Středočeský svaz stolního tenisu

Výsledky do novin
Divize mužů
1. kolo:
FK Kolín - AŠ Mladá Boleslav "B" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilner Jaroslav 2:0, Dolejší Stanislav 1:1, Uher Petr 3:0, Vendl Jakub 2:0, body hostů: Fuka Martin 1:2, Serbus Tomáš 0:2, Nováček Petr 0:2, Zahrádka Michal 0:2), TTC Kladno - Sokol Hořovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bajer Jiří 1:0, Gábriš Michal 1:1, Havlíček Tomáš 2:1, Zika Ondřej 3:0, Vychodil Luděk 1:0, body hostů: Šmíd Jan 2:1, Jirouch Tomáš ing. 0:3, Chládek Luboš 0:2, Koros Pavel 0:2), Sokol Líbeznice - Sokol Hudlice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 2:2, Kraml Václav 3:1, Eschner Jan 4:0, Vondráš Jan ing. 0:4, body hostů: Hříbal Petr 2:2, Gruber Martin 1:3, Hrabár Jiří 1:3, Šulc Martin 3:1), SKP ARLT Kladno - KST Rakovník 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulihrach Jiří 2:1, Prágr Lukáš 1:2, Štěpán Pavel 2:1, Hrubý Vlastimil 3:0, body hostů: Lédl Jiří 2:1, Andrt Tomáš 2:1, Štepka Vladimír 0:3, Čech Pavel 0:2, Rezek Jan ml. 0:1), TJ Neratovice - TTC Brandýs n.L. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Jiří 3:1, Dvořák Zdeněk 0:4, Dvořák Jan ml. 2:2, Mottl Petr 4:0, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:1, Berger Miroslav 2:2, Mifka Alexius ing. 1:3, Šubrt Jaroslav 1:3), Sokol Hudlice "B" - Sokol Králův Dvůr "C" 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drož Jan 2:0, Homolka Pavel ml. 2:0, Landa Miloslav 2:0, Dřevěný Petr 2:0, body hostů: Rujder David 0:2, Malina Václav 0:2, Včelička Lubomír 0:2, Kopřiva Tomáš 0:2),
2. kolo:
Sokol Hudlice "B" - SKP ARLT Kladno 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drož Jan 3:0, Homolka Pavel ml. 2:0, Landa Miloslav 1:2, Dřevěný Petr 3:0, body hostů: Ulihrach Jiří 0:2, Hrubý Vlastimil 1:2, Mrhal Tomáš 1:2, Prágr Lukáš 0:2, Štěpán Pavel 0:1), Sokol Králův Dvůr "C" - KST Rakovník 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 2:1, Rujder David 1:2, Včelička Lubomír 0:3, Malina Václav 0:3, body hostů: Lédl Jiří 2:1, Štepka Vladimír 3:0, Mikeš Milan 2:1, Andrt Tomáš 2:1), TJ Neratovice - Sokol Líbeznice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan ml. 0:3, Beneš Tomáš 1:2, Michal Jiří 1:2, Mottl Petr 2:2, body hostů: Eschner Jan 4:0, Kala Petr 1:2, Janíček Petr 2:1, Vondráš Jan ing. 2:1), TTC Brandýs n.L. - Sokol Hudlice "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miroslav 2:2, Šubrt Jaroslav 2:2, Mifka Alexius ing. 2:2, Zatřepálek Pavel 2:2, body hostů: Šulc Martin 3:1, Hrabár Jiří 2:2, Gruber Martin 3:1, Hubinger Lukáš 0:4), FK Kolín - TTC Kladno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolejší Stanislav 3:1, Uher Petr 1:3, Vendl Jakub 2:2, Pilner Jaroslav 2:2, body hostů: Zika Ondřej 2:2, Havlíček Tomáš 2:2, Bajer Jiří 4:0, Vychodil Luděk 0:4), AŠ Mladá Boleslav "B" - Sokol Hořovice 10:4 (pokuta, čtyřhry 0:2, body domácích: Nešněra Jiří 2:1, Serbus Tomáš 3:0, Nováček Petr 2:1, Fuka Martin 3:0, body hostů: Šmíd Jan 2:1, Jirouch Tomáš ing. 0:3, Chládek Luboš 0:3, Koros Pavel 0:3),
3. kolo:
Sokol Hudlice "B" - KST Rakovník 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drož Jan 1:1, Homolka Pavel ml. 2:0, Landa Miloslav 2:1, Dřevěný Petr 3:0, body hostů: Andrt Tomáš 0:3, Štepka Vladimír 0:3, Mikeš Milan 1:1, Čech Pavel 1:1), Sokol Králův Dvůr "C" - SKP ARLT Kladno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malina Václav 2:2, Včelička Lubomír 1:3, Rujder David 2:2, Kopřiva Tomáš 3:1, body hostů: Ulihrach Jiří 3:1, Mrhal Tomáš 2:2, Hrubý Vlastimil 2:2, Štěpán Pavel 0:2, Prágr Lukáš 1:1), TJ Neratovice - Sokol Hudlice "A" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Zdeněk 1:2, Beneš Tomáš 1:1, Michal Jiří 2:1, Mottl Petr 4:0, Dvořák Jan ml. 1:0, body hostů: Šulc Martin 2:2, Hrabár Jiří 1:2, Gruber Martin 1:2, Hubinger Lukáš 0:3), TTC Brandýs n.L. - Sokol Líbeznice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miroslav 1:3, Šubrt Jaroslav 2:1, Mifka Alexius ing. 0:3, Zatřepálek Pavel 2:2, body hostů: Eschner Jan 4:0, Kala Petr 2:2, Janíček Petr 1:2, Vondráš Jan ing. 2:1), FK Kolín - Sokol Hořovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vendl Jakub 2:2, Dolejší Stanislav 2:1, Uher Petr 1:2, Pilner Jaroslav 4:0, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Jirouch Tomáš ing. 0:4, Chládek Luboš 1:2, Koros Pavel 1:2), AŠ Mladá Boleslav "B" - TTC Kladno 10:7 (pokuta, čtyřhry 2:0, body domácích: Zahrádka Michal 2:2, Nešněra Jiří 3:1, Nováček Petr 0:3, Fuka Martin 3:1, body hostů: Zika Ondřej 3:1, Havlíček Tomáš 3:1, Vychodil Luděk 1:3, Mencl Jiří 0:3),
4. kolo:
TTC Kladno - Sokol Hudlice "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíček Tomáš 1:3, Gábriš Michal 1:3, Škubal Jiří Ing. 1:3, Zika Ondřej 4:0, body hostů: Dřevěný Petr 2:2, Drož Jan 3:1, Homolka Pavel ml. 2:2, Landa Miloslav 2:2), Sokol Hořovice - Sokol Králův Dvůr "C" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirouch Tomáš ing. 2:1, Koros Pavel 1:1, Chládek Luboš 2:1, Šmíd Jan 2:0, WO 1:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 3:0, Rujder David 0:2, Malina Václav 0:3, Včelička Lubomír 0:2, WO 0:1), Sokol Líbeznice - FK Kolín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraml Václav 4:0, Juklík Tomáš 3:1, Janíček Petr 0:3, Eschner Jan 2:2, body hostů: Pilner Jaroslav 3:1, Dolejší Stanislav 1:3, Vendl Jakub 2:2, Ptáček František ml. 0:3), Sokol Hudlice "A" - AŠ Mladá Boleslav "B" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Martin 3:0, Hrabár Jiří 2:1, Šulc Martin 1:2, Hříbal Petr 2:2, body hostů: Fuka Martin 1:3, Nešněra Jiří 1:2, Šťastný Vladislav 2:1, Zahrádka Michal 1:2), SKP ARLT Kladno - TJ Neratovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulihrach Jiří 3:0, Štěpán Pavel 0:3, Prágr Lukáš 0:3, Hrubý Vlastimil 1:3, body hostů: Michal Jiří 3:1, Mottl Petr 3:0, Dvořák Zdeněk 1:2, Beneš Tomáš 2:1), KST Rakovník - TTC Brandýs n.L. 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Pavel 1:2, Lédl Jiří 4:0, Mikeš Milan 0:3, Andrt Tomáš 3:1, Přibík Jan ing. 0:1, body hostů: Zatřepálek Pavel 2:2, Berger Miroslav 3:1, Šubrt Jaroslav 2:2, Mifka Alexius ing. 0:3),
5. kolo:
TTC Kladno - Sokol Králův Dvůr "C" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zika Ondřej 2:1, Gábriš Michal 1:2, Škubal Jiří Ing. 2:1, Bajer Jiří 1:0, Havlíček Tomáš 2:1, body hostů: Kopřiva Tomáš 2:2, Malina Václav 1:2, Včelička Lubomír 0:3, Rujder David 2:1), Sokol Hořovice - Sokol Hudlice "B" 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirouch Tomáš ing. 3:0, Koros Pavel 0:3, Chládek Luboš 1:2, Šmíd Jan 1:3, body hostů: Dřevěný Petr 3:1, Drož Jan 1:2, Homolka Pavel ml. 2:1, Landa Miloslav 2:1), Sokol Líbeznice - AŠ Mladá Boleslav "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraml Václav 2:0, Vondráš Jan ing. 0:2, Kala Petr 3:0, Eschner Jan 3:0, body hostů: Fuka Martin 1:2, Nešněra Jiří 1:2, Šťastný Vladislav 0:2, Zahrádka Michal 0:2), Sokol Hudlice "A" - FK Kolín 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gruber Martin 3:1, Hrabár Jiří 0:3, Šulc Martin 3:1, WO 0:4, body hostů: Pilner Jaroslav 2:1, Dolejší Stanislav 2:1, Vendl Jakub 0:2, Ptáček František ml. 1:2, WO 4:0), SKP ARLT Kladno - TTC Brandýs n.L. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulihrach Jiří 2:2, Štěpán Pavel 1:3, Prágr Lukáš 0:4, Hrubý Vlastimil 4:0, body hostů: Zatřepálek Pavel 1:3, Berger Miroslav 3:1, Šubrt Jaroslav 2:2, Mifka Alexius ing. 3:1), KST Rakovník - TJ Neratovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lédl Jiří 2:2, Mikeš Milan 1:2, Štepka Vladimír 2:1, Andrt Tomáš 0:2, Čech Pavel 1:1, body hostů: Michal Jiří 2:2, Mottl Petr 3:1, Dvořák Zdeněk 1:2, Dvořák Jan ml. 2:1),
6. kolo:
Sokol Hudlice "B" - TJ Neratovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Landa Miloslav 1:1, Homolka Pavel ml. 1:1, Drož Jan 3:0, Dřevěný Petr 3:0, body hostů: Michal Jiří 1:2, Mottl Petr 1:2, Dvořák Jan ml. 0:2, Dvořák Zdeněk 0:2), Sokol Králův Dvůr "C" - TTC Brandýs n.L. 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 2:1, Rujder David 1:2, Malina Václav 0:3, Řejha Pavel 1:3, body hostů: Zatřepálek Pavel 2:2, Berger Miroslav 3:0, Šubrt Jaroslav 3:0, Mifka Alexius ing. 1:2), FK Kolín - SKP ARLT Kladno 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uher Petr 2:0, Dolejší Stanislav 0:2, Ptáček František ml. 1:1, Pilner Jaroslav 2:0, Lhoták Jakub 0:1, WO 4:0, body hostů: Ulihrach Jiří 2:1, Hrubý Vlastimil 1:2, Prágr Lukáš 1:2, WO 0:4), AŠ Mladá Boleslav "B" - KST Rakovník 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešněra Jiří 3:1, Nováček Petr 2:2, Zahrádka Michal 1:3, Fuka Martin 1:3, body hostů: Lédl Jiří 4:0, Čech Pavel 2:2, Mikeš Milan 0:2, Andrt Tomáš 3:1, Rezek Jan ml. 0:2), TTC Kladno - Sokol Líbeznice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zika Ondřej 1:3, Gábriš Michal 0:2, Havlíček Tomáš 1:2, Bajer Jiří 3:1, Škubal Jiří Ing. 1:1, body hostů: Eschner Jan 3:1, Kraml Václav 4:0, Kala Petr 2:2, Janíček Petr 0:3), Sokol Hořovice - Sokol Hudlice "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Pavel 1:3, Chládek Luboš 2:2, Jirouch Tomáš ing. 1:3, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Gruber Martin 3:1, Šulc Martin 2:2, Hříbal Petr 1:3, Hrabár Jiří 3:1),
7. kolo:
Sokol Hudlice "B" - TTC Brandýs n.L. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Landa Miloslav 3:0, Homolka Pavel ml. 2:1, Drož Jan 1:2, Dřevěný Petr 3:0, body hostů: Zatřepálek Pavel 2:1, Berger Miroslav 0:3, Šubrt Jaroslav 1:2, Mifka Alexius ing. 0:3), Sokol Králův Dvůr "C" - TJ Neratovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rujder David 2:2, Malina Václav 3:1, Kopřiva Tomáš 2:2, Řejha Pavel 2:2, body hostů: Michal Jiří 2:2, Mottl Petr 3:1, Dvořák Jan ml. 0:4, Dvořák Zdeněk 2:2), FK Kolín - KST Rakovník 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Petr 2:0, Šembera Karel 1:1, Dolejší Stanislav 3:0, Pilner Jaroslav 3:0, body hostů: Mikeš Milan 1:2, Čech Pavel 0:3, Rezek Jan ml. 0:2, Andrt Tomáš 0:2), AŠ Mladá Boleslav "B" - SKP ARLT Kladno 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fuka Martin 1:1, Nováček Petr 1:1, Serbus Tomáš 1:0, Nešněra Jiří 2:0, Zahrádka Michal 0:2, WO 5:0, body hostů: Ulihrach Jiří 3:0, Hrubý Vlastimil 1:2, Prágr Lukáš 0:3, WO 0:5), TTC Kladno - Sokol Hudlice "A" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Tomáš 1:2, Gábriš Michal 2:1, Škubal Jiří Ing. 2:1, Zika Ondřej 4:0, body hostů: Gruber Martin 2:2, Šulc Martin 0:3, Hrabár Jiří 1:2, Hříbal Petr 1:2), Sokol Hořovice - Sokol Líbeznice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pancíř Josef 0:4, Koros Pavel 0:3, Jirouch Tomáš ing. 1:2, Šmíd Jan 4:0, body hostů: Eschner Jan 3:1, Kala Petr 3:1, Janíček Petr 1:2, Vondráš Jan ing. 2:1),
8. kolo:
Sokol Líbeznice - Sokol Hudlice "B" 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraml Václav 2:1, Vondráš Jan ing. 0:2, Janíček Petr 0:3, Kala Petr 0:3, body hostů: Dřevěný Petr 2:1, Homolka Pavel ml. 3:0, Drož Jan 3:0, Landa Miloslav 1:1), Sokol Hudlice "A" - Sokol Králův Dvůr "C" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabár Jiří 2:0, Gruber Martin 1:1, Šulc Martin 3:0, Hříbal Petr 2:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 1:2, Malina Václav 0:2, Rujder David 0:2, Včelička Lubomír 0:2), SKP ARLT Kladno - TTC Kladno 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulihrach Jiří 3:1, Mrhal Tomáš 1:3, Prágr Lukáš 2:2, Hrubý Vlastimil 2:2, body hostů: Zika Ondřej 4:0, Gábriš Michal 1:3, Škubal Jiří Ing. 2:2, Havlíček Tomáš 1:3), KST Rakovník - Sokol Hořovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeš Milan 2:1, Lédl Jiří 2:1, Čech Pavel 2:1, Andrt Tomáš 2:1, body hostů: Šmíd Jan 1:2, Chládek Luboš 1:2, Koros Pavel 2:1, Ungr Jan I. 0:3), TJ Neratovice - FK Kolín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Tomáš 1:2, Dvořák Jan ml. 0:2, Mottl Petr 1:2, Michal Jiří 1:2, body hostů: Dolejší Stanislav 3:0, Pilner Jaroslav 3:0, Uher Petr 1:2, Vendl Jakub 1:1), TTC Brandýs n.L. - AŠ Mladá Boleslav "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatřepálek Pavel 3:1, Šubrt Jaroslav 1:3, Mifka Alexius ing. 2:2, Berger Miroslav 3:1, body hostů: Nešněra Jiří 2:2, Serbus Tomáš 4:0, Nováček Petr 0:4, Fuka Martin 0:2, Zahrádka Michal 1:1),
9. kolo:
Sokol Líbeznice - Sokol Králův Dvůr "C" 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraml Václav 1:0, Vondráš Jan ing. 2:0, Kala Petr 3:0, Janíček Petr 2:0, WO 1:0, body hostů: Votava Martin 0:3, Vlasák Jaroslav 0:2, Šrámek David 0:2, Rujder David 0:1, WO 0:1), Sokol Hudlice "A" - Sokol Hudlice "B" 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hříbal Petr 0:2, Gruber Martin 0:2, Hrabár Jiří 0:2, Šulc Martin 0:2, body hostů: Dřevěný Petr 2:0, Drož Jan 2:0, Homolka Pavel ml. 2:0, Landa Miloslav 2:0), SKP ARLT Kladno - Sokol Hořovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulihrach Jiří 3:0, Štěpán Pavel 0:1, Prágr Lukáš 2:1, Hrubý Vlastimil 3:0, Mrhal Tomáš 0:1, body hostů: Koros Pavel 1:2, Šmíd Jan 2:1, Jirouch Tomáš ing. 0:3, Chládek Luboš 0:2), KST Rakovník - TTC Kladno 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Pavel 0:2, Štepka Vladimír 0:4, Andrt Tomáš 1:2, Lédl Jiří 3:1, Mikeš Milan 1:1, body hostů: Bajer Jiří 4:0, Zika Ondřej 2:2, Škubal Jiří Ing. 2:2, Havlíček Tomáš 2:1), TJ Neratovice - AŠ Mladá Boleslav "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Zdeněk 1:2, Michal Jiří 2:1, Dvořák Jan ml. 2:1, Mottl Petr 4:0, body hostů: Nešněra Jiří 1:3, Fuka Martin 2:1, Zahrádka Michal 1:2, Nováček Petr 0:3), TTC Brandýs n.L. - FK Kolín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatřepálek Pavel 3:1, Šubrt Jaroslav 2:2, Mifka Alexius ing. 2:2, Berger Miroslav 2:2, body hostů: Dolejší Stanislav 3:1, Pilner Jaroslav 4:0, Vendl Jakub 0:4, Ptáček František ml. 0:1, Ulrich Radek 0:3),
10. kolo:
FK Kolín - Sokol Hudlice "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolejší Stanislav 2:2, Vendl Jakub 3:1, Uher Petr 1:2, Pilner Jaroslav 3:1, body hostů: Dřevěný Petr 2:2, Drož Jan 3:1, Homolka Pavel ml. 1:3, Landa Miloslav 0:3), AŠ Mladá Boleslav "B" - Sokol Králův Dvůr "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťastný Vladislav 1:0, Nešněra Jiří 3:1, Fuka Martin 2:2, Zahrádka Michal 2:2, Nováček Petr 1:2, body hostů: Řejha Pavel 2:2, Malina Václav 1:3, Rujder David 4:0, Včelička Lubomír 0:4), TTC Kladno - TJ Neratovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zika Ondřej 3:0, Gábriš Michal 1:1, Škubal Jiří Ing. 2:1, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Michal Jiří 1:2, Dvořák Zdeněk 0:3, Dvořák Jan ml. 1:2, Ehl Ladislav 0:2), Sokol Hořovice - TTC Brandýs n.L. 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chládek Luboš 2:1, Koros Pavel 0:3, Jirouch Tomáš ing. 1:2, Šmíd Jan 2:2, body hostů: Zatřepálek Pavel 4:0, Berger Miroslav 2:1, Šubrt Jaroslav 1:2, Mifka Alexius ing. 1:2), Sokol Líbeznice - SKP ARLT Kladno 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eschner Jan 2:0, Janíček Petr 1:1, Vondráš Jan ing. 2:1, Kala Petr 3:0, body hostů: Ulihrach Jiří 1:2, Hrubý Vlastimil 1:2, Prágr Lukáš 0:2, Štěpán Pavel 0:2), Sokol Hudlice "A" - KST Rakovník 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Martin 2:0, Hříbal Petr 2:0, Hrabár Jiří 2:0, Gruber Martin 2:0, body hostů: Mikeš Milan 0:2, Andrt Tomáš 0:2, Přibík Jan ing. 0:2, Lédl Jiří 0:2),
11. kolo:
FK Kolín - Sokol Králův Dvůr "C" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilner Jaroslav 2:1, Šembera David 0:3, Uher Petr 3:0, Dolejší Stanislav 4:0, body hostů: Řejha Pavel 1:3, Malina Václav 1:2, Rujder David 1:2, Včelička Lubomír 1:2), AŠ Mladá Boleslav "B" - Sokol Hudlice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fuka Martin 3:1, Šťastný Vladislav 0:1, Zahrádka Michal 1:3, Nešněra Jiří 3:1, Nováček Petr 1:2, body hostů: Dřevěný Petr 4:0, Drož Jan 2:2, Homolka Pavel ml. 2:2, Landa Miloslav 0:4), TTC Kladno - TTC Brandýs n.L. 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zika Ondřej 2:1, Gábriš Michal 2:1, Škubal Jiří Ing. 3:0, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Zatřepálek Pavel 0:3, Berger Miroslav 1:2, Šubrt Jaroslav 0:3, Mifka Alexius ing. 1:2), Sokol Hořovice - TJ Neratovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek Luboš 2:2, Koros Pavel 0:4, Jirouch Tomáš ing. 3:1, Šmíd Jan 4:0, body hostů: Michal Jiří 1:3, Mottl Petr 1:3, Dvořák Jan ml. 3:1, Dvořák Zdeněk 2:2), Sokol Líbeznice - KST Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eschner Jan 3:1, Janíček Petr 3:1, Vondráš Jan ing. 1:3, Kala Petr 1:3, body hostů: Kettner Martin 2:2, Čech Pavel 3:1, Andrt Tomáš 3:1, Lédl Jiří 0:4), Sokol Hudlice "A" - SKP ARLT Kladno 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Martin 3:0, Hříbal Petr 0:2, Hrabár Jiří 2:1, Gruber Martin 3:0, body hostů: Ulihrach Jiří 1:2, Hrubý Vlastimil 2:1, Prágr Lukáš 0:3, Štěpán Pavel 0:2),
12. kolo:
SKP ARLT Kladno - Sokol Hudlice "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulihrach Jiří 3:1, Štěpán Pavel 0:2, Mrhal Tomáš 3:0, Hrubý Vlastimil 2:2, Prágr Lukáš 1:1, body hostů: Dřevěný Petr 3:1, Drož Jan 2:2, Landa Miloslav 0:4, Homolka Pavel ml. 1:2), KST Rakovník - Sokol Králův Dvůr "C" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Pavel 2:2, Lédl Jiří 3:0, Andrt Tomáš 1:2, Štepka Vladimír 2:2, body hostů: Řejha Pavel 3:1, Kopřiva Tomáš 2:2, Rujder David 0:3, Malina Václav 1:2), Sokol Líbeznice - TJ Neratovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Petr 2:0, Juklík Tomáš 2:0, Vondráš Jan ing. 2:0, Kraml Václav 2:0, body hostů: Dvořák Jan ml. 0:2, Michal Jiří 0:2, Dvořák Zdeněk 0:2, Ehl Ladislav 0:2), Sokol Hudlice "A" - TTC Brandýs n.L. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Martin 1:3, Hrabár Jiří 2:2, Hříbal Petr 1:3, Gruber Martin 3:1, body hostů: Berger Miroslav 2:2, Zatřepálek Pavel 4:0, Šubrt Jaroslav 2:2, Mifka Alexius ing. 1:3), TTC Kladno - FK Kolín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zika Ondřej 1:3, Gábriš Michal 2:2, Škubal Jiří Ing. 3:0, Bajer Jiří 3:1, body hostů: Pilner Jaroslav 2:2, Dolejší Stanislav 3:1, Vendl Jakub 1:3, Lhoták Jakub 0:3), Sokol Hořovice - AŠ Mladá Boleslav "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Pavel 3:0, Chládek Luboš 3:0, Jirouch Tomáš ing. 0:3, Šmíd Jan 3:0, body hostů: Fuka Martin 1:2, Nováček Petr 1:2, Zahrádka Michal 1:2, Loudín Přemysl 0:3),
13. kolo:
KST Rakovník - Sokol Hudlice "B" 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lédl Jiří 0:2, Čech Pavel 0:2, Andrt Tomáš 0:3, Štepka Vladimír 0:1, Kettner Martin 0:1, body hostů: Dřevěný Petr 3:0, Drož Jan 2:0, Homolka Pavel ml. 2:0, Landa Miloslav 2:0), SKP ARLT Kladno - Sokol Králův Dvůr "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulihrach Jiří 3:1, Mrhal Tomáš 0:4, Prágr Lukáš 1:3, Hrubý Vlastimil 4:0, body hostů: Řejha Pavel 2:2, Kopřiva Tomáš 2:2, Malina Václav 3:1, Rujder David 1:3), Sokol Hudlice "A" - TJ Neratovice 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabár Jiří 2:1, Hříbal Petr 1:2, Gruber Martin 1:3, WO 0:4, body hostů: Mottl Petr 3:0, Michal Jiří 2:0, Dvořák Zdeněk 0:2, Dvořák Jan ml. 1:2, WO 4:0), Sokol Líbeznice - TTC Brandýs n.L. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janíček Petr 1:3, Juklík Tomáš 1:3, Vondráš Jan ing. 1:3, Kraml Václav 4:0, body hostů: Berger Miroslav 2:2, Zatřepálek Pavel 3:1, Šubrt Jaroslav 3:1, Mifka Alexius ing. 1:3), Sokol Hořovice - FK Kolín 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koros Pavel 0:3, Chládek Luboš 1:2, Jirouch Tomáš ing. 1:2, Šmíd Jan 1:3, body hostů: Pilner Jaroslav 3:1, Dolejší Stanislav 3:0, Vendl Jakub 3:0, Ulrich Radek 1:2), TTC Kladno - AŠ Mladá Boleslav "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zika Ondřej 2:0, Gábriš Michal 2:0, Vychodil Luděk 1:2, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Fuka Martin 1:2, Nováček Petr 0:3, Zahrádka Michal 1:1, Školník Luboš 0:2),
14. kolo:
Sokol Hudlice "B" - TTC Kladno 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Landa Miloslav 0:3, Drož Jan 1:2, Homolka Pavel ml. 1:2, Dřevěný Petr 2:2, body hostů: Bajer Jiří 4:0, Zika Ondřej 3:0, Škubal Jiří Ing. 0:2, Gábriš Michal 1:2, Havlíček Tomáš 1:0), Sokol Králův Dvůr "C" - Sokol Hořovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malina Václav 1:2, Kopřiva Tomáš 3:0, Rujder David 0:3, Hák Zdeněk ml. 1:3, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Jirouch Tomáš ing. 2:1, Chládek Luboš 1:2, Koros Pavel 2:1), FK Kolín - Sokol Líbeznice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolejší Stanislav 1:2, Uher Petr 1:2, Vendl Jakub 0:3, Pilner Jaroslav 1:3, body hostů: Eschner Jan 4:0, Kraml Václav 3:0, Juklík Tomáš 2:1, Janíček Petr 1:2), AŠ Mladá Boleslav "B" - Sokol Hudlice "A" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Vladislav 1:1, Zahrádka Michal 1:3, Fuka Martin 1:2, Nešněra Jiří 2:2, Nováček Petr 1:1, body hostů: Šulc Martin 2:2, Hříbal Petr 4:0, Hrabár Jiří 1:3, Gruber Martin 2:1), TJ Neratovice - SKP ARLT Kladno 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jiří 0:4, Dvořák Zdeněk 0:3, Dvořák Jan ml. 1:2, Mottl Petr 4:0, body hostů: Hrubý Vlastimil 3:1, Ulihrach Jiří 2:2, Mrhal Tomáš 2:1, Prágr Lukáš 2:1), TTC Brandýs n.L. - KST Rakovník 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miroslav 2:0, Mifka Alexius ing. 1:1, Šubrt Jaroslav 2:1, Zatřepálek Pavel 3:0, body hostů: Štepka Vladimír 0:3, Lédl Jiří 2:1, Přibík Jan ing. 0:2, Andrt Tomáš 0:2),
15. kolo:
Sokol Králův Dvůr "C" - TTC Kladno 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malina Václav 0:2, Rujder David 0:2, Vlasák Jaroslav 0:2, Dřevěný Pavel 0:2, body hostů: Havlíček Tomáš 2:0, Gábriš Michal 2:0, Škubal Jiří Ing. 2:0, Bajer Jiří 2:0), Sokol Hudlice "B" - Sokol Hořovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel ml. 3:0, Dřevěný Petr 3:0, Landa Miloslav 1:2, Drož Jan 2:1, body hostů: Šmíd Jan 1:2, Jirouch Tomáš ing. 1:2, Koros Pavel 0:3, Chládek Luboš 1:2), AŠ Mladá Boleslav "B" - Sokol Líbeznice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nešněra Jiří 3:1, Nováček Petr 1:3, Fuka Martin 2:2, Šťastný Vladislav 1:1, Zahrádka Michal 0:2, body hostů: Eschner Jan 4:0, Kala Petr 2:2, Janíček Petr 1:3, Juklík Tomáš 2:2), FK Kolín - Sokol Hudlice "A" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilner Jaroslav 3:0, Vendl Jakub 1:1, Uher Petr 2:1, Dolejší Stanislav 3:0, body hostů: Šulc Martin 1:2, Hříbal Petr 1:2, Hrabár Jiří 0:3, Gruber Martin 0:2), TTC Brandýs n.L. - SKP ARLT Kladno 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miroslav 2:2, Mifka Alexius ing. 3:1, Šubrt Jaroslav 1:2, Zatřepálek Pavel 3:1, body hostů: Hrubý Vlastimil 3:1, Ulihrach Jiří 1:3, Mrhal Tomáš 2:2, Prágr Lukáš 0:3), TJ Neratovice - KST Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jiří 3:1, Dvořák Jan ml. 1:3, Dvořák Zdeněk 0:4, Mottl Petr 4:0, body hostů: Kettner Martin 2:2, Štepka Vladimír 1:3, Mikeš Milan 3:1, Andrt Tomáš 2:2),
16. kolo:
TJ Neratovice - Sokol Hudlice "B" 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Tomáš 1:0, Dvořák Zdeněk 0:1, Michal Jiří 2:0, Mottl Petr 2:0, WO 5:0, body hostů: Drož Jan 0:1, Homolka Pavel ml. 1:2, Landa Miloslav 0:2, WO 0:5), TTC Brandýs n.L. - Sokol Králův Dvůr "C" 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miroslav 2:0, Šubrt Jaroslav 2:0, Mifka Alexius ing. 2:0, Zatřepálek Pavel 2:0, body hostů: Rujder David 0:2, Malina Václav 0:2, Vašátko Zdeněk 0:2, Sladovník Daniel 0:2), SKP ARLT Kladno - FK Kolín 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulihrach Jiří 1:3, Mrhal Tomáš 3:1, Prágr Lukáš 0:4, Hrubý Vlastimil 3:1, body hostů: Uher Petr 2:2, Dolejší Stanislav 2:2, Pilner Jaroslav 4:0, Mazurkiewicz Ivo ing. 1:3), KST Rakovník - AŠ Mladá Boleslav "B" 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čech Pavel 2:1, Kettner Martin 2:1, Andrt Tomáš 2:1, Lédl Jiří 4:0, body hostů: Serbus Tomáš 0:4, Nešněra Jiří 2:1, Fuka Martin 1:2, Zahrádka Michal 0:3), Sokol Líbeznice - TTC Kladno 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eschner Jan 3:0, Kraml Václav 2:1, Juklík Tomáš 1:2, Kala Petr 2:1, body hostů: Zika Ondřej 1:2, Bajer Jiří 2:1, Škubal Jiří Ing. 0:1, Gábriš Michal 0:3, Havlíček Tomáš 1:1), Sokol Hudlice "A" - Sokol Hořovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 3:1, Šulc Martin 3:0, Hříbal Petr 2:1, Hrabár Jiří 1:3, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Chládek Luboš 1:3, Jirouch Tomáš ing. 2:1, Koros Pavel 0:3),
17. kolo:
TTC Brandýs n.L. - Sokol Hudlice "B" 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Berger Miroslav 1:0, Šubrt Jaroslav 1:1, Mifka Alexius ing. 2:1, Zatřepálek Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Landa Miloslav 2:1, Vaculík Stanislav 0:3, Vaculík Zdeněk 0:2, WO 0:3), TJ Neratovice - Sokol Králův Dvůr "C" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Tomáš 2:1, Dvořák Zdeněk 2:1, Michal Jiří 2:1, Mottl Petr 3:0, body hostů: Rujder David 1:2, Malina Václav 0:3, Sladovník Daniel 1:2, Vašátko Zdeněk 1:2), KST Rakovník - FK Kolín 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikeš Milan 1:2, Kettner Martin 0:2, Čech Pavel 2:1, WO 0:4, body hostů: Pilner Jaroslav 2:1, Dolejší Stanislav 1:1, Uher Petr 1:1, Mazurkiewicz Ivo ing. 1:0, WO 4:0), SKP ARLT Kladno - AŠ Mladá Boleslav "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulihrach Jiří 3:1, Mrhal Tomáš 4:0, Prágr Lukáš 0:3, Hrubý Vlastimil 2:2, body hostů: Nešněra Jiří 2:2, Fuka Martin 1:3, Serbus Tomáš 2:2, Zahrádka Michal 1:2), Sokol Hudlice "A" - TTC Kladno 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Martin 1:2, Šulc Martin 0:3, Hubinger Lukáš 0:3, Hříbal Petr 1:2, body hostů: Bajer Jiří 2:1, Zika Ondřej 2:1, Škubal Jiří Ing. 3:0, Havlíček Tomáš 3:0), Sokol Líbeznice - Sokol Hořovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eschner Jan 3:1, Janíček Petr 2:1, Juklík Tomáš 2:1, Kala Petr 1:3, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Jirouch Tomáš ing. 0:4, Koros Pavel 1:2, Chládek Luboš 2:1),
18. kolo:
Sokol Hudlice "B" - Sokol Líbeznice 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krous Martin 0:2, Landa Miloslav 1:2, Dřevěný Petr 0:2, WO 0:3, body hostů: Kraml Václav 2:0, Kala Petr 0:1, Vondráš Jan ing. 2:0, Eschner Jan 2:0, WO 3:0), Sokol Králův Dvůr "C" - Sokol Hudlice "A" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rujder David 1:2, Včelička Lubomír 0:2, Šrámek David 0:3, Řejha Pavel 2:1, body hostů: Gruber Martin 2:1, Hříbal Petr 2:0, Šulc Martin 2:1, Hrabár Jiří 2:0, Hubinger Lukáš 0:1), TTC Kladno - SKP ARLT Kladno 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíček Tomáš 0:3, Gábriš Michal 1:2, Škubal Jiří Ing. 3:0, Bajer Jiří 4:0, body hostů: Hrubý Vlastimil 2:2, Ulihrach Jiří 0:2, Prágr Lukáš 1:2, Mrhal Tomáš 2:1, Štěpán Pavel 0:1), Sokol Hořovice - KST Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirouch Tomáš ing. 3:1, Chládek Luboš 1:3, Koros Pavel 1:3, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Kettner Martin 2:2, Lédl Jiří 2:2, Čech Pavel 2:2, Andrt Tomáš 2:2), FK Kolín - TJ Neratovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Petr 3:0, Dolejší Stanislav 1:1, Vendl Jakub 2:1, Pilner Jaroslav 2:1, body hostů: Michal Jiří 0:3, Mottl Petr 3:0, Dvořák Jan ml. 0:3, Dvořák Zdeněk 0:2), AŠ Mladá Boleslav "B" - TTC Brandýs n.L. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nešněra Jiří 3:0, Serbus Tomáš 0:2, Fuka Martin 1:1, Šťastný Vladislav 3:0, Zahrádka Michal 1:0, body hostů: Zatřepálek Pavel 1:2, Berger Miroslav 2:1, Mifka Alexius ing. 0:3, Šubrt Jaroslav 0:2),
19. kolo:
Sokol Králův Dvůr "C" - Sokol Líbeznice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopřiva Tomáš 1:2, Rujder David 1:2, Včelička Lubomír 1:2, Řejha Pavel 2:2, body hostů: Eschner Jan 4:0, Kala Petr 2:1, Vondráš Jan ing. 2:1, Janíček Petr 0:3), Sokol Hudlice "B" - Sokol Hudlice "A" 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaculík Zdeněk 0:4, Homolka Pavel ml. 3:0, Landa Miloslav 3:0, WO 0:5, body hostů: Vlach Jiří 1:2, Šulc Martin 1:2, Hrabár Jiří 1:1, Gruber Martin 1:1, WO 5:0), Sokol Hořovice - SKP ARLT Kladno 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirouch Tomáš ing. 3:0, Chládek Luboš 1:2, Koros Pavel 0:3, Šmíd Jan 4:0, body hostů: Hrubý Vlastimil 2:2, Ulihrach Jiří 2:1, Mrhal Tomáš 1:2, Prágr Lukáš 0:3), TTC Kladno - KST Rakovník 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Tomáš 3:0, Gábriš Michal 2:1, Škubal Jiří Ing. 1:2, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Kettner Martin 0:3, Lédl Jiří 2:1, Čech Pavel 1:2, Andrt Tomáš 0:3), AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Neratovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nešněra Jiří 2:2, Nováček Petr 2:2, Serbus Tomáš 1:1, Šťastný Vladislav 2:2, Zahrádka Michal 1:1, body hostů: Michal Jiří 2:2, Mottl Petr 3:1, Dvořák Jan ml. 1:3, Dvořák Zdeněk 2:2), FK Kolín - TTC Brandýs n.L. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Petr 2:1, Vendl Jakub 1:1, Dolejší Stanislav 3:0, Pilner Jaroslav 2:1, body hostů: Zatřepálek Pavel 0:3, Šubrt Jaroslav 1:2, Berger Miroslav 1:2, Mifka Alexius ing. 1:1),
20. kolo:
AŠ Mladá Boleslav "B" - FK Kolín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešněra Jiří 3:1, Fuka Martin 1:1, Serbus Tomáš 2:0, Šťastný Vladislav 1:2, Nováček Petr 0:1, WO 2:0, body hostů: Dolejší Stanislav 0:2, Uher Petr 1:3, Vendl Jakub 1:2, Pilner Jaroslav 3:0, WO 0:2), Sokol Hořovice - TTC Kladno 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirouch Tomáš ing. 3:1, Koros Pavel 1:2, Čepelák Vladimír st. 2:1, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Zika Ondřej 3:1, Havlíček Tomáš 1:3, Škubal Jiří Ing. 1:2, Gábriš Michal 0:3), Sokol Hudlice "A" - Sokol Líbeznice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stehlík Jan st. 2:2, Hříbal Petr 1:3, Hubinger Lukáš 2:2, Šulc Martin 4:0, body hostů: Kala Petr 3:1, Janíček Petr 3:1, Kulíšek Marek 0:4, Bernard Zbyšek 1:3), KST Rakovník - SKP ARLT Kladno 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeš Milan 2:2, Kettner Martin 0:3, Andrt Tomáš 1:2, Lédl Jiří 3:1, body hostů: Mrhal Tomáš 3:1, Ulihrach Jiří 3:1, Hrubý Vlastimil 1:2, Prágr Lukáš 1:2), TTC Brandýs n.L. - TJ Neratovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miroslav 4:0, Mifka Alexius ing. 1:3, Holub Zdeněk 0:4, Zatřepálek Pavel 3:1, body hostů: Michal Jiří 1:3, Mottl Petr 3:1, Beneš Tomáš 2:2, Dvořák Jan ml. 2:2), Sokol Králův Dvůr "C" - Sokol Hudlice "B" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malina Václav 0:2, Rujder David 0:2, Řejha Pavel 2:1, WO 0:3, body hostů: Dřevěný Petr 2:0, Drož Jan 2:0, Homolka Pavel ml. 0:1, Landa Miloslav 1:1, WO 3:0),
21. kolo:
Sokol Hudlice "B" - FK Kolín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel ml. 3:0, Landa Miloslav 0:3, Drož Jan 2:1, Dřevěný Petr 4:0, body hostů: Pilner Jaroslav 1:3, Dolejší Stanislav 2:1, Uher Petr 0:3, Vendl Jakub 1:2), Sokol Králův Dvůr "C" - AŠ Mladá Boleslav "B" 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roziňák Jan ml. 0:3, Malina Václav 0:2, Řejha Pavel 1:2, Kopřiva Tomáš 1:2, body hostů: Nešněra Jiří 3:0, Nováček Petr 1:2, Serbus Tomáš 3:0, Fuka Martin 2:0), TJ Neratovice - TTC Kladno 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jan ml. 0:3, Dvořák Zdeněk 0:3, Michal Jiří 2:1, Mottl Petr 2:1, body hostů: Zika Ondřej 2:1, Bajer Jiří 3:0, Škubal Jiří Ing. 0:1, Havlíček Tomáš 2:1, Gábriš Michal 1:1), TTC Brandýs n.L. - Sokol Hořovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatřepálek Pavel 1:2, Mifka Alexius ing. 2:1, Šubrt Jaroslav 2:1, Berger Miroslav 4:0, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Koros Pavel 0:3, Jirouch Tomáš ing. 0:3, Chládek Luboš 2:1), SKP ARLT Kladno - Sokol Líbeznice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulihrach Jiří 2:2, Mrhal Tomáš 3:1, Prágr Lukáš 0:3, Hrubý Vlastimil 1:3, body hostů: Eschner Jan 2:2, Kala Petr 3:1, Vondráš Jan ing. 3:1, Janíček Petr 1:2), KST Rakovník - Sokol Hudlice "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeš Milan 3:1, Kettner Martin 1:3, Čech Pavel 2:2, Andrt Tomáš 2:2, body hostů: Šulc Martin 0:1, Hrabár Jiří 1:3, Hříbal Petr 1:3, Gruber Martin 3:1, Hubinger Lukáš 3:0),
22. kolo:
Sokol Králův Dvůr "C" - FK Kolín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hák Zdeněk ml. 0:3, Kopřiva Tomáš 0:1, Řejha Pavel 1:1, Roziňák Jan ml. 0:3, WO 2:0, body hostů: Dolejší Stanislav 1:0, Vendl Jakub 2:1, Uher Petr 3:0, Pilner Jaroslav 2:0, WO 0:2), Sokol Hudlice "B" - AŠ Mladá Boleslav "B" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drož Jan 3:1, Homolka Pavel ml. 2:2, Landa Miloslav 3:1, WO 0:5, body hostů: Nešněra Jiří 1:2, Fuka Martin 1:2, Zahrádka Michal 1:2, Nováček Petr 1:2, WO 5:0), TTC Brandýs n.L. - TTC Kladno 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatřepálek Pavel 2:1, Mifka Alexius ing. 0:3, Šubrt Jaroslav 1:2, Berger Miroslav 0:3, body hostů: Havlíček Tomáš 2:1, Bajer Jiří 3:0, Škubal Jiří Ing. 0:1, Gábriš Michal 2:1, Zika Ondřej 2:0), TJ Neratovice - Sokol Hořovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Zdeněk 0:4, Dvořák Jan ml. 2:1, Michal Jiří 1:2, Mottl Petr 2:2, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Jirouch Tomáš ing. 3:1, Chládek Luboš 1:2, Koros Pavel 2:1), KST Rakovník - Sokol Líbeznice 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeš Milan 2:2, Kettner Martin 1:3, Čech Pavel 0:3, Andrt Tomáš 0:1, Rezek Jan ml. 2:1, body hostů: Eschner Jan 4:0, Kala Petr 2:2, Vondráš Jan ing. 2:2, Kulíšek Marek 2:1), SKP ARLT Kladno - Sokol Hudlice "A" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulihrach Jiří 3:1, Mrhal Tomáš 2:1, Prágr Lukáš 0:3, Hrubý Vlastimil 3:1, body hostů: Gruber Martin 3:1, Hříbal Petr 2:2, Hrabár Jiří 1:2, Hubinger Lukáš 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Líbeznice - Sokol Hudlice "B" 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraml Václav 3:0, Vondráš Jan ing. 1:2, Kala Petr 1:2, Eschner Jan 3:0, body hostů: Drož Jan 2:1, Dřevěný Petr 1:2, Homolka Pavel ml. 1:2, Landa Miloslav 0:3), TTC Kladno - FK Kolín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zika Ondřej 2:2, Havlíček Tomáš 2:2, Škubal Jiří Ing. 0:1, Bajer Jiří 4:0, Gábriš Michal 0:3, body hostů: Uher Petr 1:3, Dolejší Stanislav 1:3, Pilner Jaroslav 3:1, Vendl Jakub 3:1), SKP ARLT Kladno - Sokol Hořovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Vlastimil 1:3, Ulihrach Jiří 2:2, Prágr Lukáš 1:3, Mrhal Tomáš 3:1, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Chládek Luboš 3:1, Jirouch Tomáš ing. 3:1, Koros Pavel 1:3), TJ Neratovice - KST Rakovník 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Jiří 2:0, Dvořák Jan ml. 2:0, Dvořák Zdeněk 2:1, Mottl Petr 2:1, body hostů: Kettner Martin 1:2, Mikeš Milan 0:2, Andrt Tomáš 0:2, Čech Pavel 1:1, Rezek Jan ml. 0:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Hudlice "B" - Sokol Líbeznice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drož Jan 1:3, Homolka Pavel ml. 1:2, Landa Miloslav 1:2, Dřevěný Petr 2:2, body hostů: Kraml Václav 4:0, Eschner Jan 4:0, Kala Petr 0:3, Juklík Tomáš 1:2), FK Kolín - TTC Kladno 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vendl Jakub 2:2, Dolejší Stanislav 1:3, Uher Petr 2:2, Pilner Jaroslav 2:2, body hostů: Zika Ondřej 4:0, Bajer Jiří 3:1, Škubal Jiří Ing. 1:3, Havlíček Tomáš 1:3), Sokol Hořovice - SKP ARLT Kladno 9:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Pavel 1:1, Chládek Luboš 2:0, Jirouch Tomáš ing. 2:1, Šmíd Jan 3:0, body hostů: Ulihrach Jiří 1:2, Hrubý Vlastimil 1:2, Prágr Lukáš 0:2, Dvořák Jan 0:2), KST Rakovník - TJ Neratovice 3:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeš Milan 1:1, Čech Pavel 0:2, Lédl Jiří 2:1, Kettner Martin 0:2, Přibík Jan ing. 0:1, body hostů: Michal Jiří 2:1, Mottl Petr 3:0, Dvořák Jan ml. 1:1, Dvořák Zdeněk 1:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Líbeznice - FK Kolín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraml Václav 3:0, Vondráš Jan ing. 0:2, Kala Petr 1:2, Eschner Jan 4:0, Juklík Tomáš 1:0, body hostů: Dolejší Stanislav 2:2, Uher Petr 2:1, Vendl Jakub 0:3, Ulrich Radek 0:3), SKP ARLT Kladno - KST Rakovník 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ulihrach Jiří 1:1, Heral František PhDr. 0:2, Prágr Lukáš 0:3, Hrubý Vlastimil 0:2, body hostů: Lédl Jiří 2:1, Andrt Tomáš 2:0, Čech Pavel 2:0, Mikeš Milan 2:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
FK Kolín - Sokol Líbeznice 4:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vendl Jakub 1:2, Dolejší Stanislav 0:2, Ulrich Radek 1:2, Uher Petr 1:2, body hostů: Kraml Václav 3:0, Eschner Jan 3:0, Kala Petr 0:2, Juklík Tomáš 2:0, Janíček Petr 0:1), KST Rakovník - SKP ARLT Kladno 9:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Pavel 3:0, Lédl Jiří 1:1, Andrt Tomáš 2:1, Mikeš Milan 1:2, body hostů: Heral František PhDr. 0:2, Ulihrach Jiří 3:0, Dvořák Jan 0:3, Hrubý Vlastimil 1:1, Prágr Lukáš 0:1),
Divize žen
1. kolo:
STC Slaný - FK Kolín 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Elicerová Pavlína 1:0, Vágnerová Lucie 0:3, Kulichová Lenka 0:3, Štanderová Jana 0:2, body hostů: Sláčalová Kateřina 2:1, Jursová Klára 3:0, Heinclová Adéla 3:0), TTC Příbram - TTC Bělá p. B. "B" 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuncová Andrea 1:2, Cardová Jana 3:0, Drdošová Lenka 0:3, body hostů: Dufková Radka 1:2, Balcarová Petra 2:1, Marejková Michaela 2:1),
2. kolo:
STC Slaný - TTC Příbram 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Elicerová Pavlína 3:0, Štanderová Jana 1:2, Vágnerová Lucie 1:2, body hostů: Kuncová Andrea 2:1, Drdošová Lenka 0:3, Cardová Jana 2:1), TTC Bělá p. B. "B" - FK Kolín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Balcarová Petra 0:3, Dufková Radka 0:3, Marejková Michaela 0:3, body hostů: Sláčalová Kateřina 3:0, Jursová Klára 3:0, Heinclová Adéla 3:0),
3. kolo:
STC Slaný - TTC Bělá p. B. "B" 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Elicerová Pavlína 3:0, Kulichová Lenka 0:3, Vágnerová Lucie 0:1, Štanderová Jana 2:0, body hostů: Balcarová Petra 1:2, Dufková Radka 1:2, Marejková Michaela 2:1), TTC Příbram - FK Kolín 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuncová Andrea 0:3, Cardová Jana 1:2, Drdošová Lenka 0:3, body hostů: Sláčalová Kateřina 3:0, Jursová Klára 2:1, Heinclová Adéla 3:0),
4. kolo:
TTC Příbram - STC Slaný 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Velebilová Petra 2:1, Cardová Jana 2:0, Kuncová Andrea 2:1, Průšová Barbora 0:1, body hostů: Kulichová Lenka 0:3, Vágnerová Lucie 0:3, Elicerová Pavlína 3:0), TTC Bělá p. B. "B" - FK Kolín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marejková Michaela 0:3, Balcarová Petra 0:3, Dufková Radka 0:3, body hostů: Sláčalová Kateřina 3:0, Heinclová Adéla 3:0, Jursová Klára 3:0),
5. kolo:
TTC Příbram - TTC Bělá p. B. "B" 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Velebilová Petra 3:0, Cardová Jana 3:0, Průšová Barbora 0:3, body hostů: Balcarová Petra 1:2, Dufková Radka 1:2, Marejková Michaela 1:2), FK Kolín - STC Slaný 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sláčalová Kateřina 3:0, Heinclová Adéla 3:0, Jursová Klára 2:1, body hostů: Kulichová Lenka 0:3, Vágnerová Lucie 0:3, Elicerová Pavlína 1:2),
6. kolo:
TTC Příbram - FK Kolín 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Velebilová Petra 1:2, Cardová Jana 1:2, Kuncová Andrea 0:3, body hostů: Sláčalová Kateřina 2:1, Heinclová Adéla 3:0, Jursová Klára 2:1), TTC Bělá p. B. "B" - STC Slaný 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marejková Michaela 2:1, Balcarová Petra 2:1, Dufková Radka 1:2, body hostů: Kulichová Lenka 1:2, Vágnerová Lucie 0:3, Elicerová Pavlína 3:0),
7. kolo:
TTC Bělá p. B. "B" - TTC Příbram 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marejková Michaela 0:3, Balcarová Petra 0:3, Dufková Radka 1:2, body hostů: Cardová Jana 3:0, Velebilová Petra 3:0, Dědinová Aneta 2:1), FK Kolín - STC Slaný 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heinclová Adéla 3:0, Sláčalová Kateřina 2:1, Chobotová Věra 2:1, body hostů: Kulichová Lenka 1:2, Elicerová Pavlína 1:0, Vágnerová Lucie 0:3, Kulichová Jana 0:2),
8. kolo:
TTC Bělá p. B. "B" - FK Kolín 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marejková Michaela 0:3, Balcarová Petra 0:3, Dufková Radka 1:2, body hostů: Heinclová Adéla 2:0, Sláčalová Kateřina 3:0, Chobotová Věra 2:1, Jursová Klára 1:0), STC Slaný - TTC Příbram 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Elicerová Pavlína 3:0, Vágnerová Lucie 0:3, Kulichová Lenka 0:2, Kulichová Jana 0:1, body hostů: Cardová Jana 2:1, Velebilová Petra 2:1, Dědinová Aneta 2:1),
9. kolo:
TTC Bělá p. B. "B" - STC Slaný 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marejková Michaela 2:1, Balcarová Petra 1:2, Dufková Radka 1:2, body hostů: Vágnerová Lucie 0:3, Kulichová Lenka 2:1, Elicerová Pavlína 3:0), FK Kolín - TTC Příbram 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sláčalová Kateřina 3:0, Heinclová Adéla 2:1, Jursová Klára 2:1, body hostů: Velebilová Petra 0:3, Dědinová Aneta 0:3, Cardová Jana 2:1),
10. kolo:
FK Kolín - TTC Bělá p. B. "B" 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jursová Klára 1:1, Chobotová Věra 2:1, Heinclová Adéla 3:0, Kratochvílová Lenka 1:0, body hostů: Marejková Michaela 0:3, Balcarová Petra 0:3, Dufková Radka 2:1), STC Slaný - TTC Příbram 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Elicerová Pavlína 3:0, Kulichová Jana 0:3, WO 0:3, body hostů: Velebilová Petra 1:1, Cardová Jana 1:1, Dědinová Aneta 1:1, WO 3:0),
11. kolo:
FK Kolín - STC Slaný 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvílová Lenka 1:1, Jursová Klára 1:1, Chobotová Věra 1:1, WO 3:0, body hostů: Elicerová Pavlína 3:0, Kulichová Jana 0:3, WO 0:3), TTC Příbram - TTC Bělá p. B. "B" 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Velebilová Petra 2:1, Dědinová Aneta 3:0, Cardová Jana 3:0, body hostů: Dufková Radka 0:3, Balcarová Petra 1:2, Marejková Michaela 0:3),
12. kolo:
FK Kolín - TTC Příbram 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heinclová Adéla 3:0, Kratochvílová Lenka 2:0, Jursová Klára 2:1, Chobotová Věra 0:1, body hostů: Cardová Jana 1:2, Dědinová Aneta 0:3, Velebilová Petra 1:2), STC Slaný - TTC Bělá p. B. "B" 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Elicerová Pavlína 3:0, Kulichová Jana 0:3, WO 0:3, body hostů: Dufková Radka 1:1, Balcarová Petra 1:1, Marejková Michaela 1:1, WO 3:0),
Krajská soutěž 1. tř. sk. A
1. kolo:
TTC Příbram - Spartak Rožmitál 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 4:0, Silavecký Ladislav 2:2, Brabenec Václav 2:2, Srch Radek 4:0, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 0:4, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 2:2, Eisenreich Jindřich st. 0:4), Sokol Lány - Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbek Jiří 2:2, Moravec Milan ing. 3:1, Spiegl Richard 2:2, Moravec Petr ing. 2:2, body hostů: Kubát Pavel 4:0, Ungr Jan I. 3:1, Čepelák Vladimír st. 0:4, Rataj Miloš 0:2, Pancíř Josef 0:2), Sokol Králův Dvůr "D" - ST-Šanov 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Pavel 1:3, Vlasák Jaroslav 1:3, Hák Zdeněk ml. 0:4, Votava Martin 0:4, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Václav 4:0, Kadeřábek Milan 2:2, Knor Luděk 4:0), SKST Sokol Veltrusy - KST Rakovník "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuthan Jiří 2:2, Šulc Dalibor ing. 3:1, Kohout Tomáš 1:3, Jirásek Jiří 3:1, body hostů: Tvrz Jaroslav 1:3, Přibík Jan ing. 2:2, Mikeš Milan 4:0, Šebek Tomáš 0:4), TTC Kladno "B" - TTC Říčany "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jiří 1:1, Vychodil Luděk 2:0, Havlíček Tomáš 3:0, Bajer Jiří 3:0, WO 6:0, body hostů: Pokorný Roman 0:3, Voráč Jiří 0:3, Valenta Vratislav 0:2, Erlich Luboš 1:1, WO 0:6), Slovan Lochovice - Sokol Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Lukáš 1:3, Budělovský Petr 3:1, Nevolný Milan 2:2, Baier Robert 3:1, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Havelka Marek 3:1, Mráz Roman 1:3, Hlaváček Jaromír 0:4),
2. kolo:
Slovan Lochovice - SKST Sokol Veltrusy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budělovský Petr 1:3, Nevolný Milan 1:3, Protiva Lukáš 2:1, Dražan Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Kuthan Jiří 3:1, Šulc Dalibor ing. 3:0, Kohout Tomáš 1:3, Jirásek Jiří 4:0, WO 0:1), Sokol Příbram - KST Rakovník "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 1:3, Šprysl Josef 1:3, Jaroš Antonín 4:0, Kotrbatý Petr 4:0, body hostů: Kettner Martin 0:4, Kos Zdeněk ing. 2:2, Rezek Jan ml. 2:2, Šebek Tomáš 2:2), TTC Kladno "B" - Sokol Králův Dvůr "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lážnovský Jiří 1:3, Mencl Jiří 4:0, Vychodil Luděk 3:0, Bajer Jiří 3:0, WO 1:1, body hostů: Kopřiva Tomáš 1:2, Hák Zdeněk ml. 1:3, Dřevěný Pavel 0:4, Vlasák Jaroslav 1:2, WO 1:1), TTC Říčany "B" - ST-Šanov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boubelík Jan 1:0, Šimůnek Josef 0:4, Voráč Jiří 2:2, Pokorný Roman 2:2, Erlich Luboš 0:1, WO 0:2, body hostů: Pisár Petr 3:1, Knor Václav 2:2, Kadeřábek Milan 2:1, Knor Luděk 2:1, WO 2:0), TTC Příbram - Sokol Lány 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 4:0, Silavecký Ladislav 2:2, Brabenec Václav 0:4, Srch Radek 4:0, body hostů: Moravec Petr ing. 2:2, Moravec Milan ing. 1:3, Vajcová Kateřina 1:3, Moravec Ladislav ml. 2:2), Spartak Rožmitál - Sokol Hořovice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 3:1, Čížek Pavel 3:1, Eisenreich Jindřich st. 0:4, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:3, Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan I. 1:3, Rataj Miloš 2:2),
3. kolo:
Slovan Lochovice - KST Rakovník "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budělovský Petr 3:1, Nevolný Milan 0:4, Protiva Lukáš 2:2, Zítek Patrik 4:0, body hostů: Rezek Jan ml. 3:1, Kos Zdeněk ing. 1:3, Brabec Stanislav 1:3, Kettner Martin 2:2), Sokol Příbram - SKST Sokol Veltrusy 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císař Jan 0:4, Mráz Roman 1:3, Jaroš Antonín 3:0, Kotrbatý Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Kuthan Jiří 2:2, Šulc Dalibor ing. 2:2, Kohout Tomáš 2:2, Jícha František 1:2, WO 0:1), TTC Kladno "B" - ST-Šanov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jiří 2:1, Vychodil Luděk 0:3, Havlíček Tomáš 3:0, Bajer Jiří 3:0, WO 0:4, body hostů: Pisár Petr 1:2, Knor Václav 1:2, Kadeřábek Milan 1:2, Knor Luděk 1:2, WO 4:0), TTC Říčany "B" - Sokol Králův Dvůr "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voráč Jiří 1:2, Boubelík Jan 2:0, Pokorný Roman 3:1, Valenta Vratislav 3:0, WO 0:4, body hostů: Hák Zdeněk ml. 0:3, Votava Martin 1:2, Vlasák Jaroslav 1:2, Dřevěný Pavel 1:2, WO 4:0), TTC Příbram - Sokol Hořovice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 2:0, Silavecký Ladislav 3:1, Brabenec Václav 2:2, Srch Radek 3:1, Karda Martin 2:0, body hostů: Čepelák Vladimír st. 2:2, Ungr Jan I. 2:2, Rataj Miloš 0:4, Pancíř Josef 0:4), Spartak Rožmitál - Sokol Lány 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Zajíček Michal 1:3, Čížek Pavel 2:2, Eisenreich Jindřich st. 1:3, body hostů: Hrbek Jiří 1:3, Moravec Milan ing. 3:1, Moravec Petr ing. 4:0, Spiegl Richard 2:2),
4. kolo:
Sokol Lány - Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Jiří 2:2, Vajcová Kateřina 2:0, Spiegl Richard 3:1, Moravec Milan ing. 1:3, Moravec Petr ing. 0:2, body hostů: Budělovský Petr 1:3, Dražan Jiří 0:4, Protiva Lukáš 4:0, Nevolný Milan 3:1), Sokol Hořovice "B" - Sokol Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 2:2, Rataj Miloš 0:2, Kubát Pavel 2:1, Čepelák Vladimír st. 1:3, Pancíř Josef 0:1, WO 2:0, body hostů: Kotrbatý Petr 4:0, Havelka Marek 3:1, Mráz Roman 1:2, Šprysl Josef 1:2, WO 0:2), Sokol Králův Dvůr "D" - TTC Příbram 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dřevěný Pavel 1:3, Vlasák Jaroslav 2:2, Hák Zdeněk ml. 0:4, Šrámek David 1:0, Kopřiva Tomáš 2:1, body hostů: Srch Radek 3:1, Silavecký Ladislav 3:1, Brabenec Václav 3:1, Karda Martin 1:3), ST-Šanov - Spartak Rožmitál 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 1:3, Knor Luděk 3:0, Knor Václav 2:1, Pisár Petr 4:0, WO 2:0, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Zajíček Michal 1:3, Čížek Pavel 2:1, Eisenreich Jindřich st. 0:3, WO 0:2), SKST Sokol Veltrusy - TTC Kladno "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha František 1:3, Kříšťan Jiří 1:3, Šulc Dalibor ing. 2:2, Kuthan Jiří 3:1, body hostů: Bajer Jiří 3:1, Mencl Jiří 2:2, Vychodil Luděk 1:3, Škach Martin Ing. 3:1), KST Rakovník "B" - TTC Říčany "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 1:2, Rezek Jan ml. 1:1, Kettner Martin 3:1, Přibík Jan ing. 3:0, Šebek Tomáš 0:1, WO 3:0, body hostů: Pokorný Roman 2:1, Voráč Jiří 1:2, Erlich Luboš 1:2, Černý Roman 1:3, WO 0:3),
5. kolo:
Sokol Lány - Sokol Příbram 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajcová Kateřina 1:0, Moravec Milan ing. 3:1, Spiegl Richard 2:1, Moravec Petr ing. 1:3, Hrbek Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Jaroš Antonín 2:2, Šprysl Josef 0:4, Mráz Roman 1:2, WO 0:1), Sokol Hořovice "B" - Slovan Lochovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ungr Jan I. 2:2, Rataj Miloš 1:3, Kubát Pavel 4:0, Čepelák Vladimír st. 1:3, body hostů: Budělovský Petr 2:2, Dražan Jiří 0:4, Protiva Lukáš 3:1, Nevolný Milan 3:1), Sokol Králův Dvůr "D" - Spartak Rožmitál 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hák Zdeněk ml. 2:2, Vlasák Jaroslav 2:2, Šrámek David 0:4, Dřevěný Pavel 1:3, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 1:3, Čížek Pavel 4:0, Eisenreich Jindřich st. 2:2), ST-Šanov - TTC Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 0:4, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 2:2, Pisár Petr 4:0, body hostů: Silavecký Ladislav 2:2, Srch Radek 3:1, Dlouhý Jiří 1:3, Brabenec Václav 1:1, Karda Martin 0:2), SKST Sokol Veltrusy - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříšťan Jiří 2:2, Šulc Dalibor ing. 1:2, Kuthan Jiří 0:2, Jirásek Jiří 3:1, Jícha František 0:1, WO 2:0, body hostů: Boubelík Jan 3:1, Pokorný Roman 3:1, Voráč Jiří 2:1, Černý Roman 0:3, WO 0:2), KST Rakovník "B" - TTC Kladno "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 0:2, Rezek Jan ml. 0:3, Kettner Martin 0:3, Přibík Jan ing. 3:1, Brabec Stanislav 0:1, WO 3:0, body hostů: Havlíček Tomáš 4:0, Vychodil Luděk 2:1, Mencl Jiří 2:1, Lážnovský Jiří 2:1, WO 0:3),
6. kolo:
Slovan Lochovice - TTC Kladno "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budělovský Petr 3:0, Protiva Lukáš 2:2, Nevolný Milan 1:3, Baier Robert 3:1, WO 1:0, body hostů: Havlíček Tomáš 1:3, Vychodil Luděk 2:1, Mencl Jiří 2:2, Lážnovský Jiří 1:3, WO 0:1), Sokol Příbram - TTC Říčany "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 3:1, Šprysl Josef 0:3, Jaroš Antonín 1:2, Kotrbatý Petr 4:0, WO 2:0, body hostů: Voráč Jiří 2:2, Erlich Luboš 3:1, Valenta Vratislav 0:3, Černý Roman 1:2, WO 0:2), TTC Příbram - SKST Sokol Veltrusy 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 3:0, Brabenec Václav 1:1, Srch Radek 2:0, Silavecký Ladislav 3:0, Karda Martin 1:1, WO 4:0, body hostů: Šulc Dalibor ing. 2:1, Jirásek Jiří 0:3, Kříšťan Jiří 0:3, Jícha František 0:3, WO 0:4), Spartak Rožmitál - KST Rakovník "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 1:3, Čížek Pavel 3:1, Eisenreich Jindřich st. 0:4, body hostů: Přibík Jan ing. 2:2, Šebek Tomáš 2:2, Kos Zdeněk ing. 2:2, Kettner Martin 2:2), Sokol Lány - Sokol Králův Dvůr "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Hrbek Jiří 4:0, Moravec Milan ing. 4:0, Moravec Petr ing. 3:1, body hostů: Včelička Lubomír 1:3, Vlasák Jaroslav 1:3, Dřevěný Pavel 1:3, Votava Martin 0:4), Sokol Hořovice "B" - ST-Šanov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špička Jiří 2:2, Rataj Miloš 3:1, Pancíř Josef 3:1, Čepelák Vladimír st. 1:3, body hostů: Knor Luděk 3:1, Knor Václav 3:1, Kadeřábek Milan 1:3, Kočka Josef 0:4),
7. kolo:
Slovan Lochovice - TTC Říčany "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budělovský Petr 3:1, Protiva Lukáš 3:1, Nevolný Milan 0:4, Baier Robert 3:1, body hostů: Boubelík Jan 4:0, Pokorný Roman 1:3, Valenta Vratislav 1:3, Voráč Jiří 1:3), Sokol Příbram - TTC Kladno "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císař Jan 0:4, Šprysl Josef 1:3, Mráz Roman 1:3, Havelka Marek 2:2, body hostů: Bajer Jiří 4:0, Vychodil Luděk 3:1, Mencl Jiří 1:3, Lážnovský Jiří 4:0), TTC Příbram - KST Rakovník "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 2:2, Brabenec Václav 1:2, Srch Radek 3:1, Silavecký Ladislav 3:1, Karda Martin 0:1, body hostů: Přibík Jan ing. 3:1, Kettner Martin 2:2, Kos Zdeněk ing. 2:2, Šebek Tomáš 0:4), Spartak Rožmitál - SKST Sokol Veltrusy 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Čížek Pavel 2:2, Zajíček Michal 1:3, Eisenreich Jindřich st. 1:3, body hostů: Kuthan Jiří 2:2, Šulc Dalibor ing. 3:1, Jirásek Jiří 3:1, Kříšťan Jiří 2:2), Sokol Lány - ST-Šanov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbek Jiří 2:2, Moravec Milan ing. 2:2, Moravec Petr ing. 2:2, Spiegl Richard 2:2, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 1:3, Kadeřábek Milan 0:4, Knor Václav 3:1), Sokol Hořovice "B" - Sokol Králův Dvůr "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rataj Miloš 1:2, Ungr Jan I. 3:0, Kubát Pavel 2:1, Čepelák Vladimír st. 2:2, Pancíř Josef 0:1, WO 1:1, body hostů: Kopřiva Tomáš 1:3, Včelička Lubomír 2:2, Vlasák Jaroslav 1:2, Dřevěný Pavel 2:1, WO 1:1),
8. kolo:
Sokol Králův Dvůr "D" - Slovan Lochovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Včelička Lubomír 3:0, Hák Zdeněk ml. 2:2, Kopřiva Tomáš 3:1, Dřevěný Pavel 1:1, Vlasák Jaroslav 1:1, WO 0:1, body hostů: Baier Robert 2:2, Protiva Lukáš 0:3, Budělovský Petr 2:2, Nevolný Milan 1:3, WO 1:0), ST-Šanov - Sokol Příbram 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadeřábek Milan 0:4, Knor Luděk 1:3, Knor Václav 0:4, Kočka Josef 0:4, body hostů: Jaroš Antonín 4:0, Havelka Marek 3:1, Kotrbatý Petr 4:0, Šprysl Josef 4:0), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Lány 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuthan Jiří 2:2, Jirásek Jiří 3:0, Šulc Dalibor ing. 3:1, Kříšťan Jiří 2:2, Jícha František 0:1, body hostů: Moravec Petr ing. 2:2, Moravec Milan ing. 1:3, Spiegl Richard 3:1, Eichenmann Filip 0:4), KST Rakovník "B" - Sokol Hořovice "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk ing. 3:1, Přibík Jan ing. 2:2, Kettner Martin 1:3, Brabec Stanislav 1:3, body hostů: Čepelák Vladimír st. 2:2, Kebrle Josef 3:1, Ungr Jan I. 3:1, Pancíř Josef 1:3), TTC Kladno "B" - TTC Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Jiří 1:2, Vychodil Luděk 2:1, Havlíček Tomáš 2:1, Bajer Jiří 4:0, WO 0:3, body hostů: Silavecký Ladislav 1:3, Srch Radek 2:1, Dlouhý Jiří 1:2, Brabenec Václav 0:3, WO 3:0), TTC Říčany "B" - Spartak Rožmitál 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voráč Jiří 1:3, Boubelík Jan 2:0, Pokorný Roman 3:1, Valenta Vratislav 3:1, Erlich Luboš 1:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Čížek Pavel 1:3, Zajíček Michal 2:2, Staník Daniel 1:3),
9. kolo:
Sokol Králův Dvůr "D" - Sokol Příbram 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Včelička Lubomír 0:2, Hák Zdeněk ml. 1:3, Kopřiva Tomáš 3:1, Dřevěný Pavel 2:2, Votava Martin 0:2, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Jaroš Antonín 2:2, Šprysl Josef 4:0, Mráz Roman 1:3), ST-Šanov - Slovan Lochovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Josef 1:3, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 2:2, Kadeřábek Milan 3:1, body hostů: Budělovský Petr 3:1, Nevolný Milan 1:3, Protiva Lukáš 2:2, Dražan Jiří 0:4), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Hořovice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuthan Jiří 3:1, Kříšťan Jiří 3:1, Šulc Dalibor ing. 3:1, Jirásek Jiří 2:2, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan I. 0:4, Čepelák Vladimír st. 2:2, Rataj Miloš 0:4), KST Rakovník "B" - Sokol Lány 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 2:2, Brabec Stanislav 0:2, Přibík Jan ing. 2:2, Rezek Jan ml. 2:2, Kettner Martin 1:1, body hostů: Moravec Milan ing. 3:1, Vajcová Kateřina 2:2, Moravec Petr ing. 2:2, Spiegl Richard 2:2), TTC Kladno "B" - Spartak Rožmitál 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lážnovský Jiří 2:2, Mencl Jiří 1:3, Vychodil Luděk 2:2, Bajer Jiří 4:0, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Čížek Pavel 3:1, Zajíček Michal 2:2, Eisenreich Jindřich st. 0:4), TTC Říčany "B" - TTC Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Jiří 2:2, Pokorný Roman 2:1, Valenta Vratislav 1:2, Boubelík Jan 4:0, WO 0:2, body hostů: Silavecký Ladislav 2:2, Srch Radek 2:2, Dlouhý Jiří 1:2, Brabenec Václav 0:2, Karda Martin 0:1, WO 2:0),
10. kolo:
TTC Příbram - Slovan Lochovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 3:1, Karda Martin 0:2, Srch Radek 3:1, Brabenec Václav 1:1, body hostů: Zítek Patrik 3:1, Budělovský Petr 1:3, Protiva Lukáš 1:3, Nevolný Milan 1:3), Spartak Rožmitál - Sokol Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich st. 0:4, Zajíček Michal 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Čížek Pavel 2:2, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Havelka Marek 3:1, Šprysl Josef 1:3, Mráz Roman 2:2), Sokol Lány - TTC Kladno "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vajcová Kateřina 0:4, Moravec Milan ing. 1:2, Moravec Petr ing. 0:4, Moravec Ladislav ml. 1:2, WO 2:0, body hostů: Bajer Jiří 3:0, Havlíček Tomáš 4:0, Vychodil Luděk 3:0, Lážnovský Jiří 2:2, WO 0:2), Sokol Hořovice "B" - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 3:1, Rataj Miloš 0:3, Kubát Pavel 2:1, Čepelák Vladimír st. 0:4, WO 2:0, body hostů: Pokorný Roman 2:2, Voráč Jiří 3:1, Valenta Vratislav 2:1, Erlich Luboš 2:1, WO 0:2), Sokol Králův Dvůr "D" - SKST Sokol Veltrusy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votava Martin 0:1, Hák Zdeněk ml. 1:3, Vlasák Jaroslav 4:0, Dřevěný Pavel 2:2, Kopřiva Tomáš 1:2, body hostů: Kříšťan Jiří 3:1, Šulc Dalibor ing. 0:4, Tesárek Jiří 2:2, Jícha František 3:1), ST-Šanov - KST Rakovník "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knor Luděk 4:0, Knor Václav 1:2, Pisár Petr 3:0, Kadeřábek Milan 1:3, WO 0:2, body hostů: Kettner Martin 2:2, Froněk Petr 0:4, Brabec Stanislav 1:2, Rezek Jan ml. 2:1, WO 2:0),
11. kolo:
TTC Příbram - Sokol Příbram 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 2:2, Silavecký Ladislav 2:2, Brabenec Václav 0:3, Srch Radek 3:1, Karda Martin 0:1, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Jaroš Antonín 3:1, Mráz Roman 2:2, Havelka Marek 1:3), Spartak Rožmitál - Slovan Lochovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich st. 1:3, Zajíček Michal 1:3, Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Čížek Pavel 2:2, body hostů: Zítek Patrik 4:0, Baier Robert 3:1, Protiva Lukáš 0:2, Budělovský Petr 4:0, Nevolný Milan 0:2), Sokol Lány - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Ladislav ml. 0:3, Moravec Milan ing. 1:2, Spiegl Richard 2:1, Moravec Petr ing. 1:3, WO 3:0, body hostů: Pokorný Roman 1:3, Voráč Jiří 2:1, Valenta Vratislav 3:0, Erlich Luboš 3:0, WO 0:3), Sokol Hořovice "B" - TTC Kladno "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pancíř Josef 1:3, Špička Jiří 0:4, Rataj Miloš 0:4, Čepelák Vladimír st. 3:1, body hostů: Mencl Jiří 3:1, Lážnovský Jiří 3:1, Špalek Miroslav 4:0, Dědina Radek 2:2), Sokol Králův Dvůr "D" - KST Rakovník "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 2:1, Dřevěný Pavel 1:2, Hák Zdeněk ml. 1:2, Šrámek David 0:4, WO 2:1, body hostů: Přibík Jan ing. 4:0, Mikeš Milan 3:0, Brabec Stanislav 1:2, Rezek Jan ml. 1:2, WO 1:2), ST-Šanov - SKST Sokol Veltrusy 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadeřábek Milan 4:0, Knor Václav 4:0, Pisár Petr 3:0, Knor Luděk 3:1, WO 1:0, body hostů: Kříšťan Jiří 1:3, Šulc Dalibor ing. 0:4, Kohout Tomáš 0:4, Jícha František 0:3, WO 0:1),
12. kolo:
SKST Sokol Veltrusy - Slovan Lochovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Jiří 1:3, Kuthan Jiří 1:3, Šulc Dalibor ing. 2:2, Jícha František 3:1, body hostů: Baier Robert 2:2, Budělovský Petr 3:1, Nevolný Milan 0:4, Zítek Patrik 4:0), KST Rakovník "B" - Sokol Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 2:2, Přibík Jan ing. 1:3, Kettner Martin 2:2, Mikeš Milan 2:2, body hostů: Jaroš Antonín 4:0, Havelka Marek 3:1, Šprysl Josef 0:4, Mráz Roman 2:2), Sokol Králův Dvůr "D" - TTC Kladno "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Včelička Lubomír 0:4, Hák Zdeněk ml. 1:2, Roziňák Jan ml. 0:3, Dřevěný Pavel 1:2, WO 3:0, body hostů: Vychodil Luděk 3:0, Mencl Jiří 2:2, Lážnovský Jiří 3:0, Pavlíček Ondřej 3:0, WO 0:3), ST-Šanov - TTC Říčany "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 0:4, Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 1:3, body hostů: Lipšanský Miroslav 2:2, Pokorný Roman 2:2, Voráč Jiří 2:2, Valenta Vratislav 2:2), Sokol Lány - TTC Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiegl Richard 1:3, Hrbek Jiří 1:3, Vajcová Kateřina 2:2, Moravec Petr ing. 3:1, body hostů: Srch Radek 3:1, Karda Martin 1:3, Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 2:2), Sokol Hořovice "B" - Spartak Rožmitál 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rataj Miloš 0:2, Ungr Jan I. 4:0, Kubát Pavel 4:0, Koros Zdeněk 4:0, Kebrle Josef 1:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Čížek Pavel 0:4, Staník Daniel 1:3, Zajíček Michal 1:3),
13. kolo:
KST Rakovník "B" - Slovan Lochovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kos Zdeněk ing. 0:4, Kettner Martin 3:1, Přibík Jan ing. 2:2, Mikeš Milan 1:3, body hostů: Zítek Patrik 4:0, Baier Robert 3:1, Budělovský Petr 2:2, Nevolný Milan 1:3), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Příbram 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha František 0:3, Šulc Dalibor ing. 0:2, Jirásek Jiří 1:2, Tesárek Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Kotrbatý Petr 3:0, Havelka Marek 3:0, Mráz Roman 1:2, Šprysl Josef 2:0, WO 0:5), ST-Šanov - TTC Kladno "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadeřábek Milan 3:1, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 4:0, Pisár Petr 4:0, body hostů: Špalek Miroslav 0:4, Mencl Jiří 0:4, Lážnovský Jiří 2:2, Pachman Tomáš ing. 0:4), Sokol Králův Dvůr "D" - TTC Říčany "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hák Zdeněk ml. 3:1, Včelička Lubomír 0:4, Roziňák Jan ml. 1:2, Dřevěný Pavel 2:2, WO 1:0, body hostů: Lipšanský Miroslav 4:0, Pokorný Roman 2:2, Voráč Jiří 1:3, Valenta Vratislav 2:1, WO 0:1), Sokol Hořovice "B" - TTC Příbram 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pancíř Josef 0:4, Rataj Miloš 0:4, Ungr Jan I. 3:1, Špička Jiří 0:4, body hostů: Srch Radek 4:0, Karda Martin 3:1, Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 3:1), Sokol Lány - Spartak Rožmitál 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Spiegl Richard 3:0, Hrbek Jiří 3:0, Moravec Ladislav ml. 3:0, Moravec Petr ing. 3:0, WO 5:0, body hostů: Dropa Miloš 0:4, Staník Daniel 0:4, Zvelebil Miloš ml. 0:4, WO 0:5),
14. kolo:
Slovan Lochovice - Sokol Lány 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baier Robert 3:0, Budělovský Petr 2:0, Protiva Lukáš 2:1, Zítek Patrik 3:0, WO 5:0, body hostů: Vajcová Kateřina 1:2, Hrbek Jiří 0:3, Moravec Petr ing. 0:3, Moravec Milan ing. 0:2, WO 0:5), Sokol Příbram - Sokol Hořovice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Roman 2:2, Havelka Marek 2:2, Jaroš Antonín 4:0, Kotrbatý Petr 4:0, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:3, Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan I. 1:3, Pancíř Josef 0:4), TTC Příbram - Sokol Králův Dvůr "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 4:0, Karda Martin 3:1, Silavecký Ladislav 1:3, Srch Radek 2:0, Brabenec Václav 0:2, body hostů: Roziňák Jan ml. 3:1, Včelička Lubomír 2:2, Dřevěný Pavel 0:4, Votava Martin 1:3), Spartak Rožmitál - ST-Šanov 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Čížek Pavel 1:3, Zajíček Michal 1:3, Staník Daniel 1:3, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Václav 3:1, Knor Luděk 4:0, Kadeřábek Milan 0:4), TTC Kladno "B" - SKST Sokol Veltrusy 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ebert Tomáš 0:2, Lážnovský Jiří 1:1, Havlíček Tomáš 3:0, Vychodil Luděk 1:1, WO 8:0, body hostů: Šulc Dalibor ing. 2:1, Tesárek Jiří 0:3, Jícha František 2:1, WO 0:8), TTC Říčany "B" - KST Rakovník "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipšanský Miroslav 2:2, Boubelík Jan 4:0, Pokorný Roman 4:0, Voráč Jiří 0:4, body hostů: Mikeš Milan 2:2, Kettner Martin 2:2, Kos Zdeněk ing. 1:3, Brabec Stanislav 1:3),
15. kolo:
Sokol Příbram - Sokol Lány 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:1, Mráz Roman 3:0, Havelka Marek 3:0, Jaroš Antonín 2:0, WO 6:0, body hostů: Hrbek Jiří 1:2, Lážnovský Jan 0:4, Eichenmann Filip 0:4, WO 0:6), Slovan Lochovice - Sokol Hořovice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baier Robert 4:0, Budělovský Petr 1:2, Protiva Lukáš 2:2, Zítek Patrik 4:0, WO 1:0, body hostů: Čepelák Vladimír st. 2:2, Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan I. 0:3, Rataj Miloš 0:4, WO 0:1), Spartak Rožmitál - Sokol Králův Dvůr "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Čížek Pavel 1:3, Zajíček Michal 2:2, Eisenreich Jindřich st. 1:3, body hostů: Kopřiva Tomáš 4:0, Hák Zdeněk ml. 2:2, Včelička Lubomír 2:2, Roziňák Jan ml. 1:3), TTC Příbram - ST-Šanov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Karda Martin 1:3, Silavecký Ladislav 2:2, Srch Radek 3:1, body hostů: Pisár Petr 3:1, Knor Václav 1:3, Knor Luděk 3:1, Kadeřábek Milan 0:4), TTC Říčany "B" - SKST Sokol Veltrusy 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valenta Vratislav 1:1, Lipšanský Miroslav 2:0, Pokorný Roman 1:2, Boubelík Jan 2:0, WO 5:3, body hostů: Tesárek Jiří 1:1, Jícha František 0:4, Šulc Dalibor ing. 2:1, WO 3:5), TTC Kladno "B" - KST Rakovník "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škach Martin Ing. 4:0, Lážnovský Jiří 4:0, Havlíček Tomáš 2:0, Vychodil Luděk 2:1, WO 0:3, body hostů: Přibík Jan ing. 1:2, Brabec Stanislav 0:3, Kos Zdeněk ing. 0:4, Šebek Tomáš 0:3, WO 3:0),
16. kolo:
TTC Kladno "B" - Slovan Lochovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lážnovský Jiří 1:3, Vychodil Luděk 2:2, Havlíček Tomáš 2:1, Bajer Jiří 3:1, Mencl Jiří 1:0, body hostů: Zítek Patrik 4:0, Budělovský Petr 2:2, Protiva Lukáš 1:3, Nevolný Milan 0:4), TTC Říčany "B" - Sokol Příbram 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voráč Jiří 1:3, Pokorný Roman 0:3, Valenta Vratislav 0:3, Boubelík Jan 3:1, WO 0:2, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Jaroš Antonín 4:0, Mráz Roman 1:2, Havelka Marek 2:1, WO 2:0), SKST Sokol Veltrusy - TTC Příbram 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha František 2:2, Tesárek Jiří 0:4, Šulc Dalibor ing. 1:2, Jirásek Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Srch Radek 4:0, Karda Martin 1:3, Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 2:1, WO 1:0), KST Rakovník "B" - Spartak Rožmitál 10:8 (čtyřhry 1:1, domácí: Přibík Jan 2/2,Kos Zdeněk 2/2, Brabec Stanislav 2/1, Mikeš Milan 2/2, Kettner Martin 1/0; hosté:Eisenreich Jindřich ml. 3/1,Čížek Pavel 2/2, Zajíček Michal 1/3, Eisenreich Jindřich st. 1/3), Sokol Králův Dvůr "D" - Sokol Lány 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 3:1, Včelička Lubomír 1:3, Hák Zdeněk ml. 0:1, Roziňák Jan ml. 2:2, Vlasák Jaroslav 2:1, body hostů: Moravec Milan ing. 3:1, Vajcová Kateřina 0:4, Moravec Petr ing. 4:0, Spiegl Richard 1:3), ST-Šanov - Sokol Hořovice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadeřábek Milan 3:1, Knor Luděk 2:2, Knor Václav 2:2, Pisár Petr 4:0, body hostů: Kebrle Josef 0:4, Čepelák Vladimír st. 1:3, Ungr Jan I. 3:1, Pancíř Josef 1:3),
17. kolo:
TTC Říčany "B" - Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Vratislav 3:1, Plíhal Martin 0:2, Pokorný Roman 1:3, Boubelík Jan 4:0, Černý Roman 0:2, body hostů: Zítek Patrik 3:1, Budělovský Petr 1:3, Protiva Lukáš 2:2, Nevolný Milan 2:2), TTC Kladno "B" - Sokol Příbram 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Jiří 2:1, Lážnovský Jiří 0:3, Škach Martin Ing. 1:2, Vychodil Luděk 0:3, WO 2:2, body hostů: Kotrbatý Petr 3:0, Jaroš Antonín 3:0, Havelka Marek 1:2, Mráz Roman 2:1, WO 2:2), KST Rakovník "B" - TTC Příbram 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk ing. 2:2, Brabec Stanislav 1:2, Kettner Martin 1:2, Přibík Jan ing. 1:3, Mikeš Milan 0:1, WO 0:1, body hostů: Srch Radek 3:1, Karda Martin 2:2, Dlouhý Jiří 2:2, Silavecký Ladislav 3:0, WO 1:0), SKST Sokol Veltrusy - Spartak Rožmitál 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha František 0:4, Tesárek Jiří 2:2, Šulc Dalibor ing. 3:1, Jirásek Jiří 2:2, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Čížek Pavel 2:2, Zajíček Michal 2:2, Eisenreich Jindřich st. 1:3), ST-Šanov - Sokol Lány 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 0:4, Knor Luděk 0:4, Knor Václav 3:1, Pisár Petr 4:0, body hostů: Moravec Petr ing. 2:2, Moravec Milan ing. 3:1, Hrbek Jiří 2:2, Spiegl Richard 2:2), Sokol Králův Dvůr "D" - Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 3:1, Včelička Lubomír 1:2, Vlasák Jaroslav 1:1, Roziňák Jan ml. 3:1, Dřevěný Pavel 1:0, WO 1:1, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:3, Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan I. 1:2, Pancíř Josef 0:3, WO 1:1),
18. kolo:
Slovan Lochovice - Sokol Králův Dvůr "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baier Robert 2:1, Budělovský Petr 3:1, Protiva Lukáš 0:4, Zítek Patrik 4:0, WO 0:1, body hostů: Kopřiva Tomáš 1:3, Roziňák Jan ml. 1:2, Hák Zdeněk ml. 2:2, Vlasák Jaroslav 2:2, WO 1:0), Sokol Příbram - ST-Šanov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprysl Josef 1:3, Mráz Roman 2:2, Jaroš Antonín 3:0, Havelka Marek 3:1, WO 1:0, body hostů: Pisár Petr 3:1, Knor Luděk 2:2, Kadeřábek Milan 1:3, Kočka Josef 0:3, WO 0:1), Sokol Lány - SKST Sokol Veltrusy 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbek Jiří 2:1, Moravec Petr ing. 3:1, Spiegl Richard 1:3, Moravec Milan ing. 4:0, WO 1:0, body hostů: Jirásek Jiří 2:2, Šulc Dalibor ing. 2:1, Kříšťan Jiří 0:4, Kuthan Jiří 0:2, Jícha František 1:1, WO 0:1), Sokol Hořovice "B" - KST Rakovník "B" 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát Pavel 2:1, Ungr Jan I. 1:2, Koros Zdeněk 0:3, Čepelák Vladimír st. 0:4, WO 1:2, body hostů: Přibík Jan ing. 3:1, Kos Zdeněk ing. 2:1, Mikeš Milan 2:1, Kettner Martin 3:0, WO 2:1), TTC Příbram - TTC Kladno "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 1:3, Karda Martin 1:3, Silavecký Ladislav 2:2, Srch Radek 3:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:1, Vychodil Luděk 3:1, Ebert Tomáš 3:1, Dědina Radek 0:4), Spartak Rožmitál - TTC Říčany "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staník Daniel 2:2, Čížek Pavel 2:2, Zajíček Michal 3:0, Eisenreich Jindřich ml. 1:3, WO 1:0, body hostů: Lipšanský Miroslav 3:1, Pokorný Roman 1:3, Valenta Vratislav 0:4, Erlich Luboš 3:0, WO 0:1),
19. kolo:
Sokol Příbram - Sokol Králův Dvůr "D" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprysl Josef 2:2, Mráz Roman 1:3, Kotrbatý Petr 2:1, Havelka Marek 2:2, WO 0:1, body hostů: Vlasák Jaroslav 2:2, Roziňák Jan ml. 2:2, Hák Zdeněk ml. 3:1, Dřevěný Pavel 1:2, WO 1:0), Slovan Lochovice - ST-Šanov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baier Robert 3:1, Budělovský Petr 2:2, Protiva Lukáš 3:1, Zítek Patrik 4:0, body hostů: Pisár Petr 3:1, Knor Luděk 1:3, Kadeřábek Milan 0:4, Kočka Josef 0:4), Sokol Hořovice "B" - SKST Sokol Veltrusy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 2:2, Koros Zdeněk 1:3, Kubát Pavel 3:1, Čepelák Vladimír st. 2:2, body hostů: Jirásek Jiří 2:2, Šulc Dalibor ing. 2:2, Kříšťan Jiří 0:4, Tesárek Jiří 4:0), Sokol Lány - KST Rakovník "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Milan ing. 0:3, Hrbek Jiří 0:3, Spiegl Richard 2:2, Moravec Petr ing. 1:3, WO 0:2, body hostů: Přibík Jan ing. 3:1, Kos Zdeněk ing. 2:1, Mikeš Milan 3:0, Brabec Stanislav 3:1, WO 2:0), Spartak Rožmitál - TTC Kladno "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisenreich Jindřich st. 1:3, Čížek Pavel 1:3, Zajíček Michal 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 3:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:2, Vychodil Luděk 3:1, Ebert Tomáš 3:1, Dědina Radek 1:3), TTC Příbram - TTC Říčany "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Karda Martin 2:2, Silavecký Ladislav 0:4, Srch Radek 2:2, body hostů: Boubelík Jan 4:0, Lipšanský Miroslav 2:2, Pokorný Roman 2:2, Erlich Luboš 1:3),
20. kolo:
Spartak Rožmitál - TTC Příbram 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staník Daniel 1:3, Čížek Pavel 2:2, Zajíček Michal 3:0, Eisenreich Jindřich ml. 2:1, WO 2:0, body hostů: Srch Radek 2:0, Dlouhý Jiří 1:3, Karda Martin 3:1, Silavecký Ladislav 0:4, WO 0:2), Sokol Hořovice "B" - Sokol Lány 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ungr Jan I. 3:1, Koros Zdeněk 3:1, Kubát Pavel 3:1, Čepelák Vladimír st. 2:2, body hostů: Moravec Petr ing. 1:3, Spiegl Richard 1:3, Moravec Milan ing. 2:2, Moravec Ladislav ml. 1:3), ST-Šanov - Sokol Králův Dvůr "D" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 2:2, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 2:2, Pisár Petr 4:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 2:2, Roziňák Jan ml. 0:4, Hák Zdeněk ml. 2:2, Dřevěný Pavel 0:4), KST Rakovník "B" - SKST Sokol Veltrusy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 3:1, Přibík Jan ing. 2:1, Rezek Jan ml. 1:3, Brabec Stanislav 2:2, Kettner Martin 1:0, body hostů: Jirásek Jiří 3:1, Šulc Dalibor ing. 3:1, Jícha František 1:3, Ovsenák Petr 0:4), TTC Říčany "B" - TTC Kladno "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Roman 1:3, Lipšanský Miroslav 2:2, Erlich Luboš 1:1, Boubelík Jan 4:0, Valenta Vratislav 2:0, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:2, Vychodil Luděk 1:3, Ebert Tomáš 3:1, Mencl Jiří 0:4), Sokol Příbram - Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprysl Josef 3:1, Mráz Roman 1:3, Jaroš Antonín 2:2, Havelka Marek 2:2, body hostů: Zítek Patrik 4:0, Budělovský Petr 2:2, Protiva Lukáš 1:3, Nevolný Milan 1:3),
21. kolo:
Slovan Lochovice - TTC Příbram 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baier Robert 4:0, Budělovský Petr 2:2, Nevolný Milan 2:2, Zítek Patrik 4:0, body hostů: Srch Radek 2:2, Dlouhý Jiří 2:2, Brabenec Václav 0:4, Silavecký Ladislav 0:4), Sokol Příbram - Spartak Rožmitál 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz Roman 1:3, Šprysl Josef 0:4, Havelka Marek 1:2, Kotrbatý Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Zajíček Michal 3:1, Čížek Pavel 2:2, Staník Daniel 2:1, WO 1:0), TTC Kladno "B" - Sokol Lány 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lážnovský Jiří 2:1, Mencl Jiří 2:1, Pavlíček Ondřej 3:0, Vychodil Luděk 2:1, WO 5:0, body hostů: Moravec Milan ing. 0:4, Spiegl Richard 1:3, Moravec Petr ing. 2:2, WO 0:5), TTC Říčany "B" - Sokol Hořovice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Roman 1:3, Boubelík Jan 4:0, Valenta Vratislav 3:1, Erlich Luboš 1:3, body hostů: Kubát Pavel 2:2, Čepelák Vladimír st. 2:2, Ungr Jan I. 3:1, Pancíř Josef 0:4), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Králův Dvůr "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesárek Jiří 2:0, Šulc Dalibor ing. 2:1, Kuthan Jiří 1:2, Jirásek Jiří 3:0, Kříšťan Jiří 0:1, WO 4:0, body hostů: Toráč Marek 1:3, Včelička Lubomír 3:1, Červený Mojmír 0:4, WO 0:4), KST Rakovník "B" - ST-Šanov 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 1:2, Přibík Jan ing. 1:2, Brabec Stanislav 2:0, Rezek Jan ml. 1:2, Kettner Martin 0:1, WO 5:0, body hostů: Pisár Petr 4:0, Kadeřábek Milan 0:4, Knor Václav 3:1, WO 0:5),
22. kolo:
Sokol Příbram - TTC Příbram 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šprysl Josef 1:3, Mráz Roman 1:3, Jaroš Antonín 4:0, Havelka Marek 2:2, body hostů: Srch Radek 3:1, Karda Martin 1:3, Dlouhý Jiří 2:2, Silavecký Ladislav 2:2), Slovan Lochovice - Spartak Rožmitál 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baier Robert 2:0, Budělovský Petr 2:1, Nevolný Milan 1:2, Zítek Patrik 3:0, WO 6:0, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 0:4, Čížek Pavel 2:1, Eisenreich Jindřich st. 1:3, WO 0:6), TTC Říčany "B" - Sokol Lány 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorný Roman 1:1, Voráč Jiří 1:1, Erlich Luboš 2:1, Boubelík Jan 2:0, WO 5:3, body hostů: Hrbek Jiří 0:3, Moravec Milan ing. 1:2, Moravec Petr ing. 2:1, WO 3:5), TTC Kladno "B" - Sokol Hořovice "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lážnovský Jiří 4:0, Mencl Jiří 3:0, Pavlíček Ondřej 3:0, Vychodil Luděk 3:0, WO 1:2, body hostů: Ungr Jan I. 0:3, Čepelák Vladimír st. 0:4, Rataj Miloš 0:3, Pancíř Josef 0:3, WO 2:1), KST Rakovník "B" - Sokol Králův Dvůr "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk ing. 3:0, Přibík Jan ing. 3:0, Rezek Jan ml. 3:1, Brabec Stanislav 2:1, WO 2:1, body hostů: Červený Mojmír 0:3, Nový Jiří 0:4, Včelička Lubomír 2:0, Toráč Marek 0:4, WO 1:2), SKST Sokol Veltrusy - ST-Šanov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříšťan Jiří 1:3, Šulc Dalibor ing. 2:1, Tesárek Jiří 0:4, Jirásek Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 3:0, Kadeřábek Milan 1:3, WO 1:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Kladno "B" - Slovan Lochovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vychodil Luděk 0:1, Pavlíček Ondřej 2:1, Havlíček Tomáš 1:2, Bajer Jiří 3:0, Ebert Tomáš 2:0, body hostů: Zítek Patrik 3:0, Baier Robert 1:2, Budělovský Petr 0:3, Nevolný Milan 0:3), Sokol Příbram - TTC Příbram 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 2:2, Havelka Marek 2:2, Jaroš Antonín 1:2, Kotrbatý Petr 3:1, body hostů: Silavecký Ladislav 1:3, Srch Radek 4:0, Karda Martin 0:4, Dlouhý Jiří 2:1), KST Rakovník "B" - Sokol Hořovice "B" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kettner Martin 3:1, Přibík Jan ing. 0:3, Rezek Jan ml. 1:2, Mikeš Milan 4:0, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Čepelák Vladimír st. 1:3, Ungr Jan I. 1:2, Kebrle Josef 1:2), SKST Sokol Veltrusy - Spartak Rožmitál 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Dalibor ing. 3:1, Tesárek Jiří 2:1, Kuthan Jiří 1:2, Jirásek Jiří 2:2, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Zajíček Michal 1:3, Čížek Pavel 1:2, Staník Daniel 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Slovan Lochovice - TTC Kladno "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zitta Přemysl 2:1, Budělovský Petr 0:2, Baier Robert 3:0, Zítek Patrik 3:0, Protiva Lukáš 1:0, body hostů: Vychodil Luděk 1:2, Pavlíček Ondřej 1:2, Ebert Tomáš 0:3, Mencl Jiří 1:2), TTC Příbram - Sokol Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 2:2, Karda Martin 0:4, Silavecký Ladislav 1:3, Srch Radek 4:0, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Jaroš Antonín 3:1, Havelka Marek 0:3, Mráz Roman 2:2, Šprysl Josef 1:0), Sokol Hořovice "B" - KST Rakovník "B" 3:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pancíř Josef 0:2, Ungr Jan I. 1:1, Kubát Pavel 1:2, Čepelák Vladimír st. 0:3, body hostů: Mikeš Milan 3:0, Kettner Martin 1:2, Kos Zdeněk ing. 2:0, Rezek Jan ml. 2:0), Spartak Rožmitál - SKST Sokol Veltrusy 4:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:2, Zajíček Michal 0:2, Eisenreich Jindřich st. 1:2, Čížek Pavel 2:1, body hostů: Šulc Dalibor ing. 3:0, Jirásek Jiří 2:1, Tesárek Jiří 2:1, Kříšťan Jiří 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Kladno "B" - Slovan Lochovice 9:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíček Tomáš 3:1, Bajer Jiří 2:1, Ebert Tomáš 2:1, Vychodil Luděk 1:1, Pavlíček Ondřej 1:0, body hostů: Zítek Patrik 3:0, Protiva Lukáš 0:3, Baier Robert 1:2, Zitta Přemysl 0:2, Budělovský Petr 0:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Kladno "B" - Sokol Příbram 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vychodil Luděk 2:1, Mencl Jiří 1:2, Havlíček Tomáš 3:0, Bajer Jiří 2:1, body hostů: Kotrbatý Petr 2:1, Jaroš Antonín 2:1, Mráz Roman 0:3, Šprysl Josef 0:3), Spartak Rožmitál - Sokol Hořovice "B" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:2, Zajíček Michal 0:3, Eisenreich Jindřich st. 0:3, Čížek Pavel 2:1, body hostů: Kubát Pavel 3:0, Čepelák Vladimír st. 2:1, Ungr Jan I. 3:0, Kebrle Josef 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Příbram - TTC Kladno "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Roman 2:1, Havelka Marek 2:1, Kotrbatý Petr 2:1, Jaroš Antonín 3:0, body hostů: Havlíček Tomáš 0:3, Pavlíček Ondřej 2:1, Vychodil Luděk 0:3, Mencl Jiří 1:2), Sokol Hořovice "B" - Spartak Rožmitál 9:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kebrle Josef 1:2, Čepelák Vladimír st. 2:0, Kubát Pavel 3:0, Ungr Jan I. 2:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 1:2, Zajíček Michal 1:2, Čížek Pavel 0:3, Eisenreich Jindřich st. 1:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Kladno "B" - Sokol Příbram 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíček Tomáš 2:1, Ebert Tomáš 2:1, Pavlíček Ondřej 1:2, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Kotrbatý Petr 1:2, Jaroš Antonín 2:1, Havelka Marek 0:3, Mráz Roman 1:2),
Krajská soutěž 1. tř. sk. B
1. kolo:
FK Kolín "B" - Sokol Velké Popovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaplatílek Ctibor 4:0, Šembera Karel 3:1, Šembera David 1:3, Lhoták Jakub 3:1, body hostů: Randák Adam 3:1, Semrád Petr 1:3, Smola Jiří 0:4, Šiler Jiří 1:3), Sokol Libice n.C. - Sokol Sadská 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaipr Petr 2:2, Heřmanský Miroslav 0:4, Paroulek Milan 1:3, Trajhan Miroslav ml. 2:2, body hostů: Wagner Jaroslav st. 4:0, Kyncl Jiří 1:3, Beran Martin 3:1, Vydra Milan 3:1), Kavalier Sázava "B" - TTC Bělá p.B. "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budjač Libor 1:2, Herout František 3:0, Trmal Jan 2:1, Betuštiak Petr 3:1, WO 0:3, body hostů: Řípa Vladimír 1:3, Šlapáček Martin 2:1, Elstner Lukáš 0:3, Balcar Miroslav 1:2, WO 3:0), AŠ Mladá Boleslav "C" - Sokol Mnichovo Hradiště 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Lubomír 2:2, Postelt Tomáš 1:3, Loudín Přemysl 0:4, Antoš Petr 3:1, body hostů: Blažek Jan 2:2, Stránský Michal 3:1, Ort Josef Bc. 2:2, Trávníček Luboš 3:1), Sokol Krchleby - TTC Brandýs n.L. "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclt Milan 0:4, Kučera Pavel 3:1, Kemr Václav 2:1, Procházka Miroslav ml. 1:3, WO 0:1, body hostů: Nekola Tomáš ing. 1:3, Holub Zdeněk 4:0, Seidl Josef 2:2, Sysel Pavel ing. 2:1, WO 1:0), Sokol Kutná Hora - Sokol Kostelec n.Č.l. 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 0:4, Liberský Karel 1:2, Tivodar Michal 2:1, Štus Radek 1:3, WO 0:2, body hostů: Menz František 4:0, Pokorný Petr 1:3, Čihák Milan 2:1, Rak Vít 3:0, WO 2:0),
2. kolo:
Sokol Kutná Hora - AŠ Mladá Boleslav "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 4:0, Faltín Antonín 0:3, Tivodar Michal 3:0, Štus Radek 4:0, WO 0:2, body hostů: Antoš Petr 1:3, Kouřil Lubomír 1:3, Postelt Tomáš 0:3, Loudín Přemysl 1:2, WO 2:0), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Mnichovo Hradiště 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Petr 2:2, Menz František 3:1, Rak Vít 4:0, Čihák Milan 1:3, body hostů: Blažek Jan 1:3, Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 1:3, Ort Josef Bc. 1:3), Sokol Krchleby - Kavalier Sázava "B" 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Král Jindřich 0:3, Kemr Václav 2:1, Procházka Miroslav ml. 3:0, Paclt Milan 0:3, WO 5:0, body hostů: Trmal Jan 3:1, Budjač Libor 2:2, Šteflíček Jiří 2:2, WO 0:5), TTC Brandýs n.L. "B" - TTC Bělá p.B. "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seidl Josef 2:2, Holub Zdeněk 1:2, Sysel Pavel ing. 1:2, Nekola Tomáš ing. 0:4, WO 2:0, body hostů: Šlapáček Martin 3:1, Balcar Miroslav 3:1, Řípa Vladimír 2:1, Elstner Lukáš 2:1, WO 0:2), FK Kolín "B" - Sokol Libice n.C. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaplatílek Ctibor 2:2, Ptáček František ml. 4:0, Ulrich Radek 1:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 2:2, Trajhan Jaroslav 2:2, Heřmanský Miroslav 0:4), Sokol Velké Popovice - Sokol Sadská 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Randák Adam 1:3, Semrád Petr 1:3, Šiler Jiří 0:2, Stupavský Milan 1:3, Smola Jiří 0:2, body hostů: Wagner Jaroslav st. 4:0, Beran Martin 3:1, Kyncl Jiří 4:0, Vojáček Jiří 2:2),
3. kolo:
Sokol Kutná Hora - Sokol Mnichovo Hradiště 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bureš Bohumil 2:2, Tivodar Michal 3:1, Štus Radek 2:2, Faltín Antonín 0:1, WO 0:4, body hostů: Blažek Jan 2:1, Stránský Michal 2:1, Trávníček Luboš 1:2, Ort Josef Bc. 1:3, WO 4:0), Sokol Kostelec n.Č.l. - AŠ Mladá Boleslav "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Menz František 1:3, Pokorný Petr 3:1, Rak Vít 4:0, Čihák Milan 4:0, body hostů: Antoš Petr 2:2, Kouřil Lubomír 1:3, Postelt Tomáš 1:3, Loudín Přemysl 0:4), Sokol Krchleby - TTC Bělá p.B. "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclt Milan 0:2, Procházka Miroslav ml. 2:1, Kučera Pavel 2:2, Kemr Václav 1:3, Král Jindřich 0:2, WO 1:0, body hostů: Šlapáček Martin 4:0, Balcar Miroslav 2:2, Řípa Vladimír 3:0, Elstner Lukáš 1:3, WO 0:1), TTC Brandýs n.L. "B" - Kavalier Sázava "B" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Seidl Josef 3:0, Nekola Tomáš ing. 2:1, Sysel Pavel ing. 3:0, Holub Zdeněk 2:0, WO 6:0, body hostů: Budjač Libor 1:2, Srb Miroslav 0:4, Červený Dalibor 0:4, WO 0:6), FK Kolín "B" - Sokol Sadská 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaplatílek Ctibor 3:1, Ptáček František ml. 0:2, Ulrich Radek 1:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 0:3, WO 0:3, body hostů: Wagner Jaroslav st. 2:1, Beran Martin 3:1, Kyncl Jiří 3:0, Vojáček Jiří 1:2, WO 3:0), Sokol Velké Popovice - Sokol Libice n.C. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Maršál Petr 1:3, Semrád Petr 2:2, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 4:0, Trajhan Jaroslav 0:4, Paroulek Milan 1:3),
4. kolo:
Sokol Libice n.C. - Sokol Kutná Hora 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trajhan Miroslav ml. 1:2, Paroulek Milan 1:1, Kaipr Petr 0:3, Pekárek František 0:3, WO 5:0, body hostů: Štus Radek 3:0, Bureš Bohumil 2:1, Liberský Karel 3:0, Tivodar Michal 1:1, WO 0:5), Sokol Sadská - Sokol Kostelec n.Č.l. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 4:0, Beran Martin 0:4, Vojáček Jiří 1:3, Kyncl Jiří 2:2, body hostů: Čihák Milan 3:1, Menz František 2:2, Moravec Václav 1:3, Pokorný Petr 3:1), Kavalier Sázava "B" - FK Kolín "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budjač Libor 2:2, Trmal Jan 0:4, Herout František 3:1, Betuštiak Petr 2:2, body hostů: Zaplatílek Ctibor 4:0, Lhoták Jakub 1:3, Ulrich Radek 1:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 3:1), TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Velké Popovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcar Miroslav 3:1, Řípa Vladimír 3:0, Šlapáček Martin 3:1, Elstner Lukáš 1:3, WO 0:1, body hostů: Randák Adam 2:2, Stupavský Milan 1:3, Semrád Petr 1:2, Smola Jiří 1:3, WO 1:0), AŠ Mladá Boleslav "C" - Sokol Krchleby 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 2:2, Postelt Tomáš 4:0, Loudín Přemysl 2:1, Antoš Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Kučera Pavel 1:3, Paclt Milan 0:4, Kemr Václav 0:3, WO 0:1), Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Brandýs n.L. "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ort Josef Bc. 2:1, Stránský Michal 2:1, Trávníček Luboš 4:0, Blažek Jan 4:0, WO 1:1, body hostů: Holub Zdeněk 1:3, Cinek Petr MUDr. 0:3, Seidl Josef 1:2, Nekola Tomáš ing. 0:4, WO 1:1),
5. kolo:
Sokol Libice n.C. - Sokol Kostelec n.Č.l. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trajhan Miroslav ml. 2:2, Paroulek Milan 3:1, Heřmanský Miroslav 1:3, Kaipr Petr 2:2, body hostů: Čihák Milan 4:0, Menz František 3:1, Moravec Václav 0:4, Pokorný Petr 1:3), Sokol Sadská - Sokol Kutná Hora 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hendrych Roman 1:2, Beran Martin 3:0, Vojáček Jiří 3:0, Kyncl Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Štus Radek 1:3, Bureš Bohumil 1:3, Mucha Ondřej 0:4, WO 0:5), Kavalier Sázava "B" - Sokol Velké Popovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budjač Libor 2:2, Herout František 1:0, Trmal Jan 2:2, Betuštiak Petr 3:1, Šteflíček Jiří 1:2, body hostů: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 2:2, Semrád Petr 2:2, Šiler Jiří 0:4), TTC Bělá p.B. "B" - FK Kolín "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcar Miroslav 3:1, Řípa Vladimír 2:1, Šlapáček Martin 2:1, Gargulák Michal 4:0, WO 2:0, body hostů: Zaplatílek Ctibor 3:1, Ptáček František ml. 0:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 0:3, Ulrich Radek 0:3, Lhoták Jakub 0:2, WO 0:2), AŠ Mladá Boleslav "C" - TTC Brandýs n.L. "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 4:0, Postelt Tomáš 2:2, Loudín Přemysl 1:2, Antoš Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Sysel Pavel ing. 3:1, Holub Zdeněk 1:3, Seidl Josef 2:2, Nekola Tomáš ing. 0:3, WO 0:1), Sokol Mnichovo Hradiště - Sokol Krchleby 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ort Josef Bc. 2:2, Stránský Michal 4:0, Blažek Jan 4:0, Trávníček Luboš 3:1, body hostů: Procházka Miroslav ml. 2:2, Kučera Pavel 1:3, Paclt Milan 0:4, Král Jindřich 0:4),
6. kolo:
Sokol Kutná Hora - Sokol Krchleby 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štus Radek 2:1, Bureš Bohumil 2:1, Tivodar Michal 2:1, Liberský Karel 3:1, WO 0:3, body hostů: Procházka Miroslav ml. 2:2, Kučera Pavel 1:2, Paclt Milan 1:2, Král Jindřich 0:3, WO 3:0), Sokol Kostelec n.Č.l. - TTC Brandýs n.L. "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Menz František 2:2, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 2:2, Rak Vít 2:2, body hostů: Sysel Pavel ing. 4:0, Holub Zdeněk 0:4, Cinek Petr MUDr. 3:1, Seidl Josef 0:4), FK Kolín "B" - AŠ Mladá Boleslav "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaplatílek Ctibor 2:2, Šembera David 0:2, Ulrich Radek 3:1, Mazurkiewicz Ivo ing. 1:3, Ptáček František ml. 1:1, body hostů: Antoš Petr 2:2, Kouřil Lubomír 3:1, Postelt Tomáš 3:1, Loudín Přemysl 1:3), Sokol Velké Popovice - Sokol Mnichovo Hradiště 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiler Jiří 0:4, Semrád Petr 2:2, Smola Jiří 0:3, Randák Adam 3:1, WO 1:0, body hostů: Blažek Jan 3:1, Stránský Michal 4:0, Trávníček Luboš 2:2, Ort Josef Bc. 1:2, WO 0:1), Sokol Libice n.C. - Kavalier Sázava "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trajhan Miroslav ml. 2:1, Paroulek Milan 3:0, Heřmanský Miroslav 2:1, Kaipr Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Trmal Jan 1:2, Budjač Libor 0:3, Táborský Vladimír st. 0:3, Šteflíček Jiří 1:2, WO 0:4), Sokol Sadská - TTC Bělá p.B. "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:0, Beran Martin 2:2, Hendrych Roman 1:3, Kyncl Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Balcar Miroslav 1:3, Řípa Vladimír 2:1, Šlapáček Martin 2:2, Elstner Lukáš 2:2, WO 0:1),
7. kolo:
Sokol Kutná Hora - TTC Brandýs n.L. "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 0:1, Faltín Antonín 0:3, Růžička Dušan 1:2, Bureš Bohumil 2:2, Štus Radek 1:1, WO 0:3, body hostů: Sysel Pavel ing. 3:1, Holub Zdeněk 2:1, Seidl Josef 1:2, Cinek Petr MUDr. 3:0, WO 3:0), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Krchleby 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Menz František 3:1, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 1:2, Rak Vít 4:0, WO 1:0, body hostů: Paclt Milan 0:4, Procházka Miroslav ml. 3:1, Kučera Pavel 1:3, Kemr Václav 0:3, WO 0:1), FK Kolín "B" - Sokol Mnichovo Hradiště 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazurkiewicz Ivo ing. 0:3, Ptáček František ml. 0:2, Ulrich Radek 2:1, Zaplatílek Ctibor 3:1, Šembera Karel 0:2, WO 1:1, body hostů: Blažek Jan 2:2, Stránský Michal 3:0, Trávníček Luboš 2:2, Ort Josef Bc. 2:1, WO 1:1), Sokol Velké Popovice - AŠ Mladá Boleslav "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 2:2, Maršál Petr 1:3, Semrád Petr 2:2, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Antoš Petr 3:1, Kouřil Lubomír 3:1, Postelt Tomáš 2:2, Loudín Přemysl 0:4), Sokol Libice n.C. - TTC Bělá p.B. "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trajhan Miroslav ml. 1:3, Paroulek Milan 2:2, Pekárek František 2:2, Kaipr Petr 2:2, body hostů: Balcar Miroslav 3:1, Řípa Vladimír 3:1, Šlapáček Martin 2:2, Elstner Lukáš 1:3), Sokol Sadská - Kavalier Sázava "B" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:0, Beran Martin 2:0, Kyncl Jiří 0:2, Vojáček Jiří 2:1, WO 6:1, body hostů: Trmal Jan 1:3, Budjač Libor 2:1, Srb Miroslav 0:3, WO 1:6),
8. kolo:
Kavalier Sázava "B" - Sokol Kutná Hora 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 4:0, Trmal Jan 1:3, Táborský Vladimír st. 1:2, Betuštiak Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Štus Radek 1:3, Tivodar Michal 2:2, Bureš Bohumil 1:3, Liberský Karel 1:2, WO 0:1), TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balcar Miroslav 1:3, Řípa Vladimír 4:0, Šlapáček Martin 3:1, Elstner Lukáš 0:4, body hostů: Menz František 2:2, Pokorný Petr 2:2, Čihák Milan 1:3, Rak Vít 3:1), AŠ Mladá Boleslav "C" - Sokol Libice n.C. 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 2:1, Postelt Tomáš 3:1, Loudín Přemysl 0:4, Antoš Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:2, Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František 1:3, WO 0:1), Sokol Mnichovo Hradiště - Sokol Sadská 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ort Josef Bc. 1:3, Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 2:2, Blažek Jan 2:2, body hostů: Wagner Jaroslav st. 4:0, Beran Martin 2:2, Kyncl Jiří 2:2, Vojáček Jiří 0:4), Sokol Krchleby - FK Kolín "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jindřich 1:3, Kučera Pavel 2:2, Kemr Václav 0:4, Procházka Miroslav ml. 2:2, body hostů: Zaplatílek Ctibor 3:1, Ptáček František ml. 3:1, Ulrich Radek 2:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 3:1), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Velké Popovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seidl Josef 2:2, Cinek Petr MUDr. 3:1, Sysel Pavel ing. 3:0, Holub Zdeněk 2:1, WO 0:2, body hostů: Randák Adam 1:2, Stupavský Milan 1:3, Maršál Petr 1:3, Semrád Petr 1:2, WO 2:0),
9. kolo:
Kavalier Sázava "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:0, Trmal Jan 0:3, Budjač Libor 2:1, Betuštiak Petr 4:0, WO 0:3, body hostů: Menz František 1:3, Pokorný Petr 1:2, Čihák Milan 1:2, Rak Vít 1:2, WO 3:0), TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Kutná Hora 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcar Miroslav 2:2, Řípa Vladimír 1:2, Šlapáček Martin 3:0, Elstner Lukáš 0:2, Gargulák Michal 2:0, WO 1:1, body hostů: Štus Radek 1:3, Bureš Bohumil 2:2, Liberský Karel 1:2, Tivodar Michal 2:1, WO 1:1), AŠ Mladá Boleslav "C" - Sokol Sadská 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 2:2, Postelt Tomáš 3:1, Čeřovský Petr st. 3:0, Antoš Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Wagner Jaroslav st. 2:1, Beran Martin 2:2, Kyncl Jiří 1:3, Vojáček Jiří 1:3, WO 1:0), Sokol Mnichovo Hradiště - Sokol Libice n.C. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ort Josef Bc. 2:0, Stránský Michal 2:0, Trávníček Luboš 1:2, Blažek Jan 3:1, WO 3:2, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:2, Paroulek Milan 0:3, Kaipr Petr 1:1, Heřmanský Miroslav 0:2, WO 2:3), Sokol Krchleby - Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Martin 0:4, Kučera Pavel 3:1, Kemr Václav 2:2, Procházka Miroslav ml. 4:0, body hostů: Stupavský Milan 2:2, Randák Adam 2:2, Maršál Petr 1:3, Semrád Petr 2:2), TTC Brandýs n.L. "B" - FK Kolín "B" 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Seidl Josef 1:3, Zatřepálková Lenka 0:4, Sysel Pavel ing. 1:2, Holub Zdeněk 2:2, WO 0:1, body hostů: Ptáček František ml. 4:0, Zaplatílek Ctibor 3:1, Mazurkiewicz Ivo ing. 3:1, Ulrich Radek 1:2, WO 1:0),
10. kolo:
FK Kolín "B" - Sokol Kutná Hora 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazurkiewicz Ivo ing. 3:0, Ptáček František ml. 1:0, Zaplatílek Ctibor 1:1, Ulrich Radek 2:1, WO 7:1, body hostů: Liberský Karel 0:4, Štus Radek 2:1, Tivodar Michal 0:2, WO 1:7), Sokol Velké Popovice - Sokol Kostelec n.Č.l. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semrád Petr 0:4, Randák Adam 3:0, Šiler Jiří 0:4, Stupavský Milan 1:3, WO 1:0, body hostů: Menz František 3:1, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 2:1, Rak Vít 3:1, WO 0:1), Sokol Libice n.C. - Sokol Krchleby 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 2:2, Trajhan Miroslav ml. 3:1, Pekárek František 2:2, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Kučera Pavel 2:2, Procházka Miroslav ml. 3:1, Kemr Václav 0:4, Paclt Milan 1:3), Sokol Sadská - TTC Brandýs n.L. "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 2:1, Máka Jiří 1:2, Vojáček Jiří 3:1, Kyncl Jiří 2:2, WO 1:1, body hostů: Holub Zdeněk 3:1, Seidl Josef 3:0, Kliment Martin 0:3, Copák Juraj 0:4, WO 1:1), Kavalier Sázava "B" - AŠ Mladá Boleslav "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 2:1, Budjač Libor 2:1, Šteflíček Jiří 2:1, Betuštiak Petr 2:2, WO 0:3, body hostů: Kouřil Lubomír 2:2, Antoš Petr 2:1, Postelt Tomáš 1:2, Loudín Přemysl 0:3, WO 3:0), TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Mnichovo Hradiště 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Elstner Lukáš 0:2, Řípa Vladimír 2:2, Šlapáček Martin 2:2, Balcar Miroslav 0:4, Gargulák Michal 2:0, body hostů: Ort Josef Bc. 3:1, Stránský Michal 2:2, Blažek Jan 2:2, Trávníček Luboš 3:1),
11. kolo:
FK Kolín "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček František ml. 3:1, Zaplatílek Ctibor 2:2, Ulrich Radek 1:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 1:3, body hostů: Menz František 3:1, Pokorný Petr 1:3, Čihák Milan 3:1, Rak Vít 2:2), Sokol Velké Popovice - Sokol Kutná Hora 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smola Jiří 0:4, Randák Adam 3:1, Semrád Petr 2:2, Stupavský Milan 2:2, body hostů: Štus Radek 3:1, Bureš Bohumil 1:3, Liberský Karel 3:1, Jirásek Zdeněk ing. 2:2), Sokol Libice n.C. - TTC Brandýs n.L. "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 0:4, Trajhan Miroslav ml. 3:1, Heřmanský Miroslav 1:3, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Sysel Pavel ing. 3:1, Cinek Petr MUDr. 2:2, Holub Zdeněk 3:1, Seidl Josef 1:3), Sokol Sadská - Sokol Krchleby 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 4:0, Fedačka Michal 1:2, Vojáček Jiří 2:2, Kyncl Jiří 4:0, WO 1:0, body hostů: Kučera Pavel 2:2, Procházka Miroslav ml. 2:2, Kemr Václav 0:3, Paclt Milan 0:4, WO 0:1), Kavalier Sázava "B" - Sokol Mnichovo Hradiště 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budjač Libor 1:1, Šteflíček Jiří 0:2, Herout František 1:2, Betuštiak Petr 1:2, WO 0:6, body hostů: Ort Josef Bc. 2:1, Stránský Michal 3:0, Blažek Jan 0:2, Trávníček Luboš 2:0, WO 6:0), TTC Bělá p.B. "B" - AŠ Mladá Boleslav "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 3:0, Řípa Vladimír 1:1, Šlapáček Martin 3:0, Elstner Lukáš 2:1, WO 3:2, body hostů: Kouřil Lubomír 0:3, Antoš Petr 1:2, Postelt Tomáš 0:3, Čeřovský Petr st. 1:1, WO 2:3),
12. kolo:
AŠ Mladá Boleslav "C" - Sokol Kutná Hora 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 1:3, Čeřovský Petr st. 2:2, Postelt Tomáš 2:2, Antoš Petr 3:1, body hostů: Štus Radek 2:2, Bureš Bohumil 3:1, Liberský Karel 2:2, Tivodar Michal 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště - Sokol Kostelec n.Č.l. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ort Josef Bc. 1:3, Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 2:2, Blažek Jan 1:3, body hostů: Menz František 2:2, Pokorný Petr 2:2, Čihák Milan 1:3, Rak Vít 4:0), Kavalier Sázava "B" - Sokol Krchleby 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:1, Linhart Pavel 1:3, Trmal Jan 3:1, Budjač Libor 2:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 2:2, Kučera Pavel 3:1, Břetenář Petr 2:2, Kemr Václav 0:4), TTC Bělá p.B. "B" - TTC Brandýs n.L. "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcar Miroslav 4:0, Gargulák Michal 2:2, Šlapáček Martin 3:1, Řípa Vladimír 3:0, WO 0:1, body hostů: Holub Zdeněk 0:3, Nekola Tomáš ing. 1:3, Muhlfeit Luboš 1:3, Vošahlík Radek 1:3, WO 1:0), Sokol Libice n.C. - FK Kolín "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekárek František 1:3, Paroulek Milan 2:2, Trajhan Jaroslav 3:1, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, Šembera Karel 0:4, Zaplatílek Ctibor 4:0, Ulrich Radek 1:3), Sokol Sadská - Sokol Velké Popovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 4:0, Beran Martin 3:0, Vojáček Jiří 3:1, Hendrych Roman 3:1, Fedačka Michal 1:0, body hostů: Semrád Petr 0:4, Stupavský Milan 1:3, Škop Jiří 0:4, Randák Adam 1:3),
13. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště - Sokol Kutná Hora 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ort Josef Bc. 2:2, Stránský Michal 4:0, Trávníček Luboš 2:2, Blažek Jan 2:2, body hostů: Štus Radek 2:2, Bureš Bohumil 1:3, Liberský Karel 1:3, Maruščák Tomáš 2:2), AŠ Mladá Boleslav "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 0:3, Čeřovský Petr st. 2:0, Postelt Tomáš 3:0, Antoš Petr 4:0, Loudín Přemysl 0:1, WO 3:0, body hostů: Menz František 1:3, Pokorný Petr 1:3, Čihák Milan 1:2, Rak Vít 1:1, WO 0:3), TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Krchleby 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcar Miroslav 1:2, Gargulák Michal 3:0, Šlapáček Martin 2:2, Řípa Vladimír 3:0, WO 2:1, body hostů: Procházka Miroslav ml. 2:1, Břetenář Petr 0:3, Kemr Václav 0:3, Paclt Milan 2:2, WO 1:2), Kavalier Sázava "B" - TTC Brandýs n.L. "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šteflíček Jiří 0:4, Linhart Pavel 0:4, Trmal Jan 0:4, Budjač Libor 3:1, body hostů: Sysel Pavel ing. 4:0, Cinek Petr MUDr. 3:1, Holub Zdeněk 3:1, Nekola Tomáš ing. 3:1), Sokol Sadská - FK Kolín "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Roman 2:2, Kyncl Jiří 2:2, Beran Martin 2:1, Vojáček Jiří 2:2, Wagner Jaroslav st. 1:0, body hostů: Zaplatílek Ctibor 3:1, Ptáček František ml. 1:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 1:3, Ulrich Radek 2:2), Sokol Libice n.C. - Sokol Velké Popovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 1:2, Trajhan Miroslav ml. 2:2, Pekárek František 3:1, Kaipr Petr 4:0, Heřmanský Miroslav 0:1, body hostů: Randák Adam 1:3, Stupavský Milan 3:1, Škop Jiří 0:4, Semrád Petr 2:2),
14. kolo:
Sokol Kutná Hora - Sokol Libice n.C. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liberský Karel 1:3, Bureš Bohumil 2:2, Maruščák Tomáš 0:3, Štus Radek 3:1, WO 1:0, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 4:0, Paroulek Milan 1:3, Trajhan Jaroslav 1:2, WO 0:1), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Sadská 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rak Vít 3:1, Menz František 2:2, Pokorný Jaroslav 1:3, Burda Roman 1:3, body hostů: Wagner Jaroslav st. 4:0, Beran Martin 0:4, Kyncl Jiří 2:2, Hendrych Roman 3:1), FK Kolín "B" - Kavalier Sázava "B" 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazurkiewicz Ivo ing. 1:1, Heinclová Adéla 0:2, Zaplatílek Ctibor 3:0, Ulrich Radek 3:0, WO 7:0, body hostů: Linhart Pavel 1:3, Budjač Libor 0:2, Trmal Jan 2:2, WO 0:7), Sokol Velké Popovice - TTC Bělá p.B. "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 2:2, Semrád Petr 0:3, Škop Jiří 1:2, Stupavský Milan 2:2, WO 2:0, body hostů: Balcar Miroslav 1:3, Šlapáček Martin 4:0, Řípa Vladimír 3:0, Elstner Lukáš 1:2, WO 0:2), Sokol Krchleby - AŠ Mladá Boleslav "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paclt Milan 0:4, Kučera Pavel 3:1, Procházka Miroslav ml. 3:1, Břetenář Petr 2:2, body hostů: Kouřil Lubomír 1:3, Antoš Petr 1:3, Postelt Tomáš 2:2, Čeřovský Petr st. 4:0), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Mnichovo Hradiště 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Zdeněk 1:2, Seidl Josef 0:3, Nekola Tomáš ing. 0:3, Zatřepálková Lenka 0:4, WO 0:3, body hostů: Rulec Jakub Ing. 4:0, Stránský Michal 3:0, Blažek Jan 3:0, Trávníček Luboš 2:1, WO 3:0),
15. kolo:
Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Libice n.C. 8:10 (pokuta, čtyřhry 1:1, body domácích: Menz František 2:2, Pokorný Jaroslav 0:4, Pokorný Petr 0:3, Rak Vít 4:0, WO 1:0, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 3:1, Trajhan Jaroslav 1:2, WO 0:1), Sokol Kutná Hora - Sokol Sadská 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Bohumil 0:3, Liberský Karel 0:3, Maruščák Tomáš 1:3, Štus Radek 3:1, WO 0:2, body hostů: Wagner Jaroslav st. 4:0, Beran Martin 1:2, Hendrych Roman 2:1, Vojáček Jiří 3:1, WO 2:0), Sokol Velké Popovice - Kavalier Sázava "B" 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Randák Adam 1:2, Semrád Petr 0:3, Škop Jiří 0:3, Stupavský Milan 1:2, WO 5:0, body hostů: Linhart Pavel 2:2, Budjač Libor 4:0, Trmal Jan 4:0, WO 0:5), FK Kolín "B" - TTC Bělá p.B. "B" 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazurkiewicz Ivo ing. 2:1, Šembera David 0:2, Ulrich Radek 2:1, Zaplatílek Ctibor 3:0, WO 6:0, body hostů: Balcar Miroslav 2:2, Šlapáček Martin 2:2, Elstner Lukáš 0:3, WO 0:6), TTC Brandýs n.L. "B" - AŠ Mladá Boleslav "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Zdeněk 3:1, Seidl Josef 2:2, Zatřepálková Lenka 0:4, Kliment Martin 0:4, body hostů: Kouřil Lubomír 2:2, Antoš Petr 2:2, Postelt Tomáš 3:1, Čeřovský Petr st. 4:0), Sokol Krchleby - Sokol Mnichovo Hradiště 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kemr Václav 0:3, Kučera Pavel 2:1, Břetenář Petr 0:3, Procházka Miroslav ml. 3:0, WO 5:0, body hostů: Blažek Jan 2:2, Stránský Michal 2:2, Trávníček Luboš 3:1, WO 0:5),
16. kolo:
Sokol Krchleby - Sokol Kutná Hora 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paclt Milan 0:3, Kučera Pavel 1:2, Břetenář Petr 1:2, Kemr Václav 0:3, WO 4:0, body hostů: Štus Radek 2:1, Bureš Bohumil 2:1, Maruščák Tomáš 3:0, Liberský Karel 3:0, WO 0:4), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekola Tomáš ing. 0:4, Kliment Martin 0:4, Holub Zdeněk 1:2, Zatřepálková Lenka 1:3, WO 0:1, body hostů: Menz František 3:1, Rak Vít 4:0, Pokorný Petr 4:0, Čihák Milan 2:1, WO 1:0), AŠ Mladá Boleslav "C" - FK Kolín "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 1:1, Čeřovský Petr st. 2:0, Postelt Tomáš 3:0, Antoš Petr 3:0, WO 6:0, body hostů: Zaplatílek Ctibor 0:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 0:3, Ulrich Radek 0:2, Lhoták Jakub 1:1, WO 0:6), Sokol Mnichovo Hradiště - Sokol Velké Popovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ort Josef Bc. 2:2, Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 1:3, Blažek Jan 3:1, body hostů: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 3:1, Semrád Petr 1:3, Škop Jiří 0:4), Kavalier Sázava "B" - Sokol Libice n.C. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart Pavel 0:4, Budjač Libor 1:3, Trmal Jan 3:1, Herout František 4:0, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 1:3, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 2:2, Pekárek František 2:2), TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Sadská 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gargulák Michal 4:0, Balcar Miroslav 1:3, Řípa Vladimír 2:2, Šlapáček Martin 1:3, body hostů: Wagner Jaroslav st. 2:2, Beran Martin 2:2, Kyncl Jiří 2:2, Hendrych Roman 2:2),
17. kolo:
TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Kutná Hora 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekola Tomáš ing. 0:1, Holub Zdeněk 1:2, Sysel Pavel ing. 1:2, Cinek Petr MUDr. 2:2, Seidl Josef 0:2, WO 3:0, body hostů: Štus Radek 4:0, Bureš Bohumil 1:2, Maruščák Tomáš 2:1, Liberský Karel 2:1, WO 0:3), Sokol Krchleby - Sokol Kostelec n.Č.l. 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Král Jindřich 1:2, Kučera Pavel 1:2, Břetenář Petr 0:3, Paclt Milan 0:3, WO 5:0, body hostů: Menz František 3:1, Rak Vít 4:0, Pokorný Petr 3:1, WO 0:5), Sokol Mnichovo Hradiště - FK Kolín "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ort Josef Bc. 1:2, Stránský Michal 3:0, Trávníček Luboš 3:0, Blažek Jan 4:0, WO 2:1, body hostů: Hrda Lukáš 1:3, Šembera David 0:3, Cikán Michal 0:3, Zaplatílek Ctibor 1:2, WO 1:2), AŠ Mladá Boleslav "C" - Sokol Velké Popovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 4:0, Čeřovský Petr st. 2:0, Postelt Tomáš 3:1, Nováček Petr 3:1, WO 0:2, body hostů: Randák Adam 2:2, Stupavský Milan 0:4, Semrád Petr 0:3, Škop Jiří 0:3, WO 2:0), TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Libice n.C. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 3:1, Řípa Vladimír 2:1, Šlapáček Martin 4:0, WO 0:5, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 0:3, Kaipr Petr 2:1, Paroulek Milan 0:2, Pekárek František 0:3, WO 5:0), Kavalier Sázava "B" - Sokol Sadská 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Linhart Pavel 0:4, Šteflíček Jiří 1:3, Budjač Libor 0:3, Trmal Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Wagner Jaroslav st. 3:1, Hendrych Roman 3:1, Kyncl Jiří 4:0, Wagner Jaroslav ml. 1:2, WO 1:0),
18. kolo:
Sokol Kutná Hora - Kavalier Sázava "B" 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bureš Bohumil 1:1, Faltín Antonín 0:2, Maruščák Tomáš 2:1, Štus Radek 2:0, WO 5:3, body hostů: Budjač Libor 2:1, Trmal Jan 2:1, Pavelek Ladislav 0:3, WO 3:5), Sokol Kostelec n.Č.l. - TTC Bělá p.B. "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Menz František 1:2, Čihák Milan 2:1, Rak Vít 2:1, Pokorný Petr 4:0, WO 3:0, body hostů: Balcar Miroslav 1:3, Šlapáček Martin 0:3, Řípa Vladimír 2:1, Krucký Rudolf 1:2, WO 0:3), Sokol Libice n.C. - AŠ Mladá Boleslav "C" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trajhan Miroslav ml. 4:0, Pekárek František 0:2, Paroulek Milan 3:1, Heřmanský Miroslav 1:3, WO 0:3, body hostů: Kouřil Lubomír 1:2, Antoš Petr 1:2, Postelt Tomáš 2:2, Loudín Přemysl 0:2, Čeřovský Petr st. 2:0, WO 3:0), Sokol Sadská - Sokol Mnichovo Hradiště 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:1, Beran Martin 1:1, Hendrych Roman 1:3, Kyncl Jiří 2:2, Vojáček Jiří 0:2, body hostů: Ort Josef Bc. 0:4, Stránský Michal 3:1, Blažek Jan 4:0, Trávníček Luboš 2:2), FK Kolín "B" - Sokol Krchleby 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaplatílek Ctibor 3:0, Hrda Lukáš 1:2, Ulrich Radek 3:0, Mazurkiewicz Ivo ing. 3:1, Šembera Karel 1:0, WO 2:0, body hostů: Kučera Pavel 1:3, Břetenář Petr 2:2, Kemr Václav 0:3, Paclt Milan 0:3, WO 0:2), Sokol Velké Popovice - TTC Brandýs n.L. "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 3:1, Škop Jiří 2:2, Semrád Petr 1:3, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Sysel Pavel ing. 4:0, Holub Zdeněk 1:3, Seidl Josef 1:3, Nekola Tomáš ing. 1:3),
19. kolo:
Sokol Kostelec n.Č.l. - Kavalier Sázava "B" 18:0wo, Sokol Kutná Hora - TTC Bělá p.B. "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 2:2, Jirásek Zdeněk ing. 2:2, Štus Radek 3:1, Maruščák Tomáš 2:2, body hostů: Balcar Miroslav 3:1, Šlapáček Martin 1:3, Řípa Vladimír 2:2, Krucký Rudolf 1:3), Sokol Sadská - AŠ Mladá Boleslav "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:1, Beran Martin 3:1, Wagner Jaroslav ml. 0:3, Kyncl Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Antoš Petr 1:3, Kouřil Lubomír 1:3, Postelt Tomáš 2:2, Čeřovský Petr st. 2:1, WO 0:1), Sokol Libice n.C. - Sokol Mnichovo Hradiště 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trajhan Miroslav ml. 0:4, Heřmanský Miroslav 0:3, Paroulek Milan 2:1, Pekárek František 1:3, WO 0:2, body hostů: Ort Josef Bc. 3:1, Stránský Michal 4:0, Blažek Jan 1:2, Trávníček Luboš 3:0, WO 2:0), Sokol Velké Popovice - Sokol Krchleby 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Randák Adam 4:0, Škop Jiří 2:2, Semrád Petr 3:1, Stupavský Milan 4:0, body hostů: Kučera Pavel 2:2, Břetenář Petr 0:4, Král Jindřich 0:4, Kemr Václav 1:3), FK Kolín "B" - TTC Brandýs n.L. "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zaplatílek Ctibor 3:1, Lhoták Jakub 2:1, Ulrich Radek 2:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 1:3, Šembera Karel 0:1, body hostů: Sysel Pavel ing. 3:1, Holub Zdeněk 2:2, Seidl Josef 3:1, Nekola Tomáš ing. 0:4),
20. kolo:
Sokol Velké Popovice - FK Kolín "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 2:2, Škop Jiří 1:3, Semrád Petr 3:1, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Zaplatílek Ctibor 2:2, Lhoták Jakub 3:1, Mazurkiewicz Ivo ing. 0:2, Ulrich Radek 1:3, Hrda Lukáš 1:1), Sokol Sadská - Sokol Libice n.C. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Roman 3:0, Beran Martin 2:1, Vojáček Jiří 1:2, Kyncl Jiří 2:2, WO 3:0, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 3:0, Paroulek Milan 0:3, Pekárek František 0:3, WO 0:3), TTC Bělá p.B. "B" - Kavalier Sázava "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 2:2, Šlapáček Martin 4:0, Řípa Vladimír 2:1, Elstner Lukáš 1:3, WO 0:1, body hostů: Trmal Jan 2:2, Táborský Vladimír st. 2:2, Šteflíček Jiří 2:2, Srb Miroslav 0:3, WO 1:0), Sokol Mnichovo Hradiště - AŠ Mladá Boleslav "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ort Josef Bc. 3:0, Stránský Michal 2:0, Trávníček Luboš 2:1, Blažek Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Kouřil Lubomír 0:3, Antoš Petr 1:2, Postelt Tomáš 0:3, Čeřovský Petr st. 1:1, WO 0:5), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Krchleby 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nekola Tomáš ing. 1:3, Holub Zdeněk 2:1, Cinek Petr MUDr. 3:0, Seidl Josef 2:0, WO 0:4, body hostů: Kučera Pavel 1:2, Břetenář Petr 1:2, Paclt Milan 1:2, Kemr Václav 1:2, WO 4:0), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Kutná Hora 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Menz František 2:0, Čihák Milan 2:0, Rak Vít 3:0, Pokorný Petr 1:2, WO 6:0, body hostů: Bureš Bohumil 0:3, Štus Radek 1:2, Maruščák Tomáš 1:1, Liberský Karel 0:2, WO 0:6),
21. kolo:
Sokol Kutná Hora - FK Kolín "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liberský Karel 2:2, Bureš Bohumil 2:2, Tivodar Michal 1:3, Štus Radek 3:1, body hostů: Zaplatílek Ctibor 2:2, Lhoták Jakub 3:1, Ulrich Radek 1:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Velké Popovice 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Menz František 4:0, Čihák Milan 3:1, Rak Vít 3:0, Pokorný Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Stupavský Milan 1:3, Semrád Petr 0:4, Škop Jiří 0:4, Randák Adam 1:2, WO 1:0), Sokol Krchleby - Sokol Libice n.C. 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Martin 0:3, Břetenář Petr 2:1, Kemr Václav 0:3, Procházka Miroslav ml. 1:2, WO 2:2, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:1, Kaipr Petr 3:0, Pekárek František 3:0, Trajhan Jaroslav 1:2, WO 2:2), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Sadská 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Seidl Josef 1:3, Cinek Petr MUDr. 2:1, Sysel Pavel ing. 2:1, Holub Zdeněk 3:1, WO 0:2, body hostů: Wagner Jaroslav st. 3:1, Beran Martin 1:3, Kyncl Jiří 2:1, Wagner Jaroslav ml. 0:3, WO 2:0), AŠ Mladá Boleslav "C" - Kavalier Sázava "B" 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kouřil Lubomír 2:1, Loudín Přemysl 3:0, Postelt Tomáš 3:0, Antoš Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Trmal Jan 2:2, Táborský Vladimír st. 0:4, Srb Miroslav 0:4, WO 0:5), Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Bělá p.B. "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ort Josef Bc. 1:1, Stránský Michal 2:0, Trávníček Luboš 3:0, Blažek Jan 3:0, WO 6:0, body hostů: Šlapáček Martin 1:3, Balcar Miroslav 0:2, Elstner Lukáš 0:2, Řípa Vladimír 0:2, WO 0:6),
22. kolo:
Sokol Kostelec n.Č.l. - FK Kolín "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Menz František 3:0, Čihák Milan 0:2, Rak Vít 3:0, Pokorný Petr 2:2, Pokorný Jaroslav 0:1, WO 2:1, body hostů: Zaplatílek Ctibor 1:3, Lhoták Jakub 1:2, Ulrich Radek 1:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:1, WO 1:2), Sokol Kutná Hora - Sokol Velké Popovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 3:1, Jirásek Zdeněk ing. 2:2, Liberský Karel 0:2, Štus Radek 4:0, Tivodar Michal 1:1, body hostů: Stupavský Milan 1:3, Randák Adam 2:2, Semrád Petr 2:2, Škop Jiří 1:3), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Libice n.C. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seidl Josef 1:3, Cinek Petr MUDr. 3:1, Sysel Pavel ing. 4:0, Holub Zdeněk 1:3, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 2:2, Paroulek Milan 3:1, Pekárek František 0:4), Sokol Krchleby - Sokol Sadská 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Martin 1:2, Břetenář Petr 2:2, Kemr Václav 0:3, Král Jindřich 0:3, WO 2:1, body hostů: Wagner Jaroslav st. 2:1, Beran Martin 3:0, Kyncl Jiří 4:0, Wagner Jaroslav ml. 1:2, WO 1:2), Sokol Mnichovo Hradiště - Kavalier Sázava "B" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ort Josef Bc. 2:1, Stránský Michal 3:0, Trávníček Luboš 2:1, Blažek Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Trmal Jan 2:2, Táborský Vladimír st. 0:4, Srb Miroslav 0:4, WO 0:5), AŠ Mladá Boleslav "C" - TTC Bělá p.B. "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 2:2, Čeřovský Petr st. 2:1, Postelt Tomáš 2:1, Antoš Petr 3:1, WO 2:0, body hostů: Šlapáček Martin 1:3, Balcar Miroslav 3:1, Elstner Lukáš 0:3, Řípa Vladimír 1:2, WO 0:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Mnichovo Hradiště - AŠ Mladá Boleslav "C" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ort Josef Bc. 3:0, Stránský Michal 2:1, Trávníček Luboš 2:1, Blažek Jan 2:1, body hostů: Postelt Tomáš 0:3, Čeřovský Petr st. 3:0, Antoš Petr 0:3, Kouřil Lubomír 0:3), Sokol Sadská - Sokol Kostelec n.Č.l. 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 1:0, Beran Martin 1:1, Vojáček Jiří 2:1, Kyncl Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Menz František 2:1, Chvojka Antonín ing. 0:3, Pokorný Petr 0:2, WO 0:3), Sokol Kutná Hora - Sokol Velké Popovice 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liberský Karel 2:2, Bureš Bohumil 3:0, Maruščák Tomáš 3:0, Štus Radek 2:2, body hostů: Stupavský Milan 1:3, Randák Adam 1:3, Semrád Petr 1:2, Škop Jiří 1:2), Sokol Libice n.C. - Kavalier Sázava "B" 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trajhan Miroslav ml. 2:0, Paroulek Milan 1:1, Kaipr Petr 2:0, Pekárek František 1:0, WO 3:0, body hostů: Trmal Jan 0:3, Budjač Libor 1:1, Srb Miroslav 0:2, WO 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
AŠ Mladá Boleslav "C" - Sokol Mnichovo Hradiště 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Tomáš 3:1, Čeřovský Petr st. 4:0, Kouřil Lubomír 0:2, Antoš Petr 2:2, Loudín Přemysl 0:1, body hostů: Blažek Jan 1:3, Stránský Michal 3:1, Ort Josef Bc. 2:2, Trávníček Luboš 0:3), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Sadská 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Menz František 3:0, Čihák Milan 1:1, Rak Vít 3:0, Pokorný Petr 2:1, WO 1:1, body hostů: Wagner Jaroslav st. 1:2, Kyncl Jiří 1:2, Vojáček Jiří 0:3, Beran Martin 0:2, WO 1:1), Sokol Velké Popovice - Sokol Kutná Hora 3:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Randák Adam 1:1, Škop Jiří 0:2, Semrád Petr 0:3, Stupavský Milan 2:1, body hostů: Maruščák Tomáš 3:0, Štus Radek 3:0, Liberský Karel 1:1, Faltín Antonín 0:2), Kavalier Sázava "B" - Sokol Libice n.C. 3:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Srb Miroslav 0:2, Budjač Libor 1:2, Trmal Jan 1:2, WO 0:3, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:0, Kaipr Petr 3:0, Paroulek Milan 1:1, Pekárek František 0:1, WO 3:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Mnichovo Hradiště - AŠ Mladá Boleslav "C" 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníček Luboš 2:2, Ort Josef Bc. 3:1, Stránský Michal 1:2, Blažek Jan 2:2, body hostů: Antoš Petr 2:2, Čeřovský Petr st. 4:0, Postelt Tomáš 1:3, Loudín Přemysl 0:1, Kouřil Lubomír 0:2), Sokol Sadská - Sokol Kostelec n.Č.l. 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 4:0, Beran Martin 0:4, Vojáček Jiří 1:2, Kyncl Jiří 2:2, body hostů: Menz František 3:1, Čihák Milan 2:2, Pokorný Jaroslav 1:3, Pokorný Petr 2:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Mnichovo Hradiště - Sokol Kostelec n.Č.l. 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávníček Luboš 3:1, Stránský Michal 1:2, Ort Josef Bc. 3:0, Blažek Jan 1:3, body hostů: Menz František 3:1, Čihák Milan 1:3, Pokorný Petr 0:3, Rak Vít 2:1), Kavalier Sázava "B" - Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šteflíček Jiří 0:4, Budjač Libor 2:2, Herout František 4:0, Trmal Jan 3:1, body hostů: Randák Adam 2:2, Stupavský Milan 2:2, Semrád Petr 2:2, Škop Jiří 1:3),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Mnichovo Hradiště 4:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čihák Milan 0:3, Menz František 1:1, Rak Vít 3:0, Pokorný Petr 0:3, body hostů: Blažek Jan 2:1, Stránský Michal 1:2, Trávníček Luboš 2:1, Ort Josef Bc. 2:0), Sokol Velké Popovice - Kavalier Sázava "B" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Randák Adam 1:2, Škop Jiří 0:3, Semrád Petr 1:2, Stupavský Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Budjač Libor 1:3, Trmal Jan 3:1, Herout František 4:0, WO 0:5),
Krajská soutěž 2. tř. sk. A
1. kolo:
Sokol Přezletice - Start Mlékojedy 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Petr 3:0, Weishaupt Robert 1:1, Ouda Pavel 3:0, Slunéčko Radek 4:0, WO 4:0, body hostů: Legát Lukáš 1:3, Polák Karel 0:4, Halama Jiří 0:2, Donát Milan 0:2, WO 0:4), TTC Kladno "D" - TTC Kladno "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 2:2, Řezníček Lukáš 0:4, Pešta Vítězslav 1:3, Mareš Jakub 0:4, body hostů: Pavlíček Ondřej 4:0, Ebert Tomáš 3:1, Špalek Miroslav 3:1, Pachman Tomáš ing. 3:1), Sokol Líbeznice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšek Marek 3:1, Kala Petr 2:0, Bernard Zbyšek 2:1, Trgiňa Roman 3:0, Srbek Jan ing. 0:1, WO 2:1, body hostů: Dvořák Milan ml. 0:3, Palan Vladimír 2:2, Holan Josef 1:3, Štros Jan 0:2, WO 1:2), SKP ARLT Kladno "B" - Sokol Roztoky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimo Vladimír 2:2, Horský Jindřich 3:1, Vlček Milan 1:3, Heral František PhDr. 3:1, body hostů: Moravec Roman 2:2, Žáček Josef 4:0, Švarc Martin 1:3, Vacek Jiří 0:2, Schmelz Richard 0:2), TJ Neratovice "B" - TTC Slovan Kladno 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košatý Jan 0:4, Weisser Petr 0:4, Ehl Ladislav 2:2, Beneš Tomáš 4:0, body hostů: Špalek Jiří 3:1, Jůza Jan 2:2, Šavel Pavel 2:2, Jírový Jiří 3:1), Sport Kladno - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 1:3, Tuček Miroslav 1:3, Novák Petr 3:1, body hostů: Pánek Jan 3:1, Vaktor Ivan 4:0, Materna George 2:2, Kulich Vladimír 0:4),
2. kolo:
Sport Kladno - SKP ARLT Kladno "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 3:1, Pírka Josef 1:2, Tuček Miroslav 1:2, Novák Petr 4:0, WO 2:0, body hostů: Horský Jindřich 2:2, Heral František PhDr. 1:3, Dvořák Jan 2:1, Vlček Milan 0:2, Šimo Vladimír 0:1, WO 0:2), STC Slaný - Sokol Roztoky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 2:2, Poláček Vladimír 2:2, Vaktor Ivan 3:0, Materna George 2:2, WO 0:1, body hostů: Moravec Roman 3:1, Žáček Josef 3:1, Švarc Martin 0:4, Pöschl Miroslav st. 0:3, WO 1:0), TJ Neratovice "B" - Sokol Líbeznice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košatý Jan 0:4, Čuba Milan 2:2, Ehl Ladislav 2:2, Beneš Tomáš 3:1, body hostů: Kulíšek Marek 3:1, Trgiňa Roman 1:3, Bernard Zbyšek 3:1, Kala Petr 2:0, Srbek Jan ing. 0:2), TTC Slovan Kladno - Kaučuk Kralupy n.Vlt. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůza Jan 1:3, Šavel Pavel 4:0, Kříž Petr 2:2, Jírový Jiří 1:3, body hostů: Palan Jan 0:4, Hrdlička Pavel 3:1, Holan Josef 2:2, Palan Vladimír 3:1), Sokol Přezletice - TTC Kladno "D" 18:0wo, Start Mlékojedy - TTC Kladno "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polák Karel 1:3, Donát Zdeněk 0:2, Legát Lukáš 2:1, Donát Milan 0:4, Novák Aleš 0:2, WO 0:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 4:0, Ebert Tomáš 2:2, Špalek Miroslav 3:1, Pachman Tomáš ing. 3:0, WO 1:0),
3. kolo:
Sport Kladno - Sokol Roztoky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 3:1, Pírka Josef 2:2, Tuček Miroslav 1:3, Novák Petr 3:1, body hostů: Moravec Roman 3:1, Žáček Josef 2:2, Švarc Martin 2:2, Vacek Jiří 0:4), STC Slaný - SKP ARLT Kladno "B" 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poláček Vladimír 3:0, Materna George 3:0, Tajč Václav 3:0, Kulichová Jana 0:3, WO 5:0, body hostů: Šimo Vladimír 1:3, Čermák Milan 1:3, Vlček Milan 1:3, WO 0:5), TJ Neratovice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ehl Ladislav 3:1, Košatý Jan 0:1, Šlechta Jaroslav 1:3, Beneš Tomáš 2:2, Čuba Milan 2:1, body hostů: Palan Jan 0:2, Hrdlička Pavel 2:2, Holan Josef 2:2, Palan Vladimír 4:0, Točík Ondřej 0:2), TTC Slovan Kladno - Sokol Líbeznice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Jiří 4:0, Preis František 0:3, Kříž Petr 3:1, Jírový Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Kulíšek Marek 1:3, Trgiňa Roman 1:3, Bernard Zbyšek 2:1, Srbek Jan ing. 1:3, WO 0:1), Sokol Přezletice - TTC Kladno "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Petr 1:3, Weishaupt Robert 1:3, Ouda Pavel 1:3, Slunéčko Radek 1:3, body hostů: Pavlíček Ondřej 4:0, Ebert Tomáš 4:0, Špalek Miroslav 3:1, Pachman Tomáš ing. 1:3), Start Mlékojedy - TTC Kladno "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Karel 1:3, Donát Zdeněk 2:2, Legát Lukáš 2:2, Donát Milan 1:3, body hostů: Novotný Jiří 4:0, Pešta Vítězslav 2:2, Mareš Jakub 0:4, Řezníček Lukáš 4:0),
4. kolo:
TTC Kladno "D" - Sport Kladno 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 2:2, Pešta Vítězslav 0:4, Řezníček Lukáš 1:3, Vospálek Miroslav 3:1, body hostů: Novák Petr 4:0, Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 3:1, Tuček Miroslav 1:3), TTC Kladno "C" - STC Slaný 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ebert Tomáš 2:1, Špalek Miroslav 2:1, Pachman Tomáš ing. 3:0, Pavlíček Ondřej 2:0, WO 5:0, body hostů: Pánek Jan 1:2, Macák Petr ing. 0:2, Vaktor Ivan 0:3, Materna George 1:2, WO 0:5), Sokol Líbeznice "B" - Sokol Přezletice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Marek 4:0, Srbek Jan ing. 1:3, Trgiňa Roman 3:0, Kala Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Štěpánek Petr 1:3, Weishaupt Robert 1:3, Ouda Pavel 1:3, Slunéčko Radek 0:3, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. - Start Mlékojedy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palan Jan 0:4, Holan Josef 1:3, Točík Ondřej 0:3, Hrdlička Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Donát Zdeněk 3:1, Polák Karel 2:2, Donát Milan 3:1, Legát Lukáš 3:0, WO 0:1), SKP ARLT Kladno "B" - TJ Neratovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan 1:3, Horský Jindřich 2:2, Vlček Milan 0:4, Heral František PhDr. 4:0, body hostů: Ehl Ladislav 3:1, Košatý Jan 1:3, Trnka Jan 2:2, Beneš Tomáš 3:1), Sokol Roztoky - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Roman 3:1, Žáček Josef 3:0, Švarc Martin 2:1, Schmelz Richard 1:3, WO 0:2, body hostů: Kříž Petr 1:3, Slabý Jiří 1:3, Šavel Pavel 1:2, Jírový Jiří 2:1, WO 2:0),
5. kolo:
TTC Kladno "D" - STC Slaný 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 3:0, Vospálek Miroslav 0:3, Pešta Vítězslav 0:3, Kopecký Jiří 0:4, WO 3:0, body hostů: Pánek Jan 3:1, Poláček Vladimír 3:0, Tajč Václav 2:1, Materna George 2:1, WO 0:3), TTC Kladno "C" - Sport Kladno 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ebert Tomáš 3:1, Špalek Miroslav 1:3, Šulc Ladislav 2:2, Pavlíček Ondřej 3:1, body hostů: Novák Petr 3:1, Jedlička Stanislav 0:4, Pírka Josef 2:2, Tuček Miroslav 2:2), Sokol Líbeznice "B" - Start Mlékojedy 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bernard Zbyšek 3:0, Srbek Jan ing. 2:0, Trgiňa Roman 3:0, Kulíšek Marek 3:0, WO 5:0, body hostů: Donát Zdeněk 0:3, Polák Karel 0:3, Donát Milan 0:3, Legát Lukáš 0:2, WO 0:5), Kaučuk Kralupy n.Vlt. - Sokol Přezletice 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrdlička Pavel 3:1, Holan Josef 3:1, Palan Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Slunéčko Radek 1:2, Weishaupt Robert 1:2, Ouda Pavel 3:0, Štěpánek Petr 1:2, WO 5:0), SKP ARLT Kladno "B" - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Milan 0:2, Horský Jindřich 3:1, Čermák Milan 2:2, Heral František PhDr. 4:0, Šimo Vladimír 0:2, body hostů: Špalek Jiří 3:1, Jírový Jiří 2:2, Šavel Pavel 1:3, Kříž Petr 1:3), Sokol Roztoky - TJ Neratovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Jiří 0:4, Žáček Josef 3:1, Švarc Martin 1:3, Moravec Roman 3:1, body hostů: Ehl Ladislav 3:1, Košatý Jan 1:3, Trnka Jan 2:2, Beneš Tomáš 3:1),
6. kolo:
Sport Kladno - TJ Neratovice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 1:3, Pírka Josef 2:2, Tuček Miroslav 2:2, Novák Petr 4:0, body hostů: Ehl Ladislav 3:1, Trnka Jan 0:4, Čuba Milan 1:3, Beneš Tomáš 3:1), STC Slaný - TTC Slovan Kladno 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 3:1, Materna George 2:2, Vaktor Ivan 3:0, Poláček Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Preis Martin 0:4, Jůza Jan 1:3, Kříž Petr 1:3, Šavel Pavel 1:2, WO 1:0), Sokol Přezletice - SKP ARLT Kladno "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horálek Jiří 1:2, Weishaupt Robert 2:1, Ouda Pavel 0:2, Slunéčko Radek 3:0, Teplý Stanislav 1:0, WO 4:0, body hostů: Horský Jindřich 3:1, Čermák Milan 1:3, Šimo Vladimír 1:3, WO 0:4), Start Mlékojedy - Sokol Roztoky 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Donát Zdeněk 2:1, Polák Karel 0:3, Kulíšek Milan 1:2, Donát Milan 1:3, WO 3:0, body hostů: Moravec Roman 4:0, Žáček Josef 3:0, Schmelz Richard 1:2, Švarc Martin 0:2, Pöschl Miroslav st. 1:0, WO 0:3), TTC Kladno "D" - Sokol Líbeznice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 2:2, Pešta Vítězslav 1:3, Řezníček Lukáš 2:2, Vospálek Miroslav 1:3, body hostů: Kala Petr 4:0, Bernard Zbyšek 4:0, Kulíšek Marek 2:2, Srbek Jan ing. 0:4), TTC Kladno "C" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ebert Tomáš 3:1, Dědina Radek 2:2, Pachman Tomáš ing. 1:2, Škach Martin Ing. 4:0, WO 1:0, body hostů: Točík Radek 0:4, Hrdlička Pavel 3:1, Holan Josef 2:2, Palan Jan 0:3, WO 0:1),
7. kolo:
Sport Kladno - TTC Slovan Kladno 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 4:0, Pírka Josef 4:0, Tuček Miroslav 2:2, Novák Petr 4:0, body hostů: Kříž Petr 0:4, Charvát Zdeněk 0:4, Slabý Jiří 1:3, Šavel Pavel 1:3), STC Slaný - TJ Neratovice "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Elicerová Pavlína 2:2, Tajč Václav 2:2, Pánek Jan 2:1, Poláček Vladimír 1:3, WO 0:1, body hostů: Ehl Ladislav 3:1, Trnka Jan 2:2, Košatý Jan 0:4, Čuba Milan 3:0, WO 1:0), Sokol Přezletice - Sokol Roztoky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouda Pavel 2:2, Weishaupt Robert 2:2, Horálek Jiří 2:2, Slunéčko Radek 2:2, body hostů: Moravec Roman 4:0, Žáček Josef 4:0, Schmelz Richard 0:4, Vacek Jiří 0:4), Start Mlékojedy - SKP ARLT Kladno "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Donát Zdeněk 2:2, Legát Lukáš 4:0, Polák Karel 1:3, Donát Milan 1:3, body hostů: Horský Jindřich 3:1, Heral František PhDr. 3:1, Čermák Milan 0:2, Dvořák Jan 2:2, Vlček Milan 0:2), TTC Kladno "D" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 3:1, Pešta Vítězslav 0:4, Řezníček Lukáš 0:3, Ebert Tomáš 0:4, WO 1:0, body hostů: Hrdlička Pavel 3:1, Dvořák Milan ml. 4:0, Holan Josef 3:1, Palan Jan 2:1, WO 0:1), TTC Kladno "C" - Sokol Líbeznice "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ebert Tomáš 4:0, Dědina Radek 2:1, Pachman Tomáš ing. 2:1, Škach Martin Ing. 4:0, WO 2:0, body hostů: Kulíšek Marek 2:2, Pavlík Zbyšek 0:4, Srbek Jan ing. 0:4, Bernard Zbyšek 0:2, WO 0:2),
8. kolo:
Sokol Líbeznice "B" - Sport Kladno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Marek 1:3, Srbek Jan ing. 1:3, Kala Petr 4:0, Bernard Zbyšek 2:2, body hostů: Novák Petr 3:1, Jedlička Stanislav 1:3, Pírka Josef 3:1, Tuček Miroslav 1:3), Kaučuk Kralupy n.Vlt. - STC Slaný 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Pavel 3:1, Holan Josef 1:0, Palan Jan 0:4, Dvořák Milan ml. 3:1, Bagal Zdeněk ml. 1:2, body hostů: Vaktor Ivan 4:0, Tajč Václav 1:3, Poláček Vladimír 2:2, Materna George 1:3), SKP ARLT Kladno "B" - TTC Kladno "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Milan 0:1, Horský Jindřich 4:0, Dvořák Jan 2:2, Heral František PhDr. 3:1, Mrhal Tomáš 2:0, WO 0:1, body hostů: Novotný Jiří 2:2, Vospálek Miroslav 2:1, Pešta Vítězslav 0:4, Ebert Tomáš 0:4, WO 1:0), Sokol Roztoky - TTC Kladno "C" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabiánek David 0:4, Švarc Martin 1:3, Vodňanský Martin 0:4, Schmelz Richard 0:4, body hostů: Pavlíček Ondřej 4:0, Pachman Tomáš ing. 4:0, Šulc Ladislav 3:1, Špalek Miroslav 4:0), TJ Neratovice "B" - Sokol Přezletice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ehl Ladislav 2:2, Trnka Jan 2:1, Beneš Tomáš 3:0, Čuba Milan 2:2, WO 0:2, body hostů: Ouda Pavel 3:1, Slunéčko Radek 1:3, Weishaupt Robert 1:2, Štěpánek Petr 0:3, WO 2:0), TTC Slovan Kladno - Start Mlékojedy 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Jiří 4:0, Kříž Petr 2:2, Slabý Jiří 2:2, Jírový Jiří 2:2, body hostů: Donát Zdeněk 3:1, Legát Lukáš 3:1, Donát Milan 0:4, Halama Jiří 0:4),
9. kolo:
Sokol Líbeznice "B" - STC Slaný 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšek Marek 3:1, Srbek Jan ing. 4:0, Pavlík Zbyšek 3:1, Bernard Zbyšek 4:0, body hostů: Materna George 1:3, Kučera Stanislav 0:4, Kulichová Lenka 0:4, Kulich Vladimír 1:3), Kaučuk Kralupy n.Vlt. - Sport Kladno 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Milan ml. 4:0, Hrdlička Pavel 0:4, Holan Josef 2:2, Štros Jan 1:3, body hostů: Novák Petr 3:1, Pírka Josef 1:3, Jedlička Stanislav 3:1, Tuček Miroslav 2:2), SKP ARLT Kladno "B" - TTC Kladno "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrhal Tomáš 2:2, Horský Jindřich 2:2, Čermák Milan 1:3, Heral František PhDr. 1:2, Dvořák Jan 0:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:1, Šulc Ladislav 1:3, Ebert Tomáš 3:1, Škach Martin Ing. 3:1), Sokol Roztoky - TTC Kladno "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pöschl Miroslav st. 1:2, Žáček Josef 2:1, Švarc Martin 2:1, Moravec Roman 3:0, WO 0:4, body hostů: Novotný Jiří 1:2, Vospálek Miroslav 2:1, Pešta Vítězslav 0:3, Řezníček Lukáš 1:2, WO 4:0), TJ Neratovice "B" - Start Mlékojedy 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ehl Ladislav 0:4, Trnka Jan 3:1, Beneš Tomáš 3:0, Čuba Milan 2:2, WO 1:0, body hostů: Legát Lukáš 2:2, Donát Zdeněk 3:1, Donát Milan 1:3, Halama Jiří 1:2, WO 0:1), TTC Slovan Kladno - Sokol Přezletice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírový Jiří 4:0, Kříž Petr 2:2, Slabý Jiří 1:3, Špalek Jiří 4:0, body hostů: Ouda Pavel 2:2, Slunéčko Radek 1:3, Weishaupt Robert 1:3, Štěpánek Petr 1:3),
10. kolo:
Sokol Přezletice - Sport Kladno 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouda Pavel 1:3, Weishaupt Robert 1:3, Štěpánek Petr 2:2, Slunéčko Radek 1:3, body hostů: Novák Petr 3:1, Pírka Josef 3:1, Jedlička Stanislav 2:2, Tuček Miroslav 3:1), Start Mlékojedy - STC Slaný 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Donát Zdeněk 3:1, Legát Lukáš 3:1, Halama Jiří 2:2, Polák Karel 1:3, body hostů: Materna George 4:0, Poláček Vladimír 1:3, Pánek Jan 1:3, Tajč Václav 1:3), TTC Kladno "D" - TJ Neratovice "B" 7:11 (pokuta, čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Jiří 4:0, Ebert Tomáš 0:4, Řezníček Lukáš 0:4, Vospálek Miroslav 3:1, body hostů: Trnka Jan 3:1, Beneš Tomáš 2:2, Čuba Milan 2:2, Košatý Jan 2:2), TTC Kladno "C" - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědina Radek 1:2, Šulc Ladislav 3:1, Ebert Tomáš 3:1, Špalek Miroslav 3:1, Pavlíček Ondřej 0:1, body hostů: Jírový Jiří 0:4, Špalek Jiří 4:0, Šavel Pavel 1:3, Kříž Petr 1:3), Sokol Líbeznice "B" - SKP ARLT Kladno "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulíšek Marek 1:3, Srbek Jan ing. 0:4, Kala Petr 3:0, Bernard Zbyšek 1:3, WO 0:1, body hostů: Horský Jindřich 2:2, Čermák Milan 2:2, Heral František PhDr. 3:1, Dvořák Jan 3:0, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. - Sokol Roztoky 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holan Josef 2:2, Hrdlička Pavel 2:2, Kačírek Lubomír 1:3, Palan Jan 0:4, body hostů: Moravec Roman 4:0, Žáček Josef 4:0, Švarc Martin 2:2, Pöschl Miroslav st. 1:3),
11. kolo:
Sokol Přezletice - STC Slaný 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouda Pavel 0:4, Weishaupt Robert 3:1, Štěpánek Petr 4:0, Slunéčko Radek 1:3, body hostů: Materna George 1:3, Poláček Vladimír 3:1, Pánek Jan 2:2, Tajč Václav 2:2), Start Mlékojedy - Sport Kladno 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Legát Lukáš 2:2, Donát Zdeněk 3:1, Polák Karel 3:1, Halama Jiří 2:2, body hostů: Novák Petr 3:1, Pírka Josef 2:2, Jedlička Stanislav 1:3, Tuček Miroslav 0:4), TTC Kladno "D" - TTC Slovan Kladno 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Lukáš 1:3, Ebert Tomáš 0:4, Dvořáková Karolina 0:4, Novotný Jiří 3:1, body hostů: Špalek Jiří 4:0, Jírový Jiří 2:2, Šavel Pavel 3:1, Kříž Petr 3:1), TTC Kladno "C" - TJ Neratovice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ondřej 3:0, Šulc Ladislav 2:1, Pachman Tomáš ing. 1:2, Ebert Tomáš 4:0, WO 3:0, body hostů: Ehl Ladislav 1:3, Trnka Jan 2:1, Čuba Milan 0:4, Beneš Tomáš 0:2, WO 0:3), Sokol Líbeznice "B" - Sokol Roztoky 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Marek 2:1, Ptáček Josef 0:4, Srbek Jan ing. 0:3, Bernard Zbyšek 2:2, WO 2:0, body hostů: Moravec Roman 4:0, Žáček Josef 3:0, Švarc Martin 2:2, Pöschl Miroslav st. 1:2, WO 0:2), Kaučuk Kralupy n.Vlt. - SKP ARLT Kladno "B" 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Točík Ondřej 0:4, Hrdlička Pavel 2:2, Palan Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Horský Jindřich 2:1, Čermák Milan 2:1, Heral František PhDr. 3:0, Dvořák Jan 3:0, WO 5:0),
12. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - Sport Kladno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Milan 1:3, Horský Jindřich 3:1, Dvořák Jan 2:2, Heral František PhDr. 2:2, body hostů: Novák Petr 4:0, Pírka Josef 3:1, Jedlička Stanislav 1:3, Krejčí Tomáš 0:4), Sokol Roztoky - STC Slaný 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Martin 0:4, Žáček Josef 3:1, Pöschl Miroslav st. 0:4, Moravec Roman 4:0, body hostů: Materna George 2:2, Macák Petr ing. 2:2, Tajč Václav 2:2, Poláček Vladimír 3:1), Sokol Líbeznice "B" - TJ Neratovice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bernard Zbyšek 3:0, Srbek Jan ing. 2:1, Kala Petr 3:0, Kulíšek Marek 2:1, WO 1:3, body hostů: Trnka Jan 1:2, Čuba Milan 0:3, Weisser Petr 0:3, Ehl Ladislav 1:2, WO 3:1), Kaučuk Kralupy n.Vlt. - TTC Slovan Kladno 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holan Josef 2:1, Kačírek Lubomír 1:2, Noul Josef 0:3, Palan Jan 1:3, WO 3:0, body hostů: Šavel Pavel 4:0, Kříž Petr 2:2, Jůza Jan 3:1, Preis František 0:1, WO 0:3), TTC Kladno "D" - Sokol Přezletice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 4:0, Pešta Vítězslav 3:1, Mareš Jakub 1:3, Vospálek Miroslav 3:1, body hostů: Slunéčko Radek 3:1, Weishaupt Robert 1:3, Horálek Jiří 1:3, Teplý Stanislav 0:4), TTC Kladno "C" - Start Mlékojedy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 3:1, Špalek Miroslav 2:2, Pachman Tomáš ing. 2:2, Dědina Radek 2:2, body hostů: Donát Zdeněk 4:0, Legát Lukáš 2:2, Polák Karel 0:4, Halama Jiří 1:3),
13. kolo:
Sokol Roztoky - Sport Kladno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Martin 1:3, Žáček Josef 4:0, Pöschl Miroslav st. 0:4, Moravec Roman 3:1, body hostů: Novák Petr 3:1, Pírka Josef 2:2, Jedlička Stanislav 2:2, Tuček Miroslav 1:3), SKP ARLT Kladno "B" - STC Slaný 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horský Jindřich 3:0, Šimo Vladimír 2:1, Čermák Milan 3:0, Heral František PhDr. 3:0, WO 5:0, body hostů: Materna George 0:4, Kulich Vladimír 1:3, Kulichová Jana 0:4, WO 0:5), Kaučuk Kralupy n.Vlt. - TJ Neratovice "B" 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holan Josef 2:2, Bagal Zdeněk ml. 1:3, Palan Jan 3:1, WO 0:5, body hostů: Trnka Jan 3:0, Čuba Milan 2:1, Košatý Jan 1:2, Salmon Ivan 0:3, WO 5:0), Sokol Líbeznice "B" - TTC Slovan Kladno 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bernard Zbyšek 3:1, Srbek Jan ing. 2:2, Kulíšek Marek 4:0, Kala Petr 4:0, body hostů: Šavel Pavel 1:3, Kříž Petr 1:3, Jůza Jan 0:4, Slabý Jiří 1:3), TTC Kladno "C" - Sokol Přezletice 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 4:0, Dědina Radek 3:1, Škach Martin Ing. 4:0, Pavlíček Ondřej 4:0, body hostů: Slunéčko Radek 1:3, Weishaupt Robert 0:4, Horálek Jiří 0:4, Havazík Roman 0:4), TTC Kladno "D" - Start Mlékojedy 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 2:2, Pešta Vítězslav 0:4, Mareš Jakub 0:4, Vospálek Miroslav 3:1, body hostů: Donát Zdeněk 3:1, Legát Lukáš 4:0, Polák Karel 2:2, Halama Jiří 2:2),
14. kolo:
Sport Kladno - TTC Kladno "D" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pírka Josef 4:0, Jedlička Stanislav 3:1, Hlaváček Jan 3:1, Novák Petr 4:0, body hostů: Řezníček Lukáš 2:2, Ebert Tomáš 0:4, Vospálek Miroslav 0:4, Pešta Vítězslav 0:4), STC Slaný - TTC Kladno "C" 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Materna George 2:2, Hájek Lukáš 0:4, Kulich Vladimír 2:2, WO 0:5, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:0, Špalek Miroslav 2:1, Pachman Tomáš ing. 1:2, Šulc Ladislav 2:1, WO 5:0), Sokol Přezletice - Sokol Líbeznice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horálek Jiří 2:2, Weishaupt Robert 2:2, Ouda Pavel 3:0, Slunéčko Radek 2:1, WO 2:0, body hostů: Bernard Zbyšek 2:0, Kulíšek Marek 3:1, Srbek Jan ing. 0:4, Pavlík Zbyšek 0:4, WO 0:2), Start Mlékojedy - Kaučuk Kralupy n.Vlt. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Donát Zdeněk 2:1, Polák Karel 3:1, Kulíšek Milan 3:0, Halama Jiří 2:1, Novák Aleš 0:1, WO 2:0, body hostů: Palan Jan 1:3, Holan Josef 1:2, Točík Radek 0:4, Dvořák Milan ml. 2:1, WO 0:2), TJ Neratovice "B" - SKP ARLT Kladno "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Weisser Petr 1:2, Košatý Jan 2:2, Urban Jaroslav 1:2, Čuba Milan 1:3, WO 2:0, body hostů: Heral František PhDr. 4:0, Horský Jindřich 1:2, Šimo Vladimír 1:3, Čermák Milan 3:0, WO 0:2), TTC Slovan Kladno - Sokol Roztoky 7:11 (pokuta, čtyřhry 1:1, body domácích: Šavel Pavel 0:3, Peltán Petr 1:2, Slabý Jiří 1:2, Kříž Petr 1:2, WO 3:1, body hostů: Moravec Roman 3:0, Žáček Josef 3:0, Švarc Martin 1:2, Tikovský Jakub 2:1, WO 1:3),
15. kolo:
STC Slaný - TTC Kladno "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elicerová Pavlína 4:0, Tajč Václav 3:0, Vaktor Ivan 3:1, Materna George 3:1, WO 0:1, body hostů: Řezníček Lukáš 0:4, Ebert Tomáš 0:4, Vospálek Miroslav 1:2, Pešta Vítězslav 1:3, WO 1:0), Sport Kladno - TTC Kladno "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pírka Josef 2:2, Vilímek Michal 0:4, Hlaváček Jan 0:4, Novák Petr 3:1, body hostů: Ebert Tomáš 4:0, Špalek Miroslav 3:1, Pachman Tomáš ing. 2:2, Šulc Ladislav 2:2), Start Mlékojedy - Sokol Líbeznice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Donát Zdeněk 3:1, Polák Karel 0:4, Novák Aleš 2:2, Halama Jiří 2:2, body hostů: Bernard Zbyšek 3:1, Kulíšek Marek 3:1, Trgiňa Roman 2:2, Srbek Jan ing. 1:3), Sokol Přezletice - Kaučuk Kralupy n.Vlt. 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slunéčko Radek 4:0, Ouda Pavel 4:0, Horálek Jiří 3:1, Weishaupt Robert 4:0, body hostů: Točík Radek 0:4, Točík Ondřej 0:4, Palan Jan 1:3, Noul Josef 0:4), TTC Slovan Kladno - SKP ARLT Kladno "B" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šavel Pavel 1:3, Kříž Petr 0:4, Peltán Petr 1:3, Slabý Jiří 0:4, body hostů: Horský Jindřich 4:0, Heral František PhDr. 4:0, Dvořák Jan 4:0, Čermák Milan 2:1, Šimo Vladimír 0:1), TJ Neratovice "B" - Sokol Roztoky 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Košatý Jan 2:1, Weisser Petr 0:2, Salmon Ivan 0:3, Čuba Milan 0:4, WO 4:0, body hostů: Moravec Roman 4:0, Žáček Josef 3:0, Švarc Martin 2:1, Pöschl Miroslav st. 1:1, WO 0:4),
16. kolo:
TJ Neratovice "B" - Sport Kladno 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ehl Ladislav 3:1, Trnka Jan 4:0, Čuba Milan 3:1, Beneš Tomáš 3:1, body hostů: Novák Petr 3:1, Pírka Josef 0:4, Jedlička Stanislav 0:4, Vilímek Michal 0:4), TTC Slovan Kladno - STC Slaný 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jůza Jan 0:3, Špalek Jiří 2:1, Frolík Petr 0:3, Slabý Jiří 1:2, WO 4:0, body hostů: Vaktor Ivan 3:0, Pánek Jan 2:1, Poláček Vladimír 3:0, Macák Petr ing. 1:1, Kulichová Jana 0:1, WO 0:4), SKP ARLT Kladno "B" - Sokol Přezletice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimo Vladimír 1:3, Čermák Milan 4:0, Mrhal Tomáš 2:0, Heral František PhDr. 4:0, Vlček Milan 0:2, body hostů: Slunéčko Radek 2:2, Weishaupt Robert 1:3, Teplý Stanislav ml. 0:4, Teplý Stanislav 2:2), Sokol Roztoky - Start Mlékojedy 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmelz Richard 2:1, Žáček Josef 3:0, Švarc Martin 2:1, Moravec Roman 3:0, WO 4:0, body hostů: Legát Lukáš 1:2, Donát Zdeněk 1:2, Polák Karel 0:3, Chalupa Josef 0:3, WO 0:4), Sokol Líbeznice "B" - TTC Kladno "D" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bernard Zbyšek 0:1, Kala Petr 2:0, Kulíšek Marek 3:0, Srbek Jan ing. 1:1, WO 5:4, body hostů: Řezníček Lukáš 1:2, Vospálek Miroslav 1:2, Ebert Tomáš 0:2, WO 4:5), Kaučuk Kralupy n.Vlt. - TTC Kladno "C" 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Točík Radek 0:4, Točík Ondřej 0:4, Kačírek Lubomír 0:4, Palan Jan 0:3, WO 0:1, body hostů: Špalek Miroslav 4:0, Pavlíček Ondřej 4:0, Šulc Ladislav 3:0, Ebert Tomáš 4:0, WO 1:0),
17. kolo:
TTC Slovan Kladno - Sport Kladno 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peltán Petr 1:3, Kříž Petr 2:2, Jůza Jan 1:3, Frolík Petr 0:4, body hostů: Novák Petr 4:0, Pírka Josef 4:0, Hlaváček Jan 1:3, Vilímek Michal 3:1), TJ Neratovice "B" - STC Slaný 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ehl Ladislav 2:1, Trnka Jan 2:0, Čuba Milan 1:1, Beneš Tomáš 3:0, Košatý Jan 0:1, WO 5:0, body hostů: Materna George 1:2, Poláček Vladimír 0:3, Pánek Jan 2:1, Tajč Václav 0:2, WO 0:5), Sokol Roztoky - Sokol Přezletice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tikovský Jakub 3:1, Žáček Josef 3:0, Švarc Martin 1:2, Moravec Roman 4:0, WO 0:2, body hostů: Slunéčko Radek 1:3, Weishaupt Robert 2:2, Havazík Roman 0:3, Teplý Stanislav 0:3, WO 2:0), SKP ARLT Kladno "B" - Start Mlékojedy 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimo Vladimír 1:3, Čermák Milan 3:1, Dvořák Jan 2:1, Heral František PhDr. 3:0, WO 2:0, body hostů: Legát Lukáš 2:1, Donát Zdeněk 2:2, Novák Aleš 0:4, Halama Jiří 1:2, WO 0:2), Kaučuk Kralupy n.Vlt. - TTC Kladno "D" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štros Jan 1:3, Kačírek Lubomír 1:3, Palan Jan 0:4, Dvořák Milan ml. 2:2, body hostů: Řezníček Lukáš 2:2, Hanus Milan 2:2, Novotný Jiří 4:0, Vospálek Miroslav 4:0), Sokol Líbeznice "B" - TTC Kladno "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlík Zbyšek 0:4, Bernard Zbyšek 0:2, Trgiňa Roman 1:2, Kulíšek Marek 2:1, WO 1:3, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:0, Ebert Tomáš 4:0, Pachman Tomáš ing. 1:2, Šulc Ladislav 1:1, WO 3:1),
18. kolo:
Sport Kladno - Sokol Líbeznice "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pírka Josef 3:0, Jedlička Stanislav 2:2, Krejčí Tomáš 3:1, Novák Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Bernard Zbyšek 1:3, Trgiňa Roman 0:3, Kulíšek Marek 2:2, Srbek Jan ing. 0:4, WO 0:1), STC Slaný - Kaučuk Kralupy n.Vlt. 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Jan 3:0, Poláček Vladimír 3:0, Materna George 4:0, Kulich Vladimír 3:1, WO 1:1, body hostů: Bagal Zdeněk ml. 0:4, Točík Ondřej 0:3, Palan Jan 1:2, Noul Josef 0:4, WO 1:1), TTC Kladno "D" - SKP ARLT Kladno "B" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Jiří 1:1, Vospálek Miroslav 1:1, Řezníček Lukáš 2:1, Hanus Milan 0:3, WO 7:0, body hostů: Dvořák Jan 2:2, Šimo Vladimír 2:1, Čermák Milan 2:1, WO 0:7), TTC Kladno "C" - Sokol Roztoky 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špalek Miroslav 4:0, Pachman Tomáš ing. 4:0, Bajer Jiří 4:0, WO 0:5, body hostů: Pöschl Miroslav st. 0:3, Schmelz Richard 0:3, Veselka Jan 0:3, Šípek Josef 0:3, WO 5:0), Sokol Přezletice - TJ Neratovice "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Petr 0:1, Weishaupt Robert 2:2, Ouda Pavel 1:2, Slunéčko Radek 2:2, Teplý Stanislav 0:2, WO 0:2, body hostů: Ehl Ladislav 2:2, Trnka Jan 4:0, Čuba Milan 2:2, Beneš Tomáš 1:1, WO 2:0), Start Mlékojedy - TTC Slovan Kladno 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Legát Lukáš 3:0, Donát Zdeněk 4:0, Halama Jiří 3:1, Polák Karel 1:0, Novák Aleš 1:2, WO 0:1, body hostů: Jírový Jiří 1:3, Jůza Jan 1:2, Preis František 1:3, Peltán Petr 0:4, WO 1:0),
19. kolo:
STC Slaný - Sokol Líbeznice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaktor Ivan 3:1, Materna George 3:1, Pánek Jan 2:1, Elicerová Pavlína 1:2, Kulich Vladimír 0:1, WO 0:1, body hostů: Kulíšek Marek 1:3, Bernard Zbyšek 3:1, Trgiňa Roman 1:3, Srbek Jan ing. 1:2, WO 1:0), Sport Kladno - Kaučuk Kralupy n.Vlt. 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pírka Josef 2:0, Jedlička Stanislav 3:0, Tuček Miroslav 3:0, Novák Petr 2:0, WO 7:0, body hostů: Palan Jan 0:2, Točík Radek 0:4, Batka Lukáš 0:4, WO 0:7), TTC Kladno "C" - SKP ARLT Kladno "B" 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ebert Tomáš 2:0, Šulc Ladislav 2:0, Pachman Tomáš ing. 3:0, Špalek Miroslav 2:0, WO 8:0, body hostů: Čermák Milan 0:3, Šimo Vladimír 0:3, Vlček Milan 0:3, WO 0:8), TTC Kladno "D" - Sokol Roztoky 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Radek 1:3, Ebert Tomáš 2:2, Beránek Martin 0:3, Hanus Milan 2:2, WO 1:0, body hostů: Moravec Roman 4:0, Žáček Josef 4:0, Švarc Martin 2:2, Schmelz Richard 0:3, WO 0:1), Start Mlékojedy - TJ Neratovice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legát Lukáš 2:2, Donát Zdeněk 1:3, Halama Jiří 2:1, Polák Karel 1:3, WO 0:1, body hostů: Ehl Ladislav 1:3, Trnka Jan 3:1, Čuba Milan 2:2, Beneš Tomáš 3:0, WO 1:0), Sokol Přezletice - TTC Slovan Kladno 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplý Stanislav 2:2, Weishaupt Robert 3:1, Ouda Pavel 4:0, Slunéčko Radek 4:0, body hostů: Preis František 1:3, Slabý Jiří 2:2, Peltán Petr 0:4, Frolík Petr 0:4),
20. kolo:
Start Mlékojedy - Sokol Přezletice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Donát Zdeněk 4:0, Kulíšek Milan 3:1, Halama Jiří 1:3, Polák Karel 0:1, Novák Aleš 0:3, body hostů: Slunéčko Radek 2:2, Ouda Pavel 2:2, Weishaupt Robert 3:1, Teplý Stanislav 1:1, Havazík Roman 0:2), TTC Kladno "C" - TTC Kladno "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ebert Tomáš 4:0, Šulc Ladislav 3:1, Pachman Tomáš ing. 1:3, Špalek Miroslav 2:2, body hostů: Novotný Jiří 3:1, Vospálek Miroslav 1:1, Pešta Vítězslav 0:4, Řezníček Lukáš 2:2, Mareš Jakub 0:2), Kaučuk Kralupy n.Vlt. - Sokol Líbeznice "B" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batka Lukáš 0:4, Noul Josef 1:3, Palan Jan 1:3, Bagal Zdeněk ml. 0:4, body hostů: Kala Petr 4:0, Kulíšek Marek 4:0, Srbek Jan ing. 4:0, Ptáček Josef 2:2), Sokol Roztoky - SKP ARLT Kladno "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tikovský Jakub 1:1, Žáček Josef 2:0, Švarc Martin 2:1, Moravec Roman 3:0, WO 6:0, body hostů: Horský Jindřich 1:2, Čermák Milan 1:2, Šimo Vladimír 0:2, Vlček Milan 0:2, WO 0:6), TTC Slovan Kladno - TJ Neratovice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůza Jan 2:2, Preis František 0:4, Šavel Pavel 2:2, Kříž Petr 2:2, body hostů: Čuba Milan 1:3, Trnka Jan 4:0, Košatý Jan 1:3, Beneš Tomáš 4:0), STC Slaný - Sport Kladno 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Materna George 3:0, Pánek Jan 2:1, Poláček Vladimír 2:1, Vaktor Ivan 3:0, WO 0:4, body hostů: Jedlička Stanislav 1:2, Pírka Josef 1:2, Krejčí Tomáš 0:3, Vilímek Michal 0:3, WO 4:0),
21. kolo:
Sport Kladno - Sokol Přezletice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Tomáš 3:1, Vilímek Michal 4:0, Burda Václav 0:4, Pírka Josef 4:0, body hostů: Ouda Pavel 1:3, Weishaupt Robert 1:3, Štěpánek Petr 1:3, Slunéčko Radek 2:2), STC Slaný - Start Mlékojedy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tajč Václav 3:0, Kulich Vladimír 0:4, Pánek Jan 1:2, Materna George 1:3, WO 0:2, body hostů: Legát Lukáš 2:2, Donát Zdeněk 3:0, Halama Jiří 2:2, Novák Aleš 2:1, WO 2:0), TJ Neratovice "B" - TTC Kladno "D" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ehl Ladislav 4:0, Trnka Jan 4:0, Beneš Tomáš 3:0, Čuba Milan 3:1, WO 1:0, body hostů: Ebert Tomáš 1:3, Mareš Jakub 0:4, Hanus Milan 0:4, Vospálek Miroslav 0:3, WO 0:1), TTC Slovan Kladno - TTC Kladno "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jůza Jan 0:4, Jírový Jiří 0:4, Šavel Pavel 1:3, Kříž Petr 2:2, body hostů: Ebert Tomáš 4:0, Pachman Tomáš ing. 2:2, Špalek Miroslav 3:1, Dědina Radek 4:0), SKP ARLT Kladno "B" - Sokol Líbeznice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horský Jindřich 1:1, Mrhal Tomáš 2:0, Dvořák Jan 4:0, Heral František PhDr. 4:0, Čermák Milan 1:0, WO 1:2, body hostů: Kala Petr 1:1, Bernard Zbyšek 0:3, Trgiňa Roman 0:2, Kulíšek Marek 0:4, Srbek Jan ing. 0:2, WO 2:1), Sokol Roztoky - Kaučuk Kralupy n.Vlt. 18:0wo (18:0 w.o, družstvo Kralup se k utkání nedostavilo, sestava domácích: Tikovksý, Švarc, Poschl Miroslav starší, Schmelz),
22. kolo:
STC Slaný - Sokol Přezletice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tajč Václav 3:1, Hájek Lukáš 0:3, Kulich Vladimír 0:4, Poláček Vladimír 4:0, Vaktor Ivan 0:1, body hostů: Slunéčko Radek 3:1, Štěpánek Petr 2:2, Weishaupt Robert 2:2, Ouda Pavel 2:2), Sport Kladno - Start Mlékojedy 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuček Miroslav 2:1, Vilímek Michal 3:0, Hlaváček Jan 1:3, Pírka Josef 3:1, WO 2:0, body hostů: Legát Lukáš 3:1, Donát Zdeněk 0:3, Halama Jiří 1:2, Novák Aleš 1:3, WO 0:2), TTC Slovan Kladno - TTC Kladno "D" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šavel Pavel 4:0, Jírový Jiří 3:1, Kříž Petr 3:1, Slabý Jiří 4:0, body hostů: Pešta Vítězslav 2:2, Kopecký Jiří 0:4, Ebert Tomáš 0:4, Mareš Jakub 0:4), TJ Neratovice "B" - TTC Kladno "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ehl Ladislav 3:1, Trnka Jan 2:2, Beneš Tomáš 2:1, Čuba Milan 1:3, WO 0:1, body hostů: Ebert Tomáš 4:0, Špalek Miroslav 1:3, Dědina Radek 2:2, Pachman Tomáš ing. 0:3, WO 1:0), Sokol Roztoky - Sokol Líbeznice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tikovský Jakub 2:1, Žáček Josef 3:0, Švarc Martin 1:2, Moravec Roman 4:0, WO 2:1, body hostů: Bernard Zbyšek 2:2, Trgiňa Roman 0:3, Srbek Jan ing. 1:2, Pavlík Zbyšek 0:3, WO 1:2), SKP ARLT Kladno "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. 18:0wo,
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Kladno "C" - Sokol Roztoky 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ondřej 3:1, Pachman Tomáš ing. 0:2, Dědina Radek 1:2, Ebert Tomáš 3:1, Šulc Ladislav 1:0, body hostů: Žáček Josef 4:0, Moravec Roman 2:2, Tikovský Jakub 0:3, Švarc Martin 0:3), TJ Neratovice "B" - Sport Kladno 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čuba Milan 1:2, Trnka Jan 3:1, Ehl Ladislav 2:1, Beneš Tomáš 3:1, Košatý Jan 0:1, body hostů: Pírka Josef 3:1, Tuček Miroslav 1:3, Jedlička Stanislav 2:2, Vilímek Michal 0:3), Sokol Přezletice - TTC Slovan Kladno 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplý Stanislav 2:2, Weishaupt Robert 1:2, Ouda Pavel 2:1, Slunéčko Radek 4:0, body hostů: Šavel Pavel 2:2, Kříž Petr 2:2, Slabý Jiří 1:2, Jírový Jiří 0:3), Start Mlékojedy - TTC Kladno "D" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halama Jiří 2:2, Donát Zdeněk 2:1, Legát Lukáš 2:1, Kulíšek Milan 3:1, body hostů: Novotný Jiří 4:0, Pešta Vítězslav 0:4, Řezníček Lukáš 0:3, Hanus Milan 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Roztoky - TTC Kladno "C" 7:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tikovský Jakub 1:3, Žáček Josef 2:1, Švarc Martin 0:3, Moravec Roman 3:1, body hostů: Škach Martin Ing. 4:0, Špalek Miroslav 2:2, Dědina Radek 1:2, Pachman Tomáš ing. 1:2), Sport Kladno - TJ Neratovice "B" 2:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Tomáš 0:2, Vilímek Michal 0:2, Jedlička Stanislav 0:3, Pírka Josef 2:0, body hostů: Beneš Tomáš 3:0, Trnka Jan 2:0, Čuba Milan 1:1, Košatý Jan 1:1), TTC Slovan Kladno - Sokol Přezletice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jůza Jan 2:2, Jírový Jiří 1:3, Kříž Petr 3:1, Šavel Pavel 3:1, body hostů: Slunéčko Radek 2:2, Ouda Pavel 1:3, Weishaupt Robert 2:2, Štěpánek Petr 2:2), TTC Kladno "D" - Start Mlékojedy 7:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 3:1, Řezníček Lukáš 0:3, Pešta Vítězslav 0:3, Hanus Milan 2:2, body hostů: Legát Lukáš 3:1, Kulíšek Milan 2:2, Donát Zdeněk 3:0, Halama Jiří 1:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Kladno "C" - TJ Neratovice "B" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachman Tomáš ing. 1:1, Špalek Miroslav 2:0, Pavlíček Ondřej 3:0, Ebert Tomáš 2:0, body hostů: Salmon Ivan 0:3, Košatý Jan 0:2, Urban Jaroslav 0:2, Weisser Petr 1:1), TTC Slovan Kladno - Start Mlékojedy 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Petr 1:3, Jůza Jan 1:3, Jírový Jiří 1:2, Šavel Pavel 3:1, body hostů: Legát Lukáš 4:0, Kulíšek Milan 3:1, Donát Zdeněk 2:2, Halama Jiří 0:3),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Neratovice "B" - TTC Kladno "C" 0:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čuba Milan 0:1, Urban Jaroslav 0:2, Ehl Ladislav 0:2, Weisser Petr 0:2, body hostů: Škach Martin Ing. 2:0, Ebert Tomáš 2:0, Pachman Tomáš ing. 2:0, Špalek Miroslav 1:0), Start Mlékojedy - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halama Jiří 2:2, Donát Zdeněk 2:2, Legát Lukáš 2:2, Kulíšek Milan 3:1, body hostů: Špalek Jiří 4:0, Šavel Pavel 3:1, Kříž Petr 0:4, Jírový Jiří 0:4),
Krajská soutěž 2. tř. sk. B
1. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Kosmonosy "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beniš Ondřej 1:2, Hoďák Václav 1:2, Knobloch Pavel 1:2, Haas Václav 2:2, WO 3:0, body hostů: Zajíček Michal 1:1, Zahrádka Zdeněk 2:1, Veselý Pavel ing. 3:0, Durdis Petr ml. 2:1, Zajíček Petr 0:2, WO 0:3), Sokol Sadská "B" - Sokol Sadská "C" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fedačka Michal 4:0, Máka Jiří 4:0, Vydra Milan 3:1, Wagner Jaroslav ml. 0:4, body hostů: Popelka Zdeněk 2:2, Motl Milan 1:3, Počarovský Pavel 1:3, Křepela Miroslav 1:3), Lokomotiva Nymburk "B" - Lokomotiva Nymburk "A" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pour Miroslav ing. 4:0, Mucha Lubomír ing. 4:0, Šimek Jiří 4:0, Heršálek Jakub 0:4, body hostů: Hájek Zdeněk 1:3, Urbánek Jiří 1:3, Randa Stanislav 1:3, Malý Libor 1:3), Sokol Kosmonosy "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 1:3, Zajíček Martin 0:4, Horsák Oldřich ing. 3:1, Durdis Petr st. 1:3, body hostů: Kracman Martin 3:1, Dlask Ladislav ing. 1:3, Koloc Jaroslav ml. 3:1, Grill Josef 4:0), Sokol Lysá n.L. - TJ Klučov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bittner Miloslav ml. 3:1, Sádlo Josef 2:2, Havel Martin 1:3, Adamčík Petr 2:2, body hostů: Chlumský Petr 1:3, Kurel David 1:3, Martin Petr 4:0, Martin Josef 2:2), TTC Bělá p.B. "C" - TTC Josefův Důl 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Josef 4:0, Kaňka Luděk ml. 1:3, Kaňka Jakub 0:4, Krucký Rudolf 4:0, body hostů: Niems Dušan 1:3, Kunst Josef 2:2, Pácha Robin 2:2, Kroupa Milan 2:2),
2. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Kosmonosy "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Josef 4:0, Kaňka Luděk ml. 0:2, Slobodzian Jakub 3:1, Krucký Rudolf 3:1, Kaňka Jakub 0:2, body hostů: Čech Jiří 3:1, Horsák Oldřich ing. 1:3, Zajíček Martin 1:3, Řezáč Pavel ing. 1:3), TTC Josefův Důl - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 1:3, Kroupa Milan 2:2, Kunst Josef 0:4, Pácha Robin 0:4, body hostů: Kracman Martin 3:1, Rulec Jakub Ing. 4:0, Luka Václav 4:0, Grill Josef 2:2), Sokol Lysá n.L. - Lokomotiva Nymburk "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Miloslav ml. 3:1, Sádlo Josef 4:0, Havel Martin 4:0, Adamčík Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Pour Miroslav ing. 0:3, Mucha Lubomír ing. 0:4, Šimek Jiří 0:4, Rufer Vladislav 1:3, WO 0:1), TJ Klučov - Lokomotiva Nymburk "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 3:1, Chlumský Petr 3:1, Martin Josef 1:3, Martin Petr 2:2, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav ing. 2:2, Horáček Vlastimil 2:2, Třešňák Josef 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Sadská "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beniš Ondřej 3:1, Hoďák Václav 1:3, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 2:2, body hostů: Fedačka Michal 4:0, Máka Jiří 3:1, Vydra Milan 2:2, Hendrych Jan 0:4), Sokol Kosmonosy "A" - Sokol Sadská "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Michal 4:0, Zahrádka Zdeněk 0:2, Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr ml. 4:0, Zajíček Petr 2:0, body hostů: Popelka Zdeněk 1:3, Motl Milan 1:3, Počarovský Pavel 0:4, Křepela Miroslav 0:4),
3. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Josef 1:3, Kaňka Luděk ml. 0:4, Slobodzian Jakub 0:2, Krucký Rudolf 3:1, Kaňka Jakub 0:2, body hostů: Rulec Jakub Ing. 3:1, Kracman Martin 4:0, Luka Václav 3:1, Grill Josef 2:2), TTC Josefův Důl - Sokol Kosmonosy "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 2:2, Kroupa Milan 4:0, Kunst Josef 2:2, Pácha Robin 3:1, body hostů: Čech Jiří 2:2, Horsák Oldřich ing. 2:2, Zajíček Martin 1:3, Řezáč Pavel ing. 0:2, Durdis Petr st. 0:2), Sokol Lysá n.L. - Lokomotiva Nymburk "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bittner Miloslav ml. 1:2, Sádlo Josef 2:1, Havel Martin 0:3, Adamčík Petr 0:3, WO 4:0, body hostů: Piroutek Květoslav 2:1, Kyncl Miloslav ing. 2:1, Horáček Vlastimil 3:0, Třešňák Josef 2:1, WO 0:4), TJ Klučov - Lokomotiva Nymburk "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurel David 2:2, Chlumský Petr 1:1, Martin Josef 4:0, Martin Petr 3:0, Douša Ivan 1:1, WO 1:0, body hostů: Pour Miroslav ing. 2:1, Mucha Lubomír ing. 0:4, Šimek Jiří 2:2, Rufer Vladislav 0:4, WO 0:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Sadská "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beniš Ondřej 1:3, Hoďák Václav 1:3, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 3:1, body hostů: Popelka Zdeněk 3:1, Motl Milan 2:2, Dvořák Jaroslav 3:1, Počarovský Pavel 2:2), Sokol Kosmonosy "A" - Sokol Sadská "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Michal 3:1, Zahrádka Zdeněk 2:2, Veselý Pavel ing. 2:2, Durdis Petr ml. 2:2, body hostů: Fedačka Michal 2:2, Máka Jiří 3:1, Vydra Milan 2:2, Hendrych Jan 0:4),
4. kolo:
Sokol Sadská "B" - TTC Bělá p.B. "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fedačka Michal 2:2, Máka Jiří 2:2, Vydra Milan 2:2, Vojáček Jiří 2:2, body hostů: Krucký Rudolf 4:0, Kaňka Jakub 0:4, Slobodzian Jakub 1:3, Kaňka Luděk ml. 3:1), Sokol Sadská "C" - TTC Josefův Důl 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Popelka Zdeněk 3:1, Dvořák Jaroslav 3:1, Počarovský Pavel 3:1, Motl Milan 3:1, body hostů: Niems Dušan 2:2, Kunst Josef 1:3, Kroupa Milan 1:3, Pácha Robin 0:4), Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Lubomír ing. 1:3, Pour Miroslav ing. 3:1, Eliška Roman 3:0, Šimek Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Pleticha Vladimír 1:2, Knobloch Pavel 1:3, Kastner Patrik 1:3, Haas Václav 2:1, Mareš Jan 0:1, WO 1:0), Lokomotiva Nymburk "A" - Sokol Kosmonosy "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třešňák Josef 2:2, Kyncl Miloslav ing. 1:3, Piroutek Květoslav 3:1, Urbánek Jan 2:2, body hostů: Zajíček Michal 2:2, Zahrádka Zdeněk 2:2, Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr ml. 0:4), Sokol Kosmonosy "B" - Sokol Lysá n.L. 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Jiří 1:2, Zajíček Martin 1:3, Horsák Oldřich ing. 2:2, Černý Jaroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Adamčík Petr 4:0, Boháč Milan 3:0, Havel Martin 1:3, Bittner Miloslav ml. 3:1, WO 0:1), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Klučov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 2:2, Luka Václav 3:1, Rulec Jakub Ing. 3:1, Grill Josef 3:1, body hostů: Chlumský Petr 0:4, Ševčík Jiří ml. 1:3, Kurel David 3:1, Martin Josef 1:3),
5. kolo:
Sokol Sadská "B" - TTC Josefův Důl 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fedačka Michal 4:0, Máka Jiří 2:0, Vydra Milan 3:1, Vojáček Jiří 4:0, WO 0:2, body hostů: Niems Dušan 1:3, Pácha Robin 0:4, Kroupa Milan 0:3, Kunst Josef 0:3, WO 2:0), Sokol Sadská "C" - TTC Bělá p.B. "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Popelka Zdeněk 1:1, Motl Milan 1:3, Dvořák Jaroslav 1:2, Počarovský Pavel 0:4, WO 0:3, body hostů: Krucký Rudolf 3:1, Balog Josef 3:0, Kaňka Luděk ml. 2:1, Slobodzian Jakub 2:1, WO 3:0), Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Kosmonosy "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mucha Lubomír ing. 0:4, Pour Miroslav ing. 1:1, Šimek Jiří 1:3, Rufer Vladislav 1:3, WO 0:2, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Zahrádka Zdeněk 2:2, Veselý Pavel ing. 3:0, Durdis Petr ml. 3:0, WO 2:0), Lokomotiva Nymburk "A" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Jan 1:1, Kyncl Miloslav ing. 2:1, Piroutek Květoslav 3:0, Třešňák Josef 3:1, WO 1:3, body hostů: Pleticha Vladimír 1:3, Knobloch Pavel 1:2, Kastner Patrik 0:2, Haas Václav 1:2, WO 3:1), Sokol Kosmonosy "B" - TJ Klučov 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Martin 1:3, Čech Jiří 1:3, Horsák Oldřich ing. 2:1, Černý Jaroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Martin Josef 3:1, Lambert Zdeněk 2:2, Ševčík Jiří ml. 2:2, Kurel David 3:0, WO 1:0), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Lysá n.L. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 2:2, Luka Václav 1:3, Rulec Jakub Ing. 2:2, Grill Josef 2:2, body hostů: Adamčík Petr 1:3, Boháč Milan 4:0, Havel Martin 1:3, Bittner Miloslav ml. 3:1),
6. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Lysá n.L. 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Jakub 3:1, Balog Josef 3:1, Slobodzian Jakub 1:3, Krucký Rudolf 3:1, body hostů: Bittner Miloslav ml. 2:2, Sádlo Josef 1:3, Adamčík Petr 1:3, Havel Martin 2:2), TTC Josefův Důl - TJ Klučov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niems Dušan 1:3, Pácha Robin 2:2, Kroupa Milan 3:1, Kunst Josef 2:2, body hostů: Martin Josef 3:1, Kurel David 2:2, Chlumský Petr 2:2, Martin Petr 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Kosmonosy "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knobloch Pavel 2:2, Hoďák Václav 3:1, Kastner Patrik 1:3, Haas Václav 2:2, body hostů: Čech Jiří 4:0, Horsák Oldřich ing. 3:1, Zajíček Martin 1:3, Řezáč Pavel ing. 0:4), Sokol Kosmonosy "A" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Michal 4:0, Zahrádka Zdeněk 4:0, Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr ml. 3:1, body hostů: Kracman Martin 0:4, Rulec Jakub Ing. 0:4, Luka Václav 1:3, Grill Josef 0:4), Sokol Sadská "B" - Lokomotiva Nymburk "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Jiří 3:1, Máka Jiří 3:0, Vydra Milan 2:2, Fedačka Michal 4:0, WO 0:1, body hostů: Pour Miroslav ing. 1:3, Mucha Lubomír ing. 1:3, Rufer Vladislav 0:3, Šimek Jiří 1:3, WO 1:0), Sokol Sadská "C" - Lokomotiva Nymburk "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motl Milan 3:1, Popelka Zdeněk 1:2, Dvořák Jaroslav 0:3, Počarovský Pavel 1:3, WO 1:1, body hostů: Piroutek Květoslav 3:1, Třešňák Josef 3:1, Kyncl Miloslav ing. 3:0, Koudela Martin 0:3, WO 1:1),
7. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - TJ Klučov 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Jakub 3:1, Balog Josef 4:0, Slobodzian Jakub 4:0, Krucký Rudolf 1:0, Kaňka Luděk ml. 1:1, WO 1:0, body hostů: Kurel David 0:3, Martin Josef 2:2, Ševčík Jiří ml. 0:4, Douša Ivan 0:4, WO 0:1), TTC Josefův Důl - Sokol Lysá n.L. 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niems Dušan 2:2, Pácha Robin 2:2, Kroupa Milan 1:3, Kunst Josef 1:3, body hostů: Bittner Miloslav ml. 3:1, Sádlo Josef 3:1, Adamčík Petr 1:3, Havel Martin 3:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beniš Ondřej 1:3, Hoďák Václav 1:3, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 2:2, body hostů: Grill Josef 3:1, Luka Václav 3:1, Kracman Martin 2:2, Rulec Jakub Ing. 3:1), Sokol Kosmonosy "A" - Sokol Kosmonosy "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Petr 1:3, Zajíček Michal 4:0, Veselý Pavel ing. 3:0, Durdis Petr ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Čech Jiří 1:3, Zajíček Martin 1:3, Horsák Oldřich ing. 1:3, Durdis Petr st. 0:3, WO 1:0), Sokol Sadská "B" - Lokomotiva Nymburk "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Jan 0:4, Máka Jiří 3:0, Vydra Milan 3:1, Fedačka Michal 1:3, WO 0:1, body hostů: Piroutek Květoslav 3:1, Třešňák Josef 2:2, Kyncl Miloslav ing. 2:1, Kořínek Karel 1:3, WO 1:0), Sokol Sadská "C" - Lokomotiva Nymburk "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motl Milan 1:3, Popelka Zdeněk 2:2, Dvořák Jaroslav 0:3, Počarovský Pavel 2:2, WO 0:1, body hostů: Pour Miroslav ing. 3:1, Eliška Roman 4:0, Mucha Lubomír ing. 2:2, Šimek Jiří 1:2, WO 1:0),
8. kolo:
Lokomotiva Nymburk "B" - TTC Bělá p.B. "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rufer Vladislav 2:2, Mucha Lubomír ing. 1:3, Šimek Jiří 1:3, Heršálek Jakub 0:4, body hostů: Krucký Rudolf 2:0, Kaňka Jakub 1:3, Balog Josef 4:0, Kaňka Luděk ml. 3:1, Slobodzian Jakub 2:0), Lokomotiva Nymburk "A" - TTC Josefův Důl 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Třešňák Josef 2:2, Urbánek Jan 2:2, Kyncl Miloslav ing. 3:0, Piroutek Květoslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Niems Dušan 2:2, Pácha Robin 0:4, Kunst Josef 1:3, Kroupa Milan 2:1, WO 1:0), Sokol Kosmonosy "B" - Sokol Sadská "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Jiří 1:2, Zajíček Martin 2:2, Horsák Oldřich ing. 0:4, Řezáč Pavel ing. 1:3, WO 1:0, body hostů: Vojáček Jiří 4:0, Máka Jiří 3:0, Vydra Milan 2:2, Hubáček Jiří 2:2, WO 0:1), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Sadská "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 4:0, Luka Václav 4:0, Rulec Jakub Ing. 4:0, Grill Josef 1:3, body hostů: Popelka Zdeněk 0:4, Motl Milan 1:3, Počarovský Pavel 1:3, Hlubůček Bohuslav 1:3), Sokol Lysá n.L. - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bittner Miloslav ml. 2:2, Boháč Milan 4:0, Havel Martin 2:2, Adamčík Petr 1:3, body hostů: Pleticha Vladimír 0:1, Hoďák Václav 3:1, Knobloch Pavel 0:4, Haas Václav 2:2, Kastner Patrik 2:1), TJ Klučov - Sokol Kosmonosy "A" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 0:4, Chlumský Petr 3:1, Martin Josef 1:3, Martin Petr 0:4, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Zahrádka Zdeněk 3:1, Veselý Pavel ing. 2:0, Durdis Petr ml. 3:1, Zajíček Petr 1:1),
9. kolo:
Lokomotiva Nymburk "B" - TTC Josefův Důl 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Mucha Lubomír ing. 1:3, Eliška Roman 4:0, Pour Miroslav ing. 3:1, body hostů: Niems Dušan 2:2, Pácha Robin 2:2, Kunst Josef 2:2, Kroupa Milan 1:3), Lokomotiva Nymburk "A" - TTC Bělá p.B. "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Třešňák Josef 2:2, Kyncl Miloslav ing. 0:4, Horáček Vlastimil 3:1, Piroutek Květoslav 2:2, body hostů: Krucký Rudolf 2:2, Balog Josef 1:3, Kaňka Luděk ml. 3:1, Slobodzian Jakub 3:1), Sokol Kosmonosy "B" - Sokol Sadská "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Jiří 1:3, Durdis Petr st. 1:0, Horsák Oldřich ing. 3:1, Zajíček Martin 1:3, Řezáč Pavel ing. 3:0, body hostů: Motl Milan 2:2, Popelka Zdeněk 3:1, Počarovský Pavel 1:3, Křepela Miroslav 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Sadská "B" 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kracman Martin 2:1, Luka Václav 4:0, Rulec Jakub Ing. 3:0, Grill Josef 2:1, WO 3:0, body hostů: Vojáček Jiří 0:2, Máka Jiří 0:3, Vydra Milan 1:3, Hubáček Jiří 1:3, WO 0:3), Sokol Lysá n.L. - Sokol Kosmonosy "A" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Milan 1:3, Bittner Miloslav ml. 0:4, Havel Martin 0:4, Adamčík Petr 0:4, body hostů: Zahrádka Zdeněk 4:0, Zajíček Michal 3:1, Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr ml. 4:0), TJ Klučov - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurel David 3:1, Ševčík Jiří ml. 1:3, Martin Josef 2:2, Martin Petr 1:3, body hostů: Knobloch Pavel 0:3, Hoďák Václav 2:2, Kastner Patrik 3:1, Haas Václav 4:0, Mareš Jan 0:1),
10. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Bělá p.B. "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knobloch Pavel 2:2, Hoďák Václav 2:1, Haas Václav 3:1, Kastner Patrik 3:1, WO 1:0, body hostů: Balog Josef 3:1, Kaňka Luděk ml. 0:4, Krucký Rudolf 2:1, Kaňka Jakub 0:2, Slobodzian Jakub 0:2, WO 0:1), Sokol Kosmonosy "A" - TTC Josefův Důl 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Petr 4:0, Zahrádka Zdeněk 4:0, Zajíček Michal 3:1, Durdis Petr ml. 3:1, body hostů: Niems Dušan 1:3, Pácha Robin 0:4, Kunst Josef 0:4, Kroupa Milan 1:3), Sokol Sadská "B" - Sokol Lysá n.L. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Jiří 1:0, Hubáček Jiří 2:2, Vydra Milan 3:1, Fedačka Michal 4:0, Máka Jiří 2:0, WO 0:1, body hostů: Bittner Miloslav ml. 2:2, Havel Martin 1:2, Vlček Jan 0:4, Jirsa Petr 0:4, WO 1:0), Sokol Sadská "C" - TJ Klučov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Zdeněk 2:2, Motl Milan 1:3, Počarovský Pavel 1:2, Hlubůček Bohuslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Kurel David 2:2, Martin Josef 4:0, Chlumský Petr 2:2, Martin Petr 3:0, WO 0:1), Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Kosmonosy "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jiří 2:2, Pour Miroslav ing. 3:1, Eliška Roman 2:2, Mucha Lubomír ing. 1:3, body hostů: Čech Jiří 2:2, Horsák Oldřich ing. 2:2, Zajíček Martin 3:1, Řezáč Pavel ing. 1:3), Lokomotiva Nymburk "A" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Třešňák Josef 3:1, Kyncl Miloslav ing. 1:3, Horáček Vlastimil 3:1, Piroutek Květoslav 1:3, body hostů: Kracman Martin 1:3, Rulec Jakub Ing. 3:1, Luka Václav 2:2, Grill Josef 2:2),
11. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Josefův Důl 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knobloch Pavel 2:2, Hoďák Václav 1:3, Kastner Patrik 3:1, Haas Václav 0:4, body hostů: Niems Dušan 3:1, Pácha Robin 1:3, Kunst Josef 2:2, Kroupa Milan 4:0), Sokol Kosmonosy "A" - TTC Bělá p.B. "C" 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zahrádka Zdeněk 0:2, Zajíček Michal 2:1, Veselý Pavel ing. 3:0, Durdis Petr ml. 1:1, WO 6:1, body hostů: Krucký Rudolf 2:1, Kaňka Luděk ml. 1:2, Kaňka Jakub 1:3, WO 1:6), Sokol Sadská "B" - TJ Klučov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Jiří 1:3, Máka Jiří 4:0, Vydra Milan 3:1, Fedačka Michal 3:1, body hostů: Martin Josef 1:3, Kurel David 1:3, Chlumský Petr 2:2, Martin Petr 1:3), Sokol Sadská "C" - Sokol Lysá n.L. 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Zdeněk 1:2, Motl Milan 2:2, Křepela Miroslav 0:3, Počarovský Pavel 1:3, WO 1:1, body hostů: Bittner Miloslav ml. 4:0, Boháč Milan 3:0, Havel Martin 3:1, Vlček Jan 0:3, WO 1:1), Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mucha Lubomír ing. 0:4, Pour Miroslav ing. 1:2, Rufer Vladislav 1:3, Šimek Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Rulec Jakub Ing. 1:3, Kracman Martin 4:0, Luka Václav 3:0, Grill Josef 3:1, WO 1:0), Lokomotiva Nymburk "A" - Sokol Kosmonosy "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piroutek Květoslav 1:0, Třešňák Josef 1:1, Kyncl Miloslav ing. 3:0, Horáček Vlastimil 3:0, Sláčalová Kateřina 0:3, WO 0:4, body hostů: Černý Jaroslav 0:3, Čech Jiří 2:2, Zajíček Martin 1:2, Řezáč Pavel ing. 1:1, WO 4:0),
12. kolo:
Sokol Kosmonosy "B" - TTC Bělá p.B. "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Jiří 0:4, Durdis Petr st. 0:3, Horsák Oldřich ing. 0:3, Zajíček Martin 1:3, WO 2:0, body hostů: Krucký Rudolf 4:0, Balog Josef 4:0, Slobodzian Jakub 4:0, Kaňka Jakub 1:1, WO 0:2), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TTC Josefův Důl 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 2:2, Luka Václav 3:1, Koloc Jaroslav ml. 0:4, Grill Josef 2:2, body hostů: Niems Dušan 3:1, Pácha Robin 2:2, Kroupa Milan 3:1, Kunst Josef 1:3), Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Lysá n.L. 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Lubomír ing. 1:3, Šimek Jiří 2:2, Pour Miroslav ing. 1:2, Eliška Roman 2:2, WO 0:1, body hostů: Boháč Milan 4:0, Havel Martin 4:0, Vlček Jan 0:4, Adamčík Petr 1:2, WO 1:0), Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Klučov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kyncl Miloslav ing. 2:1, Třešňák Josef 2:1, Horáček Vlastimil 2:1, Piroutek Květoslav 3:0, WO 0:4, body hostů: Kurel David 1:2, Chlumský Petr 0:3, Martin Petr 1:2, Martin Josef 1:2, WO 4:0), Sokol Sadská "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubáček Jiří 2:2, Máka Jiří 4:0, Vydra Milan 3:1, Fedačka Michal 3:1, body hostů: Knobloch Pavel 1:3, Hoďák Václav 1:3, Kastner Patrik 1:3, Haas Václav 1:3), Sokol Sadská "C" - Sokol Kosmonosy "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Počarovský Pavel 1:3, Popelka Zdeněk 3:1, Dvořák Jaroslav 2:2, Motl Milan 1:3, body hostů: Veselý Pavel ing. 3:1, Zajíček Michal 3:1, Zajíček Petr 2:2, Durdis Petr ml. 1:3),
13. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TTC Bělá p.B. "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kracman Martin 3:1, Luka Václav 1:3, Grill Josef 2:2, Dlask Ladislav ing. 1:3, body hostů: Balog Josef 2:2, Slobodzian Jakub 3:1, Krucký Rudolf 3:1, Kaňka Jakub 1:3), Sokol Kosmonosy "B" - TTC Josefův Důl 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Jiří 1:3, Durdis Petr st. 2:2, Horsák Oldřich ing. 2:1, Zajíček Martin 1:3, WO 0:1, body hostů: Niems Dušan 4:0, Pácha Robin 1:3, Kroupa Milan 3:1, Kunst Josef 1:2, WO 1:0), Lokomotiva Nymburk "A" - Sokol Lysá n.L. 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyncl Miloslav ing. 2:0, Třešňák Josef 2:0, Horáček Vlastimil 3:0, Piroutek Květoslav 2:0, WO 0:7, body hostů: Adamčík Petr 0:3, Havel Martin 0:2, Vlček Jan 0:2, Jirsa Petr 0:2, WO 7:0), Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Klučov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Lubomír ing. 1:3, Šimek Jiří 0:4, Pour Miroslav ing. 1:3, Eliška Roman 4:0, body hostů: Kurel David 2:2, Martin Petr 3:1, Chlumský Petr 2:2, Martin Josef 3:1), Sokol Sadská "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Počarovský Pavel 1:3, Popelka Zdeněk 2:1, Motl Milan 3:1, Dvořák Jaroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Knobloch Pavel 0:4, Hoďák Václav 1:3, Kastner Patrik 2:1, Haas Václav 3:1, WO 0:1), Sokol Sadská "B" - Sokol Kosmonosy "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Jiří 3:1, Máka Jiří 2:2, Vydra Milan 2:1, Fedačka Michal 2:2, WO 1:0, body hostů: Veselý Pavel ing. 1:3, Zajíček Michal 4:0, Zajíček Petr 0:4, Durdis Petr ml. 1:2, WO 0:1),
14. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Sadská "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balog Josef 2:2, Slobodzian Jakub 3:1, Kaňka Jakub 1:3, Krucký Rudolf 3:1, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 1:3, Vojáček Jiří 3:1, Vydra Milan 1:3, Máka Jiří 2:2), TTC Josefův Důl - Sokol Sadská "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 3:1, Pácha Robin 0:3, Kroupa Milan 0:3, Kunst Josef 1:3, WO 2:0, body hostů: Popelka Zdeněk 3:1, Motl Milan 3:1, Dvořák Jaroslav 2:1, Počarovský Pavel 2:1, WO 0:2), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Lokomotiva Nymburk "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Jan 2:2, Hoďák Václav 4:0, Kastner Patrik 3:1, Haas Václav 3:1, body hostů: Pour Miroslav ing. 1:3, Mucha Lubomír ing. 2:2, Šimek Jiří 1:3, Vejtruba Václav 0:4), Sokol Kosmonosy "A" - Lokomotiva Nymburk "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahrádka Zdeněk 1:1, Zajíček Michal 2:2, Veselý Pavel ing. 3:1, Durdis Petr ml. 1:3, Zajíček Petr 1:1, body hostů: Piroutek Květoslav 4:0, Horáček Vlastimil 2:2, Kyncl Miloslav ing. 1:3, Urbánek Jan 1:3), Sokol Lysá n.L. - Sokol Kosmonosy "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Milan 4:0, Bittner Miloslav ml. 2:2, Havel Martin 3:1, Adamčík Petr 2:2, body hostů: Čech Jiří 1:3, Horsák Oldřich ing. 2:2, Řezáč Pavel ing. 1:3, Zajíček Martin 1:3), TJ Klučov - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 3:1, Martin Petr 3:1, Martin Josef 1:3, Chlumský Petr 2:2, body hostů: Kracman Martin 3:1, Grill Josef 1:3, Šťastný Jindřich 0:4, Rulec Jakub Ing. 3:1),
15. kolo:
TTC Josefův Důl - Sokol Sadská "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niems Dušan 2:2, Pácha Robin 1:3, Kroupa Milan 1:2, Kunst Josef 4:0, WO 1:0, body hostů: Fedačka Michal 3:1, Hubáček Jiří 0:4, Wagner Jaroslav ml. 2:2, Vydra Milan 0:1, Máka Jiří 2:0, WO 0:1), TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Sadská "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Josef 3:0, Slobodzian Jakub 2:1, Kaňka Jakub 2:1, Krucký Rudolf 2:0, WO 4:1, body hostů: Dvořák Jaroslav 2:1, Popelka Zdeněk 0:1, Motl Milan 0:3, Počarovský Pavel 0:4, WO 1:4), Sokol Kosmonosy "A" - Lokomotiva Nymburk "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Petr 4:0, Zajíček Michal 4:0, Veselý Pavel ing. 2:1, Durdis Petr ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Pour Miroslav ing. 1:3, Mucha Lubomír ing. 0:4, Šimek Jiří 0:4, Vejtruba Václav 0:3, WO 1:0), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Lokomotiva Nymburk "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareš Jan 0:3, Hoďák Václav 1:2, Kastner Patrik 0:2, Haas Václav 0:2, WO 6:0, body hostů: Piroutek Květoslav 2:0, Kyncl Miloslav ing. 1:1, Horáček Vlastimil 3:0, Třešňák Josef 3:0, WO 0:6), TJ Klučov - Sokol Kosmonosy "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 4:0, Martin Josef 1:1, Chlumský Petr 2:1, Martin Petr 3:1, Ševčík Jiří ml. 1:1, WO 1:0, body hostů: Čech Jiří 1:3, Horsák Oldřich ing. 1:3, Zajíček Martin 0:4, Řezáč Pavel ing. 2:1, WO 0:1), Sokol Lysá n.L. - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bittner Miloslav ml. 3:1, Havel Martin 0:3, Vlček Jan 1:3, Adamčík Petr 0:4, WO 1:0, body hostů: Kracman Martin 3:1, Luka Václav 3:1, Rulec Jakub Ing. 2:1, Grill Josef 3:1, WO 0:1),
16. kolo:
Sokol Lysá n.L. - TTC Bělá p.B. "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Milan 4:0, Bittner Miloslav ml. 1:3, Havel Martin 2:2, Adamčík Petr 1:3, body hostů: Krucký Rudolf 3:1, Balog Josef 3:1, Slobodzian Jakub 2:2, Kaňka Jakub 0:4), TJ Klučov - TTC Josefův Důl 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 3:0, Chlumský Petr 3:1, Martin Josef 3:0, Martin Petr 2:1, WO 0:3, body hostů: Niems Dušan 0:3, Pácha Robin 0:3, Kunst Josef 2:2, Kroupa Milan 0:3, WO 3:0), Sokol Kosmonosy "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Petr st. 2:2, Čech Jiří 2:2, Horsák Oldřich ing. 0:2, Řezáč Pavel ing. 2:2, Zajíček Martin 2:0, body hostů: Knobloch Pavel 0:4, Hoďák Václav 3:1, Kastner Patrik 3:1, Haas Václav 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Kosmonosy "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 1:3, Luka Václav 1:3, Rulec Jakub Ing. 4:0, Grill Josef 1:3, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Veselý Pavel ing. 3:1, Zahrádka Zdeněk 3:1, Zajíček Petr 0:4), Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Sadská "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mucha Lubomír ing. 0:4, Pour Miroslav ing. 0:2, Šimek Jiří 0:3, Vejtruba Václav 0:4, WO 2:1, body hostů: Fedačka Michal 4:0, Vojáček Jiří 4:0, Vydra Milan 3:0, Máka Jiří 2:0, WO 1:2), Lokomotiva Nymburk "A" - Sokol Sadská "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Třešňák Josef 1:2, Kyncl Miloslav ing. 2:1, Horáček Vlastimil 3:0, Piroutek Květoslav 3:1, WO 0:3, body hostů: Motl Milan 0:4, Popelka Zdeněk 1:2, Dvořák Jaroslav 2:1, Počarovský Pavel 1:2, WO 3:0),
17. kolo:
TJ Klučov - TTC Bělá p.B. "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 1:3, Chlumský Petr 1:3, Martin Josef 0:4, Martin Petr 1:3, body hostů: Krucký Rudolf 4:0, Balog Josef 4:0, Slobodzian Jakub 3:1, Kaňka Jakub 2:2), Sokol Lysá n.L. - TTC Josefův Důl 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamčík Petr 1:3, Bittner Miloslav ml. 3:1, Boháč Milan 3:0, Havel Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Niems Dušan 2:2, Pácha Robin 1:3, Kunst Josef 1:3, Kroupa Milan 1:2, WO 1:0), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Jindřich 2:2, Luka Václav 4:0, Grill Josef 2:2, Kracman Martin 2:2, body hostů: Beniš Ondřej 2:2, Hoďák Václav 3:1, Knobloch Pavel 0:4, Haas Václav 1:3), Sokol Kosmonosy "B" - Sokol Kosmonosy "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 1:3, Durdis Petr st. 2:2, Horsák Oldřich ing. 3:1, Zajíček Martin 2:2, body hostů: Veselý Pavel ing. 4:0, Zahrádka Zdeněk 3:1, Zajíček Petr 1:3, Čuban Jiří 0:4), Lokomotiva Nymburk "A" - Sokol Sadská "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horáček Vlastimil 2:2, Kyncl Miloslav ing. 1:3, Třešňák Josef 2:1, Piroutek Květoslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Fedačka Michal 2:2, Vojáček Jiří 3:1, Vydra Milan 1:3, Máka Jiří 1:2, WO 0:1), Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Sadská "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mucha Lubomír ing. 2:2, Pour Miroslav ing. 2:2, Šimek Jiří 1:3, Eliška Roman 0:4, body hostů: Popelka Zdeněk 3:1, Motl Milan 3:1, Dvořák Jaroslav 4:0, Počarovský Pavel 1:3),
18. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Lokomotiva Nymburk "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Josef 4:0, Kaňka Jakub 2:2, Slobodzian Jakub 2:2, Krucký Rudolf 2:0, Kaňka Luděk ml. 0:2, body hostů: Pour Miroslav ing. 3:1, Mucha Lubomír ing. 2:2, Šimek Jiří 1:3, Rufer Vladislav 0:4), TTC Josefův Důl - Lokomotiva Nymburk "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 2:2, Pácha Robin 0:3, Kroupa Milan 0:3, Kunst Josef 2:2, WO 2:0, body hostů: Piroutek Květoslav 3:1, Horáček Vlastimil 3:1, Kyncl Miloslav ing. 2:1, Třešňák Josef 2:1, WO 0:2), Sokol Sadská "B" - Sokol Kosmonosy "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Jiří 4:0, Máka Jiří 1:1, Vydra Milan 3:0, Fedačka Michal 3:1, Wagner Jaroslav ml. 1:1, WO 1:0, body hostů: Zajíček Martin 0:4, Čech Jiří 2:2, Horsák Oldřich ing. 1:3, Durdis Petr st. 0:3, WO 0:1), Sokol Sadská "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jaroslav 2:2, Motl Milan 1:3, Počarovský Pavel 1:3, Křepela Miroslav 1:3, body hostů: Kracman Martin 4:0, Rulec Jakub Ing. 2:2, Luka Václav 2:2, Grill Josef 3:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Lysá n.L. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Jan 0:2, Hoďák Václav 2:2, Kastner Patrik 3:1, Haas Václav 3:1, Knobloch Pavel 0:2, body hostů: Sádlo Josef 1:3, Bittner Miloslav ml. 4:0, Havel Martin 2:2, Vlček Jan 1:3), Sokol Kosmonosy "A" - TJ Klučov 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Pavel ing. 3:0, Zahrádka Zdeněk 3:1, Zajíček Michal 4:0, Durdis Petr ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Chlumský Petr 0:4, Kurel David 1:2, Martin Josef 0:4, Ševčík Jiří ml. 0:4, WO 1:0),
19. kolo:
TTC Josefův Důl - Lokomotiva Nymburk "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 1:3, Pácha Robin 1:3, Kroupa Milan 1:3, Kunst Josef 3:1, body hostů: Mucha Lubomír ing. 4:0, Pour Miroslav ing. 3:1, Eliška Roman 3:1, Šimek Jiří 0:4), TTC Bělá p.B. "C" - Lokomotiva Nymburk "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balog Josef 3:1, Kaňka Jakub 0:4, Slobodzian Jakub 2:2, Krucký Rudolf 3:1, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav ing. 1:3, Horáček Vlastimil 2:2, Třešňák Josef 3:1), Sokol Sadská "C" - Sokol Kosmonosy "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popelka Zdeněk 2:0, Motl Milan 3:0, Počarovský Pavel 4:0, Dvořák Jaroslav 4:0, WO 2:1, body hostů: Čech Jiří 0:4, Durdis Petr st. 0:3, Řezáč Pavel ing. 0:2, Horsák Oldřich ing. 0:2, Zajíček Martin 0:2, WO 1:2), Sokol Sadská "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Jiří 3:1, Máka Jiří 1:2, Vydra Milan 3:1, Fedačka Michal 2:2, Wagner Jaroslav ml. 0:1, body hostů: Kracman Martin 3:1, Rulec Jakub Ing. 0:4, Luka Václav 2:2, Grill Josef 2:2), Sokol Kosmonosy "A" - Sokol Lysá n.L. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Michal 3:1, Zahrádka Zdeněk 2:2, Durdis Petr ml. 3:1, Veselý Pavel ing. 2:0, WO 0:2, body hostů: Havel Martin 0:4, Bittner Miloslav ml. 1:2, Sádlo Josef 1:2, Vlček Jan 2:2, WO 2:0), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Klučov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 1:3, Kastner Patrik 3:1, Hoďák Václav 2:2, Haas Václav 3:1, body hostů: Kurel David 4:0, Martin Josef 2:2, Chlumský Petr 1:3, Ševčík Jiří ml. 0:4),
20. kolo:
Sokol Kosmonosy "A" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zajíček Michal 3:1, Zajíček Petr 3:1, Čuban Jiří 1:3, Durdis Petr ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Kastner Patrik 3:1, Beniš Ondřej 0:4, Knobloch Pavel 1:3, Hoďák Václav 2:2, WO 1:0), Sokol Sadská "C" - Sokol Sadská "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlubůček Bohuslav 1:3, Motl Milan 3:1, Popelka Zdeněk 3:0, Počarovský Pavel 2:2, WO 0:1, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 0:2, Hubáček Jiří 1:3, Vydra Milan 3:1, Fedačka Michal 1:2, Máka Jiří 1:1, WO 1:0), Lokomotiva Nymburk "A" - Lokomotiva Nymburk "B" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piroutek Květoslav 4:0, Třešňák Josef 4:0, Urbánek Jan 4:0, Randa Stanislav 0:4, body hostů: Eliška Radek 1:3, Sobotka Jiří 1:3, Suchomel Tomáš 1:3, Heršálek Jakub 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Kosmonosy "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 4:0, Luka Václav 4:0, Rulec Jakub Ing. 4:0, Grill Josef 2:2, body hostů: Zajíček Martin 0:4, Horsák Oldřich ing. 1:3, Durdis Petr st. 1:3, Černý Jaroslav 0:4), TJ Klučov - Sokol Lysá n.L. 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 1:3, Chlumský Petr 2:2, Martin Josef 0:3, Martin Petr 2:1, WO 2:0, body hostů: Boháč Milan 3:0, Bittner Miloslav ml. 4:0, Sádlo Josef 2:2, Havel Martin 0:3, WO 0:2), TTC Josefův Důl - TTC Bělá p.B. "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niems Dušan 3:1, Pácha Robin 1:3, Kroupa Milan 3:1, Kunst Josef 2:2, body hostů: Balog Josef 2:2, Slobodzian Jakub 4:0, Kaňka Jakub 0:4, Kaňka Luděk ml. 1:3),
21. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaňka Luděk ml. 2:2, Slobodzian Jakub 2:2, Balog Josef 3:1, Kaňka Jakub 3:1, body hostů: Mareš Jan 0:4, Haas Václav 1:3, Kastner Patrik 3:1, Hoďák Václav 2:2), TTC Josefův Důl - Sokol Kosmonosy "A" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Niems Dušan 1:3, Pácha Robin 1:3, Kroupa Milan 1:3, Kunst Josef 1:3, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Zahrádka Zdeněk 3:1, Durdis Petr ml. 3:1, Veselý Pavel ing. 2:0, Zajíček Petr 1:1), Sokol Lysá n.L. - Sokol Sadská "B" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Martin 0:4, Sádlo Josef 0:4, Boháč Milan 3:0, Bittner Miloslav ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Vojáček Jiří 2:2, Fedačka Michal 3:1, Máka Jiří 3:1, Vydra Milan 2:1, WO 1:0), TJ Klučov - Sokol Sadská "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 2:2, Chlumský Petr 2:2, Martin Josef 2:2, Martin Petr 2:2, body hostů: Popelka Zdeněk 4:0, Dvořák Jaroslav 3:1, Motl Milan 0:4, Počarovský Pavel 0:2, Špinar Rostislav 1:1), Sokol Kosmonosy "B" - Lokomotiva Nymburk "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Jiří 1:3, Zajíček Martin 2:2, Horsák Oldřich ing. 3:0, Durdis Petr st. 3:1, WO 0:1, body hostů: Eliška Roman 1:1, Pour Miroslav ing. 1:3, Mucha Lubomír ing. 1:3, Suchomel Tomáš 3:0, Šimek Jiří 0:2, WO 1:0), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Lokomotiva Nymburk "A" 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kraušner Miroslav 0:4, Luka Václav 0:3, Grill Josef 2:1, Blažek Jan 2:2, WO 2:1, body hostů: Piroutek Květoslav 3:1, Horáček Vlastimil 2:2, Kyncl Miloslav ing. 2:1, Třešňák Josef 3:0, WO 1:2),
22. kolo:
TTC Josefův Důl - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niems Dušan 2:2, Pácha Robin 2:2, Kroupa Milan 3:1, Kunst Josef 4:0, body hostů: Beniš Ondřej 0:2, Hoďák Václav 0:4, Kastner Patrik 3:1, Haas Václav 2:2, Mareš Jan 0:2), TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Kosmonosy "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaňka Luděk ml. 1:3, Slobodzian Jakub 2:2, Balog Josef 2:1, Kaňka Jakub 1:3, WO 0:1, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Veselý Pavel ing. 3:1, Durdis Petr ml. 3:1, Čuban Jiří 0:3, WO 1:0), TJ Klučov - Sokol Sadská "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Petr 2:2, Martin Josef 3:1, Kurel David 1:2, Chlumský Petr 0:4, WO 1:0, body hostů: Vojáček Jiří 3:1, Fedačka Michal 2:2, Vydra Milan 1:3, Máka Jiří 3:0, WO 0:1), Sokol Lysá n.L. - Sokol Sadská "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Martin 1:3, Sádlo Josef 2:2, Adamčík Petr 1:3, Bittner Miloslav ml. 3:1, body hostů: Popelka Zdeněk 1:3, Dvořák Jaroslav 3:1, Špinar Rostislav 3:1, Motl Milan 0:2, Počarovský Pavel 2:0), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Lokomotiva Nymburk "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 3:1, Luka Václav 2:1, Grill Josef 2:1, Blažek Jan 3:0, WO 1:2, body hostů: Suchomel Tomáš 3:0, Eliška Roman 0:2, Pour Miroslav ing. 0:3, Mucha Lubomír ing. 0:3, Šimek Jiří 0:2, WO 2:1), Sokol Kosmonosy "B" - Lokomotiva Nymburk "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čech Jiří 0:3, Zajíček Martin 1:2, Horsák Oldřich ing. 0:3, Durdis Petr st. 1:2, WO 4:0, body hostů: Piroutek Květoslav 3:0, Kyncl Miloslav ing. 2:1, Třešňák Josef 4:0, Urbánek Jan 1:1, WO 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Lokomotiva Nymburk "A" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kyncl Miloslav ing. 0:4, Třešňák Josef 2:2, Piroutek Květoslav 4:0, Horáček Vlastimil 4:0, body hostů: Kracman Martin 1:3, Rulec Jakub Ing. 2:2, Luka Václav 1:3, Grill Josef 2:2), Sokol Kosmonosy "A" - Sokol Sadská "B" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Petr 0:4, Zahrádka Zdeněk 1:2, Veselý Pavel ing. 2:1, Durdis Petr ml. 2:2, body hostů: Vojáček Jiří 2:2, Máka Jiří 3:1, Vydra Milan 1:2, Fedačka Michal 3:0), TTC Josefův Důl - TJ Klučov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 1:3, Pácha Robin 1:2, Kroupa Milan 1:2, Kunst Josef 2:2, body hostů: Martin Petr 3:1, Kurel David 3:1, Martin Josef 1:2, Chlumský Petr 2:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Lokomotiva Nymburk "B" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 1:1, Hoďák Václav 2:0, Kastner Patrik 3:0, Haas Václav 2:0, body hostů: Eliška Roman 0:3, Pour Miroslav ing. 0:2, Mucha Lubomír ing. 0:2, Šimek Jiří 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Lokomotiva Nymburk "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 2:2, Luka Václav 3:1, Rulec Jakub Ing. 2:2, Grill Josef 0:4, body hostů: Horáček Vlastimil 3:1, Piroutek Květoslav 3:1, Třešňák Josef 1:3, Kyncl Miloslav ing. 2:2), Sokol Sadská "B" - Sokol Kosmonosy "A" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 0:3, Máka Jiří 1:1, Vydra Milan 0:3, Fedačka Michal 2:1, body hostů: Zajíček Michal 3:0, Veselý Pavel ing. 2:1, Durdis Petr ml. 2:1, Zahrádka Zdeněk 1:1), TJ Klučov - TTC Josefův Důl 9:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 3:1, Chlumský Petr 1:2, Martin Josef 1:2, Martin Petr 3:1, body hostů: Kroupa Milan 3:1, Kunst Josef 0:4, Pácha Robin 1:2, Niems Dušan 2:1), Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Miroslav ing. 2:2, Eliška Roman 3:1, Mucha Lubomír ing. 2:2, Šimek Jiří 2:2, body hostů: Beniš Ondřej 1:3, Hoďák Václav 3:1, Kastner Patrik 3:1, Knobloch Pavel 0:4),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Kosmonosy "A" - Sokol Sadská "B" 9:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Pavel ing. 3:1, Zajíček Michal 2:1, Zahrádka Zdeněk 2:1, Durdis Petr ml. 2:2, body hostů: Fedačka Michal 2:2, Máka Jiří 2:2, Vydra Milan 0:3, Wagner Jaroslav ml. 1:2), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Lokomotiva Nymburk "B" 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beniš Ondřej 1:3, Kastner Patrik 4:0, Hoďák Václav 1:2, Haas Václav 2:2, body hostů: Eliška Roman 2:2, Pour Miroslav ing. 3:1, Mucha Lubomír ing. 2:2, Šimek Jiří 0:3),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Lokomotiva Nymburk "A" - Sokol Kosmonosy "A" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Třešňák Josef 2:2, Kyncl Miloslav ing. 2:2, Piroutek Květoslav 2:2, Horáček Vlastimil 3:1, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Veselý Pavel ing. 1:3, Durdis Petr ml. 2:2, Zahrádka Zdeněk 1:3), TTC Josefův Důl - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 3:1, Pácha Robin 0:4, Kroupa Milan 2:1, Kunst Josef 1:3, body hostů: Beniš Ondřej 2:2, Kastner Patrik 4:0, Hoďák Václav 2:2, Haas Václav 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Kosmonosy "A" - Lokomotiva Nymburk "A" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Pavel ing. 3:1, Durdis Petr ml. 1:2, Zahrádka Zdeněk 1:2, Zajíček Michal 3:1, body hostů: Horáček Vlastimil 2:2, Piroutek Květoslav 1:3, Třešňák Josef 1:2, Kyncl Miloslav ing. 2:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Josefův Důl 9:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 1:3, Hoďák Václav 2:2, Kastner Patrik 3:0, Haas Václav 1:3, body hostů: Niems Dušan 2:2, Kroupa Milan 2:2, Kunst Josef 2:2, Pácha Robin 2:1),
Krajská soutěž 2. tř. sk. C
1. kolo:
SK Březnice "B" - SK Březnice "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Václav 1:3, Slavíková Jana 1:3, Šimek Jakub 2:2, Čížek Marek 2:2, body hostů: Petrovic Pavel 2:2, Michal Radek 3:1, Benda Milan 3:1, Říha Bohumil 2:2), Sokol Lány "B" - Sokol Stochov Honice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Ladislav ml. 2:1, Jirkovský Václav 4:0, Vajcová Kateřina 3:1, Szabo Jiří 4:0, WO 1:0, body hostů: Navrátil Tomáš 2:2, Fencl Petr 0:3, Janoušek Zdeněk 0:4, Jedlička Jaroslav 0:4, WO 0:1), Sokol Králův Dvůr "E" - Sokol Mníšek p.B. 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek David 2:2, Kozák Tomáš 1:3, Votava Martin 3:1, Toráč Marek 1:3, body hostů: Šťastný Michal 4:0, Tomiska Luboš 0:1, Selement Jaroslav 2:2, Macháček Pavel 1:3, Pecka Miloš 2:1), Sokol Žebrák - Sokol Nižbor 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunc Petr 3:1, Křemen Josef 2:2, Jančiga Roman 3:1, Spousta Jan 3:1, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Pech Jan 0:4, Šturc Jaroslav 0:4, Šmíd Miroslav 1:3), Sokol Karlštejn - TJ Klínec 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laube Petr 1:3, Kubala Libor 2:2, Břížďala Miroslav 2:2, Veselý Luboš 2:2, body hostů: Urban Jan 4:0, Sixta Jaroslav 4:0, Plicka Vladimír 1:3, Smrčka Karel ing. 0:4), Sokol Hudlice "C" - Tatran Sedlčany "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Leoš 0:4, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 4:0, Krous Martin 1:3, body hostů: Lesák Jakub 2:2, Linhart František Ing. 2:2, Kruchňa Tomáš 2:2, Kadlec Lukáš 1:3),
2. kolo:
Sokol Hudlice "C" - Sokol Žebrák 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Stanislav 1:3, Krous Martin 1:3, Stehlík Jan st. 1:3, Hubinger Lukáš 4:0, body hostů: Jančiga Roman 3:1, Spousta Jan 3:1, Křemen Josef 1:3, Kunc Petr 2:2), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Nižbor 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Jan 3:1, Lesák Jakub 4:0, Linhart František Ing. 4:0, Mašek Roman 3:1, body hostů: Pech Jan 0:4, Homolka Tomáš 0:4, Šturc Jaroslav 1:3, Král Martin 1:3), Sokol Karlštejn - Sokol Králův Dvůr "E" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laube Petr 3:1, Boudník Petr 4:0, Břížďala Miroslav 4:0, Veselý Luboš 4:0, body hostů: Kozák Tomáš 0:4, Nový Jiří 1:3, Toráč Marek 0:4, Šrámek David 0:4), TJ Klínec - Sokol Mníšek p.B. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrstka Tomáš 3:1, Urban Jan 4:0, Plicka Vladimír 1:3, Sixta Jaroslav 1:3, body hostů: Sedláček Luděk 0:4, Tomiska Luboš 2:2, Šťastný Michal 3:1, Macháček Pavel 2:2), SK Březnice "B" - Sokol Lány "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medvedský Jan 0:4, Slavíková Jana 1:3, Haník Josef 1:3, Dušek Ladislav 1:3, body hostů: Szabo Jiří 4:0, Jirkovský Václav 4:0, Vajcová Kateřina 4:0, Moravec Ladislav ml. 1:3), SK Březnice "A" - Sokol Stochov Honice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrovic Pavel 0:4, Suchopár Miroslav 2:2, Soused Milan 3:1, Soused Zbyněk 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 2:2, Fencl Petr 1:3, Janoušek Zdeněk 2:2, Jedlička Jaroslav 2:2),
3. kolo:
Sokol Hudlice "C" - Sokol Nižbor 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Stanislav 2:2, Krous Martin 2:2, Stehlík Jan st. 3:1, Hubinger Lukáš 3:0, WO 0:1, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Pech Jan 1:3, Hynek Ivan 0:4, Šturc Jaroslav 1:3, WO 1:0), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Žebrák 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mašek Roman 1:2, Lesák Jakub 0:3, Linhart František Ing. 2:1, Kovář Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Křemen Josef 3:1, Spousta Jan 4:0, Kunc Petr 1:3, WO 0:5), Sokol Karlštejn - Sokol Mníšek p.B. 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Luboš 4:0, Roziňák Jan 3:1, Laube Petr 3:1, Boudník Petr 3:1, body hostů: Freisleben Zdeněk 0:4, Bartůněk Petr 0:4, Tomiska Luboš 1:3, Macháček Pavel 2:2), TJ Klínec - Sokol Králův Dvůr "E" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plicka Vladimír 3:1, Hrstka Tomáš 4:0, Smrčka Karel ing. 4:0, Sixta Jaroslav 4:0, body hostů: Kozák Tomáš 0:4, Nový Jiří 0:4, Toráč Marek 0:4, Šrámek David 1:3), SK Březnice "B" - Sokol Stochov Honice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Medvedský Jan 0:4, Slavíková Jana 0:4, Dušek Ladislav 1:3, Haník Josef 1:2, Šimek Jakub 0:1, body hostů: Navrátil Tomáš 4:0, Fencl Petr 4:0, Janoušek Zdeněk 2:2, Jedlička Jaroslav 4:0), SK Březnice "A" - Sokol Lány "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrovic Pavel 1:3, Suchopár Miroslav 1:3, Soused Milan 2:2, Soused Zbyněk 3:1, body hostů: Szabo Jiří 2:2, Moravec Ladislav ml. 4:0, Jirkovský Václav 2:2, Vajcová Kateřina 1:3),
4. kolo:
Sokol Lány "B" - Sokol Hudlice "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Václav 4:0, Vajcová Kateřina 2:2, Moravec Ladislav ml. 2:2, Szabo Jiří 0:4, body hostů: Krous Martin 1:3, Hubinger Lukáš 3:1, Vaculík Stanislav 3:1, Stehlík Jan st. 1:3), Sokol Stochov Honice - Tatran Sedlčany "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 2:2, Karmazín Pavel 2:2, Fencl Petr 2:2, Janoušek Zdeněk 1:3, body hostů: Lesák Jakub 2:2, Linhart František Ing. 3:1, Kovář Jan 2:2, Mašek Roman 2:2), Sokol Králův Dvůr "E" - SK Březnice "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červený Mojmír 0:2, Šrámek David 3:1, Votava Martin 1:3, Nový Jiří 0:4, Kozák Tomáš 0:2, body hostů: Dušek Ladislav 4:0, Haník Josef 3:1, Slavíková Jana 2:2, Medvedský Jan 3:1), Sokol Mníšek p.B. - SK Březnice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Michal 1:3, Sedláček Luděk 4:0, Selement Jaroslav 1:3, Macháček Pavel 3:1, body hostů: Soused Zbyněk 3:1, Soused Milan 2:2, Jeřábek Tomáš 2:2, Suchopár Miroslav 0:4), Sokol Žebrák - Sokol Karlštejn 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančiga Roman 3:1, Kunc Petr 3:1, Křemen Josef 3:1, Spousta Jan 1:2, WO 0:1, body hostů: Veselý Luboš 1:2, Laube Petr 2:2, Boudník Petr 0:4, Vilhelm Oldřich 2:2, WO 1:0), Sokol Nižbor - TJ Klínec 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovanda Milan 3:1, Pech Jan 3:1, Šturc Jaroslav 1:3, Fruhauf Jindřich 2:2, body hostů: Sixta Jaroslav 3:1, Hrstka Tomáš 3:1, Plicka Vladimír 0:4, Smrčka Karel ing. 1:3),
5. kolo:
Sokol Lány "B" - Tatran Sedlčany "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajcová Kateřina 4:0, Jirkovský Václav 2:2, Moravec Ladislav ml. 2:2, Szabo Jiří 0:4, body hostů: Lesák Jakub 2:2, Linhart František Ing. 3:1, Kovář Jan 2:2, Mašek Roman 1:3), Sokol Stochov Honice - Sokol Hudlice "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 4:0, Karmazín Pavel 1:3, Fencl Petr 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Krous Martin 1:3, Vaculík Stanislav 3:1, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 0:4), Sokol Králův Dvůr "E" - SK Březnice "A" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Tomáš 0:4, Červený Mojmír 0:4, Votava Martin 1:3, Nový Jiří 0:4, body hostů: Soused Zbyněk 4:0, Soused Milan 3:1, Jeřábek Tomáš 4:0, Suchopár Miroslav 4:0), Sokol Mníšek p.B. - SK Březnice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Pavel 0:2, Sedláček Luděk 4:0, Selement Jaroslav 1:3, Pecka Miloš 2:2, Šťastný Michal 1:1, body hostů: Dušek Ladislav 3:1, Haník Josef 2:2, Slavíková Jana 0:4, Medvedský Jan 3:1), Sokol Žebrák - TJ Klínec 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spousta Jan 3:1, Kunc Petr 2:2, Křemen Josef 2:2, Jančiga Roman 4:0, body hostů: Sixta Jaroslav 1:3, Hrstka Tomáš 3:1, Plicka Vladimír 0:4, Smrčka Karel ing. 1:3), Sokol Nižbor - Sokol Karlštejn 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Hynek Ivan 1:3, Šturc Jaroslav 2:2, Pech Jan 1:3, body hostů: Veselý Luboš 3:1, Boudník Petr 1:3, Břížďala Miroslav 1:3, Vilhelm Oldřich 3:1),
6. kolo:
Sokol Hudlice "C" - Sokol Karlštejn 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 2:1, Stehlík Jan st. 3:1, Lev Leoš 1:1, Nový Oto 1:1, WO 1:0, body hostů: Laube Petr 2:2, Ondráček Evžen 3:1, Břížďala Miroslav 1:2, Kubala Libor 0:4, WO 0:1), Tatran Sedlčany "B" - TJ Klínec 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Jan 1:3, Lesák Jakub 2:2, Mašek Roman 2:2, Linhart František Ing. 4:0, body hostů: Urban Jan 3:1, Hrstka Tomáš 3:1, Sixta Jaroslav 1:3, Plicka Vladimír 0:4), SK Březnice "B" - Sokol Žebrák 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medvedský Jan 1:3, Slavíková Jana 0:4, Dušek Ladislav 0:3, Haník Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Jančiga Roman 4:0, Spousta Jan 2:2, Kunc Petr 4:0, Roztočil Jiří 2:1, WO 0:1), SK Březnice "A" - Sokol Nižbor 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Radek 3:1, Suchopár Miroslav 2:2, Soused Milan 2:2, Soused Zbyněk 3:1, body hostů: Pech Jan 4:0, Michalík René 1:3, Hakl Petr 0:4, Šturc Jaroslav 1:3), Sokol Lány "B" - Sokol Králův Dvůr "E" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Václav 4:0, Vajcová Kateřina 3:1, Szabo Jiří 3:1, Moravec Ladislav ml. 4:0, body hostů: Šrámek David 0:4, Votava Martin 2:2, Toráč Marek 0:4, Červený Mojmír 0:4), Sokol Stochov Honice - Sokol Mníšek p.B. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 2:2, Karmazín Pavel 4:0, Jedlička Jaroslav 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Sedláček Luděk 3:1, Macháček Pavel 0:4, Selement Jaroslav 2:2, Šťastný Michal 1:3),
7. kolo:
Sokol Hudlice "C" - TJ Klínec 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krous Martin 0:4, Lev Leoš 1:3, Stehlík Jan st. 3:1, Hubinger Lukáš 3:1, body hostů: Urban Jan 2:2, Hrstka Tomáš 4:0, Sixta Jaroslav 2:2, Smrčka Karel ing. 1:3), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Karlštejn 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lesák Jakub 3:1, Kovář Jan 2:2, Mašek Roman 3:1, Linhart František Ing. 4:0, body hostů: Laube Petr 2:2, Veselý Luboš 1:3, Kubala Libor 1:3, Boudník Petr 0:4), SK Březnice "B" - Sokol Nižbor 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavíková Jana 2:2, Medvedský Jan 1:3, Dušek Ladislav 3:1, Haník Josef 3:1, body hostů: Pech Jan 3:1, Michalík René 2:2, Hakl Petr 1:3, Šturc Jaroslav 1:3), SK Březnice "A" - Sokol Žebrák 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Radek 0:4, Suchopár Miroslav 1:3, Soused Milan 1:2, Soused Zbyněk 1:2, WO 1:1, body hostů: Jančiga Roman 3:0, Spousta Jan 4:0, Kunc Petr 3:1, Roztočil Jiří 1:2, WO 1:1), Sokol Lány "B" - Sokol Mníšek p.B. 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szabo Jiří 3:1, Jirkovský Václav 4:0, Vajcová Kateřina 4:0, Moravec Ladislav ml. 4:0, body hostů: Šťastný Michal 1:3, Freisleben Zdeněk 0:4, Taller Filip 0:4, Macháček Pavel 0:4), Sokol Stochov Honice - Sokol Králův Dvůr "E" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 3:1, Karmazín Pavel 4:0, Jedlička Jaroslav 4:0, Janoušek Zdeněk 4:0, body hostů: Červený Mojmír 0:4, Nový Jiří 0:4, Toráč Marek 0:4, Votava Martin 1:3),
8. kolo:
Sokol Králův Dvůr "E" - Sokol Hudlice "C" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek David 1:3, Toráč Marek 0:4, Votava Martin 0:4, Nový Jiří 0:2, Červený Mojmír 0:2, body hostů: Vaculík Stanislav 3:1, Krous Martin 4:0, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 4:0), Sokol Mníšek p.B. - Tatran Sedlčany "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Pavel 1:3, Pecka Miloš 1:2, Šťastný Michal 3:1, Sedláček Luděk 2:2, Selement Jaroslav 0:1, body hostů: Lesák Jakub 2:2, Linhart František Ing. 3:1, Kovář Jan 1:3, Mašek Roman 3:1), Sokol Žebrák - Sokol Lány "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spousta Jan 3:1, Kunc Petr 3:1, Křemen Josef 4:0, Jančiga Roman 3:1, body hostů: Moravec Ladislav ml. 0:4, Szabo Jiří 0:4, Vajcová Kateřina 2:2, Jirkovský Václav 1:3), Sokol Nižbor - Sokol Stochov Honice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Jan 1:3, Michalík René 0:4, Hynek Ivan 1:3, Šturc Jaroslav 1:3, body hostů: Navrátil Tomáš 4:0, Karmazín Pavel 4:0, Janoušek Zdeněk 2:2, Jedlička Jaroslav 3:1), Sokol Karlštejn - SK Březnice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilhelm Oldřich 3:1, Břížďala Miroslav 1:3, Boudník Petr 2:2, Laube Petr 2:2, body hostů: Haník Josef 2:2, Dušek Ladislav 3:1, Medvedský Jan 2:2, Slavíková Jana 1:3), TJ Klínec - SK Březnice "A" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrstka Tomáš 3:0, Urban Jan 2:1, Smrčka Karel ing. 1:2, Sixta Jaroslav 4:0, WO 3:0, body hostů: Michal Radek 1:3, Suchopár Miroslav 0:3, Soused Zbyněk 1:2, Soused Milan 1:2, WO 0:3),
9. kolo:
Sokol Králův Dvůr "E" - Tatran Sedlčany "B" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nový Jiří 0:4, Toráč Marek 0:4, Červený Mojmír 0:4, Sládek Robert 0:4, body hostů: Kovář Jan 4:0, Linhart František Ing. 4:0, Mašek Roman 4:0, Lesák Jakub 4:0), Sokol Mníšek p.B. - Sokol Hudlice "C" 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecka Miloš 0:1, Šťastný Michal 3:1, Tomiska Luboš 0:4, Macháček Pavel 1:3, Bartůněk Petr 0:3, body hostů: Vaculík Stanislav 3:1, Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 4:0), Sokol Žebrák - Sokol Stochov Honice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spousta Jan 2:2, Kunc Petr 2:2, Křemen Josef 3:1, Jančiga Roman 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 0:4, Karmazín Pavel 2:2, Janoušek Zdeněk 0:4, Jedlička Jaroslav 3:1), Sokol Nižbor - Sokol Lány "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturc Jaroslav 1:3, Hynek Ivan 1:3, Fruhauf Jindřich 2:2, Pech Jan 1:3, body hostů: Vajcová Kateřina 4:0, Jirkovský Václav 3:1, Szabo Jiří 2:2, Moravec Ladislav ml. 2:2), Sokol Karlštejn - SK Březnice "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Luboš 2:2, Laube Petr 1:3, Roziňák Jan 3:1, Vilhelm Oldřich 2:2, body hostů: Soused Zbyněk 4:0, Soused Milan 3:1, Suchopár Miroslav 0:4, Michal Radek 1:3), TJ Klínec - SK Březnice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrstka Tomáš 3:1, Urban Jan 4:0, Smrčka Karel ing. 1:3, Sixta Jaroslav 4:0, body hostů: Dušek Ladislav 1:3, Haník Josef 2:2, Slavíková Jana 0:4, Medvedský Jan 1:3),
10. kolo:
SK Březnice "B" - Sokol Hudlice "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavíková Jana 2:2, Medvedský Jan 2:2, Haník Josef 0:4, Dušek Ladislav 2:2, body hostů: Vaculík Stanislav 2:2, Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 2:2), SK Březnice "A" - Tatran Sedlčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchopár Miroslav 0:4, Soused Milan 2:2, Jeřábek Tomáš 1:3, Soused Zbyněk 4:0, body hostů: Lesák Jakub 3:1, Linhart František Ing. 2:2, Mašek Roman 1:3, Kovář Jan 3:1), Sokol Lány "B" - Sokol Karlštejn 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Szabo Jiří 3:1, Jirkovský Václav 3:1, Vajcová Kateřina 3:1, Kosár Ernest JUDr. 0:4, body hostů: Veselý Luboš 3:1, Laube Petr 1:3, Boudník Petr 1:3, Vilhelm Oldřich 2:2), Sokol Stochov Honice - TJ Klínec 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 3:1, Karmazín Pavel 3:1, Fencl Petr 3:1, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Urban Jan 4:0, Sixta Jaroslav 0:4, Fischer Jiří 0:4, Smrčka Karel ing. 1:3), Sokol Králův Dvůr "E" - Sokol Žebrák 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Toráč Marek 1:2, Votava Martin 0:3, Šrámek David 1:2, Nový Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Křemen Josef 3:1, Spousta Jan 3:1, Kunc Petr 4:0, WO 0:5), Sokol Mníšek p.B. - Sokol Nižbor 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macháček Pavel 2:2, Šťastný Michal 1:3, Pecka Miloš 2:2, Sedláček Luděk 4:0, body hostů: Pech Jan 3:1, Fruhauf Jindřich 1:3, Šmíd Miroslav 1:3, Šturc Jaroslav 2:2),
11. kolo:
SK Březnice "B" - Tatran Sedlčany "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medvedský Jan 1:3, Slavíková Jana 0:3, Haník Josef 2:2, Dušek Ladislav 2:2, WO 1:0, body hostů: Kovář Jan 4:0, Linhart František Ing. 4:0, Mašek Roman 1:2, Neužil Pavel ing. 1:3, WO 0:1), SK Březnice "A" - Sokol Hudlice "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchopár Miroslav 0:4, Soused Milan 3:1, Jeřábek Tomáš 2:2, Soused Zbyněk 3:1, body hostů: Vaculík Stanislav 2:2, Krous Martin 1:3, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 2:2), Sokol Lány "B" - TJ Klínec 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szabo Jiří 2:2, Kosár Ernest JUDr. 0:2, Moravec Ladislav ml. 0:4, Vajcová Kateřina 1:2, Slánička Pavel 0:2, WO 0:1, body hostů: Hrstka Tomáš 3:0, Urban Jan 3:1, Sixta Jaroslav 4:0, Smrčka Karel ing. 2:2, WO 1:0), Sokol Stochov Honice - Sokol Karlštejn 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 4:0, Karmazín Pavel 1:3, Fencl Petr 1:3, Janoušek Zdeněk 1:3, body hostů: Kubala Libor 2:2, Veselý Luboš 3:1, Vilhelm Oldřich 1:3, Roziňák Jan 3:1), Sokol Králův Dvůr "E" - Sokol Nižbor 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nový Jiří 0:4, Toráč Marek 1:3, Votava Martin 2:2, Červený Mojmír 0:4, body hostů: Šturc Jaroslav 3:1, Pech Jan 4:0, Šmíd Miroslav 3:1, Hakl Petr 3:1), Sokol Mníšek p.B. - Sokol Žebrák 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Selement Jaroslav 0:4, Pecka Miloš 0:4, Tomiska Luboš 0:4, Sedláček Luděk 0:4, body hostů: Spousta Jan 4:0, Roztočil Jiří 4:0, Kunc Petr 4:0, Křemen Josef 4:0),
12. kolo:
Sokol Žebrák - Sokol Hudlice "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemen Josef 1:3, Kunc Petr 2:2, Spousta Jan 2:2, Jančiga Roman 3:1, body hostů: Vaculík Stanislav 1:3, Vaculík Zdeněk 0:2, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 3:1, Nový Oto 0:2), Sokol Nižbor - Tatran Sedlčany "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Pech Jan 1:2, Šturc Jaroslav 3:1, Šmíd Miroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Lesák Jakub 0:4, Linhart František Ing. 3:1, Mašek Roman 1:2, Kovář Jan 2:2, WO 0:1), Sokol Králův Dvůr "E" - Sokol Karlštejn 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Pavel 3:1, Hák Zdeněk ml. 3:1, Votava Martin 2:2, Šrámek David 1:3, body hostů: Laube Petr 1:3, Boudník Petr 2:2, Břížďala Miroslav 2:2, Roziňák Jan 2:2), Sokol Mníšek p.B. - TJ Klínec 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecka Miloš 2:2, Selement Jaroslav 1:3, Šťastný Michal 4:0, Sedláček Luděk 1:3, body hostů: Plicka Vladimír 2:2, Sixta Jaroslav 0:4, Hrstka Tomáš 3:1, Urban Jan 3:0, Prošek František 0:1), Sokol Lány "B" - SK Březnice "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szabo Jiří 4:0, Vajcová Kateřina 4:0, Moravec Ladislav ml. 4:0, Jirkovský Václav 3:1, body hostů: Haník Josef 1:3, Dušek Ladislav 0:4, Medvedský Jan 0:4, Slavíková Jana 0:4), Sokol Stochov Honice - SK Březnice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 3:1, Karmazín Pavel 2:2, Fencl Petr 3:1, Janoušek Zdeněk 1:3, body hostů: Soused Zbyněk 4:0, Jeřábek Tomáš 1:3, Soused Milan 1:3, Suchopár Miroslav 1:3),
13. kolo:
Sokol Nižbor - Sokol Hudlice "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Pech Jan 1:3, Šturc Jaroslav 1:3, Šmíd Miroslav 1:3, body hostů: Vaculík Stanislav 3:1, Vaculík Zdeněk 0:4, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 3:1), Sokol Žebrák - Tatran Sedlčany "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křemen Josef 2:2, Kunc Petr 2:2, Spousta Jan 3:1, Jančiga Roman 3:1, body hostů: Kovář Jan 1:3, Linhart František Ing. 3:1, Lesák Jakub 0:4, Kruchňa Tomáš 2:2), Sokol Mníšek p.B. - Sokol Karlštejn 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pecka Miloš 0:3, Šťastný Michal 2:2, Selement Jaroslav 0:3, Sedláček Luděk 4:0, Tomiska Luboš 0:1, WO 1:1, body hostů: Boudník Petr 3:1, Roziňák Jan 3:1, Břížďala Miroslav 1:0, Kubala Libor 1:2, Laube Petr 1:2, WO 1:1), Sokol Králův Dvůr "E" - TJ Klínec 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Pavel 3:1, Hák Zdeněk ml. 4:0, Votava Martin 2:2, Šrámek David 1:3, body hostů: Urban Jan 2:2, Sixta Jaroslav 2:2, Fischer Jiří 1:3, Smrčka Karel ing. 1:3), Sokol Stochov Honice - SK Březnice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Zdeněk 3:1, Karmazín Pavel 2:2, Fencl Petr 3:1, Navrátil Tomáš 3:1, body hostů: Dušek Ladislav 0:4, Haník Josef 1:3, Slavíková Jana 2:2, Medvedský Jan 2:2), Sokol Lány "B" - SK Březnice "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szabo Jiří 2:2, Moravec Ladislav ml. 3:1, Vajcová Kateřina 3:1, Jirkovský Václav 2:2, body hostů: Soused Zbyněk 2:2, Jeřábek Tomáš 2:2, Soused Milan 1:3, Suchopár Miroslav 1:3),
14. kolo:
Sokol Hudlice "C" - Sokol Lány "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Stanislav 3:1, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 4:0, Krous Martin 1:3, body hostů: Moravec Ladislav ml. 1:3, Vajcová Kateřina 1:3, Jirkovský Václav 2:2, Szabo Jiří 0:4), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Stochov Honice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák Jakub 2:2, Kovář Jan 1:3, Mašek Roman 2:2, Linhart František Ing. 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 1:3, Karmazín Pavel 3:1, Fencl Petr 1:3, Janoušek Zdeněk 2:2), SK Březnice "B" - Sokol Králův Dvůr "E" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Medvedský Jan 1:3, Slavíková Jana 1:3, Dušek Ladislav 2:2, Haník Josef 2:2, body hostů: Dřevěný Pavel 4:0, Hák Zdeněk ml. 3:1, Votava Martin 2:2, Šrámek David 1:3), SK Březnice "A" - Sokol Mníšek p.B. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchopár Miroslav 1:2, Soused Milan 3:1, Jeřábek Tomáš 3:0, Soused Zbyněk 4:0, WO 1:1, body hostů: Sedláček Luděk 2:2, Tomiska Luboš 0:3, Selement Jaroslav 1:3, Macháček Pavel 0:3, WO 1:1), Sokol Karlštejn - Sokol Žebrák 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubala Libor 3:0, Laube Petr 1:2, Břížďala Miroslav 0:3, Boudník Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Spousta Jan 2:2, Kunc Petr 3:1, Křemen Josef 2:2, WO 0:5), TJ Klínec - Sokol Nižbor 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plicka Vladimír 2:2, Hrstka Tomáš 2:2, Urban Jan 3:1, Sixta Jaroslav 4:0, body hostů: Kovanda Milan 3:1, Pech Jan 2:2, Šmíd Miroslav 0:4, Šturc Jaroslav 0:4),
15. kolo:
Tatran Sedlčany "B" - Sokol Lány "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jan 2:2, Lesák Jakub 2:2, Mašek Roman 2:2, Linhart František Ing. 4:0, body hostů: Vajcová Kateřina 3:1, Szabo Jiří 1:3, Slánička Pavel 0:4, Jirkovský Václav 2:2), Sokol Hudlice "C" - Sokol Stochov Honice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 2:2, Vaculík Stanislav 2:0, WO 0:2, body hostů: Navrátil Tomáš 2:1, Karmazín Pavel 0:3, Fencl Petr 3:1, Janoušek Zdeněk 0:4, WO 2:0), SK Březnice "A" - Sokol Králův Dvůr "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchopár Miroslav 3:1, Soused Milan 4:0, Jeřábek Tomáš 2:1, Soused Zbyněk 3:0, WO 0:2, body hostů: Šrámek David 1:2, Votava Martin 0:4, Toráč Marek 1:3, Kozák Tomáš 0:2, Nový Jiří 0:1, WO 2:0), SK Březnice "B" - Sokol Mníšek p.B. 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavíková Jana 2:2, Medvedský Jan 2:2, Dušek Ladislav 2:2, Haník Josef 2:2, body hostů: Sedláček Luděk 0:4, Šťastný Michal 4:0, Pecka Miloš 1:3, Selement Jaroslav 3:1), TJ Klínec - Sokol Žebrák 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrčka Karel ing. 0:4, Hrstka Tomáš 3:1, Urban Jan 3:1, Sixta Jaroslav 2:2, body hostů: Roztočil Jiří 1:1, Jančiga Roman 2:2, Kunc Petr 1:3, Spousta Jan 4:0, Kuška Miroslav 0:2), Sokol Karlštejn - Sokol Nižbor 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boudník Petr 1:3, Roziňák Jan 2:2, Vilhelm Oldřich 3:1, Veselý Luboš 2:2, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Pech Jan 3:1, Šturc Jaroslav 0:4, Šmíd Miroslav 1:3),
16. kolo:
Sokol Karlštejn - Sokol Hudlice "C" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boudník Petr 1:3, Vilhelm Oldřich 2:2, Břížďala Miroslav 0:4, Veselý Luboš 1:3, body hostů: Krous Martin 3:1, Dvořák Kamil 1:3, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 4:0), TJ Klínec - Tatran Sedlčany "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plicka Vladimír 0:4, Hrstka Tomáš 3:1, Urban Jan 3:0, Sixta Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Linhart František Ing. 3:1, Lesák Jakub 2:2, Mašek Roman 1:3, Kovář Jan 1:2, WO 0:1), Sokol Žebrák - SK Březnice "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křemen Josef 4:0, Kunc Petr 3:1, Spousta Jan 4:0, Jančiga Roman 4:0, body hostů: Dušek Ladislav 1:3, Haník Josef 0:4, Medvedský Jan 0:4, Slavíková Jana 0:4), Sokol Nižbor - SK Březnice "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Pech Jan 1:3, Šturc Jaroslav 0:4, Šmíd Miroslav 3:1, body hostů: Soused Zbyněk 2:2, Jeřábek Tomáš 2:2, Soused Milan 2:2, Suchopár Miroslav 2:2), Sokol Králův Dvůr "E" - Sokol Lány "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Pavel 4:0, Hák Zdeněk ml. 3:1, Votava Martin 0:4, Šrámek David 0:3, Toráč Marek 0:1, body hostů: Vajcová Kateřina 3:1, Jirkovský Václav 2:2, Moravec Ladislav ml. 2:2, Szabo Jiří 2:2), Sokol Mníšek p.B. - Sokol Stochov Honice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Michal 2:0, Sedláček Luděk 0:4, Pecka Miloš 0:4, Tomiska Luboš 0:4, Selement Jaroslav 1:1, body hostů: Navrátil Tomáš 3:1, Karmazín Pavel 3:1, Fencl Petr 4:0, Janoušek Zdeněk 3:1),
17. kolo:
TJ Klínec - Sokol Hudlice "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrčka Karel ing. 0:4, Hrstka Tomáš 3:1, Urban Jan 3:1, Sixta Jaroslav 2:2, body hostů: Krous Martin 1:3, Vaculík Zdeněk 2:2, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 2:2), Sokol Karlštejn - Tatran Sedlčany "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Luboš 1:3, Boudník Petr 0:4, Vilhelm Oldřich 2:2, Kubala Libor 3:1, body hostů: Lesák Jakub 4:0, Mašek Roman 1:3, Linhart František Ing. 2:2, Kovář Jan 3:1), Sokol Nižbor - SK Březnice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 2:0, Pech Jan 4:0, Šturc Jaroslav 3:1, Šmíd Miroslav 4:0, WO 0:2, body hostů: Dušek Ladislav 0:4, Haník Josef 0:3, Slavíková Jana 1:2, Medvedský Jan 0:4, WO 2:0), Sokol Žebrák - SK Březnice "A" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křemen Josef 4:0, Kunc Petr 4:0, Spousta Jan 4:0, Jančiga Roman 4:0, body hostů: Petrovic Pavel 0:4, Benda Milan 0:4, Michal Radek 0:4, Říha Bohumil 0:4), Sokol Mníšek p.B. - Sokol Lány "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťastný Michal 0:3, Freisleben Zdeněk 0:4, Selement Jaroslav 0:4, Macháček Pavel 2:2, WO 0:1, body hostů: Vajcová Kateřina 3:1, Jirkovský Václav 3:0, Moravec Ladislav ml. 4:0, Szabo Jiří 3:1, WO 1:0), Sokol Králův Dvůr "E" - Sokol Stochov Honice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dřevěný Pavel 3:1, Hák Zdeněk ml. 2:2, Votava Martin 2:2, Toráč Marek 0:2, Šrámek David 0:2, body hostů: Navrátil Tomáš 2:2, Karmazín Pavel 3:1, Fencl Petr 3:1, Janoušek Zdeněk 1:3),
18. kolo:
Sokol Hudlice "C" - Sokol Králův Dvůr "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 4:0, Nový Oto 0:4, body hostů: Hák Zdeněk ml. 2:2, Dřevěný Pavel 2:2, Šrámek David 2:2, Votava Martin 1:2, Toráč Marek 0:1), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Mníšek p.B. 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Jan 2:2, Lesák Jakub 1:2, Mašek Roman 2:1, Linhart František Ing. 3:1, WO 1:1, body hostů: Šťastný Michal 2:2, Pecka Miloš 1:3, Selement Jaroslav 0:3, Macháček Pavel 3:0, WO 1:1), Sokol Lány "B" - Sokol Žebrák 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajcová Kateřina 4:0, Jirkovský Václav 1:3, Szabo Jiří 1:3, Moravec Ladislav ml. 1:3, body hostů: Křemen Josef 3:1, Spousta Jan 3:1, Kunc Petr 0:4, Jančiga Roman 3:1), Sokol Stochov Honice - Sokol Nižbor 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 2:2, Karmazín Pavel 4:0, Jedlička Jaroslav 3:1, Janoušek Zdeněk 1:3, body hostů: Kovanda Milan 3:1, Pech Jan 2:2, Šmíd Miroslav 0:4, Šturc Jaroslav 1:3), SK Březnice "B" - Sokol Karlštejn 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Medvedský Jan 0:4, Slavíková Jana 2:2, Haník Josef 2:2, Dušek Ladislav 1:3, body hostů: Boudník Petr 3:1, Břížďala Miroslav 1:3, Vilhelm Oldřich 3:1, Roziňák Jan 4:0), SK Březnice "A" - TJ Klínec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchopár Miroslav 2:2, Soused Milan 3:1, Jeřábek Tomáš 2:2, Soused Zbyněk 2:2, body hostů: Urban Jan 3:1, Hrstka Tomáš 1:3, Sixta Jaroslav 3:1, Fischer Jiří 0:3, Smrčka Karel ing. 0:1),
19. kolo:
Tatran Sedlčany "B" - Sokol Králův Dvůr "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Jan 4:0, Lesák Jakub 1:1, Mašek Roman 3:0, Linhart František Ing. 4:0, WO 0:3, body hostů: Šrámek David 1:3, Votava Martin 0:4, Toráč Marek 0:3, Kozák Tomáš 0:2, WO 3:0), Sokol Hudlice "C" - Sokol Mníšek p.B. 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krous Martin 3:1, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 4:0, Dvořák Kamil 3:1, body hostů: Freisleben Zdeněk 0:4, Bartůněk Petr 0:4, Tomiska Luboš 0:4, Macháček Pavel 2:2), Sokol Stochov Honice - Sokol Žebrák 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Zdeněk 1:3, Karmazín Pavel 3:1, Jedlička Jaroslav 2:2, Navrátil Tomáš 2:2, body hostů: Křemen Josef 1:3, Spousta Jan 3:1, Macháček Pavel 1:3, Kunc Petr 3:1), Sokol Lány "B" - Sokol Nižbor 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vajcová Kateřina 3:1, Jirkovský Václav 3:1, Moravec Ladislav ml. 2:2, Szabo Jiří 1:3, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Pech Jan 1:3, Šmíd Miroslav 2:2, Šturc Jaroslav 0:4), SK Březnice "A" - Sokol Karlštejn 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchopár Miroslav 1:3, Soused Milan 1:3, Jeřábek Tomáš 3:1, Soused Zbyněk 2:2, body hostů: Veselý Luboš 3:1, Břížďala Miroslav 1:3, Vilhelm Oldřich 2:2, Roziňák Jan 3:1), SK Březnice "B" - TJ Klínec 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 0:4, Medvedský Jan 2:2, Dušek Ladislav 0:4, Haník Josef 1:2, WO 0:1, body hostů: Urban Jan 3:0, Hrstka Tomáš 4:0, Sixta Jaroslav 3:1, Fischer Jiří 2:2, WO 1:0),
20. kolo:
SK Březnice "A" - SK Březnice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soused Milan 2:2, Soused Zbyněk 2:2, Jeřábek Tomáš 2:2, Suchopár Miroslav 2:2, body hostů: Haník Josef 2:2, Dušek Ladislav 2:2, Hassmann Vojtěch 2:2, Medvedský Jan 2:2), Sokol Stochov Honice - Sokol Lány "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Jaroslav 1:3, Karmazín Pavel 0:4, Navrátil Tomáš 3:1, Fencl Petr 3:1, body hostů: Vajcová Kateřina 3:1, Jirkovský Václav 2:2, Szabo Jiří 1:3, Moravec Ladislav ml. 3:1), Sokol Mníšek p.B. - Sokol Králův Dvůr "E" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecka Miloš 0:2, Šťastný Michal 4:0, Selement Jaroslav 3:1, Sedláček Luděk 4:0, Macháček Pavel 2:0, body hostů: Šrámek David 2:2, Toráč Marek 0:4, Červený Mojmír 0:4, Nový Jiří 1:3), Sokol Nižbor - Sokol Žebrák 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:1, Pech Jan 3:1, Šturc Jaroslav 1:3, Šmíd Miroslav 3:1, body hostů: Spousta Jan 3:1, Kuška Miroslav 0:4, Křemen Josef 2:2, Kunc Petr 1:3), TJ Klínec - Sokol Karlštejn 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrstka Tomáš 4:0, Urban Jan 3:1, Plicka Vladimír 1:3, Sixta Jaroslav 2:2, body hostů: Kubala Libor 1:3, Veselý Luboš 2:2, Roziňák Jan 1:3, Vilhelm Oldřich 2:2), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Hudlice "C" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovář Jan 2:1, Mašek Roman 1:2, Lesák Jakub 2:1, Linhart František Ing. 2:1, WO 5:0, body hostů: Stehlík Jan st. 3:1, Krous Martin 1:3, Dvořák Kamil 1:3, WO 0:5),
21. kolo:
Sokol Hudlice "C" - SK Březnice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Kamil 1:3, Vlk Pavel 2:2, Stehlík Jan st. 1:3, Hubinger Lukáš 4:0, body hostů: Dušek Ladislav 3:1, Haník Josef 3:1, Medvedský Jan 1:3, Čížek Marek 1:3), Tatran Sedlčany "B" - SK Březnice "A" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Jan 3:1, Lesák Jakub 2:1, Mašek Roman 3:0, Linhart František Ing. 4:0, WO 1:1, body hostů: Benda Milan 0:4, Říha Bohumil 0:4, Soused Milan 0:3, Jeřábek Tomáš 2:1, WO 1:1), Sokol Karlštejn - Sokol Lány "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubala Libor 2:2, Roziňák Jan 1:3, Boudník Petr 3:1, Vilhelm Oldřich 4:0, body hostů: Vajcová Kateřina 2:2, Jirkovský Václav 1:3, Moravec Ladislav ml. 2:2, Szabo Jiří 1:3), TJ Klínec - Sokol Stochov Honice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrstka Tomáš 3:1, Urban Jan 4:0, Plicka Vladimír 0:3, Sixta Jaroslav 3:1, Smrčka Karel ing. 0:1, body hostů: Navrátil Tomáš 3:1, Fencl Petr 1:3, Janoušek Zdeněk 1:3, Jedlička Jaroslav 1:3), Sokol Žebrák - Sokol Králův Dvůr "E" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemen Josef 4:0, Kunc Petr 2:1, Spousta Jan 3:1, Jančiga Roman 4:0, WO 1:0, body hostů: Votava Martin 0:4, Dřevěný Pavel 1:3, Hák Zdeněk ml. 1:2, Šrámek David 0:4, WO 0:1), Sokol Nižbor - Sokol Mníšek p.B. 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 2:0, Pech Jan 2:1, Šmíd Miroslav 3:0, Šturc Jaroslav 3:1, Hynek Ivan 1:1, WO 2:0, body hostů: Freisleben Zdeněk 0:4, Taller Filip 1:3, Selement Jaroslav 1:2, Pecka Miloš 1:2, WO 0:2),
22. kolo:
Tatran Sedlčany "B" - SK Březnice "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jan 3:1, Lesák Jakub 3:1, Mašek Roman 3:1, Linhart František Ing. 4:0, body hostů: Haník Josef 1:3, Medvedský Jan 2:2, Čížek Marek 0:4, Šimek Jakub 0:4), Sokol Hudlice "C" - SK Březnice "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík Zdeněk 0:4, Dvořák Kamil 0:4, Stehlík Jan st. 4:0, Hubinger Lukáš 4:0, body hostů: Petrovic Pavel 2:2, Michal Radek 2:2, Benda Milan 2:2, Říha Bohumil 2:2), TJ Klínec - Sokol Lány "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrstka Tomáš 4:0, Urban Jan 4:0, Plicka Vladimír 3:1, Sixta Jaroslav 0:4, body hostů: Jirkovský Václav 1:3, Moravec Ladislav ml. 1:3, Vajcová Kateřina 2:2, Szabo Jiří 1:3), Sokol Karlštejn - Sokol Stochov Honice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Luboš 3:1, Vilhelm Oldřich 3:1, Roziňák Jan 2:2, Boudník Petr 1:3, body hostů: Navrátil Tomáš 2:2, Fencl Petr 1:3, Janoušek Zdeněk 2:2, Jedlička Jaroslav 2:2), Sokol Nižbor - Sokol Králův Dvůr "E" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmíd Miroslav 0:4, Pech Jan 3:1, Hynek Ivan 1:3, Homolka Tomáš 0:1, Hakl Petr 1:2, body hostů: Dřevěný Pavel 2:2, Hák Zdeněk ml. 4:0, Votava Martin 2:2, Šrámek David 3:1), Sokol Žebrák - Sokol Mníšek p.B. 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křemen Josef 4:0, Kunc Petr 4:0, Spousta Jan 4:0, Jančiga Roman 4:0, body hostů: Freisleben Zdeněk 0:4, Bartůněk Petr 0:4, Taller Filip 0:4, Tomiska Luboš 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Žebrák - Sokol Hudlice "C" 10:0wo, Tatran Sedlčany "B" - TJ Klínec 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák Jakub 1:3, Mašek Roman 2:1, Kovář Jan 0:3, Linhart František Ing. 2:2, body hostů: Hrstka Tomáš 4:0, Urban Jan 3:1, Sixta Jaroslav 2:1, Plicka Vladimír 0:3), SK Březnice "A" - Sokol Nižbor 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchopár Miroslav 1:3, Soused Milan 1:3, Jeřábek Tomáš 1:2, Soused Zbyněk 3:1, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Pech Jan 3:1, Šmíd Miroslav 2:2, Fruhauf Jindřich 0:3), Sokol Mníšek p.B. - Sokol Králův Dvůr "E" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Miloš 0:4, Šťastný Michal 2:1, Selement Jaroslav 1:2, Macháček Pavel 2:2, body hostů: Hák Zdeněk ml. 3:1, Dřevěný Pavel 4:0, Votava Martin 1:2, Šrámek David 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Hudlice "C" - Sokol Žebrák 0:10wo, TJ Klínec - Tatran Sedlčany "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sixta Jaroslav 3:0, Urban Jan 2:0, Plicka Vladimír 0:3, Hrstka Tomáš 3:0, body hostů: Linhart František Ing. 1:2, Mašek Roman 1:2, Lesák Jakub 1:2, Kruchňa Tomáš 0:2), Sokol Nižbor - SK Březnice "A" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pech Jan 1:1, Šmíd Miroslav 2:0, Michalík René 2:1, Kovanda Milan 3:0, body hostů: Jeřábek Tomáš 2:1, Suchopár Miroslav 0:3, Petrovic Pavel 0:2, Michal Radek 0:2), Sokol Králův Dvůr "E" - Sokol Mníšek p.B. 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hák Zdeněk ml. 3:1, Votava Martin 2:2, Šrámek David 1:2, Dřevěný Pavel 3:1, body hostů: Sedláček Luděk 4:0, Šťastný Michal 2:2, Macháček Pavel 0:4, Selement Jaroslav 0:3),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Žebrák - TJ Klínec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spousta Jan 3:1, Křemen Josef 2:2, Kunc Petr 2:2, Jančiga Roman 2:2, body hostů: Urban Jan 3:1, Hrstka Tomáš 4:0, Sixta Jaroslav 0:4, Plicka Vladimír 0:4), SK Březnice "A" - Sokol Králův Dvůr "E" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soused Milan 4:0, Soused Zbyněk 3:0, Suchopár Miroslav 1:2, Jeřábek Tomáš 1:3, body hostů: Hák Zdeněk ml. 2:2, Dřevěný Pavel 2:2, Šrámek David 0:3, Votava Martin 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Klínec - Sokol Žebrák 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sixta Jaroslav 2:1, Urban Jan 3:0, Fischer Jiří 1:2, Hrstka Tomáš 2:1, body hostů: Jančiga Roman 2:1, Spousta Jan 2:1, Kunc Petr 0:3, Křemen Josef 0:3), Sokol Králův Dvůr "E" - SK Březnice "A" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dřevěný Pavel 1:2, Votava Martin 0:2, Šrámek David 0:3, Hák Zdeněk ml. 2:1, body hostů: Soused Zbyněk 3:0, Soused Milan 3:0, Jeřábek Tomáš 2:1, Suchopár Miroslav 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Žebrák - TJ Klínec 9:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Spousta Jan 2:1, Křemen Josef 2:1, Kunc Petr 1:2, Jančiga Roman 4:0, body hostů: Fischer Jiří 0:4, Urban Jan 2:1, Hrstka Tomáš 2:1, Sixta Jaroslav 0:3),
Krajská soutěž 2. tř. sk. D
1. kolo:
FK Kolín "C" - FK Kolín "D" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Ladislav 0:4, Laštovička Jiří 0:4, Kačírek David 0:4, Ptáček František st. 0:4, body hostů: Holman Martin 4:0, Křivánek Luboš 4:0, Hrda Lukáš 4:0, Somolík Zdeněk 4:0), TTC Říčany "C" - KST Týnec n.S. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šanc Karel 1:0, Plíhal Martin 1:2, Erlich Luboš 2:1, Valenta Vratislav 2:1, Míka Petr 2:0, WO 0:4, body hostů: Kašpárek František 1:2, Hameta Oldřich 2:1, Staněk Ondřej 0:3, Balata Vladimír 1:2, WO 4:0), SKST Vlašim - Sokol Benešov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš ml. 1:2, Hejný Michal 1:2, Kudrna Jan 1:2, Beranová Aneta 1:3, WO 0:3, body hostů: Zrcek Miroslav 4:0, Váňa Miroslav 2:1, Dohnal Jaroslav 0:3, Palla Přemysl ing. 3:0, WO 3:0), Sokol Čáslav - Sokol Týnec n.L. 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sosnovec Martin 2:1, Zikmunda Zdeněk 3:1, Beňuš Petr 4:0, Lövl Jan 3:0, Cyrus Miroslav 0:1, WO 1:0, body hostů: Mošna Petr 1:3, Cincibus Milan 0:3, Moravec Stanislav 2:2, Valenta Jaroslav 0:4, WO 0:1), Sokol Uhlířské Janovice - SKP Olympia Kutná Hora 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Číž Josef 1:2, Čtveráček Martin 0:3, Švarc Petr 2:1, Žoha Michal 0:3, WO 4:0, body hostů: Zajíček Ivan 3:0, Pekárek Pavel 2:1, Majer Pavel 1:2, Tichý Ivo 3:0, WO 0:4), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Milan 1:3, Mucha Ondřej 2:2, Růžička Dušan 1:3, Faltín Antonín 4:0, body hostů: Vacek Miroslav 2:2, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 3:1, Moravec Václav 0:4),
2. kolo:
Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Čáslav 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cihlář Jan 1:3, Kořínek Milan 1:3, Růžička Dušan 2:2, WO 0:5, body hostů: Lövl Jan 3:0, Zikmunda Zdeněk 3:0, Cyrus Miroslav 2:1, Kořínek Zdeněk 0:3, WO 5:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - Sokol Týnec n.L. 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacek Miroslav 3:1, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 3:1, Chvojka Antonín ing. 1:3, body hostů: Valenta Richard 3:1, Cincibus Milan 0:4, Moravec Stanislav 1:3, Mošna Petr 2:2), Sokol Uhlířské Janovice - SKST Vlašim 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šamalík Zdeněk 1:1, Žoha Michal 3:1, Švarc Petr 2:2, Číž Josef 1:3, Švarc Ivo 1:1, body hostů: Kudrna Jan 3:1, Pěnkava Luboš ml. 2:2, Hejný Michal 2:2, Škopek Pavel 1:3), SKP Olympia Kutná Hora - Sokol Benešov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Ivan 3:1, Majer Pavel 1:2, Pekárek Pavel 1:2, Tichý Ivo 3:1, WO 0:2, body hostů: Zrcek Miroslav 2:2, Váňa Miroslav 4:0, Palla Přemysl ing. 0:3, Dohnal Jaroslav 0:2, Povolný Aleš 0:1, WO 2:0), FK Kolín "C" - TTC Říčany "C" 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šembera David 0:3, Lhoták Jakub 3:0, Brant Pavel ing. 1:2, WO 3:5, body hostů: Erlich Luboš 1:1, Valenta Vratislav 1:1, Plíhal Martin 1:1, Černý Roman 2:1, WO 5:3), FK Kolín "D" - KST Týnec n.S. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holman Martin 2:0, Křivánek Luboš 2:0, Cikán Michal 3:1, Hrda Lukáš 4:0, WO 1:3, body hostů: Kašpárek František 0:4, Balata Vladimír 0:3, Staněk Ondřej 1:1, Kastner Karel 0:3, WO 3:1),
3. kolo:
Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Týnec n.L. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Milan 0:4, Mucha Ondřej 2:2, Faltín Antonín 3:0, Růžička Dušan 2:2, WO 0:1, body hostů: Valenta Richard 1:3, Mošna Petr 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Červínek Petr 1:2, WO 1:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - Sokol Čáslav 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvojka Antonín ing. 1:3, Pokorný Jaroslav 2:2, Vacek Miroslav 1:3, Moravec Václav 1:3, body hostů: Lövl Jan 4:0, Sosnovec Martin 3:1, Cyrus Miroslav 4:0, Kořínek Zdeněk 0:4), Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Benešov 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čtveráček Martin 0:4, Žoha Michal 0:4, Švarc Petr 0:4, Číž Josef 1:3, body hostů: Váňa Miroslav 4:0, Zrcek Miroslav 4:0, Palla Přemysl ing. 4:0, Povolný Aleš 3:1), SKP Olympia Kutná Hora - SKST Vlašim 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Ivo 4:0, Majer Pavel 4:0, Pekárek Pavel 1:3, Zajíček Ivan 0:4, body hostů: Beranová Aneta 2:2, Kudrna Jan 2:2, Pěnkava Luboš ml. 2:2, Hejný Michal 1:3), FK Kolín "C" - KST Týnec n.S. 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šembera David 2:2, Lhoták Jakub 3:1, Ptáček František st. 1:2, Brant Pavel ing. 3:1, WO 0:1, body hostů: Kašpárek František 2:2, Balata Vladimír 1:3, Staněk Ondřej 3:1, Kastner Karel 0:3, WO 1:0), FK Kolín "D" - TTC Říčany "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrda Lukáš 1:1, Cikán Michal 2:1, Holman Martin 2:1, Heinclová Adéla 1:3, WO 3:1, body hostů: Poslt Václav 1:3, Gloser Václav 0:3, Černý Roman 4:0, Plíhal Martin 1:0, WO 1:3),
4. kolo:
TTC Říčany "C" - Sokol Kutná Hora "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Roman 3:0, Plíhal Martin 2:2, Erlich Luboš 4:0, Míka Petr 2:0, Šanc Karel 0:2, WO 0:1, body hostů: Faltín Antonín 2:2, Růžička Dušan 2:1, Polák Michal 0:4, Kořínek Milan 0:4, WO 1:0), KST Týnec n.S. - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 1:3, Hameta Oldřich 3:1, Kastner Karel 0:4, Staněk Ondřej 3:1, body hostů: Vacek Miroslav 2:2, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 2:2, Chvojka Antonín ing. 2:2), SKST Vlašim - FK Kolín "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudrna Jan 3:0, Hejný Michal 3:0, Pěnkava Luboš ml. 2:2, Šváb Michal 3:1, WO 2:0, body hostů: Šembera David 0:4, Ptáček Petr 2:1, Brant Pavel ing. 1:2, Brunclík Marek 0:4, WO 0:2), Sokol Benešov - FK Kolín "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Povolný Aleš 1:3, Zrcek Miroslav 4:0, Palla Přemysl ing. 2:1, Váňa Miroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Hrda Lukáš 3:1, Cikán Michal 0:4, Heinclová Adéla 1:3, Holman Martin 2:1, WO 0:1), Sokol Čáslav - Sokol Uhlířské Janovice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmunda Zdeněk 4:0, Cyrus Miroslav 3:1, Beňuš Petr 3:1, Lövl Jan 3:1, body hostů: Švarc Ivo 2:2, Žoha Michal 1:3, Číž Josef 0:4, Švarc Petr 0:4), Sokol Týnec n.L. - SKP Olympia Kutná Hora 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 1:3, Cincibus Milan 0:4, Moravec Stanislav 1:3, Mošna Petr 4:0, body hostů: Majer Pavel 2:2, Tichý Ivo 3:1, Vrána Miroslav 3:1, Pekárek Pavel 2:2),
5. kolo:
TTC Říčany "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šanc Karel 2:2, Černý Roman 2:1, Erlich Luboš 0:3, Valenta Vratislav 4:0, WO 0:2, body hostů: Vacek Miroslav 1:3, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 2:1, Chvojka Antonín ing. 0:3, WO 2:0), KST Týnec n.S. - Sokol Kutná Hora "B" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kašpárek František 2:1, Hameta Oldřich 0:2, Kastner Karel 0:3, WO 3:6, body hostů: Faltín Antonín 3:0, Růžička Dušan 2:0, Liberský Karel 1:1, Polák Michal 0:1, WO 6:3), SKST Vlašim - FK Kolín "D" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beranová Aneta 2:2, Hejný Michal 2:1, Pěnkava Luboš ml. 3:0, Kudrna Jan 3:0, WO 3:0, body hostů: Hrda Lukáš 1:2, Cikán Michal 0:4, Heinclová Adéla 0:3, Holman Martin 2:1, WO 0:3), Sokol Benešov - FK Kolín "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Povolný Aleš 2:2, Zrcek Miroslav 2:2, Palla Přemysl ing. 1:2, Váňa Miroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Lhoták Jakub 3:1, Šembera David 0:4, Ptáček Petr 3:1, Brant Pavel ing. 0:3, WO 0:1), Sokol Čáslav - SKP Olympia Kutná Hora 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmunda Zdeněk 3:1, Sosnovec Martin 3:0, Beňuš Petr 3:0, Lövl Jan 3:1, WO 2:0, body hostů: Zajíček Ivan 0:4, Vrána Miroslav 1:3, Tichý Ivo 0:2, Majer Pavel 1:1, Pekárek Pavel 0:2, WO 0:2), Sokol Týnec n.L. - Sokol Uhlířské Janovice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 3:0, Cincibus Milan 1:3, Moravec Stanislav 4:0, Mošna Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Švarc Ivo 1:3, Žoha Michal 1:2, Číž Josef 0:4, Švarc Petr 1:3, WO 0:1),
6. kolo:
Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Uhlířské Janovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořínek Milan 2:2, Mucha Ondřej 4:0, Růžička Dušan 4:0, Faltín Antonín 1:1, WO 0:2, body hostů: Číž Josef 1:2, Žoha Michal 1:2, Švarc Petr 1:3, Vlasák Ota 0:4, WO 2:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - SKP Olympia Kutná Hora 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Miroslav 2:2, Pokorný Jaroslav 2:1, Burda Roman 3:0, Chvojka Antonín ing. 2:2, WO 2:0, body hostů: Vrána Miroslav 0:4, Majer Pavel 3:1, Tichý Ivo 1:2, Pekárek Pavel 1:2, WO 0:2), FK Kolín "C" - Sokol Čáslav 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Petr 4:0, Šembera Karel 1:3, Brant Pavel ing. 2:1, Lhoták Jakub 1:0, Šembera David 0:2, WO 0:2, body hostů: Lövl Jan 2:2, Zikmunda Zdeněk 2:2, Sosnovec Martin 1:2, Beňuš Petr 1:2, WO 2:0), FK Kolín "D" - Sokol Týnec n.L. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivánek Luboš 1:2, Hrda Lukáš 2:2, Holman Martin 3:1, Cikán Michal 1:1, Heinclová Adéla 0:1, WO 2:0, body hostů: Valenta Richard 2:2, Mošna Petr 1:1, Moravec Stanislav 4:0, Cincibus Milan 0:4, WO 0:2), TTC Říčany "C" - SKST Vlašim 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šanc Karel 2:2, Míka Petr 1:2, Šimůnek Josef 0:3, Kupec Josef 2:1, WO 0:3, body hostů: Šváb Michal 3:0, Hejný Michal 1:3, Pěnkava Luboš ml. 1:2, Kudrna Jan 3:0, WO 3:0), KST Týnec n.S. - Sokol Benešov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpárek František 3:1, Balata Vladimír 1:3, Kastner Karel 0:4, Hameta Oldřich 3:1, body hostů: Zrcek Miroslav 2:2, Palla Přemysl ing. 2:2, Povolný Aleš 1:3, Dohnal Jaroslav 4:0),
7. kolo:
Sokol Kutná Hora "B" - SKP Olympia Kutná Hora 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Michal 0:4, Liberský Karel 3:0, Růžička Dušan 3:0, Mucha Ondřej 2:2, WO 2:0, body hostů: Majer Pavel 1:3, Vrána Miroslav 1:3, Pekárek Pavel 2:1, Tichý Ivo 2:1, WO 0:2), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - Sokol Uhlířské Janovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacek Miroslav 2:1, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 4:0, Chvojka Antonín ing. 1:3, WO 0:1, body hostů: Číž Josef 2:2, Žoha Michal 1:2, Švarc Petr 2:2, Šamalík Zdeněk 0:4, WO 1:0), FK Kolín "C" - Sokol Týnec n.L. 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šembera David 1:3, Ptáček Petr 4:0, Brant Pavel ing. 1:2, Lhoták Jakub 2:1, WO 1:1, body hostů: Valenta Richard 1:2, Mošna Petr 3:1, Moravec Stanislav 2:2, Červínek Petr 0:3, WO 1:1), FK Kolín "D" - Sokol Čáslav 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivánek Luboš 0:2, Holman Martin 0:3, Hrda Lukáš 2:1, Cikán Michal 2:2, Heinclová Adéla 0:1, WO 2:1, body hostů: Lövl Jan 2:2, Zikmunda Zdeněk 1:2, Beňuš Petr 3:0, Sosnovec Martin 3:0, WO 1:2), TTC Říčany "C" - Sokol Benešov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Roman 3:0, Valenta Vratislav 2:0, Šanc Karel 2:1, Erlich Luboš 2:0, WO 0:6, body hostů: Palla Přemysl ing. 0:3, Zrcek Miroslav 1:1, Dohnal Jaroslav 0:3, Povolný Aleš 0:2, WO 6:0), KST Týnec n.S. - SKST Vlašim 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 0:4, Balata Vladimír 0:2, Staněk Ondřej 2:1, Hameta Oldřich 2:2, Kastner Karel 0:2, WO 0:1, body hostů: Kudrna Jan 4:0, Pěnkava Luboš ml. 2:2, Beranová Aneta 3:1, Hejný Michal 2:1, WO 1:0),
8. kolo:
SKST Vlašim - Sokol Kutná Hora "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudrna Jan 4:0, Hejný Michal 1:3, Pěnkava Luboš ml. 1:2, Šváb Michal 3:1, WO 0:1, body hostů: Faltín Antonín 0:4, Růžička Dušan 3:1, Mucha Ondřej 2:2, Kořínek Milan 1:2, WO 1:0), Sokol Benešov - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Povolný Aleš 3:1, Zrcek Miroslav 3:1, Dohnal Jaroslav 0:3, Palla Přemysl ing. 2:2, WO 0:1, body hostů: Vacek Miroslav 3:1, Pokorný Jaroslav 2:2, Burda Roman 2:2, Chvojka Antonín ing. 0:3, WO 1:0), Sokol Čáslav - TTC Říčany "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sosnovec Martin 3:1, Zikmunda Zdeněk 0:4, Cyrus Miroslav 3:1, Lövl Jan 3:1, body hostů: Valenta Vratislav 3:1, Černý Roman 1:1, Šanc Karel 1:3, Erlich Luboš 2:2, Plíhal Martin 0:2), Sokol Týnec n.L. - KST Týnec n.S. 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valenta Richard 2:2, Cincibus Milan 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Mošna Petr 3:1, body hostů: Kašpárek František 0:4, Staněk Ondřej 3:1, Hameta Oldřich 4:0, Balata Vladimír 1:3), Sokol Uhlířské Janovice - FK Kolín "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žoha Michal 1:3, Číž Josef 0:4, Švarc Petr 2:2, Švarc Ivo 4:0, body hostů: Lhoták Jakub 3:1, Ptáček Petr 1:3, Šembera David 2:2, Brant Pavel ing. 3:1), SKP Olympia Kutná Hora - FK Kolín "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majer Pavel 3:0, Zajíček Ivan 1:1, Vrána Miroslav 1:1, Tichý Ivo 3:0, WO 5:1, body hostů: Křivánek Luboš 0:2, Somolík Zdeněk 1:2, Hrda Lukáš 1:2, Holman Martin 0:2, WO 1:5),
9. kolo:
SKST Vlašim - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šváb Michal 3:0, Hejný Michal 1:1, Beranová Aneta 2:1, Kudrna Jan 4:0, Škopek Pavel 0:2, WO 0:2, body hostů: Vacek Miroslav 1:3, Pokorný Jaroslav 1:2, Burda Roman 1:3, Moravec Václav 1:2, WO 2:0), Sokol Benešov - Sokol Kutná Hora "B" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Povolný Aleš 2:1, Palla Přemysl ing. 0:1, Dohnal Jaroslav 2:1, Zrcek Miroslav 2:1, Šturc Jiří 1:1, WO 5:0, body hostů: Růžička Dušan 4:0, Kořínek Milan 1:3, Mundil Robert 0:4, WO 0:5), Sokol Čáslav - KST Týnec n.S. 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zikmunda Zdeněk 2:1, Cyrus Miroslav 2:1, Beňuš Petr 2:0, Lövl Jan 3:0, WO 5:1, body hostů: Staněk Ondřej 1:2, Kašpárek František 0:4, Hameta Oldřich 1:3, WO 1:5), Sokol Týnec n.L. - TTC Říčany "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 4:0, Červínek Petr 0:4, Moravec Stanislav 1:2, Mošna Petr 1:3, WO 1:0, body hostů: Plíhal Martin 2:2, Erlich Luboš 3:1, Šanc Karel 3:1, Míka Petr 1:2, WO 0:1), Sokol Uhlířské Janovice - FK Kolín "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žoha Michal 3:1, Číž Josef 1:3, Švarc Petr 1:3, Švarc Ivo 3:1, body hostů: Hrda Lukáš 4:0, Heinclová Adéla 2:2, Holman Martin 1:3, Cikán Michal 0:2, Křivánek Luboš 1:1), SKP Olympia Kutná Hora - FK Kolín "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 3:1, Zajíček Ivan 0:4, Vrána Miroslav 0:3, Tichý Ivo 2:2, WO 0:1, body hostů: Ptáček Petr 4:0, Šembera Karel 2:2, Lhoták Jakub 2:2, Brant Pavel ing. 2:1, WO 1:0),
10. kolo:
FK Kolín "C" - Sokol Kutná Hora "B" 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šembera David 1:1, Šembera Karel 1:1, Brant Pavel ing. 2:1, Lhoták Jakub 2:1, WO 7:0, body hostů: Růžička Dušan 1:3, Mucha Ondřej 1:2, Faltín Antonín 2:1, WO 0:7), FK Kolín "D" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrda Lukáš 3:0, Křivánek Luboš 0:1, Holman Martin 1:2, Somolík Zdeněk 1:2, Heinclová Adéla 0:1, WO 1:4, body hostů: Vacek Miroslav 2:1, Pokorný Jaroslav 3:0, Burda Roman 1:2, Chvojka Antonín ing. 0:2, WO 4:1), TTC Říčany "C" - Sokol Uhlířské Janovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Míka Petr 2:0, Černý Roman 1:1, Šanc Karel 2:1, Plíhal Martin 4:0, Kupec Josef 1:1, WO 0:3, body hostů: Žoha Michal 2:2, Švarc Petr 1:3, Vlasák Ota 0:3, Váša Jan 0:2, WO 3:0), KST Týnec n.S. - SKP Olympia Kutná Hora 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 2:2, Hameta Oldřich 4:0, Kastner Karel 0:4, Staněk Ondřej 3:1, body hostů: Tichý Ivo 1:3, Majer Pavel 2:2, Vrána Miroslav 2:2, Pekárek Pavel 2:2), SKST Vlašim - Sokol Čáslav 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škopek Pavel 1:3, Hejný Michal 1:3, Kudrna Jan 4:0, Beranová Aneta 2:2, body hostů: Zikmunda Zdeněk 1:3, Sosnovec Martin 2:2, Cyrus Miroslav 2:2, Beňuš Petr 3:1), Sokol Benešov - Sokol Týnec n.L. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palla Přemysl ing. 2:2, Zrcek Miroslav 4:0, Povolný Aleš 0:3, Váňa Miroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Valenta Richard 2:2, Mošna Petr 2:2, Moravec Stanislav 1:3, Cincibus Milan 0:3, WO 0:1),
11. kolo:
FK Kolín "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 3:0, Šembera Karel 3:0, Ptáček Petr 3:0, Brant Pavel ing. 1:2, Šembera David 1:0, WO 1:2, body hostů: Vacek Miroslav 0:3, Pokorný Jaroslav 1:2, Burda Roman 1:3, Chvojka Antonín ing. 0:3, WO 2:1), FK Kolín "D" - Sokol Kutná Hora "B" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrda Lukáš 3:0, Heinclová Adéla 0:3, Somolík Zdeněk 1:2, Holman Martin 0:1, Cikán Michal 0:2, WO 5:0, body hostů: Faltín Antonín 3:1, Růžička Dušan 2:2, Mucha Ondřej 3:1, WO 0:5), TTC Říčany "C" - SKP Olympia Kutná Hora 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Míka Petr 2:1, Černý Roman 2:1, Šanc Karel 3:0, Plíhal Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Remsa Vladimír 0:4, Havlíček Petr 0:4, Tichý Ivo 3:1, WO 0:5), KST Týnec n.S. - Sokol Uhlířské Janovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 2:2, Hameta Oldřich 3:1, Balata Vladimír 3:1, Staněk Ondřej 3:0, WO 1:0, body hostů: Švarc Ivo 3:0, Žoha Michal 1:3, Švarc Petr 0:4, Vlasák Ota 0:4, WO 0:1), SKST Vlašim - Sokol Týnec n.L. 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Michal 3:0, Lajdová Anežka 2:2, Kudrna Jan 4:0, Beranová Aneta 3:1, WO 1:0, body hostů: Valenta Richard 0:4, Mošna Petr 1:2, Moravec Stanislav 2:2, Červínek Petr 0:4, WO 0:1), Sokol Benešov - Sokol Čáslav 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Povolný Aleš 2:2, Zrcek Miroslav 3:1, Palla Přemysl ing. 0:2, Váňa Miroslav 2:2, Dohnal Jaroslav 1:1, body hostů: Lövl Jan 1:3, Sosnovec Martin 2:2, Cyrus Miroslav 2:2, Beňuš Petr 3:1),
12. kolo:
Sokol Čáslav - Sokol Kutná Hora "B" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zikmunda Zdeněk 1:2, Sosnovec Martin 3:0, Beňuš Petr 2:0, Lövl Jan 2:0, WO 5:2, body hostů: Růžička Dušan 1:1, Maruščák Tomáš 0:4, Kořínek Milan 1:3, WO 2:5), Sokol Týnec n.L. - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 3:1, Mošna Petr 4:0, Moravec Stanislav 3:1, Červínek Petr 1:3, body hostů: Moravec Václav 1:3, Pokorný Jaroslav 2:2, Čihák Jaroslav 0:4, Burda Roman 2:2), SKST Vlašim - Sokol Uhlířské Janovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beranová Aneta 2:2, Hejný Michal 3:1, Pěnkava Luboš ml. 3:1, Kudrna Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Švarc Ivo 2:1, Žoha Michal 1:3, Číž Josef 0:4, Švarc Petr 1:3, WO 0:1), Sokol Benešov - SKP Olympia Kutná Hora 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvolský Miroslav 3:1, Zrcek Miroslav 1:2, Povolný Aleš 2:1, Váňa Miroslav 3:1, WO 2:0, body hostů: Majer Pavel 2:2, Pekárek Pavel 0:4, Zajíček Ivan 2:1, Darius Stanislav 1:2, WO 0:2), TTC Říčany "C" - FK Kolín "C" 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý Roman 2:1, Šanc Karel 2:0, Plíhal Martin 2:1, Erlich Luboš 1:1, WO 6:1, body hostů: Ptáček Petr 2:1, Šembera David 0:4, Ptáček František st. 1:2, WO 1:6), KST Týnec n.S. - FK Kolín "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 0:4, Staněk Ondřej 2:1, Balata Vladimír 1:2, Hameta Oldřich 2:2, WO 2:0, body hostů: Holman Martin 4:0, Hrda Lukáš 3:1, Somolík Zdeněk 1:2, Křivánek Luboš 1:2, WO 0:2),
13. kolo:
Sokol Týnec n.L. - Sokol Kutná Hora "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 1:3, Cincibus Milan 0:4, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 3:1, body hostů: Růžička Dušan 2:2, Faltín Antonín 3:1, Mucha Ondřej 2:2, Kořínek Milan 2:2), Sokol Čáslav - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sosnovec Martin 4:0, Cyrus Miroslav 4:0, Beňuš Petr 3:0, Lövl Jan 3:0, WO 0:2, body hostů: Moravec Václav 0:3, Rob Karel 0:4, Čihák Jaroslav 0:4, Růžička Pavel ing. 0:3, WO 2:0), Sokol Benešov - Sokol Uhlířské Janovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Miroslav 4:0, Palla Přemysl ing. 2:1, Dohnal Jaroslav 3:1, Povolný Aleš 3:0, WO 2:0, body hostů: Švarc Ivo 1:2, Žoha Michal 1:3, Číž Josef 0:3, Švarc Petr 0:4, WO 0:2), SKST Vlašim - SKP Olympia Kutná Hora 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beranová Aneta 3:1, Hejný Michal 1:3, Pěnkava Luboš ml. 4:0, Kudrna Jan 2:2, body hostů: Majer Pavel 3:1, Darius Stanislav 2:2, Zajíček Ivan 1:3, Vrána Miroslav 0:4), KST Týnec n.S. - FK Kolín "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 1:3, Staněk Ondřej 1:3, Balata Vladimír 3:1, Hameta Oldřich 3:1, body hostů: Šembera David 0:4, Šembera Karel 2:2, Ptáček Petr 3:1, Lhoták Jakub 3:1), TTC Říčany "C" - FK Kolín "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Roman 3:1, Navrátil Jaroslav 1:3, Šanc Karel 1:2, Plíhal Martin 2:1, WO 2:0, body hostů: Hrda Lukáš 3:0, Heinclová Adéla 2:2, Křivánek Luboš 1:3, Holman Martin 1:2, WO 0:2),
14. kolo:
Sokol Kutná Hora "B" - TTC Říčany "C" 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Dušan 3:1, Mucha Ondřej 3:0, Mundil Robert 0:4, WO 1:5, body hostů: Plíhal Martin 1:2, Černý Roman 1:2, Šanc Karel 2:1, Erlich Luboš 1:1, WO 5:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - KST Týnec n.S. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Roman 2:2, Pokorný Jaroslav 2:2, Moravec Václav 1:3, Rob Karel 4:0, body hostů: Kašpárek František 0:4, Staněk Ondřej 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Balata Vladimír 3:1), FK Kolín "C" - SKST Vlašim 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Petr 3:0, Šembera Karel 3:1, Šembera David 2:1, Lhoták Jakub 3:1, WO 1:1, body hostů: Škopek Pavel 0:4, Hejný Michal 1:2, Beranová Aneta 2:2, Kudrna Jan 0:3, WO 1:1), FK Kolín "D" - Sokol Benešov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrda Lukáš 2:2, Holman Martin 3:1, Křivánek Luboš 1:2, Nekovář Petr 0:4, WO 1:0, body hostů: Váňa Miroslav 3:1, Zvolský Miroslav 4:0, Zrcek Miroslav 1:3, Povolný Aleš 1:2, WO 0:1), Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Čáslav 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váša Jan 0:3, Žoha Michal 0:3, Vlasák Ota 0:3, Švarc Ivo 1:2, WO 4:0, body hostů: Beňuš Petr 3:0, Lövl Jan 3:0, Cyrus Miroslav 3:0, Zikmunda Zdeněk 2:1, WO 0:4), SKP Olympia Kutná Hora - Sokol Týnec n.L. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 1:3, Zajíček Ivan 2:2, Darius Stanislav 1:3, Tichý Ivo 4:0, body hostů: Valenta Richard 2:2, Mošna Petr 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Červínek Petr 0:4),
15. kolo:
Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - TTC Říčany "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Pavel ing. 0:4, Burda Roman 1:2, Moravec Václav 1:2, Čihák Jaroslav 1:3, WO 1:1, body hostů: Valenta Vratislav 1:0, Plíhal Martin 1:3, Šanc Karel 3:0, Voráč Jiří 3:0, Černý Roman 3:0, WO 1:1), Sokol Kutná Hora "B" - KST Týnec n.S. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Dušan 4:0, Mucha Ondřej 3:1, Kořínek Milan 0:4, Mundil Robert 0:1, Maruščák Tomáš 2:1, body hostů: Staněk Ondřej 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Balata Vladimír 1:3, Kašpárek František 2:2), FK Kolín "D" - SKST Vlašim 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivánek Luboš 4:0, Hrda Lukáš 2:1, Holman Martin 2:1, Heinclová Adéla 2:2, WO 0:2, body hostů: Hejný Michal 1:3, Beranová Aneta 3:1, Škopek Pavel 0:3, Škopková Věra 0:3, WO 2:0), FK Kolín "C" - Sokol Benešov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček František st. 0:2, Šembera Karel 3:1, Ptáček Petr 3:1, Lhoták Jakub 2:2, Šembera David 0:2, body hostů: Váňa Miroslav 4:0, Zrcek Miroslav 1:3, Povolný Aleš 1:3, Dohnal Jaroslav 2:2), SKP Olympia Kutná Hora - Sokol Čáslav 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majer Pavel 3:1, Zajíček Ivan 2:1, Vrána Miroslav 1:2, Tichý Ivo 2:2, WO 1:1, body hostů: Beňuš Petr 4:0, Lövl Jan 1:3, Cyrus Miroslav 1:2, Zikmunda Zdeněk 0:3, WO 1:1), Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Týnec n.L. 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váša Jan 1:3, Michalička Petr 1:3, Vlasák Ota 1:3, Švarc Ivo 4:0, body hostů: Valenta Richard 2:2, Mošna Petr 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Červínek Petr 2:2),
16. kolo:
Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Kutná Hora "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Číž Josef 0:2, Váša Jan 0:2, Švarc Petr 0:3, Žoha Michal 0:2, WO 7:0, body hostů: Faltín Antonín 3:0, Růžička Dušan 2:0, Polák Michal 2:0, Mucha Ondřej 2:0, WO 0:7), SKP Olympia Kutná Hora - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majer Pavel 3:1, Zajíček Ivan 2:2, Tichý Ivo 3:1, Darius Stanislav 2:1, WO 1:0, body hostů: Vacek Miroslav 1:2, Pokorný Jaroslav 2:2, Burda Roman 2:2, Moravec Václav 0:4, WO 0:1), Sokol Čáslav - FK Kolín "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lövl Jan 1:2, Sosnovec Martin 0:2, Cyrus Miroslav 0:3, Beňuš Petr 0:2, WO 5:1, body hostů: Lhoták Jakub 3:0, Šembera Karel 2:0, Brant Pavel ing. 2:1, Ptáček Petr 2:0, WO 1:5), Sokol Týnec n.L. - FK Kolín "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Richard 3:1, Červínek Petr 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Mošna Petr 3:1, body hostů: Křivánek Luboš 2:2, Holman Martin 4:0, Heinclová Adéla 1:3, Jareš Libor 0:4), SKST Vlašim - TTC Říčany "C" 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hejný Michal 3:1, Škopek Pavel 0:4, Šváb Michal 4:0, WO 0:5, body hostů: Erlich Luboš 2:1, Míka Petr 1:2, Černý Roman 1:2, Plíhal Martin 1:2, WO 5:0), Sokol Benešov - KST Týnec n.S. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Povolný Aleš 3:1, Palla Přemysl ing. 1:3, Zrcek Miroslav 2:2, Váňa Miroslav 4:0, body hostů: Staněk Ondřej 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Balata Vladimír 1:3, Kašpárek František 1:3),
17. kolo:
SKP Olympia Kutná Hora - Sokol Kutná Hora "B" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Majer Pavel 1:1, Zajíček Ivan 0:2, Vrána Miroslav 0:3, Tichý Ivo 0:1, Darius Stanislav 0:2, WO 0:6, body hostů: Faltín Antonín 2:1, Růžička Dušan 3:0, Polák Michal 2:0, Mucha Ondřej 2:0, WO 6:0), Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Číž Josef 1:3, Švarc Petr 1:3, Michalička Petr 0:4, Žoha Michal 2:1, WO 1:0, body hostů: Vacek Miroslav 2:1, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 3:1, Moravec Václav 3:1, WO 0:1), Sokol Týnec n.L. - FK Kolín "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valenta Richard 1:2, Červínek Petr 0:2, Moravec Stanislav 1:2, Mošna Petr 0:2, WO 4:2, body hostů: Šembera Karel 3:0, Lhoták Jakub 2:1, Brant Pavel ing. 1:1, Ptáček Petr 2:0, WO 2:4), Sokol Čáslav - FK Kolín "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lövl Jan 3:1, Cyrus Miroslav 2:2, Beňuš Petr 3:0, Sosnovec Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Jareš Libor 0:4, Křivánek Luboš 2:2, Heinclová Adéla 0:4, Holman Martin 3:0, WO 1:0), Sokol Benešov - TTC Říčany "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal Jaroslav 2:1, Zvolský Miroslav 2:1, Zrcek Miroslav 2:1, Váňa Miroslav 4:0, WO 3:0, body hostů: Voráč Jiří 1:3, Černý Roman 1:2, Erlich Luboš 1:2, Míka Petr 0:3, WO 0:3), SKST Vlašim - KST Týnec n.S. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škopek Pavel 0:4, Šváb Michal 4:0, Lajdová Anežka 0:4, Hejný Michal 3:1, body hostů: Staněk Ondřej 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Balata Vladimír 3:1, Kašpárek František 2:2),
18. kolo:
Sokol Kutná Hora "B" - SKST Vlašim 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltín Antonín 3:0, Maruščák Tomáš 1:0, Růžička Dušan 1:2, Mucha Ondřej 3:1, Polák Michal 0:2, WO 2:1, body hostů: Beranová Aneta 2:2, Hejný Michal 1:2, Pěnkava Luboš ml. 1:3, Kudrna Jan 1:1, WO 1:2), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - Sokol Benešov 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacek Miroslav 0:4, Pokorný Jaroslav 2:2, Moravec Václav 1:3, Burda Roman 2:2, body hostů: Váňa Miroslav 4:0, Dohnal Jaroslav 2:2, Zrcek Miroslav 3:1, Palla Přemysl ing. 2:2), TTC Říčany "C" - Sokol Čáslav 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Roman 3:1, Voráč Jiří 1:2, Šanc Karel 2:1, Plíhal Martin 0:4, WO 0:2, body hostů: Beňuš Petr 2:2, Zikmunda Zdeněk 1:3, Sosnovec Martin 3:0, Cyrus Miroslav 2:1, WO 2:0), KST Týnec n.S. - Sokol Týnec n.L. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hameta Oldřich 2:2, Staněk Ondřej 3:1, Kašpárek František 2:2, Kastner Karel 2:2, body hostů: Valenta Richard 4:0, Mošna Petr 3:1, Moravec Stanislav 0:4, Červínek Petr 0:4), FK Kolín "C" - Sokol Uhlířské Janovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 4:0, Šembera Karel 3:1, Ptáček Petr 3:0, Šembera David 3:1, WO 0:1, body hostů: Žoha Michal 2:2, Švarc Petr 0:4, Číž Josef 0:4, Čtveráček Martin 0:3, WO 1:0), FK Kolín "D" - SKP Olympia Kutná Hora 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heinclová Adéla 0:3, Křivánek Luboš 2:1, Holman Martin 1:2, Hrda Lukáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Tichý Ivo 3:1, Darius Stanislav 2:2, Vrána Miroslav 1:3, WO 0:5),
19. kolo:
Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - SKST Vlašim 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacek Miroslav 2:1, Burda Roman 3:0, Moravec Václav 2:1, Pokorný Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Pěnkava Luboš ml. 0:4, Beranová Aneta 1:3, Hejný Michal 1:3, WO 0:5), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Benešov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Michal 0:3, Mucha Ondřej 3:1, Faltín Antonín 1:2, Růžička Dušan 4:0, Maruščák Tomáš 1:0, WO 0:1, body hostů: Váňa Miroslav 3:1, Dohnal Jaroslav 1:3, Zrcek Miroslav 1:3, Povolný Aleš 1:2, WO 1:0), KST Týnec n.S. - Sokol Čáslav 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hameta Oldřich 4:0, Kašpárek František 0:4, Kastner Karel 1:3, Staněk Ondřej 3:1, body hostů: Beňuš Petr 2:2, Lövl Jan 3:1, Sosnovec Martin 2:2, Cyrus Miroslav 1:3), TTC Říčany "C" - Sokol Týnec n.L. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Roman 3:1, Voráč Jiří 3:1, Šanc Karel 2:2, Plíhal Martin 1:3, body hostů: Valenta Richard 1:3, Mošna Petr 4:0, Moravec Stanislav 2:2, Červínek Petr 0:4), FK Kolín "D" - Sokol Uhlířské Janovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrda Lukáš 4:0, Křivánek Luboš 4:0, Heinclová Adéla 1:1, Holman Martin 3:0, WO 0:3, body hostů: Švarc Petr 0:2, Číž Josef 1:3, Michalička Petr 0:4, Vlasák Ota 0:3, WO 3:0), FK Kolín "C" - SKP Olympia Kutná Hora 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šembera Karel 2:0, Ptáček Petr 3:0, Lhoták Jakub 2:0, Brant Pavel ing. 2:0, Šembera David 0:1, WO 6:0, body hostů: Majer Pavel 1:2, Tichý Ivo 0:2, Zajíček Ivan 0:2, Darius Stanislav 0:3, WO 0:6),
20. kolo:
FK Kolín "D" - FK Kolín "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jareš Libor 0:4, Nekovář Petr 0:4, Kopiště Milan 0:4, Vojtíšek Tomáš 0:4, body hostů: Šembera Karel 4:0, Šembera David 4:0, Lhoták Jakub 4:0, Brant Pavel ing. 4:0), KST Týnec n.S. - TTC Říčany "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 0:4, Hameta Oldřich 4:0, Balata Vladimír 2:2, Staněk Ondřej 3:1, body hostů: Erlich Luboš 3:1, Voráč Jiří 2:2, Valenta Vratislav 1:3, Černý Roman 1:3), Sokol Benešov - SKST Vlašim 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Povolný Aleš 0:4, Zvolský Miroslav 4:0, Zrcek Miroslav 2:2, Váňa Miroslav 3:1, body hostů: Šváb Michal 2:2, Kudrna Jan 1:3, Hejný Michal 2:2, Pěnkava Luboš ml. 2:2), Sokol Týnec n.L. - Sokol Čáslav 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Richard 3:1, Červínek Petr 0:3, Moravec Stanislav 2:1, Mošna Petr 3:1, WO 2:0, body hostů: Lövl Jan 1:3, Cyrus Miroslav 2:2, Beňuš Petr 2:1, Zikmunda Zdeněk 1:2, WO 0:2), SKP Olympia Kutná Hora - Sokol Uhlířské Janovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majer Pavel 2:2, Tichý Ivo 4:0, Zajíček Ivan 4:0, Darius Stanislav 1:3, body hostů: Žoha Michal 2:2, Švarc Petr 2:2, Číž Josef 0:4, Váša Jan 1:3), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - Sokol Kutná Hora "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Roman 1:2, Vacek Miroslav 0:3, Pokorný Jaroslav 2:1, Moravec Václav 2:2, WO 3:0, body hostů: Maruščák Tomáš 3:1, Liberský Karel 2:1, Mucha Ondřej 2:1, Faltín Antonín 1:2, WO 0:3),
21. kolo:
Sokol Kutná Hora "B" - FK Kolín "C" 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Faltín Antonín 2:1, Růžička Dušan 2:1, Mucha Ondřej 2:1, Kořínek Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Ptáček František st. 0:4, Šembera David 0:4, Brant Pavel ing. 4:0, WO 0:5), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - FK Kolín "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 1:3, Pokorný Jaroslav 3:1, Vacek Miroslav 1:3, Burda Roman 3:1, body hostů: Hrda Lukáš 3:1, Křivánek Luboš 2:2, Holman Martin 3:1, Heinclová Adéla 0:4), Sokol Uhlířské Janovice - TTC Říčany "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váša Jan 0:2, Švarc Petr 1:1, Číž Josef 0:3, Vlasák Ota 0:3, WO 6:0, body hostů: Plíhal Martin 2:1, Míka Petr 3:0, Voráč Jiří 2:0, Šanc Karel 2:0, WO 0:6), SKP Olympia Kutná Hora - KST Týnec n.S. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majer Pavel 2:2, Darius Stanislav 1:3, Tichý Ivo 2:0, Zajíček Ivan 2:2, Vrána Miroslav 1:1, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Staněk Ondřej 3:1, Balata Vladimír 1:3, Kašpárek František 1:3), Sokol Čáslav - SKST Vlašim 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zikmunda Zdeněk 1:0, Širák Daniel 1:1, Lövl Jan 2:1, Richter Michal 1:1, WO 5:4, body hostů: Kudrna Jan 1:2, Hejný Michal 0:3, Pěnkava Luboš ml. 2:0, WO 4:5), Sokol Týnec n.L. - Sokol Benešov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 4:0, Červínek Petr 1:3, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 4:0, body hostů: Váňa Miroslav 1:3, Zrcek Miroslav 2:2, Palla Přemysl ing. 0:4, Povolný Aleš 1:3),
22. kolo:
Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - FK Kolín "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 0:2, Pokorný Jaroslav 1:1, Vacek Miroslav 0:3, Burda Roman 3:0, WO 6:0, body hostů: Šembera David 2:2, Šembera Karel 2:0, Lhoták Jakub 1:1, Brant Pavel ing. 1:1, WO 0:6), Sokol Kutná Hora "B" - FK Kolín "D" 6:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mucha Ondřej 1:3, Kořínek Milan 1:3, Faltín Antonín 3:1, WO 0:4, body hostů: Křivánek Luboš 1:2, Hrda Lukáš 2:1, Holman Martin 3:0, Heinclová Adéla 1:2, WO 4:0), SKP Olympia Kutná Hora - TTC Říčany "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Ivo 3:1, Majer Pavel 2:2, Vrána Miroslav 2:2, Zajíček Ivan 0:2, Darius Stanislav 1:1, body hostů: Plíhal Martin 1:3, Valenta Vratislav 3:1, Černý Roman 1:3, Šanc Karel 3:1), Sokol Uhlířské Janovice - KST Týnec n.S. 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Číž Josef 0:4, Žoha Michal 0:4, Švarc Petr 1:3, Váša Jan 0:4, body hostů: Hameta Oldřich 4:0, Staněk Ondřej 4:0, Balata Vladimír 4:0, Kašpárek František 3:1), Sokol Týnec n.L. - SKST Vlašim 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valenta Richard 1:2, Červínek Petr 0:3, Moravec Stanislav 0:3, Mošna Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Kudrna Jan 4:0, Hejný Michal 3:1, Pěnkava Luboš ml. 3:1, WO 0:5), Sokol Čáslav - Sokol Benešov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sosnovec Martin 3:1, Zikmunda Zdeněk 2:2, Cyrus Miroslav 2:2, Lövl Jan 2:2, body hostů: Zvolský Miroslav 2:2, Váňa Miroslav 2:2, Zrcek Miroslav 2:2, Dohnal Jaroslav 1:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Čáslav - FK Kolín "C" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sosnovec Martin 1:2, Zikmunda Zdeněk 0:3, Beňuš Petr 1:2, Lövl Jan 1:2, body hostů: Lhoták Jakub 2:1, Šembera Karel 2:1, Brant Pavel ing. 2:1, Ptáček Petr 3:0), TTC Říčany "C" - Sokol Benešov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Roman 1:2, Voráč Jiří 3:0, Erlich Luboš 0:1, Valenta Vratislav 4:0, Šanc Karel 1:1, body hostů: Zvolský Miroslav 1:3, Váňa Miroslav 1:2, Zrcek Miroslav 2:1, Dohnal Jaroslav 0:3), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - SKP Olympia Kutná Hora 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Roman 1:2, Moravec Václav 0:3, Vacek Miroslav 0:3, Pokorný Jaroslav 1:2, body hostů: Tichý Ivo 3:0, Majer Pavel 3:0, Darius Stanislav 2:1, Vrána Miroslav 2:1), Sokol Týnec n.L. - KST Týnec n.S. 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 2:1, Červínek Petr 0:3, Moravec Stanislav 3:0, Mošna Petr 4:0, body hostů: Hameta Oldřich 1:3, Staněk Ondřej 1:2, Balata Vladimír 1:2, Kašpárek František 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
FK Kolín "C" - Sokol Čáslav 9:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 3:1, Šembera Karel 3:0, Ptáček Petr 2:1, Brant Pavel ing. 0:4, body hostů: Lövl Jan 1:3, Beňuš Petr 1:3, Sosnovec Martin 2:1, Cyrus Miroslav 2:1), Sokol Benešov - TTC Říčany "C" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Povolný Aleš 0:4, Zvolský Miroslav 3:1, Zrcek Miroslav 2:1, Váňa Miroslav 4:0, body hostů: Voráč Jiří 2:2, Erlich Luboš 1:3, Valenta Vratislav 2:2, Černý Roman 1:2), SKP Olympia Kutná Hora - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 9:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 2:1, Zajíček Ivan 2:1, Darius Stanislav 1:2, Tichý Ivo 3:0, body hostů: Pokorný Jaroslav 1:2, Burda Roman 1:2, Vacek Miroslav 2:1, Moravec Václav 0:3), KST Týnec n.S. - Sokol Týnec n.L. 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hameta Oldřich 3:0, Balata Vladimír 2:1, Kašpárek František 0:3, Staněk Ondřej 4:0, body hostů: Valenta Richard 1:3, Mošna Petr 2:1, Moravec Stanislav 1:2, Cincibus Milan 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Říčany "C" - Sokol Benešov 4:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Erlich Luboš 1:2, Voráč Jiří 1:2, Černý Roman 1:2, Valenta Vratislav 1:2, body hostů: Zvolský Miroslav 1:2, Zrcek Miroslav 3:0, Váňa Miroslav 3:0, Dohnal Jaroslav 1:2), Sokol Týnec n.L. - KST Týnec n.S. 6:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valenta Richard 1:3, Cincibus Milan 0:3, Moravec Stanislav 1:2, Mošna Petr 3:1, body hostů: Balata Vladimír 2:2, Staněk Ondřej 3:1, Hameta Oldřich 3:0, Kašpárek František 1:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Benešov - FK Kolín "C" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal Jaroslav 0:4, Zrcek Miroslav 1:2, Zvolský Miroslav 1:2, Váňa Miroslav 3:1, body hostů: Lhoták Jakub 4:0, Šembera Karel 2:2, Ptáček Petr 2:1, Brant Pavel ing. 1:2), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - KST Týnec n.S. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Jaroslav 2:2, Burda Roman 3:1, Vacek Miroslav 1:3, Moravec Václav 1:3, body hostů: Hameta Oldřich 2:2, Staněk Ondřej 3:1, Balata Vladimír 2:2, Kašpárek František 2:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
FK Kolín "C" - Sokol Benešov 9:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šembera Karel 2:0, Lhoták Jakub 2:0, Brant Pavel ing. 1:1, Ptáček Petr 2:0, body hostů: Zvolský Miroslav 0:2, Zrcek Miroslav 0:2, Palla Přemysl ing. 1:1, Dohnal Jaroslav 0:2), KST Týnec n.S. - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 9:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Ondřej 2:0, Balata Vladimír 2:0, Kašpárek František 1:2, Hameta Oldřich 3:0, body hostů: Pokorný Jaroslav 1:2, Burda Roman 1:2, Vacek Miroslav 0:2, Moravec Václav 0:2),
Český pohár
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sport Kladno "D" - Sokol Lány "B" 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horsák Petr 0:2, Máca Jaroslav 0:2, Rauk Jiří 0:2, WO 3:0, body hostů: Szabo Jiří 3:0, Moravec Ladislav ml. 3:0, WO 0:3), KST Slatina "B" - Sport Kladno "A" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schönfelder Jaroslav 0:3, Melkus Alan 0:3, Folbrecht Roman 0:3, body hostů: Tuček Miroslav 3:0, Jedlička Stanislav 3:0, Pírka Josef 3:0), Sokol Lety "B" - Sokol Unhošť "A" 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kosek Jiří 0:3, Merta Jiří 0:3, Vácha Vladimír st. 0:3, body hostů: Sokolovský Petr 3:0, Zbírkovský Milan Ing. 3:0, Jangl Zdeněk 3:0), Viktoria Radim - FK Kolín "D" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trnka Václav 3:0, Svojša Petr 3:0, Říha Vlastimil, Ing. 3:0, body hostů: Nutilová Vendulka 0:3, Martínková Michaela 0:3, Fryml Filip 0:3), Sokol Lysá n.L. - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 5:5 (Sety: 22:17, čtyřhry 0:1, body domácích: Boháč Milan 3:0, Bittner Miloslav ml. 1:2, Havel Martin 1:2, body hostů: Blažek Jan 2:1, Hoďák Václav 2:1, Haas Václav 0:3), TJ Klučov "B" - Sokol Kosmonosy "A" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Douša Ivan 0:3, Spáčil Ladislav 1:2, Ševčík Jiří ml. 0:3, body hostů: Zajíček Michal 3:0, Durdis Petr st. 2:1, Veselý Pavel ing. 3:0), Sokol Unhošť "C" - Sport Kladno "B" 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škach Pavel 1:2, Korec Oldřich MUDr. 2:1, Švarc Miroslav 1:2, body hostů: Hlaváček Jan 3:0, Bílý Tomáš 0:3, Bílý Josef 2:1), Sport Kladno "C" - Sokol Lety "A" 10:0 (čtyřhry 0:0, body domácích: Horbaj Dušan 2:0, Vilímek Michal 2:0, Krejčí Tomáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Vodička Jiří 0:3, Dvořák Pavel 0:3, WO 0:4), Sokol Lety "C" - Slavoj Obecnice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovář Václav 0:3, Sup Richard 3:0, Lískovec Petr 0:3, body hostů: Steiner František 2:1, Němec Václav 2:1, Němec Tomáš 2:1), Jiskra Zruč n.S. - Sokol Velké Popovice 0:10wo, SKC Zruč n.S. - FK Kolín "C" 5:5 (Sety: 23:16, čtyřhry 1:0, body domácích: Kamarýt Jiří 2:1, Fiala Leoš 0:3, Jandejsek Pavel 2:1, body hostů: Hrda Lukáš 3:0, Heinclová Adéla 1:2, Brunclík Marek 1:2), Sokol Starkoč - TJ Klučov "A" 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čakovský Michal 2:1, Čakovský Milan st. 2:1, Čakovský Milan ml. 1:2, body hostů: Martin Josef 2:1, Chlumský Petr 1:2, Kurel David 1:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Lány "B" - TTC Kladno 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vajcová Kateřina 1:2, Moravec Ladislav ml. 0:3, Szabo Jiří 1:1, Jirkovský Václav 1:0, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:1, Mencl Jiří 1:2, Ebert Tomáš 3:0), Sport Kladno "A" - Sokol Lány "A" 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jedlička Stanislav 1:2, Pírka Josef 1:2, Tuček Miroslav 1:2, body hostů: Moravec Petr ing. 3:0, Moravec Milan ing. 3:0, Eichenmann Filip 0:3), Sokol Unhošť "A" - SKST Sokol Veltrusy 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mach Libor 0:3, Jangl Zdeněk 1:2, Sokolovský Petr 2:1, body hostů: Jirásek Jiří 3:0, Jícha František 1:2, Šulc Dalibor ing. 2:1), KST Slatina "A" - AŠ Mladá Boleslav "B" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rapp Jiří 0:3, Barták Jiří 0:3, Ocásek Rostislav 0:3, body hostů: Kouřil Lubomír 3:0, Antoš Petr 3:0, Postelt Tomáš 3:0), Sokol Kosmonosy "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horsák Oldřich ing. 3:0, Čech Jiří 3:0, Zajíček Martin 2:1, body hostů: Trávníček Luboš 0:3, Ort Josef Bc. 1:2, Ort Marek Mgr. 0:3), Viktoria Radim - TTC Brandýs n.L. "B" 5:5 (Míčky: 316:304, Sety: 17:17, čtyřhry 0:1, body domácích: Svojša Petr 2:1, Trnka Václav 1:2, Pospíšil Libor ing. 2:1, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:0, Doležalová Pavlína 0:3, Muhlfeit Luboš 1:2), Sokol Lysá n.L. - Sokol Libice n.C. 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Boháč Milan 3:0, Bittner Miloslav ml. 3:0, Havel Martin 0:3, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 1:2, Heřmanský Miroslav 1:2, Paroulek Milan 1:2), Sokol Kosmonosy "A" - TTC Brandýs n.L. "A" 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čuban Jiří 0:3, Veselý Pavel ing. 2:1, Zajíček Petr 2:1, body hostů: Berger Miroslav 2:1, Holub Zdeněk 2:1, Nekola Tomáš ing. 1:2), Sport Kladno "B" - KST Rakovník 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý Tomáš 0:3, Bílý Tomáš 0:3, Bílý Josef 0:3, body hostů: Přibík Jan ing. 3:0, Brabec Stanislav 3:0, Kos Zdeněk ing. 3:0), Sport Kladno "C" - TTC Příbram 5:5 (Sety: 19:22, čtyřhry 1:0, body domácích: Vilímek Michal 2:1, Krejčí Tomáš 1:2, Škach Jaroslav 1:2, body hostů: Fiala Vladimír 0:3, Ječmen Jaroslav 2:1, Brabenec Václav 3:0), Slavoj Obecnice - Spartak Rožmitál 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němec Václav 0:3, Steiner Petr 0:3, Steiner František 2:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 2:1, Čížek Pavel 2:1, Zajíček Michal 3:0), Sokol Unhošť "B" - Sokol Hudlice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kořenář Josef 0:3, Kindl Adam 0:3, Urban Jiří 1:2, body hostů: Stehlík Jan st. 2:1, Homolka Pavel ml. 3:0, Drož Jan 3:0), Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Sadská 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žoha Michal 3:0, Švarc Petr 1:2, Vlasák Ota 1:2, body hostů: Hendrych Jan 0:3, Vydra Milan 2:1, Motl Milan 2:1), Sokol Velké Popovice - FK Kolín "B" 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Randák Adam 2:1, Stupavský Milan 0:3, Semrád Petr 0:3, body hostů: Lhoták Jakub 3:0, Šembera Karel 2:1, Ulrich Radek 2:1), SKC Zruč n.S. - TTC Říčany "B" 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kamarýt Jiří 1:1, Fiala Leoš 0:3, Jandejsek Pavel 1:1, body hostů: Plíhal Martin 1:1, Míka Petr 1:1, Erlich Luboš 3:0), Sokol Starkoč - FK Kolín "A" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čakovský Michal 0:3, Čakovský Milan st. 0:3, Čakovský Milan ml. 0:3, body hostů: Zaplatílek Ctibor 3:0, Uher Petr 3:0, Pilner Jaroslav 3:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Lány "A" - TTC Kladno 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Moravec Milan ing. 2:1, Hrbek Jiří 0:3, Moravec Petr ing. 1:2, body hostů: Ebert Tomáš 2:1, Pachman Tomáš ing. 1:2, Havlíček Tomáš 3:0), SKST Sokol Veltrusy - AŠ Mladá Boleslav "B" 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Jiří 1:2, Šulc Dalibor ing. 1:2, Jícha František 0:2, WO 0:1, body hostů: Fuka Martin 2:0, Kouřil Lubomír 2:1, Postelt Tomáš 2:1, WO 1:0), Viktoria Radim - Sokol Kosmonosy "B" 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojša Petr 2:0, Trnka Václav 2:0, Lágner Václav 1:1, Říha Vlastimil, Ing. 0:1, WO 1:1, body hostů: Zajíček Martin 1:2, Řezáč Pavel ing. 0:2, Čech Jiří 1:1, WO 1:1), Sokol Lysá n.L. - TTC Brandýs n.L. "A" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sádlo Josef 1:2, Bittner Miloslav ml. 0:3, Havel Martin 0:3, body hostů: Holub Zdeněk 2:1, Nekola Tomáš ing. 1:0, Berger Miroslav 3:0, Šubrt Jaroslav 2:0), TTC Příbram - KST Rakovník 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlouhý Jiří 2:1, Srch Radek 2:1, Silavecký Ladislav 2:1, body hostů: Přibík Jan ing. 1:2, Kos Zdeněk ing. 1:2, Brabec Stanislav 1:2), Spartak Rožmitál - Sokol Hudlice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 0:2, Čížek Pavel 0:2, Zajíček Michal 1:1, WO 3:0, body hostů: Drož Jan 2:0, Homolka Pavel ml. 2:0, Landa Miloslav 1:1, WO 0:3), Sokol Uhlířské Janovice - FK Kolín "B" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žoha Michal 0:2, Švarc Petr 0:3, Číž Josef 1:2, WO 0:1, body hostů: Lhoták Jakub 3:0, Šembera Karel 1:1, Ulrich Radek 3:0, WO 1:0), TTC Říčany "B" - FK Kolín "A" 5:5 (Sety: 21:17, čtyřhry 0:1, body domácích: Plíhal Martin 0:2, Boubelík Jan 1:0, Lipšanský Miroslav 1:1, Erlich Luboš 0:1, WO 3:0, body hostů: Zaplatílek Ctibor 2:1, Dolejší Stanislav 2:1, WO 0:3),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AŠ Mladá Boleslav "B" - TTC Kladno 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Antoš Petr 3:0, Fuka Martin 1:1, Postelt Tomáš 3:0, WO 1:0, body hostů: Ebert Tomáš 1:2, Pachman Tomáš ing. 0:3, Havlíček Tomáš 0:2, WO 0:1), Viktoria Radim - TTC Brandýs n.L. "A" 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojša Petr 0:3, Pospíšil Libor ing. 1:1, Trnka Václav 1:2, Lágner Václav 0:1, body hostů: Holub Zdeněk 3:0, Nekola Tomáš ing. 0:1, Berger Miroslav 3:0, Šubrt Jaroslav 1:1), TTC Příbram - Sokol Hudlice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Silavecký Ladislav 1:1, Srch Radek 2:1, Dlouhý Jiří 0:3, WO 1:0, body hostů: Homolka Pavel ml. 1:2, Landa Miloslav 1:1, Dřevěný Petr 3:0, WO 0:1), TTC Říčany "B" - FK Kolín "B" 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lipšanský Miroslav 2:0, Boubelík Jan 3:0, Pokorný Roman 0:3, body hostů: Lhoták Jakub 1:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 1:1, Ulrich Radek 1:2),
Finále:
TTC Brandýs n.L. "A" - AŠ Mladá Boleslav "B" 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Berger Miroslav 3:0, Mifka Alexius ing. 1:2, Holub Zdeněk 1:2, body hostů: Postelt Tomáš 2:1, Kouřil Lubomír 1:2, Antoš Petr 1:2), Sokol Hudlice - TTC Říčany "B" 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dřevěný Petr 1:1, Drož Jan 1:2, Homolka Pavel ml. 0:1, Gruber Martin 0:1, body hostů: Erlich Luboš 1:1, Pokorný Roman 0:1, Boubelík Jan 3:0, Lipšanský Miroslav 1:0), Sokol Hudlice - TTC Brandýs n.L. "A" 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gruber Martin 1:1, Dřevěný Petr 2:1, Homolka Pavel ml. 1:2, Drož Jan 1:0, body hostů: Berger Miroslav 3:0, Mifka Alexius ing. 1:2, Holub Zdeněk 0:3), TTC Říčany "B" - AŠ Mladá Boleslav "B" 6:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Boubelík Jan 2:0, Erlich Luboš 1:1, Lipšanský Miroslav 2:0, Pokorný Roman 1:0, body hostů: Postelt Tomáš 1:1, Kouřil Lubomír 0:2, Antoš Petr 0:3), TTC Brandýs n.L. "A" - TTC Říčany "B" 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Berger Miroslav 1:1, Mifka Alexius ing. 0:2, Holub Zdeněk 1:1, WO 3:0, body hostů: Boubelík Jan 2:0, Lipšanský Miroslav 2:0, Pokorný Roman 0:2, WO 0:3), AŠ Mladá Boleslav "B" - Sokol Hudlice 1:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Antoš Petr 0:2, Postelt Tomáš 0:2, Kouřil Lubomír 0:2, body hostů: Dřevěný Petr 2:0, Landa Miloslav 2:0, Drož Jan 2:0),
Kvalifikace o KS 1
1. kolo:
TJ Klínec - Lokomotiva Nymburk "A" 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sixta Jaroslav 1:2, Urban Jan 1:2, Fischer Jiří 0:3, Hrstka Tomáš 2:2, body hostů: Piroutek Květoslav 3:1, Kyncl Miloslav ing. 2:1, Třešňák Josef 1:2, Horáček Vlastimil 3:0), TJ Neratovice "B" - Sokol Benešov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuba Milan 1:2, Košatý Jan 0:3, Ehl Ladislav 2:1, Beneš Tomáš 2:2, Weisser Petr 0:1, body hostů: Váňa Miroslav 3:1, Zrcek Miroslav 3:1, Zvolský Miroslav 2:1, Dohnal Jaroslav 1:2),
2. kolo:
Sokol Benešov - TJ Klínec 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnal Jaroslav 1:2, Zvolský Miroslav 2:1, Zrcek Miroslav 2:1, Váňa Miroslav 3:0, body hostů: Hrstka Tomáš 2:1, Urban Jan 1:2, Sixta Jaroslav 1:2, Fischer Jiří 0:3), Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Neratovice "B" 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horáček Vlastimil 2:0, Piroutek Květoslav 2:0, Kyncl Miloslav ing. 2:0, Urbánek Jan 2:0, body hostů: Weisser Petr 0:2, Čuba Milan 0:2, Ehl Ladislav 0:2, Beneš Tomáš 0:2),
3. kolo:
TJ Klínec - TJ Neratovice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrstka Tomáš 3:1, Urban Jan 2:2, Smrčka Karel ing. 0:3, Sixta Jaroslav 2:2, Fischer Jiří 1:0, body hostů: Beneš Tomáš 3:1, Ehl Ladislav 4:0, Čuba Milan 1:3, Košatý Jan 0:4), Sokol Benešov - Lokomotiva Nymburk "A" 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dohnal Jaroslav 1:3, Zvolský Miroslav 2:2, Zrcek Miroslav 1:2, Váňa Miroslav 3:1, body hostů: Horáček Vlastimil 2:2, Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav ing. 2:2, Urbánek Jan 2:1),
Kvalifikace o KS 2
1. kolo:
TTC Josefův Důl - TTC Slovan Kladno 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ďurfina Karel 0:4, Pácha Robin 2:1, Kroupa Milan 1:2, Niems Dušan 2:2, body hostů: Špalek Jiří 4:0, Šavel Pavel 2:2, Jírový Jiří 2:1, Kříž Petr 1:2), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - Sokol Králův Dvůr "E" 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:2, Chvojka Antonín ing. 0:2, Moravec Václav 0:3, Pokorný Jaroslav 1:2, body hostů: Hák Zdeněk ml. 2:1, Dřevěný Pavel 2:1, Votava Martin 3:0, Šrámek David 2:0),
2. kolo:
Sokol Králův Dvůr "E" - TTC Josefův Důl 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hák Zdeněk ml. 3:1, Votava Martin 2:2, Šrámek David 1:2, Dřevěný Pavel 3:1, body hostů: Kroupa Milan 2:2, Niems Dušan 3:1, Pácha Robin 1:3, Ďurfina Karel 0:3), TTC Slovan Kladno - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírový Jiří 2:1, Jůza Jan 0:2, Špalek Jiří 3:0, Šavel Pavel 3:0, Kříž Petr 1:0, body hostů: Pokorný Jaroslav 2:1, Burda Roman 1:2, Moravec Václav 0:3, Chvojka Antonín ing. 0:3),
3. kolo:
TTC Josefův Důl - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 0:10wo, Sokol Králův Dvůr "E" - TTC Slovan Kladno 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Pavel 3:1, Šrámek David 1:3, Votava Martin 2:1, Hák Zdeněk ml. 3:1, body hostů: Špalek Jiří 3:0, Šavel Pavel 2:2, Jírový Jiří 0:4, Kříž Petr 1:2, Jůza Jan 0:1),
Český pohár žen
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
FK Kolín - TTC Příbram 9:1 (čtyřhry 0:0, body domácích: body hostů),

zobrazit všechna kola