Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:30. 11. 2008 12:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40644:698Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Včelička Lubomír
Hák Zdeněk ml.
Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
-9-9-7  03-/
2.Kopřiva Tomáš
Dřevěný Pavel
Šprysl Josef
Mráz Roman
-4-6461132/-
3.Včelička LubomírKotrbatý Petr-129-4-3 13-/
4.Hák Zdeněk ml.Jaroš Antonín-5-69-8 13-/
5.Kopřiva Tomᚊprysl Josef79-9-8-923-/
6.Dřevěný PavelMráz Roman-8695 31/-
7.Hák Zdeněk ml.Kotrbatý Petr-5-8-11  03-/
8.Kopřiva TomášJaroš Antonín5511  30/-
9.Dřevěný PavelŠprysl Josef-8-4-7  03-/
10.Včelička LubomírMráz Roman-7-9910-723-/
11.Kopřiva TomášKotrbatý Petr813-35 31/-
12.Dřevěný PavelJaroš Antonín10-1145 31/-
13.Votava MartinŠprysl Josef-5-9-5  03-/
14.Hák Zdeněk ml.Mráz Roman11-797 31/-
15.Dřevěný PavelKotrbatý Petr-5-8714-1023-/
16.Votava MartinJaroš Antonín-3-4-8  03-/
17.Hák Zdeněk ml.Šprysl Josef127-10-6-923-/
18.Kopřiva TomášMráz Roman-7796 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Včelička Lubomír02Kotrbatý Petr31
Hák Zdeněk ml.13Jaroš Antonín22
Kopřiva Tomáš31Šprysl Josef40
Dřevěný Pavel22Mráz Roman13
Votava Martin02   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:30. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30689:603ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Knor Václav
Protiva Lukáš
Dražan Jiří
-8-954632/-
2.Kočka Josef
Kadeřábek Milan
Budělovský Petr
Nevolný Milan
86-9-10-1023-/
3.Kočka JosefBudělovský Petr-8-10-7  03-/
4.Knor LuděkNevolný Milan-9285 31/-
5.Knor VáclavProtiva Lukáš4-7-88-1123-/
6.Kadeřábek MilanDražan Jiří276  30/-
7.Knor LuděkBudělovský Petr1082  30/-
8.Knor VáclavNevolný Milan79-9-6932/-
9.Kadeřábek MilanProtiva Lukáš-135106 31/-
10.Kočka JosefDražan Jiří-2-10681032/-
11.Knor VáclavBudělovský Petr5-10-9-8 13-/
12.Kadeřábek MilanNevolný Milan10-7105 31/-
13.Kočka JosefProtiva Lukáš-8-7-3  03-/
14.Knor LuděkDražan Jiří524  30/-
15.Kadeřábek MilanBudělovský Petr11-4-910-723-/
16.Kočka JosefNevolný Milan-8-5-6  03-/
17.Knor LuděkProtiva Lukáš275  30/-
18.Knor VáclavDražan Jiří6136  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočka Josef13Budělovský Petr31
Knor Luděk40Nevolný Milan13
Knor Václav22Protiva Lukáš22
Kadeřábek Milan31Dražan Jiří04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:30. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:29711:637SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kuthan Jiří
Kříšťan Jiří
Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
-9-9148532/-
2.Šulc Dalibor ing.
Jirásek Jiří
Kubát Pavel
Pancíř Josef
6-658 31/-
3.Kuthan JiříKubát Pavel-75-5-9 13-/
4.Kříšťan JiříUngr Jan I.-11-5851032/-
5.Šulc Dalibor ing.Čepelák Vladimír st.-9-8-3  03-/
6.Jirásek JiříRataj Miloš493  30/-
7.Kříšťan JiříKubát Pavel13-98-4-523-/
8.Šulc Dalibor ing.Ungr Jan I.-5-1155732/-
9.Jirásek JiříČepelák Vladimír st.-10-996-423-/
10.Kuthan JiříRataj Miloš7-4104 31/-
11.Šulc Dalibor ing.Kubát Pavel-8827 31/-
12.Jirásek JiříUngr Jan I.759  30/-
13.Kuthan JiříČepelák Vladimír st.477  30/-
14.Kříšťan JiříRataj Miloš-12917 31/-
15.Jirásek JiříKubát Pavel6-3-8-4 13-/
16.Kuthan JiříUngr Jan I.-39-106932/-
17.Kříšťan JiříČepelák Vladimír st.-66-98932/-
18.Šulc Dalibor ing.Rataj Miloš298  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuthan Jiří31Kubát Pavel31
Kříšťan Jiří31Ungr Jan I.04
Šulc Dalibor ing.31Čepelák Vladimír st.22
Jirásek Jiří22Rataj Miloš04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:30. 11. 2008 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38674:695Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan ing.
Kos Zdeněk ing.
Spiegl Richard
Moravec Milan ing.
9-56-4-723-/
2.Brabec Stanislav
Kettner Martin
Vajcová Kateřina
Moravec Petr ing.
-11299 31/-
3.Kos Zdeněk ing.Moravec Milan ing.8-1084 31/-
4.Brabec StanislavVajcová Kateřina-9-10-7  03-/
5.Přibík Jan ing.Moravec Petr ing.83-4-7932/-
6.Rezek Jan ml.Spiegl Richard-7-588932/-
7.Brabec StanislavMoravec Milan ing.-7-7-7  03-/
8.Přibík Jan ing.Vajcová Kateřina8810  30/-
9.Rezek Jan ml.Moravec Petr ing.-9-8-6  03-/
10.Kos Zdeněk ing.Spiegl Richard6-8-813-923-/
11.Přibík Jan ing.Moravec Milan ing.8-8-8-6 13-/
12.Rezek Jan ml.Vajcová Kateřina967  30/-
13.Kos Zdeněk ing.Moravec Petr ing.839  30/-
14.Kettner MartinSpiegl Richard7-48-10832/-
15.Rezek Jan ml.Moravec Milan ing.-88-97-723-/
16.Kos Zdeněk ing.Vajcová Kateřina-12-98-4 13-/
17.Kettner MartinMoravec Petr ing.6-77-6-223-/
18.Přibík Jan ing.Spiegl Richard-6-669-623-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kos Zdeněk ing.22Moravec Milan ing.31
Brabec Stanislav02Vajcová Kateřina22
Přibík Jan ing.22Moravec Petr ing.22
Rezek Jan ml.22Spiegl Richard22
Kettner Martin11   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TTC Kladno/Kladno-DubíDne:29. 11. 2008 10:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:29673:583TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Lážnovský Jiří
Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
6-892 31/-
2.Mencl Jiří
Vychodil Luděk
Čížek Pavel
Zajíček Michal
8-631 31/-
3.Lážnovský JiříEisenreich Jindřich ml.-8695 31/-
4.Mencl JiříČížek Pavel67-9-9-523-/
5.Vychodil LuděkZajíček Michal8-96-3432/-
6.Bajer JiříEisenreich Jindřich st.598  30/-
7.Mencl JiříEisenreich Jindřich ml.-11-93-10 13-/
8.Vychodil LuděkČížek Pavel69-9-8-723-/
9.Bajer JiříZajíček Michal676  30/-
10.Lážnovský JiříEisenreich Jindřich st.67-7-8532/-
11.Vychodil LuděkEisenreich Jindřich ml.-2-811-8 13-/
12.Bajer JiříČížek Pavel-9446 31/-
13.Lážnovský JiříZajíček Michal-7-485-523-/
14.Mencl JiříEisenreich Jindřich st.456  30/-
15.Bajer JiříEisenreich Jindřich ml.658  30/-
16.Lážnovský JiříČížek Pavel-6-6-5  03-/
17.Mencl JiříZajíček Michal-312-9-8 13-/
18.Vychodil LuděkEisenreich Jindřich st.965  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lážnovský Jiří22Eisenreich Jindřich ml.22
Mencl Jiří13Čížek Pavel31
Vychodil Luděk22Zajíček Michal22
Bajer Jiří40Eisenreich Jindřich st.04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:30. 11. 2008 12:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34594:632TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boubelík Jan
Pokorný Roman
Srch Radek
Dlouhý Jiří
4-8-8-11 13-/
2.Valenta Vratislav
Voráč Jiří
Silavecký Ladislav
Karda Martin
998  30/-
3.Voráč JiříSilavecký Ladislav-9-8-13  03-/
4.Pokorný RomanSrch Radek-8-9-4  03-/
5.Valenta VratislavDlouhý Jiří-97-811-823-/
6.Boubelík JanBrabenec Václav99-610 31/-
7.Pokorný RomanSilavecký Ladislav-104-88632/-
8.Valenta VratislavSrch Radek-91087 31/-
9.Boubelík JanDlouhý Jiří-9108-5832/-
10.Voráč JiříBrabenec Václav6-997 31/-
11.Valenta VratislavSilavecký Ladislav-48-9-3 13-/
12.Boubelík JanSrch Radek98-47 31/-
13.Voráč JiříDlouhý Jiří-47510 31/-
14.Pokorný RomanKarda Martin4-998 31/-
15.Boubelík JanSilavecký Ladislav234  30/-
16.Voráč JiříSrch Radek-8-6-8  03-/
17.Pokorný RomanDlouhý JiříWO    03-/
18.Valenta VratislavKarda MartinWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voráč Jiří22Silavecký Ladislav22
Pokorný Roman21Srch Radek22
Valenta Vratislav12Dlouhý Jiří12
Boubelík Jan40Brabenec Václav02
   Karda Martin01
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo