9-2  03-/
5.Havlíček TomášDlouhý Jiří68-1010 31/-
6.Bajer JiříBrabenec Václav6-864 31/-
7.Vychodil LuděkSilavecký Ladislav-874-51132/-
8.Havlíček TomášSrch Radek-108-4-11 13-/
9.Bajer JiříDlouhý Jiří4515  30/-
10.Mencl JiříBrabenec Václav6107  30/-
11.Havlíček TomášSilavecký Ladislav9116  30/-
12.Bajer JiříSrch Radek85-8-6932/-
13.Mencl JiříDlouhý Jiří-78-6-5 13-/
14.Vychodil LuděkBrabenec Václav-61426 31/-
15.Bajer JiříSilavecký Ladislav64-86 31/-
16.Mencl JiříSrch RadekWO    03-/
17.Vychodil LuděkDlouhý JiříWO    03-/
18.Havlíček TomášBrabenec VáclavWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mencl Jiří12Silavecký Ladislav13
Vychodil Luděk21Srch Radek21
Havlíček Tomáš21Dlouhý Jiří12
Bajer Jiří40Brabenec Václav03
WO03WO30



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:29. 11. 2008 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:31694:638TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boubelík Jan
Pokorný Roman
Eisenreich Jindřich ml.
Staník Daniel
8-7-7-5 13-/
2.Voráč Jiří
Valenta Vratislav
Zajíček Michal
Čížek Pavel
5-37-3-723-/
3.Voráč JiříEisenreich Jindřich ml.-76-8-9 13-/
4.Boubelík JanČížek Pavel8-795 31/-
5.Pokorný RomanZajíček Michal756  30/-
6.Valenta VratislavStaník Daniel1087  30/-
7.Boubelík JanEisenreich Jindřich ml.71010  30/-
8.Pokorný RomanČížek Pavel8-959 31/-
9.Valenta VratislavZajíček Michal3-67-8-323-/
10.Voráč JiříStaník Daniel658  30/-
11.Pokorný RomanEisenreich Jindřich ml.-9-6-3  03-/
12.Valenta VratislavČížek Pavel10-5-710832/-
13.Voráč JiříZajíček Michal8-8-11-10 13-/
14.Erlich LubošStaník Daniel-836-8-1023-/
15.Valenta VratislavEisenreich Jindřich ml.9-105-9532/-
16.Voráč JiříČížek Pavel114-12-7-1123-/
17.Erlich LubošZajíček Michal-9325 31/-
18.Pokorný RomanStaník Daniel9137  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voráč Jiří13Eisenreich Jindřich ml.22
Boubelík Jan20Čížek Pavel13
Pokorný Roman31Zajíček Michal22
Valenta Vratislav31Staník Daniel13
Erlich Luboš11   

předchozí kolo následující kolo