Středočeský svaz stolního tenisu

Výsledky do novin
Krajská soutěž 1. tř. sk. A
1. kolo:
TTC Příbram - Spartak Rožmitál 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 4:0, Silavecký Ladislav 2:2, Brabenec Václav 2:2, Srch Radek 4:0, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 0:4, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 2:2, Eisenreich Jindřich st. 0:4), Sokol Lány - Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbek Jiří 2:2, Moravec Milan ing. 3:1, Spiegl Richard 2:2, Moravec Petr ing. 2:2, body hostů: Kubát Pavel 4:0, Ungr Jan I. 3:1, Čepelák Vladimír st. 0:4, Rataj Miloš 0:2, Pancíř Josef 0:2), Sokol Králův Dvůr "D" - ST-Šanov 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Pavel 1:3, Vlasák Jaroslav 1:3, Hák Zdeněk ml. 0:4, Votava Martin 0:4, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Václav 4:0, Kadeřábek Milan 2:2, Knor Luděk 4:0), SKST Sokol Veltrusy - KST Rakovník "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuthan Jiří 2:2, Šulc Dalibor ing. 3:1, Kohout Tomáš 1:3, Jirásek Jiří 3:1, body hostů: Tvrz Jaroslav 1:3, Přibík Jan ing. 2:2, Mikeš Milan 4:0, Šebek Tomáš 0:4), TTC Kladno "B" - TTC Říčany "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jiří 1:1, Vychodil Luděk 2:0, Havlíček Tomáš 3:0, Bajer Jiří 3:0, WO 6:0, body hostů: Pokorný Roman 0:3, Voráč Jiří 0:3, Valenta Vratislav 0:2, Erlich Luboš 1:1, WO 0:6), Slovan Lochovice - Sokol Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Lukáš 1:3, Budělovský Petr 3:1, Nevolný Milan 2:2, Baier Robert 3:1, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Havelka Marek 3:1, Mráz Roman 1:3, Hlaváček Jaromír 0:4),
2. kolo:
Slovan Lochovice - SKST Sokol Veltrusy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budělovský Petr 1:3, Nevolný Milan 1:3, Protiva Lukáš 2:1, Dražan Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Kuthan Jiří 3:1, Šulc Dalibor ing. 3:0, Kohout Tomáš 1:3, Jirásek Jiří 4:0, WO 0:1), Sokol Příbram - KST Rakovník "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 1:3, Šprysl Josef 1:3, Jaroš Antonín 4:0, Kotrbatý Petr 4:0, body hostů: Kettner Martin 0:4, Kos Zdeněk ing. 2:2, Rezek Jan ml. 2:2, Šebek Tomáš 2:2), TTC Kladno "B" - Sokol Králův Dvůr "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lážnovský Jiří 1:3, Mencl Jiří 4:0, Vychodil Luděk 3:0, Bajer Jiří 3:0, WO 1:1, body hostů: Kopřiva Tomáš 1:2, Hák Zdeněk ml. 1:3, Dřevěný Pavel 0:4, Vlasák Jaroslav 1:2, WO 1:1), TTC Říčany "B" - ST-Šanov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boubelík Jan 1:0, Šimůnek Josef 0:4, Voráč Jiří 2:2, Pokorný Roman 2:2, Erlich Luboš 0:1, WO 0:2, body hostů: Pisár Petr 3:1, Knor Václav 2:2, Kadeřábek Milan 2:1, Knor Luděk 2:1, WO 2:0), TTC Příbram - Sokol Lány 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 4:0, Silavecký Ladislav 2:2, Brabenec Václav 0:4, Srch Radek 4:0, body hostů: Moravec Petr ing. 2:2, Moravec Milan ing. 1:3, Vajcová Kateřina 1:3, Moravec Ladislav ml. 2:2), Spartak Rožmitál - Sokol Hořovice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 3:1, Čížek Pavel 3:1, Eisenreich Jindřich st. 0:4, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:3, Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan I. 1:3, Rataj Miloš 2:2),
3. kolo:
Slovan Lochovice - KST Rakovník "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budělovský Petr 3:1, Nevolný Milan 0:4, Protiva Lukáš 2:2, Zítek Patrik 4:0, body hostů: Rezek Jan ml. 3:1, Kos Zdeněk ing. 1:3, Brabec Stanislav 1:3, Kettner Martin 2:2), Sokol Příbram - SKST Sokol Veltrusy 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císař Jan 0:4, Mráz Roman 1:3, Jaroš Antonín 3:0, Kotrbatý Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Kuthan Jiří 2:2, Šulc Dalibor ing. 2:2, Kohout Tomáš 2:2, Jícha František 1:2, WO 0:1), TTC Kladno "B" - ST-Šanov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jiří 2:1, Vychodil Luděk 0:3, Havlíček Tomáš 3:0, Bajer Jiří 3:0, WO 0:4, body hostů: Pisár Petr 1:2, Knor Václav 1:2, Kadeřábek Milan 1:2, Knor Luděk 1:2, WO 4:0), TTC Říčany "B" - Sokol Králův Dvůr "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voráč Jiří 1:2, Boubelík Jan 2:0, Pokorný Roman 3:1, Valenta Vratislav 3:0, WO 0:4, body hostů: Hák Zdeněk ml. 0:3, Votava Martin 1:2, Vlasák Jaroslav 1:2, Dřevěný Pavel 1:2, WO 4:0), TTC Příbram - Sokol Hořovice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 2:0, Silavecký Ladislav 3:1, Brabenec Václav 2:2, Srch Radek 3:1, Karda Martin 2:0, body hostů: Čepelák Vladimír st. 2:2, Ungr Jan I. 2:2, Rataj Miloš 0:4, Pancíř Josef 0:4), Spartak Rožmitál - Sokol Lány 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Zajíček Michal 1:3, Čížek Pavel 2:2, Eisenreich Jindřich st. 1:3, body hostů: Hrbek Jiří 1:3, Moravec Milan ing. 3:1, Moravec Petr ing. 4:0, Spiegl Richard 2:2),
4. kolo:
Sokol Lány - Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Jiří 2:2, Vajcová Kateřina 2:0, Spiegl Richard 3:1, Moravec Milan ing. 1:3, Moravec Petr ing. 0:2, body hostů: Budělovský Petr 1:3, Dražan Jiří 0:4, Protiva Lukáš 4:0, Nevolný Milan 3:1), Sokol Hořovice "B" - Sokol Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 2:2, Rataj Miloš 0:2, Kubát Pavel 2:1, Čepelák Vladimír st. 1:3, Pancíř Josef 0:1, WO 2:0, body hostů: Kotrbatý Petr 4:0, Havelka Marek 3:1, Mráz Roman 1:2, Šprysl Josef 1:2, WO 0:2), Sokol Králův Dvůr "D" - TTC Příbram 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dřevěný Pavel 1:3, Vlasák Jaroslav 2:2, Hák Zdeněk ml. 0:4, Šrámek David 1:0, Kopřiva Tomáš 2:1, body hostů: Srch Radek 3:1, Silavecký Ladislav 3:1, Brabenec Václav 3:1, Karda Martin 1:3), ST-Šanov - Spartak Rožmitál 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 1:3, Knor Luděk 3:0, Knor Václav 2:1, Pisár Petr 4:0, WO 2:0, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Zajíček Michal 1:3, Čížek Pavel 2:1, Eisenreich Jindřich st. 0:3, WO 0:2), SKST Sokol Veltrusy - TTC Kladno "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha František 1:3, Kříšťan Jiří 1:3, Šulc Dalibor ing. 2:2, Kuthan Jiří 3:1, body hostů: Bajer Jiří 3:1, Mencl Jiří 2:2, Vychodil Luděk 1:3, Škach Martin Ing. 3:1), KST Rakovník "B" - TTC Říčany "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 1:2, Rezek Jan ml. 1:1, Kettner Martin 3:1, Přibík Jan ing. 3:0, Šebek Tomáš 0:1, WO 3:0, body hostů: Pokorný Roman 2:1, Voráč Jiří 1:2, Erlich Luboš 1:2, Černý Roman 1:3, WO 0:3),
5. kolo:
Sokol Lány - Sokol Příbram 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajcová Kateřina 1:0, Moravec Milan ing. 3:1, Spiegl Richard 2:1, Moravec Petr ing. 1:3, Hrbek Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Jaroš Antonín 2:2, Šprysl Josef 0:4, Mráz Roman 1:2, WO 0:1), Sokol Hořovice "B" - Slovan Lochovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ungr Jan I. 2:2, Rataj Miloš 1:3, Kubát Pavel 4:0, Čepelák Vladimír st. 1:3, body hostů: Budělovský Petr 2:2, Dražan Jiří 0:4, Protiva Lukáš 3:1, Nevolný Milan 3:1), Sokol Králův Dvůr "D" - Spartak Rožmitál 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hák Zdeněk ml. 2:2, Vlasák Jaroslav 2:2, Šrámek David 0:4, Dřevěný Pavel 1:3, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 1:3, Čížek Pavel 4:0, Eisenreich Jindřich st. 2:2), ST-Šanov - TTC Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 0:4, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 2:2, Pisár Petr 4:0, body hostů: Silavecký Ladislav 2:2, Srch Radek 3:1, Dlouhý Jiří 1:3, Brabenec Václav 1:1, Karda Martin 0:2), SKST Sokol Veltrusy - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříšťan Jiří 2:2, Šulc Dalibor ing. 1:2, Kuthan Jiří 0:2, Jirásek Jiří 3:1, Jícha František 0:1, WO 2:0, body hostů: Boubelík Jan 3:1, Pokorný Roman 3:1, Voráč Jiří 2:1, Černý Roman 0:3, WO 0:2), KST Rakovník "B" - TTC Kladno "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 0:2, Rezek Jan ml. 0:3, Kettner Martin 0:3, Přibík Jan ing. 3:1, Brabec Stanislav 0:1, WO 3:0, body hostů: Havlíček Tomáš 4:0, Vychodil Luděk 2:1, Mencl Jiří 2:1, Lážnovský Jiří 2:1, WO 0:3),
6. kolo:
Slovan Lochovice - TTC Kladno "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budělovský Petr 3:0, Protiva Lukáš 2:2, Nevolný Milan 1:3, Baier Robert 3:1, WO 1:0, body hostů: Havlíček Tomáš 1:3, Vychodil Luděk 2:1, Mencl Jiří 2:2, Lážnovský Jiří 1:3, WO 0:1), Sokol Příbram - TTC Říčany "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 3:1, Šprysl Josef 0:3, Jaroš Antonín 1:2, Kotrbatý Petr 4:0, WO 2:0, body hostů: Voráč Jiří 2:2, Erlich Luboš 3:1, Valenta Vratislav 0:3, Černý Roman 1:2, WO 0:2), TTC Příbram - SKST Sokol Veltrusy 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 3:0, Brabenec Václav 1:1, Srch Radek 2:0, Silavecký Ladislav 3:0, Karda Martin 1:1, WO 4:0, body hostů: Šulc Dalibor ing. 2:1, Jirásek Jiří 0:3, Kříšťan Jiří 0:3, Jícha František 0:3, WO 0:4), Spartak Rožmitál - KST Rakovník "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 1:3, Čížek Pavel 3:1, Eisenreich Jindřich st. 0:4, body hostů: Přibík Jan ing. 2:2, Šebek Tomáš 2:2, Kos Zdeněk ing. 2:2, Kettner Martin 2:2), Sokol Lány - Sokol Králův Dvůr "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Hrbek Jiří 4:0, Moravec Milan ing. 4:0, Moravec Petr ing. 3:1, body hostů: Včelička Lubomír 1:3, Vlasák Jaroslav 1:3, Dřevěný Pavel 1:3, Votava Martin 0:4), Sokol Hořovice "B" - ST-Šanov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špička Jiří 2:2, Rataj Miloš 3:1, Pancíř Josef 3:1, Čepelák Vladimír st. 1:3, body hostů: Knor Luděk 3:1, Knor Václav 3:1, Kadeřábek Milan 1:3, Kočka Josef 0:4),
7. kolo:
Slovan Lochovice - TTC Říčany "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budělovský Petr 3:1, Protiva Lukáš 3:1, Nevolný Milan 0:4, Baier Robert 3:1, body hostů: Boubelík Jan 4:0, Pokorný Roman 1:3, Valenta Vratislav 1:3, Voráč Jiří 1:3), Sokol Příbram - TTC Kladno "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císař Jan 0:4, Šprysl Josef 1:3, Mráz Roman 1:3, Havelka Marek 2:2, body hostů: Bajer Jiří 4:0, Vychodil Luděk 3:1, Mencl Jiří 1:3, Lážnovský Jiří 4:0), TTC Příbram - KST Rakovník "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 2:2, Brabenec Václav 1:2, Srch Radek 3:1, Silavecký Ladislav 3:1, Karda Martin 0:1, body hostů: Přibík Jan ing. 3:1, Kettner Martin 2:2, Kos Zdeněk ing. 2:2, Šebek Tomáš 0:4), Spartak Rožmitál - SKST Sokol Veltrusy 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Čížek Pavel 2:2, Zajíček Michal 1:3, Eisenreich Jindřich st. 1:3, body hostů: Kuthan Jiří 2:2, Šulc Dalibor ing. 3:1, Jirásek Jiří 3:1, Kříšťan Jiří 2:2), Sokol Lány - ST-Šanov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbek Jiří 2:2, Moravec Milan ing. 2:2, Moravec Petr ing. 2:2, Spiegl Richard 2:2, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 1:3, Kadeřábek Milan 0:4, Knor Václav 3:1), Sokol Hořovice "B" - Sokol Králův Dvůr "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rataj Miloš 1:2, Ungr Jan I. 3:0, Kubát Pavel 2:1, Čepelák Vladimír st. 2:2, Pancíř Josef 0:1, WO 1:1, body hostů: Kopřiva Tomáš 1:3, Včelička Lubomír 2:2, Vlasák Jaroslav 1:2, Dřevěný Pavel 2:1, WO 1:1),
8. kolo:
Sokol Králův Dvůr "D" - Slovan Lochovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Včelička Lubomír 3:0, Hák Zdeněk ml. 2:2, Kopřiva Tomáš 3:1, Dřevěný Pavel 1:1, Vlasák Jaroslav 1:1, WO 0:1, body hostů: Baier Robert 2:2, Protiva Lukáš 0:3, Budělovský Petr 2:2, Nevolný Milan 1:3, WO 1:0), ST-Šanov - Sokol Příbram 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadeřábek Milan 0:4, Knor Luděk 1:3, Knor Václav 0:4, Kočka Josef 0:4, body hostů: Jaroš Antonín 4:0, Havelka Marek 3:1, Kotrbatý Petr 4:0, Šprysl Josef 4:0), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Lány 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuthan Jiří 2:2, Jirásek Jiří 3:0, Šulc Dalibor ing. 3:1, Kříšťan Jiří 2:2, Jícha František 0:1, body hostů: Moravec Petr ing. 2:2, Moravec Milan ing. 1:3, Spiegl Richard 3:1, Eichenmann Filip 0:4), KST Rakovník "B" - Sokol Hořovice "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk ing. 3:1, Přibík Jan ing. 2:2, Kettner Martin 1:3, Brabec Stanislav 1:3, body hostů: Čepelák Vladimír st. 2:2, Kebrle Josef 3:1, Ungr Jan I. 3:1, Pancíř Josef 1:3), TTC Kladno "B" - TTC Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Jiří 1:2, Vychodil Luděk 2:1, Havlíček Tomáš 2:1, Bajer Jiří 4:0, WO 0:3, body hostů: Silavecký Ladislav 1:3, Srch Radek 2:1, Dlouhý Jiří 1:2, Brabenec Václav 0:3, WO 3:0), TTC Říčany "B" - Spartak Rožmitál 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voráč Jiří 1:3, Boubelík Jan 2:0, Pokorný Roman 3:1, Valenta Vratislav 3:1, Erlich Luboš 1:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Čížek Pavel 1:3, Zajíček Michal 2:2, Staník Daniel 1:3),
9. kolo:
Sokol Králův Dvůr "D" - Sokol Příbram 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Včelička Lubomír 0:2, Hák Zdeněk ml. 1:3, Kopřiva Tomáš 3:1, Dřevěný Pavel 2:2, Votava Martin 0:2, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Jaroš Antonín 2:2, Šprysl Josef 4:0, Mráz Roman 1:3), ST-Šanov - Slovan Lochovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Josef 1:3, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 2:2, Kadeřábek Milan 3:1, body hostů: Budělovský Petr 3:1, Nevolný Milan 1:3, Protiva Lukáš 2:2, Dražan Jiří 0:4), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Hořovice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuthan Jiří 3:1, Kříšťan Jiří 3:1, Šulc Dalibor ing. 3:1, Jirásek Jiří 2:2, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan I. 0:4, Čepelák Vladimír st. 2:2, Rataj Miloš 0:4), KST Rakovník "B" - Sokol Lány 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 2:2, Brabec Stanislav 0:2, Přibík Jan ing. 2:2, Rezek Jan ml. 2:2, Kettner Martin 1:1, body hostů: Moravec Milan ing. 3:1, Vajcová Kateřina 2:2, Moravec Petr ing. 2:2, Spiegl Richard 2:2), TTC Kladno "B" - Spartak Rožmitál 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lážnovský Jiří 2:2, Mencl Jiří 1:3, Vychodil Luděk 2:2, Bajer Jiří 4:0, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Čížek Pavel 3:1, Zajíček Michal 2:2, Eisenreich Jindřich st. 0:4), TTC Říčany "B" - TTC Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Jiří 2:2, Pokorný Roman 2:1, Valenta Vratislav 1:2, Boubelík Jan 4:0, WO 0:2, body hostů: Silavecký Ladislav 2:2, Srch Radek 2:2, Dlouhý Jiří 1:2, Brabenec Václav 0:2, Karda Martin 0:1, WO 2:0),
10. kolo:
TTC Příbram - Slovan Lochovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 3:1, Karda Martin 0:2, Srch Radek 3:1, Brabenec Václav 1:1, body hostů: Zítek Patrik 3:1, Budělovský Petr 1:3, Protiva Lukáš 1:3, Nevolný Milan 1:3), Spartak Rožmitál - Sokol Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich st. 0:4, Zajíček Michal 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Čížek Pavel 2:2, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Havelka Marek 3:1, Šprysl Josef 1:3, Mráz Roman 2:2), Sokol Lány - TTC Kladno "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vajcová Kateřina 0:4, Moravec Milan ing. 1:2, Moravec Petr ing. 0:4, Moravec Ladislav ml. 1:2, WO 2:0, body hostů: Bajer Jiří 3:0, Havlíček Tomáš 4:0, Vychodil Luděk 3:0, Lážnovský Jiří 2:2, WO 0:2), Sokol Hořovice "B" - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 3:1, Rataj Miloš 0:3, Kubát Pavel 2:1, Čepelák Vladimír st. 0:4, WO 2:0, body hostů: Pokorný Roman 2:2, Voráč Jiří 3:1, Valenta Vratislav 2:1, Erlich Luboš 2:1, WO 0:2), Sokol Králův Dvůr "D" - SKST Sokol Veltrusy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votava Martin 0:1, Hák Zdeněk ml. 1:3, Vlasák Jaroslav 4:0, Dřevěný Pavel 2:2, Kopřiva Tomáš 1:2, body hostů: Kříšťan Jiří 3:1, Šulc Dalibor ing. 0:4, Tesárek Jiří 2:2, Jícha František 3:1), ST-Šanov - KST Rakovník "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knor Luděk 4:0, Knor Václav 1:2, Pisár Petr 3:0, Kadeřábek Milan 1:3, WO 0:2, body hostů: Kettner Martin 2:2, Froněk Petr 0:4, Brabec Stanislav 1:2, Rezek Jan ml. 2:1, WO 2:0),
11. kolo:
TTC Příbram - Sokol Příbram 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 2:2, Silavecký Ladislav 2:2, Brabenec Václav 0:3, Srch Radek 3:1, Karda Martin 0:1, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Jaroš Antonín 3:1, Mráz Roman 2:2, Havelka Marek 1:3), Spartak Rožmitál - Slovan Lochovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich st. 1:3, Zajíček Michal 1:3, Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Čížek Pavel 2:2, body hostů: Zítek Patrik 4:0, Baier Robert 3:1, Protiva Lukáš 0:2, Budělovský Petr 4:0, Nevolný Milan 0:2), Sokol Lány - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Ladislav ml. 0:3, Moravec Milan ing. 1:2, Spiegl Richard 2:1, Moravec Petr ing. 1:3, WO 3:0, body hostů: Pokorný Roman 1:3, Voráč Jiří 2:1, Valenta Vratislav 3:0, Erlich Luboš 3:0, WO 0:3), Sokol Hořovice "B" - TTC Kladno "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pancíř Josef 1:3, Špička Jiří 0:4, Rataj Miloš 0:4, Čepelák Vladimír st. 3:1, body hostů: Mencl Jiří 3:1, Lážnovský Jiří 3:1, Špalek Miroslav 4:0, Dědina Radek 2:2), Sokol Králův Dvůr "D" - KST Rakovník "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 2:1, Dřevěný Pavel 1:2, Hák Zdeněk ml. 1:2, Šrámek David 0:4, WO 2:1, body hostů: Přibík Jan ing. 4:0, Mikeš Milan 3:0, Brabec Stanislav 1:2, Rezek Jan ml. 1:2, WO 1:2), ST-Šanov - SKST Sokol Veltrusy 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadeřábek Milan 4:0, Knor Václav 4:0, Pisár Petr 3:0, Knor Luděk 3:1, WO 1:0, body hostů: Kříšťan Jiří 1:3, Šulc Dalibor ing. 0:4, Kohout Tomáš 0:4, Jícha František 0:3, WO 0:1),
12. kolo:
SKST Sokol Veltrusy - Slovan Lochovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Jiří 1:3, Kuthan Jiří 1:3, Šulc Dalibor ing. 2:2, Jícha František 3:1, body hostů: Baier Robert 2:2, Budělovský Petr 3:1, Nevolný Milan 0:4, Zítek Patrik 4:0), KST Rakovník "B" - Sokol Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 2:2, Přibík Jan ing. 1:3, Kettner Martin 2:2, Mikeš Milan 2:2, body hostů: Jaroš Antonín 4:0, Havelka Marek 3:1, Šprysl Josef 0:4, Mráz Roman 2:2), Sokol Králův Dvůr "D" - TTC Kladno "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Včelička Lubomír 0:4, Hák Zdeněk ml. 1:2, Roziňák Jan ml. 0:3, Dřevěný Pavel 1:2, WO 3:0, body hostů: Vychodil Luděk 3:0, Mencl Jiří 2:2, Lážnovský Jiří 3:0, Pavlíček Ondřej 3:0, WO 0:3), ST-Šanov - TTC Říčany "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 0:4, Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 1:3, body hostů: Lipšanský Miroslav 2:2, Pokorný Roman 2:2, Voráč Jiří 2:2, Valenta Vratislav 2:2), Sokol Lány - TTC Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiegl Richard 1:3, Hrbek Jiří 1:3, Vajcová Kateřina 2:2, Moravec Petr ing. 3:1, body hostů: Srch Radek 3:1, Karda Martin 1:3, Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 2:2), Sokol Hořovice "B" - Spartak Rožmitál 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rataj Miloš 0:2, Ungr Jan I. 4:0, Kubát Pavel 4:0, Koros Zdeněk 4:0, Kebrle Josef 1:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Čížek Pavel 0:4, Staník Daniel 1:3, Zajíček Michal 1:3),
13. kolo:
KST Rakovník "B" - Slovan Lochovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kos Zdeněk ing. 0:4, Kettner Martin 3:1, Přibík Jan ing. 2:2, Mikeš Milan 1:3, body hostů: Zítek Patrik 4:0, Baier Robert 3:1, Budělovský Petr 2:2, Nevolný Milan 1:3), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Příbram 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha František 0:3, Šulc Dalibor ing. 0:2, Jirásek Jiří 1:2, Tesárek Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Kotrbatý Petr 3:0, Havelka Marek 3:0, Mráz Roman 1:2, Šprysl Josef 2:0, WO 0:5), ST-Šanov - TTC Kladno "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadeřábek Milan 3:1, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 4:0, Pisár Petr 4:0, body hostů: Špalek Miroslav 0:4, Mencl Jiří 0:4, Lážnovský Jiří 2:2, Pachman Tomáš ing. 0:4), Sokol Králův Dvůr "D" - TTC Říčany "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hák Zdeněk ml. 3:1, Včelička Lubomír 0:4, Roziňák Jan ml. 1:2, Dřevěný Pavel 2:2, WO 1:0, body hostů: Lipšanský Miroslav 4:0, Pokorný Roman 2:2, Voráč Jiří 1:3, Valenta Vratislav 2:1, WO 0:1), Sokol Hořovice "B" - TTC Příbram 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pancíř Josef 0:4, Rataj Miloš 0:4, Ungr Jan I. 3:1, Špička Jiří 0:4, body hostů: Srch Radek 4:0, Karda Martin 3:1, Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 3:1), Sokol Lány - Spartak Rožmitál 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Spiegl Richard 3:0, Hrbek Jiří 3:0, Moravec Ladislav ml. 3:0, Moravec Petr ing. 3:0, WO 5:0, body hostů: Dropa Miloš 0:4, Staník Daniel 0:4, Zvelebil Miloš ml. 0:4, WO 0:5),
14. kolo:
Slovan Lochovice - Sokol Lány 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baier Robert 3:0, Budělovský Petr 2:0, Protiva Lukáš 2:1, Zítek Patrik 3:0, WO 5:0, body hostů: Vajcová Kateřina 1:2, Hrbek Jiří 0:3, Moravec Petr ing. 0:3, Moravec Milan ing. 0:2, WO 0:5), Sokol Příbram - Sokol Hořovice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Roman 2:2, Havelka Marek 2:2, Jaroš Antonín 4:0, Kotrbatý Petr 4:0, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:3, Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan I. 1:3, Pancíř Josef 0:4), TTC Příbram - Sokol Králův Dvůr "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 4:0, Karda Martin 3:1, Silavecký Ladislav 1:3, Srch Radek 2:0, Brabenec Václav 0:2, body hostů: Roziňák Jan ml. 3:1, Včelička Lubomír 2:2, Dřevěný Pavel 0:4, Votava Martin 1:3), Spartak Rožmitál - ST-Šanov 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Čížek Pavel 1:3, Zajíček Michal 1:3, Staník Daniel 1:3, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Václav 3:1, Knor Luděk 4:0, Kadeřábek Milan 0:4), TTC Kladno "B" - SKST Sokol Veltrusy 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ebert Tomáš 0:2, Lážnovský Jiří 1:1, Havlíček Tomáš 3:0, Vychodil Luděk 1:1, WO 8:0, body hostů: Šulc Dalibor ing. 2:1, Tesárek Jiří 0:3, Jícha František 2:1, WO 0:8), TTC Říčany "B" - KST Rakovník "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipšanský Miroslav 2:2, Boubelík Jan 4:0, Pokorný Roman 4:0, Voráč Jiří 0:4, body hostů: Mikeš Milan 2:2, Kettner Martin 2:2, Kos Zdeněk ing. 1:3, Brabec Stanislav 1:3),
15. kolo:
Sokol Příbram - Sokol Lány 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:1, Mráz Roman 3:0, Havelka Marek 3:0, Jaroš Antonín 2:0, WO 6:0, body hostů: Hrbek Jiří 1:2, Lážnovský Jan 0:4, Eichenmann Filip 0:4, WO 0:6), Slovan Lochovice - Sokol Hořovice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baier Robert 4:0, Budělovský Petr 1:2, Protiva Lukáš 2:2, Zítek Patrik 4:0, WO 1:0, body hostů: Čepelák Vladimír st. 2:2, Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan I. 0:3, Rataj Miloš 0:4, WO 0:1), Spartak Rožmitál - Sokol Králův Dvůr "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Čížek Pavel 1:3, Zajíček Michal 2:2, Eisenreich Jindřich st. 1:3, body hostů: Kopřiva Tomáš 4:0, Hák Zdeněk ml. 2:2, Včelička Lubomír 2:2, Roziňák Jan ml. 1:3), TTC Příbram - ST-Šanov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Karda Martin 1:3, Silavecký Ladislav 2:2, Srch Radek 3:1, body hostů: Pisár Petr 3:1, Knor Václav 1:3, Knor Luděk 3:1, Kadeřábek Milan 0:4), TTC Říčany "B" - SKST Sokol Veltrusy 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valenta Vratislav 1:1, Lipšanský Miroslav 2:0, Pokorný Roman 1:2, Boubelík Jan 2:0, WO 5:3, body hostů: Tesárek Jiří 1:1, Jícha František 0:4, Šulc Dalibor ing. 2:1, WO 3:5), TTC Kladno "B" - KST Rakovník "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škach Martin Ing. 4:0, Lážnovský Jiří 4:0, Havlíček Tomáš 2:0, Vychodil Luděk 2:1, WO 0:3, body hostů: Přibík Jan ing. 1:2, Brabec Stanislav 0:3, Kos Zdeněk ing. 0:4, Šebek Tomáš 0:3, WO 3:0),
16. kolo:
TTC Kladno "B" - Slovan Lochovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lážnovský Jiří 1:3, Vychodil Luděk 2:2, Havlíček Tomáš 2:1, Bajer Jiří 3:1, Mencl Jiří 1:0, body hostů: Zítek Patrik 4:0, Budělovský Petr 2:2, Protiva Lukáš 1:3, Nevolný Milan 0:4), TTC Říčany "B" - Sokol Příbram 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voráč Jiří 1:3, Pokorný Roman 0:3, Valenta Vratislav 0:3, Boubelík Jan 3:1, WO 0:2, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Jaroš Antonín 4:0, Mráz Roman 1:2, Havelka Marek 2:1, WO 2:0), SKST Sokol Veltrusy - TTC Příbram 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha František 2:2, Tesárek Jiří 0:4, Šulc Dalibor ing. 1:2, Jirásek Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Srch Radek 4:0, Karda Martin 1:3, Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 2:1, WO 1:0), KST Rakovník "B" - Spartak Rožmitál 10:8 (čtyřhry 1:1, domácí: Přibík Jan 2/2,Kos Zdeněk 2/2, Brabec Stanislav 2/1, Mikeš Milan 2/2, Kettner Martin 1/0; hosté:Eisenreich Jindřich ml. 3/1,Čížek Pavel 2/2, Zajíček Michal 1/3, Eisenreich Jindřich st. 1/3), Sokol Králův Dvůr "D" - Sokol Lány 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 3:1, Včelička Lubomír 1:3, Hák Zdeněk ml. 0:1, Roziňák Jan ml. 2:2, Vlasák Jaroslav 2:1, body hostů: Moravec Milan ing. 3:1, Vajcová Kateřina 0:4, Moravec Petr ing. 4:0, Spiegl Richard 1:3), ST-Šanov - Sokol Hořovice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadeřábek Milan 3:1, Knor Luděk 2:2, Knor Václav 2:2, Pisár Petr 4:0, body hostů: Kebrle Josef 0:4, Čepelák Vladimír st. 1:3, Ungr Jan I. 3:1, Pancíř Josef 1:3),
17. kolo:
TTC Říčany "B" - Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Vratislav 3:1, Plíhal Martin 0:2, Pokorný Roman 1:3, Boubelík Jan 4:0, Černý Roman 0:2, body hostů: Zítek Patrik 3:1, Budělovský Petr 1:3, Protiva Lukáš 2:2, Nevolný Milan 2:2), TTC Kladno "B" - Sokol Příbram 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Jiří 2:1, Lážnovský Jiří 0:3, Škach Martin Ing. 1:2, Vychodil Luděk 0:3, WO 2:2, body hostů: Kotrbatý Petr 3:0, Jaroš Antonín 3:0, Havelka Marek 1:2, Mráz Roman 2:1, WO 2:2), KST Rakovník "B" - TTC Příbram 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk ing. 2:2, Brabec Stanislav 1:2, Kettner Martin 1:2, Přibík Jan ing. 1:3, Mikeš Milan 0:1, WO 0:1, body hostů: Srch Radek 3:1, Karda Martin 2:2, Dlouhý Jiří 2:2, Silavecký Ladislav 3:0, WO 1:0), SKST Sokol Veltrusy - Spartak Rožmitál 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha František 0:4, Tesárek Jiří 2:2, Šulc Dalibor ing. 3:1, Jirásek Jiří 2:2, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Čížek Pavel 2:2, Zajíček Michal 2:2, Eisenreich Jindřich st. 1:3), ST-Šanov - Sokol Lány 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 0:4, Knor Luděk 0:4, Knor Václav 3:1, Pisár Petr 4:0, body hostů: Moravec Petr ing. 2:2, Moravec Milan ing. 3:1, Hrbek Jiří 2:2, Spiegl Richard 2:2), Sokol Králův Dvůr "D" - Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 3:1, Včelička Lubomír 1:2, Vlasák Jaroslav 1:1, Roziňák Jan ml. 3:1, Dřevěný Pavel 1:0, WO 1:1, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:3, Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan I. 1:2, Pancíř Josef 0:3, WO 1:1),
18. kolo:
Slovan Lochovice - Sokol Králův Dvůr "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baier Robert 2:1, Budělovský Petr 3:1, Protiva Lukáš 0:4, Zítek Patrik 4:0, WO 0:1, body hostů: Kopřiva Tomáš 1:3, Roziňák Jan ml. 1:2, Hák Zdeněk ml. 2:2, Vlasák Jaroslav 2:2, WO 1:0), Sokol Příbram - ST-Šanov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprysl Josef 1:3, Mráz Roman 2:2, Jaroš Antonín 3:0, Havelka Marek 3:1, WO 1:0, body hostů: Pisár Petr 3:1, Knor Luděk 2:2, Kadeřábek Milan 1:3, Kočka Josef 0:3, WO 0:1), Sokol Lány - SKST Sokol Veltrusy 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbek Jiří 2:1, Moravec Petr ing. 3:1, Spiegl Richard 1:3, Moravec Milan ing. 4:0, WO 1:0, body hostů: Jirásek Jiří 2:2, Šulc Dalibor ing. 2:1, Kříšťan Jiří 0:4, Kuthan Jiří 0:2, Jícha František 1:1, WO 0:1), Sokol Hořovice "B" - KST Rakovník "B" 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát Pavel 2:1, Ungr Jan I. 1:2, Koros Zdeněk 0:3, Čepelák Vladimír st. 0:4, WO 1:2, body hostů: Přibík Jan ing. 3:1, Kos Zdeněk ing. 2:1, Mikeš Milan 2:1, Kettner Martin 3:0, WO 2:1), TTC Příbram - TTC Kladno "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 1:3, Karda Martin 1:3, Silavecký Ladislav 2:2, Srch Radek 3:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:1, Vychodil Luděk 3:1, Ebert Tomáš 3:1, Dědina Radek 0:4), Spartak Rožmitál - TTC Říčany "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staník Daniel 2:2, Čížek Pavel 2:2, Zajíček Michal 3:0, Eisenreich Jindřich ml. 1:3, WO 1:0, body hostů: Lipšanský Miroslav 3:1, Pokorný Roman 1:3, Valenta Vratislav 0:4, Erlich Luboš 3:0, WO 0:1),
19. kolo:
Sokol Příbram - Sokol Králův Dvůr "D" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprysl Josef 2:2, Mráz Roman 1:3, Kotrbatý Petr 2:1, Havelka Marek 2:2, WO 0:1, body hostů: Vlasák Jaroslav 2:2, Roziňák Jan ml. 2:2, Hák Zdeněk ml. 3:1, Dřevěný Pavel 1:2, WO 1:0), Slovan Lochovice - ST-Šanov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baier Robert 3:1, Budělovský Petr 2:2, Protiva Lukáš 3:1, Zítek Patrik 4:0, body hostů: Pisár Petr 3:1, Knor Luděk 1:3, Kadeřábek Milan 0:4, Kočka Josef 0:4), Sokol Hořovice "B" - SKST Sokol Veltrusy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 2:2, Koros Zdeněk 1:3, Kubát Pavel 3:1, Čepelák Vladimír st. 2:2, body hostů: Jirásek Jiří 2:2, Šulc Dalibor ing. 2:2, Kříšťan Jiří 0:4, Tesárek Jiří 4:0), Sokol Lány - KST Rakovník "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Milan ing. 0:3, Hrbek Jiří 0:3, Spiegl Richard 2:2, Moravec Petr ing. 1:3, WO 0:2, body hostů: Přibík Jan ing. 3:1, Kos Zdeněk ing. 2:1, Mikeš Milan 3:0, Brabec Stanislav 3:1, WO 2:0), Spartak Rožmitál - TTC Kladno "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisenreich Jindřich st. 1:3, Čížek Pavel 1:3, Zajíček Michal 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 3:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:2, Vychodil Luděk 3:1, Ebert Tomáš 3:1, Dědina Radek 1:3), TTC Příbram - TTC Říčany "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Karda Martin 2:2, Silavecký Ladislav 0:4, Srch Radek 2:2, body hostů: Boubelík Jan 4:0, Lipšanský Miroslav 2:2, Pokorný Roman 2:2, Erlich Luboš 1:3),
20. kolo:
Spartak Rožmitál - TTC Příbram 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staník Daniel 1:3, Čížek Pavel 2:2, Zajíček Michal 3:0, Eisenreich Jindřich ml. 2:1, WO 2:0, body hostů: Srch Radek 2:0, Dlouhý Jiří 1:3, Karda Martin 3:1, Silavecký Ladislav 0:4, WO 0:2), Sokol Hořovice "B" - Sokol Lány 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ungr Jan I. 3:1, Koros Zdeněk 3:1, Kubát Pavel 3:1, Čepelák Vladimír st. 2:2, body hostů: Moravec Petr ing. 1:3, Spiegl Richard 1:3, Moravec Milan ing. 2:2, Moravec Ladislav ml. 1:3), ST-Šanov - Sokol Králův Dvůr "D" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 2:2, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 2:2, Pisár Petr 4:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 2:2, Roziňák Jan ml. 0:4, Hák Zdeněk ml. 2:2, Dřevěný Pavel 0:4), KST Rakovník "B" - SKST Sokol Veltrusy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 3:1, Přibík Jan ing. 2:1, Rezek Jan ml. 1:3, Brabec Stanislav 2:2, Kettner Martin 1:0, body hostů: Jirásek Jiří 3:1, Šulc Dalibor ing. 3:1, Jícha František 1:3, Ovsenák Petr 0:4), TTC Říčany "B" - TTC Kladno "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Roman 1:3, Lipšanský Miroslav 2:2, Erlich Luboš 1:1, Boubelík Jan 4:0, Valenta Vratislav 2:0, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:2, Vychodil Luděk 1:3, Ebert Tomáš 3:1, Mencl Jiří 0:4), Sokol Příbram - Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprysl Josef 3:1, Mráz Roman 1:3, Jaroš Antonín 2:2, Havelka Marek 2:2, body hostů: Zítek Patrik 4:0, Budělovský Petr 2:2, Protiva Lukáš 1:3, Nevolný Milan 1:3),
21. kolo:
Slovan Lochovice - TTC Příbram 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baier Robert 4:0, Budělovský Petr 2:2, Nevolný Milan 2:2, Zítek Patrik 4:0, body hostů: Srch Radek 2:2, Dlouhý Jiří 2:2, Brabenec Václav 0:4, Silavecký Ladislav 0:4), Sokol Příbram - Spartak Rožmitál 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz Roman 1:3, Šprysl Josef 0:4, Havelka Marek 1:2, Kotrbatý Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Zajíček Michal 3:1, Čížek Pavel 2:2, Staník Daniel 2:1, WO 1:0), TTC Kladno "B" - Sokol Lány 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lážnovský Jiří 2:1, Mencl Jiří 2:1, Pavlíček Ondřej 3:0, Vychodil Luděk 2:1, WO 5:0, body hostů: Moravec Milan ing. 0:4, Spiegl Richard 1:3, Moravec Petr ing. 2:2, WO 0:5), TTC Říčany "B" - Sokol Hořovice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Roman 1:3, Boubelík Jan 4:0, Valenta Vratislav 3:1, Erlich Luboš 1:3, body hostů: Kubát Pavel 2:2, Čepelák Vladimír st. 2:2, Ungr Jan I. 3:1, Pancíř Josef 0:4), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Králův Dvůr "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesárek Jiří 2:0, Šulc Dalibor ing. 2:1, Kuthan Jiří 1:2, Jirásek Jiří 3:0, Kříšťan Jiří 0:1, WO 4:0, body hostů: Toráč Marek 1:3, Včelička Lubomír 3:1, Červený Mojmír 0:4, WO 0:4), KST Rakovník "B" - ST-Šanov 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 1:2, Přibík Jan ing. 1:2, Brabec Stanislav 2:0, Rezek Jan ml. 1:2, Kettner Martin 0:1, WO 5:0, body hostů: Pisár Petr 4:0, Kadeřábek Milan 0:4, Knor Václav 3:1, WO 0:5),
22. kolo:
Sokol Příbram - TTC Příbram 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šprysl Josef 1:3, Mráz Roman 1:3, Jaroš Antonín 4:0, Havelka Marek 2:2, body hostů: Srch Radek 3:1, Karda Martin 1:3, Dlouhý Jiří 2:2, Silavecký Ladislav 2:2), Slovan Lochovice - Spartak Rožmitál 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baier Robert 2:0, Budělovský Petr 2:1, Nevolný Milan 1:2, Zítek Patrik 3:0, WO 6:0, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 0:4, Čížek Pavel 2:1, Eisenreich Jindřich st. 1:3, WO 0:6), TTC Říčany "B" - Sokol Lány 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorný Roman 1:1, Voráč Jiří 1:1, Erlich Luboš 2:1, Boubelík Jan 2:0, WO 5:3, body hostů: Hrbek Jiří 0:3, Moravec Milan ing. 1:2, Moravec Petr ing. 2:1, WO 3:5), TTC Kladno "B" - Sokol Hořovice "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lážnovský Jiří 4:0, Mencl Jiří 3:0, Pavlíček Ondřej 3:0, Vychodil Luděk 3:0, WO 1:2, body hostů: Ungr Jan I. 0:3, Čepelák Vladimír st. 0:4, Rataj Miloš 0:3, Pancíř Josef 0:3, WO 2:1), KST Rakovník "B" - Sokol Králův Dvůr "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk ing. 3:0, Přibík Jan ing. 3:0, Rezek Jan ml. 3:1, Brabec Stanislav 2:1, WO 2:1, body hostů: Červený Mojmír 0:3, Nový Jiří 0:4, Včelička Lubomír 2:0, Toráč Marek 0:4, WO 1:2), SKST Sokol Veltrusy - ST-Šanov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříšťan Jiří 1:3, Šulc Dalibor ing. 2:1, Tesárek Jiří 0:4, Jirásek Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 3:0, Kadeřábek Milan 1:3, WO 1:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Kladno "B" - Slovan Lochovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vychodil Luděk 0:1, Pavlíček Ondřej 2:1, Havlíček Tomáš 1:2, Bajer Jiří 3:0, Ebert Tomáš 2:0, body hostů: Zítek Patrik 3:0, Baier Robert 1:2, Budělovský Petr 0:3, Nevolný Milan 0:3), Sokol Příbram - TTC Příbram 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 2:2, Havelka Marek 2:2, Jaroš Antonín 1:2, Kotrbatý Petr 3:1, body hostů: Silavecký Ladislav 1:3, Srch Radek 4:0, Karda Martin 0:4, Dlouhý Jiří 2:1), KST Rakovník "B" - Sokol Hořovice "B" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kettner Martin 3:1, Přibík Jan ing. 0:3, Rezek Jan ml. 1:2, Mikeš Milan 4:0, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Čepelák Vladimír st. 1:3, Ungr Jan I. 1:2, Kebrle Josef 1:2), SKST Sokol Veltrusy - Spartak Rožmitál 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Dalibor ing. 3:1, Tesárek Jiří 2:1, Kuthan Jiří 1:2, Jirásek Jiří 2:2, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Zajíček Michal 1:3, Čížek Pavel 1:2, Staník Daniel 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Slovan Lochovice - TTC Kladno "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zitta Přemysl 2:1, Budělovský Petr 0:2, Baier Robert 3:0, Zítek Patrik 3:0, Protiva Lukáš 1:0, body hostů: Vychodil Luděk 1:2, Pavlíček Ondřej 1:2, Ebert Tomáš 0:3, Mencl Jiří 1:2), TTC Příbram - Sokol Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 2:2, Karda Martin 0:4, Silavecký Ladislav 1:3, Srch Radek 4:0, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Jaroš Antonín 3:1, Havelka Marek 0:3, Mráz Roman 2:2, Šprysl Josef 1:0), Sokol Hořovice "B" - KST Rakovník "B" 3:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pancíř Josef 0:2, Ungr Jan I. 1:1, Kubát Pavel 1:2, Čepelák Vladimír st. 0:3, body hostů: Mikeš Milan 3:0, Kettner Martin 1:2, Kos Zdeněk ing. 2:0, Rezek Jan ml. 2:0), Spartak Rožmitál - SKST Sokol Veltrusy 4:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:2, Zajíček Michal 0:2, Eisenreich Jindřich st. 1:2, Čížek Pavel 2:1, body hostů: Šulc Dalibor ing. 3:0, Jirásek Jiří 2:1, Tesárek Jiří 2:1, Kříšťan Jiří 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Kladno "B" - Slovan Lochovice 9:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíček Tomáš 3:1, Bajer Jiří 2:1, Ebert Tomáš 2:1, Vychodil Luděk 1:1, Pavlíček Ondřej 1:0, body hostů: Zítek Patrik 3:0, Protiva Lukáš 0:3, Baier Robert 1:2, Zitta Přemysl 0:2, Budělovský Petr 0:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Kladno "B" - Sokol Příbram 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vychodil Luděk 2:1, Mencl Jiří 1:2, Havlíček Tomáš 3:0, Bajer Jiří 2:1, body hostů: Kotrbatý Petr 2:1, Jaroš Antonín 2:1, Mráz Roman 0:3, Šprysl Josef 0:3), Spartak Rožmitál - Sokol Hořovice "B" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:2, Zajíček Michal 0:3, Eisenreich Jindřich st. 0:3, Čížek Pavel 2:1, body hostů: Kubát Pavel 3:0, Čepelák Vladimír st. 2:1, Ungr Jan I. 3:0, Kebrle Josef 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Příbram - TTC Kladno "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Roman 2:1, Havelka Marek 2:1, Kotrbatý Petr 2:1, Jaroš Antonín 3:0, body hostů: Havlíček Tomáš 0:3, Pavlíček Ondřej 2:1, Vychodil Luděk 0:3, Mencl Jiří 1:2), Sokol Hořovice "B" - Spartak Rožmitál 9:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kebrle Josef 1:2, Čepelák Vladimír st. 2:0, Kubát Pavel 3:0, Ungr Jan I. 2:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 1:2, Zajíček Michal 1:2, Čížek Pavel 0:3, Eisenreich Jindřich st. 1:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Kladno "B" - Sokol Příbram 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíček Tomáš 2:1, Ebert Tomáš 2:1, Pavlíček Ondřej 1:2, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Kotrbatý Petr 1:2, Jaroš Antonín 2:1, Havelka Marek 0:3, Mráz Roman 1:2),

zobrazit všechna kola