Středočeský svaz stolního tenisu

Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:11. 10. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:29774:694TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Jiří
Srch Radek
Zajíček Michal
Čížek Pavel
8-8-85432/-
2.Silavecký Ladislav
Brabenec Václav
Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
-9108-9632/-
3.Dlouhý JiříEisenreich Jindřich ml.78-6-5532/-
4.Silavecký LadislavZajíček Michal-9910-8-723-/
5.Brabenec VáclavČížek Pavel13-68-2-623-/
6.Srch RadekEisenreich Jindřich st.265  30/-
7.Silavecký LadislavEisenreich Jindřich ml.10-1013-7632/-
8.Brabenec VáclavZajíček Michal-8-89-7 13-/
9.Srch RadekČížek Pavel9109  30/-
10.Dlouhý JiříEisenreich Jindřich st.-58137 31/-
11.Brabenec VáclavEisenreich Jindřich ml.-7-10114832/-
12.Srch RadekZajíček Michal-98-67932/-
13.Dlouhý JiříČížek Pavel5-858 31/-
14.Silavecký LadislavEisenreich Jindřich st.6-693 31/-
15.Srch RadekEisenreich Jindřich ml.499  30/-
16.Dlouhý JiříZajíček Michal98-107 31/-
17.Silavecký LadislavČížek Pavel-969-8-923-/
18.Brabenec VáclavEisenreich Jindřich st.8-775 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Jiří40Eisenreich Jindřich ml.04
Silavecký Ladislav22Zajíček Michal22
Brabenec Václav22Čížek Pavel22
Srch Radek40Eisenreich Jindřich st.04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:11. 10. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:24673:566Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hrbek Jiří
Moravec Petr ing.
Kubát Pavel
Pancíř Josef
7-537 31/-
2.Spiegl Richard
Moravec Milan ing.
Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
3-9610 31/-
3.Hrbek JiříKubát Pavel-7-9-5  03-/
4.Moravec Milan ing.Ungr Jan I.937  30/-
5.Spiegl RichardČepelák Vladimír st.8610  30/-
6.Moravec Petr ing.Rataj Miloš755  30/-
7.Moravec Milan ing.Kubát Pavel-610-86-523-/
8.Spiegl RichardUngr Jan I.6-8-119-923-/
9.Moravec Petr ing.Čepelák Vladimír st.885  30/-
10.Hrbek JiříRataj Miloš7910  30/-
11.Spiegl RichardKubát Pavel5-74-12-823-/
12.Moravec Petr ing.Ungr Jan I.-9-838-923-/
13.Hrbek JiříČepelák Vladimír st.3-693 31/-
14.Moravec Milan ing.Pancíř Josef988  30/-
15.Moravec Petr ing.Kubát Pavel-79-10-4 13-/
16.Hrbek JiříUngr Jan I.7-119-6-623-/
17.Moravec Milan ing.Čepelák Vladimír st.684  30/-
18.Spiegl RichardPancíř Josef827  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrbek Jiří22Kubát Pavel40
Moravec Milan ing.31Ungr Jan I.31
Spiegl Richard22Čepelák Vladimír st.04
Moravec Petr ing.22Rataj Miloš02
   Pancíř Josef02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:11. 10. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:51533:710ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Vlasák Jaroslav
Pisár Petr
Knor Václav
-610-410532/-
2.Votava Martin
Hák Zdeněk ml.
Knor Luděk
Kadeřábek Milan
-7-7-7  03-/
3.Dřevěný PavelPisár Petr-9-2-10  03-/
4.Vlasák JaroslavKnor Václav-9-06-8 13-/
5.Hák Zdeněk ml.Kadeřábek Milan913-4-8-723-/
6.Votava MartinKnor Luděk-6-3-8  03-/
7.Vlasák JaroslavPisár Petr-6-13105-623-/
8.Hák Zdeněk ml.Knor Václav-7-5-11  03-/
9.Votava MartinKadeřábek Milan-3-12-1  03-/
10.Dřevěný PavelKnor Luděk-77-69-323-/
11.Hák Zdeněk ml.Pisár Petr8-6-6-8 13-/
12.Votava MartinKnor Václav-4-5-3  03-/
13.Dřevěný PavelKadeřábek Milan12-7-117632/-
14.Vlasák JaroslavKnor Luděk-4-6-8  03-/
15.Votava MartinPisár Petr-5-8-6  03-/
16.Dřevěný PavelKnor Václav-9-8-8  03-/
17.Vlasák JaroslavKadeřábek Milan10-96-9432/-
18.Hák Zdeněk ml.Knor Luděk-7-5-8  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dřevěný Pavel13Pisár Petr40
Vlasák Jaroslav13Knor Václav40
Hák Zdeněk ml.04Kadeřábek Milan22
Votava Martin04Knor Luděk40



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:11. 10. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:35634:665SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jícha František
Kohout Tomáš
Mikeš Milan
Tvrz Jaroslav
-5-7-6  03-/
2.Šulc Dalibor ing.
Jirásek Jiří
Přibík Jan ing.
Šebek Tomáš
-8-1089632/-
3.Kuthan JiříTvrz Jaroslav689  30/-
4.Šulc Dalibor ing.Přibík Jan ing.8-10109 31/-
5.Kohout TomášMikeš Milan-5-6-4  03-/
6.Jirásek JiříŠebek Tomáš1-81010 31/-
7.Šulc Dalibor ing.Tvrz Jaroslav1057  30/-
8.Kohout TomášPřibík Jan ing.-88-7-8 13-/
9.Jirásek JiříMikeš Milan-10-6-1  03-/
10.Kuthan JiříŠebek Tomáš5914  30/-
11.Kohout TomášTvrz Jaroslav-7-5-4  03-/
12.Jirásek JiříPřibík Jan ing.-9883 31/-
13.Kuthan JiříMikeš Milan10-7-3-6 13-/
14.Šulc Dalibor ing.Šebek Tomáš57-7-7832/-
15.Jirásek JiříTvrz Jaroslav-98-88732/-
16.Kuthan JiříPřibík Jan ing.-1310-9-8 13-/
17.Šulc Dalibor ing.Mikeš Milan10-9-6-7 13-/
18.Kohout Tomᚊebek Tomáš-3-10119832/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuthan Jiří22Tvrz Jaroslav13
Šulc Dalibor ing.31Přibík Jan ing.22
Kohout Tomáš13Mikeš Milan40
Jirásek Jiří31Šebek Tomáš04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:11. 10. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:13676:360TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Havlíček Tomáš
Voráč Jiří
Erlich Luboš
-121810 31/-
2.Mencl Jiří
Vychodil Luděk
Pokorný Roman
Valenta Vratislav
-6-439632/-
3.Mencl JiříPokorný Roman-6782 31/-
4.Vychodil LuděkVoráč Jiří493  30/-
5.Havlíček TomášValenta Vratislav6-98-9732/-
6.Bajer JiříErlich Luboš7107  30/-
7.Vychodil LuděkPokorný Roman6-657 31/-
8.Havlíček TomášVoráč Jiří810-83 31/-
9.Bajer JiříValenta Vratislav-6855 31/-
10.Mencl JiříErlich Luboš-98-9-7 13-/
11.Havlíček TomášPokorný Roman7-1079 31/-
12.Bajer JiříVoráč Jiří343  30/-
13.Mencl JiříValenta VratislavWO    30/-
14.Vychodil LuděkErlich LubošWO    30/-
15.Bajer JiříPokorný RomanWO    30/-
16.Mencl JiříVoráč JiříWO    30/-
17.Vychodil LuděkValenta VratislavWO    30/-
18.Havlíček TomášErlich LubošWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mencl Jiří11Pokorný Roman03
Vychodil Luděk20Voráč Jiří03
Havlíček Tomáš30Valenta Vratislav02
Bajer Jiří30Erlich Luboš11
WO60WO06



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůr (býv. kino), vedle restaurace ZáběhDne:11. 10. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:34613:631Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nevolný Milan
Budělovský Petr
Havelka Marek
Hlaváček Jaromír
68-9-91332/-
2.Baier Robert
Protiva Lukáš
Kotrbatý Petr
Mráz Roman
-4-87-5 13-/
3.Protiva LukášKotrbatý Petr-7-4-9  03-/
4.Budělovský PetrHavelka Marek6-947 31/-
5.Nevolný MilanMráz Roman9-106-5232/-
6.Baier RobertHlaváček Jaromír1257  30/-
7.Budělovský PetrKotrbatý Petr-5-12-3  03-/
8.Nevolný MilanHavelka Marek-7-5-6  03-/
9.Baier RobertMráz Roman788  30/-
10.Protiva LukášHlaváček Jaromír8910  30/-
11.Nevolný MilanKotrbatý Petr-8-8-6  03-/
12.Baier RobertHavelka Marek-10-4-5  03-/
13.Protiva LukášMráz Roman-87-89-523-/
14.Budělovský PetrHlaváček Jaromír87-611 31/-
15.Baier RobertKotrbatý Petr1216-66 31/-
16.Protiva LukášHavelka Marek-11-5-7  03-/
17.Budělovský PetrMráz Roman4-471 31/-
18.Nevolný MilanHlaváček Jaromír-67-68532/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Protiva Lukáš13Kotrbatý Petr31
Budělovský Petr31Havelka Marek31
Nevolný Milan22Mráz Roman13
Baier Robert31Hlaváček Jaromír04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
VeltrusyDne:18. 10. 2008 09:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41617:675SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Nevolný Milan
Jirásek Jiří
Šulc Dalibor ing.
9-5106 31/-
2.Dražan Jiří
Protiva Lukáš
Kohout Tomáš
Kuthan Jiří
11-4-9-5 13-/
3.Budělovský PetrKuthan Jiří-8-59-9 13-/
4.Nevolný MilanŠulc Dalibor ing.-6-8-6  03-/
5.Protiva LukášKohout Tomáš105-79 31/-
6.Dražan JiříJirásek Jiří-59-9-7 13-/
7.Budělovský PetrŠulc Dalibor ing.12-8-6-10 13-/
8.Nevolný MilanKohout Tomáš-8378 31/-
9.Protiva LukášJirásek Jiří6-7-9-7 13-/
10.Dražan JiříKuthan Jiří8-8-2-8 13-/
11.Budělovský PetrKohout Tomáš8-988 31/-
12.Nevolný MilanJirásek Jiří-6-78-11 13-/
13.Protiva LukášKuthan Jiří10-8911 31/-
14.Dražan JiříŠulc Dalibor ing.-7-8-11  03-/
15.Budělovský PetrJirásek Jiří124-6-3-823-/
16.Nevolný MilanKuthan Jiří-3811-6-423-/
17.Protiva Lukᚊulc Dalibor ing.WO    30/-
18.Dražan JiříKohout Tomáš-4-9-7  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budělovský Petr13Kuthan Jiří31
Nevolný Milan13Šulc Dalibor ing.30
Protiva Lukáš21Kohout Tomáš13
Dražan Jiří04Jirásek Jiří40
WO10WO01



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:18. 10. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:29710:603Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
Kettner Martin
Rezek Jan ml.
349  30/-
2.Šprysl Josef
Mráz Roman
Šebek Tomáš
Kos Zdeněk ing.
-87-94532/-
3.Mráz RomanKettner Martin9-74-9932/-
4.Šprysl JosefKos Zdeněk ing.10-8-6-6 13-/
5.Jaroš AntonínRezek Jan ml.1252  30/-
6.Kotrbatý PetrŠebek Tomáš996  30/-
7.Šprysl JosefKettner Martin645  30/-
8.Jaroš AntonínKos Zdeněk ing.-811610 31/-
9.Kotrbatý PetrRezek Jan ml.-86-79832/-
10.Mráz RomanŠebek Tomáš3-8-9-9 13-/
11.Jaroš AntonínKettner Martin-54-97132/-
12.Kotrbatý PetrKos Zdeněk ing.444  30/-
13.Mráz RomanRezek Jan ml.-10-810-6 13-/
14.Šprysl JosefŠebek Tomáš-9-9-10  03-/
15.Kotrbatý PetrKettner Martin-884-7432/-
16.Mráz RomanKos Zdeněk ing.87-7-5-1023-/
17.Šprysl JosefRezek Jan ml.-88-88-723-/
18.Jaroš AntonínŠebek Tomáš7810  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz Roman13Kettner Martin04
Šprysl Josef13Kos Zdeněk ing.22
Jaroš Antonín40Rezek Jan ml.22
Kotrbatý Petr40Šebek Tomáš22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:18. 10. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:21621:560TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Lážnovský Jiří
Hák Zdeněk ml.
Kopřiva Tomáš
883  30/-
2.Mencl Jiří
Vychodil Luděk
Dřevěný Pavel
Vlasák Jaroslav
868  30/-
3.Lážnovský JiříKopřiva Tomáš-9-9-4  03-/
4.Mencl JiříHák Zdeněk ml.5196  30/-
5.Vychodil LuděkDřevěný Pavel78-410 31/-
6.Bajer JiříVlasák Jaroslav10126  30/-
7.Mencl JiříKopřiva Tomáš-4478 31/-
8.Vychodil LuděkHák Zdeněk ml.-88-981032/-
9.Bajer JiříDřevěný Pavel-6469 31/-
10.Lážnovský JiříVlasák Jaroslav-4-8-12  03-/
11.Vychodil LuděkKopřiva Tomáš1075  30/-
12.Bajer JiříHák Zdeněk ml.7810  30/-
13.Lážnovský JiříDřevěný Pavel101010  30/-
14.Mencl JiříVlasák Jaroslav-5-8991032/-
15.Bajer JiříKopřiva TomášWO    30/-
16.Lážnovský JiříHák Zdeněk ml.7-7-7-7 13-/
17.Mencl JiříDřevěný Pavel-6-8910732/-
18.Vychodil LuděkVlasák JaroslavWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lážnovský Jiří13Kopřiva Tomáš12
Mencl Jiří40Hák Zdeněk ml.13
Vychodil Luděk30Dřevěný Pavel04
Bajer Jiří30Vlasák Jaroslav12
WO11WO11



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:18. 10. 2008 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:41491:632ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boubelík Jan
Pokorný Roman
Knor Luděk
Kadeřábek Milan
-8878 31/-
2.Voráč Jiří
Šimůnek Josef
Pisár Petr
Knor Václav
-10-14-7  03-/
3.Boubelík JanPisár Petr685  30/-
4.Šimůnek JosefKnor Václav-6-8-3  03-/
5.Voráč JiříKadeřábek Milan-68-9-9 13-/
6.Pokorný RomanKnor Luděk-9-1010-9 13-/
7.Šimůnek JosefPisár Petr-4-4-3  03-/
8.Voráč JiříKnor Václav99-49 31/-
9.Pokorný RomanKadeřábek Milan-9892 31/-
10.Boubelík JanKnor LuděkWO    03-/
11.Voráč JiříPisár Petr-4-13-4  03-/
12.Pokorný RomanKnor Václav-6-81071132/-
13.Boubelík JanKadeřábek MilanWO    03-/
14.Šimůnek JosefKnor Luděk-9-5-6  03-/
15.Pokorný RomanPisár Petr-5-6-3  03-/
16.Erlich LubošKnor Václav-9-5-8  03-/
17.Šimůnek JosefKadeřábek Milan-10-119-12 13-/
18.Voráč JiříKnor Luděk984  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boubelík Jan10Pisár Petr31
Šimůnek Josef04Knor Václav22
Voráč Jiří22Kadeřábek Milan21
Pokorný Roman22Knor Luděk21
Erlich Luboš01   
WO02WO20



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:18. 10. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29660:582TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Moravec Petr ing.
Moravec Milan ing.
446  30/-
2.Silavecký Ladislav
Brabenec Václav
Moravec Ladislav ml.
Vajcová Kateřina
-9-8-9  03-/
3.Dlouhý JiříMoravec Petr ing.99-9-7732/-
4.Silavecký LadislavMoravec Milan ing.8512  30/-
5.Brabenec VáclavVajcová Kateřina-1013-9-7 13-/
6.Srch RadekMoravec Ladislav ml.-92612 31/-
7.Silavecký LadislavMoravec Petr ing.-9-5-7  03-/
8.Brabenec VáclavMoravec Milan ing.-7-6-5  03-/
9.Srch RadekVajcová Kateřina8910  30/-
10.Dlouhý JiříMoravec Ladislav ml.55-87 31/-
11.Brabenec VáclavMoravec Petr ing.-5-5-10  03-/
12.Srch RadekMoravec Milan ing.339  30/-
13.Dlouhý JiříVajcová Kateřina9-79-9732/-
14.Silavecký LadislavMoravec Ladislav ml.10-10-98-1023-/
15.Srch RadekMoravec Petr ing.657  30/-
16.Dlouhý JiříMoravec Milan ing.5-524 31/-
17.Silavecký LadislavVajcová Kateřina-91046 31/-
18.Brabenec VáclavMoravec Ladislav ml.56-8-9-923-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Jiří40Moravec Petr ing.22
Silavecký Ladislav22Moravec Milan ing.13
Brabenec Václav04Vajcová Kateřina13
Srch Radek40Moravec Ladislav ml.22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:18. 10. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29677:614Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Kubát Pavel
Ungr Jan I.
717  30/-
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Čepelák Vladimír st.
Rataj Miloš
-6748 31/-
3.Eisenreich Jindřich ml.Čepelák Vladimír st.476  30/-
4.Zajíček MichalKubát Pavel-9-1187-823-/
5.Čížek PavelUngr Jan I.11108  30/-
6.Eisenreich Jindřich st.Rataj Miloš67-8-7-523-/
7.Zajíček MichalČepelák Vladimír st.-88-86632/-
8.Čížek PavelKubát Pavel7-59-71032/-
9.Eisenreich Jindřich st.Ungr Jan I.-4-4-14  03-/
10.Eisenreich Jindřich ml.Rataj Miloš488  30/-
11.Čížek PavelČepelák Vladimír st.98-8-8732/-
12.Eisenreich Jindřich st.Kubát Pavel-4-9-4  03-/
13.Eisenreich Jindřich ml.Ungr Jan I.773  30/-
14.Zajíček MichalRataj Miloš3910  30/-
15.Eisenreich Jindřich st.Čepelák Vladimír st.-8-7-8  03-/
16.Eisenreich Jindřich ml.Kubát Pavel-88-511532/-
17.Zajíček MichalUngr Jan I.-95-106632/-
18.Čížek PavelRataj Miloš-8-98-10 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Jindřich ml.40Čepelák Vladimír st.13
Zajíček Michal31Kubát Pavel22
Čížek Pavel31Ungr Jan I.13
Eisenreich Jindřich st.04Rataj Miloš22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůr (býv. kino), vedle restaurace ZáběhDne:19. 10. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31680:596Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Zítek Patrik
Kettner Martin
Rezek Jan ml.
863  30/-
2.Nevolný Milan
Protiva Lukáš
Brabec Stanislav
Kos Zdeněk ing.
-139-62-1023-/
3.Budělovský PetrRezek Jan ml.-737-4-523-/
4.Nevolný MilanKos Zdeněk ing.-8-2-11  03-/
5.Protiva LukášBrabec Stanislav875  30/-
6.Zítek PatrikKettner Martin-1037-10532/-
7.Nevolný MilanRezek Jan ml.-8-7-8  03-/
8.Protiva LukášKos Zdeněk ing.589  30/-
9.Zítek PatrikBrabec Stanislav6410  30/-
10.Budělovský PetrKettner Martin655  30/-
11.Protiva LukášRezek Jan ml.-1153-8-823-/
12.Zítek PatrikKos Zdeněk ing.458  30/-
13.Budělovský PetrBrabec Stanislav98-7-9432/-
14.Nevolný MilanKettner Martin-4-9-9  03-/
15.Zítek PatrikRezek Jan ml.38-38 31/-
16.Budělovský PetrKos Zdeněk ing.-103-710632/-
17.Nevolný MilanBrabec Stanislav7-77-6-1023-/
18.Protiva LukášKettner Martin-58-85-823-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budělovský Petr31Rezek Jan ml.31
Nevolný Milan04Kos Zdeněk ing.13
Protiva Lukáš22Brabec Stanislav13
Zítek Patrik40Kettner Martin22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:19. 10. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:27690:564Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
Šulc Dalibor ing.
Kuthan Jiří
-5497 31/-
2.Císař Jan
Mráz Roman
Jícha František
Kohout Tomáš
-6877 31/-
3.Císař JanKuthan Jiří-94-49-923-/
4.Mráz RomanŠulc Dalibor ing.-6-19-3  03-/
5.Jaroš AntonínKohout Tomáš754  30/-
6.Kotrbatý PetrJícha František646  30/-
7.Mráz RomanKuthan Jiří-5-7-11  03-/
8.Jaroš AntonínŠulc Dalibor ing.68-10-2332/-
9.Kotrbatý PetrKohout Tomáš367  30/-
10.Císař JanJícha František-1068-9-823-/
11.Jaroš AntonínKuthan Jiří575  30/-
12.Kotrbatý PetrŠulc Dalibor ing.87-69 31/-
13.Císař JanKohout Tomáš67-7-10-823-/
14.Mráz RomanJícha František462  30/-
15.Kotrbatý PetrKuthan Jiří-10663 31/-
16.Císař JanŠulc Dalibor ing.-79-64-823-/
17.Mráz RomanKohout Tomáš10-9-1010-1123-/
18.Jaroš AntonínJícha FrantišekWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císař Jan04Kuthan Jiří22
Mráz Roman13Šulc Dalibor ing.22
Jaroš Antonín30Kohout Tomáš22
Kotrbatý Petr40Jícha František12
WO10WO01



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:19. 10. 2008 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31538:601TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Havlíček Tomáš
Kadeřábek Milan
Knor Luděk
889  30/-
2.Mencl Jiří
Vychodil Luděk
Pisár Petr
Knor Václav
198  30/-
3.Mencl JiříPisár Petr-37-56232/-
4.Vychodil LuděkKnor Václav77-9-5-1023-/
5.Havlíček TomášKadeřábek Milan85-156 31/-
6.Bajer JiříKnor Luděk762  30/-
7.Vychodil LuděkPisár Petr6-3-5-1 13-/
8.Havlíček TomášKnor Václav79-113 31/-
9.Bajer JiříKadeřábek Milan-8773 31/-
10.Mencl JiříKnor Luděk8136  30/-
11.Havlíček TomášPisár Petr10-597 31/-
12.Bajer JiříKnor Václav-8698 31/-
13.Mencl JiříKadeřábek Milan9-8-7-10 13-/
14.Vychodil LuděkKnor Luděk98-9-8-723-/
15.Bajer JiříPisár PetrWO    03-/
16.Mencl JiříKnor VáclavWO    03-/
17.Vychodil LuděkKadeřábek MilanWO    03-/
18.Havlíček TomášKnor LuděkWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mencl Jiří21Pisár Petr12
Vychodil Luděk03Knor Václav12
Havlíček Tomáš30Kadeřábek Milan12
Bajer Jiří30Knor Luděk12
WO04WO40



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:19. 10. 2008 12:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:26489:518TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boubelík Jan
Pokorný Roman
Votava Martin
Hák Zdeněk ml.
545  30/-
2.Voráč Jiří
Erlich Luboš
Dřevěný Pavel
Vlasák Jaroslav
-9465 31/-
3.Voráč JiříHák Zdeněk ml.1-910-71932/-
4.Boubelík JanVotava Martin657  30/-
5.Pokorný RomanVlasák Jaroslav-3774 31/-
6.Valenta VratislavDřevěný Pavel667  30/-
7.Boubelík JanHák Zdeněk ml.739  30/-
8.Pokorný RomanVotava Martin-87-7-9 13-/
9.Valenta VratislavVlasák Jaroslav-57811 31/-
10.Voráč JiříDřevěný Pavel-8-10-4  03-/
11.Pokorný RomanHák Zdeněk ml.699  30/-
12.Valenta VratislavVotava Martin947  30/-
13.Voráč JiříVlasák Jaroslav-8-6-7  03-/
14.Boubelík JanDřevěný PavelWO    03-/
15.Valenta VratislavHák Zdeněk ml.WO    03-/
16.Voráč JiříVotava MartinWO    03-/
17.Boubelík JanVlasák JaroslavWO    03-/
18.Pokorný RomanDřevěný Pavel1137  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voráč Jiří12Hák Zdeněk ml.03
Boubelík Jan20Votava Martin12
Pokorný Roman31Vlasák Jaroslav12
Valenta Vratislav30Dřevěný Pavel12
WO04WO40



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:19. 10. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22721:554TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
8-975 31/-
2.Silavecký Ladislav
Brabenec Václav
Rataj Miloš
Pancíř Josef
874  30/-
3.Dlouhý JiříČepelák Vladimír st.-9612-8532/-
4.Silavecký LadislavUngr Jan I.7-108-9832/-
5.Brabenec VáclavRataj Miloš12-89-7632/-
6.Srch RadekPancíř Josef852  30/-
7.Silavecký LadislavČepelák Vladimír st.-11-5-8  03-/
8.Brabenec VáclavUngr Jan I.109-9-6-823-/
9.Srch RadekRataj Miloš356  30/-
10.Dlouhý JiříPancíř Josef572  30/-
11.Brabenec VáclavČepelák Vladimír st.5-9-1511-823-/
12.Srch RadekUngr Jan I.-9-710-12 13-/
13.Karda MartinRataj Miloš668  30/-
14.Silavecký LadislavPancíř Josef6-7212 31/-
15.Srch RadekČepelák Vladimír st.915  30/-
16.Karda MartinUngr Jan I.9-864 31/-
17.Silavecký LadislavRataj Miloš252  30/-
18.Brabenec VáclavPancíř Josef74-96 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Jiří20Čepelák Vladimír st.22
Silavecký Ladislav31Ungr Jan I.22
Brabenec Václav22Rataj Miloš04
Srch Radek31Pancíř Josef04
Karda Martin20   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:19. 10. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:43710:757Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
-810-69332/-
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Moravec Petr ing.
Hrbek Jiří
8-9-10-6 13-/
3.Eisenreich Jindřich ml.Hrbek Jiří7-8-96932/-
4.Zajíček MichalMoravec Milan ing.-8-9-8  03-/
5.Čížek PavelMoravec Petr ing.8-9-8-9 13-/
6.Eisenreich Jindřich st.Spiegl Richard-88-971232/-
7.Zajíček MichalHrbek Jiří-1088-12732/-
8.Čížek PavelMoravec Milan ing.1280  30/-
9.Eisenreich Jindřich st.Moravec Petr ing.-6-7-2  03-/
10.Eisenreich Jindřich ml.Spiegl Richard8-799 31/-
11.Čížek PavelHrbek Jiří-76129 31/-
12.Eisenreich Jindřich st.Moravec Milan ing.9-10-711-123-/
13.Eisenreich Jindřich ml.Moravec Petr ing.-10-4-3  03-/
14.Zajíček MichalSpiegl Richard8-89-9-1123-/
15.Eisenreich Jindřich st.Hrbek Jiří-11-12-7  03-/
16.Eisenreich Jindřich ml.Moravec Milan ing.20-78-7-923-/
17.Zajíček MichalMoravec Petr ing.94-9-9-223-/
18.Čížek PavelSpiegl Richard8-9-10-5 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich ml.22Hrbek Jiří13
Zajíček Michal13Moravec Milan ing.31
Čížek Pavel22Moravec Petr ing.40
Eisenreich Jindřich st.13Spiegl Richard22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:01. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35718:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
Dražan Jiří
Protiva Lukáš
4-87-7-823-/
2.Moravec Petr ing.
Hrbek Jiří
Nevolný Milan
Budělovský Petr
27-83 31/-
3.Hrbek JiříBudělovský Petr-83712 31/-
4.Vajcová KateřinaDražan Jiří13-874 31/-
5.Spiegl RichardProtiva Lukáš-7-6-9  03-/
6.Moravec Milan ing.Nevolný Milan713-9-12-1023-/
7.Vajcová KateřinaBudělovský Petr611-811 31/-
8.Spiegl RichardDražan Jiří498  30/-
9.Moravec Milan ing.Protiva Lukáš11-5-9-7 13-/
10.Hrbek JiříNevolný Milan79-9-12-1023-/
11.Spiegl RichardBudělovský Petr8-988 31/-
12.Moravec Milan ing.Dražan Jiří9106  30/-
13.Hrbek JiříProtiva Lukáš-10-9-7  03-/
14.Moravec Petr ing.Nevolný Milan-10-9-6  03-/
15.Moravec Milan ing.Budělovský Petr-77-510-823-/
16.Hrbek JiříDražan Jiří46-9-10932/-
17.Moravec Petr ing.Protiva Lukáš-9-75-9 13-/
18.Spiegl RichardNevolný Milan7-867 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrbek Jiří22Budělovský Petr13
Vajcová Kateřina20Dražan Jiří04
Spiegl Richard31Protiva Lukáš40
Moravec Milan ing.13Nevolný Milan31
Moravec Petr ing.02   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:01. 11. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35591:577Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
Kotrbatý Petr
Havelka Marek
-10-9-8  03-/
2.Pancíř Josef
Kubát Pavel
Šprysl Josef
Mráz Roman
-8766 31/-
3.Ungr Jan I.Kotrbatý Petr-9-7-8  03-/
4.Rataj MilošHavelka Marek-810-7-6 13-/
5.Kubát PavelMráz Roman-9848 31/-
6.Čepelák Vladimír st.Šprysl Josef48-55 31/-
7.Rataj MilošKotrbatý Petr-8-3-7  03-/
8.Kubát PavelHavelka Marek646  30/-
9.Čepelák Vladimír st.Mráz Roman9-98-4-723-/
10.Ungr Jan I.Šprysl Josef89-69 31/-
11.Kubát PavelKotrbatý Petr-47-9-12 13-/
12.Čepelák Vladimír st.Havelka Marek-58-84-323-/
13.Ungr Jan I.Mráz Roman-66910 31/-
14.Pancíř JosefŠprysl Josef-8-5-10  03-/
15.Čepelák Vladimír st.Kotrbatý Petr-710-4-6 13-/
16.Ungr Jan I.Havelka Marek8-7-4-0 13-/
17.Pancíř JosefMráz RomanWO    30/-
18.Kubát PavelŠprysl JosefWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungr Jan I.22Kotrbatý Petr40
Rataj Miloš02Havelka Marek31
Kubát Pavel21Mráz Roman12
Čepelák Vladimír st.13Šprysl Josef12
Pancíř Josef01   
WO20WO02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:01. 11. 2008 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:44584:684TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Votava Martin
Šrámek David
Silavecký Ladislav
Karda Martin
-1110-5-9 13-/
2.Dřevěný Pavel
Vlasák Jaroslav
Srch Radek
Brabenec Václav
-7-4-6  03-/
3.Dřevěný PavelSrch Radek-79-5-5 13-/
4.Vlasák JaroslavSilavecký Ladislav-7-8-5  03-/
5.Hák Zdeněk ml.Brabenec Václav-4-4-5  03-/
6.Šrámek DavidKarda Martin-89-65832/-
7.Vlasák JaroslavSrch Radek8-7-610732/-
8.Hák Zdeněk ml.Silavecký Ladislav-6-97-8 13-/
9.Kopřiva TomášBrabenec Václav86-99 31/-
10.Dřevěný PavelKarda Martin-910-109732/-
11.Hák Zdeněk ml.Srch Radek-4-4-4  03-/
12.Kopřiva TomášSilavecký Ladislav-6882 31/-
13.Dřevěný PavelBrabenec Václav3-7-6-6 13-/
14.Vlasák JaroslavKarda Martin1277  30/-
15.Kopřiva TomášSrch Radek-10-9-9  03-/
16.Dřevěný PavelSilavecký Ladislav-8-910-4 13-/
17.Vlasák JaroslavBrabenec Václav-39-9-8 13-/
18.Hák Zdeněk ml.Karda Martin-88-9-9 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dřevěný Pavel13Srch Radek31
Vlasák Jaroslav22Silavecký Ladislav31
Hák Zdeněk ml.04Brabenec Václav31
Šrámek David10Karda Martin13
Kopřiva Tomáš21   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:01. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25695:583ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kadeřábek Milan
Eisenreich Jindřich st.
Eisenreich Jindřich ml.
-9-12-8  03-/
2.Pisár Petr
Knor Václav
Zajíček Michal
Čížek Pavel
997  30/-
3.Kadeřábek MilanEisenreich Jindřich ml.12-9-314-223-/
4.Knor LuděkZajíček Michal101310  30/-
5.Knor VáclavČížek Pavel-8-810-7 13-/
6.Pisár PetrEisenreich Jindřich st.887  30/-
7.Knor LuděkEisenreich Jindřich ml.-37118 31/-
8.Knor VáclavZajíček Michal9-84-9932/-
9.Pisár PetrČížek Pavel66-64 31/-
10.Kadeřábek MilanEisenreich Jindřich st.977  30/-
11.Knor VáclavEisenreich Jindřich ml.7-8-10111032/-
12.Pisár PetrZajíček Michal68-43 31/-
13.Kadeřábek MilanČížek Pavel7-6-84-823-/
14.Knor LuděkEisenreich Jindřich st.-886-7532/-
15.Pisár PetrEisenreich Jindřich ml.-6497 31/-
16.Kadeřábek MilanZajíček Michal5-6-8-9 13-/
17.Knor LuděkČížek PavelWO    30/-
18.Knor VáclavEisenreich Jindřich st.WO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadeřábek Milan13Eisenreich Jindřich ml.13
Knor Luděk30Zajíček Michal13
Knor Václav21Čížek Pavel21
Pisár Petr40Eisenreich Jindřich st.03
WO20WO02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:01. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40619:657TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kříšťan Jiří
Kuthan Jiří
Mencl Jiří
Vychodil Luděk
-7-8-7  03-/
2.Šulc Dalibor ing.
Jícha František
Bajer Jiří
Škach Martin, Ing.
10-11-49-1023-/
3.Jícha FrantišekBajer Jiří-5-6-5  03-/
4.Kříšťan JiříMencl Jiří-910-7-8 13-/
5.Šulc Dalibor ing.Vychodil Luděk9-7-8-4 13-/
6.Kuthan JiříŠkach Martin, Ing.68-9-9632/-
7.Kříšťan JiříBajer Jiří-87-5-4 13-/
8.Šulc Dalibor ing.Mencl Jiří-54-73932/-
9.Kuthan JiříVychodil Luděk59-84 31/-
10.Jícha FrantišekŠkach Martin, Ing.-4-8-7  03-/
11.Šulc Dalibor ing.Bajer Jiří828  30/-
12.Kuthan JiříMencl Jiří536  30/-
13.Jícha FrantišekVychodil Luděk210-97 31/-
14.Kříšťan JiříŠkach Martin, Ing.-6-9-8  03-/
15.Kuthan JiříBajer Jiří9-8-5-3 13-/
16.Jícha FrantišekMencl Jiří-413-99-523-/
17.Kříšťan JiříVychodil Luděk77-87 31/-
18.Šulc Dalibor ing.Škach Martin, Ing.57-9-3-523-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jícha František13Bajer Jiří31
Kříšťan Jiří13Mencl Jiří22
Šulc Dalibor ing.22Vychodil Luděk13
Kuthan Jiří31Škach Martin, Ing.31



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:01. 11. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24658:514KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šebek Tomáš
Rezek Jan ml.
Erlich Luboš
Pokorný Roman
-7-7-10  03-/
2.Přibík Jan ing.
Kos Zdeněk ing.
Voráč Jiří
Černý Roman
872  30/-
3.Kos Zdeněk ing.Pokorný Roman-7-7-3  03-/
4.Rezek Jan ml.Voráč Jiří-16139 31/-
5.Kettner MartinErlich Luboš787  30/-
6.Přibík Jan ing.Černý Roman986  30/-
7.Rezek Jan ml.Pokorný Roman-9-75-7 13-/
8.Kettner MartinVoráč Jiří1410-4-10-1123-/
9.Přibík Jan ing.Erlich Luboš712-69 31/-
10.Kos Zdeněk ing.Černý Roman8-83-9832/-
11.Kettner MartinPokorný Roman74WO  30/-
12.Přibík Jan ing.Voráč Jiří484  30/-
13.Kos Zdeněk ing.Erlich Luboš-99-1512-923-/
14.Šebek TomášČerný Roman-54-4-5 13-/
15.Přibík Jan ing.Pokorný RomanWO    30/-
16.Kos Zdeněk ing.Voráč JiříWO    30/-
17.Šebek TomášErlich LubošWO    30/-
18.Kettner MartinČerný Roman-11-987532/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kos Zdeněk ing.12Pokorný Roman21
Rezek Jan ml.11Voráč Jiří12
Kettner Martin31Erlich Luboš12
Přibík Jan ing.30Černý Roman13
Šebek Tomáš01   
WO30WO03



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:31. 10. 2008 19:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:25572:505Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
-4-9-8  03-/
2.Moravec Petr ing.
Vajcová Kateřina
Mráz Roman
Šprysl Josef
98-511 31/-
3.Vajcová KateřinaKotrbatý Petr999  30/-
4.Moravec Milan ing.Jaroš Antonín6910  30/-
5.Spiegl RichardŠprysl Josef97-94 31/-
6.Moravec Petr ing.Mráz Roman-610-6-9 13-/
7.Moravec Milan ing.Kotrbatý Petr-6-2-5  03-/
8.Spiegl RichardJaroš Antonín756  30/-
9.Moravec Petr ing.Šprysl Josef652  30/-
10.Hrbek JiříMráz Roman9-948 31/-
11.Spiegl RichardKotrbatý Petr-8-8-4  03-/
12.Moravec Petr ing.Jaroš Antonín-910-9-9 13-/
13.Hrbek JiříŠprysl Josef-8377 31/-
14.Moravec Milan ing.Mráz Roman898  30/-
15.Moravec Petr ing.Kotrbatý Petr-12-8-5  03-/
16.Hrbek JiříJaroš Antonín-6-8-10  03-/
17.Moravec Milan ing.Šprysl Josef624  30/-
18.Spiegl RichardMráz RomanWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vajcová Kateřina10Kotrbatý Petr31
Moravec Milan ing.31Jaroš Antonín22
Spiegl Richard21Šprysl Josef04
Moravec Petr ing.13Mráz Roman12
Hrbek Jiří21   
WO10WO01



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:29. 10. 2008 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31655:614Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Pancíř Josef
Nevolný Milan
Budělovský Petr
1068  30/-
2.Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
Protiva Lukáš
Dražan Jiří
-7954 31/-
3.Ungr Jan I.Budělovský Petr-7-71110732/-
4.Rataj MilošDražan Jiří1067  30/-
5.Kubát PavelProtiva Lukáš-1010-1281032/-
6.Čepelák Vladimír st.Nevolný Milan11-7-10-4 13-/
7.Rataj MilošBudělovský Petr9-7-14-6 13-/
8.Kubát PavelDražan Jiří379  30/-
9.Čepelák Vladimír st.Protiva Lukáš-6-8-8  03-/
10.Ungr Jan I.Nevolný Milan-10-97-11 13-/
11.Kubát PavelBudělovský Petr-6641 31/-
12.Čepelák Vladimír st.Dražan Jiří1034  30/-
13.Ungr Jan I.Protiva Lukáš-7-6-3  03-/
14.Rataj MilošNevolný Milan-9810-10-1123-/
15.Čepelák Vladimír st.Budělovský Petr-6-9-6  03-/
16.Ungr Jan I.Dražan Jiří429  30/-
17.Rataj MilošProtiva Lukáš-810-8-6 13-/
18.Kubát PavelNevolný Milan6-985 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ungr Jan I.22Budělovský Petr22
Rataj Miloš13Dražan Jiří04
Kubát Pavel40Protiva Lukáš31
Čepelák Vladimír st.13Nevolný Milan31



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:02. 11. 2008 12:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:46693:754Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Jaroslav
Hák Zdeněk ml.
Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
8-798 31/-
2.Dřevěný Pavel
Šrámek David
Zajíček Michal
Čížek Pavel
-8-6-12  03-/
3.Hák Zdeněk ml.Eisenreich Jindřich ml.-7-789-923-/
4.Vlasák JaroslavZajíček Michal-97910 31/-
5.Šrámek DavidČížek Pavel-8-610-5 13-/
6.Dřevěný PavelEisenreich Jindřich st.-9-8-6  03-/
7.Vlasák JaroslavEisenreich Jindřich ml.-994-8-923-/
8.Šrámek DavidZajíček Michal-7-108-7 13-/
9.Dřevěný PavelČížek Pavel-14-611-3 13-/
10.Hák Zdeněk ml.Eisenreich Jindřich st.-67-771032/-
11.Šrámek DavidEisenreich Jindřich ml.7-2-9-10 13-/
12.Dřevěný PavelZajíček Michal7-9-78832/-
13.Hák Zdeněk ml.Čížek Pavel7-7-6-10 13-/
14.Vlasák JaroslavEisenreich Jindřich st.7-107-81032/-
15.Dřevěný PavelEisenreich Jindřich ml.4-6-10-9 13-/
16.Hák Zdeněk ml.Zajíček Michal-1138-8932/-
17.Vlasák JaroslavČížek Pavel-385-10-823-/
18.Šrámek DavidEisenreich Jindřich st.-6-6-9  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hák Zdeněk ml.22Eisenreich Jindřich ml.40
Vlasák Jaroslav22Zajíček Michal13
Šrámek David04Čížek Pavel40
Dřevěný Pavel13Eisenreich Jindřich st.22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:02. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32670:623ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kadeřábek Milan
Srch Radek
Dlouhý Jiří
8-5-8-9 13-/
2.Pisár Petr
Knor Václav
Silavecký Ladislav
Karda Martin
91012  30/-
3.Kadeřábek MilanSilavecký Ladislav-96-9-4 13-/
4.Knor LuděkSrch Radek-988-9-423-/
5.Knor VáclavDlouhý Jiří12-697 31/-
6.Pisár PetrBrabenec Václav10-106-5332/-
7.Knor LuděkSilavecký Ladislav725  30/-
8.Knor VáclavSrch Radek71-5-4-1223-/
9.Pisár PetrDlouhý Jiří49-76 31/-
10.Kadeřábek MilanBrabenec Václav-6-7-8  03-/
11.Knor VáclavSilavecký Ladislav8-10-9-8 13-/
12.Pisár PetrSrch Radek-9674 31/-
13.Kadeřábek MilanDlouhý Jiří-377-12-1023-/
14.Knor LuděkKarda Martin4-8511 31/-
15.Pisár PetrSilavecký Ladislav9-1143 31/-
16.Kadeřábek MilanSrch Radek-3-4-3  03-/
17.Knor LuděkDlouhý Jiří328  30/-
18.Knor VáclavKarda Martin9-568 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadeřábek Milan04Silavecký Ladislav22
Knor Luděk31Srch Radek31
Knor Václav22Dlouhý Jiří13
Pisár Petr40Brabenec Václav11
   Karda Martin02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:28. 10. 2008 18:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36635:598TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kříšťan Jiří
Kuthan Jiří
Voráč Jiří
Černý Roman
711-3-11-1023-/
2.Jirásek Jiří
Šulc Dalibor ing.
Boubelík Jan
Pokorný Roman
9-95-9-1223-/
3.Kříšťan JiříBoubelík Jan-5-5-5  03-/
4.Šulc Dalibor ing.Pokorný Roman-87-6-7 13-/
5.Kuthan JiříVoráč Jiří4-4-46-923-/
6.Jirásek JiříČerný Roman5610  30/-
7.Šulc Dalibor ing.Boubelík Jan8-5-5-3 13-/
8.Kuthan JiříPokorný Roman-5-7-10  03-/
9.Jirásek JiříVoráč Jiří9-7-85-1023-/
10.Kříšťan JiříČerný Roman655  30/-
11.Jícha FrantišekBoubelík Jan-4-8-7  03-/
12.Jirásek JiříPokorný Roman-7887 31/-
13.Kříšťan JiříVoráč Jiří99-9-7532/-
14.Šulc Dalibor ing.Černý Roman-7566 31/-
15.Jirásek JiříBoubelík Jan135-4-5032/-
16.Kříšťan JiříPokorný Roman-55-6-7 13-/
17.Šulc Dalibor ing.Voráč JiříWO    30/-
18.Jícha FrantišekČerný RomanWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kříšťan Jiří22Boubelík Jan31
Šulc Dalibor ing.12Pokorný Roman31
Kuthan Jiří02Voráč Jiří21
Jirásek Jiří31Černý Roman03
Jícha František01   
WO20WO02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:02. 11. 2008 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:41665:643TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan ing.
Rezek Jan ml.
Havlíček Tomáš
Lážnovský Jiří
-97-86-1023-/
2.Brabec Stanislav
Kos Zdeněk ing.
Mencl Jiří
Vychodil Luděk
-3107-91032/-
3.Kos Zdeněk ing.Havlíček Tomáš-867-6-923-/
4.Rezek Jan ml.Vychodil Luděk-84-8-9 13-/
5.Kettner MartinMencl Jiří-2-1011-3 13-/
6.Přibík Jan ing.Lážnovský Jiří8-9-68632/-
7.Rezek Jan ml.Havlíček Tomáš-5-5-6  03-/
8.Kettner MartinVychodil Luděk-778-6-623-/
9.Přibík Jan ing.Mencl Jiří7-52-5732/-
10.Kos Zdeněk ing.Lážnovský Jiří-10-9-2  03-/
11.Kettner MartinHavlíček Tomáš-11-7-5  03-/
12.Přibík Jan ing.Vychodil Luděk-388-91032/-
13.Brabec StanislavMencl Jiří-55-2-7 13-/
14.Rezek Jan ml.Lážnovský Jiří710-6-6-823-/
15.Přibík Jan ing.Havlíček Tomáš8-82-8-1723-/
16.Brabec StanislavVychodil LuděkWO    30/-
17.Rezek Jan ml.Mencl JiříWO    30/-
18.Kettner MartinLážnovský JiříWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kos Zdeněk ing.02Havlíček Tomáš40
Rezek Jan ml.03Vychodil Luděk21
Kettner Martin03Mencl Jiří21
Přibík Jan ing.31Lážnovský Jiří21
Brabec Stanislav01   
WO30WO03



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůrDne:09. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29667:636Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Nevolný Milan
Mencl Jiří
Vychodil Luděk
13-699 31/-
2.Protiva Lukáš
Baier Robert
Havlíček Tomáš
Lážnovský Jiří
-57-15932/-
3.Budělovský PetrHavlíček Tomáš-3107-7632/-
4.Protiva LukášVychodil Luděk1179  30/-
5.Nevolný MilanMencl Jiří-1011-79-823-/
6.Baier RobertLážnovský Jiří5-87-4832/-
7.Protiva LukášHavlíček Tomáš-8-7-7  03-/
8.Nevolný MilanVychodil Luděk-10-8-6  03-/
9.Baier RobertMencl Jiří-89-710732/-
10.Budělovský PetrLážnovský Jiří978  30/-
11.Nevolný MilanHavlíček Tomáš898  30/-
12.Baier RobertVychodil Luděk-67-8-9 13-/
13.Budělovský PetrMencl Jiří10-478 31/-
14.Protiva LukášLážnovský Jiří959  30/-
15.Baier RobertHavlíček Tomáš-98512 31/-
16.Budělovský PetrVychodil LuděkWO    30/-
17.Protiva LukášMencl Jiří-8-12-8  03-/
18.Nevolný MilanLážnovský Jiří-78-87-323-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budělovský Petr30Havlíček Tomáš13
Protiva Lukáš22Vychodil Luděk21
Nevolný Milan13Mencl Jiří22
Baier Robert31Lážnovský Jiří13
WO10WO01



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:15. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:25695:579Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šprysl Josef
Mráz Roman
Valenta Vratislav
Černý Roman
1459  30/-
2.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
Voráč Jiří
Erlich Luboš
7-68-9832/-
3.Mráz RomanVoráč Jiří13510  30/-
4.Šprysl JosefErlich Luboš-9-811-7 13-/
5.Jaroš AntonínValenta Vratislav475  30/-
6.Kotrbatý PetrČerný Roman698  30/-
7.Šprysl JosefVoráč Jiří7-7-9-7 13-/
8.Jaroš AntonínErlich Luboš-12-7108-1023-/
9.Kotrbatý PetrValenta Vratislav-55610 31/-
10.Mráz RomanČerný Roman885  30/-
11.Jaroš AntonínVoráč Jiří-9-85-5 13-/
12.Kotrbatý PetrErlich Luboš8912  30/-
13.Mráz RomanValenta Vratislav6-10-611732/-
14.Šprysl JosefČerný Roman10-69-9-523-/
15.Kotrbatý PetrVoráč Jiří6-7-85732/-
16.Mráz RomanErlich Luboš-5-98-8 13-/
17.Šprysl JosefValenta VratislavWO    30/-
18.Jaroš AntonínČerný RomanWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz Roman31Voráč Jiří22
Šprysl Josef03Erlich Luboš31
Jaroš Antonín12Valenta Vratislav03
Kotrbatý Petr40Černý Roman12
WO20WO02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:15. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15664:434TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Jícha František
Kříšťan Jiří
6104  30/-
2.Silavecký Ladislav
Karda Martin
Šulc Dalibor ing.
Jirásek Jiří
-7697 31/-
3.Dlouhý JiříŠulc Dalibor ing.9105  30/-
4.Brabenec VáclavJirásek Jiří-4485 31/-
5.Srch RadekKříšťan Jiří92-9-9732/-
6.Silavecký LadislavJícha František-9978 31/-
7.Brabenec VáclavŠulc Dalibor ing.98-9-4-623-/
8.Srch RadekJirásek Jiří548  30/-
9.Silavecký LadislavKříšťan Jiří1179  30/-
10.Dlouhý JiříJícha František475  30/-
11.Karda MartinŠulc Dalibor ing.-7-6-8  03-/
12.Silavecký LadislavJirásek Jiří-125-66432/-
13.Dlouhý JiříKříšťan Jiří8710  30/-
14.Brabenec VáclavJícha FrantišekWO    30/-
15.Silavecký LadislavŠulc Dalibor ing.WO    30/-
16.Dlouhý JiříJirásek JiříWO    30/-
17.Brabenec VáclavKříšťan JiříWO    30/-
18.Karda MartinJícha František108-5-7632/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Jiří30Šulc Dalibor ing.21
Brabenec Václav11Jirásek Jiří03
Srch Radek20Kříšťan Jiří03
Silavecký Ladislav30Jícha František03
Karda Martin11   
WO40WO04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:15. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35681:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Přibík Jan ing.
Kos Zdeněk ing.
9-9-109-523-/
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Kettner Martin
Šebek Tomáš
9-736 31/-
3.Eisenreich Jindřich ml.Přibík Jan ing.712-73 31/-
4.Zajíček MichalŠebek Tomáš8710  30/-
5.Čížek PavelKos Zdeněk ing.5-1011 31/-
6.Eisenreich Jindřich st.Kettner Martin-8-3-6  03-/
7.Zajíček MichalPřibík Jan ing.8-813-6-1323-/
8.Čížek PavelŠebek Tomáš512-7-6-1323-/
9.Eisenreich Jindřich st.Kos Zdeněk ing.-8-7-4  03-/
10.Eisenreich Jindřich ml.Kettner Martin11-38-11832/-
11.Čížek PavelPřibík Jan ing.-355-8232/-
12.Eisenreich Jindřich st.Šebek Tomáš7-7-6-8 13-/
13.Eisenreich Jindřich ml.Kos Zdeněk ing.1059  30/-
14.Zajíček MichalKettner Martin-66-11-9 13-/
15.Eisenreich Jindřich st.Přibík Jan ing.-8-6-6  03-/
16.Eisenreich Jindřich ml.Šebek Tomáš688  30/-
17.Zajíček MichalKos Zdeněk ing.-9-869-623-/
18.Čížek PavelKettner Martin7-7810 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich ml.40Přibík Jan ing.22
Zajíček Michal13Šebek Tomáš22
Čížek Pavel31Kos Zdeněk ing.22
Eisenreich Jindřich st.04Kettner Martin22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:15. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:21725:585Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Spiegl Richard
Moravec Milan ing.
Dřevěný Pavel
Včelička Lubomír
6212  30/-
2.Hrbek Jiří
Moravec Petr ing.
Votava Martin
Vlasák Jaroslav
8-587 31/-
3.Spiegl RichardVčelička Lubomír8-9-64-923-/
4.Hrbek JiříVlasák Jaroslav-9-7410532/-
5.Moravec Milan ing.Dřevěný Pavel910-68 31/-
6.Moravec Petr ing.Votava Martin446  30/-
7.Hrbek JiříVčelička Lubomír104-99 31/-
8.Moravec Milan ing.Vlasák Jaroslav812-78 31/-
9.Moravec Petr ing.Dřevěný Pavel8-9-68-923-/
10.Spiegl RichardVotava Martin686  30/-
11.Moravec Milan ing.Včelička Lubomír6911  30/-
12.Moravec Petr ing.Vlasák Jaroslav83-6-8432/-
13.Spiegl RichardDřevěný Pavel54-75 31/-
14.Hrbek JiříVotava Martin8-7810 31/-
15.Moravec Petr ing.Včelička Lubomír-6928 31/-
16.Spiegl RichardVlasák Jaroslav-10-88-8 13-/
17.Hrbek JiříDřevěný Pavel124-97 31/-
18.Moravec Milan ing.Votava Martin389  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Spiegl Richard22Včelička Lubomír13
Hrbek Jiří40Vlasák Jaroslav13
Moravec Milan ing.40Dřevěný Pavel13
Moravec Petr ing.31Votava Martin04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:15. 11. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35675:680Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Špička Jiří
Čepelák Vladimír st.
Knor Luděk
Kadeřábek Milan
-89-67-923-/
2.Pancíř Josef
Rataj Miloš
Knor Václav
Kočka Josef
6-579 31/-
3.Špička JiříKnor Luděk-6-58-4 13-/
4.Rataj MilošKnor Václav106-79 31/-
5.Pancíř JosefKadeřábek Milan-588-7932/-
6.Čepelák Vladimír st.Kočka Josef647  30/-
7.Rataj MilošKnor Luděk9-6-58-423-/
8.Pancíř JosefKnor Václav85-9-3-823-/
9.Čepelák Vladimír st.Kadeřábek Milan-46-10-11 13-/
10.Špička JiříKočka Josef5-966 31/-
11.Pancíř JosefKnor Luděk-89-58732/-
12.Čepelák Vladimír st.Knor Václav-5-4-9  03-/
13.Špička JiříKadeřábek Milan7-98-5932/-
14.Rataj MilošKočka Josef476  30/-
15.Čepelák Vladimír st.Knor Luděk-5-68-9 13-/
16.Špička JiříKnor Václav10-9-3-8 13-/
17.Rataj MilošKadeřábek Milan611-9-6932/-
18.Pancíř JosefKočka Josef755  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špička Jiří22Knor Luděk31
Rataj Miloš31Knor Václav31
Pancíř Josef31Kadeřábek Milan13
Čepelák Vladimír st.13Kočka Josef04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůr (bývalé kino)Dne:13. 11. 2008 19:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33665:634Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nevolný Milan
Budělovský Petr
Boubelík Jan
Pokorný Roman
-9-9-4  03-/
2.Protiva Lukáš
Baier Robert
Valenta Vratislav
Voráč Jiří
8104  30/-
3.Budělovský PetrBoubelík Jan10-911-3-1023-/
4.Protiva LukášPokorný Roman79-810 31/-
5.Nevolný MilanValenta Vratislav-6-54-4 13-/
6.Baier RobertVoráč Jiří-98-46332/-
7.Protiva LukášBoubelík Jan-56-7-9 13-/
8.Nevolný MilanPokorný Roman6-6-8-6 13-/
9.Baier RobertValenta Vratislav873  30/-
10.Budělovský PetrVoráč Jiří5-9-103432/-
11.Nevolný MilanBoubelík Jan-13-27-8 13-/
12.Baier RobertPokorný Roman7-989 31/-
13.Budělovský PetrValenta Vratislav89-117 31/-
14.Protiva LukášVoráč Jiří654  30/-
15.Baier RobertBoubelík Jan10-5-5-6 13-/
16.Budělovský PetrPokorný Roman665  30/-
17.Protiva LukášValenta Vratislav8-10-88932/-
18.Nevolný MilanVoráč Jiří8-7-9-8 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budělovský Petr31Boubelík Jan40
Protiva Lukáš31Pokorný Roman13
Nevolný Milan04Valenta Vratislav13
Baier Robert31Voráč Jiří13



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaDne:16. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:41517:612TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Marek
Císař Jan
Mencl Jiří
Vychodil Luděk
7810  30/-
2.Mráz Roman
Šprysl Josef
Bajer Jiří
Lážnovský Jiří
-7-16-9 13-/
3.Císař JanBajer Jiří-7-3-10  03-/
4.Šprysl JosefVychodil Luděk-8-4-6  03-/
5.Mráz RomanMencl Jiří949  30/-
6.Havelka MarekLážnovský Jiří-10-12-8  03-/
7.Šprysl JosefBajer Jiří-4-5-6  03-/
8.Mráz RomanVychodil Luděk9-98-5-723-/
9.Havelka MarekMencl Jiří337  30/-
10.Císař JanLážnovský Jiří-7-5-7  03-/
11.Mráz RomanBajer Jiří-8-8-5  03-/
12.Havelka MarekVychodil Luděk-14799 31/-
13.Císař JanMencl Jiří-10-8-6  03-/
14.Šprysl JosefLážnovský Jiří-8-8-7  03-/
15.Havelka MarekBajer Jiří-9-7-8  03-/
16.Císař JanVychodil Luděk58-5-8-723-/
17.Šprysl JosefMencl Jiří-41187 31/-
18.Mráz RomanLážnovský Jiří-8-12-4  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Císař Jan04Bajer Jiří40
Šprysl Josef13Vychodil Luděk31
Mráz Roman13Mencl Jiří13
Havelka Marek22Lážnovský Jiří40



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:16. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31666:618TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Jiří
Srch Radek
Šebek Tomáš
Kettner Martin
784  30/-
2.Silavecký Ladislav
Karda Martin
Kos Zdeněk ing.
Přibík Jan ing.
-8-9-7  03-/
3.Dlouhý JiříPřibík Jan ing.-7-7-9  03-/
4.Brabenec VáclavKettner Martin-675-3-523-/
5.Srch RadekKos Zdeněk ing.6-9-73-923-/
6.Silavecký LadislavŠebek Tomáš98-910 31/-
7.Brabenec VáclavPřibík Jan ing.-8-7-6  03-/
8.Srch RadekKettner Martin9-10-10101132/-
9.Silavecký LadislavKos Zdeněk ing.-9653 31/-
10.Dlouhý JiříŠebek Tomáš459  30/-
11.Srch RadekPřibík Jan ing.549  30/-
12.Silavecký LadislavKettner Martin-8759 31/-
13.Dlouhý JiříKos Zdeněk ing.-712-55932/-
14.Brabenec VáclavŠebek Tomáš6711  30/-
15.Silavecký LadislavPřibík Jan ing.-6-99-7 13-/
16.Dlouhý JiříKettner Martin1010-8-10-923-/
17.Karda MartinKos Zdeněk ing.-5-107-8 13-/
18.Srch RadekŠebek Tomáš577  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Jiří22Přibík Jan ing.31
Brabenec Václav12Kettner Martin22
Srch Radek31Kos Zdeněk ing.22
Silavecký Ladislav31Šebek Tomáš04
Karda Martin01   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:16. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38645:669SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Jirásek Jiří
Šulc Dalibor ing.
7-844 31/-
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Kuthan Jiří
Kříšťan Jiří
-7-684532/-
3.Eisenreich Jindřich ml.Kuthan Jiří4-12712 31/-
4.Čížek PavelŠulc Dalibor ing.-79-76332/-
5.Zajíček MichalJirásek Jiří-768-9-723-/
6.Eisenreich Jindřich st.Kříšťan Jiří7-769 31/-
7.Čížek PavelKuthan Jiří-5-410-5 13-/
8.Zajíček MichalŠulc Dalibor ing.-3-5-3  03-/
9.Eisenreich Jindřich st.Jirásek Jiří-710-5-9 13-/
10.Eisenreich Jindřich ml.Kříšťan Jiří9512  30/-
11.Zajíček MichalKuthan Jiří9103  30/-
12.Eisenreich Jindřich st.Šulc Dalibor ing.11-5-5-11 13-/
13.Eisenreich Jindřich ml.Jirásek Jiří-9-8-9  03-/
14.Čížek PavelKříšťan Jiří-9-5-9  03-/
15.Eisenreich Jindřich st.Kuthan Jiří-9-9-8  03-/
16.Eisenreich Jindřich ml.Šulc Dalibor ing.-11-47-7 13-/
17.Čížek PavelJirásek Jiří-7879 31/-
18.Zajíček MichalKříšťan Jiří-9911-13-1023-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Jindřich ml.22Kuthan Jiří22
Čížek Pavel22Šulc Dalibor ing.31
Zajíček Michal13Jirásek Jiří31
Eisenreich Jindřich st.13Kříšťan Jiří22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:ST-Šanov 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:16. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36692:706Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hrbek Jiří
Moravec Petr ing.
Knor Luděk
Kadeřábek Milan
-8-7771032/-
2.Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
Knor Václav
Pisár Petr
4-7-77832/-
3.Hrbek JiříPisár Petr6-3-3-10 13-/
4.Moravec Milan ing.Knor Luděk5-379 31/-
5.Moravec Petr ing.Kadeřábek Milan874  30/-
6.Spiegl RichardKnor Václav-58-9-9 13-/
7.Moravec Milan ing.Pisár Petr-6-4109-823-/
8.Moravec Petr ing.Knor Luděk10-7-1010832/-
9.Spiegl RichardKadeřábek Milan107-59 31/-
10.Hrbek JiříKnor Václav1133  30/-
11.Moravec Petr ing.Pisár Petr9-7-2-4 13-/
12.Spiegl RichardKnor Luděk129-5-7832/-
13.Hrbek JiříKadeřábek Milan-5-757632/-
14.Moravec Milan ing.Knor Václav-12-109-8 13-/
15.Spiegl RichardPisár Petr-77-88-923-/
16.Hrbek JiříKnor Luděk-6-8-3  03-/
17.Moravec Milan ing.Kadeřábek Milan878  30/-
18.Moravec Petr ing.Knor Václav66-11-7-523-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrbek Jiří22Pisár Petr40
Moravec Milan ing.22Knor Luděk13
Moravec Petr ing.22Kadeřábek Milan04
Spiegl Richard22Knor Václav31



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:16. 11. 2008 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:31620:598Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
Včelička Lubomír
Kopřiva Tomáš
86-79 31/-
2.Kubát Pavel
Pancíř Josef
Dřevěný Pavel
Vlasák Jaroslav
4-55-9732/-
3.Rataj MilošKopřiva Tomáš-5-7-6  03-/
4.Ungr Jan I.Včelička Lubomír-1195-8832/-
5.Kubát PavelVlasák Jaroslav-6-11-7  03-/
6.Čepelák Vladimír st.Dřevěný Pavel1011-8-10-823-/
7.Ungr Jan I.Kopřiva Tomáš869  30/-
8.Kubát PavelVčelička Lubomír285  30/-
9.Čepelák Vladimír st.Vlasák Jaroslav5105  30/-
10.Rataj MilošDřevěný Pavel-3-6-11  03-/
11.Kubát PavelKopřiva Tomáš-47-711932/-
12.Čepelák Vladimír st.Včelička Lubomír7-9-7-5 13-/
13.Rataj MilošVlasák Jaroslav-11712-9932/-
14.Ungr Jan I.Dřevěný Pavel6-585 31/-
15.Čepelák Vladimír st.Kopřiva Tomáš8611  30/-
16.Pancíř JosefVčelička Lubomír-11-8-9  03-/
17.Ungr Jan I.Vlasák JaroslavWO    03-/
18.Kubát PavelDřevěný PavelWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rataj Miloš12Kopřiva Tomáš13
Ungr Jan I.30Včelička Lubomír22
Kubát Pavel21Vlasák Jaroslav12
Čepelák Vladimír st.22Dřevěný Pavel21
Pancíř Josef01   
WO11WO11



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:29. 11. 2008 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31654:638Sokol Králův Dvůr "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Tomáš
Dřevěný Pavel
Budělovský Petr
Nevolný Milan
65-106 31/-
2.Včelička Lubomír
Hák Zdeněk ml.
Baier Robert
Protiva Lukáš
-78-86-623-/
3.Včelička LubomírBaier Robert959  30/-
4.Hák Zdeněk ml.Protiva Lukáš839  30/-
5.Kopřiva TomášBudělovský Petr-995-6332/-
6.Dřevěný PavelNevolný Milan766  30/-
7.Hák Zdeněk ml.Baier Robert-7-9-5  03-/
8.Kopřiva TomášProtiva Lukáš7-87-8832/-
9.Dřevěný PavelBudělovský Petr-12-9-10  03-/
10.Včelička LubomírNevolný Milan889  30/-
11.Kopřiva TomášBaier Robert810-9-10932/-
12.Vlasák JaroslavProtiva Lukáš959  30/-
13.Včelička LubomírBudělovský Petr86-1510 31/-
14.Hák Zdeněk ml.Nevolný Milan7-46-91232/-
15.Vlasák JaroslavBaier Robert-7-11-7  03-/
16.Včelička LubomírProtiva LukášWO    03-/
17.Hák Zdeněk ml.Budělovský Petr-79-9-6 13-/
18.Kopřiva TomášNevolný Milan-798-6-1023-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Včelička Lubomír30Baier Robert22
Hák Zdeněk ml.22Protiva Lukáš03
Kopřiva Tomáš31Budělovský Petr22
Dřevěný Pavel11Nevolný Milan13
Vlasák Jaroslav11   
WO01WO10



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:29. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1716:51503:698Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Knor Václav
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
-5-99-9 13-/
2.Kočka Josef
Kadeřábek Milan
Šprysl Josef
Havelka Marek
-6-79-9 13-/
3.Kadeřábek MilanJaroš Antonín-7-4-4  03-/
4.Knor LuděkHavelka Marek696  30/-
5.Knor VáclavKotrbatý Petr-12-10-6  03-/
6.Kočka JosefŠprysl Josef-6-5-6  03-/
7.Knor LuděkJaroš Antonín6-8-10-8 13-/
8.Knor VáclavHavelka Marek-4-57-9 13-/
9.Kočka JosefKotrbatý Petr-2-5-2  03-/
10.Kadeřábek MilanŠprysl Josef-10-66-6 13-/
11.Knor VáclavJaroš Antonín-1110-2-7 13-/
12.Kočka JosefHavelka Marek-2-6-3  03-/
13.Kadeřábek MilanKotrbatý Petr-6-886-523-/
14.Knor LuděkŠprysl Josef9-97-6-623-/
15.Kočka JosefJaroš Antonín-3-4-5  03-/
16.Kadeřábek MilanHavelka Marek-8-910-6 13-/
17.Knor LuděkKotrbatý Petr-3-2-5  03-/
18.Knor VáclavŠprysl Josef-11-1297-623-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadeřábek Milan04Jaroš Antonín40
Knor Luděk13Havelka Marek31
Knor Václav04Kotrbatý Petr40
Kočka Josef04Šprysl Josef40



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:29. 11. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30642:585SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor ing.
Jícha František
Moravec Milan ing.
Spiegl Richard
10-10-8-8 13-/
2.Kříšťan Jiří
Kuthan Jiří
Moravec Petr ing.
Eichenmann Filip
76-910 31/-
3.Kuthan JiříMoravec Petr ing.-9-6-7  03-/
4.Jirásek JiříMoravec Milan ing.7-9312 31/-
5.Šulc Dalibor ing.Spiegl Richard84-99 31/-
6.Kříšťan JiříEichenmann Filip955  30/-
7.Jirásek JiříMoravec Petr ing.898  30/-
8.Šulc Dalibor ing.Moravec Milan ing.108-117 31/-
9.Kříšťan JiříSpiegl Richard-59-7-5 13-/
10.Kuthan JiříEichenmann Filip-7157 31/-
11.Šulc Dalibor ing.Moravec Petr ing.54-4-6-423-/
12.Kříšťan JiříMoravec Milan ing.-6-9-10  03-/
13.Kuthan JiříSpiegl Richard-96-11-2 13-/
14.Jirásek JiříEichenmann Filip-9384 31/-
15.Kříšťan JiříMoravec Petr ing.9-88-2832/-
16.Kuthan JiříMoravec Milan ing.44-710 31/-
17.Jícha FrantišekSpiegl Richard-4-7-9  03-/
18.Šulc Dalibor ing.Eichenmann Filip342  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuthan Jiří22Moravec Petr ing.22
Jirásek Jiří30Moravec Milan ing.13
Šulc Dalibor ing.31Spiegl Richard31
Kříšťan Jiří22Eichenmann Filip04
Jícha František01   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:29. 11. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37655:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan ing.
Kos Zdeněk ing.
Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
383  30/-
2.Brabec Stanislav
Kettner Martin
Kebrle Josef
Pancíř Josef
36-8-6632/-
3.Kos Zdeněk ing.Čepelák Vladimír st.8-997 31/-
4.Přibík Jan ing.Kebrle Josef7-876 31/-
5.Kettner MartinUngr Jan I.-8-88-8 13-/
6.Brabec StanislavPancíř Josef65-68 31/-
7.Přibík Jan ing.Čepelák Vladimír st.-9-49-7 13-/
8.Kettner MartinKebrle Josef-83-109-523-/
9.Brabec StanislavUngr Jan I.-3-8-8  03-/
10.Kos Zdeněk ing.Pancíř Josef646  30/-
11.Kettner MartinČepelák Vladimír st.5-7510 31/-
12.Brabec StanislavKebrle Josef-4-9-5  03-/
13.Kos Zdeněk ing.Ungr Jan I.7-7-1110832/-
14.Přibík Jan ing.Pancíř Josef6-6-1014932/-
15.Brabec StanislavČepelák Vladimír st.-8-4-7  03-/
16.Kos Zdeněk ing.Kebrle Josef-11-5-7  03-/
17.Přibík Jan ing.Ungr Jan I.-5-29-8 13-/
18.Kettner MartinPancíř Josef159-8-9-1223-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kos Zdeněk ing.31Čepelák Vladimír st.22
Přibík Jan ing.22Kebrle Josef31
Kettner Martin13Ungr Jan I.31
Brabec Stanislav13Pancíř Josef13



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kladno-Dubí, ECKDne:29. 11. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32567:622TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Havlíček Tomáš
Dlouhý Jiří
Srch Radek
-98-913-923-/
2.Mencl Jiří
Vychodil Luděk
Brabenec Václav
Silavecký Ladislav
6118  30/-
3.Mencl JiříSilavecký Ladislav9-6-4-3 13-/
4.Vychodil LuděkSrch Radek-6-9-2  03-/
5.Havlíček TomášDlouhý Jiří68-1010 31/-
6.Bajer JiříBrabenec Václav6-864 31/-
7.Vychodil LuděkSilavecký Ladislav-874-51132/-
8.Havlíček TomášSrch Radek-108-4-11 13-/
9.Bajer JiříDlouhý Jiří4515  30/-
10.Mencl JiříBrabenec Václav6107  30/-
11.Havlíček TomášSilavecký Ladislav9116  30/-
12.Bajer JiříSrch Radek85-8-6932/-
13.Mencl JiříDlouhý Jiří-78-6-5 13-/
14.Vychodil LuděkBrabenec Václav-61426 31/-
15.Bajer JiříSilavecký Ladislav64-86 31/-
16.Mencl JiříSrch RadekWO    03-/
17.Vychodil LuděkDlouhý JiříWO    03-/
18.Havlíček TomášBrabenec VáclavWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mencl Jiří12Silavecký Ladislav13
Vychodil Luděk21Srch Radek21
Havlíček Tomáš21Dlouhý Jiří12
Bajer Jiří40Brabenec Václav03
WO03WO30



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:29. 11. 2008 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:31694:638TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boubelík Jan
Pokorný Roman
Eisenreich Jindřich ml.
Staník Daniel
8-7-7-5 13-/
2.Voráč Jiří
Valenta Vratislav
Zajíček Michal
Čížek Pavel
5-37-3-723-/
3.Voráč JiříEisenreich Jindřich ml.-76-8-9 13-/
4.Boubelík JanČížek Pavel8-795 31/-
5.Pokorný RomanZajíček Michal756  30/-
6.Valenta VratislavStaník Daniel1087  30/-
7.Boubelík JanEisenreich Jindřich ml.71010  30/-
8.Pokorný RomanČížek Pavel8-959 31/-
9.Valenta VratislavZajíček Michal3-67-8-323-/
10.Voráč JiříStaník Daniel658  30/-
11.Pokorný RomanEisenreich Jindřich ml.-9-6-3  03-/
12.Valenta VratislavČížek Pavel10-5-710832/-
13.Voráč JiříZajíček Michal8-8-11-10 13-/
14.Erlich LubošStaník Daniel-836-8-1023-/
15.Valenta VratislavEisenreich Jindřich ml.9-105-9532/-
16.Voráč JiříČížek Pavel114-12-7-1123-/
17.Erlich LubošZajíček Michal-9325 31/-
18.Pokorný RomanStaník Daniel9137  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voráč Jiří13Eisenreich Jindřich ml.22
Boubelík Jan20Čížek Pavel13
Pokorný Roman31Zajíček Michal22
Valenta Vratislav31Staník Daniel13
Erlich Luboš11   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:30. 11. 2008 12:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40644:698Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Včelička Lubomír
Hák Zdeněk ml.
Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
-9-9-7  03-/
2.Kopřiva Tomáš
Dřevěný Pavel
Šprysl Josef
Mráz Roman
-4-6461132/-
3.Včelička LubomírKotrbatý Petr-129-4-3 13-/
4.Hák Zdeněk ml.Jaroš Antonín-5-69-8 13-/
5.Kopřiva Tomᚊprysl Josef79-9-8-923-/
6.Dřevěný PavelMráz Roman-8695 31/-
7.Hák Zdeněk ml.Kotrbatý Petr-5-8-11  03-/
8.Kopřiva TomášJaroš Antonín5511  30/-
9.Dřevěný PavelŠprysl Josef-8-4-7  03-/
10.Včelička LubomírMráz Roman-7-9910-723-/
11.Kopřiva TomášKotrbatý Petr813-35 31/-
12.Dřevěný PavelJaroš Antonín10-1145 31/-
13.Votava MartinŠprysl Josef-5-9-5  03-/
14.Hák Zdeněk ml.Mráz Roman11-797 31/-
15.Dřevěný PavelKotrbatý Petr-5-8714-1023-/
16.Votava MartinJaroš Antonín-3-4-8  03-/
17.Hák Zdeněk ml.Šprysl Josef127-10-6-923-/
18.Kopřiva TomášMráz Roman-7796 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Včelička Lubomír02Kotrbatý Petr31
Hák Zdeněk ml.13Jaroš Antonín22
Kopřiva Tomáš31Šprysl Josef40
Dřevěný Pavel22Mráz Roman13
Votava Martin02   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:30. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30689:603ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Knor Václav
Protiva Lukáš
Dražan Jiří
-8-954632/-
2.Kočka Josef
Kadeřábek Milan
Budělovský Petr
Nevolný Milan
86-9-10-1023-/
3.Kočka JosefBudělovský Petr-8-10-7  03-/
4.Knor LuděkNevolný Milan-9285 31/-
5.Knor VáclavProtiva Lukáš4-7-88-1123-/
6.Kadeřábek MilanDražan Jiří276  30/-
7.Knor LuděkBudělovský Petr1082  30/-
8.Knor VáclavNevolný Milan79-9-6932/-
9.Kadeřábek MilanProtiva Lukáš-135106 31/-
10.Kočka JosefDražan Jiří-2-10681032/-
11.Knor VáclavBudělovský Petr5-10-9-8 13-/
12.Kadeřábek MilanNevolný Milan10-7105 31/-
13.Kočka JosefProtiva Lukáš-8-7-3  03-/
14.Knor LuděkDražan Jiří524  30/-
15.Kadeřábek MilanBudělovský Petr11-4-910-723-/
16.Kočka JosefNevolný Milan-8-5-6  03-/
17.Knor LuděkProtiva Lukáš275  30/-
18.Knor VáclavDražan Jiří6136  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočka Josef13Budělovský Petr31
Knor Luděk40Nevolný Milan13
Knor Václav22Protiva Lukáš22
Kadeřábek Milan31Dražan Jiří04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Veltrusy, vchod z Tyršovy uliceDne:30. 11. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:29711:637SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kuthan Jiří
Kříšťan Jiří
Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
-9-9148532/-
2.Šulc Dalibor ing.
Jirásek Jiří
Kubát Pavel
Pancíř Josef
6-658 31/-
3.Kuthan JiříKubát Pavel-75-5-9 13-/
4.Kříšťan JiříUngr Jan I.-11-5851032/-
5.Šulc Dalibor ing.Čepelák Vladimír st.-9-8-3  03-/
6.Jirásek JiříRataj Miloš493  30/-
7.Kříšťan JiříKubát Pavel13-98-4-523-/
8.Šulc Dalibor ing.Ungr Jan I.-5-1155732/-
9.Jirásek JiříČepelák Vladimír st.-10-996-423-/
10.Kuthan JiříRataj Miloš7-4104 31/-
11.Šulc Dalibor ing.Kubát Pavel-8827 31/-
12.Jirásek JiříUngr Jan I.759  30/-
13.Kuthan JiříČepelák Vladimír st.477  30/-
14.Kříšťan JiříRataj Miloš-12917 31/-
15.Jirásek JiříKubát Pavel6-3-8-4 13-/
16.Kuthan JiříUngr Jan I.-39-106932/-
17.Kříšťan JiříČepelák Vladimír st.-66-98932/-
18.Šulc Dalibor ing.Rataj Miloš298  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuthan Jiří31Kubát Pavel31
Kříšťan Jiří31Ungr Jan I.04
Šulc Dalibor ing.31Čepelák Vladimír st.22
Jirásek Jiří22Rataj Miloš04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Jandačův sálDne:30. 11. 2008 08:45
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38674:695Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan ing.
Kos Zdeněk ing.
Spiegl Richard
Moravec Milan ing.
9-56-4-723-/
2.Brabec Stanislav
Kettner Martin
Vajcová Kateřina
Moravec Petr ing.
-11299 31/-
3.Kos Zdeněk ing.Moravec Milan ing.8-1084 31/-
4.Brabec StanislavVajcová Kateřina-9-10-7  03-/
5.Přibík Jan ing.Moravec Petr ing.83-4-7932/-
6.Rezek Jan ml.Spiegl Richard-7-588932/-
7.Brabec StanislavMoravec Milan ing.-7-7-7  03-/
8.Přibík Jan ing.Vajcová Kateřina8810  30/-
9.Rezek Jan ml.Moravec Petr ing.-9-8-6  03-/
10.Kos Zdeněk ing.Spiegl Richard6-8-813-923-/
11.Přibík Jan ing.Moravec Milan ing.8-8-8-6 13-/
12.Rezek Jan ml.Vajcová Kateřina967  30/-
13.Kos Zdeněk ing.Moravec Petr ing.839  30/-
14.Kettner MartinSpiegl Richard7-48-10832/-
15.Rezek Jan ml.Moravec Milan ing.-88-97-723-/
16.Kos Zdeněk ing.Vajcová Kateřina-12-98-4 13-/
17.Kettner MartinMoravec Petr ing.6-77-6-223-/
18.Přibík Jan ing.Spiegl Richard-6-669-623-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kos Zdeněk ing.22Moravec Milan ing.31
Brabec Stanislav02Vajcová Kateřina22
Přibík Jan ing.22Moravec Petr ing.22
Rezek Jan ml.22Spiegl Richard22
Kettner Martin11   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál 
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TTC Kladno/Kladno-DubíDne:29. 11. 2008 10:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:29673:583TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Lážnovský Jiří
Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
6-892 31/-
2.Mencl Jiří
Vychodil Luděk
Čížek Pavel
Zajíček Michal
8-631 31/-
3.Lážnovský JiříEisenreich Jindřich ml.-8695 31/-
4.Mencl JiříČížek Pavel67-9-9-523-/
5.Vychodil LuděkZajíček Michal8-96-3432/-
6.Bajer JiříEisenreich Jindřich st.598  30/-
7.Mencl JiříEisenreich Jindřich ml.-11-93-10 13-/
8.Vychodil LuděkČížek Pavel69-9-8-723-/
9.Bajer JiříZajíček Michal676  30/-
10.Lážnovský JiříEisenreich Jindřich st.67-7-8532/-
11.Vychodil LuděkEisenreich Jindřich ml.-2-811-8 13-/
12.Bajer JiříČížek Pavel-9446 31/-
13.Lážnovský JiříZajíček Michal-7-485-523-/
14.Mencl JiříEisenreich Jindřich st.456  30/-
15.Bajer JiříEisenreich Jindřich ml.658  30/-
16.Lážnovský JiříČížek Pavel-6-6-5  03-/
17.Mencl JiříZajíček Michal-312-9-8 13-/
18.Vychodil LuděkEisenreich Jindřich st.965  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lážnovský Jiří22Eisenreich Jindřich ml.22
Mencl Jiří13Čížek Pavel31
Vychodil Luděk22Zajíček Michal22
Bajer Jiří40Eisenreich Jindřich st.04



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Pod Školou 987, 251 01 Říčany, z Masarykova nám. k rybníkuDne:30. 11. 2008 12:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34594:632TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boubelík Jan
Pokorný Roman
Srch Radek
Dlouhý Jiří
4-8-8-11 13-/
2.Valenta Vratislav
Voráč Jiří
Silavecký Ladislav
Karda Martin
998  30/-
3.Voráč JiříSilavecký Ladislav-9-8-13  03-/
4.Pokorný RomanSrch Radek-8-9-4  03-/
5.Valenta VratislavDlouhý Jiří-97-811-823-/
6.Boubelík JanBrabenec Václav99-610 31/-
7.Pokorný RomanSilavecký Ladislav-104-88632/-
8.Valenta VratislavSrch Radek-91087 31/-
9.Boubelík JanDlouhý Jiří-9108-5832/-
10.Voráč JiříBrabenec Václav6-997 31/-
11.Valenta VratislavSilavecký Ladislav-48-9-3 13-/
12.Boubelík JanSrch Radek98-47 31/-
13.Voráč JiříDlouhý Jiří-47510 31/-
14.Pokorný RomanKarda Martin4-998 31/-
15.Boubelík JanSilavecký Ladislav234  30/-
16.Voráč JiříSrch Radek-8-6-8  03-/
17.Pokorný RomanDlouhý JiříWO    03-/
18.Valenta VratislavKarda MartinWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voráč Jiří22Silavecký Ladislav22
Pokorný Roman21Srch Radek22
Valenta Vratislav12Dlouhý Jiří12
Boubelík Jan40Brabenec Václav02
   Karda Martin01
WO02WO20



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:13. 12. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29604:567TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Nevolný Milan
Protiva Lukáš
107-92 31/-
2.Karda Martin
Silavecký Ladislav
Zítek Patrik
Budělovský Petr
7-3-7-9 13-/
3.Dlouhý JiříZítek Patrik-6-7-6  03-/
4.Silavecký LadislavBudělovský Petr-11637 31/-
5.Karda MartinProtiva Lukáš-2-10-6  03-/
6.Srch RadekNevolný Milan972  30/-
7.Silavecký LadislavZítek Patrik10-4-119732/-
8.Karda MartinBudělovský Petr-6-9-5  03-/
9.Srch RadekProtiva Lukáš936  30/-
10.Dlouhý JiříNevolný Milan-8-876332/-
11.Brabenec VáclavZítek Patrik-8-7-9  03-/
12.Srch RadekBudělovský Petr-31158 31/-
13.Dlouhý JiříProtiva Lukáš848  30/-
14.Silavecký LadislavNevolný Milan-57-11-8 13-/
15.Srch RadekZítek Patrik-59-3-7 13-/
16.Dlouhý JiříBudělovský Petr568  30/-
17.Silavecký LadislavProtiva Lukáš774  30/-
18.Brabenec VáclavNevolný Milan-67710 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Jiří31Zítek Patrik31
Silavecký Ladislav31Budělovský Petr13
Karda Martin02Protiva Lukáš13
Srch Radek31Nevolný Milan13
Brabenec Václav11   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:13. 12. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:41668:689Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Šprysl Josef
Kotrbatý Petr
-95-6-8 13-/
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Mráz Roman
Havelka Marek
6-745 31/-
3.Eisenreich Jindřich st.Kotrbatý Petr-4-6-8  03-/
4.Zajíček MichalHavelka Marek-6-7-9  03-/
5.Eisenreich Jindřich ml.Šprysl Josef12-5118 31/-
6.Čížek PavelMráz Roman-89-125-923-/
7.Zajíček MichalKotrbatý Petr-8-103-8 13-/
8.Eisenreich Jindřich ml.Havelka Marek59-5-8232/-
9.Čížek PavelŠprysl Josef87-96 31/-
10.Eisenreich Jindřich st.Mráz Roman-6-8-7  03-/
11.Eisenreich Jindřich ml.Kotrbatý Petr-96-913-923-/
12.Čížek PavelHavelka Marek-698-5-623-/
13.Eisenreich Jindřich st.Šprysl Josef-4-77-7 13-/
14.Zajíček MichalMráz Roman5-85-4932/-
15.Čížek PavelKotrbatý Petr-787-5632/-
16.Eisenreich Jindřich st.Havelka Marek-5-8-5  03-/
17.Zajíček MichalŠprysl Josef68-10-8732/-
18.Eisenreich Jindřich ml.Mráz Roman5910  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich st.04Kotrbatý Petr31
Zajíček Michal22Havelka Marek31
Eisenreich Jindřich ml.31Šprysl Josef13
Čížek Pavel22Mráz Roman22



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lány, Masarykovo náměstíDne:07. 12. 2008 10:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1427:43600:667TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr ing.
Moravec Milan ing.
Bajer Jiří
Havlíček Tomáš
-5-86-4 13-/
2.Moravec Ladislav ml.
Vajcová Kateřina
Vychodil Luděk
Lážnovský Jiří
5-6-5-6 13-/
3.Vajcová KateřinaBajer Jiří-3-112-1 13-/
4.Moravec Milan ing.Havlíček Tomáš6-6-7-1 13-/
5.Moravec Petr ing.Vychodil Luděk-8-6-10  03-/
6.Moravec Ladislav ml.Lážnovský Jiří9266  30/-
7.Moravec Milan ing.Bajer Jiří-9-7-4  03-/
8.Moravec Petr ing.Havlíček Tomáš12-2-11-8 13-/
9.Moravec Ladislav ml.Vychodil Luděk-6-7-9  03-/
10.Vajcová KateřinaLážnovský Jiří-108-12-5 13-/
11.Moravec Petr ing.Bajer Jiří82-6-7-1123-/
12.Moravec Ladislav ml.Havlíček Tomáš6-9-5-7 13-/
13.Vajcová KateřinaVychodil Luděk-8-297-723-/
14.Moravec Milan ing.Lážnovský Jiří-71096 31/-
15.Moravec Ladislav ml.Bajer JiříWO    30/-
16.Vajcová KateřinaHavlíček Tomáš-77-610-523-/
17.Moravec Milan ing.Vychodil LuděkWO    30/-
18.Moravec Petr ing.Lážnovský Jiří10-9-1010-323-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vajcová Kateřina04Bajer Jiří30
Moravec Milan ing.12Havlíček Tomáš40
Moravec Petr ing.04Vychodil Luděk30
Moravec Ladislav ml.12Lážnovský Jiří22
WO20WO02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece v Hořovicích, Tyršova ulice, u marketu LIDLDne:13. 12. 2008 13:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33595:575TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Ungr Jan I.
Čepelák Vladimír st.
Erlich Luboš
Valenta Vratislav
89-97 31/-
2.Kubát Pavel
Pancíř Josef
Pokorný Roman
Voráč Jiří
-7-7-9  03-/
3.Ungr Jan I.Pokorný Roman784  30/-
4.Rataj MilošVoráč Jiří-7-8-5  03-/
5.Kubát PavelValenta Vratislav-106-8-8 13-/
6.Čepelák Vladimír st.Erlich Luboš8-3-78-523-/
7.Rataj MilošPokorný Roman-1-6-3  03-/
8.Kubát PavelVoráč Jiří1078  30/-
9.Čepelák Vladimír st.Valenta Vratislav-8-109-14 13-/
10.Ungr Jan I.Erlich Luboš10-76-8632/-
11.Kubát PavelPokorný Roman994  30/-
12.Čepelák Vladimír st.Voráč Jiří-9-9-8  03-/
13.Ungr Jan I.Valenta Vratislav896  30/-
14.Rataj MilošErlich Luboš-3-8-1  03-/
15.Čepelák Vladimír st.Pokorný Roman-889-11-923-/
16.Ungr Jan I.Voráč Jiří-8118-10-523-/
17.Rataj MilošValenta VratislavWO    30/-
18.Kubát PavelErlich LubošWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungr Jan I.31Pokorný Roman22
Rataj Miloš03Voráč Jiří31
Kubát Pavel21Valenta Vratislav21
Čepelák Vladimír st.04Erlich Luboš21
WO20WO02



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"VRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Veltrusy 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrDne:13. 12. 2008 18:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36657:643SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Jaroslav
Hák Zdeněk ml.
Tesárek Jiří
Kříšťan Jiří
-95-5-9 13-/
2.Votava Martin
Šrámek David
Šulc Dalibor ing.
Jícha František
-6-9-8  03-/
3.Votava MartinKříšťan Jiří-5-9-7  03-/
4.Hák Zdeněk ml.Šulc Dalibor ing.58-710 31/-
5.Vlasák JaroslavTesárek Jiří937  30/-
6.Dřevěný PavelJícha František10-9-87-923-/
7.Hák Zdeněk ml.Kříšťan Jiří9-99-8-723-/
8.Vlasák JaroslavŠulc Dalibor ing.584  30/-
9.Dřevěný PavelTesárek Jiří-88107 31/-
10.Kopřiva TomášJícha František-9-8-7  03-/
11.Vlasák JaroslavKříšťan Jiří8-644 31/-
12.Dřevěný PavelŠulc Dalibor ing.8-993 31/-
13.Kopřiva TomášTesárek Jiří13-96-7-1023-/
14.Hák Zdeněk ml.Jícha František-57-11-3 13-/
15.Dřevěný PavelKříšťan Jiří-98-8-9 13-/
16.Kopřiva Tomᚊulc Dalibor ing.83-79 31/-
17.Hák Zdeněk ml.Tesárek Jiří6-8-10-4 13-/
18.Vlasák JaroslavJícha František9-568 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Votava Martin01Kříšťan Jiří31
Hák Zdeněk ml.13Šulc Dalibor ing.04
Vlasák Jaroslav40Tesárek Jiří22
Dřevěný Pavel22Jícha František31
Kopřiva Tomáš12   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B" 
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovDne:13. 12. 2008 17:00
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29589:572ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Knor Václav
Brabec Stanislav
Kettner Martin
21010  30/-
2.Knor Luděk
Kadeřábek Milan
Froněk Petr
Rezek Jan ml.
-98-58332/-
3.Knor LuděkKettner Martin8-675 31/-
4.Knor VáclavFroněk Petr6810  30/-
5.Pisár PetrBrabec Stanislav624  30/-
6.Kadeřábek MilanRezek Jan ml.-5-7-8  03-/
7.Knor VáclavKettner Martin7-9-8-11 13-/
8.Pisár PetrFroněk Petr484  30/-
9.Kadeřábek MilanBrabec Stanislav-9-678-423-/
10.Knor LuděkRezek Jan ml.52-45 31/-
11.Pisár PetrKettner Martin-74-97632/-
12.Kadeřábek MilanFroněk Petr987  30/-
13.Knor LuděkBrabec Stanislav917  30/-
14.Knor VáclavRezek Jan ml.-5-410-10 13-/
15.Kadeřábek MilanKettner Martin-10-67-7 13-/
16.Knor LuděkFroněk Petr98-8-10932/-
17.Knor VáclavBrabec StanislavWO    03-/
18.Pisár PetrRezek Jan ml.WO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knor Luděk40Kettner Martin22
Knor Václav12Froněk Petr04
Pisár Petr30Brabec Stanislav12
Kadeřábek Milan13Rezek Jan ml.21
WO02WO20



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Sokol Příbram 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceDne:14. 12. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:37615:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Dlouhý Jiří
Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
-98-891132/-
2.Karda Martin
Silavecký Ladislav
Mráz Roman
Havelka Marek
78-1011 31/-
3.Dlouhý JiříKotrbatý Petr-961010 31/-
4.Silavecký LadislavJaroš Antonín-9-512-9 13-/
5.Brabenec VáclavMráz Roman-11-6-9  03-/
6.Srch RadekHavelka Marek-13579 31/-
7.Silavecký LadislavKotrbatý Petr-7-5-7  03-/
8.Brabenec VáclavJaroš Antonín-5-10-5  03-/
9.Srch RadekMráz Roman-67-66132/-
10.Dlouhý JiříHavelka Marek-510-93532/-
11.Brabenec VáclavKotrbatý Petr-16-8-5  03-/
12.Srch RadekJaroš Antonín279  30/-
13.Dlouhý JiříMráz Roman7-7-5-7 13-/
14.Silavecký LadislavHavelka Marek959  30/-
15.Srch RadekKotrbatý Petr-8-4-7  03-/
16.Dlouhý JiříJaroš Antonín-9-9-8  03-/
17.Silavecký LadislavMráz Roman910-69 31/-
18.Karda MartinHavelka Marek-8-8-7  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Jiří22Kotrbatý Petr31
Silavecký Ladislav22Jaroš Antonín31
Brabenec Václav03Mráz Roman22
Srch Radek31Havelka Marek13
Karda Martin01   



Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVRCHNÍ ROZHODČÍ:
HOSTUJÍCÍ:Slovan Lochovice 
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rožmitál p.Tř., ulice KomenskéhoDne:14. 12. 2008 10:30
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41577:647Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
Zítek Patrik
Budělovský Petr
-2-6-7  03-/
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
Protiva Lukáš
Baier Robert
8-79-7832/-
3.Eisenreich Jindřich st.Zítek Patrik-68-5-6 13-/
4.Zajíček MichalBaier Robert-8-5-6  03-/
5.Eisenreich Jindřich ml.Protiva Lukáš1169  30/-
6.Čížek PavelBudělovský Petr-9-7-8  03-/
7.Zajíček MichalZítek Patrik-7-7-7  03-/
8.Eisenreich Jindřich ml.Baier Robert8-98-10-923-/
9.Čížek PavelProtiva Lukáš673  30/-
10.Eisenreich Jindřich st.Budělovský Petr-6-6-10  03-/
11.Eisenreich Jindřich ml.Zítek Patrik9-69-6-623-/
12.Čížek PavelBaier Robert9-8913